Výsledky závodu

fyzioRUN 2018

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 10.05.2018



4800m - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ďurec Peter Perňa system 4800m Muži 502 00:14:13.6 1.
2. Jakoubek Matěj Silvini Madshus team 4800m Muži 422 00:15:51.6 2.
3. Bližňák Vojtěch TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4800m Muži 269 00:16:18.1 3.
4. Gabla Martin 4800m Muži 410 00:16:44.9 5.
5. Měchura Matěj 4800m Muži 757 00:17:21.4 6.
6. Pátek Ondřej Interna FNM 4800m Muži 587 00:17:23.9 7.
7. Makovnik Michal 4800m Muži 440 00:17:42.9 10.
8. Chudonel Ondřej 4800m Muži 597 00:17:49.4 11.
9. Sekanina Michal Noční běžci 4800m Muži 465 00:17:55.1 12.
10. Ježek Jiří DAS - Nutrend 4800m Muži 768 00:18:02.9 14.
11. Krátký Martin Praha 4 Kamýk 4800m Muži 466 00:18:05.1 15.
12. Štícha Roman SRTG Příbram 4800m Muži 475 00:18:12.9 16.
13. Obešlo Marek FN Motol - RHB 4800m Muži 452 00:18:15.1 18.
14. Růžek Ondřej FNM 4800m Muži 604 00:18:15.2 19.
15. Hochman Oliver 4800m Muži 468 00:18:24.1 20.
16. Marek Martin 4800m Muži 484 00:18:43.6 21.
17. Mikšovský Michal Global Payments Europe 4800m Muži 612 00:18:49.4 22.
18. Illner Vojta Báječní retardi v běhu 4800m Muži 471 00:19:01.9 23.
19. Vojtěch Adam 4800m Muži 438 00:19:08.6 24.
20. Seeman Tomáš Medicína Praha 4800m Muži 474 00:19:09.9 25.
21. Jann Václav 4800m Muži 429 00:19:22.6 26.
22. Buchtík Ondřej ABND Racing Team 4800m Muži 592 00:19:28.6 27.
23. Bartoníček Jakub 4800m Muži 488 00:19:58.9 29.
24. Čeřovský Jiří Borci 4800m Muži 634 00:20:02.9 30.
25. Veselý Daniel Astra ZMZ 4800m Muži 577 00:20:31.1 33.
26. Schutzner Michal FNM-RHB 4800m Muži 527 00:20:32.6 34.
27. Kozel Jakub 4800m Muži 443 00:20:32.9 35.
28. Fajta Viktor Plzeň 4800m Muži 648 00:20:37.4 36.
29. Kasala Lukáš 4800m Muži 404 00:20:40.9 37.
30. Seeman Pavel 4800m Muži 407 00:20:45.9 38.
31. Novák Jakub 2.LF UK 4800m Muži 391 00:21:07.4 39.
32. Martinovský Jakub Global Payments Europe 4800m Muži 561 00:21:18.6 41.
33. Jandus Milan 4800m Muži 386 00:21:32.6 42.
34. Soldán Kryštof 4800m Muži 521 00:21:33.4 43.
35. Soldán Jan 4800m Muži 491 00:21:37.4 44.
36. Syroumal Pavel 4800m Muži 489 00:21:49.6 46.
37. Sláma Miroslav FN Motol (Námahová dušnost) 4800m Muži 556 00:21:57.9 47.
38. Janoušek Petr 4800m Muži 610 00:22:08.4 48.
39. Čižínský Jaromír Global Payments Europe 4800m Muži 536 00:22:12.1 49.
40. Netík Michal 4800m Muži 595 00:22:14.1 50.
41. Eugenio Marta 4800m Muži 530 00:22:48.6 54.
42. Trka Jan StarýPsi 4800m Muži 557 00:23:09.1 57.
43. Havrda Prokop Fyziobuchty 4800m Muži 579 00:23:18.1 58.
44. Šimůnek Radovan Miramare 4800m Muži 499 00:23:19.1 60.
45. Lasota Michael 4800m Muži 439 00:23:20.6 61.
46. Vosecký Marek CF Klnb 4800m Muži 545 00:23:22.1 62.
47. Bomm Petr 4800m Muži 505 00:23:22.9 63.
48. Bubník David 4800m Muži 627 00:23:29.1 64.
49. Kalina Adam 4800m Muži 417 00:23:34.4 66.
50. Jirka Matěj 4800m Muži 470 00:23:49.6 69.
51. Zobal Ondřej 4800m Muži 472 00:23:53.9 70.
52. Bárta Martin Global Payments Europe 4800m Muži 588 00:24:00.9 72.
53. Janoušek Jiří 4800m Muži 270 00:24:04.6 73.
54. Rosa Martin Global Payments 4800m Muži 409 00:24:14.4 75.
55. Klouček Martin Šneci v běhu 4800m Muži 124 00:24:17.9 79.
56. Koucký Jan 4800m Muži 541 00:24:22.1 81.
57. Zelený Jindřich Global Payments Europe 4800m Muži 1 00:24:26.4 82.
58. Zíval Tomáš Lynx 4800m Muži 379 00:25:15.4 89.
59. Matějka Vojtěch VinoVinoVino 4800m Muži 245 00:25:24.1 93.
60. Zvěřina David SK Opořany 4800m Muži 795 00:25:38.4 95.
61. Hochman Petr 4800m Muži 585 00:25:49.1 98.
62. Jezek Vaclav 4800m Muži 445 00:25:53.1 100.
63. Nejezchleba Josef FBMI 4800m Muži 378 00:25:53.4 101.
64. Svoboda Pavel Global Payments 4800m Muži 357 00:26:23.6 102.
65. Kuneš Lukáš VSK Humanita Praha 4800m Muži 586 00:26:54.9 107.
66. Kucín Lukáš Global Payments 4800m Muži 451 00:27:03.1 109.
67. Musil Filip FBMI 4800m Muži 403 00:27:10.1 111.
68. Vršecký František Lynx 4800m Muži 765 00:27:36.4 113.
69. Miřejovský Tomáš SABZO Praha 4800m Muži 555 00:27:40.4 114.
70. Bula Miroslav Global Payments Europe 4800m Muži 611 00:27:44.9 116.
71. Hurych Martin 4800m Muži 375 00:28:09.6 119.
72. Matějíček Tomáš 4800m Muži 498 00:28:27.9 122.
73. Franko Ondrej Global Payments Europe 4800m Muži 414 00:28:29.1 123.
74. Taufer Michal 4800m Muži 119 00:29:10.9 128.
75. Kratochvíl Luboš Lynx 4800m Muži 459 00:31:24.1 136.
76. Kučera Lukáš 4800m Muži 624 00:33:41.9 139.

4800m - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jíšová Barbora Eleven run team 4800m Ženy 434 00:16:31.4 4.
2. Zvolanková Lucie SK Aritma 4800m Ženy 570 00:17:27.1 8.
3. Čechová Tereza 4800m Ženy 563 00:17:28.9 9.
4. Přikrylová Dana SK Aritma 4800m Ženy 630 00:17:55.9 13.
5. Hrachovcová Monika ASK Slavia Praha 4800m Ženy 449 00:18:13.4 17.
6. Krátká Lucie Praha 4 Kamýk 4800m Ženy 416 00:19:43.1 28.
7. Dvořáková Marcela VSK Medik 4800m Ženy 481 00:20:03.6 31.
8. Zárybnická Kateřina POWERbreathe 4800m Ženy 607 00:20:12.1 32.
9. Ryzáková Lenka 4800m Ženy 524 00:21:11.9 40.
10. Kučerová Klára 2. LF UK 4800m Ženy 500 00:21:40.4 45.
11. Lojková Kristýna 4800m Ženy 397 00:22:28.4 51.
12. Váňová Kateřina RunCzech 4800m Ženy 6 00:22:36.6 52.
13. Novotná Markéta 4800m Ženy 423 00:22:47.4 53.
14. Sokolová Šárka 4800m Ženy 483 00:23:01.6 55.
15. Kasinová Barbora 4800m Ženy 401 00:23:08.1 56.
16. Dvořáková Barbora 4800m Ženy 441 00:23:18.4 59.
17. Hojková Klára 4800m Ženy 628 00:23:29.9 65.
18. Kozková Kateřina 4800m Ženy 458 00:23:36.1 67.
19. Ondrášková Valerie FN Motol (Námahová dušnost) 4800m Ženy 450 00:23:44.4 68.
20. Volejníková Nikola 4800m Ženy 546 00:23:56.6 71.
21. Stodolová Anna Orel Studenec 4800m Ženy 390 00:24:06.9 74.
22. Křepelová Anna 4800m Ženy 135 00:24:14.6 76.
23. Bedrníková Karolína Global Payments Europe 4800m Ženy 424 00:24:16.1 77.
24. Černá Tereza Šneci v běhu 4800m Ženy 411 00:24:17.9 78.
25. Ježková Soňa DAS - Nutrend 4800m Ženy 333 00:24:19.4 80.
26. Soukupová Andrea FN Motol (Námahová dušnost) 4800m Ženy 433 00:24:26.6 83.
27. Válková Anna Fyziobuchty 4800m Ženy 330 00:24:50.4 84.
28. Langerová Marie 4800m Ženy 596 00:25:00.9 85.
29. Bilejová Jitka 4800m Ženy 569 00:25:03.4 86.
30. Tomší Adéla Fyziobuchty 4800m Ženy 427 00:25:08.1 87.
31. Znojilová Lucie 4800m Ženy 616 00:25:12.1 88.
32. Grecová Anna 4800m Ženy 566 00:25:18.6 90.
33. Kramperová Adéla Fyziobuchty 4800m Ženy 506 00:25:22.1 91.
34. Grecová Veronika NFŽ-VPS 4800m Ženy 562 00:25:23.9 92.
35. Almášyová Zuzana 4800m Ženy 635 00:25:28.9 94.
36. Pezderová Michaela 4800m Ženy 637 00:25:43.1 96.
37. Růžičková Šárka Global Payments Europe 4800m Ženy 398 00:25:48.4 97.
38. Sommerová Zuzana 4800m Ženy 385 00:25:51.9 99.
39. Piruchtová Karolína 4800m Ženy 371 00:26:29.9 103.
40. Buzková Tereza 4800m Ženy 529 00:26:29.9 104.
41. Stárková Jana 4800m Ženy 645 00:26:48.9 105.
42. Špacírová Marie 4800m Ženy 5 00:26:49.1 106.
43. Jindrová Barbora 4800m Ženy 93 00:26:55.4 108.
44. Benešová Klára 4800m Ženy 554 00:27:05.1 110.
45. Obstová Kristýna Global Payments 4800m Ženy 421 00:27:26.9 112.
46. Karasová Kamika 4800m Ženy 580 00:27:40.4 115.
47. Horáková Lenka 4800m Ženy 431 00:27:49.4 117.
48. Novotná Anna 4800m Ženy 504 00:27:49.6 118.
49. Palakova Tereza AC Klub Praha 4800m Ženy 613 00:28:19.1 120.
50. Janovská Katerina 4800m Ženy 419 00:28:19.6 121.
51. Rezková Řezníčková Leona NFŽ-VPS 4800m Ženy 494 00:28:39.9 124.
52. Vlčková Jana 4800m Ženy 548 00:28:57.4 125.
53. Hiřmanová Klára 4800m Ženy 355 00:28:58.6 126.
54. Šuranová Hana 4800m Ženy 122 00:28:59.4 127.
55. Prylová Pavla 4800m Ženy 531 00:29:35.1 129.
56. Hořejši Lenka Mattoni 4800m Ženy 479 00:29:46.1 130.
57. Heidenreichová Iva 4800m Ženy 599 00:29:57.4 131.
58. Velíková Lucie 4800m Ženy 125 00:29:59.6 132.
59. Matoušková Jana 4800m Ženy 528 00:30:03.9 133.
60. Hustedová Nina FBMI 4800m Ženy 478 00:30:44.9 134.
61. Mlatečková Gabriela Mattoni 4800m Ženy 539 00:30:51.1 135.
62. Straková Lucie Fyziobuchty 4800m Ženy 444 00:31:48.4 137.
63. Marková Nicola 4800m Ženy 456 00:33:41.6 138.
64. Hořejší Michaela LEMRA Tým 4800m Ženy 382 00:33:45.9 140.
65. Stránská Andrea Global Payments 4800m Ženy 80 00:34:25.6 141.
66. Heidenreichová Terezka 4800m Ženy 567 00:35:31.6 142.
67. Richtárová Andrea RE/MAX Anděl 4800m Ženy 430 00:38:27.1 143.
68. Brychtová Pavla RE/MAX Anděl 4800m Ženy 476 00:38:27.6 144.
69. Lammelová Alexandra 4800m Ženy 490 00:39:12.6 145.