Výsledky závodu

HUS MUŽ Cross Duathlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 05.05.2018



Dlouhá trasa - Muži 15-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Srbecký Filip ACTIVE TOUR CYCLING TEAM Dlouhá trasa Muži 15-19 let 144 01:37:30.2 8.
  Velíšek Petr Liga atletů Pelhřimov Dlouhá trasa Muži 15-19 let 151 DNF  

Dlouhá trasa - Muži 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bednarský Vojtěch TJ Šumperk Dlouhá trasa Muži 20-29 let 172 01:33:31.0 1.
2. Cmunt Petr Bitters Superior cyklofit team Dlouhá trasa Muži 20-29 let 146 01:33:58.8 3.
3. Petr Ondřej Mandavan Dlouhá trasa Muži 20-29 let 145 01:36:02.1 5.
4. Berka Jan Mandavan, z.s. Dlouhá trasa Muži 20-29 let 169 01:39:00.5 11.
5. Janoušek Jakub TTK Slavia VŠ Plzeň Dlouhá trasa Muži 20-29 let 143 01:39:45.7 12.
6. Walter Jan Tri-Ski Horní Počernice Dlouhá trasa Muži 20-29 let 127 01:43:56.1 15.
7. Netík Lukáš SK RN Hradec Králové Dlouhá trasa Muži 20-29 let 167 01:48:12.1 22.
8. Kolář David Dlouhá trasa Muži 20-29 let 133 01:50:52.2 25.
9. Vacek Vojtěch E-on Triathlon Team Tábor Dlouhá trasa Muži 20-29 let 139 01:53:23.7 28.
10. Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov Dlouhá trasa Muži 20-29 let 93 01:54:31.7 29.
11. Krsek Jan CZEllenges Dlouhá trasa Muži 20-29 let 147 02:06:49.9 52.
12. Fenderl David Dlouhá trasa Muži 20-29 let 194 02:13:32.2 61.
13. Vrátný Míra Koloshop Team Dlouhá trasa Muži 20-29 let 180 02:17:19.2 66.
14. Mikolášek Václav Dlouhá trasa Muži 20-29 let 108 03:06:15.4 77.

Dlouhá trasa - Muži 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Holub Václav Velosport Valenta Scott Dlouhá trasa Muži 30-39 let 150 01:34:28.4 4.
2. Hron Jan Šu.Tri. Prachatice Dlouhá trasa Muži 30-39 let 135 01:37:07.3 7.
3. Steinbauer Jan Resslutich Team Dlouhá trasa Muži 30-39 let 123 01:45:50.4 19.
4. Nevoral Jiří Cyklo Galík Dlouhá trasa Muži 30-39 let 153 01:46:22.8 20.
5. Komárek Zdeněk Šutři Dlouhá trasa Muži 30-39 let 168 01:46:55.7 21.
6. Švarc Pavel DVA A PŮL OSLA Dlouhá trasa Muži 30-39 let 125 01:52:47.5 27.
7. Ryba Lukáš BB Cyklosport Dlouhá trasa Muži 30-39 let 141 01:54:46.0 30.
8. Glinz Jakub TTT Dlouhá trasa Muži 30-39 let 122 01:55:44.6 31.
9. Daniel Tomek cykloextra Dlouhá trasa Muži 30-39 let 154 01:58:33.1 37.
10. Halaburda Josef Forever PíSt Dlouhá trasa Muži 30-39 let 128 02:05:36.1 47.
11. Mikšátko Petr Dlouhá trasa Muži 30-39 let 80 02:05:46.8 48.
12. Růžička Petr Nemocnice Prachatice Dlouhá trasa Muži 30-39 let 47 02:06:36.7 51.
13. Hartl Tomáš Sokol Římov Dlouhá trasa Muži 30-39 let 48 02:08:13.3 55.
14. Obyt Petr PolarShop.cz Dlouhá trasa Muži 30-39 let 129 02:14:02.3 62.
15. Bican Martin Dlouhá trasa Muži 30-39 let 40 02:19:42.9 68.
16. Vosecký Michal CT Kardašova Řečice Dlouhá trasa Muži 30-39 let 157 02:36:56.4 75.

Dlouhá trasa - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zadák Karel Triexpert Milt Racing team Dlouhá trasa Muži 40-49 let 94 01:33:44.4 2.
2. Jiránek Tom Dlouhá trasa Muži 40-49 let 184 01:37:45.0 9.
3. Jindra Pavel Multisport Team Dlouhá trasa Muži 40-49 let 142 01:38:39.5 10.
4. Grim Tomáš ExitTeam Dlouhá trasa Muži 40-49 let 173 01:40:54.9 13.
5. Děbnár Jan JK RACING Dlouhá trasa Muži 40-49 let 87 01:41:29.2 14.
6. Blažek Zdeněk TCV Jindřichův Hradec Dlouhá trasa Muži 40-49 let 38 01:45:05.8 16.
7. Řehula Jan Triatlon Plzeň Dlouhá trasa Muži 40-49 let 166 01:45:37.9 18.
8. Chren Pavel PHKOVO Dlouhá trasa Muži 40-49 let 178 01:50:05.0 23.
9. Černý Michal Trisk ČB Dlouhá trasa Muži 40-49 let 152 01:50:46.5 24.
10. Lukáš Petr BušMuž Dlouhá trasa Muži 40-49 let 161 01:50:59.0 26.
11. Boukal Jiří AUTA s.r.o. Dlouhá trasa Muži 40-49 let 159 01:56:08.4 32.
12. Koudelka Drahomir meixner consulting Dlouhá trasa Muži 40-49 let 105 02:00:33.8 39.
13. Forejt Marcel Brdonoš Podlesí Dlouhá trasa Muži 40-49 let 156 02:01:29.4 40.
14. Řehoř František FISCHER SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK Dlouhá trasa Muži 40-49 let 97 02:02:28.9 42.
15. Korec Michal BK Nezmar Dlouhá trasa Muži 40-49 let 170 02:02:57.6 43.
16. Záhorský Tomáš BušMuž Dlouhá trasa Muži 40-49 let 162 02:04:16.3 44.
17. Nikodém Michal Kola expert Dlouhá trasa Muži 40-49 let 171 02:04:53.3 45.
18. Cílek Jiří Triatlet Karlovy Vary Dlouhá trasa Muži 40-49 let 131 02:05:18.9 46.
19. Špina Martin Ghost Team Dlouhá trasa Muži 40-49 let 155 02:06:56.9 53.
20. Šollar Richard Dlouhá trasa Muži 40-49 let 160 02:08:07.2 54.
21. Pexa Martin CYKLO JIŘIČKA Dlouhá trasa Muži 40-49 let 182 02:08:56.5 58.
22. Janďourek Petr Dlouhá trasa Muži 40-49 let 165 02:09:02.0 59.
23. Marek David Šumava Riders Dlouhá trasa Muži 40-49 let 163 02:09:11.9 60.
24. Antoš Radek Podzimek-Auto Dlouhá trasa Muži 40-49 let 99 02:28:07.1 71.
25. Liška David Forrest Gump Team Dlouhá trasa Muži 40-49 let 124 02:48:09.1 76.

Dlouhá trasa - Muži 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. BULAVA František Lokomotiva Beroun Dlouhá trasa Muži 50-59 let 164 01:45:25.4 17.
2. Santo Pavel X-Team BaNo Dlouhá trasa Muži 50-59 let 137 01:58:03.0 35.
3. Bartoš Tomáš Hobby in club Dlouhá trasa Muži 50-59 let 121 02:05:53.4 49.
4. Kašák Luboš AUTA s.r.o. Dlouhá trasa Muži 50-59 let 158 02:06:35.7 50.
5. Černý Aleš JFK Jaroměř Dlouhá trasa Muži 50-59 let 119 02:16:12.4 65.

Dlouhá trasa - Muži 60+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Karvánek Jiří RESOLUTION Dlouhá trasa Muži 60+ let 95 02:20:59.5 69.
2. Pospisil Martin KČT Slavoj Praha Dlouhá trasa Muži 60+ let 148 02:32:00.6 73.

Dlouhá trasa - Ženy 15-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. deSousa Alexandra TAP Dlouhá trasa Ženy 15-19 let 186 02:14:06.2 63.

Dlouhá trasa - Ženy 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vargová Pavlína Triatlon Plzeň Dlouhá trasa Ženy 20-29 let 191 01:57:08.7 34.
2. Hlaváčková Barbora SK Kola Višek Dlouhá trasa Ženy 20-29 let 189 01:58:22.4 36.
3. Antalová Laďka Koloshop Team Dlouhá trasa Ženy 20-29 let 79 02:18:13.1 67.
4. Turčová Adéla Dlouhá trasa Ženy 20-29 let 177 02:34:29.2 74.

Dlouhá trasa - Ženy 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bublíková Petra SKIBIKECENTRUM.CZ team Dlouhá trasa Ženy 30-39 let 149 02:08:16.8 56.
2. Tomišová Alena Dlouhá trasa Ženy 30-39 let 134 02:15:49.9 64.

Dlouhá trasa - Ženy 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Slaninová Radka USK Akademik Cheb Dlouhá trasa Ženy 40-49 let 136 02:08:27.4 57.
2. Bartošová Lenka Hobby In Club Dlouhá trasa Ženy 40-49 let 120 02:31:09.1 72.

Dlouhá trasa - Ženy 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vrátná Alena Krušnoman triatlon team Litvínov Dlouhá trasa Ženy 50-59 let 181 02:26:14.8 70.

Dlouhá trasa - Dvoučlenná štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hovorka Štefan PRODOLI RACING TEAM Dlouhá trasa Dvoučlenná štafeta 126 01:36:37.3 6.
2. Veronika Bubeníková + Jan Toncar Prachatice Dlouhá trasa Dvoučlenná štafeta 70 01:56:38.7 33.
3. Petr + Radka Vaňková Tomáš Dlouhá trasa Dvoučlenná štafeta 130 01:59:48.0 38.
4. Sosnová Magna Dlouhá trasa Dvoučlenná štafeta 138 02:02:05.5 41.

Krátká trasa - Muži 15-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kozojed Martin EON Triatlon Tým Tábor Krátká trasa Muži 15-19 let 140 01:01:44.4 3.
2. Provod Petr Triatlonová akademie Plzeň Krátká trasa Muži 15-19 let 118 01:02:19.0 4.
3. Děbnár Josef JK Racing Krátká trasa Muži 15-19 let 92 01:19:11.4 8.
4. Říha Viktor Pavoučí hnízdo Krátká trasa Muži 15-19 let 192 01:20:59.2 9.

Krátká trasa - Muži 20-99 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šlajs Petr TTK Slavia VŠ Plzeň Krátká trasa Muži 20-99 let 188 00:59:17.5 1.
2. Plánek Karel ŠuTri Prachatice Krátká trasa Muži 20-99 let 42 00:59:40.7 2.
3. Šavrňák Ondřej Mika Training Krátká trasa Muži 20-99 let 103 01:04:59.4 5.
4. Hála Jiří Krátká trasa Muži 20-99 let 117 01:11:00.1 6.
5. Skála Milan Čenkov Krátká trasa Muži 20-99 let 132 01:18:11.0 7.
6. Trčka Jan Albeř 92 Krátká trasa Muži 20-99 let 190 01:21:16.3 10.
7. Madliak Andrej Krátká trasa Muži 20-99 let 100 01:33:06.9 13.

Krátká trasa - Ženy 15-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
  Říhová Laura Pavoučí hnízdo Krátká trasa Ženy 15-19 let 193 DNF  

Krátká trasa - Ženy 20-99 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kárová Saša Krátká trasa Ženy 20-99 let 185 01:21:48.1 11.
2. Hrdlická Iveta Krátká trasa Ženy 20-99 let 183 01:26:16.0 12.

200m - 0-5 let chlapci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hartl Filip 200m 0-5 let chlapci x5 00:00:29.3 1.
2. Plánek Jináš 200m 0-5 let chlapci x4 00:00:31.0 3.
3. Milšátko Kubík 200m 0-5 let chlapci x5 00:00:31.7 4.
4. Novotný Eliáš 200m 0-5 let chlapci x4 00:00:35.3 7.
5. Hantek Mikuláš 200m 0-5 let chlapci x5 00:00:35.5 8.

200m - 0-5 let dívky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Malinovská Anetka 200m 0-5 let dívky x5 00:00:29.7 2.
2. Růžičková Tereza 200m 0-5 let dívky x5 00:00:32.5 5.
3. Holá Gábinka 200m 0-5 let dívky x3 00:00:34.5 6.

500m - 6-7 let chlapci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Plánek Matouš 500m 6-7 let chlapci x7 00:02:42.3 1.
2. Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec 500m 6-7 let chlapci x7 00:02:49.3 4.
3. Hantek Mikuláš 500m 6-7 let chlapci x7 00:03:08.2 7.
4. Vávra Tadiáš 500m 6-7 let chlapci x6 00:03:26.4 8.
5. Novotný Mikuláš 500m 6-7 let chlapci x6 00:03:47.4 10.
6. Zadák Vítek 500m 6-7 let chlapci x6 00:04:02.7 12.

500m - 6-7 let dívky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mikšatková Adelka 500m 6-7 let dívky x7 00:02:47.2 2.
2. Hartlová Hanka 500m 6-7 let dívky x7 00:02:49.2 3.
3. Bubeníková Saša 500m 6-7 let dívky x7 00:03:03.7 5.
4. Fojtíková Anetka 500m 6-7 let dívky x7 00:03:05.3 6.
5. Holá Adélka 500m 6-7 let dívky x6 00:03:31.3 9.
6. Jiránová Anna 500m 6-7 let dívky x6 00:03:48.4 11.
7. Obytová Eliška 500m 6-7 let dívky x6 00:04:13.3 13.

1000m - 10-11 let chlapci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Plánek Kryštof 1000m 10-11 let chlapci x10 00:04:26.4 1.
2. Jirán Filip 1000m 10-11 let chlapci x10 00:04:32.2 2.
3. Blažek Cyril 1000m 10-11 let chlapci x10 00:04:39.3 3.
4. Bubenik Robin 1000m 10-11 let chlapci x10 00:04:54.1 4.

1000m - 8-9 let dívky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Piloušek Rozárka 1000m 8-9 let dívky x8 00:06:43.9 7.

1000m - 10-11 let dívky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Weissová Barbora 1000m 10-11 let dívky x11 00:04:55.0 5.
2. Vlčková Tereza 1000m 10-11 let dívky x11 00:05:09.1 6.

2000m - 12-13 let chlapci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Děbnár Josef JK RACING 2000m 12-13 let chlapci x12 00:08:31.6 1.
2. Jiráň Jakub 2000m 12-13 let chlapci x12 00:08:40.4 2.

2000m - 12-13 let dívky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zadáková Eliška 2000m 12-13 let dívky x12 00:09:41.0 3.
2. Zadáková Anežka 2000m 12-13 let dívky x12 00:10:56.0 4.

2000m - 14-15 let dívky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šulecová Michaela 2000m 14-15 let dívky x14 00:11:17.3 5.