Výsledky závodu

T-mobile olympijský běh Most

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 20.06.2018



4km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedlár Daniel 4km Muži 135 00:14:44.7 1.
2. Česal Martin 4km Muži 169 00:14:44.9 2.
3. Hynek Jan 4km Muži 34 00:15:08.2 3.
4. Panitz Erich 4km Muži 72 00:15:47.9 4.
5. Dietrich Petr 4km Muži 117 00:15:56.4 5.
6. Kyenge Dan 4km Muži 126 00:16:41.2 6.
7. Korolenko Dominik 4km Muži 45 00:16:55.2 7.
8. Průša Dominik 4km Muži 116 00:18:24.9 11.
9. Austin Craig 4km Muži 167 00:18:51.9 12.
10. Tvrzník Jan 4km Muži 105 00:18:53.2 13.
11. Švarcbach Dušan 4km Muži 141 00:18:54.7 14.
12. Bailey Rachel 4km Muži 168 00:19:09.4 15.
13. Kubíska Miroslav 4km Muži 48 00:19:16.4 16.
14. Kouba Stanislav 4km Muži 46 00:19:18.9 17.
15. Fousek Radek 4km Muži 110 00:19:45.9 23.
16. Jakub Mitura Vladimír 4km Muži 65 00:19:47.2 24.
17. Čermák Slavomír 4km Muži 129 00:19:48.2 25.
18. Paparega Jan 4km Muži 131 00:19:52.3 27.
19. Cichý Miroslav 4km Muži 15 00:20:24.9 28.
20. Janata Martin 4km Muži 35 00:20:27.4 29.
21. Jakubašek Martin 4km Muži 144 00:20:28.4 30.
22. Saladiak Tomáš 4km Muži 164 00:20:36.4 32.
23. Lang Karel 4km Muži 132 00:21:15.7 33.
24. Tyl Petr 4km Muži 148 00:21:17.2 34.
25. Zázvorka Martin 4km Muži 127 00:21:20.4 35.
26. Klán Lukáš 4km Muži 42 00:21:23.4 36.
27. Veselý Ludvík 4km Muži 109 00:21:27.9 37.
28. Nastoupil Martin 4km Muži 125 00:21:38.9 39.
29. Malý Milan 4km Muži 61 00:21:42.7 40.
30. Dušek Pavel 4km Muži 165 00:21:59.7 43.
31. Svašek Petr 4km Muži 122 00:22:10.4 44.
32. Vodička Tomáš 4km Muži 118 00:22:14.2 45.
33. Pospíšil Martin 4km Muži 76 00:22:26.4 46.
34. Soudek Petr 4km Muži 91 00:22:32.7 47.
35. Maleček Roman 4km Muži 60 00:22:42.2 48.
36. Charamza Adam 4km Muži 13 00:22:44.1 49.
37. Dekoj Viktor 4km Muži 17 00:22:56.2 52.
38. Jiskra Marek 4km Muži 39 00:23:31.2 54.
39. Kurka Marcel 4km Muži 49 00:23:40.9 55.
40. Janeček Petr 4km Muži 36 00:23:46.4 57.
41. Kolman Viktor 4km Muži 159 00:23:52.2 58.
42. Maleček Miloslav 4km Muži 134 00:24:12.7 59.
43. Dohnal Jan 4km Muži 163 00:24:21.9 62.
44. Pomahač Václav 4km Muži 140 00:24:33.5 64.
45. Boček Jiří 4km Muži 7 00:24:35.2 67.
46. Marášek František 4km Muži 161 00:24:41.2 68.
47. Švec Michal 4km Muži 133 00:25:21.5 73.
48. Procházka Petr 4km Muži 78 00:25:35.7 80.
49. Pluhař Luboš 4km Muži 73 00:25:44.0 82.
50. Klíma Mojmír 4km Muži 143 00:25:45.2 83.
51. Werner Tomáš 4km Muži 112 00:25:52.2 87.
52. Ševčík Pavel 4km Muži 87 00:26:18.5 89.
53. Plaček Martin 4km Muži 123 00:26:46.0 93.
54. Lacina Petr 4km Muži 51 00:27:06.5 98.
55. Kabelák Pavel 4km Muži 158 00:27:35.7 103.
56. Stiller Pavel 4km Muži 95 00:28:13.7 109.
57. Mašek Petr 4km Muži 146 00:33:29.5 141.
58. Fobca David 4km Muži 149 00:34:15.2 143.
59. Hrabák Josef 4km Muži 33 00:34:15.3 144.
60. Urban Zdeněk 4km Muži 171 00:36:11.0 146.
61. Chytrý Dan 4km Muži 14 00:36:12.7 147.
62. Lála Jan 4km Muži 52 00:37:08.0 148.

4km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Balášová Kateřina 4km Ženy 2 00:16:58.9 8.
2. Kutílková Kateřina 4km Ženy 50 00:17:37.2 9.
3. Grossmanová Gabriela 4km Ženy 28 00:18:08.9 10.
4. Denková Kristýna 4km Ženy 19 00:19:24.9 18.
5. Denková Mirka 4km Ženy 20 00:19:25.7 19.
6. Gaudlová Katarína 4km Ženy 154 00:19:26.2 20.
7. Malá Božena 4km Ženy 57 00:19:26.9 21.
8. Malá Sára 4km Ženy 59 00:19:27.0 22.
9. Šindelářová Lucie 4km Ženy 88 00:19:49.7 26.
10. Vachtlova Lenka 4km Ženy 106 00:20:35.6 31.
11. Procházková Martina 4km Ženy 81 00:21:32.2 38.
12. Brandtová Denisa 4km Ženy 8 00:21:45.7 41.
13. Kvapilová Michaela 4km Ženy 139 00:21:46.7 42.
14. Oravcová Miluše 4km Ženy 71 00:22:46.7 50.
15. Podzimková Kamila 4km Ženy 156 00:22:50.4 51.
16. Procházková Eva 4km Ženy 80 00:23:24.4 53.
17. Hendrychová Jitka 4km Ženy 31 00:23:44.9 56.
18. Maděrová Miroslava 4km Ženy 56 00:24:16.4 60.
19. Malá Irena 4km Ženy 58 00:24:20.9 61.
20. Suchomelová Kateřina 4km Ženy 101 00:24:22.4 63.
21. Ihnačincová Jitka 4km Ženy 151 00:24:34.2 65.
22. Zwesperová Monika 4km Ženy 114 00:24:35.0 66.
23. Turfandovová Barbora 4km Ženy 104 00:24:51.7 69.
24. Chlumecká Jana 4km Ženy 115 00:25:08.2 70.
25. Dolanská Jana 4km Ženy 166 00:25:08.4 71.
26. Svejkovská Adriana 4km Ženy 103 00:25:16.5 72.
27. Trojáková Alena 4km Ženy 160 00:25:24.5 74.
28. Kabeláková Zuzana 4km Ženy 40 00:25:27.0 75.
29. Benedeková Petra 4km Ženy 6 00:25:28.5 76.
30. Miklovičová Jana 4km Ženy 64 00:25:31.0 77.
31. Becková Veronika 4km Ženy 5 00:25:31.5 78.
32. Procházková Barbora 4km Ženy 79 00:25:34.5 79.
33. Becková Martina 4km Ženy 4 00:25:39.5 81.
34. Novotná Zdeňka 4km Ženy 119 00:25:48.5 84.
35. Nováková Zuzana 4km Ženy 70 00:25:50.7 85.
36. Suchomelová Šárka 4km Ženy 102 00:25:52.0 86.
37. Johanisová Jana 4km Ženy 120 00:26:08.5 88.
38. Feltová Lucie 4km Ženy 26 00:26:20.7 90.
39. Potočková Jaroslava 4km Ženy 77 00:26:21.0 91.
40. Eflerová Romana 4km Ženy 25 00:26:31.7 92.
41. Panošková Lenka 4km Ženy 130 00:26:52.7 94.
42. Marášková Lucie 4km Ženy 155 00:26:53.7 95.
43. Kohoutková Veronika 4km Ženy 44 00:26:55.2 96.
44. Plačková Michaela 4km Ženy 124 00:27:05.2 97.
45. Liebigová Klírová Radka 4km Ženy 153 00:27:20.5 99.
46. Langová Barbora 4km Ženy 162 00:27:22.2 100.
47. Mrkackova Sabina 4km Ženy 69 00:27:30.2 101.
48. Mládková Ivana 4km Ženy 66 00:27:30.2 102.
49. Křenková Lenka 4km Ženy 152 00:27:39.5 104.
50. Křivdová Lucie 4km Ženy 47 00:27:44.2 105.
51. Štosková Martina 4km Ženy 98 00:27:45.5 106.
52. Stillerová Andreea 4km Ženy 96 00:27:59.0 107.
53. Poustková Andrea 4km Ženy 121 00:28:09.2 108.
54. Juppová Dagmar 4km Ženy 136 00:28:16.0 110.
55. Podzimková Jaroslava 4km Ženy 74 00:28:16.2 111.
56. Stillerová Tereza 4km Ženy 97 00:28:18.0 112.
57. Suchánková Tereza 4km Ženy 100 00:28:18.2 113.
58. Halmiová Eva 4km Ženy 29 00:28:27.5 114.
59. Šrůmová Jana 4km Ženy 92 00:28:41.7 115.
60. Maternová Eliška 4km Ženy 63 00:28:52.0 116.
61. Dvořáková Veronika 4km Ženy 24 00:28:59.7 117.
62. Zedníková Jitka 4km Ženy 113 00:29:08.5 118.
63. Mohlová Lenka 4km Ženy 67 00:29:19.2 119.
64. Dohnalová Lenka 4km Ženy 137 00:29:26.0 120.
65. Škopková Petra 4km Ženy 89 00:29:29.7 121.
66. Bachová Romana 4km Ženy 1 00:29:42.2 122.
67. Brzobohatá Danuše 4km Ženy 11 00:29:42.7 123.
68. Remiašová Markéta 4km Ženy 84 00:29:50.5 124.
69. Štěchovská Kristýna 4km Ženy 94 00:30:00.2 125.
70. Langova Lenka 4km Ženy 53 00:30:03.7 126.
71. Dvořáková Edita 4km Ženy 23 00:30:06.5 127.
72. Hejlová Nikola 4km Ženy 30 00:30:11.5 128.
73. Barantalová Petra 4km Ženy 3 00:30:11.7 129.
74. Baráková Martina 4km Ženy 142 00:30:13.2 130.
75. Dudová Zuzana 4km Ženy 22 00:30:16.7 131.
76. Snášelová Eva 4km Ženy 90 00:30:55.2 132.
77. Vrabcová Michaela 4km Ženy 111 00:31:14.7 133.
78. Drvotová Lucie 4km Ženy 21 00:31:15.0 134.
79. Štolfová Jana 4km Ženy 128 00:31:28.5 135.
80. Lišková Barbora 4km Ženy 170 00:31:29.4 136.
81. Baranova Iveta 4km Ženy 138 00:31:57.7 137.
82. Straussová Jaroslava 4km Ženy 99 00:32:01.7 138.
83. Kloudova Hana 4km Ženy 43 00:33:00.2 139.
84. Mašková Gabča 4km Ženy 145 00:33:29.5 140.
85. Schillerová Aneta 4km Ženy 85 00:34:15.0 142.
86. Dekojová Hana 4km Ženy 18 00:35:23.0 145.
87. Breckova Jana 4km Ženy 10 00:39:40.0 149.
88. Breckova Hana 4km Ženy 9 00:39:40.0 150.
89. Janečková Nikola 4km Ženy 38 00:41:43.0 151.
90. Janečková Marcela 4km Ženy 37 00:41:43.3 152.
  Staňková Klára 4km Ženy 157 DNF  
  Veselá Petra 4km Ženy 108 DNF  
  Caniniová Eva 4km Ženy 12 DNF  

8km - Muži - 2 kola

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filingr Aleš 8km Muži - 2 kola 92 00:28:29.9 1.
2. Ottenschläger Oto 8km Muži - 2 kola 104 00:28:55.9 2.
3. Unger Josef 8km Muži - 2 kola 81 00:30:48.1 3.
4. Ihnačinec Jakub 8km Muži - 2 kola 21 00:31:31.1 4.
5. Růžička Martin 8km Muži - 2 kola 64 00:32:55.1 5.
6. Mrkáček Stanislav 8km Muži - 2 kola 123 00:33:57.1 6.
7. Konvalina Matěj 8km Muži - 2 kola 31 00:34:20.9 7.
8. Kujíček Tomáš 8km Muži - 2 kola 101 00:34:25.9 8.
9. Canini Marek 8km Muži - 2 kola 8 00:35:58.9 9.
10. Štolfa Ladislav 8km Muži - 2 kola 73 00:36:02.4 10.
11. Vodička Pavel 8km Muži - 2 kola 85 00:36:07.1 11.
12. Maňák Luboš 8km Muži - 2 kola 39 00:36:10.9 12.
13. Řehoř Zdeněk 8km Muži - 2 kola 57 00:37:07.6 13.
14. Malý Vojtěch 8km Muži - 2 kola 119 00:37:20.6 14.
15. Štětka Jiří 8km Muži - 2 kola 126 00:37:26.1 15.
16. Pelc Jaroslav 8km Muži - 2 kola 116 00:37:45.9 16.
17. Ulrych David 8km Muži - 2 kola 118 00:37:57.4 17.
18. Canini Jiří 8km Muži - 2 kola 7 00:38:18.4 19.
19. Dvořáček Jan 8km Muži - 2 kola 94 00:38:25.4 20.
20. Sapoušek Miroslav 8km Muži - 2 kola 66 00:38:30.9 21.
21. Kapoun Tibor 8km Muži - 2 kola 97 00:38:40.4 22.
22. Reiner Lukáš 8km Muži - 2 kola 60 00:38:42.6 23.
23. Koskuba Radek 8km Muži - 2 kola 32 00:38:46.1 24.
24. Malý Vojtěch 8km Muži - 2 kola 117 00:39:09.7 26.
25. Prokeš Petr 8km Muži - 2 kola 120 00:39:09.7 27.
26. Tvrzník Honza 8km Muži - 2 kola 79 00:39:20.9 28.
27. Šolta Marcel 8km Muži - 2 kola 71 00:39:28.4 29.
28. Imr Martin 8km Muži - 2 kola 22 00:39:39.9 30.
29. Stumpf Michal 8km Muži - 2 kola 74 00:39:44.2 31.
30. Pabišta Petr 8km Muži - 2 kola 132 00:39:49.4 32.
31. Kritzbach Jan 8km Muži - 2 kola 35 00:39:53.7 33.
32. Pátek Tomáš 8km Muži - 2 kola 52 00:40:24.2 35.
33. Vitovsky Petr 8km Muži - 2 kola 83 00:40:40.6 36.
34. Radics Marek 8km Muži - 2 kola 56 00:40:42.7 37.
35. Hakl Albín 8km Muži - 2 kola 16 00:40:55.2 38.
36. Kempf Willi 8km Muži - 2 kola 27 00:41:22.7 40.
37. Soukup Michal 8km Muži - 2 kola 72 00:41:25.9 41.
38. Anděl Jakub 8km Muži - 2 kola 127 00:41:33.2 42.
39. Mráz Jaroslav 8km Muži - 2 kola 43 00:41:43.4 44.
40. Kneys Pavel 8km Muži - 2 kola 29 00:41:45.2 45.
41. Machuta Petr 8km Muži - 2 kola 98 00:41:55.7 46.
42. Plomer Michal 8km Muži - 2 kola 54 00:42:06.7 48.
43. Rezek Michal 8km Muži - 2 kola 62 00:42:11.4 49.
44. Orság Josef 8km Muži - 2 kola 48 00:42:13.7 50.
45. Vlach Michal 8km Muži - 2 kola 135 00:42:15.4 51.
46. Beck Pavel 8km Muži - 2 kola 3 00:42:20.7 52.
47. Matoušek Luboš 8km Muži - 2 kola 41 00:42:40.9 53.
48. Jakubašek Tibor 8km Muži - 2 kola 23 00:42:46.9 54.
49. Tržický Lukáš 8km Muži - 2 kola 78 00:42:59.7 56.
50. Pataky Marek 8km Muži - 2 kola 108 00:43:36.9 57.
51. Nový Pavel 8km Muži - 2 kola 46 00:43:46.9 58.
52. Skala Stanislav 8km Muži - 2 kola 69 00:44:12.7 60.
53. Mareš Petr 8km Muži - 2 kola 110 00:44:37.4 62.
54. Dlouhý Jan 8km Muži - 2 kola 12 00:44:55.7 63.
55. Panuška David 8km Muži - 2 kola 51 00:44:58.7 64.
56. Ondrášek Tomáš 8km Muži - 2 kola 47 00:45:01.7 65.
57. Tvrzník Tomáš 8km Muži - 2 kola 80 00:45:52.9 68.
58. Zlata Jiří 8km Muži - 2 kola 87 00:45:58.4 70.
59. Čermák Ondřej 8km Muži - 2 kola 10 00:46:10.4 72.
60. Polanský Petr 8km Muži - 2 kola 55 00:46:33.7 74.
61. Baran František 8km Muži - 2 kola 109 00:46:35.9 75.
62. Kolářský Vladimír 8km Muži - 2 kola 114 00:46:49.9 77.
63. Dolanský Pavel 8km Muži - 2 kola 133 00:47:00.4 81.
64. Rein David 8km Muži - 2 kola 59 00:47:23.4 82.
65. Holub Miroslav 8km Muži - 2 kola 96 00:47:44.2 83.
66. Bělohlávek Pavel 8km Muži - 2 kola 4 00:47:46.2 84.
67. Kindl Karel 8km Muži - 2 kola 129 00:48:44.4 88.
68. Hendrych Jiří 8km Muži - 2 kola 18 00:48:57.2 89.
69. Masopust Karel 8km Muži - 2 kola 40 00:49:15.7 90.
70. Hojdar Josef 8km Muži - 2 kola 19 00:49:16.9 91.
71. Ulrych Josef 8km Muži - 2 kola 105 00:49:39.2 96.
72. Kotěšovec Václav 8km Muži - 2 kola 115 00:49:48.7 98.
73. Šámal Václav 8km Muži - 2 kola 111 00:49:49.4 99.
74. Kujan Josef 8km Muži - 2 kola 36 00:51:45.0 104.
75. Nestler Miroslav 8km Muži - 2 kola 45 00:52:19.7 105.
76. Tichý Jan 8km Muži - 2 kola 91 00:52:26.2 106.
77. Paul Karel 8km Muži - 2 kola 53 00:54:42.2 107.
78. Slavík Ondřej 8km Muži - 2 kola 70 00:54:50.9 109.
79. Kratochvíl Stanislav 8km Muži - 2 kola 34 00:57:25.2 111.
80. Kollár Filip 8km Muži - 2 kola 102 00:57:25.9 112.
81. Šajner Zdeněk 8km Muži - 2 kola 113 00:57:57.7 115.
82. Kindl Karel 8km Muži - 2 kola 128 00:58:44.7 116.
83. Červenka Karel 8km Muži - 2 kola 11 01:00:36.9 120.
  Čáp Luboš 8km Muži - 2 kola 9 DNF  

8km - Ženy - 2 kola

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vítková Zuzana 8km Ženy - 2 kola 82 00:38:07.9 18.
2. Ernestová Miroslava 8km Ženy - 2 kola 14 00:39:02.7 25.
3. Brettschneiderová Kateřina 8km Ženy - 2 kola 136 00:39:55.7 34.
4. Hahn Hana 8km Ženy - 2 kola 125 00:41:06.9 39.
5. Longauerová Lenka 8km Ženy - 2 kola 38 00:41:36.7 43.
6. Kolaříková Eva 8km Ženy - 2 kola 93 00:41:59.2 47.
7. Sedlárová Michaela 8km Ženy - 2 kola 103 00:42:52.2 55.
8. Bennová Petra 8km Ženy - 2 kola 6 00:43:49.7 59.
9. Stehlíková Radka 8km Ženy - 2 kola 130 00:44:32.4 61.
10. Dufková Veronika 8km Ženy - 2 kola 13 00:45:10.4 66.
11. Babinčáková Veronika 8km Ženy - 2 kola 1 00:45:12.9 67.
12. Matějová Petra 8km Ženy - 2 kola 100 00:45:57.7 69.
13. Kadeřábková Petra 8km Ženy - 2 kola 26 00:46:02.9 71.
14. Jakubašeková Kateřina 8km Ženy - 2 kola 24 00:46:27.7 73.
15. Zeidelová Kateřina 8km Ženy - 2 kola 86 00:46:49.7 76.
16. Vlachová Anna 8km Ženy - 2 kola 84 00:46:53.4 78.
17. Koskubová Klára 8km Ženy - 2 kola 33 00:46:54.9 79.
18. Zlatová Adéla 8km Ženy - 2 kola 88 00:46:55.0 80.
19. Dolanská Michaela 8km Ženy - 2 kola 134 00:47:55.9 85.
20. Krlínová Michaela 8km Ženy - 2 kola 95 00:48:10.7 86.
21. Pánková Jana 8km Ženy - 2 kola 50 00:48:20.4 87.
22. Trollerová Eva 8km Ženy - 2 kola 76 00:49:19.2 92.
23. Trollerová Michaela 8km Ženy - 2 kola 77 00:49:19.4 93.
24. Hojdarová Hana 8km Ženy - 2 kola 20 00:49:25.2 94.
25. Růžičková Zuzana 8km Ženy - 2 kola 65 00:49:35.2 95.
26. Kupcová Kateřina 8km Ženy - 2 kola 124 00:49:48.4 97.
27. Mynarikova Petra 8km Ženy - 2 kola 44 00:50:06.7 100.
28. Manertová Radka 8km Ženy - 2 kola 106 00:50:13.7 101.
29. Klečková Libuše 8km Ženy - 2 kola 28 00:51:03.0 102.
30. Kukučová Anna 8km Ženy - 2 kola 37 00:51:27.3 103.
31. Palková Kateřina 8km Ženy - 2 kola 49 00:54:49.4 108.
32. Matuščínová Barbora 8km Ženy - 2 kola 42 00:57:22.4 110.
33. Konečná Lucie 8km Ženy - 2 kola 30 00:57:34.2 113.
34. Kolářská Martina 8km Ženy - 2 kola 112 00:57:57.2 114.
35. Řehořová Klára 8km Ženy - 2 kola 58 00:59:06.2 117.
36. Malá Michaela 8km Ženy - 2 kola 122 00:59:06.4 118.
37. Ostopenková Petra 8km Ženy - 2 kola 131 00:59:31.7 119.
38. Jurenková Jitka 8km Ženy - 2 kola 25 01:00:39.2 121.
39. Havlůjová Marcela 8km Ženy - 2 kola 17 01:00:58.7 122.
40. Sapoušková Lenka 8km Ženy - 2 kola 67 01:01:17.0 123.
  Perez Petra 8km Ženy - 2 kola 89 DNF  
  Ball Lucie 8km Ženy - 2 kola 2 DNF  
  Šturmová Romana 8km Ženy - 2 kola 75 DNF  
  Šultová Lucie 8km Ženy - 2 kola 90 DNF