Výsledky závodu

Pyšelský kopeček

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 17.04.2016



21 km - Muži do 39let (1977-)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Malý Jiří Planet Toys 21 km Muži do 39let (1977-) 215 01:33:43.3 3.
2. Smetana Ondřej Vyběhej se 21 km Muži do 39let (1977-) 174 01:34:55.8 5.
3. Pospíšil Pavel 21 km Muži do 39let (1977-) 169 01:38:14.5 7.
4. Kubín Tomáš RS Vlašim 21 km Muži do 39let (1977-) 180 01:40:49.5 9.
5. Oplt Filip JáSám 21 km Muži do 39let (1977-) 221 01:44:06.5 12.
6. Cafourek David 21 km Muži do 39let (1977-) 235 01:49:22.0 16.
7. Koumar Stanislav 21 km Muži do 39let (1977-) 210 01:51:17.5 17.
8. Kamlar Pavel 21 km Muži do 39let (1977-) 254 01:54:12.5 21.
9. Machacek Jakub Ondrejov 21 km Muži do 39let (1977-) 244 01:55:42.8 23.
10. Zeman Petr SK Šestajovice 21 km Muži do 39let (1977-) 252 01:57:36.5 25.
11. Křenek Jiří 21 km Muži do 39let (1977-) 211 01:58:03.5 26.
12. Hrabec Michal Running2.cz 21 km Muži do 39let (1977-) 204 01:58:10.3 27.
13. Cirkva Lukáš 21 km Muži do 39let (1977-) 275 02:00:46.0 28.
14. Sajmon Jiří Praha 21 km Muži do 39let (1977-) 248 02:02:53.0 30.
15. Bulant Matěj 21 km Muži do 39let (1977-) 162 02:03:03.7 31.
16. Alexa Michal Skiraan Ondřejov 21 km Muži do 39let (1977-) 201 02:04:19.0 33.
17. Coufal Jiří Fitness Brokolice 21 km Muži do 39let (1977-) 202 02:14:57.0 45.
18. Pěnkava Petr 21 km Muži do 39let (1977-) 167 02:23:05.5 53.
19. Šmidrkal Petr Rakovnická 60 21 km Muži do 39let (1977-) 231 02:36:29.7 58.

21 km - Muži do 49let (1967-1976)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Korous Martin 21 km Muži do 49let (1967-1976) 179 01:29:17.1 1.
2. Kašpar Michal RS Vlašim 21 km Muži do 49let (1967-1976) 242 01:33:43.3 4.
3. Bambas Josef 21 km Muži do 49let (1967-1976) 176 01:35:30.0 6.
4. Bína Jiří 21 km Muži do 49let (1967-1976) 260 01:41:50.8 10.
5. Nemann Josef SKK Spartak Čtyřkolí 21 km Muži do 49let (1967-1976) 256 01:42:36.8 11.
6. Schejbal Jan 21 km Muži do 49let (1967-1976) 272 01:45:48.8 13.
7. Coufal Petr 21 km Muži do 49let (1967-1976) 159 01:51:44.0 19.
8. Oktábec Vojtěch 21 km Muži do 49let (1967-1976) 269 01:52:40.8 20.
9. Horák Vladislav SKK Spartak Čtyřkolí 21 km Muži do 49let (1967-1976) 257 01:54:22.5 22.
10. Neděla Tomáš 21 km Muži do 49let (1967-1976) 273 02:01:26.8 29.
11. Matějka Tomáš 21 km Muži do 49let (1967-1976) 217 02:03:13.8 32.
12. Stuchlík Jiří 21 km Muži do 49let (1967-1976) 177 02:07:44.2 38.
13. Šauer Milan BalticTrio 21 km Muži do 49let (1967-1976) 230 02:17:13.2 47.
14. Mesany Tadeáš 21 km Muži do 49let (1967-1976) 245 02:23:14.0 54.

21 km - Muži nad 49let (-1966)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kučera Luděk 21 km Muži nad 49let (-1966) 212 01:38:16.8 8.
2. Lechner Jan vlk samotář Uhřice 21 km Muži nad 49let (-1966) 213 02:04:55.8 34.

21 km - Ženy do 39let (1977-)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Junková Kristýna plzeňstí běžci 21 km Ženy do 39let (1977-) 206 01:46:14.3 14.
2. Zoulová Dominika Kočičí pracky 21 km Ženy do 39let (1977-) 233 01:56:46.0 24.
3. Pavlíková Tereza BBK 21 km Ženy do 39let (1977-) 225 02:11:00.7 41.
4. Malínková Věra 21 km Ženy do 39let (1977-) 214 02:11:49.2 43.
5. Niklova Andrea 21 km Ženy do 39let (1977-) 220 02:11:49.5 44.
6. Nácovská Magdalena Fitness Brokolice 21 km Ženy do 39let (1977-) 219 02:14:57.2 46.
7. Soukupová Petra 21 km Ženy do 39let (1977-) 229 02:22:44.0 51.
8. Koláčková Markéta 21 km Ženy do 39let (1977-) 208 02:23:05.2 52.
9. Kafková Lucie 21 km Ženy do 39let (1977-) 239 02:24:18.7 56.
10. Koblovská Romana Vetcentrum 21 km Ženy do 39let (1977-) 207 02:36:29.5 57.
11. Rybárová Tamara 21 km Ženy do 39let (1977-) 227 02:41:37.2 61.
12. Bartoňová Štěpánka JK Salome Kaceřov 21 km Ženy do 39let (1977-) 234 02:41:37.5 62.

21 km - Ženy do 49let (1967-1976)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jirásková Martina VETCARE 21 km Ženy do 49let (1967-1976) 205 02:05:38.5 36.
2. Kotulková Soňa Running2.cz 21 km Ženy do 49let (1967-1976) 209 02:08:53.0 39.
3. Třísková Jana SVVAT 21 km Ženy do 49let (1967-1976) 251 02:23:47.7 55.

21 km - Canicross Muži bez rozlišení věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šáfr Vladimír Triexpert Flora/SokolMaxičky 21 km Canicross Muži bez rozlišení věku 249 01:31:27.8 2.
2. Dvořák Petr Jílové u Prahy 21 km Canicross Muži bez rozlišení věku 203 01:48:43.1 15.
3. Zita Jiří BadBoyTeam 21 km Canicross Muži bez rozlišení věku 232 01:51:26.8 18.
4. Kocian David Leopard team 21 km Canicross Muži bez rozlišení věku 253 02:17:29.3 48.
5. Kapucián Ondřej Máme rádi Dorotku . cz :-) 21 km Canicross Muži bez rozlišení věku 241 02:17:40.0 49.
6. Pačes Jan Smrdutý dech 21 km Canicross Muži bez rozlišení věku 247 02:37:15.5 59.

21 km - Canicross Ženy bez rozlišení věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ticháčková Aneta Vetcentrum 21 km Canicross Ženy bez rozlišení věku 250 02:05:37.3 35.
2. Pokorná Kateřina Musher Club Český ráj 21 km Canicross Ženy bez rozlišení věku 226 02:06:15.3 37.
3. Palečková Tereza 21 km Canicross Ženy bez rozlišení věku 224 02:09:41.8 40.
4. Müllerová Iveta JK Salome Kaceřov 21 km Canicross Ženy bez rozlišení věku 246 02:11:46.8 42.
5. Molcarová Václava JK Salome Kaceřov 21 km Canicross Ženy bez rozlišení věku 218 02:21:25.0 50.
6. Pačesová Jana ZKO Říčany 21 km Canicross Ženy bez rozlišení věku 222 02:37:16.0 60.

10,5 km - Muži do 39let (1977-)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Beran Ladislav 10,5 km Muži do 39let (1977-) 101 00:51:26.1 9.
2. Velda Jan 10,5 km Muži do 39let (1977-) 124 00:52:33.9 10.
3. Charpentier Mickaël - 10,5 km Muži do 39let (1977-) 136 00:52:44.1 11.
4. Plášil Matěj Sokol senohraby 10,5 km Muži do 39let (1977-) 163 00:54:19.1 13.
5. Klusoň Martin 10,5 km Muži do 39let (1977-) 170 00:55:41.6 14.
6. Neděla Štěpán 10,5 km Muži do 39let (1977-) 274 00:55:59.1 15.
7. Suchopar Jaroslav 10,5 km Muži do 39let (1977-) 120 00:57:14.6 19.
8. Stuchlík Jiří 10,5 km Muži do 39let (1977-) 178 00:57:49.6 20.
9. Petit Thomas - 10,5 km Muži do 39let (1977-) 146 01:00:52.9 24.
10. Lebeda Jiří 10,5 km Muži do 39let (1977-) 265 01:03:53.6 31.
11. Šmuhař Michal Deimos 10,5 km Muži do 39let (1977-) 264 01:03:53.8 32.
12. Daněk Martin 10,5 km Muži do 39let (1977-) 160 01:05:03.1 34.
13. Podolák David run go run 10,5 km Muži do 39let (1977-) 149 01:05:32.1 38.
14. Zahálka Tomáš Kilt po česku / naboso.cz 10,5 km Muži do 39let (1977-) 127 01:08:42.3 40.
15. Kleina Martin 10,5 km Muži do 39let (1977-) 268 01:09:00.8 41.
16. Daníček Martin 10,5 km Muži do 39let (1977-) 173 01:11:33.3 44.
17. Beran Pavel 10,5 km Muži do 39let (1977-) 102 01:17:14.8 53.

10,5 km - Muži do 49let (1967-1976)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jánošík Rudolf Spartak Vlašim 10,5 km Muži do 49let (1967-1976) 137 00:47:29.1 1.
2. Hergesell JIří 10,5 km Muži do 49let (1967-1976) 270 00:50:09.9 5.
3. Petrůj Stanislav 10,5 km Muži do 49let (1967-1976) 263 00:50:26.6 7.
4. Papírník Petr BC Vinopalna 10,5 km Muži do 49let (1967-1976) 113 00:52:48.4 12.
5. Magula Milan Ready2Run club 10,5 km Muži do 49let (1967-1976) 107 00:56:48.6 18.
6. Fiala Tomáš 10,5 km Muži do 49let (1967-1976) 132 01:02:49.8 30.
7. Suttr Pavel SV Mrač 10,5 km Muži do 49let (1967-1976) 154 01:05:11.8 36.
8. Ferencz Pavel 10,5 km Muži do 49let (1967-1976) 130 01:18:36.3 57.

10,5 km - Muži nad 49let (-1966)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěpánek Jindřich 10,5 km Muži nad 49let (-1966) 122 01:02:24.3 28.
2. Velda Michal 10,5 km Muži nad 49let (-1966) 125 01:02:44.3 29.
3. Pluskal Miroslav 10,5 km Muži nad 49let (-1966) 271 01:13:53.6 45.

10,5 km - Ženy do 39let (1977-)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bayerová Tereza 10,5 km Ženy do 39let (1977-) 266 00:51:09.4 8.
2. Kovářiková Monika 10,5 km Ženy do 39let (1977-) 185 00:59:47.1 23.
3. Hulvertova Katerina - 10,5 km Ženy do 39let (1977-) 135 01:00:52.9 25.
4. Havlíčková Adéla 10,5 km Ženy do 39let (1977-) 166 01:01:45.8 26.
5. Daňková Pavla 10,5 km Ženy do 39let (1977-) 161 01:05:03.1 33.
6. Dlabačová Zuzana Vetcentrum 10,5 km Ženy do 39let (1977-) 236 01:05:07.1 35.
7. Klapalová Zuzana Go Run Go 10,5 km Ženy do 39let (1977-) 139 01:05:31.8 37.
8. Peterová Eva 10,5 km Ženy do 39let (1977-) 261 01:14:16.8 47.
9. Králová Renata 10,5 km Ženy do 39let (1977-) 165 01:14:18.1 48.
10. Papcunova Maria Nové Habří 10,5 km Ženy do 39let (1977-) 145 01:14:23.6 49.
11. Němečková Lenka 10,5 km Ženy do 39let (1977-) 142 01:15:16.1 51.
12. Váňová Tereza 10,5 km Ženy do 39let (1977-) 123 01:15:54.8 52.
13. Paržmová Petra 10,5 km Ženy do 39let (1977-) 172 01:17:15.3 54.
14. Malimánková Zuzana AA-Vet 10,5 km Ženy do 39let (1977-) 110 01:19:03.3 58.
15. Fraňková Ivona 10,5 km Ženy do 39let (1977-) 267 01:24:25.8 60.
16. Ryšavá Dana Nové Habří 10,5 km Ženy do 39let (1977-) 150 01:26:51.3 61.

10,5 km - Ženy do 49let (1967-1976)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petrová Martina 10,5 km Ženy do 49let (1967-1976) 156 01:09:03.3 42.
2. Nováková Michaela 10,5 km Ženy do 49let (1967-1976) 143 01:10:03.1 43.
3. Magulová Eva Ready2Run club 10,5 km Ženy do 49let (1967-1976) 108 01:14:06.3 46.

10,5 km - Ženy nad 49let (-1966)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Procházková Irena Ski Senohraby 10,5 km Ženy nad 49let (-1966) 164 01:28:05.5 65.

10,5 km - Canicross Muži bez rozlišení věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vaňura Ondřej 10,5 km Canicross Muži bez rozlišení věku 171 00:47:40.7 2.
2. Mühlhans Petr naboso.cz 10,5 km Canicross Muži bez rozlišení věku 158 00:49:59.7 3.
3. Šimonek Petr 10,5 km Canicross Muži bez rozlišení věku 155 00:49:59.7 4.
4. Daníček Martin 10,5 km Canicross Muži bez rozlišení věku 173 00:59:10.9 21.
5. Sáňka Miloslav STS Chvojkovice-Brod 10,5 km Canicross Muži bez rozlišení věku 262 00:59:11.9 22.
6. Kyncl Stanislav Velké Popovice 10,5 km Canicross Muži bez rozlišení věku 259 01:06:23.1 39.
7. Kalivoda Vladimír 10,5 km Canicross Muži bez rozlišení věku 138 01:30:36.8 66.

10,5 km - Canicross Ženy bez rozlišení věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Křížková Petra SK Děti Severu 10,5 km Canicross Ženy bez rozlišení věku 106 00:50:22.9 6.
2. Horynová Jana 10,5 km Canicross Ženy bez rozlišení věku 103 00:56:31.1 16.
3. Kynclová Zuzana Velké Popovice 10,5 km Canicross Ženy bez rozlišení věku 258 00:56:48.2 17.
4. sebkova cerna katerina s.v.v.a.t. 10,5 km Canicross Ženy bez rozlišení věku 119 01:14:47.4 50.
5. Raclová Lucie 10,5 km Canicross Ženy bez rozlišení věku 118 01:18:01.1 55.
6. Mühlhansová Andrea naboso s.r.o. 10,5 km Canicross Ženy bez rozlišení věku 175 01:18:25.8 56.
7. Mikešová Barbora Sport Josefov 10,5 km Canicross Ženy bez rozlišení věku 168 01:24:21.8 59.
8. Mikscheová Sandra 10,5 km Canicross Ženy bez rozlišení věku 112 01:27:47.8 62.
9. Surá Veronika SBTSC 10,5 km Canicross Ženy bez rozlišení věku 121 01:28:03.1 63.
10. Macháčková Barbora 10,5 km Canicross Ženy bez rozlišení věku 109 01:28:03.1 64.

10,5 km - Nordic running Ženy bez rozlišení věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kadeřábková Březinová Vanda LongRun 10,5 km Nordic running Ženy bez rozlišení věku 157 01:02:07.6 27.