Výsledky závodu

Patnáctka v Bezručáku

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 08.04.2018



15 km - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Procházka Pavel AK Sokolov 15 km Muži do 39 let 35 00:52:44.4 1.
2. Sadněv Radek Triatlet K. Vary 15 km Muži do 39 let 86 00:54:04.9 2.
3. Patúc Jakub TJ VTŽ Chomutov 15 km Muži do 39 let 55 00:56:35.9 4.
4. Folvarčík Jiří Šak Chodov 15 km Muži do 39 let 83 00:58:10.9 5.
5. Alferi Jiří Kadaň 15 km Muži do 39 let 78 00:58:39.4 6.
6. Hudák Tomáš 15 km Muži do 39 let 79 00:59:48.9 8.
7. Kujíček Michal BK Spořice 15 km Muži do 39 let 54 01:02:03.4 10.
8. Pleskač Marek New Roll Runners 15 km Muži do 39 let 85 01:02:37.1 11.
9. Išler Lukáš 15 km Muži do 39 let 14 01:03:19.6 14.
10. Horváth Martin ŠAK Chodov 15 km Muži do 39 let 84 01:05:55.4 20.
11. Stumpf Michal Most 15 km Muži do 39 let 66 01:07:13.1 24.
12. Krevzer Jan Chomutov 15 km Muži do 39 let 58 01:07:43.6 27.
13. Vachrlon Václav ŠAK CHODOV 15 km Muži do 39 let 46 01:08:22.9 29.
14. Křapek Milan 15 km Muži do 39 let 21 01:08:57.1 33.
15. Mendel Michal TJ Sokol Karlovy Vary 15 km Muži do 39 let 94 01:10:19.9 35.
16. Holeček Jiří Běžci Chomutov 15 km Muži do 39 let 13 01:11:39.4 38.
17. Kalužný Michal 15 km Muži do 39 let 15 01:11:46.1 39.
18. Zapletal Pavel Zlaté Hory 15 km Muži do 39 let 90 01:13:32.1 46.
19. Mraz Jaroslav 15 km Muži do 39 let 27 01:17:03.6 52.
20. Kubeš Marek 15 km Muži do 39 let 99 01:17:21.9 55.
21. Rigl Lukáš forfun 15 km Muži do 39 let 36 01:19:54.9 61.
22. Petráň Daniel BK Žatec 15 km Muži do 39 let 34 01:23:25.4 69.
23. Nuc Jan 15 km Muži do 39 let 100 01:27:57.7 79.
24. Nestler Miroslav Běžci Chomutov 15 km Muži do 39 let 29 01:34:30.1 89.
  Pilek Jakub SRTG Strupčice 15 km Muži do 39 let 64 DNF  

15 km - Muži do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Unger Josef Litvinov 15 km Muži do 49 let 60 00:55:55.4 3.
2. Javornický Tomáš DBK Kadaň 15 km Muži do 49 let 69 01:00:20.4 9.
3. Jahoda Zdeněk BK Běkodo Teplice 15 km Muži do 49 let 61 01:03:01.9 12.
4. Urban Miroslav Hopman team Žatec 15 km Muži do 49 let 68 01:04:50.1 18.
5. Bělohlávek Pavel Jirkov 15 km Muži do 49 let 5 01:06:15.9 21.
6. Heligr Martin SKP Kadaň 15 km Muži do 49 let 72 01:06:23.1 22.
7. Fialka František běžci Chomutov 15 km Muži do 49 let 10 01:07:31.1 25.
8. Kule Martin Pupkani KV 15 km Muži do 49 let 104 01:07:32.9 26.
9. Holý Václav DBK Kadaň 15 km Muži do 49 let 96 01:08:11.4 28.
10. Brabec Petr Chomutov 15 km Muži do 49 let 6 01:08:29.6 30.
11. Košťál Jan Hopman team Žatec 15 km Muži do 49 let 70 01:08:35.9 31.
12. Cais Petr TJ Sokol Karlovy Vary 15 km Muži do 49 let 93 01:08:56.4 32.
13. Sapoušek Miroslav 15 km Muži do 49 let 38 01:09:30.6 34.
14. Pelc Jaroslav Běžci Chomutov 15 km Muži do 49 let 87 01:10:29.1 36.
15. Pavlinský Vladimír Ostrov 15 km Muži do 49 let 89 01:12:49.6 43.
16. Galajda Jan Pyšná 15 km Muži do 49 let 12 01:13:14.4 45.
17. Kopecký Jiří BK Žatec 15 km Muži do 49 let 76 01:14:19.4 47.
18. Šmíd Michael Chomutov 15 km Muži do 49 let 42 01:15:35.4 48.
19. Kouba Radek Hopman Team Žatec 15 km Muži do 49 let 19 01:16:13.1 50.
20. Patroch Pavel BĚŽCI CHOMUTOV 15 km Muži do 49 let 32 01:16:50.9 51.
21. Vlach Michal Běžci Chomutov 15 km Muži do 49 let 56 01:20:24.2 64.
22. Paul Karel Most 15 km Muži do 49 let 33 01:32:00.6 84.

15 km - Muži do 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vopat Milan Pro - corde 15 km Muži do 59 let 62 00:58:54.9 7.
2. Jokel Lubomír Atlet Šestajovice 15 km Muži do 59 let 103 01:03:05.4 13.
3. Vodička Pavel Most 15 km Muži do 59 let 50 01:03:35.1 15.
4. Drahý Petr Chomutov 15 km Muži do 59 let 88 01:04:57.9 19.
5. Korbáš Petr BK Žatec 15 km Muži do 59 let 77 01:12:28.9 41.
6. Martin Ševčík Hopman Team Žatec 15 km Muži do 59 let 41 01:12:44.1 42.
7. Liebig Vilém 15 km Muži do 59 let 24 01:15:55.6 49.
8. Vyšín Jiří Karlovy Vary 15 km Muži do 59 let 51 01:17:19.1 54.
9. Ondrášek Tomáš 15 km Muži do 59 let 91 01:26:24.9 72.
10. Malý Lubomír Karlovy Vary 15 km Muži do 59 let 63 01:26:43.1 75.

15 km - Muži do 69 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kutiš Jiří Kladno 15 km Muži do 69 let 22 01:11:32.6 37.
2. Zouhar Jiří Glassman Teplice 15 km Muži do 69 let 82 01:30:41.6 83.

15 km - Muži nad 70 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šůcha Václav SV Stříbro 15 km Muži nad 70 let 95 01:21:27.9 65.
2. Vaníček Jiří 15 km Muži nad 70 let 47 01:21:55.9 67.
3. Červenka Karel Hora Svaté Kateřiny 15 km Muži nad 70 let 8 01:42:23.1 93.

15 km - Ženy do 34 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fisková Nikola 15 km Ženy do 34 let 11 01:03:35.9 16.
2. Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 15 km Ženy do 34 let 48 01:06:28.6 23.
3. Smitková Karolína Chomutov 15 km Ženy do 34 let 59 01:17:22.9 56.
4. Denková Kristýna Běhny 15 km Ženy do 34 let 80 01:18:04.9 58.
5. Svobodová Anička ŠAK Chodov 15 km Ženy do 34 let 40 01:19:58.6 62.
6. Babinčáková Veronika SRTG Strupčice 15 km Ženy do 34 let 2 01:20:24.1 63.
7. Čermáková Tereza 15 km Ženy do 34 let 7 01:23:02.4 68.
8. Formanová Nikola 15 km Ženy do 34 let 97 01:25:44.4 71.
9. Nucová Magdalena 15 km Ženy do 34 let 30 01:27:57.6 78.
10. Nádvorníková Veronika SRTG Strupčice 15 km Ženy do 34 let 28 01:37:11.1 91.
11. Stanečková Michaela 15 km Ženy do 34 let 39 01:38:45.4 92.
12. Zollpriesterová Barbora Hrušovany 15 km Ženy do 34 let 53 01:59:25.0 94.

15 km - Ženy do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Korbášová Gabriela BK Žatec 15 km Ženy do 49 let 16 01:03:46.1 17.
2. Šebertová Jaroslava Běžci Chomutov 15 km Ženy do 49 let 57 01:17:12.1 53.
3. Vágnerová Veronika VitaSport.cz 15 km Ženy do 49 let 45 01:17:40.4 57.
4. Denková Mirka Běhny 15 km Ženy do 49 let 81 01:19:29.1 60.
5. Stehlíková Radka Běžci Chomutov 15 km Ženy do 49 let 98 01:21:48.9 66.
6. Ulrichová Zuzana Běžci Chomutov 15 km Ženy do 49 let 44 01:24:10.6 70.
7. Haulújová Marcela 15 km Ženy do 49 let 102 01:26:26.2 73.
8. Plevová Žaneta Osek 15 km Ženy do 49 let 67 01:26:32.6 74.
9. Dědečková Petra 15 km Ženy do 49 let 9 01:26:51.9 76.
10. Jana Bláhová 15 km Ženy do 49 let 92 01:27:32.6 77.
11. Nádaská Renata 15 km Ženy do 49 let 65 01:28:23.9 80.
12. Rajková Marta Rozběháme Podbobřany 15 km Ženy do 49 let 75 01:28:35.9 81.
13. Mertlová Anna Běžci Chomutov 15 km Ženy do 49 let 101 01:29:24.6 82.
14. Kostková Jitka Běžci Chomutov 15 km Ženy do 49 let 18 01:32:51.9 85.
15. Molnárova Petra Rozběháme Podbobřany 15 km Ženy do 49 let 74 01:33:16.1 86.
16. Hlavánová Zdenka Rozběháme Podbobřany 15 km Ženy do 49 let 73 01:33:16.6 87.
17. Škaloudová Petra Běžci Chomutov 15 km Ženy do 49 let 71 01:33:59.9 88.
18. havlíčková michaela triatlet karlovy vary 15 km Ženy do 49 let 1 01:34:45.4 90.
  Tóthová Kamila Skicross Team Chomutov 15 km Ženy do 49 let 43 DNF  

15 km - Ženy nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vítková Zuzana Most 15 km Ženy nad 50 let 49 01:11:56.6 40.
2. Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošť 15 km Ženy nad 50 let 4 01:12:52.6 44.
3. Vyšínová Iveta Karlovy Vary 15 km Ženy nad 50 let 52 01:18:37.6 59.