Výsledky závodu

Decathlon run

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 01.05.2018



10km - Muži 18-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Přemysl Švarc Decathlon 10km Muži 18-39 219 00:35:17.3 1.
2. Šneberger Jan AC Falcon Rokycany 10km Muži 18-39 630 00:35:38.5 2.
3. Jadlovský Ondřej Dolní Žandov 10km Muži 18-39 48 00:36:17.8 3.
4. Černý Martin AC Trial Plzeň 10km Muži 18-39 135 00:36:52.8 4.
5. Fencl Michal 10km Muži 18-39 50 00:37:43.0 6.
6. Hajžman David 10km Muži 18-39 624 00:38:31.0 7.
7. Dietl Marek 10km Muži 18-39 140 00:40:13.0 8.
8. Hron Petr New Roll Runners 10km Muži 18-39 55 00:41:37.3 10.
9. Kadlec Jan 10km Muži 18-39 157 00:41:40.8 11.
10. Horák Jakub 10km Muži 18-39 57 00:42:28.8 15.
11. Knepr Lukáš Bso 10km Muži 18-39 59 00:42:56.5 18.
12. Bořánek Miroslav 10km Muži 18-39 129 00:43:03.8 19.
13. Jíra Radek Rozběháme Česko 10km Muži 18-39 63 00:44:25.3 21.
14. Kupka Libor Rozběháme Česko 10km Muži 18-39 42 00:46:07.3 26.
15. Zákravský Jiří KAP Runners 10km Muži 18-39 229 00:46:17.1 27.
16. Břicháček Miloš adidas Runners Prague 10km Muži 18-39 51 00:46:28.3 29.
17. FRANZ RICHARD 10km Muži 18-39 53 00:46:31.1 30.
18. David Jiří 10km Muži 18-39 138 00:46:47.0 33.
19. Král Václav Rozběháme Česko 10km Muži 18-39 49 00:47:11.3 37.
20. Odvárka Leoš 10km Muži 18-39 45 00:47:22.3 40.
21. Nedvěd Roman AK Škoda Plzeň 10km Muži 18-39 61 00:48:31.3 41.
22. Novak Vladislav 10km Muži 18-39 40 00:49:13.0 45.
23. Kadrle Petr 10km Muži 18-39 646 00:49:34.0 48.
24. Fenderl David 10km Muži 18-39 56 00:50:00.8 50.
25. Reitmaier Jan 10km Muži 18-39 628 00:50:40.8 56.
26. Bořánek Václav 10km Muži 18-39 130 00:51:02.5 57.
27. Křesina Jakub 10km Muži 18-39 169 00:51:05.8 58.
28. Chaloupka Lukáš 10km Muži 18-39 151 00:51:28.3 61.
29. Šimek Stanislav Stříbro 10km Muži 18-39 193 00:52:16.3 64.
30. Reitspies Zbyněk 10km Muži 18-39 251 00:52:28.3 66.
31. Guniš Ondřej FIT PARK - H.E.A.T. Program Ostrava 10km Muži 18-39 47 00:52:28.8 67.
32. Sźkora Jakub 10km Muži 18-39 642 00:53:15.3 71.
33. Kovanda Martin 10km Muži 18-39 225 00:53:51.3 76.
34. Kocián Martin Marťas Plzeň 10km Muži 18-39 164 00:53:53.0 77.
35. Fialka Václav Běžecká Tlupa 10km Muži 18-39 141 00:54:02.1 81.
36. Sochor Josef 10km Muži 18-39 39 00:54:06.5 84.
37. Bohman Vojtěch 10km Muži 18-39 612 00:54:06.6 85.
38. Kroupar Jaroslav 10km Muži 18-39 46 00:54:17.3 86.
39. Smrček Petr SMRK 10km Muži 18-39 37 00:54:34.6 90.
40. Špalek Adam 10km Muži 18-39 60 00:54:42.0 92.
41. Fiala Tomáš 10km Muži 18-39 644 00:54:58.1 94.
42. Hicl Marek 10km Muži 18-39 147 00:55:39.3 97.
43. Lábr david 10km Muži 18-39 38 00:55:43.6 99.
44. Říha Martin 10km Muži 18-39 44 00:56:02.5 103.
45. Bozděch Marek 10km Muži 18-39 62 00:56:10.5 104.
46. Štěpán Zdeněk 10km Muži 18-39 196 00:58:07.6 116.
47. Maršal Jan 10km Muži 18-39 41 00:58:24.3 119.
48. Svoboda Lukáš Decathlon 10km Muži 18-39 215 00:58:47.0 121.
49. Ungr Vojtěch 10km Muži 18-39 207 00:59:06.1 128.
50. Pracna Tomáš 10km Muži 18-39 300 00:59:54.1 133.
51. Hofman Tomáš Decathlon 10km Muži 18-39 218 01:00:01.3 135.
52. Adamík Jan Adamík CZE 10km Muži 18-39 123 01:01:21.8 145.
53. Sak Lukáš 10km Muži 18-39 189 01:01:39.3 146.
54. Vojecký Michal 10km Muži 18-39 621 01:03:41.8 152.
55. Staňkovský Milan 10km Muži 18-39 43 01:05:11.1 159.
56. Janoušek Vlastimil SDH Pňovice 10km Muži 18-39 54 01:05:30.4 161.
57. Pešl Jaroslav Krav Maga Global 10km Muži 18-39 181 01:06:55.0 169.
58. Štádler Jan 10km Muži 18-39 64 01:09:00.8 177.
  Filip Cenefels Decathlon 10km Muži 18-39 220 DNF  
  Ševčík Petr FK Nejdek 10km Muži 18-39 52 DNF  
  Bubeníček Josef Decathlon 10km Muži 18-39 214 DNF  

10km - Muži 40+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Minařík Petr SKP Rokycany 10km Muži 40+ 178 00:37:21.0 5.
2. Majer Pavel Domažlice 10km Muži 40+ 176 00:41:32.5 9.
3. Bretšnajdr Jiří 10km Muži 40+ 632 00:41:41.1 12.
4. Burda Ladislav 10km Muži 40+ 618 00:42:16.1 14.
5. Hrádek Martin 10km Muži 40+ 282 00:42:54.5 16.
6. Hnetila Tomáš SRTG Plzeň 10km Muži 40+ 70 00:42:56.0 17.
7. Hammerle Petr HSC Capartice 10km Muži 40+ 75 00:44:26.0 22.
8. Čása Ladislav 10km Muži 40+ 67 00:45:15.3 23.
9. Něměc Jan 10km Muži 40+ 633 00:45:23.8 24.
10. Brázdil Pavel 10km Muži 40+ 641 00:45:44.0 25.
11. Krupička Jiří 10km Muži 40+ 240 00:46:35.8 31.
12. Pospíšil Jiří Redpoint Eleven Team 10km Muži 40+ 76 00:47:05.0 35.
13. Augusta Karel 10km Muži 40+ 124 00:47:19.6 38.
14. Zoubek Aleš Consulte 10km Muži 40+ 210 00:47:21.5 39.
15. Hamr Pavel 10km Muži 40+ 279 00:48:45.3 42.
16. Havránek Jiří 10km Muži 40+ 616 00:48:54.2 43.
17. Malínský Bronislav Rozběháme Česko 10km Muži 40+ 177 00:49:27.3 46.
18. Hart Radek Radyharty 10km Muži 40+ 257 00:49:30.0 47.
19. Vltavský Marcel 10km Muži 40+ 208 00:50:40.3 55.
20. Kvapil Petr Forrest Gump Team 10km Muži 40+ 58 00:51:53.0 63.
21. Hůlovec Miroslav 10km Muži 40+ 73 00:52:24.5 65.
22. Ruml Jiří 10km Muži 40+ 77 00:52:44.3 69.
23. Valetna Jan 10km Muži 40+ 619 00:53:56.8 78.
24. Černý Milan Sportovní Club Černý 10km Muži 40+ 66 00:53:59.0 80.
25. Mačuda Milan 10km Muži 40+ 175 00:54:18.8 87.
26. Soukup Jiří Panter Kralovice 10km Muži 40+ 191 00:55:30.3 96.
27. Píha Zdeněk Libušín 10km Muži 40+ 184 00:56:23.0 106.
28. lešek vratislav 10km Muži 40+ 173 00:57:05.5 108.
29. Červenka Milan 10km Muži 40+ 136 00:57:11.6 111.
30. Palacký Václav Forrest Gump Team 10km Muži 40+ 74 00:59:03.6 125.
31. Švajcr Radek Rozběháme Česko 10km Muži 40+ 1 00:59:09.0 130.
32. Fremuth Jiří 10km Muži 40+ 626 01:00:15.0 136.
33. Josef Kalina 10km Muži 40+ 639 01:00:15.8 137.
34. Skopový Pavel SCOPI Team 10km Muži 40+ 72 01:00:24.5 139.
35. Mytiska Leoš 10km Muži 40+ 71 01:01:07.1 143.
36. Martin Kořán 10km Muži 40+ 611 01:01:09.1 144.
37. Petříček Martin 10km Muži 40+ 183 01:02:44.3 151.
38. Cajthaml Jaroslav 10km Muži 40+ 132 01:03:44.5 155.
39. Brotlík Petr 10km Muži 40+ 266 01:08:33.6 174.
  armstark Kvido Krušnohoří jirkov 10km Muži 40+ 68 DNF  

10km - Ženy 18-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chvalová Teodora Forrest Gump team 10km Ženy 18-39 78 00:42:06.8 13.
2. Šnebergerová Lucie TT Příbram 10km Ženy 18-39 629 00:43:15.0 20.
3. Hůlovcová Jana 10km Ženy 18-39 99 00:47:10.3 36.
4. Benešová Lucie 10km Ženy 18-39 79 00:48:57.5 44.
5. Kadlecová Magda 10km Ženy 18-39 160 00:50:07.3 51.
6. Rugovacová Diana 10km Ženy 18-39 631 00:50:18.8 52.
7. Kučerová Jana 10km Ženy 18-39 170 00:50:20.0 53.
8. Tychtlova Michaela 10km Ženy 18-39 85 00:50:33.8 54.
9. Zelenková Kateřina 10km Ženy 18-39 209 00:51:25.3 60.
10. Davidová Petra 10km Ženy 18-39 139 00:51:34.2 62.
11. Hrdličková Martina 10km Ženy 18-39 150 00:53:19.3 72.
12. Turečková Marcela 10km Ženy 18-39 204 00:53:57.0 79.
13. Bořánková Lucie 10km Ženy 18-39 131 00:54:04.1 82.
14. Posoldová Simona 10km Ženy 18-39 95 00:54:04.3 83.
15. Šebková Klára 10km Ženy 18-39 89 00:54:27.3 88.
16. Žibřidová Zuzana 10km Ženy 18-39 211 00:54:33.8 89.
17. Prokopová Denisa 10km Ženy 18-39 86 00:54:35.5 91.
18. Krakorová Kristýna 10km Ženy 18-39 615 00:54:44.8 93.
19. Rumplíková Jana běhny 10km Ženy 18-39 227 00:55:39.6 98.
20. Jechová Markéta 10km Ženy 18-39 81 00:55:50.5 100.
21. Bartůňková Miluška 10km Ženy 18-39 96 00:55:55.6 101.
22. Trnková Iva 10km Ženy 18-39 90 00:55:58.8 102.
23. Burkart Věroslava Burky team 10km Ženy 18-39 97 00:56:16.8 105.
24. Timurová Pavlína Domažlice 10km Ženy 18-39 87 00:57:05.6 109.
25. Čejková Jana 10km Ženy 18-39 259 00:57:24.1 113.
26. Frömlová Lenka Plzeň 10km Ženy 18-39 142 00:57:39.8 114.
27. Smolíková Barbora 10km Ženy 18-39 104 00:58:06.8 115.
28. Křivánková Soňa 10km Ženy 18-39 635 00:58:38.3 120.
29. Nepimachová Denisa Decathlon 10km Ženy 18-39 216 00:58:47.5 122.
30. Masopustová Aneta 10km Ženy 18-39 643 00:59:07.1 129.
31. Taflíková Martina 10km Ženy 18-39 283 00:59:44.6 131.
32. Jílková Tereza 10km Ženy 18-39 637 00:59:47.0 132.
33. Vachoušková Petra 10km Ženy 18-39 83 01:00:18.5 138.
34. Rabochová Agáta adidas Runners Prague 10km Ženy 18-39 92 01:00:36.3 140.
35. Procházková Marcela Rozběháme Soběslav 10km Ženy 18-39 230 01:00:56.8 141.
36. Kudlikova Petra Rungo pro zeny 10km Ženy 18-39 88 01:01:57.0 147.
37. Šnebergerová Michaela 10km Ženy 18-39 101 01:02:13.3 148.
38. Želinová Andrea 10km Ženy 18-39 636 01:02:24.5 149.
39. Vildová Tereza 10km Ženy 18-39 93 01:02:25.3 150.
40. Štěpánková Kateřina 10km Ženy 18-39 620 01:03:42.0 153.
41. Heidingerová Lenka 10km Ženy 18-39 625 01:03:44.3 154.
42. Gvardová Kateřina VeniVidiCaput 10km Ženy 18-39 91 01:03:55.0 156.
43. Paulusová Iva Decathlon 10km Ženy 18-39 217 01:03:58.1 157.
44. Divišová Eva Plzeňské běhny a běžci 10km Ženy 18-39 286 01:05:22.5 160.
45. Janoušková Adéla BKČS 10km Ženy 18-39 94 01:05:30.8 162.
46. Tothová Zdeňka 10km Ženy 18-39 202 01:06:27.1 164.
47. Maršálková Lucie KRAV MAGA GLOBAL 10km Ženy 18-39 102 01:06:52.8 166.
48. Štruncová Martina KRAV MAGA GLOBAL 10km Ženy 18-39 103 01:06:53.3 167.
49. Pešlová Karolína Krav Maga Global 10km Ženy 18-39 182 01:06:54.8 168.
50. Rádlová Lenka Na útěku 10km Ženy 18-39 100 01:07:12.3 171.
51. Prilutskaya Vladislava 10km Ženy 18-39 98 01:09:40.3 178.
52. Beránková Věra 10km Ženy 18-39 82 01:11:16.8 181.
53. Paulová Kristýna Wonder Women 10km Ženy 18-39 613 01:21:03.1 183.
54. Potočová Ivana Wonder Woman 10km Ženy 18-39 185 01:21:03.1 184.
  Danihelková Anežka 10km Ženy 18-39 640 DNF  
  Šedová Jitka 10km Ženy 18-39 84 DNF  
  Hrušková Miloslava 10km Ženy 18-39 80 DNF  
  Štilcová Michaela 10km Ženy 18-39 197 DNF  

10km - Ženy 40+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Adamcová Helena 10km Ženy 40+ 645 00:46:21.5 28.
2. Makovcová Ivana SC Černy 10km Ženy 40+ 106 00:46:39.0 32.
3. Perglerová Eva 10km Ženy 40+ 634 00:46:52.8 34.
4. Tučáková Olga 10km Ženy 40+ 108 00:49:41.8 49.
5. Žáčková Jana Hlavou-srdcem-nohama 10km Ženy 40+ 115 00:51:18.5 59.
6. Kůsová Lenka TRIATLET 10km Ženy 40+ 110 00:52:29.0 68.
7. Houžvičková Kateřina 10km Ženy 40+ 234 00:52:59.1 70.
8. Karbanova Michaela 10km Ženy 40+ 162 00:53:25.5 73.
9. Stušková Hana Aces Karlovy Vary 10km Ženy 40+ 109 00:53:43.8 74.
10. Heringová Renata 10km Ženy 40+ 146 00:53:45.7 75.
11. Bielková Věra Plzeň 10km Ženy 40+ 128 00:55:16.8 95.
12. Dolanová Lenka 10km Ženy 40+ 120 00:56:57.3 107.
13. Ulčová Gabriela 10km Ženy 40+ 206 00:57:08.3 110.
14. Čadová Lenka Stod 10km Ženy 40+ 105 00:57:22.1 112.
15. Gabrielová Ivana 10km Ženy 40+ 143 00:58:07.8 117.
16. Hammerlová Petra HSC Capartice 10km Ženy 40+ 118 00:58:12.3 118.
17. Brožová Monika 10km Ženy 40+ 111 00:58:49.8 123.
18. Puchohtová Libuše 10km Ženy 40+ 622 00:59:03.3 124.
19. kmentová Olga 10km Ženy 40+ 163 00:59:04.3 126.
20. Kabourková Ladislava Šneci v běhu 10km Ženy 40+ 112 00:59:04.6 127.
21. Směšná Radka běhny 10km Ženy 40+ 228 00:59:57.8 134.
22. Kalinová Pavlína 10km Ženy 40+ 638 01:00:57.3 142.
23. Palacká Darina Forrest Gump Team 10km Ženy 40+ 119 01:04:23.8 158.
24. Poláková Alena Rozběháme Česko 10km Ženy 40+ 117 01:06:25.8 163.
25. Peteříková Lucie 10km Ženy 40+ 627 01:06:31.5 165.
26. Barochovská Andrea 10km Ženy 40+ 127 01:07:00.6 170.
27. Lhotová Ivana 10km Ženy 40+ 121 01:07:31.0 172.
28. Píbilová Lenka 10km Ženy 40+ 113 01:07:31.3 173.
29. Linková Veronika 10km Ženy 40+ 269 01:08:34.1 175.
30. Korecká Blanka Šneci v běhu 10km Ženy 40+ 107 01:08:37.6 176.
31. Cibulková Lenka Šneci v běhu 10km Ženy 40+ 114 01:09:51.1 179.
32. Váchová Jana 10km Ženy 40+ 122 01:10:24.8 180.
33. Vrátníková Alice Rozběháme Česko 10km Ženy 40+ 116 01:12:28.1 182.
  Adamcová Helena 2H 10km Ženy 40+ 321 DNF  
  Královcová Petra 10km Ženy 40+ 168 DNF  

štafeta 2 x 5,7 km - Štafety muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. David Lukáš + Vít Bílý štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 369 00:40:14.8 1.
2. Šlajs + Jakub Janoušek Petr štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 372 00:40:48.0 2.
3. Jan Paluch + Marek Osvald štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 366 00:48:11.3 6.
4. Tomáš Keckstein + Jiří Keckstein SK Tlustice štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 304 00:48:29.3 7.
5. Karel Krátký + Matěj Chrenka Decathlon štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 362 00:50:40.8 14.
6. PETR KOUTNÍK + Martin Červený štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 351 00:50:56.8 15.
7. Adam Bajer + Jindřich Mašek koko päivän štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 335 00:52:00.8 16.
8. Vladimír Buzický + Vojtěch Bistrý štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 352 00:52:23.5 17.
9. Jan Danko + Vít Kňourek Rozběháme česko / Tachovsko štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 349 00:52:39.0 19.
10. Jiří Šteiner + Michal Krátký Plynaři štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 350 00:53:50.8 24.
11. Miroslav Fencl + Marian Šteňko Fénix Plzeň štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 364 00:55:20.5 26.
12. Miroslav Bartuška + Miroslav Bartuška štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 303 00:55:24.1 27.
13. Petr Sava + Dima Kirejčikov štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 327 00:56:39.3 28.
14. Jan Behenský + Miroslav Weber Ultimátní krabice štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 302 01:01:18.3 39.
15. Lukeš Petr + Pflug Jakub štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 365 01:05:17.8 48.
16. Michal Halva + Ondřej Turek Decathlon štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 357 01:06:00.8 50.
  Sikora Tomáš štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 623 DNF  

štafeta 2 x 5,7 km - Štafety ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Julie Soukupová + Zuzana Klásková Forrest Gump Team štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 354 00:50:03.0 12.
2. Markéta Šantínová + Michaela Beštová PSC Plzeň štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 331 00:53:09.8 21.
3. Veronika Havlová + Melanie Carpentier Ak Škoda Plzeň štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 338 00:58:06.0 32.
4. Anna Pešlová + Zuzana Pálková Intenzvní běhny "A" štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 336 00:59:25.6 34.
5. Pavlína Krátká + Kateřina Švarcová Decathlon štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 361 00:59:55.0 35.
6. Gabriela Králová + Lenka Šlajsová štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 329 01:01:23.5 40.
7. Hana Raitrová + Vendula Raitrová Sistersinmove štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 328 01:03:41.5 45.
8. Veronika Bartušková + Lenka Čapková štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 333 01:06:21.3 52.
9. Vendula Kristková + Markéta Kristková štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 332 01:08:17.3 55.
10. Lenka Tomášková + Markéta Čapková štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 340 01:09:12.8 56.
11. Terezie Lukešová + Lenka Mládková Intenzivní běhny "B" štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 348 01:09:35.3 57.
12. Jana Staňková + Zuzana Slavíková štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 353 01:10:04.5 58.
13. michaela havlíčková + martina sihelská triatlet karlovy vary štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 330 01:11:52.6 59.
14. Zuzana Jarošová + Renata Polohová Rungo pro ženy štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 326 01:12:27.6 61.
  Michaela Vrzalová + Pavla Luxová Decathlon štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 358 DNF  

štafeta 2 x 5,7 km - Štafety smíšené

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Miroslav Sedláček + Eliška Rosenbaumová Rozběháme Česko štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 314 00:44:45.0 3.
2. Jana Tolarová + Lukáš Kolařík Rozběháme Česko štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 306 00:47:31.6 4.
3. Barbora Šturmová + Lukáš Hirman Forrest Gump Team štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 310 00:47:45.0 5.
4. Dana Císařová + Martin Les štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 323 00:49:06.1 8.
5. Richard Kotáb + Olga Leharová UWG štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 347 00:49:18.8 9.
6. Lubomír Kříž + Zuzana Bibzová Lípa u řeky štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 343 00:49:25.3 10.
7. Stanislava Forsterová + Luboš Reif Domažlice štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 324 00:49:32.3 11.
8. Vítězslav Dvořák + Jana Hocká Kráska a zvíře štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 307 00:50:31.0 13.
9. Vladislav Markvart + Jana Kocourková Maková panenka a motýl Emanuel štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 311 00:52:36.6 18.
10. Pavel Švarc + Šárka Holubová DVA A PŮL OSLA štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 322 00:52:43.8 20.
11. Šárka Krausová + Jan Kraus 321start štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 312 00:53:17.0 22.
12. Michaela Fnyčková + Tomáš Sandrini štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 370 00:53:27.8 23.
13. Petra Křenová + Tomáš Křen štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 316 00:55:00.1 25.
14. Pavel Táborský + Markéta Knížková (J)elita štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 346 00:56:59.3 29.
15. Lukáš Chvátil + Kamila Mrázková Decathlon štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 360 00:56:59.6 30.
16. Jiří Vrátník + Petra Kopecká KBJ štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 308 00:57:34.6 31.
17. Ivana Šmídová + Josef Šmíd štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 341 00:58:55.3 33.
18. Pavel Bauer + Martina Bauerová Bauísci štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 320 01:00:23.0 36.
19. Homolková Jana + Jan Hnilička štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 339 01:00:45.8 37.
20. Jakub Markvart + Denisa Bejdáková Cubicor Team štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 318 01:01:02.2 38.
21. Jindřich Živný + Martina Szabóvá štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 342 01:01:37.5 41.
22. Mgr. Jaroslav Stýskal + Anežka Stýskalová Karolyi štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 319 01:02:18.8 42.
23. Branislav Kováček + Božena Pylypovová štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 368 01:03:11.0 43.
24. Tomáš Siegl + Veronika Soukupová štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 309 01:03:25.3 44.
25. Dana Bauerová + Martin Janák štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 337 01:03:49.8 46.
26. Michaela Šípková + Daniel Mudra štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 345 01:03:52.8 47.
27. Zdeňka Zemanová + Jaroslav Fait štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 371 01:05:30.4 49.
28. Veronika Belanská + Jan Lešek Decathlon štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 359 01:06:07.3 51.
29. Luboš Burian + Zuzana Burianová Cicindela team štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 344 01:06:42.8 53.
30. Ondřej Vitek + Martina Stupková Decathlon štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 356 01:07:40.0 54.
31. Michal Chamula + Kateřina Humlová štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 367 01:12:20.1 60.
32. Miloslava Badalová + Martin Badala Rozběháme Česko štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 315 01:17:00.3 62.
33. Petr Leksa + Kristýna Leksová SK Doubravan Újezd štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 317 01:18:20.8 63.
34. Jiří Csevár + Ludmila Špottová štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 363 01:18:21.3 64.
35. Michal Kica + Taťána Kicová Kicíci štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 305 01:23:32.1 65.

2km - Děti 13-15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrubý Radek 2km Děti 13-15 let 252 00:06:46.0 1.
2. Bažant Tomáš 2km Děti 13-15 let 247 00:07:01.5 2.
3. Hartl Ondřej 2km Děti 13-15 let 24 00:07:07.3 3.
4. Šebestová Kateřina AC Domažlice 2km Děti 13-15 let 192 00:07:11.8 4.
5. Vandaele Luca 2km Děti 13-15 let 25 00:07:42.3 5.
6. Hrabáčková Eliška 2km Děti 13-15 let 233 00:10:11.8 6.
  Cajthamlová Martina 2km Děti 13-15 let 288 DNF  

1500m - Děti 10-12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zajíc Vojtěch AK Škoda Plzeň 1500m Děti 10-12 let 285 00:04:32.5 1.
2. Hofragtr Aleš 1500m Děti 10-12 let 250 00:05:05.5 2.
3. Zajíc Matěj 1500m Děti 10-12 let 284 00:05:07.5 3.
4. Gálisová Kateřina Atletika Katovice 1500m Děti 10-12 let 144 00:05:10.0 4.
5. Kraus Tomáš 321start 1500m Děti 10-12 let 19 00:05:10.3 5.
6. Rumlová Karolína AK Škoda 1500m Děti 10-12 let 23 00:05:15.8 6.
7. Cibulková Jana ZŠ Chlumčany 1500m Děti 10-12 let 20 00:05:16.8 7.
8. Spoustová Darina 1500m Děti 10-12 let 249 00:05:19.5 8.
9. Bielikova Andrea 1500m Děti 10-12 let 236 00:05:25.3 9.
10. Jansová Eliška 1500m Děti 10-12 let 278 00:05:30.3 10.
11. Šmíd Jan 1500m Děti 10-12 let 194 00:05:31.5 11.
12. Röman Matěj Mílaři Domažlice 1500m Děti 10-12 let 187 00:05:34.3 12.
13. Cibulka Pavel ZŠ Chlumčany 1500m Děti 10-12 let 21 00:05:43.8 13.
14. Strnadová Nikola 1500m Děti 10-12 let 239 00:05:45.0 14.
15. Pešková Štěpánka TJ Spartak Chrást 1500m Děti 10-12 let 180 00:05:51.5 15.
16. Husník Matěj 1500m Děti 10-12 let 237 00:06:10.8 16.
17. Kaiser Kristián 1500m Děti 10-12 let 161 00:06:11.0 17.
18. Kořánová Eliška 1500m Děti 10-12 let 18 00:06:36.8 18.
  Kaiser Samuel 1500m Děti 10-12 let 256 DNF  
  Sarkisov Julie 1500m Děti 10-12 let 190 DNF  
  Šťastná Ilona 1500m Děti 10-12 let 195 DNF  

800m - Děti 7-9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrdlička Jiří 800m Děti 7-9 let 148 00:02:44.0 1.
2. Albert Tobrman Filip USK CS Plzeň 800m Děti 7-9 let 221 00:02:47.0 2.
3. Karel David 800m Děti 7-9 let 243 00:02:48.5 3.
4. Minaříková Karolína Sokol Rokycany 800m Děti 7-9 let 179 00:02:49.3 4.
5. Hrubý Pavel 800m Děti 7-9 let 253 00:03:00.5 5.
6. Kadlecová Ema 800m Děti 7-9 let 158 00:03:03.8 6.
7. Brož Petr 800m Děti 7-9 let 36 00:03:07.8 7.
8. Císařová Agáta 800m Děti 7-9 let 35 00:03:08.0 8.
9. Kroupar Lukáš 800m Děti 7-9 let 31 00:03:12.5 9.
10. Týmr Ondřej 800m Děti 7-9 let 205 00:03:13.5 10.
11. Hajič Kryštof 800m Děti 7-9 let 274 00:03:14.5 11.
12. Turečková Eliška 800m Děti 7-9 let 203 00:03:19.5 12.
13. Kadlecová Jolana 800m Děti 7-9 let 159 00:03:21.8 13.
14. Říhová Anna 800m Děti 7-9 let 27 00:03:23.0 14.
15. Vachouška Samuel 800m Děti 7-9 let 242 00:03:25.8 15.
16. Burkart Lukáš Burky team 800m Děti 7-9 let 34 00:03:26.5 16.
17. Strnadová Aneta 800m Děti 7-9 let 238 00:03:28.0 17.
18. Hart Jakub 800m Děti 7-9 let 260 00:03:29.8 18.
19. Houžvičková Jindřiška 800m Děti 7-9 let 235 00:03:30.0 19.
20. Krosnař Jakub 800m Děti 7-9 let 255 00:03:32.5 20.
21. Hajičová Barbora Sokol Rokycany 800m Děti 7-9 let 145 00:03:32.8 21.
22. Reiprichová Anežka 800m Děti 7-9 let 244 00:03:33.0 22.
23. Hirmanová Verča 800m Děti 7-9 let 291 00:03:34.0 23.
24. Vašicová Dominika 800m Děti 7-9 let 273 00:03:34.3 24.
25. Dědová Anna 800m Děti 7-9 let 28 00:03:37.8 25.
26. Kováříková Ema Atytaky 800m Děti 7-9 let 166 00:03:38.3 26.
27. Machuldová Eliška 800m Děti 7-9 let 30 00:03:45.3 27.
28. Fenclová Eliška 800m Děti 7-9 let 264 00:03:46.8 28.
29. Janoušková Eliška SDH Pňovice 800m Děti 7-9 let 155 00:03:54.5 29.
30. Krosnař Karel 800m Děti 7-9 let 254 00:03:57.5 30.
31. Kica David 800m Děti 7-9 let 26 00:03:59.0 31.
32. Kučerová Nela 800m Děti 7-9 let 171 00:03:59.8 32.
33. Janáková Aneta 800m Děti 7-9 let 153 00:04:07.8 33.
34. Weishauplova Nela 800m Děti 7-9 let 258 00:04:33.0 34.
35. Prokopová Emma 800m Děti 7-9 let 281 00:04:36.5 35.
  Kořán Matyáš 800m Děti 7-9 let 33 DNF  

200m - Děti 0-6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrdličková Aneta 200m Děti 0-6 let 149 00:00:26.8 1.
2. Čečák Eliáš 200m Děti 0-6 let 134 00:00:28.5 2.
3. Broulíková Veronika AK ŠKODA 200m Děti 0-6 let 224 00:00:28.8 3.
4. Rada Tomáš 200m Děti 0-6 let 186 00:00:30.8 4.
5. Reiprichová Justýna 200m Děti 0-6 let 246 00:00:31.3 5.
6. Bílý Lukáš AK ŠKODA 200m Děti 0-6 let 222 00:00:31.5 6.
7. Patejdlová Anežka ATYTAKY 200m Děti 0-6 let 241 00:00:31.8 7.
8. Gruberová Natálie 200m Děti 0-6 let 261 00:00:32.3 8.
9. Žibřidová Eliška 200m Děti 0-6 let 212 00:00:32.3 9.
10. Damas Leon 200m Děti 0-6 let 16 00:00:32.5 10.
11. Reiprichová Johana 200m Děti 0-6 let 245 00:00:33.0 11.
12. Prokop Lukáš 200m Děti 0-6 let 280 00:00:33.1 12.
13. Sladký Jakub 200m Děti 0-6 let 296 00:00:33.5 13.
14. Šedivý Kryštof 200m Děti 0-6 let 293 00:00:33.8 14.
15. Kůsová Nikola TRIATLET 200m Děti 0-6 let 3 00:00:34.3 15.
16. Kučerová Nicol 200m Děti 0-6 let 172 00:00:34.5 16.
17. Hirmanová Aneta 200m Děti 0-6 let 290 00:00:34.8 17.
18. Krejčí Adam Rozběháme Soběslav 200m Děti 0-6 let 268 00:00:35.0 18.
19. Vítek Jan 200m Děti 0-6 let 248 00:00:35.1 19.
20. Machulda Vojta 200m Děti 0-6 let 8 00:00:35.1 20.
21. Broulíková Sofie 200m Děti 0-6 let 223 00:00:35.8 21.
22. Šturmová Terezka Forrest Gump Team 200m Děti 0-6 let 4 00:00:35.8 22.
23. Tycová Lucie 200m Děti 0-6 let 14 00:00:36.0 23.
24. Matěj Bouda 200m Děti 0-6 let 294 00:00:36.8 24.
25. Hatoušek Tomáš 200m Děti 0-6 let 263 00:00:36.8 25.
26. Balounová Anděla 200m Děti 0-6 let 125 00:00:36.8 26.
27. Houdek Adam 200m Děti 0-6 let 271 00:00:37.1 27.
28. Kica Jakub 200m Děti 0-6 let 65 00:00:37.3 28.
29. Voříšek Vojtěch 200m Děti 0-6 let 276 00:00:38.6 29.
30. Kotyza Tobiáš 200m Děti 0-6 let 10 00:00:38.8 30.
31. Zajíc Jakub 200m Děti 0-6 let 287 00:00:39.3 31.
32. Švarc Ondra 200m Děti 0-6 let 289 00:00:39.5 32.
33. Tomáš Sarkisov Adam 200m Děti 0-6 let 201 00:00:39.8 33.
34. Ríha Martin 200m Děti 0-6 let 610 00:00:40.3 34.
35. Hajič Tobiáš 200m Děti 0-6 let 275 00:00:40.5 35.
36. Švarcová Anděla 200m Děti 0-6 let 200 00:00:41.5 36.
37. Burkart Matyáš Burky team 200m Děti 0-6 let 11 00:00:44.0 37.
38. Glasslová Sára 200m Děti 0-6 let 270 00:00:45.0 38.
39. Lisecová Lucie 200m Děti 0-6 let 174 00:00:45.8 39.
40. Janák Martin 200m Děti 0-6 let 152 00:00:46.0 40.
41. Žibřidová Eva 200m Děti 0-6 let 213 00:00:46.1 41.
42. Kolouchová Barborka Gym Class Heroes 200m Děti 0-6 let 165 00:00:47.3 42.
43. Círlová Johanka Gym Class Heroes 200m Děti 0-6 let 133 00:00:48.1 43.
44. Voříšková Eliška 200m Děti 0-6 let 277 00:00:49.0 44.
45. Šturm Péťa Forrest Gump Team 200m Děti 0-6 let 5 00:00:49.3 45.
46. Bartoš Matyáš 200m Děti 0-6 let 9 00:00:50.0 46.
47. Gruber Tobiáš 200m Děti 0-6 let 262 00:00:51.0 47.
48. Pracnová Markéta 200m Děti 0-6 let 297 00:00:51.1 48.
49. viktorie Zahorova 200m Děti 0-6 let 2 00:00:53.5 49.
50. Fencl Max 200m Děti 0-6 let 265 00:00:57.3 50.
51. Guasslová Julie 200m Děti 0-6 let 272 00:00:58.1 51.
52. Tycová Julie 200m Děti 0-6 let 15 00:01:04.5 52.
53. Nocar Mikuláš 200m Děti 0-6 let 292 00:01:04.8 53.
54. Brych OLIVER 200m Děti 0-6 let 7 00:01:05.0 54.
55. Janoušek Vojtěch SDH Pňovice 200m Děti 0-6 let 154 00:01:06.5 55.
56. Soukup Dominik 200m Děti 0-6 let 17 00:01:11.5 56.
57. Stýskalová Eliška 200m Děti 0-6 let 12 00:01:14.3 57.
58. Bauer Šimon Bauísci 200m Děti 0-6 let 13 00:01:14.3 58.
59. Pracnová Aneta 200m Děti 0-6 let 298 00:01:16.5 59.
60. Balounová Ludmila 200m Děti 0-6 let 126 00:02:50.1 60.
  Šimonek Albert 200m Děti 0-6 let 299 DNF