Výsledky závodu

Pilsen trail Krkavec

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 10.11.2018



Maraton - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Eisner Tomáš Pilsenman Club Maraton Muži 69 02:55:39.4 1.
2. Crnokrak Dimitrije ARK "Fruška Gora" Novi Sad, Serbia Maraton Muži 54 03:09:20.9 5.
3. Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň Maraton Muži 49 03:10:39.1 7.
4. Šulc Zdeněk Behnenijenobehani.cz Maraton Muži 32 03:11:15.6 8.
5. Juráš Jan Vegan sport club, Strakonice Maraton Muži 34 03:14:57.4 9.
6. Friedl Tomáš 321start Maraton Muži 45 03:28:46.9 14.
7. Marek Michal Maraton Muži 41 03:32:14.6 15.
8. Havlíček David Osmaci. Cz Maraton Muži 58 03:36:48.7 20.
9. Roštík Patrik Pivo a Myslivec Maraton Muži 63 03:41:08.2 24.
10. Horák Jakub Maraton Muži 84 03:43:24.7 25.
11. Šůcha Jan 321start Maraton Muži 68 03:43:50.7 26.
12. Semerád Antonín Stampede Trail team Maraton Muži 82 03:48:21.2 29.
13. Slupský Vítek Maraton Muži 72 03:50:18.9 30.
14. Jelínek Petr Lendy club Maraton Muži 31 04:08:24.9 37.
15. Cipra Jiří Forrest Gump Team Maraton Muži 4 04:16:25.2 42.
16. Korbel Martin Ferrum Racing Maraton Muži 11 04:18:10.4 43.
17. Krsek Jan Ferrum Racing Maraton Muži 10 04:36:11.7 49.
18. Paslavský Bohumil RozběhámeČesko Maraton Muži 74 04:41:46.5 53.
19. mareš štěpán Rytíři Maraton Muži 8 04:44:29.5 55.
20. Dvořák Jan Maraton Muži 64 04:48:58.3 60.
21. Morávek David Rytíři Maraton Muži 9 04:52:01.0 63.
22. Zloch Tomáš Maraton Muži 35 05:10:55.0 67.
23. Horbunov Oleksandr Maraton Muži 67 05:19:00.5 69.
24. Kubica Radek Maraton Muži 87 05:49:59.0 71.
25. Orosz Tamás Maraton Muži 23 06:03:42.5 72.
26. Colvin Adam Maraton Muži 17 06:13:55.8 76.
  Solley William Maraton Muži 89 DNF  
  Findura David Maraton Muži 91 DNF  

Maraton - Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krattner Otto Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 92 03:06:43.1 3.
2. Rezny Matej Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 79 03:08:47.1 4.
3. Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 16 03:10:31.4 6.
4. Vrána Pavel HOSaSM Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 12 03:21:08.6 11.
5. Krs Jan 321start Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 40 03:22:38.1 12.
6. Suda Josef SK Přimda Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 66 03:24:56.1 13.
7. Kovář Kamil SPOKATO Sokolov Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 26 03:32:50.4 16.
8. Šarlinger Ivan SC Marathon Plzeň Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 51 03:35:24.4 17.
9. Šilhan Jiří WITTE Bike Team Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 42 03:36:05.4 18.
10. Maglia David WITTE Bike Team Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 20 03:36:05.7 19.
11. Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 25 03:37:51.2 21.
12. Lindgren Anders Swedish Embassy Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 71 03:37:57.2 22.
13. Mezník Vláďa LBE Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 59 03:44:22.7 27.
14. Potočňák Miroslav Rumning Klap Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 36 03:47:24.2 28.
15. Babický Jan Klub přátel člověka v tísni Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 90 04:04:42.7 33.
16. Divis Jan Carda Jedomelice Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 55 04:06:25.7 34.
17. Beneš Zdeněk Bez pedálů Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 78 04:07:13.9 35.
18. Reiprich Daniel Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 56 04:07:48.9 36.
19. Rais Karel Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 39 04:12:45.9 38.
20. Zárybnický Jan Bike Club Brdy Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 43 04:13:29.9 39.
21. Červený Matěj Relative Team Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 62 04:14:20.9 40.
22. Matěja Jan KMG Praha Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 7 04:22:18.4 44.
23. Valeš Milan Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 37 04:32:21.7 46.
24. Havránek Jiří Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 88 04:32:22.0 47.
25. Jiruše Josef Firemani Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 60 04:32:40.7 48.
26. Tamás Gódány Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 53 04:36:24.7 50.
27. Lazar Martin Gizo Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 80 04:41:44.2 52.
28. Mensa Václav Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 81 04:43:54.7 54.
29. Jelínek Petr TTK Slavia VŠ Plzeň Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 77 04:45:02.2 57.
30. Krůdl Jiří WITTE Bike Team Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 44 04:46:27.5 58.
31. Jirkovský Libor WITTE Bike Team Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 85 04:46:28.5 59.
32. Leitl Martin Běžecká škola Plzeň Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 61 05:08:01.7 66.
33. Drastík Jakub Kiwi Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 22 05:16:06.3 68.
34. Bálint Szabó Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 46 05:28:42.0 70.
35. Mikeš Václav Sport Josefov Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 76 06:13:22.3 74.
36. András Gudlin Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 47 06:13:24.6 75.
  Atkinson James Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 15 DNF  

Maraton - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Junková Kristýna Runland team Plzeň Maraton Ženy 29 03:20:38.0 10.
2. Šikova Barbora LPM Maraton Ženy 28 03:40:41.9 23.
3. Mottlová Klára Horní Blatná Maraton Ženy 24 03:54:18.0 31.
4. Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň Maraton Ženy 52 04:29:52.7 45.
5. Küfnerová Eva 321start Maraton Ženy 48 04:45:00.5 56.
6. Kouřimská Zdeňka Maraton Ženy 75 04:50:48.7 61.
7. Šimková Petra Maraton Ženy 70 04:50:51.2 62.

Maraton - Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Herradová Štěpánka Maraton Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 27 04:02:41.7 32.
2. Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha Maraton Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 86 04:15:03.2 41.
3. Ledererová Kamila Maraton Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 33 04:39:00.0 51.
4. Vendelbergerová Lenka Maraton Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 73 04:58:42.7 64.
5. Šarlingerová Ivana Maraton Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 50 05:01:31.0 65.
6. Emlerová Jitka Maraton Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 83 06:09:52.3 73.
  Boubelíková Jitka Tuláci na cestách Maraton Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 13 DNF  

Maraton - Maraton se psem - mimo závod

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Burda Ladislav Maraton Maraton se psem - mimo závod 57 03:04:00.6 2.

18km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Blake Samuel Melbourne Uni Athletics Club 18km Muži 243 01:04:04.8 1.
2. Mužík Martin Hobby runners 18km Muži 258 01:09:04.6 2.
3. Rada Stanislav 18km Muži 233 01:10:17.1 3.
4. Černý Martin 18km Muži 300 01:10:46.3 4.
5. Jadlovský Ondřej Dolní Žandov 18km Muži 225 01:16:34.1 6.
6. Janošík Richard 18km Muži 146 01:18:26.4 7.
7. Arthur Tom Alehouse 18km Muži 239 01:18:38.1 8.
8. Peroutka Tomáš Forrest Gump Team 18km Muži 203 01:18:59.1 10.
9. Hrách Michal 18km Muži 190 01:20:08.1 13.
10. Stahl Jaroslav SV Stříbro 18km Muži 246 01:20:10.4 14.
11. Vohradský Lukáš 18km Muži 235 01:20:14.4 15.
12. Kunc Jiří 321start 18km Muži 145 01:20:21.9 16.
13. Hofhans Tomáš 18km Muži 155 01:21:13.4 17.
14. Müller Zdenek Rokycany 18km Muži 208 01:21:52.1 19.
15. Marek Petr 18km Muži 192 01:22:22.9 20.
16. Štěpánek Kamil RUN magazine team 18km Muži 216 01:22:40.1 21.
17. Dietl Marek Nezdice 18km Muži 178 01:24:59.0 24.
18. Němeček Jiří 18km Muži 194 01:25:35.1 25.
19. Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary 18km Muži 173 01:26:19.1 29.
20. Hospr Tomáš ToMa 18km Muži 184 01:26:28.1 30.
21. Fryček Jan Sunny Runners Plzeň 18km Muži 201 01:27:37.6 31.
22. Fiala Michal AC-Heating 18km Muži 111 01:27:53.9 32.
23. Chochol Pavel 18km Muži 115 01:29:10.9 36.
24. Beránek Lukáš Loko Beroun 18km Muži 109 01:29:18.4 37.
25. Zatloukal Jan 18km Muži 316 01:29:20.4 38.
26. Morávek Michal 18km Muži 302 01:29:41.2 40.
27. Klusal Miloš Plzeňští běžci 18km Muži 151 01:30:38.1 41.
28. Audes Marek Olympia Plzeň Team 18km Muži 238 01:31:30.9 43.
29. Hájek Tomáš 18km Muži 170 01:31:55.9 46.
30. Legát Vojtěch TCC Plzeň 18km Muži 242 01:32:56.1 47.
31. Vachrlon Václav ŠAK Chodov 18km Muži 113 01:33:23.1 49.
32. Stepanek Libor Ninos Checos 18km Muži 149 01:33:27.1 50.
33. Bernard Michal The Magnificient Three 18km Muži 210 01:33:42.5 51.
34. Lexa Lukas Pilsenman Club 18km Muži 112 01:33:42.6 52.
35. Harazim Martin 18km Muži 185 01:33:56.6 53.
36. Navara Lukas Beer 18km Muži 101 01:34:40.9 55.
37. Slatkovský Marek KB Klabava 18km Muži 140 01:36:22.6 59.
38. Vopička Josef Ninos Checos 18km Muži 137 01:36:36.6 60.
39. Vodička Lukáš Orangeros 18km Muži 204 01:37:05.9 61.
40. Černý František Efektit 18km Muži 241 01:38:53.4 67.
41. Prusík Tomáš The Magnificient Three 18km Muži 214 01:42:17.4 79.
42. Somogyi Dániel Hluboká nad Vltavou 18km Muži 230 01:42:28.9 81.
43. Kučaba Tomáš 18km Muži 236 01:43:56.6 88.
44. Císař Jan 18km Muži 207 01:44:33.4 90.
45. Kudlič Josef Sunny Gang Plzeň 18km Muži 195 01:45:38.4 93.
46. Krovpar Jaroslav Rozběháme Česko Klatovy 18km Muži 305 01:46:49.6 96.
47. Toma Zdenek 18km Muži 176 01:47:56.4 102.
48. Benoni Roberto 18km Muži 134 01:48:40.4 106.
49. Hadrava Jiří Doosan Skoda Power - young blood 18km Muži 6 01:48:43.1 109.
50. Beranek Zdenek 18km Muži 218 01:48:47.1 111.
51. Pýcha Jan Šneci v běhu 18km Muži 308 01:49:37.6 120.
52. Houška Václav Beer 18km Muži 102 01:49:40.4 121.
53. Smrček Petr Lemra Team 18km Muži 168 01:49:53.4 122.
54. Štěpánek Jan VP 18km Muži 234 01:50:41.6 124.
55. Fenderl David Všeruby 18km Muži 189 01:54:55.1 132.
56. Zdvořan Daniel 18km Muži 118 01:54:56.4 133.
57. Panuška Michal JBR Enduro Team 18km Muži 197 01:55:58.4 135.
58. Tomek Petr 18km Muži 306 01:56:03.9 136.
59. Jajab Gódány 18km Muži 177 02:03:06.2 139.
60. Funk Max 18km Muži 127 02:03:38.6 140.
61. Moravec Stanislav 18km Muži 186 02:04:12.1 142.
62. Burián Ondřej 18km Muži 105 02:24:17.4 151.

18km - Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rapp Štěpán HPI-CZ 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 222 01:15:16.8 5.
2. Majer Jan Silvini Madshus team 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 110 01:18:49.4 9.
3. Sedláček Jan TJ Sušice 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 248 01:19:25.4 11.
4. Kiliar Petr 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 309 01:21:27.6 18.
5. Veselý Petr Squashclub Plzeň 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 157 01:23:48.9 22.
6. Vrabec Jiří Fírové 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 136 01:24:21.6 23.
7. Šantín Pavel AK Valcha 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 202 01:26:12.9 27.
8. Matějovič Martin 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 311 01:26:18.1 28.
9. Střelka Robert Haka Racing Team 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 141 01:28:57.6 35.
10. Hroch František Klokani Plzeň 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 172 01:31:11.1 42.
11. Zeman Petr TJ Sokol Maxičky 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 123 01:31:48.6 45.
12. Rovenský Jan TJ Sokol Vysoká Libyně 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 307 01:33:16.6 48.
13. Menza Martin Radčice 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 114 01:35:11.4 56.
14. Zoubek Aleš Consulte 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 163 01:37:06.9 62.
15. Červený Václav zručskej Plzeňák 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 181 01:37:11.6 63.
16. Polák Hynek TJ Sokol Záluží 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 166 01:38:17.4 65.
17. Černý Milan Rebel Team Blovice 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 133 01:39:30.9 68.
18. Vitík Martin Rock Point 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 220 01:39:37.1 69.
19. Šimurda Antonín 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 198 01:39:42.9 70.
20. Svítil Vašek SKP Olymp Praha 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 303 01:40:56.4 72.
21. Dubský Dalibor Třemošná 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 200 01:41:27.4 74.
22. Žákovec Jiří BKPB Plzeň 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 183 01:41:27.9 75.
23. Smítka Petr Chomutov 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 175 01:41:56.6 77.
24. Šulc Michal 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 251 01:42:38.9 82.
25. Balajka Martin 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 135 01:43:00.4 84.
26. Konečný Ivan 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 171 01:43:06.4 85.
27. Krátký Michal 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 223 01:43:24.4 86.
28. Kostka Petr Praha! 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 164 01:43:42.4 87.
29. Novacek Stepan Pupkani KV 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 179 01:44:24.9 89.
30. McDonnell David 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 228 01:45:27.1 92.
31. Kučera Štěpán 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 193 01:46:47.4 95.
32. Šollar Richard 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 139 01:47:15.5 99.
33. Fiala Rostislav 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 249 01:47:32.1 101.
34. Mackovčin Patrik Jano 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 257 01:48:10.9 103.
35. Palacký Václav Forrest Gump team 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 199 01:48:20.4 105.
36. Procházka Daniel Doosan Skoda Power - veteran club 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 103 01:48:43.0 108.
37. Vaniš Miroslav 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 169 01:48:45.9 110.
38. Prušinovský Zdeněk 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 104 01:49:13.1 115.
39. Faist Ondřej 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 315 01:49:22.1 116.
40. Brabec Miroslav www.anglickecentrum.cz 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 142 01:50:13.9 123.
41. Šlapák Michal 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 144 01:50:43.9 125.
42. Polívka Roman 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 213 01:50:50.9 126.
43. Šulc Miroslav 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 255 01:52:35.1 129.
44. Mason Richard Rochdale Harriers 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 108 02:28:09.4 153.

18km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zemanová Jindřiška Triatlon Plzeň 18km Ženy 180 01:28:00.4 33.
2. Soukupová Julie Forrest Gump Team 18km Ženy 247 01:29:24.1 39.
3. Hyťhová Pavla 321start 18km Ženy 240 01:31:39.6 44.
4. Clark Emily Old Town Running 18km Ženy 252 01:34:12.4 54.
5. Smítková Karolína Chomutov 18km Ženy 174 01:35:38.9 57.
6. Nosilová Anna BKV Holýšov 18km Ženy 212 01:35:43.6 58.
7. Chadd Katie 18km Ženy 312 01:37:25.9 64.
8. Knobová Lucie Chrášťany 18km Ženy 158 01:38:51.6 66.
9. Přikrylová Johana BKV Holýšov 18km Ženy 232 01:40:38.4 71.
10. Fialová Lenka Predator Gym Team 18km Ženy 250 01:42:03.6 78.
11. Hocká Jana Rozběháme Česko 18km Ženy 310 01:42:26.1 80.
12. Císařová Dana 18km Ženy 206 01:44:33.6 91.
13. Šůchová Olesja 321start 18km Ženy 217 01:45:44.4 94.
14. Gabrhelíková Jarmila 18km Ženy 229 01:47:26.1 100.
15. Riesová Michaela ACES Team Karlovy Vary 18km Ženy 211 01:48:41.1 107.
16. Zemanová Martina 18km Ženy 124 01:51:18.1 127.
17. Ledvinová Lucie Sunny Gang Plzeň 18km Ženy 357 01:52:22.4 128.
18. Kafková Martina 18km Ženy 215 02:00:57.9 138.
19. Lohová Monika Šneci v běhu 18km Ženy 138 02:03:43.4 141.
20. Tomanová Kristýna 18km Ženy 119 02:10:40.4 144.
21. Balajková Tereza 18km Ženy 131 02:11:47.2 146.
22. Ryklová Markéta 18km Ženy 245 02:17:50.5 149.
23. Riesová Hana Žlutice 18km Ženy 182 02:20:35.4 150.

18km - Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmákalová Petra Sokol SG Plzeň Petřín 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 224 01:19:33.9 12.
2. Šindelářová Blanka 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 187 01:26:03.1 26.
3. Korbášová Gabriela BK Žatec 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 231 01:28:24.9 34.
4. Naxerová Jana USK CS Plzeň 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 117 01:41:03.6 73.
5. Pavlisova Andrea Rugby Plzen 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 219 01:41:33.6 76.
6. Zoubková Martina Consulte 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 304 01:42:49.6 83.
7. Tučáková Olga 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 116 01:46:53.9 97.
8. Beštová Michaela 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 314 01:46:54.1 98.
9. Vrba Gabriela Jano 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 256 01:48:19.1 104.
10. Doubková Michaela 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 226 01:48:47.4 112.
11. Stržínková Markéta Orangeros 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 205 01:48:50.6 113.
12. Šlechtová Pavlína Bambousek SK 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 244 01:48:57.1 114.
13. Kondrová Petra 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 209 01:49:22.2 117.
14. Červená Olga BK Elán Zruč 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 152 01:49:29.9 118.
15. Šmídová Petra 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 227 01:49:36.9 119.
16. Martínková Věra VPM 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 188 01:53:15.9 130.
17. Lacigová Silvie 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 191 01:53:36.4 131.
18. Pěčková Zdeňka AF TEAM PLZEŇ 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 167 01:55:35.6 134.
19. Páníková Kamila 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 254 02:00:47.1 137.
20. Kadlecová Magdalena (se psem) 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 148 02:08:00.9 143.
21. Anna Gódány 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 162 02:11:04.9 145.
22. Maxová Kateřina 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 121 02:11:47.4 147.
23. Tomanová Alena 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 120 02:13:15.9 148.
24. Mason Jackie Rochdale Harriers 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 107 02:28:07.4 152.

11,5km - Muži do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Michálek Tomáš AK Škoda Plzeň 11,5km Muži do 18 let 341 00:44:16.8 2.
2. Matejovič Filip 11,5km Muži do 18 let 542 00:47:28.8 5.
3. Marek Jakub 11,5km Muži do 18 let 546 00:53:07.5 14.
4. Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň 11,5km Muži do 18 let 362 00:53:37.5 17.
5. Levente Gódány 11,5km Muži do 18 let 334 01:03:58.6 47.
6. Šarlinger Ondřej 11,5km Muži do 18 let 364 01:08:55.1 66.
7. Voráček Michael 11,5km Muži do 18 let 525 01:16:43.1 90.

11,5km - Muži 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Majer Jan TAP 11,5km Muži 19-39 let 401 00:43:18.1 1.
2. Řeřicha Jan Sunny Runners Plzeň 11,5km Muži 19-39 let 349 00:48:54.5 8.
3. Rasocha David 11,5km Muži 19-39 let 300 00:51:27.6 12.
4. Lunter Martin - 11,5km Muži 19-39 let 385 00:52:09.1 13.
5. Vávra Lukáš MS BIKE ACADEMY racing 11,5km Muži 19-39 let 311 00:53:11.8 15.
6. Fajta Viktor Plzeň 11,5km Muži 19-39 let 394 00:54:06.8 22.
7. Kupka Libor Rozběháme Česko 11,5km Muži 19-39 let 314 00:56:25.8 25.
8. jeřábek Jakub ŠKODA 11,5km Muži 19-39 let 397 00:56:42.3 26.
9. Krupička Jiří 11,5km Muži 19-39 let 346 00:56:55.1 27.
10. Vlas Jiří Rozběháme Česko - Plzeň 11,5km Muži 19-39 let 375 00:58:17.5 30.
11. Müller Jan 11,5km Muži 19-39 let 345 00:59:44.3 36.
12. Křehota Radek 11,5km Muži 19-39 let 305 00:59:46.3 38.
13. Tyllner David T-team 11,5km Muži 19-39 let 369 00:59:59.1 39.
14. Kral Vaclav Rozběháme Česko 11,5km Muži 19-39 let 332 01:00:05.8 41.
15. Rovenský Jan 11,5km Muži 19-39 let 530 01:02:33.6 45.
16. Šteiner Jiří Nulová šance 11,5km Muži 19-39 let 365 01:05:11.8 52.
17. Štruncl Karel Pastevci 11,5km Muži 19-39 let 529 01:05:37.1 55.
18. Tjutčev Jakub Zvíkovec 11,5km Muži 19-39 let 370 01:07:03.1 57.
19. Markvart Jakub Cubicor 11,5km Muži 19-39 let 527 01:07:07.3 59.
20. Bouda Oldřich Rozběháme Klatovy 11,5km Muži 19-39 let 353 01:07:56.3 63.
21. Bitman Jan 11,5km Muži 19-39 let 545 01:10:34.1 74.
22. Königsmark Petr Nulová šance 11,5km Muži 19-39 let 367 01:10:49.6 76.
23. Tančouz Lukáš 11,5km Muži 19-39 let 339 01:12:52.3 83.
24. Rajský Jiří 11,5km Muži 19-39 let 307 01:24:07.6 101.
  Chval Marek Forrest Gump Team 11,5km Muži 19-39 let 337 DNF  
  Kadrle Petr 11,5km Muži 19-39 let 446 DNS  

11,5km - Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kraus Daniel 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 537 00:44:17.1 3.
2. Bretšnajdr Jiří 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 531 00:47:35.1 6.
3. Černý Karel Cyklo atom 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 402 00:49:28.1 9.
4. Tošner Michal KOS Plzeň 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 390 00:50:18.8 10.
5. Kraus Jan 321 start 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 508 00:50:37.8 11.
6. Hlinovský Václav Krkavec 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 540 00:53:14.3 16.
7. Böhm Petr Runaři Sokolov 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 312 00:53:41.8 18.
8. Vokáč Jiří Třemošná 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 355 00:53:51.3 19.
9. Ulman Radek 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 322 00:54:55.6 23.
10. Dyntar Michal LO TJ Prazdroj Plzeň 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 389 00:55:44.3 24.
11. Petřík Dušan 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 393 00:58:21.6 32.
12. Jelínek Tomáš Chříč 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 315 01:00:01.1 40.
13. Prokopec Karel Rebel team Blovice 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 396 01:02:03.1 44.
14. István Gyulavics 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 329 01:03:58.3 46.
15. Kučera Otakar Soko Přeštice 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 326 01:05:52.6 56.
16. Mašek Josef Zvíkovec 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 371 01:07:03.3 58.
17. Červený Zdeněk BK Elán Zruč 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 324 01:07:32.8 60.
18. Hrabík Tomáš 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 358 01:08:01.6 64.
19. Štěpáník Petr www.psprostory 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 321 01:12:44.6 80.
20. Horálek Pavel 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 398 01:14:10.6 86.
21. Wiener Otakar Maratón klub Kladno 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 387 01:14:14.8 87.
22. Pinl Libor 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 395 01:18:53.6 94.
23. Škop Petr Sokol Plasy 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 325 01:20:44.0 96.
24. pražák jan škodovací 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 338 01:22:14.1 99.
25. Sýkora Jakub 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 313 01:43:45.6 104.

11,5km - Ženy do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rosenbaumová Eliška Rozběháme Česko 11,5km Ženy do 18 let 543 00:47:45.3 7.
2. Miljanecová Kristina 321start 11,5km Ženy do 18 let 379 00:58:08.6 29.
3. Šarlingerová Tereza 11,5km Ženy do 18 let 363 01:08:59.6 67.
  Böhmová Agáta Runaři Sokolov 11,5km Ženy do 18 let 377 DNF  

11,5km - Ženy 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chvalová Teodora Forrest Gump Team 11,5km Ženy 19-39 let 336 00:45:41.1 4.
2. Korjenková Aneta Pilsenman 11,5km Ženy 19-39 let 522 00:53:52.3 20.
3. Hrubá Karolína SV Stříbro 11,5km Ženy 19-39 let 350 00:56:56.6 28.
4. Vítová Andrea Krkavec 11,5km Ženy 19-39 let 544 00:58:18.3 31.
5. Kučerová Jana 11,5km Ženy 19-39 let 352 00:58:58.3 34.
6. Vochocová Gabriela 11,5km Ženy 19-39 let 344 00:59:44.8 37.
7. Pegrand Julien 11,5km Ženy 19-39 let 547 01:00:21.6 42.
8. Palíková Lucie 11,5km Ženy 19-39 let 328 01:01:28.3 43.
9. Macháčová Veronika 11,5km Ženy 19-39 let 533 01:04:20.3 48.
10. Šrámková Denisa Sunny Runners Plzeň 11,5km Ženy 19-39 let 361 01:04:52.8 50.
11. Kaňková Markéta ToMa 11,5km Ženy 19-39 let 342 01:05:13.9 53.
12. Anna Dvorakova Grunova Michaela Grünsport 11,5km Ženy 19-39 let 381 01:05:32.6 54.
13. Eisnerová Petra 11,5km Ženy 19-39 let 392 01:07:38.3 61.
14. Gabriel Eisnerová Lenka 11,5km Ženy 19-39 let 391 01:07:38.6 62.
15. Pluháčková Markéta 11,5km Ženy 19-39 let 534 01:08:25.3 65.
16. Puchrová Tereza Sunny Runners Plzeň 11,5km Ženy 19-39 let 348 01:09:59.3 72.
17. Argmannová Jana Aligtor team 11,5km Ženy 19-39 let 318 01:10:28.1 73.
18. Königsmarková Eva Nulová šance 11,5km Ženy 19-39 let 366 01:10:49.3 75.
19. Nováčková Jana SC Koterov 11,5km Ženy 19-39 let 335 01:11:58.6 77.
20. Vaindlová Pavla 11,5km Ženy 19-39 let 372 01:12:18.1 78.
21. Zborníková Veronika 11,5km Ženy 19-39 let 384 01:12:45.8 81.
22. Vernerová Darina Vegan sport club, Strakonice 11,5km Ženy 19-39 let 302 01:12:48.3 82.
23. Makoňová Hana 11,5km Ženy 19-39 let 382 01:13:12.1 84.
24. Hrubá Kateřina 11,5km Ženy 19-39 let 351 01:14:05.6 85.
25. Čobanová Lenka 11,5km Ženy 19-39 let 532 01:15:51.9 89.
26. Rádlová Lenka Rozběháme Česko 11,5km Ženy 19-39 let 528 01:17:42.4 93.
27. Knotková Monika Nulová šance 11,5km Ženy 19-39 let 368 01:21:04.1 97.
28. Hornsby Jenna 11,5km Ženy 19-39 let 237 01:22:07.1 98.
29. Heringová Daniela 11,5km Ženy 19-39 let 316 01:22:37.4 100.
30. Havlová Kateřina Ho Loko Beroun 11,5km Ženy 19-39 let 400 01:26:34.9 102.
31. Kratochvílová Soňa 11,5km Ženy 19-39 let 317 01:29:54.1 103.
32. Volfová Kateřina 11,5km Ženy 19-39 let 388 02:32:48.5 105.
  Zelená Monika 11,5km Ženy 19-39 let 327 DNS  

11,5km - Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Makovcová Ivana 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 323 00:53:53.3 21.
2. Marková Zuzana 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 354 00:58:48.1 33.
3. Šantínová Markéta PSC Plzeň 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 399 00:59:30.6 35.
4. Bielková Věra Plzeň 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 301 01:04:46.8 49.
5. Švarcová Marta 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 319 01:05:00.8 51.
6. Podzimková Markéta 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 320 01:09:16.8 68.
7. Pyšná Lucie 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 308 01:09:40.8 69.
8. Heringová Renata 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 330 01:09:53.8 70.
9. Dolanová Lenka 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 333 01:09:54.3 71.
10. Jedličková Eva 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 548 01:12:37.8 79.
11. Hrubá Jana SV Stříbro 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 347 01:15:30.6 88.
12. Pašková Monika Lipovka 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 535 01:17:33.9 91.
13. Poláková Alena Rozběháme Česko 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 536 01:17:34.4 92.
14. Králová Eva 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 378 01:20:23.6 95.

1600m - Žáci 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nozek Martin TAP 1600m Žáci 11-14 let 526 00:03:57.0 1.
2. Kraus Tomáš 321 start 1600m Žáci 11-14 let 507 00:04:08.0 4.
3. Šarlinger Martin 1600m Žáci 11-14 let 404 00:04:40.5 6.
4. Červený Vojta Parcour academy 1600m Žáci 11-14 let 407 00:04:47.8 7.
5. Košťálek František 1600m Žáci 11-14 let 506 00:05:01.2 8.
6. Zýka Jan 1600m Žáci 11-14 let 511 00:05:08.8 9.

1600m - Žačky 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Matějovičová Eva AE klub rady Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 541 00:04:03.2 2.
2. Burlová Tereza TAP Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 405 00:04:05.2 3.
3. Benešová Veronika AK Škoda Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 512 00:04:32.5 5.
4. Dyntarová Anna LO TJ Prazdroj Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 408 00:05:57.5 10.

800m - Žáci 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hupač Karel SK Petřín Plzeň 800m Žáci 7-10 let 501 00:02:45.9 2.
2. Nesnídal Honza 800m Žáci 7-10 let 539 00:02:52.5 5.
3. Vávra Lukáš Triatlon Plzeň 800m Žáci 7-10 let 423 00:02:55.5 7.
4. Horálek Josef 800m Žáci 7-10 let 455 00:02:59.5 8.
5. Anděl Robin KOS Plzeň 800m Žáci 7-10 let 442 00:03:00.7 10.
6. Zýka Jan 800m Žáci 7-10 let 504 00:03:01.5 11.
7. Horváth Filip 800m Žáci 7-10 let 436 00:03:03.2 12.
8. Košťálek Jan BC Město Touškov 800m Žáci 7-10 let 457 00:03:10.5 15.
9. Horský Tomáš TJ Sokol Plzeň Petřín 800m Žáci 7-10 let 456 00:03:17.0 16.
10. Potůček Adam Sportclub Plzen 800m Žáci 7-10 let 444 00:03:25.9 19.
11. Houška Václav Beer 800m Žáci 7-10 let 437 00:03:31.0 22.
12. Andělová Viktorie KOS Plzeň 800m Žáci 7-10 let 443 00:03:35.0 23.
13. Jícha Daniel 800m Žáci 7-10 let 445 00:03:38.5 24.
14. Dvořák Dominik 800m Žáci 7-10 let 448 00:06:05.7 30.

800m - Žačky 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hettlerova Sofie AK Skoda Plzen 800m Žačky 7-10 let 447 00:02:35.9 1.
2. Šmákalová Zuzana Sokol SG Plzeň Petřín 800m Žačky 7-10 let 438 00:02:47.0 3.
3. Vávrová Nela Triatlon Plzeň 800m Žačky 7-10 let 424 00:02:52.2 4.
4. Dvořáková Denisa 800m Žačky 7-10 let 449 00:02:53.5 6.
5. Červená Rozálie DHC 800m Žačky 7-10 let 435 00:03:00.5 9.
6. Holečková Lucie AK Škoda Plzeň 800m Žačky 7-10 let 453 00:03:04.2 13.
7. Rutarová Magdalena Flik flak Plzeň 800m Žačky 7-10 let 450 00:03:04.4 14.
8. Stöckelmayerová Lucie 800m Žačky 7-10 let 430 00:03:20.2 17.
9. BURLOVÁ Adéla PŘEŠTICE 800m Žačky 7-10 let 433 00:03:21.5 18.
10. Rutarová Kateřina Flik flak Plzeň 800m Žačky 7-10 let 451 00:03:26.7 20.
11. Švarcová Adéla 800m Žačky 7-10 let 427 00:03:29.7 21.
12. Kučerová Nicol 800m Žačky 7-10 let 432 00:03:46.2 25.
13. Kučerová Nela 800m Žačky 7-10 let 431 00:03:46.3 26.
14. Benešová Eliška Bez pedálů 800m Žačky 7-10 let 446 00:03:55.0 27.
15. Kampfová Simona 800m Žačky 7-10 let 517 00:03:59.0 28.
16. Nesnídalová Taťána 800m Žačky 7-10 let 538 00:04:07.5 29.
17. Lazarová Adriana 800m Žačky 7-10 let 523 01:10:56.5 31.
  Košařová Kristýna 800m Žačky 7-10 let 428 DNF  

350m - Žáci do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klabačka Daniel 350m Žáci do 6 let 414 00:01:49.2 1.
2. Černý Matouš Efektit 350m Žáci do 6 let 416 00:02:04.0 5.
3. Štěpánek Jan 350m Žáci do 6 let 518 00:02:26.7 9.
4. Lutner Petr 350m Žáci do 6 let 515 00:02:35.7 12.
5. Petřík Ivo 350m Žáci do 6 let 514 00:02:35.7 13.
6. Diviš Štepán 350m Žáci do 6 let 510 00:02:37.7 14.
7. Meller Timothy 350m Žáci do 6 let 505 00:02:51.2 16.
8. Glassl Jindřich Consulte 350m Žáci do 6 let 519 00:03:29.7 17.

350m - Žačky do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ema Sportclub Plzen 350m Žačky do 6 let 413 00:01:52.0 2.
2. Horálková Anežka 350m Žačky do 6 let 417 00:01:52.5 3.
3. Lutnerová Taťána 350m Žačky do 6 let 516 00:02:02.7 4.
4. Paríšková Veronika 350m Žačky do 6 let 500 00:02:07.5 6.
5. Hazdrová Tereza 350m Žačky do 6 let 415 00:02:09.7 7.
6. Lazarová Mariana 350m Žačky do 6 let 524 00:02:24.7 8.
7. Petříková Hana 350m Žačky do 6 let 513 00:02:28.2 10.
8. Glasslová Sára Consulte 350m Žačky do 6 let 521 00:02:31.5 11.
9. Divišová Anežka 350m Žačky do 6 let 509 00:02:44.7 15.
10. Glasslová Julie Consulte 350m Žačky do 6 let 520 00:03:44.0 18.
11. Hupačová Klára SK Petřín Plzeň 350m Žačky do 6 let 502 00:04:08.0 19.
12. Černá Klára 350m Žačky do 6 let 503 00:04:13.7 20.
  Wendlerová Adélka UWG Plzeň 350m Žačky do 6 let 412 DNS