Výsledky závodu

Pilsen trail Letkovská čtyřicítka

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 02.06.2018



Maraton 44km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Juráš Jan Vegan sport club, Strakonice Maraton 44km Muži 3 03:30:02.8 1.
2. Šulc Zdeněk Behnenijenobehani.cz Maraton 44km Muži 5 04:07:19.4 5.
3. Pilař Lukáš Maraton 44km Muži 1 04:10:47.6 6.
4. Balta Petr Maraton 44km Muži 2 04:43:21.9 10.
5. Mareš Štépán Maraton 44km Muži 413 06:02:04.0 17.
  Kaše Vojtěch Maraton 44km Muži 4 DNF  
  Vágner Vlastimil Maraton 44km Muži 404 DNF  

Maraton 44km - Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vrána Pavel HoSaSm Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 12 03:49:01.3 2.
2. Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 11 03:57:28.6 3.
3. Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 17 04:01:34.1 4.
4. Maly Jiri Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 14 04:17:17.6 7.
5. Bláha Karel iThinkBeer Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 13 04:37:55.4 8.
6. Ferstl Robert Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 18 04:57:12.7 11.
7. Bičík Tomáš Elab team Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 19 05:07:18.7 13.
8. Doskočil Jiří Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 10 05:38:37.0 14.
9. Šampalík Josef Prasopsi Plzeň Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 15 05:39:23.2 15.
10. Valeš Milan Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 16 05:53:00.0 16.
11. Ulma Tomáš Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 20 06:13:54.0 18.

Maraton 44km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
  Slavotínková Dominika Maraton 44km Ženy 405 DNF  
  Kliková Kateřina Půlkobylka Maraton 44km Ženy 30 DNF  

Maraton 44km - Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Herradová Štěpánka Maraton 44km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 40 04:39:03.6 9.
2. Ledererová Kamila Maraton 44km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 41 04:57:29.9 12.

33km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Müller Zdenek Rokycany 33km Muži 52 02:28:28.2 1.
2. Hrách Michal Plzeň 33km Muži 51 02:48:57.3 2.
3. Němeček Jiří 33km Muži 53 02:55:28.5 4.
4. Audes Marek 33km Muži 406 03:04:13.5 5.
5. Kubín Matyáš ultrasPraha 33km Muži 57 03:23:53.1 9.
6. Bartek Zoran 33km Muži 58 03:23:53.6 10.
7. Kořínek Tomáš Růžové ponožky 33km Muži 54 03:28:31.6 12.
8. Švojgr Karel Růžové ponožky 33km Muži 56 03:44:26.6 17.
9. Cyril Delcambre B betes de course 33km Muži 50 03:45:38.8 19.
10. Kalina Adam Růžové ponožky 33km Muži 55 04:28:53.1 23.

33km - Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Beneš Zdeněk Bez pedálů 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 63 02:53:42.8 3.
2. Parula Martin 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 67 03:05:41.3 6.
3. Střelka Robert Haka Racing Team 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 64 03:07:29.8 7.
4. Maleňák Miroslav Plzeň 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 68 03:10:23.3 8.
5. Weissar Petr Pilsenman 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 69 03:25:22.6 11.
6. Petřík Dušan 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 62 03:32:06.1 14.
7. Havránek Jiři Záluží na Sekerách 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 402 03:39:08.6 16.
8. Ovsjannikov Michal 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 65 04:11:04.1 21.
9. Boldy Paul 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 60 04:25:27.1 22.
10. Kubota Eugene None 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 61 04:29:11.6 24.

33km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Němcová Eva 33km Ženy 401 04:00:58.3 20.

33km - Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vendelbergerová Lenka 33km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 70 03:31:26.3 13.
2. Naxerová Jana 33km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 400 03:33:10.1 15.
3. Kondrová Petra Plzeň 33km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 71 03:44:26.8 18.

Půlmaraton 21km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Černý Martin AC trial Plzeň Půlmaraton 21km Muži 415 01:18:48.8 1.
2. Jadlovský Ondřej Půlmaraton 21km Muži 112 01:22:21.3 2.
3. Furik Daniel Půlmaraton 21km Muži 421 01:29:10.8 4.
4. Knepv Lukáš Půlmaraton 21km Muži 424 01:35:02.5 6.
5. Beránek Lukáš Loko Beroun Půlmaraton 21km Muži 103 01:35:07.0 7.
6. Doležal Tomáš Humbuk Půlmaraton 21km Muži 109 01:37:56.0 8.
7. Vohradský Lukáš Půlmaraton 21km Muži 104 01:38:52.8 9.
8. Větrovec Jiří Půlmaraton 21km Muži 111 01:40:54.3 10.
9. Malý Josef TJ Challenge for a Dream Půlmaraton 21km Muži 102 01:41:51.0 11.
10. Kovařík Radovan Humbuk team Půlmaraton 21km Muži 110 01:42:28.3 12.
11. Tyllner David T-team Půlmaraton 21km Muži 101 01:46:45.3 13.
12. Pich Michal Půlmaraton 21km Muži 107 01:49:29.3 15.
13. Štepánek Jan Půlmaraton 21km Muži 417 01:56:37.8 19.
14. Husák Dalibor Vopičaci Půlmaraton 21km Muži 108 02:02:00.3 24.
  RAMOS DA SILVA DIEGO Itajaí Půlmaraton 21km Muži 105 DNF  

Půlmaraton 21km - Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rapp Štěpán HPI-CZ Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 125 01:27:36.8 3.
2. Veselý Petr Squashclub Plzeň Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 120 01:31:41.0 5.
3. Prušinovský Zdeněk Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 121 01:52:21.5 17.
4. Menza Martin Radčice Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 123 01:55:33.8 18.
5. Peteřík Dušan Bike team Červený Hrádek Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 122 02:01:31.6 22.

Půlmaraton 21km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nosilová Anna BKV Holýšov Půlmaraton 21km Ženy 136 01:49:35.0 16.
2. Němcová Hana Půlmaraton 21km Ženy 132 02:05:11.1 25.
3. Fialová Zuzana Půlmaraton 21km Ženy 134 02:05:58.3 26.
4. Šloufová Pavlína AK Škoda Plzeň Půlmaraton 21km Ženy 133 02:17:55.1 27.
5. Šiková Aneta Kojotice Půlmaraton 21km Ženy 131 02:20:24.6 28.
6. Loukotova Lenka Kojotice Půlmaraton 21km Ženy 135 02:20:25.3 29.
  Holíková Dana AC - Falcon Rokycany Půlmaraton 21km Ženy 130 DNF  

Půlmaraton 21km - Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Curtis Caroline Folkestone Running Club Půlmaraton 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 140 01:47:10.5 14.
2. Beštová Michaelaq Plzeňská 12tka Půlmaraton 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 420 01:59:40.1 20.
3. Baršová Martina Půlmaraton 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 142 01:59:58.1 21.
4. Ševčíková Petra SKOB Ostrov Půlmaraton 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 141 02:01:41.1 23.

8,5km - Muži do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novák Václav 8,5km Muži do 18 let 206 00:43:37.0 10.

8,5km - Muži 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukáš David Plzeň 8,5km Muži 19-39 let 202 00:34:47.7 1.
2. Zadražil František 8,5km Muži 19-39 let 205 00:36:26.2 2.
3. Šimonek Petr 8,5km Muži 19-39 let 151 00:38:42.7 3.
4. Kupka Libor Rozběháme Česko 8,5km Muži 19-39 let 201 00:39:38.5 4.
5. Rasocha David 8,5km Muži 19-39 let 200 00:39:43.5 5.
6. Dvořák Vítězslav Plzeňští NEZMAŘI 8,5km Muži 19-39 let 203 00:40:39.0 7.
7. Bouchal Radek 8,5km Muži 19-39 let 403 00:44:13.5 11.
8. Faltejsek Martin 8,5km Muži 19-39 let 204 00:58:08.2 23.

8,5km - Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vitík Martin Rock Point 8,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 208 00:42:06.5 8.
2. Novák Ondřej 8,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 207 00:45:45.7 12.

8,5km - Ženy do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kofroňová Kateřina 8,5km Ženy do 18 let 414 00:48:28.7 13.
2. Brunátová Denisa Elán Zruč 8,5km Ženy do 18 let 425 00:52:54.7 19.

8,5km - Ženy 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Soukupová Julie Forrest Gump Team 8,5km Ženy 19-39 let 211 00:39:51.7 6.
2. Hocká Jana PSP Klub koloběhu Plzeň 8,5km Ženy 19-39 let 222 00:43:09.7 9.
3. Zborníková Veronika 8,5km Ženy 19-39 let 217 00:50:13.0 14.
4. Vernerová Darina Vegan sport club, Strakonice 8,5km Ženy 19-39 let 213 00:50:50.0 15.
5. Machovská Michaela 8,5km Ženy 19-39 let 423 00:51:51.7 17.
6. Lenka Kratochvilova B betes de course 8,5km Ženy 19-39 let 210 00:52:48.5 18.
7. Argmannová Jana 8,5km Ženy 19-39 let 215 00:53:34.7 20.
8. Soukupová Veronika TJ Challenge for a Dream 8,5km Ženy 19-39 let 212 00:56:23.0 21.
9. Ryklová Markéta 8,5km Ženy 19-39 let 216 00:58:07.5 22.
10. Boudová Michaela 8,5km Ženy 19-39 let 214 00:58:27.0 24.
11. Havlová Kateřina HO Loko Beroun 8,5km Ženy 19-39 let 219 01:02:41.7 26.
12. Šťastná Helena 8,5km Ženy 19-39 let 218 01:05:08.5 27.

8,5km - Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Páníková Kamila 8,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 410 00:51:15.0 16.
2. Boudová Romana 8,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 221 00:58:27.5 25.

800m - Žáci 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jedlička Jakub 800m Žáci 7-10 let 303 00:02:53.9 1.
2. Styblo Daniel Tj Petřín Plzeň 800m Žáci 7-10 let 300 00:03:07.6 3.
3. Ševčík Vít SKOB Ostrov 800m Žáci 7-10 let 302 00:03:42.4 6.
4. Flajšman Filip 800m Žáci 7-10 let 412 00:03:52.9 9.
5. Pilař Pavel 800m Žáci 7-10 let 301 00:04:03.6 10.
6. Jedlička Michal 800m Žáci 7-10 let 304 00:04:14.4 11.

800m - Žačky 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zýková Anna 800m Žačky 7-10 let 407 00:03:05.6 2.
2. Menzová Anna AK Škoda Plzeň 800m Žačky 7-10 let 305 00:03:18.4 4.
3. Burianová Anna 800m Žačky 7-10 let 422 00:03:33.6 5.
4. Páníková Barbora 800m Žačky 7-10 let 409 00:03:44.9 7.
5. Košařová Kristýna AK Škoda 800m Žačky 7-10 let 306 00:03:48.9 8.

350m - Žáci do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zýka Jan TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 350m Žáci do 6 let 408 00:00:58.1 1.
2. Hasman Jindra 350m Žáci do 6 let 418 00:00:59.8 2.
3. Košař Martin HC Meteor 350m Žáci do 6 let 353 00:01:05.1 3.
4. Fljšman Patrik 350m Žáci do 6 let 411 00:01:46.1 8.
5. Větrovec Jonáš 350m Žáci do 6 let 416 00:01:48.1 9.

350m - Žačky do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pilařová Markéta 350m Žačky do 6 let 351 00:01:10.1 4.
2. Styblova Veronika Koloradi 350m Žačky do 6 let 350 00:01:15.8 5.
3. Dvořáková Nikolka 7 T 350m Žačky do 6 let 354 00:01:27.1 6.
4. Peteříková Emma Bike team Červený Hrádek 350m Žačky do 6 let 352 00:01:37.3 7.
5. Červená Johanka 350m Žačky do 6 let 419 00:02:08.9 10.