Výsledky závodu

Běh kolem jezera Most- 8.ročník

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.10.2018



11km - Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filingr Aleš AC Ústí nad Labem 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 332 00:44:24.3 1.
2. Vojtěchovský Ladislav VitaSport.cz 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 247 00:46:47.8 2.
3. Barcal Petr Loučná 956 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 444 00:47:11.5 4.
4. Růžička Martin Běžecký klub Unipetrol 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 233 00:47:53.5 6.
5. Mrkáček Stanislav BK Spořice/Sweep Ultimate Gym 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 569 00:49:17.3 8.
6. Kujíček Michal BK Spořice/Sweep Ultimate Gym 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 562 00:50:01.0 10.
7. Zbuzek Michal 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 249 00:50:30.3 12.
8. Luxa Michal Běžci Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 289 00:52:10.5 18.
9. Belej Tomáš SRTG Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 108 00:52:31.5 20.
10. Canini Marek 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 449 00:52:37.5 21.
11. Štolfa Ladislav Šneci v běhu 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 424 00:52:56.8 25.
12. Benda Pavel Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 312 00:53:09.5 26.
13. Kohoutek Tomáš Emty Legs CC 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 282 00:53:37.0 29.
14. Vachrlon Václav ŠAK Chodov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 179 00:53:49.3 31.
15. Pergl Ondřej 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 95 00:54:40.3 36.
16. Vorel Daniel SRTG Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 40 00:54:53.5 37.
17. Kapoun Tibor Jazykové centrum LITERA 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 135 00:55:31.5 41.
18. Zaremba Jan REEBOK RUN CREW PRAHA 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 579 00:56:09.8 44.
19. Kavecký Aleš 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 213 00:56:26.0 46.
20. Hanák Radek 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 126 00:56:32.0 47.
21. Waltera Vladimir Team Bike Perštejn 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 186 00:56:48.5 50.
22. Stehlík Ondřej 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 11 00:56:53.5 52.
23. Macek Jiří KOB Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 380 00:57:10.8 53.
24. Vágner Dušan PT 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 432 00:57:49.0 59.
25. Deutscha David 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 551 00:58:01.0 62.
26. Kovář Tomáš LéTo 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 560 00:58:05.8 63.
27. Konopásek Jaroslav 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 558 00:58:29.0 66.
28. Maňák Luboš Magistrát města Mostu 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 220 00:58:29.0 67.
29. Hvozda Martin SRTG Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 554 00:58:44.3 70.
30. Šaštinský Petr Praha 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 240 00:58:54.0 72.
31. Dvořáček Jan Rozběhej Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 84 00:59:27.2 78.
32. Lauf Lukáš 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 564 00:59:28.8 79.
33. Mraz Jaroslav 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 386 00:59:30.3 80.
34. Čermák Ondřej Rozběhej Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 72 00:59:36.3 82.
35. Brzek Daniel 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 1 00:59:39.5 83.
36. Hakl Albín 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 339 00:59:40.3 84.
37. Tržický Lukáš Běžci Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 430 00:59:59.5 85.
38. Sýkora Tomáš BK Žatec 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 49 01:00:03.3 87.
39. Kobík Martin Cobram Team PPC 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 91 01:00:08.5 88.
40. Trousil Jan Bauer Spedition 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 429 01:00:09.5 89.
41. Ulrych Josef Srtg Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 431 01:00:18.5 91.
42. Slavčev Daniel TEAM ŠTIBINGR 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 409 01:00:37.0 100.
43. Meduna Vladimír Bikolka Team Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 145 01:01:25.3 110.
44. Hanuš Matěj Můj Tým 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 457 01:01:44.8 111.
45. Filip Ondrej SRTG Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 122 01:01:49.8 113.
46. Nerad Jaroslav KOB Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 34 01:02:02.5 118.
47. Franc Jaroslav 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 335 01:02:09.0 122.
48. Nováček Jaroslav Urvi to! 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 69 01:02:34.0 126.
49. Andrii Tereshchenko 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 580 01:02:43.5 127.
50. Paparega Jan Statutární město Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 160 01:02:48.0 130.
51. Bomberovič Jan 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 550 01:02:55.3 133.
52. Pataky Marek 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 229 01:02:57.4 135.
53. Soudek Petr 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 269 01:03:01.0 136.
54. Šmejkal Vladislav 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 543 01:03:52.5 143.
55. Simon Károly TEAM ŠTIBINGR 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 408 01:04:11.0 148.
56. Prelovský Martin Run Smolnice 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 547 01:04:13.8 151.
57. Vondra Pavel 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 44 01:04:16.6 153.
58. Bodlák Jan 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 193 01:05:03.3 159.
59. Rigl Lukáš forfun 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 232 01:05:15.3 162.
60. Šimůnek Pavel Rozběháme Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 538 01:05:27.8 166.
61. Panuška David SRTG Strupčice 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 5 01:05:28.0 167.
62. Ťupa Michal Unipetrol 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 178 01:05:28.6 168.
63. Šolc Petr 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 423 01:05:33.3 171.
64. Sládek Vladimír Srtg Strupčice 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 477 01:05:47.0 174.
65. Ullmann Michal Cobram team PPC 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 77 01:06:05.8 178.
66. Matoušek Luboš Mattoni Free Run 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 221 01:06:43.0 181.
67. Páša Petr Už tam budeeem?! 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 472 01:06:59.8 182.
68. Žitný Jakub 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 190 01:07:02.8 183.
69. Iser Petr 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 347 01:07:10.0 185.
70. Tichý Václav Cobram team 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 577 01:07:19.3 190.
71. Brožek Jiří Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 317 01:07:24.3 191.
72. Šmejc ml. Jan Žatec 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 175 01:07:43.8 195.
73. Bernt Karel SWEEP ULTIMATE GYM 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 447 01:08:05.0 197.
74. Dvořák Jiří Unipetrol 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 327 01:08:08.0 198.
75. Jelínek Tomáš Tj Sokol Údlice 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 9 01:08:33.0 203.
76. Janošo Petr 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 349 01:08:41.3 204.
77. Vaněk Petr RD Vinařice 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 435 01:09:01.8 205.
78. Haspra Jaroslav 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 74 01:09:05.5 206.
79. Tvrzník Tomáš 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 75 01:09:19.3 208.
80. Kameník Petr Běžecký klub Unipetrol 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 281 01:10:05.5 216.
81. Manert Filip 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 567 01:10:22.0 220.
82. Vejsada Lukas 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 437 01:10:34.4 223.
83. Kobrle Daniel Mělník 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 19 01:11:24.5 231.
84. Zoul Zdeněk 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 591 01:12:45.3 241.
85. Cibulka Štěpán 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 319 01:12:55.2 245.
86. Velisek Jan 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 438 01:13:42.8 252.
87. Průša Lukáš 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 475 01:14:08.8 255.
88. Strnad Milan Dvě běhny a jeden Milan 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 415 01:14:35.0 260.
89. Josef Porubčan 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 354 01:14:45.5 262.
90. Panocha Tomáš 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 530 01:15:14.5 265.
91. Rokl Patrik Běžci Mělník 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 533 01:15:20.5 266.
92. Sadílek Pavel 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 401 01:18:00.5 281.
93. Stejskal Jakub Klub Pavla Sadílka 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 414 01:18:00.8 282.
94. Kendziura Michal 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 10 01:18:40.0 286.
95. Vondrovský David 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 541 01:18:46.5 288.
96. Kubovič Daniel DUKLA Spořice 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 371 01:19:16.8 291.
97. Kraus Petr Klíny 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 139 01:20:42.5 298.
98. Řeháček Radek Rozběháme Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 235 01:28:01.8 310.
99. Punt Jaroslav Avanti tým 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 99 01:40:17.8 315.

11km - Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tall Pavel Pivovar Moucha 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 299 00:47:07.3 3.
2. Šlapák Zdeněk 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 156 00:47:35.0 5.
3. Feix Ivo Teplice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 275 00:49:51.8 9.
4. Josef Melichar Ing. Simona Run Team 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 498 00:50:11.3 11.
5. Lukšík Ladislav Dlouhá Míle Ústí n.L. 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 378 00:50:41.3 13.
6. Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 105 00:50:52.3 14.
7. Vojtěchovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 132 00:51:46.8 16.
8. Urban Miroslav Hopman team Žatec 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 544 00:51:52.5 17.
9. Vepřek Karel Spartan Teplice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 590 00:52:23.5 19.
10. Unger Miroslav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 90 00:52:40.3 22.
11. Watzke Petr VitaSport.cz / Teplice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 441 00:52:48.8 23.
12. Bělohlávek Pavel Jirkov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 109 00:53:16.0 27.
13. Nohejl Bohumil Baos Osek 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 470 00:53:20.5 28.
14. Hladík Milan 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 257 00:54:01.5 32.
15. Fialka František Běžci Chomutov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 254 00:54:36.5 34.
16. Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 518 00:54:39.8 35.
17. Srb Ladislav Krupka 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 536 00:55:04.8 38.
18. Ležal Aleš Blažim 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 141 00:55:23.0 39.
19. Kučera Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 103 00:55:33.0 42.
20. Zeithaml Milan Baos Osek 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 486 00:56:10.0 45.
21. Zbuzek Jaroslav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 248 00:56:35.3 48.
22. Basel Miroslav Kralupy nad Vltavou 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 308 00:56:44.8 49.
23. Canini Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 448 00:56:50.5 51.
24. SRB Tomáš Magic city Prague 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 45 00:57:14.8 54.
25. Urban Jaroslav Hopmanteam Žatec 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 598 00:57:15.5 55.
26. Drastík Jakub Unipetrol 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 325 00:57:15.8 56.
27. Śtěch Martin AK Bílina 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 173 00:57:40.8 57.
28. Pric Rostislav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 38 00:57:43.8 58.
29. Funiok Jiří Loučná 956 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 205 00:57:50.3 60.
30. Brejška Pavel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 194 00:58:00.3 61.
31. Pátek Tomáš JIP Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 162 00:58:17.3 64.
32. Synáček Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 488 00:58:20.3 65.
33. Koudelka Martin Unipetrol RPA 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 283 00:58:29.8 68.
34. Kudrna Pavel Libořice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 28 00:58:40.3 69.
35. Chleborád Tomáš UNIPETROL 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 210 00:59:01.5 73.
36. Kejkrt Pavel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 93 00:59:13.0 74.
37. Vodička Petr DodaTeam 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 182 00:59:15.9 76.
38. Tapšík Zdeněk 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 300 00:59:16.8 77.
39. Kamenský Peter Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 211 01:00:11.0 90.
40. HAMPL Michal Glassman TT Teplice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 517 01:00:20.0 92.
41. Pikart František 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 265 01:00:21.0 93.
42. Jakubašek Tibor 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 57 01:00:27.0 95.
43. Malý Vojtěch Sweep Ultimate Gym 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 467 01:00:35.8 97.
44. Sadovský Petr Bikolka 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 534 01:00:35.8 98.
45. Prokeš Petr Sweep ultimate gym 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 474 01:00:36.3 99.
46. Němec Jaroslav Aroma 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 153 01:00:38.8 101.
47. Hojdar Josef Rozběhej Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 340 01:00:48.3 102.
48. Jankovič Jan 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 596 01:00:49.8 103.
49. Liebig Vilém 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 50 01:00:51.8 104.
50. Bujárek Pavel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 251 01:00:56.3 105.
51. Lehrl Josef Běžci Chomutov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 376 01:01:03.3 106.
52. Egrt Marcel K68 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 201 01:01:46.0 112.
53. Orság Josef 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 228 01:01:59.5 117.
54. Kopecký Jiří BK Žatec 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 59 01:02:02.8 119.
55. Kouba Radek Hopman team Žatec 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 366 01:02:04.0 120.
56. Pavlíček Rudolf SRTG Strupčice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 531 01:02:11.8 123.
57. Fivebr Vladimír Sokol Vtelno 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 255 01:02:18.3 125.
58. Hlaváček Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 600 01:02:44.5 128.
59. Bambas Jan Pivošlap Litvínov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 305 01:02:52.3 131.
60. Radics Marek Magistrát města Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 169 01:02:57.2 134.
61. Nigrin Přemysl Rozběhej Litvínov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 529 01:03:10.8 137.
62. Civín Jiří Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 252 01:03:13.5 138.
63. Veselý Martin 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 439 01:03:26.8 139.
64. Hlaváček Jirka Rozběháme Teplice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 588 01:03:31.8 141.
65. Bayer Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 445 01:03:49.0 142.
66. Zlata Jiří Zlaťáci 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 47 01:03:54.3 144.
67. Krupka Vladimír engine Litoměřice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 582 01:04:10.0 146.
68. Novák Jaroslav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 391 01:04:10.5 147.
69. Kaplan Vladimír Cobram Team PPC 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 589 01:04:14.3 152.
70. Lancinger David Vršanská uhelná a.s. 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 466 01:04:48.0 155.
71. Mityska Ondřej Běžecký klub Unipetrolu 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 385 01:04:52.0 156.
72. Mareš Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 33 01:04:53.5 157.
73. Liška Jirka Brutalteam Děčín 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 377 01:05:10.3 160.
74. Dlouhý Bohumil nereg. 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 253 01:05:15.3 163.
75. Schmidt Michal Hopman Team Žatec 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 407 01:05:19.3 164.
76. Eisenhammer Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 452 01:05:39.3 172.
77. Brožek Oldřich Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 318 01:05:53.5 175.
78. Kubeš Miloslav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 22 01:06:26.5 180.
79. Dulava Radek 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 326 01:07:08.0 184.
80. Kuhnel Roman K68 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 217 01:07:16.0 187.
81. Melč Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 384 01:07:29.5 193.
82. Kindl Libor Jägerteam 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 548 01:08:14.8 200.
83. Kočíb Pavel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 557 01:08:27.9 201.
84. Seifert Radim 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 236 01:08:28.0 202.
85. Pabišta Karel C6T 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 157 01:09:20.8 209.
86. Ulrych David SRTG Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 539 01:10:09.3 217.
87. Jiří Hájek 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 353 01:10:14.3 218.
88. Havlíček Zdeněk Jirkov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 459 01:10:43.5 225.
89. Jurinec Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 134 01:11:57.8 235.
90. Veselý Petr Yanfeng 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 246 01:12:35.0 240.
91. Seman Martin STS Chvojkovice-Brod 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 404 01:12:54.5 244.
92. Paťava Karel Sedlec 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 89 01:13:17.3 249.
93. Masopust Karel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 290 01:13:59.0 253.
94. Stecker Luděk Sweep Ultimate gym 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 412 01:14:20.8 256.
95. Tomáš Stanislav Sokol Zeměchy 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 426 01:14:25.0 258.
96. Pressl Michal Bikolka Team Litvínov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 295 01:14:35.1 261.
97. Hendrych Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 6 01:15:01.0 264.
98. Vacek František laborka CS 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 509 01:15:29.8 268.
99. Hrůza Michal Teplice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 129 01:16:08.8 275.
100. Pták Zdeněk 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 400 01:18:22.8 284.
101. Dohnal Jan 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 117 01:19:38.0 293.
102. Menich Jiří ŠNECI V BĚHU 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 27 01:20:43.8 299.
103. Ležal Tomáš 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 143 01:20:52.3 303.
104. Živec Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 191 01:23:45.8 306.
105. Ležal Hynek 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 142 01:27:22.8 309.
106. Vyhnánek Josef SPRP Run Team 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 183 01:42:37.0 316.

11km - Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dietrich Petr Loučná 956 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 116 00:51:04.8 15.
2. Kacíř Zdeněk LOUČNÁ 956 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 259 00:54:26.8 33.
3. Frey Eduard KČT Kralupy nad Vltavou 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 279 00:59:14.8 75.
4. Myslivec Jan Most 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 81 01:01:10.8 108.
5. Machuta Petr Magistrát města mostu 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 146 01:02:47.3 129.
6. Vaněk Jan RD Vinařice 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 434 01:09:14.5 207.
7. Kohl Jiří Běžecký klub Unipetrol 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 214 01:14:28.0 259.
8. Rusňák Jan Chomutov 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 267 01:24:50.5 307.

11km - Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rusínová Zuzana Complus 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 266 00:48:01.5 7.
2. Jitka Funiok Vajcová UNIPETROL 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 245 00:52:53.3 24.
3. Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 53 00:53:42.6 30.
4. Hahn Hana Sweep Ultimate Gym 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 456 00:55:41.3 43.
5. Kelbichová Vendula Unipetrol 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 436 00:58:51.0 71.
6. Kutílková Kateřina SRTG Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 465 00:59:31.8 81.
7. Kadeřábková Petra Srtg strupčice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 12 01:00:31.3 96.
8. Koskubová Klára Rozběháme Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 364 01:01:10.8 109.
9. Filipová Barbora SRTG Chomutov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 123 01:01:50.3 114.
10. Kršová Michaela 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 526 01:01:57.8 115.
11. Šmeráková Petra BK Žatec/Hopman Team 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 422 01:01:59.0 116.
12. Šuráňová Emma TEAM ŠTIBINGR 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 298 01:02:04.8 121.
13. Vlachová Anna SRTG Strupčice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 440 01:02:12.0 124.
14. Valentová Miroslava 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 180 01:03:30.8 140.
15. Nesvadbová Eliška Žatec 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 21 01:04:05.0 145.
16. Kovářová Markéta TEAM ŠTIBINGR 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 284 01:04:12.3 149.
17. Műllerová Pavlína 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 152 01:04:12.5 150.
18. Pallayová Kristína 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 158 01:04:35.3 154.
19. Benčíková Zdenka 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 311 01:04:54.6 158.
20. Bartáková Pavla Brutalteam Děčín 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 307 01:05:11.0 161.
21. Růžičková Zuzana Běžecký klub Unipetrol 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 234 01:05:29.0 169.
22. Zeidelová Kateřina 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 187 01:05:31.5 170.
23. Šimkovičová Lucia Jirkov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 31 01:07:12.3 186.
24. Vondrovská Martina 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 540 01:07:17.5 188.
25. Baierlová Aneta 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 304 01:07:18.5 189.
26. Baselová Marcela Kralupy nad Vltavou 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 309 01:09:23.7 210.
27. Typltová Anna Rozběháme Teplice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 484 01:09:33.3 212.
28. Škaloudová Veronika AK Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 241 01:10:22.8 221.
29. Novotná Lenka 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 570 01:10:28.8 222.
30. Čádová Michala Litvínov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 321 01:10:47.3 227.
31. Zlatová Adéla Zlaťáci 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 46 01:10:49.5 228.
32. Poštová Barbora 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 24 01:11:19.8 230.
33. Vaicová Kamila SRTG Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 13 01:11:32.5 232.
34. Bendová Lucie Samuraj Gym Chodov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 313 01:12:34.8 239.
35. Karasová Anna 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 212 01:12:47.8 242.
36. Kaderabkova Iva 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 357 01:12:49.3 243.
37. Parasková Helena Mattoni Freerun Děčín 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 161 01:14:07.5 254.
38. Fauová Michaela Běžci Chomutov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 331 01:14:20.8 257.
39. Kapounová Veronika Jazykové centrum LITERA 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 136 01:15:29.8 269.
40. Pejlová Miluše 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 36 01:15:31.0 270.
41. Sevcakova Veronika 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 20 01:15:31.8 271.
42. Bachová Monika 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 16 01:15:43.5 273.
43. Gotthardová Veronika Trampolínky Litvínov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 124 01:16:33.0 277.
44. Syrová Radka Trampolínky Litvínov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 238 01:16:33.3 278.
45. Gröblová Lucie 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 37 01:18:17.0 283.
46. Kubíková Jana 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 464 01:18:41.3 287.
47. Kučerová Lucie STS Chomutov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 373 01:19:16.0 289.
48. Chlumecká Jana SRTG MOST 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 4 01:19:55.0 295.
49. Wagner Lucie Sayda 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 184 01:20:41.5 297.
50. Myroniuková Eva 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 388 01:20:46.3 301.
51. Štroufová Petra 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 504 01:23:07.0 305.
52. Stanečková Michaela 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 92 01:24:55.0 308.
53. Faltusová Dita 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 330 01:29:27.2 311.
54. Černá Petra Laser dogz 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 514 01:29:36.5 312.
55. Kupkova Andrea Dvě běhny a jeden Milan 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 374 01:37:21.5 314.
56. Marcikánová Michaela 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 383 01:43:36.0 317.

11km - Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fílová Jana BK Běkodo Teplice 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 516 00:55:25.3 40.
2. Ďásková Martina Myrnyx Tyrnyx 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 324 01:00:03.0 86.
3. Vachtlova Lenka 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 270 01:00:21.1 94.
4. Sedlárová Michaela Dvoreček 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 403 01:01:07.0 107.
5. Longauerova Lenka Rozběhej Litvínov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 527 01:02:53.3 132.
6. Chudinová Jana 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 520 01:05:26.8 165.
7. Bennová Petra 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 446 01:05:41.5 173.
8. Dvořáková Martina Unipetrol 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 18 01:05:53.8 176.
9. Stehlíková Radka Běžci Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 413 01:06:03.8 177.
10. Hudáková Helena BK Žatec 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 343 01:06:11.3 179.
11. Netušilová Martina 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 528 01:07:29.0 192.
12. Pekarova Petra 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 264 01:07:31.3 194.
13. Waltera Michaela Team Bike Perštejn 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 185 01:08:03.3 196.
14. Trollerová Eva Jägerteam 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 549 01:08:14.8 199.
15. Žatecká Marcela BK Žatec 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 443 01:09:30.0 211.
16. Drengubáková Lucie 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 119 01:09:44.3 213.
17. Gonzorczyková Naďa BK Žatec 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 337 01:09:47.3 214.
18. Pricová Jitka 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 35 01:09:55.5 215.
19. Manertová Radka Rozběhej Litvínov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 568 01:10:21.8 219.
20. Dvořáková Ivana 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 328 01:10:39.5 224.
21. Jakubašeková Kateřina 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 58 01:10:44.5 226.
22. Presslová Leona 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 398 01:11:04.5 229.
23. Podzimková Markéta 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 396 01:11:40.5 233.
24. Škaloudová Petra Běžci Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 421 01:11:57.4 234.
25. Jurincová Eva 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 133 01:11:58.3 236.
26. Králová Dagmar 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 368 01:12:04.8 237.
27. Urbanová Iva Hopman team Žatec 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 545 01:12:22.3 238.
28. Steinerová Gabriela Běžci Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 478 01:12:59.3 246.
29. Bašová Blanka SRTG Strupcice 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 163 01:13:05.8 247.
30. Čížová Petra 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 273 01:13:15.0 248.
31. Jedličková Linda 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 280 01:13:17.3 250.
32. Akulenková Anita 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 192 01:13:36.3 251.
33. Rajchmanová Lenka 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 231 01:14:56.3 263.
34. Štěchová Jana Rozběháme Teplice a okolí 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 176 01:15:20.8 267.
35. Civínová Jana Laborky CS 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 513 01:15:41.3 272.
36. Šrámková Hana 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 80 01:15:56.0 274.
37. Poživilová Romana Trampolínky Litvínov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 165 01:16:29.8 276.
38. Kostková Jitka Běžci Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 365 01:16:34.5 279.
39. Sladká Petra Litvínov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 171 01:17:35.8 280.
40. Havlíčková Klára Jirkov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 460 01:18:32.8 285.
41. Kučerová Lenka 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 372 01:19:16.5 290.
42. Drexlerová Šárová Markéta 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 198 01:19:31.3 292.
43. Feriancová Monika Avanti tým 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 98 01:19:51.5 294.
44. Perglova Alena Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 395 01:20:03.3 296.
45. Menich Janeček Šárka ŠNECI V BĚHU 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 26 01:20:44.0 300.
46. Martinková Jana SPRP Run Team 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 149 01:20:51.5 302.
47. Kubicová Jana 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 106 01:21:04.5 304.
48. Rusňáková Ludmila Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 268 01:31:49.5 313.

4,5km - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hollick Petr 4,5km Muži bez rozdílu věku 209 00:17:39.5 2.
2. Pyskatý Jan Transformers 42 4,5km Muži bez rozdílu věku 168 00:18:08.8 3.
3. Kunik David Rozběhej Litvínov 4,5km Muži bez rozdílu věku 563 00:18:59.5 7.
4. Grežo Martin 4,5km Muži bez rozdílu věku 338 00:19:44.5 9.
5. Polián Radek 4,5km Muži bez rozdílu věku 293 00:20:10.8 11.
6. Kraus Pavel 4,5km Muži bez rozdílu věku 286 00:21:01.3 16.
7. Končel Jan 4,5km Muži bez rozdílu věku 594 00:21:09.8 17.
8. Fousek Radek Tříkolky Trikke 4,5km Muži bez rozdílu věku 491 00:21:15.5 18.
9. Sýkora Lukáš SRTG Litvínov 4,5km Muži bez rozdílu věku 417 00:21:19.5 19.
10. Charvát Jan 4,5km Muži bez rozdílu věku 344 00:21:30.0 20.
11. Holešta Jakub SOOB Kralupy nad Vltavou 4,5km Muži bez rozdílu věku 208 00:22:12.8 22.
12. Zajíc Aleš Yanfeng 4,5km Muži bez rozdílu věku 485 00:22:23.0 23.
13. Kopecký Miloš Sweep Ultimate Gym 4,5km Muži bez rozdílu věku 523 00:22:39.4 24.
14. Havlíček Michal Jirkov 4,5km Muži bez rozdílu věku 458 00:22:43.3 25.
15. Košťál Jiří 4,5km Muži bez rozdílu věku 66 00:22:53.8 28.
16. Kuřina Václav Simona Run Team 4,5km Muži bez rozdílu věku 500 00:23:23.0 30.
17. Pelcman Miloš Rozběhej Litvínov 4,5km Muži bez rozdílu věku 60 00:23:46.8 36.
18. Sutner Pavel 4,5km Muži bez rozdílu věku 416 00:24:11.8 41.
19. Kvapil Jaroslav 4,5km Muži bez rozdílu věku 287 00:24:46.3 48.
20. Svašek Petr TJ SOKOL Obrnice 4,5km Muži bez rozdílu věku 479 00:24:47.3 49.
21. Kraj Aleš 4,5km Muži bez rozdílu věku 285 00:24:51.8 51.
22. Kolářský Vladimír 4,5km Muži bez rozdílu věku 362 00:25:03.9 54.
23. Slejška Jorik Soob Kralupy nad Vltavou 4,5km Muži bez rozdílu věku 296 00:25:17.0 58.
24. Hrošek Jan Simona Run Team 4,5km Muži bez rozdílu věku 495 00:25:17.0 59.
25. Šlais Jakub Běžci Chomutov 4,5km Muži bez rozdílu věku 574 00:25:31.3 61.
26. Kovařík David Simona Run Team 4,5km Muži bez rozdílu věku 499 00:25:39.5 63.
27. Šíp Radek 4,5km Muži bez rozdílu věku 420 00:25:58.8 67.
28. Svoboda Ivo Běžecký klub Unipetrol 4,5km Muži bez rozdílu věku 297 00:26:04.0 70.
29. Morav Petr 4,5km Muži bez rozdílu věku 223 00:26:35.5 79.
30. Duchan Vladimír 4,5km Muži bez rozdílu věku 200 00:27:20.0 83.
31. Moutvička Ondřej Rozběhej Litvínov 4,5km Muži bez rozdílu věku 63 00:27:38.3 90.
32. Klail Vladimír Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 260 00:27:49.5 95.
33. Pomahač Václav Pento Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 397 00:28:03.8 100.
34. Sýkora Martin 4,5km Muži bez rozdílu věku 418 00:28:04.5 101.
35. Smeták Václav AK Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 535 00:28:08.8 102.
36. Šajner Zdeněk 4,5km Muži bez rozdílu věku 419 00:28:10.3 103.
37. Janda Martin AVANTI Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 64 00:28:11.8 105.
38. Kniha Tomáš 4,5km Muži bez rozdílu věku 462 00:29:23.8 120.
39. Horacek Ales Unipetrol rpa 4,5km Muži bez rozdílu věku 341 00:29:29.5 123.
40. Basák Jaroslav Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 250 00:29:55.5 125.
41. Musil Aleš 4,5km Muži bez rozdílu věku 387 00:30:50.5 131.
42. Král Josef Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 78 00:31:02.0 137.
43. Šinágl Antonín 4,5km Muži bez rozdílu věku 481 00:31:17.8 143.
44. Elicar Vladimír 4,5km Muži bez rozdílu věku 329 00:32:20.3 156.
45. Holý David Holátka 4,5km Muži bez rozdílu věku 127 00:33:52.3 166.
46. Fojtík Jaroslav Unipetrol 4,5km Muži bez rozdílu věku 278 00:34:12.5 168.

4,5km - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Turková Kamila Ústí nad Labem 4,5km Ženy bez rozdílu věku 483 00:19:48.5 10.
2. Grossmanová Gabriela Bílina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 553 00:20:50.5 13.
3. Šaštinská Světlana Praha 4,5km Ženy bez rozdílu věku 239 00:20:56.5 14.
4. Coprivova Eva Žatec 4,5km Ženy bez rozdílu věku 320 00:21:01.0 15.
5. Průšová Barbora 4,5km Ženy bez rozdílu věku 166 00:22:46.0 26.
6. Ekrtová Kamila ASK Elna Počerady 4,5km Ženy bez rozdílu věku 453 00:22:50.3 27.
7. Čanecká Jana Yanfeng 4,5km Ženy bez rozdílu věku 195 00:23:35.5 33.
8. Maciga Blanka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 599 00:23:44.3 35.
9. Majerova Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 382 00:23:49.2 37.
10. Srbová Petra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 537 00:23:55.0 39.
11. Helešicová Petra SRTG Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 8 00:23:55.8 40.
12. Pánková Jana Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 394 00:24:33.3 43.
13. Hrvolová Markéta Simona Run Team 4,5km Ženy bez rozdílu věku 496 00:24:33.8 44.
14. Hladíková Alena Otvice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 206 00:24:42.3 46.
15. Michalová Jana Otvice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 23 00:24:42.5 47.
16. Zelenková Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 303 00:24:51.5 50.
17. Doležalová Michaela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 197 00:24:58.8 52.
18. Průšová Kamila 4,5km Ženy bez rozdílu věku 167 00:25:03.8 53.
19. Dolnáková Denisa Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 489 00:25:05.5 55.
20. Gergelová Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 493 00:25:07.0 56.
21. Hanušová Barbora TEAM ŠTIBINGR 4,5km Ženy bez rozdílu věku 494 00:25:08.5 57.
22. Mládková Ivana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 71 00:25:28.8 60.
23. Kvapilová Michaela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 288 00:25:33.0 62.
24. Bláhová Michaela AMA Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 111 00:25:46.5 65.
25. Černá Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 587 00:25:57.8 66.
26. Pechancová Daniela KRASOBRUSLENÍ MOST 4,5km Ženy bez rozdílu věku 101 00:26:00.3 68.
27. Čoudková Klára 4,5km Ženy bez rozdílu věku 323 00:26:01.4 69.
28. Vodáková Jarmila Yanfeng 4,5km Ženy bez rozdílu věku 181 00:26:07.8 71.
29. Gaschlerová Kateřina Dubí 4,5km Ženy bez rozdílu věku 455 00:26:17.3 73.
30. Trnková Štěpánka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 97 00:26:18.3 74.
31. Plevková Šárka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 572 00:26:18.5 75.
32. Ortmannová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 392 00:26:23.3 76.
33. Mikolášková Pavla 4,5km Ženy bez rozdílu věku 222 00:26:25.8 78.
34. Malá Irena AMA SCHOOL tým 4,5km Ženy bez rozdílu věku 566 00:26:36.8 80.
35. Reblová Klára 4,5km Ženy bez rozdílu věku 532 00:26:42.0 81.
36. Caniniová Eva 4,5km Ženy bez rozdílu věku 450 00:27:19.0 82.
37. Hamouzova Jitka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 125 00:27:20.6 84.
38. Grosserová Kristýna 4,5km Ženy bez rozdílu věku 552 00:27:20.8 85.
39. Paďourková Simona 4,5km Ženy bez rozdílu věku 76 00:27:26.3 86.
40. Trojáková Alena 4,5km Ženy bez rozdílu věku 428 00:27:29.0 87.
41. Marášková Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 261 00:27:29.3 88.
42. Panošková Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 65 00:27:35.5 89.
43. Juřinová Daniela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 356 00:27:41.5 91.
44. Faberová Martina Unipetrol 4,5km Ženy bez rozdílu věku 202 00:27:46.8 93.
45. Straková Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 237 00:27:55.3 97.
46. Freyová Michaela Běžecký klub Unipetrol 4,5km Ženy bez rozdílu věku 204 00:27:57.5 98.
47. Francová Veronika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 336 00:27:59.1 99.
48. Kolářská Martina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 361 00:28:10.8 104.
49. Stehlíková Simona 4,5km Ženy bez rozdílu věku 172 00:28:21.3 106.
50. Valtlová Dominika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 578 00:28:22.8 107.
51. Kohoutová Jaroslava 4,5km Ženy bez rozdílu věku 215 00:28:43.5 109.
52. Dvořáková Veronika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 121 00:28:55.5 112.
53. Perglová Šárka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 291 00:28:57.3 113.
54. Válečková Renata 4,5km Ženy bez rozdílu věku 301 00:28:57.3 114.
55. Praženicová Stanislava 4,5km Ženy bez rozdílu věku 294 00:28:59.0 115.
56. Štosková Martina AMA Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 177 00:29:08.5 116.
57. Vořechovská Kamila 4,5km Ženy bez rozdílu věku 68 00:29:14.5 117.
58. Straussová Jaroslava 4,5km Ženy bez rozdílu věku 96 00:29:17.0 118.
59. Marešová Kateřina Louny 4,5km Ženy bez rozdílu věku 147 00:29:19.5 119.
60. Martinovcová Bohdana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 468 00:29:24.3 121.
61. Blatská Radana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 272 00:29:27.5 122.
62. Koubová Marcela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 524 00:29:50.0 124.
63. Landová Martina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 583 00:30:15.0 126.
64. Žitná Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 189 00:30:19.2 127.
65. Jetenská Michaela Yanfeng 4,5km Ženy bez rozdílu věku 130 00:30:20.3 128.
66. Poustková Andrea 4,5km Ženy bez rozdílu věku 164 00:30:36.5 129.
67. Šrůmová Jana Vopice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 56 00:30:43.5 130.
68. Barancova Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 306 00:30:53.0 132.
69. Štolfová Jana Rozběháme Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 576 00:30:54.0 133.
70. Lencová Lenka Rozběháme Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 565 00:30:54.3 134.
71. Zejda Králová Katka Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 67 00:30:56.3 135.
72. Martišková Jaroslava Aroma 4,5km Ženy bez rozdílu věku 150 00:30:59.0 136.
73. Holatová Lenka Yanfeng 4,5km Ženy bez rozdílu věku 207 00:31:03.5 139.
74. Neradová Bohuslava 4,5km Ženy bez rozdílu věku 469 00:31:04.0 140.
75. Monzerová Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 43 00:31:10.0 141.
76. Stará Tereza Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 410 00:31:17.8 142.
77. Procházková Zdeňka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 473 00:31:17.9 144.
78. Šindelářová Nela Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 174 00:31:17.9 145.
79. Petra Králíčková Běžci Chomutov+SRTG Strupčice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 2 00:31:28.1 146.
80. Dohnalová Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 118 00:31:31.9 147.
81. Pergerová Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 104 00:31:46.8 148.
82. Benešová Kateřina ZF Electronics Klášterec 4,5km Ženy bez rozdílu věku 62 00:31:54.3 149.
83. Dvořáková Edita Vopice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 120 00:31:55.5 151.
84. Matošková Veronika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 502 00:32:02.0 152.
85. Bláhová Monika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 14 00:32:11.9 153.
86. Zachová Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 15 00:32:12.0 154.
87. Knihová Adéla 4,5km Ženy bez rozdílu věku 463 00:32:14.8 155.
88. Růžková Michaela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 48 00:32:20.5 157.
89. Nováková Markéta 4,5km Ženy bez rozdílu věku 471 00:32:22.3 158.
90. Capoušková Diana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 451 00:32:30.5 159.
91. Tuzarová Michaela Simona Run Team 4,5km Ženy bez rozdílu věku 507 00:32:35.8 160.
92. Kačerová Alice Datech 4,5km Ženy bez rozdílu věku 581 00:32:45.8 161.
93. Tomášková Gabriela Trampolínky Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 427 00:32:49.5 162.
94. Holá Tereza Holátka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 85 00:33:16.8 163.
95. Brátová LEnka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 314 00:33:27.8 165.
96. Janošová Iveta 4,5km Ženy bez rozdílu věku 350 00:34:23.3 169.
97. Čápová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 196 00:34:30.8 170.
98. Rusová Jana Jirkov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 503 00:35:05.0 171.
99. Zvěřinová Eva Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 188 00:35:09.3 172.
100. Matošková Simona 4,5km Ženy bez rozdílu věku 501 00:35:21.8 174.
101. Fiedlerová Kateřina Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 276 00:35:35.0 175.
102. Sedláčková Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 170 00:35:35.5 177.
103. Mašková Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 151 00:35:42.3 178.
104. Kocumova Jitka Drouzkovice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 360 00:36:01.0 179.

4,5km - Junioři /roč. 2002-2000/

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedlár Daniel Krušnoman Triathlon Team 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 402 00:16:44.5 1.
2. Hrdina Tomáš 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 258 00:18:21.8 4.
3. Kindl Václav Jägerteam 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 521 00:18:42.3 6.
4. Černohorský Dominik AK Litvínov 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 322 00:20:21.8 12.
5. Bělohlávek Pavel 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 310 00:21:45.3 21.
6. Gergel Jan 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 492 00:23:10.0 29.
7. Štosek Matěj BK Baník Most 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 585 00:23:25.0 31.
8. Krejčí Jaroslav 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 561 00:23:40.8 34.
9. Holý David Holátka 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 128 00:24:24.3 42.
10. Meniuk Tomáš 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 262 00:24:38.0 45.
11. Fousek jn. Radek Tříkolky Trikke 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 490 00:27:50.3 96.
12. Schandara Daniel SRTG Litvínov 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 406 00:34:10.0 167.

4,5km - Juniorky /roč. 2002-2000/

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Balášová Kateřina atletika Litvínov, z.s. 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 512 00:18:41.0 5.
2. Kindlová Anna Jägerteam 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 522 00:19:35.0 8.
3. Pšenková Barbora AK Litvínov 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 573 00:23:31.5 32.
4. Anna Gaertnerová Marie 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 510 00:23:53.8 38.
5. Petržílková Julie 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 292 00:25:41.3 64.
6. Hollicková Michaela 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 519 00:26:11.5 72.
7. Pechancová Adéla KRASOBRUSLENÍ MOST 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 94 00:26:25.0 77.
8. Žižková Klára 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 508 00:27:43.0 92.
9. Zachová Šárka 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 41 00:27:49.0 94.
10. Janošová Klára 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 351 00:28:38.5 108.
11. Brátová Valerie 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 316 00:28:52.3 110.
12. Majerova Karolína 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 381 00:28:52.5 111.
13. Benešová Pavlína ZF Electronics Klášterec 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 86 00:31:02.8 138.
14. Benešová Kristýna ZF Electronics Klášterec 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 87 00:31:54.5 150.
15. Brátová Nela 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 315 00:33:27.5 164.
16. Fiedlerová Kateřina Rozběhej Litvinov 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 277 00:35:09.5 173.
17. Fiedlerová Karolína Rozběhej Litvinov 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 454 00:35:35.1 176.

Dětský běh - Děti

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ústi nad Labem DD Dětský běh Děti D5 00:08:42.6 1.
2. Pardubice DD Dětský běh Děti D3 00:09:17.0 2.
3. Most DD Dětský běh Děti D4 00:09:51.0 3.
4. Duchcov DD Dětský běh Děti D2 00:10:15.3 4.
5. Vysoka Pec DD Dětský běh Děti D1 00:10:58.8 5.