Výsledky závodu

The Most HALFMARATHON #2

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 03.11.2018



Půlmaraton - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sokol Jan AK Sokolov Půlmaraton Muži do 39 let 56 01:12:47.4 1.
2. Stejskal Jakub Půlmaraton Muži do 39 let 57 01:19:37.0 2.
3. Sedlák Aleš TJ Magla Půlmaraton Muži do 39 let 51 01:21:16.6 3.
4. Růžička Martin Little Rose Team Půlmaraton Muži do 39 let 47 01:24:29.5 7.
5. Stumpf Michal Most Půlmaraton Muži do 39 let 58 01:28:39.6 10.
6. Zbuzek Michal Unipetrol Půlmaraton Muži do 39 let 70 01:30:33.6 11.
7. Jirkal Tomáš Půlmaraton Muži do 39 let 17 01:31:31.2 12.
8. Svoboda Jiří TBB Půlmaraton Muži do 39 let 90 01:34:09.9 13.
9. Brož Milan Půlmaraton Muži do 39 let 88 01:37:03.6 18.
10. Klufa Jozef Gerresheimer Domažlice Půlmaraton Muži do 39 let 22 01:37:47.5 20.
11. Maňák Luboš Magistrát města Mostu Půlmaraton Muži do 39 let 31 01:39:04.6 24.
12. Fischer Robert Půlmaraton Muži do 39 let 8 01:41:57.5 32.
13. Reiner Lukáš Půlmaraton Muži do 39 let 43 01:42:53.8 34.
14. Brady Tom New England Patriots Půlmaraton Muži do 39 let 73 01:44:58.3 37.
15. Novák Michal Půlmaraton Muži do 39 let 37 01:46:03.0 41.
16. Trousil Jan T-Club by Tisk Horák Půlmaraton Muži do 39 let 63 01:46:48.2 42.
17. Roll Michal Půlmaraton Muži do 39 let 45 01:48:10.4 47.
18. Zila Matěj Půlmaraton Muži do 39 let 89 01:48:40.0 50.
19. Vyskočil Aleš Půlmaraton Muži do 39 let 69 01:48:59.4 52.
20. Holeček Jiří Běžci Chomutov Půlmaraton Muži do 39 let 15 01:49:25.2 54.
21. Hnídek Jan Dřevěný Nohy Kolín Půlmaraton Muži do 39 let 13 01:49:31.7 55.
22. Hájek Jakub Půlmaraton Muži do 39 let 10 01:51:10.7 57.
23. Brunner Jan Půlmaraton Muži do 39 let 81 01:54:13.2 61.
24. Vlček Vladimír Běžící surikaty Půlmaraton Muži do 39 let 68 01:54:38.1 63.
25. Knobloch Josef SPJ-VL Půlmaraton Muži do 39 let 95 01:56:49.6 66.
26. Matoušek Luboš Mattoni Free Run Půlmaraton Muži do 39 let 32 01:57:41.8 69.
27. Ryšánek Radek Půlmaraton Muži do 39 let 49 01:58:57.4 73.
28. Smrž Kuba BěžímPro.cz Centrum BAZALKA Půlmaraton Muži do 39 let 55 02:00:01.6 77.
29. Mertl Ondřej Bez Pedálů Půlmaraton Muži do 39 let 33 02:04:01.7 81.
30. Panocha Tomáš Půlmaraton Muži do 39 let 41 02:05:55.6 82.
31. Schmiedt David Půlmaraton Muži do 39 let 52 02:12:57.4 88.
32. Kroupa Tomas Daikin Půlmaraton Muži do 39 let 26 02:22:24.2 100.

Půlmaraton - Muži nad 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kreidl Ondřej SURVIVAL Půlmaraton Muži nad 39 let 78 01:23:33.6 5.
2. Kubáš Aleš Půlmaraton Muži nad 39 let 27 01:34:34.7 15.
3. Kolář Petr Gerresheimer Půlmaraton Muži nad 39 let 23 01:37:03.8 19.
4. Sapoušek Miroslav Půlmaraton Muži nad 39 let 50 01:38:45.6 22.
5. Hojdar Josef Rozběhej Most Půlmaraton Muži nad 39 let 14 01:39:09.0 25.
6. Havlíček Zdeněk Půlmaraton Muži nad 39 let 86 01:39:59.5 27.
7. Kamenský Petr Most Půlmaraton Muži nad 39 let 79 01:41:01.0 28.
8. Geláček Pavel Dřevěný nohy Kolín Půlmaraton Muži nad 39 let 91 01:41:28.9 31.
9. Osvald René MK Kladno Půlmaraton Muži nad 39 let 38 01:43:35.7 35.
10. Jaroslav Zbuzek Půlmaraton Muži nad 39 let 84 01:45:04.3 38.
11. Myslivec Jan Běžecký klub unipetrol Půlmaraton Muži nad 39 let 34 01:45:10.7 39.
12. Adamík René RPR Půlmaraton Muži nad 39 let 1 01:47:03.9 43.
13. Štefek Josef Wolfs Domažlice Půlmaraton Muži nad 39 let 62 01:47:13.5 44.
14. Vašek Radim Půlmaraton Muži nad 39 let 87 01:47:55.4 46.
15. Roučka Alois AR Moto Racing Půlmaraton Muži nad 39 let 46 01:48:23.5 48.
16. Koš Jiří Krušnoman TT Litvínov Půlmaraton Muži nad 39 let 25 01:48:52.8 51.
17. Vlach Michal Běžci Chomutov Půlmaraton Muži nad 39 let 76 01:49:54.3 56.
18. Malý Lubomír Karlovy Vary Půlmaraton Muži nad 39 let 80 01:51:15.2 58.
19. Havel Milan Zdouň Hrádek Půlmaraton Muži nad 39 let 12 01:52:26.5 59.
20. Baumrt Tomáš TJ Slávie Chomutov Půlmaraton Muži nad 39 let 3 01:54:34.3 62.
21. Hajzler Libor Půlmaraton Muži nad 39 let 11 01:56:08.5 64.
22. Krupka Vladimír engine Půlmaraton Muži nad 39 let 75 01:56:25.4 65.
23. Hrnčíř Vít AUZO Raná Půlmaraton Muži nad 39 let 92 01:57:05.8 67.
24. Vacovsky Robert LITOMĚŘICE Půlmaraton Muži nad 39 let 65 01:58:20.5 71.
25. Polívka Petr Půlmaraton Muži nad 39 let 96 01:59:15.0 75.
26. Pavliš Jan Půlmaraton Muži nad 39 let 82 02:06:56.2 83.
27. ŠAFÁŘ VÁCLAV GT2 Motorsport Půlmaraton Muži nad 39 let 60 02:12:52.9 87.
28. Koloc Pavel AC Total Zero Půlmaraton Muži nad 39 let 24 02:16:49.5 93.
  Nastoupil Martin Účetnictví Nastoupil Půlmaraton Muži nad 39 let 35 DNF  

Půlmaraton - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov Půlmaraton Ženy do 39 let 66 01:35:46.9 16.
2. Kelbichová Vendula KL sport Most Půlmaraton Ženy do 39 let 21 01:42:45.7 33.
3. Gába Stíhačka Bílina Půlmaraton Ženy do 39 let 9 01:49:16.0 53.
4. Baierlová Aneta Půlmaraton Ženy do 39 let 2 01:57:35.3 68.
5. Růžičková Zuzana Little Rose Team Půlmaraton Ženy do 39 let 48 01:59:02.5 74.
6. Pánková Jana Běžci Chomutov Půlmaraton Ženy do 39 let 40 02:00:01.1 76.
7. Zejda Králová Katka Půlmaraton Ženy do 39 let 71 02:18:14.8 96.
8. Kroupová Ludmila Roudnice Půlmaraton Ženy do 39 let 74 02:19:21.7 98.
9. Nechutová Zuzana Půlmaraton Ženy do 39 let 36 02:28:50.0 101.
10. Šerfová Sára T-Club by Tisk Horák Půlmaraton Ženy do 39 let 61 02:40:43.1 102.
11. Suchomelová Michaela Půlmaraton Ženy do 39 let 59 02:47:30.5 104.

Půlmaraton - Ženy nad 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sobecká Jarmila USK Provod Ústí nad Labem Půlmaraton Ženy nad 39 let 83 01:34:24.1 14.
2. Jiřičná Dana Bonbon Praha Půlmaraton Ženy nad 39 let 18 01:36:30.6 17.
3. Vítková Zuzana Most Půlmaraton Ženy nad 39 let 67 01:41:02.9 29.
4. Bennová Petra FASTON Bílina Půlmaraton Ženy nad 39 let 4 01:53:04.0 60.
5. Baloušková Miloslava Strakonice Půlmaraton Ženy nad 39 let 72 01:58:09.9 70.
6. Repáčová Marcela Půlmaraton Ženy nad 39 let 44 01:58:37.3 72.
7. Slabová Milena Půlmaraton Ženy nad 39 let 54 02:02:43.2 80.
8. Schucková Jana Siemens Praha Půlmaraton Ženy nad 39 let 53 02:09:58.2 84.
9. Drexlerová Šárová Markéta Půlmaraton Ženy nad 39 let 77 02:12:08.6 86.
10. Havlíčková Klára Půlmaraton Ženy nad 39 let 85 02:13:06.2 89.
11. Brožková Milena Půlmaraton Ženy nad 39 let 5 02:17:42.7 95.
12. Zörnerová Dita Půlmaraton Ženy nad 39 let 94 02:18:27.0 97.
13. Franková Lucie Půlmaraton Ženy nad 39 let 93 02:44:57.6 103.

Půlmaraton - 3 členná štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bechiňský Václav New Roll Runners Půlmaraton 3 členná štafeta 202 01:22:32.9 4.
2. Jiří Krejčík + Jan Vorlíček + Dominik Korolenka SRTG Most Půlmaraton 3 členná štafeta 211 01:24:55.7 8.
3. Anežka Křížová + Libuše Křížová + Zdeněk Jahoda 2x Křížová + Jahoda Půlmaraton 3 členná štafeta 221 01:28:13.9 9.
4. Lukáš Baroch + Dominik Brandl + Lenka Turková SRTG Most Půlmaraton 3 členná štafeta 201 01:38:05.6 21.
5. Pavel Kment + Luděk Hodic + Radka Hodicová Náhodné setkání Půlmaraton 3 členná štafeta 208 01:38:59.1 23.
6. Zdeněk Urban + Daniel Vorel + Kamila Vaicová SRTG MOST Půlmaraton 3 členná štafeta 218 01:39:41.0 26.
7. Kostlan Martin SRTG Most Půlmaraton 3 členná štafeta 209 01:41:06.2 30.
8. Martin Zázvorka + Tomáš Vodička + Kateřina Křístková FRBUL Půlmaraton 3 členná štafeta 215 01:43:57.8 36.
9. Zlatová Adéla MAD běžci Most Půlmaraton 3 členná štafeta 216 01:45:28.6 40.
10. Lucie Čečrlová + Martin Borovský + Václav Tichý Cobram Team PPC Půlmaraton 3 členná štafeta 204 01:47:21.1 45.
11. Andrea Rusičová + Blanka Bašová + Jiří Hlaváček BaRu Půlmaraton 3 členná štafeta 214 01:48:37.9 49.
12. Jandová Lenka Půlmaraton 3 členná štafeta 207 02:02:10.0 78.
13. Jan Bechyňský + Štěpán Mareček + Pavel Fanta Booczech team Půlmaraton 3 členná štafeta 203 02:02:29.0 79.
14. Drtinová Víťa Běžící pohodáři Půlmaraton 3 členná štafeta 205 02:11:09.4 85.
15. Jakub Rebl + Klára Reblova + Jan Rebl COBRAM TEAM Půlmaraton 3 členná štafeta 217 02:15:17.7 90.
16. The Most DRIVING The Most DRIVING Půlmaraton 3 členná štafeta 219 02:15:34.8 91.
17. Jana Králová + Simona Králová + Martina Koubová Blešky Půlmaraton 3 členná štafeta 210 02:16:22.9 92.
18. Jana Chlumecká + Lenka Langová + Věra Řeháčková Rozběhejme Most Půlmaraton 3 členná štafeta 206 02:17:00.9 94.
19. Jaroslav Punt + Monika Feriancová + Jaroslava Straussová Avanti tým Půlmaraton 3 členná štafeta 213 02:22:24.2 99.

Půlmaraton - Handbike

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Turek Milan Půlmaraton Handbike 249 01:24:13.7 6.