Výsledky závodu

Novoroční běh Horními Počernicemi

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 01.01.2018



6300m - Muži do 35 let - od 1983

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Martínek Tomáš ASB 6300m Muži do 35 let - od 1983 8 00:21:45.3 1.
2. Pazdera Lukáš BKČS 6300m Muži do 35 let - od 1983 14 00:21:55.3 2.
3. Hunčovský Tomáš ČZSA 6300m Muži do 35 let - od 1983 15 00:23:05.0 6.
4. Kopřiva Martin Trailpoint 6300m Muži do 35 let - od 1983 25 00:23:49.3 9.
5. Martínek David ASB 6300m Muži do 35 let - od 1983 10 00:23:59.6 10.
6. Bouřil Vojtěch ASB 6300m Muži do 35 let - od 1983 9 00:24:51.3 13.
7. Verbauer Diviš ASB 6300m Muži do 35 let - od 1983 12 00:25:34.3 14.
8. Bpuček Ondřej Tři pro zdraví 6300m Muži do 35 let - od 1983 74 00:27:56.3 25.
9. Voďička Tomáš SONKAL 6300m Muži do 35 let - od 1983 95 00:28:11.3 27.
10. Jisl Václav ASB 6300m Muži do 35 let - od 1983 11 00:28:25.8 29.
11. Kuna Petr KPMG 6300m Muži do 35 let - od 1983 86 00:28:34.8 30.
12. Krutský Jaroslav HP 6300m Muži do 35 let - od 1983 76 00:31:54.3 45.
13. Kalčík Petr Radonice 6300m Muži do 35 let - od 1983 64 00:32:44.1 46.

6300m - Muži 35-50 let - 1968 až 1982

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brunner Radek HP 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 62 00:22:05.0 3.
2. Havelka Petr Eleven Run Team 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 26 00:22:59.1 4.
3. Luhan Petr Čelákovice 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 40 00:23:01.6 5.
4. Jiŕásek Marek Sokol Kbely 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 96 00:23:10.6 7.
5. Král Vítěslav HP 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 2 00:23:37.0 8.
6. Šára Pavel AC Praha 1890 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 63 00:24:29.0 11.
7. Pražák Petr Praha 9 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 91 00:25:55.9 15.
8. Kuchyňka Aleš Praha 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 55 00:27:10.8 19.
9. Hrdina Jan HP 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 89 00:27:11.4 20.
10. Štefanka Martin Zeleneč 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 47 00:27:25.2 21.
11. Rebec Jan Praha 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 69 00:28:38.3 31.
12. Tomsa Pavel Praha 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 90 00:28:45.1 32.
13. Slavík Miroslav Kounice 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 34 00:28:50.1 33.
14. Pavlíček Michal Svépravice 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 43 00:29:28.8 34.
15. Šimeček Tomáš HP 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 66 00:29:31.6 35.
16. Dub Michal Újezd Nad Lesy 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 39 00:29:34.8 36.
17. Hošek Michal HP 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 75 00:29:55.6 37.
18. Noháč Jiři Bohnice 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 29 00:30:19.3 38.
19. Novotný Filip Letňany 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 49 00:30:38.6 39.
20. Šťovíček Petr Praha 7 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 20 00:31:10.8 41.
21. Mikeš Petr HP 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 56 00:31:41.3 43.
22. Lochman Jan Prague Pirates 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 42 00:31:49.8 44.
23. Tiefenbach Jan HP 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 93 00:34:15.6 48.
24. Veselý Jan Sokol HP 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 77 00:38:22.8 50.
  Přikryl Tomáš Praha 6300m Muži 35-50 let - 1968 až 1982 83 DNF  

6300m - Muži 50-60 let - 1958 až 1967

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kerlík Radovan St. Boleslav 6300m Muži 50-60 let - 1958 až 1967 21 00:24:35.3 12.
2. Douglass Matthews Praha 6300m Muži 50-60 let - 1958 až 1967 53 00:26:14.3 16.
3. Vaněk Pavel Praha 9 6300m Muži 50-60 let - 1958 až 1967 23 00:26:25.1 17.
4. Fenyk Pavel SK Babice 6300m Muži 50-60 let - 1958 až 1967 45 00:27:02.3 18.
5. Vladyka Jan AC Praha 1890 6300m Muži 50-60 let - 1958 až 1967 32 00:27:26.1 22.
6. Šůs Jaroslav Novis TK Praha 6300m Muži 50-60 let - 1958 až 1967 33 00:27:47.3 23.
7. Tarant Jiří Praha 10 6300m Muži 50-60 let - 1958 až 1967 7 00:27:50.3 24.
8. Fiala Aleš 6300m Muži 50-60 let - 1958 až 1967 31 00:28:00.3 26.
9. Fritz Robert Praha 6300m Muži 50-60 let - 1958 až 1967 54 00:31:27.7 42.
10. Vlasák Václav Praha 6300m Muži 50-60 let - 1958 až 1967 52 00:35:36.6 49.

6300m - Muži nad 60 let - do 1957

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Roubík František Čerčany 6300m Muži nad 60 let - do 1957 1 00:28:19.1 28.
2. Pěkný Jan TJ Liga 100 6300m Muži nad 60 let - do 1957 16 00:30:47.6 40.
3. Dolejš Jan TJ Sokol Unhošť 6300m Muži nad 60 let - do 1957 3 00:34:00.1 47.
4. Doleček František ATL. Stará Boleslav 6300m Muži nad 60 let - do 1957 5 00:42:25.6 51.
5. Stehlík Oldřich TJ Liga 100 6300m Muži nad 60 let - do 1957 6 00:59:41.6 52.
  Černý Franta Počernice 6300m Muži nad 60 let - do 1957 82 DNF  

3150m - Muži buď fit

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sommer Zbyněk Sokol HP 3150m Muži buď fit 24 00:13:35.5 4.
2. Pěkný Jan AC Praha 3150m Muži buď fit 61 00:13:39.8 6.
3. Urban Jaroslav ZŠ Kounice 3150m Muži buď fit 13 00:13:54.8 9.
4. Doležal Jaromír SABZO Praha 3150m Muži buď fit 85 00:14:14.5 10.
5. Křiž Jan AC Praha 3150m Muži buď fit 60 00:14:50.0 15.
6. Chmel Zdeněk HP 3150m Muži buď fit 51 00:15:30.0 19.
7. Čokr Václav TTC Český Brod 3150m Muži buď fit 38 00:16:49.8 27.
8. Horyna Miroslav HP 3150m Muži buď fit 48 00:23:49.6 45.

3150m - Ženy do 50 let - do 1967

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Churáňová Radka TJ Lokomotiva Trutnov 3150m Ženy do 50 let - do 1967 30 00:11:55.0 1.
2. Poborská Helena KER TEAM 3150m Ženy do 50 let - do 1967 28 00:12:53.8 2.
3. Šibravová Lenka KER TEAM 3150m Ženy do 50 let - do 1967 27 00:13:37.8 5.
4. Šnáblová Jana BKČS 3150m Ženy do 50 let - do 1967 46 00:13:49.9 8.
5. Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošť 3150m Ženy do 50 let - do 1967 72 00:14:24.0 11.
6. Křížová Lenka AC Praha 1890 3150m Ženy do 50 let - do 1967 57 00:14:42.5 14.
7. Trnková Štěpánka SABZO 3150m Ženy do 50 let - do 1967 22 00:15:01.4 16.
8. Korková Lea Praha Říčany 3150m Ženy do 50 let - do 1967 80 00:15:12.8 17.
9. Slavíková Lenka Kounice 3150m Ženy do 50 let - do 1967 35 00:15:19.3 18.
10. Polášková Pavlína Počernické střely 3150m Ženy do 50 let - do 1967 73 00:15:46.9 20.
11. Kunová Zuzana HP 3150m Ženy do 50 let - do 1967 88 00:15:48.3 21.
12. Hanáková Radka Chodovická 3150m Ženy do 50 let - do 1967 78 00:16:15.2 24.
13. Janíčková Markéta Doubek 3150m Ženy do 50 let - do 1967 81 00:16:41.0 26.
14. Šimečková Angelika HP 3150m Ženy do 50 let - do 1967 67 00:17:00.3 28.
15. Křižová Květa AC Praha 3150m Ženy do 50 let - do 1967 59 00:17:00.4 29.
16. Švehlová Joanna HP 3150m Ženy do 50 let - do 1967 65 00:17:12.5 30.
17. Metelková Martina Praha 3150m Ženy do 50 let - do 1967 44 00:18:32.1 33.
18. Jindrová Marcela Počernice 3150m Ženy do 50 let - do 1967 84 00:20:36.0 40.
19. Boháčová Dagmar Kbely 3150m Ženy do 50 let - do 1967 71 00:22:36.5 42.
20. Řebcová Martibna Praha 3150m Ženy do 50 let - do 1967 68 00:22:36.8 43.
21. Ďivišová Alice Kbely 3150m Ženy do 50 let - do 1967 70 00:22:37.1 44.

3150m - Ženy nad 50 let - od 1968

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Breburdová Hana MK Kladno 3150m Ženy nad 50 let - od 1968 17 00:16:02.8 22.
2. Valentová Jana HP 3150m Ženy nad 50 let - od 1968 79 00:16:14.3 23.
3. Chmelková Iva HP 3150m Ženy nad 50 let - od 1968 50 00:19:02.8 35.

3150m - Ml. Dorostenci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šimon Slavík ATL. Stará Boleslav 3150m Ml. Dorostenci 37 00:13:21.5 3.
2. Brunner Ondra HP 3150m Ml. Dorostenci 58 00:14:34.8 12.
3. Luhan Šimon Čelákovice 3150m Ml. Dorostenci 41 00:14:41.8 13.
4. Hájek Jakub Počernice 3150m Ml. Dorostenci 87 00:16:31.3 25.
5. Hrdina Josef HP 3150m Ml. Dorostenci 92 00:18:00.5 31.
6. Kmenta Alex TJ HP 3150m Ml. Dorostenci 99 00:20:15.9 38.
7. Přikryl Vincent Praha 3150m Ml. Dorostenci 98 00:20:26.3 39.
8. Koštálek Daniel Jenštejn 3150m Ml. Dorostenci 97 00:22:34.3 41.

3150m - Ml. Dorostenkyně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tlamichová Aurora ATL. Stará Boleslav 3150m Ml. Dorostenkyně 36 00:13:49.3 7.
2. Šťovíčková Adéla Praha 7 3150m Ml. Dorostenkyně 18 00:18:13.0 32.
3. Brenkusová Petra TJ Sokol HP 3150m Ml. Dorostenkyně 19 00:18:53.8 34.
4. Hrdinová Verča HP 3150m Ml. Dorostenkyně 94 00:19:21.5 36.
5. Kmentová Julie TJ Sokol HP 3150m Ml. Dorostenkyně 100 00:19:59.6 37.