Výsledky závodu

Růžovský panter

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 16.06.2018



6,9km - Junioři 2001 a mladší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pekař Vítek 6,9km Junioři 2001 a mladší 113 00:31:56.7 11.
2. Rathanský Jiří 6,9km Junioři 2001 a mladší 92 00:32:00.0 12.
3. Majer Jan 6,9km Junioři 2001 a mladší 23 00:35:05.7 25.
4. Ježek Jakub SK APD Děčín 6,9km Junioři 2001 a mladší 67 00:36:28.2 28.
5. Musil Adam SK APD Děčín 6,9km Junioři 2001 a mladší 9 00:40:09.2 48.
6. Topič Jaroslav 6,9km Junioři 2001 a mladší 91 00:42:49.0 61.
7. Podlipný Lukáš 6,9km Junioři 2001 a mladší 104 00:51:11.7 90.
8. Podlipný Ondra 6,9km Junioři 2001 a mladší 105 01:15:03.0 109.
9. Lučko Denis 6,9km Junioři 2001 a mladší 106 01:15:03.2 110.

6,9km - Muži 1969 až 2000

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Steklý Radek 6,9km Muži 1969 až 2000 111 00:26:24.4 1.
2. Rusňák Pavel TJ Sokol Unhošť 6,9km Muži 1969 až 2000 12 00:26:34.0 2.
3. Kremla Tomáš Brutal team Děčín 6,9km Muži 1969 až 2000 53 00:29:45.5 3.
4. Pašek Ondřej 6,9km Muži 1969 až 2000 118 00:30:11.2 5.
5. Mrkos Filip 6,9km Muži 1969 až 2000 109 00:30:16.2 6.
6. Dvořák Čestmír 6,9km Muži 1969 až 2000 97 00:30:32.7 7.
7. Voth Jiří Penzion21 6,9km Muži 1969 až 2000 29 00:30:57.0 8.
8. Horák Roman 6,9km Muži 1969 až 2000 102 00:31:09.5 9.
9. Havránek Jiří Děčín IX - Bynov 6,9km Muži 1969 až 2000 6 00:31:10.0 10.
10. Holeček Jiří Běžci Chomutov 6,9km Muži 1969 až 2000 65 00:32:15.2 15.
11. Seiler Miroslav HC Biolit 6,9km Muži 1969 až 2000 57 00:32:50.5 17.
12. Seiler Václav HC Biolit 6,9km Muži 1969 až 2000 58 00:33:28.0 20.
13. pašek Petr 6,9km Muži 1969 až 2000 119 00:34:35.7 23.
14. Möll Lukáš 6,9km Muži 1969 až 2000 94 00:35:20.7 26.
15. Zrust Martin Janov 6,9km Muži 1969 až 2000 43 00:36:40.5 29.
16. Vála Miroslav Růžová 6,9km Muži 1969 až 2000 28 00:37:03.7 30.
17. Uhlíř František 6,9km Muži 1969 až 2000 103 00:37:21.2 31.
18. Vokůrka Pavel HC Biolit 6,9km Muži 1969 až 2000 72 00:37:29.0 32.
19. Kozel Martin Tongue is hanging out 6,9km Muži 1969 až 2000 68 00:39:30.2 43.
20. Dolejš Martin Děčínský pantofle 44 6,9km Muži 1969 až 2000 37 00:39:40.0 44.
21. Málek Jiří 6,9km Muži 1969 až 2000 19 00:40:03.3 47.
22. Votápek Antonín TJ Běhavka 6,9km Muži 1969 až 2000 60 00:41:18.0 55.
23. Fišer Roman HC Biolit 6,9km Muži 1969 až 2000 51 00:41:41.5 57.
24. Havel Jakub HC BIOLIT 6,9km Muži 1969 až 2000 76 00:41:42.2 58.
25. Vlasak Tomáš DRMONOK 6,9km Muži 1969 až 2000 3 00:41:52.0 59.
26. Krůtil František 6,9km Muži 1969 až 2000 110 00:44:06.0 70.
27. Uher Jaroslav 6,9km Muži 1969 až 2000 99 00:44:39.7 74.
28. Zavadil Leoš HC Biolit 6,9km Muži 1969 až 2000 73 00:45:44.4 75.
29. Václav Prchlík TJ Běhavka 6,9km Muži 1969 až 2000 59 00:53:29.7 101.

6,9km - Muži 1951 až 1968

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novák Jaroslav Brná n. Labem 6,9km Muži 1951 až 1968 35 00:29:59.2 4.
2. Živný Jaroslav Konkordia Děčín 6,9km Muži 1951 až 1968 64 00:32:00.2 13.
3. Růžička Aleš Kolbenka 6,9km Muži 1951 až 1968 112 00:32:31.0 16.
4. Barcal Pavel konkordia děčín 6,9km Muži 1951 až 1968 10 00:33:55.2 21.
5. Bašus Libor 6,9km Muži 1951 až 1968 49 00:37:52.6 35.
6. Mikel Stanislav Selavie Rúžová 6,9km Muži 1951 až 1968 7 00:37:56.5 36.
7. Němeček Martin ELTECH TEAM 6,9km Muži 1951 až 1968 1 00:42:56.7 62.
8. Přibyl Luboš KONKORDIA Děčín 6,9km Muži 1951 až 1968 20 00:45:52.7 76.
9. Plaček Tomáš ASK Děčín 6,9km Muži 1951 až 1968 4 00:59:53.0 107.
  Malík Leoš Růžová 6,9km Muži 1951 až 1968 77 DNF  
  Kral Ludek Janov 6,9km Muži 1951 až 1968 69 DNF  

6,9km - Muži 1950 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šuler Karel Převozníci 6,9km Muži 1950 a starší 88 00:48:24.5 84.
2. Friš Ladislav 6,9km Muži 1950 a starší 115 00:49:44.2 89.
3. Pivoňka Rudolf 6,9km Muži 1950 a starší 33 00:52:39.7 96.
4. Bříško Antonín 6,9km Muži 1950 a starší 46 01:02:54.7 108.

6,9km - Juniorky 2001 a mladší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hozáková Alena LTC Děčín 6,9km Juniorky 2001 a mladší 85 00:37:37.7 33.
2. Zavadilová Lucie HC Biolit 6,9km Juniorky 2001 a mladší 74 00:39:25.0 42.
3. Kikalová Veronika 6,9km Juniorky 2001 a mladší 80 00:41:36.7 56.
4. Fialová Eva 6,9km Juniorky 2001 a mladší 84 00:46:11.4 77.
5. Majerová Adéla 6,9km Juniorky 2001 a mladší 24 00:46:11.5 78.
6. Švehlíková Adéla Pindulíny 6,9km Juniorky 2001 a mladší 90 00:51:35.0 92.
7. Prchlíková Bohdanka TJ Běhavka 6,9km Juniorky 2001 a mladší 56 00:53:28.7 99.

6,9km - Ženy 1969 až 2000

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bucharová Lenka 6,9km Ženy 1969 až 2000 38 00:32:13.0 14.
2. Mrkosová Kateřina 6,9km Ženy 1969 až 2000 108 00:33:13.5 18.
3. Urbánková Adéla 6,9km Ženy 1969 až 2000 117 00:33:15.5 19.
4. Malíková Martina Konkordia Děčín 6,9km Ženy 1969 až 2000 26 00:34:32.7 22.
5. Zavadilová Martina HC Biolit 6,9km Ženy 1969 až 2000 82 00:35:04.5 24.
6. Nováková Jana Brná n. Labem 6,9km Ženy 1969 až 2000 36 00:36:21.5 27.
7. Sasková Dagmar Princezna vole! 6,9km Ženy 1969 až 2000 61 00:37:50.7 34.
8. Hueberová Eva HC Biolit 6,9km Ženy 1969 až 2000 66 00:38:27.0 37.
9. Rážová Olga Jílové 6,9km Ženy 1969 až 2000 34 00:38:48.5 38.
10. Šestořadová Martina Hrom parta 6,9km Ženy 1969 až 2000 45 00:38:49.2 39.
11. Stehlíková Hana 6,9km Ženy 1969 až 2000 42 00:39:06.0 40.
12. Knoblochová Hedvika Kamenické běhny 6,9km Ženy 1969 až 2000 16 00:40:12.2 49.
13. Rusňáková Kateřina 6,9km Ženy 1969 až 2000 13 00:40:20.7 50.
14. Milatová Martina 6,9km Ženy 1969 až 2000 98 00:40:28.0 52.
15. Pavlíková Tereza Tete team 6,9km Ženy 1969 až 2000 54 00:41:12.0 54.
16. Gajdůšková Danuše 6,9km Ženy 1969 až 2000 93 00:42:21.5 60.
17. Záveská Michaela 6,9km Ženy 1969 až 2000 75 00:43:26.2 63.
18. Pavlišová Oldřiška 6,9km Ženy 1969 až 2000 41 00:43:27.0 64.
19. Zámečníková Petra Penzion21 6,9km Ženy 1969 až 2000 30 00:43:44.7 65.
20. Hatle Eva 6,9km Ženy 1969 až 2000 39 00:43:51.5 66.
21. Jana Ockova Janov 6,9km Ženy 1969 až 2000 40 00:43:53.5 67.
22. Zámečníková Zdenka Jílové 6,9km Ženy 1969 až 2000 101 00:43:59.5 68.
23. Veťková Marie 6,9km Ženy 1969 až 2000 71 00:44:05.2 69.
24. Pekařová Žaneta 6,9km Ženy 1969 až 2000 114 00:44:09.7 71.
25. Peterková Yveta Hrom parta 6,9km Ženy 1969 až 2000 44 00:44:39.0 73.
26. Suková Karla Povrlské běhny 6,9km Ženy 1969 až 2000 87 00:46:24.5 79.
27. Živná Marie Konkordia Děčín 6,9km Ženy 1969 až 2000 63 00:46:43.2 80.
28. Masopustová Jana 6,9km Ženy 1969 až 2000 95 00:47:48.3 81.
29. Kramerová Vladimíra 6,9km Ženy 1969 až 2000 52 00:47:49.7 82.
30. Majerová Kateřina 6,9km Ženy 1969 až 2000 25 00:48:14.7 83.
31. Kikalová Věra 6,9km Ženy 1969 až 2000 150 00:48:33.0 85.
32. Tesařová Kateřina 6,9km Ženy 1969 až 2000 32 00:48:38.5 86.
33. Havlíčková Kateřina 6,9km Ženy 1969 až 2000 96 00:49:25.5 88.
34. Procházková Dagmar Pindulíny 6,9km Ženy 1969 až 2000 86 00:51:34.7 91.
35. Dopitová Michaela 6,9km Ženy 1969 až 2000 81 00:51:57.7 93.
36. Kracmanová Hana Kamenické běhny 6,9km Ženy 1969 až 2000 17 00:52:04.2 94.
37. Motyčková Soňa TJ Běhavka 6,9km Ženy 1969 až 2000 70 00:52:19.2 95.
38. Mikelová Petra Selavie Růžová 6,9km Ženy 1969 až 2000 14 00:52:57.2 97.
39. Polakovská Gabriela 6,9km Ženy 1969 až 2000 15 00:52:57.5 98.
40. Prchlíková Bohdana TJ Běhavka 6,9km Ženy 1969 až 2000 55 00:53:29.2 100.
41. Vlasáková Lucie DRMONOK 6,9km Ženy 1969 až 2000 5 00:53:38.2 102.
42. Ambrožová Veronika DRMONOK 6,9km Ženy 1969 až 2000 83 00:53:53.5 103.
43. Pivoňková Petra Růžová 6,9km Ženy 1969 až 2000 8 00:55:31.5 104.
44. Kudynová Irena 6,9km Ženy 1969 až 2000 48 00:55:32.0 105.
45. Michalisková Ivana 6,9km Ženy 1969 až 2000 78 00:57:51.0 106.
46. Kočková Alena 6,9km Ženy 1969 až 2000 116 01:16:39.5 111.
  Králová Edita 6,9km Ženy 1969 až 2000 107 DNF  
  Janečková Lenka 6,9km Ženy 1969 až 2000 47 DNF  

6,9km - Ženy 1951 až 1968

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bartošová Květoslava Kůže-Bartoš 6,9km Ženy 1951 až 1968 31 00:39:13.7 41.
2. Kučerová Katarína KONKORDIA Děčín 6,9km Ženy 1951 až 1968 18 00:39:46.5 45.
3. Barcalová Milada konkordia děčín 6,9km Ženy 1951 až 1968 11 00:40:03.2 46.
4. Přibylová Erika KONKORDIA Děčín 6,9km Ženy 1951 až 1968 27 00:40:24.5 51.
5. Bašusová Ivana 6,9km Ženy 1951 až 1968 50 00:40:59.7 53.
6. Slawischová Marcela Penzion21 6,9km Ženy 1951 až 1968 21 00:44:23.0 72.
7. Bošková Jana Drmonok 6,9km Ženy 1951 až 1968 89 00:49:24.7 87.