Výsledky závodu

La sportiva Moldavský půlmaraton

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 15.05.2016



24km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bystřický Tomáš Czech Salomon – Suunto Team 24km Muži 1 01:43:49.1 1.
2. Michalk Michael MOG Dresden 24km Muži 62 01:50:13.1 3.
3. Smrž Spiidy Běžci Chomutov 24km Muži 90 01:55:58.8 5.
4. Kičigin Andrej Teplice 24km Muži 77 01:56:09.1 6.
5. Feix Ivo 24km Muži 17 01:59:27.3 7.
6. Molcar Miroslav BK BĚKODO Teplice 24km Muži 70 02:04:52.6 8.
7. Pelikán Michal Dupající funící 24km Muži 26 02:06:57.1 9.
8. Chudý Jonáš TRIOP Opočno 24km Muži 83 02:07:03.8 11.
9. Bezděk Miroslav Praha 24km Muži 2 02:08:39.3 12.
10. Osovský Václav Praha 24km Muži 48 02:14:42.1 13.
11. Žampach Marek Pardubice 24km Muži 60 02:17:25.0 16.
12. Čelmák Petr Chomutov 24km Muži 102 02:20:52.3 18.
13. Javůrek Tomáš SALABA TEAM 24km Muži 43 02:22:40.8 20.
14. Seiler Miroslav SALABA TEAM 24km Muži 41 02:22:41.1 21.
15. Církva Lukáš Všechromy 24km Muži 52 02:26:19.5 22.
16. Szkandera Miroslav Praha 24km Muži 57 02:29:01.8 23.
17. Patera Martin Praha 24km Muži 14 02:31:30.0 25.
18. Barták Vojtěch B+B Team Praha 24km Muži 10 02:47:26.5 30.
  Valoušek Petr Louny 24km Muži 68 DNF  
  Antoš Jan Praha 24km Muži 65 DNF  

24km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ryantová Jana 24km Ženy 109 02:15:29.0 14.
2. Hahn Hana Bezci Chomutov 24km Ženy 101 02:17:02.0 15.
3. Vančurová Šárka BKV Holýšov 24km Ženy 40 02:17:43.5 17.
4. Kičinova Erika TJ Spartak Vrchlabí 24km Ženy 61 02:30:19.8 24.
5. Špírková Lenka MaLé – R 24km Ženy 23 02:39:23.0 26.
6. Procházková Irena TJ Háje 24km Ženy 58 02:42:14.5 27.
7. Richterová Martina MaLé – R 24km Ženy 21 03:15:53.7 31.
8. Losová Lenka Herbadent 24km Ženy 105 03:22:54.5 32.

24km - Canicross muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šedivý / Roxy Jiří Bohemia Horrido 24km Canicross muži 36 02:06:57.3 10.
2. Souček Pavel 24km Canicross muži 111 02:46:11.5 29.

24km - Canicross ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dušek Požárková / Arny Helena Vysoká Pec 24km Canicross ženy 8 02:21:09.3 19.
2. Doubek Brennerová / Zorka Lenka Zelený Pruh 24km Canicross ženy 50 02:45:08.3 28.

24km - MTB, bikejöring, scooter

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krchová Jitka 24km MTB, bikejöring, scooter 106 01:49:01.1 2.
2. Frajkovský Jakub MTB 24km MTB, bikejöring, scooter 5 01:53:46.1 4.

14km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rauer Robert BK BĚKODO Teplice 14km Muži 71 01:06:18.9 1.
2. Sůva Michal 14km Muži 113 01:09:24.9 2.
3. Brhel Václav Ústí nad Labem 14km Muži 86 01:13:37.6 3.
4. Dušek Jaroslav Teplice 14km Muži 78 01:14:51.8 5.
5. Dušek Jan Teplice 14km Muži 79 01:16:43.4 6.
6. Šíp Michal Teplice / Doubravka 14km Muži 44 01:19:22.3 8.
7. Horváth Pavel Teplice 14km Muži 80 01:20:46.6 10.
8. Plaček Jan Cryman´s antiprofessional bike team 14km Muži 35 01:22:37.1 12.
9. Kytýr Pavel 14km Muži 16 01:23:13.3 14.
10. Musil Tomáš Krupka 14km Muži 81 01:25:19.6 17.
11. Tomáš Rostislav 14km Muži 108 01:26:05.1 18.
12. Muller Daniel 14km Muži 59 01:31:41.1 23.
13. Glumbík Karel SbK Teplice 14km Muži 42 01:32:52.8 24.
14. Bobysud Lukáš Most 14km Muži 34 02:07:54.8 29.

14km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Škroudová Kateřina Veleslavín 14km Ženy 72 01:19:59.6 9.
2. Kubátová Andrea 14km Ženy 82 01:21:37.4 11.
3. Špalková Linda 14km Ženy 107 01:23:10.3 13.
4. Mešo Jana Ústí nad Labem 14km Ženy 64 01:27:14.1 19.
5. Čekalová Michaela 14km Ženy 93 01:30:54.8 22.
6. Žílová Jitka Klecany 14km Ženy 53 01:37:54.3 25.
7. Havlíčková Michaela Klášterec nad Ohří 14km Ženy 7 01:40:21.3 26.
8. Blažejovská Klára Lahošť 14km Ženy 33 02:07:57.8 30.

14km - Canicross muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
  Cipro Šimon Behejsepsem.cz 14km Canicross muži 104 DNS  

14km - Canicross ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Halenková Tereza 14km Canicross ženy 110 01:14:02.1 4.
2. Matoušková / Arčí Eliška Psych Team 14km Canicross ženy 47 01:17:01.3 7.
3. Fiklíková / Dexter Petra USK PROVOD Ústí nad Labem 14km Canicross ženy 13 01:28:26.3 21.

14km - Nordic walking muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kroščen Miroslav NORDIC WALKING 14km Nordic walking muži 94 01:23:15.8 15.
2. Polák Patrik NORDIC WALKING 14km Nordic walking muži 96 01:23:55.1 16.
3. Vajčner Janek NORDIC WALKING 14km Nordic walking muži 54 01:28:04.3 20.
4. Lev Lukáš NORDIC WALKING 14km Nordic walking muži 97 01:47:21.6 27.
5. Lovaš Vladislav NORDIC WALKING 14km Nordic walking muži 95 01:47:30.6 28.
6. Jasukievič Martin 14km Nordic walking muži 98 02:25:19.3 31.
7. Komár Miroslav Spartak Vyklice NORDIC WALKING 14km Nordic walking muži 67 03:19:44.7 33.
8. Podolák Miroslav Krupka 14km Nordic walking muži 84 03:25:55.2 35.

14km - Nordic walking žena

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kuchařová Dagmar NORDIC WALKING 14km Nordic walking žena 92 02:27:11.5 32.
2. Haasová Hana NORDIC WALKING 14km Nordic walking žena 85 03:25:54.0 34.

7km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Eliáš Lukáš BK BĚKODO TEPLICE 7km Muži 73 00:31:55.1 1.

7km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Touclová Barbora Praha 7km Ženy 15 00:45:26.4 3.
2. Blšťáková Zuzana Ústí nad Labem 7km Ženy 37 00:51:45.4 4.
3. Zatloukalová Karolína 7km Ženy 38 00:53:55.6 5.
4. Dvořáková Eva 7km Ženy 103 00:53:55.9 6.

7km - Canicross muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Špírek Michal 7km Canicross muži 112 00:54:17.1 7.

7km - Canicross ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Škálová / Ambra Ilona TJ Sokol Maxičky 7km Canicross ženy 6 00:38:30.9 2.
2. Kerlíková / Balsamin Petra Most 7km Canicross ženy 30 01:57:59.6 8.