Výsledky závodu

Pyšelský kopeček

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.04.2018



21 km - Muži do 39let (1979-)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Roštík Patrik Pivo a Myslivec 21 km Muži do 39let (1979-) 210 01:43:47.4 5. PDF
2. Krejčík Jan 21 km Muži do 39let (1979-) 251 01:44:49.4 7. PDF
3. Třasák Jan adidas Runners Prague 21 km Muži do 39let (1979-) 233 01:44:59.4 8. PDF
4. Křenek Jiří Dry Crew 21 km Muži do 39let (1979-) 231 01:47:42.4 10. PDF
5. Bolen Matěj 21 km Muži do 39let (1979-) 224 02:04:12.7 19. PDF
6. Zmátlo Josef Šmajdáci Konárovice 21 km Muži do 39let (1979-) 245 02:07:16.2 22. PDF
  Cafourek David 21 km Muži do 39let (1979-) 222 DNS    

21 km - Ženy do 39let (1979-)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Škrampalová Tereza Cyklobulf Hrobce 21 km Ženy do 39let (1979-) 274 01:59:45.9 15. PDF
2. Komárková Klára 21 km Ženy do 39let (1979-) 235 02:05:14.4 20. PDF
3. Pulkrábková Mirka 21 km Ženy do 39let (1979-) 205 02:20:16.5 31. PDF
4. Ravčuková Kateřina Sportovní spolek Poodří 21 km Ženy do 39let (1979-) 252 02:44:45.0 36. PDF
5. Zikova Renata 21 km Ženy do 39let (1979-) 209 02:56:21.2 37. PDF

21 km - Muži do 49let (1969-1978)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Čada Radim Sokol Unhošť 21 km Muži do 49let (1969-1978) 234 01:33:37.4 1. PDF
2. Šimek Pavel Praha 3 21 km Muži do 49let (1969-1978) 258 01:35:27.2 2. PDF
3. Koudelka Drahomir Meixner Consulting 21 km Muži do 49let (1969-1978) 214 01:41:41.2 4. PDF
4. Kamlar Pavel 21 km Muži do 49let (1969-1978) 221 01:44:33.2 6. PDF
5. Šafr Milan Metropolitni univerzita Praha 21 km Muži do 49let (1969-1978) 264 01:48:28.9 11. PDF
6. Procházka Ivo 21 km Muži do 49let (1969-1978) 236 01:55:44.4 12. PDF
7. Matějka Tomáš run4ever 21 km Muži do 49let (1969-1978) 228 02:01:30.7 17. PDF
8. Hruška Tomáš 21 km Muži do 49let (1969-1978) 244 02:02:07.7 18. PDF
9. Hrabec Michal Running2.cz 21 km Muži do 49let (1969-1978) 2018/2 02:05:18.4 21. PDF
10. Hulinský Roman Spartan Gym 21 km Muži do 49let (1969-1978) 253 02:09:39.9 23. PDF

21 km - Ženy do 49let (1969-1978)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Hrabec Kotulková Soňa Running2.cz 21 km Ženy do 49let (1969-1978) 2018/1 02:15:19.2 28. PDF

21 km - Muži nad 49let (-1968)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Smrčka Miloš Běžecký klub Říčany 21 km Muži nad 49let (-1968) 229 01:38:11.9 3. PDF
2. Mrva Pavel BBK / Popovice 21 km Muži nad 49let (-1968) 255 02:00:26.9 16. PDF
3. Lechner Jan VS Uhřice 21 km Muži nad 49let (-1968) 266 02:23:28.2 33. PDF

21 km - Muži veterináři do 39let (1979-)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Hájek Jan JHvet 21 km Muži veterináři do 39let (1979-) 211 01:56:35.9 13. PDF
2. Macek Richard Veterinární klinika Fénix/Canvit 21 km Muži veterináři do 39let (1979-) 212 02:14:30.7 26. PDF

21 km - Ženy veterináři do 39let (1979-)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Palasová Petra VETCARE 21 km Ženy veterináři do 39let (1979-) 208 02:23:20.0 32. PDF
2. Bulandrová Žofie VETCARE 21 km Ženy veterináři do 39let (1979-) 206 02:28:02.7 34. PDF

21 km - Muži veterináři nad 39let (-1978)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Luděk Kučera MVDr. Horní Vilémovice 21 km Muži veterináři nad 39let (-1978) 227 01:46:30.4 9. PDF
2. Coufal Petr 21 km Muži veterináři nad 39let (-1978) 239 01:59:00.4 14. PDF
3. Fiala Tomáš AA-Vet 21 km Muži veterináři nad 39let (-1978) 223 02:12:55.2 25. PDF
4. Brányik, jr. Alexander CYMEDICA 21 km Muži veterináři nad 39let (-1978) 218 02:14:41.5 27. PDF

21 km - Ženy veterináři nad 39let (-1978)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Jirásková Martina VETCARE 21 km Ženy veterináři nad 39let (-1978) 207 02:18:29.5 29. PDF

21 km - Muži canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Glettnik Petr 21 km Muži canicross 217 02:19:33.4 30. PDF
2. Kapucián Ondřej Máme rádi Dorotku 21 km Muži canicross 260 02:32:56.7 35. PDF

21 km - Ženy veterináři canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Urbanová Zora Bolteam 21 km Ženy veterináři canicross 201 02:12:53.4 24. PDF

10,5 km - Muži do 39let (1979-)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Krupka Adam Indičtí běžci 10,5 km Muži do 39let (1979-) 179 00:49:45.4 4. PDF
2. Velda Jan 10,5 km Muži do 39let (1979-) 137 00:51:12.7 5. PDF
3. Vystavěl Jiří Pivo & Myslivec 10,5 km Muži do 39let (1979-) 166 00:53:43.4 10. PDF
4. Beran Jakub BK Iniciativa Praha 10,5 km Muži do 39let (1979-) 250 00:53:44.4 11. PDF
5. Krupka Milan Indičtí běžci 10,5 km Muži do 39let (1979-) 176 00:53:52.7 12. PDF
6. Fejfárek Tomáš Cyklobulf Hrobce 10,5 km Muži do 39let (1979-) 198 00:54:10.2 14. PDF
7. Randák Jiří Nové Habří 10,5 km Muži do 39let (1979-) 180 00:54:26.2 15. PDF
8. Štolz Jiří 10,5 km Muži do 39let (1979-) 193 00:55:10.9 17. PDF
9. Plášil Matěj TJ Sokol Senohraby 10,5 km Muži do 39let (1979-) 188 00:55:38.4 18. PDF
10. Motola Ján 10,5 km Muži do 39let (1979-) 240 00:56:17.7 19. PDF
11. Stránský Matěj 10,5 km Muži do 39let (1979-) 155 00:56:41.7 21. PDF
12. Kaláb David 10,5 km Muži do 39let (1979-) 156 00:58:08.4 24. PDF
13. Šimek David Pivo a Myslivec 10,5 km Muži do 39let (1979-) 127 00:59:26.9 28. PDF
14. Vantuch Milan 10,5 km Muži do 39let (1979-) 174 00:59:51.2 30. PDF
15. Simandl Ondřej Bratřijaksepatří.cz 10,5 km Muži do 39let (1979-) 177 00:59:55.2 31. PDF
16. Soukup Martin STURM JM 10,5 km Muži do 39let (1979-) 167 00:59:58.2 32. PDF
17. Drápal Pavel Démoni 10,5 km Muži do 39let (1979-) 165 01:03:38.9 40. PDF
18. Svoboda Ondřej SK Pyšely 10,5 km Muži do 39let (1979-) 192 01:03:53.2 41. PDF
19. Šmuhař Michal 10,5 km Muži do 39let (1979-) 31 01:03:54.4 42. PDF
20. Bína Šimon Hrusice 10,5 km Muži do 39let (1979-) 149 01:06:41.7 48. PDF
21. Šimeček Jaroslav 10,5 km Muži do 39let (1979-) 14 01:08:09.9 52. PDF
22. gregor tomáš 10,5 km Muži do 39let (1979-) 183 01:08:37.2 54. PDF
23. Vrzák Jan 10,5 km Muži do 39let (1979-) 170 01:08:55.9 56. PDF
24. moravec Petr 10,5 km Muži do 39let (1979-) 160 01:09:08.4 57. PDF
25. Mikulec Petr 10,5 km Muži do 39let (1979-) 181 01:10:54.9 64. PDF
26. Cimo Peter 10,5 km Muži do 39let (1979-) 133 01:12:22.4 65. PDF
27. Šimon Juraj 10,5 km Muži do 39let (1979-) 135 01:12:22.7 67. PDF
28. Morysek Tomáš Pivo a Myslivec 10,5 km Muži do 39let (1979-) 254 01:13:50.7 68. PDF
29. Sequrus Jan 10,5 km Muži do 39let (1979-) 186 01:14:33.7 70. PDF
30. Mareš Jakub 10,5 km Muži do 39let (1979-) 140 01:16:12.2 77. PDF
31. Punčoch Karel 10,5 km Muži do 39let (1979-) 184 01:29:07.4 89. PDF
  Pospisil Tomas 10,5 km Muži do 39let (1979-) 147 DNS    

10,5 km - Ženy do 39let (1979-)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Ošlejšková Iva BK Říčany 10,5 km Ženy do 39let (1979-) 168 00:53:34.2 9. PDF
2. Malovcová Monika 10,5 km Ženy do 39let (1979-) 111 00:57:44.2 23. PDF
3. Čížková Martina Bolteam 10,5 km Ženy do 39let (1979-) 202 00:58:58.7 26. PDF
4. Kvaková Veronika Delta Praha 10,5 km Ženy do 39let (1979-) 175 01:01:30.9 35. PDF
5. Karbanová Vendula Sporticus 10,5 km Ženy do 39let (1979-) 226 01:02:26.2 36. PDF
6. Kynclová Zuzana 10,5 km Ženy do 39let (1979-) 190 01:05:46.7 45. PDF
7. Příhodová Zuzana 10,5 km Ženy do 39let (1979-) 503 01:09:15.7 58. PDF
8. Fialová Zora AA-Vet 10,5 km Ženy do 39let (1979-) 509 01:09:16.2 59. PDF
9. Niklová Andrea runn mommy run 10,5 km Ženy do 39let (1979-) 242 01:10:43.2 62. PDF
10. Malínková Věra 10,5 km Ženy do 39let (1979-) 241 01:10:43.4 63. PDF
11. Rakoušová Veronika 10,5 km Ženy do 39let (1979-) 502 01:15:16.2 73. PDF
12. Marková Leona 10,5 km Ženy do 39let (1979-) 191 01:18:49.9 81. PDF
13. Přibylová Laďka 10,5 km Ženy do 39let (1979-) 185 01:21:07.9 83. PDF
14. Marešová Jindra 10,5 km Ženy do 39let (1979-) 204 01:21:52.9 85. PDF

10,5 km - Muži do 49let (1969-1978)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Bína Jiří Hrusice 10,5 km Muži do 49let (1969-1978) 148 00:51:20.7 6. PDF
2. Vágner Aleš 10,5 km Muži do 49let (1969-1978) 197 00:51:43.9 7. PDF
3. Smrčka Petr BK Říčany 10,5 km Muži do 49let (1969-1978) 189 00:53:30.2 8. PDF
4. Magula Milan Ready2Run 10,5 km Muži do 49let (1969-1978) 124 00:54:26.9 16. PDF
5. Fiala Radovan Benešovský běžecký klub 10,5 km Muži do 49let (1969-1978) 151 01:00:50.7 33. PDF
6. Lauer Martin 10,5 km Muži do 49let (1969-1978) 172 01:00:50.9 34. PDF
7. Hrbek Martin 10,5 km Muži do 49let (1969-1978) 130 01:02:49.2 38. PDF
8. Mansfeld Petr AUTO OPAT 10,5 km Muži do 49let (1969-1978) 163 01:04:54.7 44. PDF
9. Walder Petr Deimos 10,5 km Muži do 49let (1969-1978) 141 01:16:20.4 78. PDF

10,5 km - Ženy do 49let (1969-1978)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Chvátalová Markéta SDH Dolní Jirčany 10,5 km Ženy do 49let (1969-1978) 173 00:58:11.9 25. PDF
2. Fialová Blanka Benešovský běžecký klub 10,5 km Ženy do 49let (1969-1978) 121 01:07:25.2 51. PDF
3. Šizlingová Eva Vysoká Lhota 10,5 km Ženy do 49let (1969-1978) 103 01:21:02.4 82. PDF

10,5 km - Muži nad 49let (-1968)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Mach Pavel 10,5 km Muži nad 49let (-1968) 182 00:56:22.4 20. PDF
2. Blažek Vladimír 10,5 km Muži nad 49let (-1968) 194 00:59:04.2 27. PDF
3. Novotný Petr Zábřeh 10,5 km Muži nad 49let (-1968) 142 01:06:03.9 47. PDF
4. Štěpánek Jindřich 10,5 km Muži nad 49let (-1968) 123 01:07:15.9 50. PDF
5. Velda Michal 10,5 km Muži nad 49let (-1968) 136 01:16:01.7 76. PDF

10,5 km - Ženy nad 49let (-1968)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Nováková Michaela Praha 10 10,5 km Ženy nad 49let (-1968) 116 01:08:25.9 53. PDF
2. Hulinská Renáta Spartan Gym 10,5 km Ženy nad 49let (-1968) 187 01:21:37.7 84. PDF

10,5 km - Muži veterináři do 39let (1979-)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Herzig Jiří AA-Vet 10,5 km Muži veterináři do 39let (1979-) 134 00:59:33.2 29. PDF
2. Bareš Filip AA-Vet 10,5 km Muži veterináři do 39let (1979-) 131 01:05:54.0 46. PDF

10,5 km - Ženy veterináři do 39let (1979-)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Klapalová Zuzana Veterinární klinika Fénix 10,5 km Ženy veterináři do 39let (1979-) 106 01:08:48.7 55. PDF
2. Pačesová Jana AA-Vet 10,5 km Ženy veterináři do 39let (1979-) 203 01:29:31.5 90. PDF

10,5 km - Muži veterináři nad 39let (-1978)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Skala Roman CK Bicisport 10,5 km Muži veterináři nad 39let (-1978) 169 00:49:22.7 2. PDF
2. Krupka Milan Indičtí běžci 10,5 km Muži veterináři nad 39let (-1978) 178 00:54:07.4 13. PDF
3. Tink Tomáš CYMEDICA 10,5 km Muži veterináři nad 39let (-1978) 129 01:15:08.9 72. PDF
4. Bernardy Jan 10,5 km Muži veterináři nad 39let (-1978) 150 01:33:06.7 92. PDF

10,5 km - Ženy veterináři nad 39let (-1978)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Příhodová Irena AAVet 10,5 km Ženy veterináři nad 39let (-1978) 102 01:15:30.4 74. PDF
2. Kubátová Petra 10,5 km Ženy veterináři nad 39let (-1978) 114 01:17:17.2 79. PDF

10,5 km - Muži canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Stolárik Peter Benešovský běžecký klub se psem 10,5 km Muži canicross 145 00:48:18.6 1. PDF
2. Tyllner David T-team 10,5 km Muži canicross 146 01:02:51.9 39. PDF
3. Mareš David 10,5 km Muži canicross 195 01:10:09.4 61. PDF
4. Novotný Rostislav 10,5 km Muži canicross 161 01:15:57.4 75. PDF
5. Kalivoda Vladimír 10,5 km Muži canicross 152 01:24:37.9 86. PDF
6. Kopinec Stanislav 10,5 km Muži canicross 153 01:38:00.9 93. PDF
7. Pačes Lukáš 10,5 km Muži canicross 139 01:49:31.4 95. PDF
8. Pačes Jan 10,5 km Muži canicross 138 01:49:31.7 96. PDF

10,5 km - Ženy canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Pekarkova Ivana Vetcentrum 10,5 km Ženy canicross 104 00:49:25.9 3. PDF
2. Dlabačová Zuzana Vetcentrum 10,5 km Ženy canicross 105 00:57:01.2 22. PDF
3. Chmelařová Lenka Canicross v Brně 10,5 km Ženy canicross 122 01:04:53.2 43. PDF
4. Vaníková Lucie Musher klub JCC 10,5 km Ženy canicross 171 01:06:52.9 49. PDF
5. Šimonová Barbora 10,5 km Ženy canicross 117 01:09:25.4 60. PDF
6. Pavlíčková Šárka Happy team 10,5 km Ženy canicross 115 01:17:37.2 80. PDF
7. Surá Veronika 10,5 km Ženy canicross 113 01:25:23.7 87. PDF
8. Macháčková Barbora 10,5 km Ženy canicross 118 01:25:28.4 88. PDF

10,5 km - Muži veterináři canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Glacner Jiří Equine Vet service 10,5 km Muži veterináři canicross 154 01:02:41.2 37. PDF

10,5 km - Ženy veterináři canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Hrbková Jitka 10,5 km Ženy veterináři canicross 108 01:12:22.7 66. PDF
2. Kupková Vendula AAVET 10,5 km Ženy veterináři canicross 120 01:14:15.4 69. PDF
3. Malimánková Zuzana AA-Vet 10,5 km Ženy veterináři canicross 109 01:15:02.2 71. PDF
4. Černá Kateřina AA-Vet 10,5 km Ženy veterináři canicross 110 01:31:56.2 91. PDF
5. Mikscheová Sandra AA vet 10,5 km Ženy veterináři canicross 112 01:46:34.2 94. PDF

5 km - Muži bez rozlišení věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Příhoda Jan 5 km Muži bez rozlišení věku 515 00:25:26.4 1. PDF
2. Hybš Marek SRTG Kolín 5 km Muži bez rozlišení věku 516 00:26:56.2 2. PDF
3. Matějka Marek run4ever 5 km Muži bez rozlišení věku 517 00:30:49.9 4. PDF
4. Šintal Adam 5 km Muži bez rozlišení věku 196 00:32:03.9 5. PDF
5. Vlček Tomáš 5 km Muži bez rozlišení věku 275 00:34:04.4 8. PDF
6. Vojta Adam 5 km Muži bez rozlišení věku 259 00:34:18.2 9. PDF
7. Zeman Vladimír 5 km Muži bez rozlišení věku 271 00:37:16.4 13. PDF
8. Šebek Jan 5 km Muži bez rozlišení věku 268 00:38:12.2 14. PDF
9. Šebek Kryštof 5 km Muži bez rozlišení věku 269 00:38:12.4 15. PDF
10. Steiner Martin 5 km Muži bez rozlišení věku 256 00:38:12.9 16. PDF
11. Nedbálek Michal 5 km Muži bez rozlišení věku 232 01:30:18.2 32. PDF

5 km - Ženy bez rozlišení věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Silvey Alexandra LBS Sport team 5 km Ženy bez rozlišení věku 272 00:28:55.1 3. PDF
2. Magulová Eva Ready2Run 5 km Ženy bez rozlišení věku 501 00:33:19.2 6. PDF
3. Matějková Julie run4ever 5 km Ženy bez rozlišení věku 270 00:33:31.7 7. PDF
4. Kroulíková Dora Přezletice 5 km Ženy bez rozlišení věku 510 00:35:55.4 10. PDF
5. Krupková Alice Indičtí běžci 5 km Ženy bez rozlišení věku 249 00:36:15.2 11. PDF
6. Bartiková Veronika 5 km Ženy bez rozlišení věku 273 00:37:16.2 12. PDF
7. Vejdovská Hana 5 km Ženy bez rozlišení věku 265 00:38:41.7 17. PDF
8. Gbelcová Julie AA-Vet 5 km Ženy bez rozlišení věku 519 00:38:43.7 18. PDF
9. Matějková Pavla 5 km Ženy bez rozlišení věku 257 00:39:24.4 19. PDF
10. Benešová Aneta Pivo a Myslivec 5 km Ženy bez rozlišení věku 263 00:40:32.4 20. PDF
11. Pavlíčková Zdeňka Happy team 5 km Ženy bez rozlišení věku 507 00:43:43.9 21. PDF
12. Matisko Emma run4ever 5 km Ženy bez rozlišení věku 513 00:44:04.9 22. PDF
13. Prošková Betka run4ever 5 km Ženy bez rozlišení věku 514 00:44:04.9 23. PDF
14. Cvachová Jana 5 km Ženy bez rozlišení věku 508 00:45:03.7 24. PDF
15. Hasenöhrlová Lucie 5 km Ženy bez rozlišení věku 243 00:46:55.2 25. PDF
16. Trtková Eliška Decathlon Chodov 5 km Ženy bez rozlišení věku 511 00:46:55.2 26. PDF
17. Šebková Černá Kateřina 5 km Ženy bez rozlišení věku 267 00:50:49.2 27. PDF
18. Sedláčková Monika Pivo a Myslivec 5 km Ženy bez rozlišení věku 262 00:53:51.7 28. PDF
19. Konvalinková Paula 5 km Ženy bez rozlišení věku 237 00:56:08.9 29. PDF
20. Dífková Jitka Hořovice 5 km Ženy bez rozlišení věku 504 01:13:14.7 30. PDF
21. Nedbálková Lucie 5 km Ženy bez rozlišení věku 225 01:13:15.4 31. PDF
22. Nedbálková Monika CYMEDICA 5 km Ženy bez rozlišení věku 505 01:30:20.2 33. PDF