Výsledky závodu

Hannah PilsenTrail Radeč Maraton

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 24.03.2018



48km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Eisner Tomáš 48km Muži 502 03:42:40.3 1.
2. Juráš Jan Vegan sport club, Strakonice 48km Muži 13 03:51:10.6 2.
3. Fučík Martin Sport Club Plzeň 48km Muži 35 03:55:17.3 3.
4. Junková Kristýna Runland 48km Ženy 31 04:22:58.4 1.
5. Vrána Pavel HO SaSm 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 29 04:27:35.1 1.
6. Malý Jiří 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 19 04:34:05.6 2.
7. Pagáč Martin Cucumba Boyz 48km Muži 9 04:36:53.9 4.
8. Potočňák Miroslav Rumning Klap 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 20 04:40:40.9 3.
9. Šulc Zdeněk Behnenijenobehani.cz 48km Muži 10 04:44:02.9 5.
10. Lusk Luděk Vivobarefoot 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 14 04:45:43.4 4.
11. Havlíček David Osmáci.cz 48km Muži 6 04:51:14.9 6.
12. Vyčichlo Jaroslav RUN magazine team 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 18 04:53:11.4 5.
13. Friedl Tomáš 321start 48km Muži 8 04:54:15.7 7.
14. Blokša Martin Coca-Cola HBC 48km Muži 2 04:55:43.2 8.
15. Václavík Jan KOS Plzeň 48km Muži 5 04:59:44.9 9.
16. Šoman Jiří Rebel's Runners 48km Muži 37 05:02:36.7 10.
17. Otta Roman Q sport Vrchlabí 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 38 05:04:58.7 6.
18. Kubín Petr 48km Muži 11 05:05:20.7 11.
19. Kaše Vojtěch 48km Muži 1 05:08:46.7 12.
20. Herradová Štěpánka 48km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 33 05:11:04.2 1.
21. Doskočil Jiří 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 17 05:13:28.4 7.
22. Štěpánek Kamil RUN magazine team 48km Muži 7 05:13:54.7 13.
23. Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha 48km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 39 05:18:35.9 2.
24. Kubeš Pavel Rebel's Runners 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 36 05:21:02.7 8.
25. Vojtíšek Radovan Moon Kil Sun 48km Muži 4 05:23:43.9 14.
26. Ledererová Kamila 48km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 34 05:24:54.2 3.
27. Rod Marek Krčwood 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 21 05:28:28.2 9.
28. Krůdl Jirka WITTE Bike Team 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 28 05:30:03.4 10.
29. Schutze Pavel WITTE Bike Team 48km Muži 12 05:30:03.5 15.
30. Rais Karel 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 24 05:36:01.9 11.
31. Pohankova Gabriela 48km Ženy 30 05:37:34.4 2.
32. Eliáš Jan RUN Magazine Team 48km Muži 3 05:40:14.5 16.
33. Mensa Václav 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 23 05:40:14.7 12.
34. Šampalík Josef Prasopsi Plzeň 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 22 05:58:05.7 13.
35. Valeš Milan 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 25 06:43:54.3 14.
36. Thery Dirk 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 26 07:10:50.1 15.
  Chladek Zbynek 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 16 DNF  
  Matiášek Jan 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 15 DNF  

21km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Minařík Petr Bennon Team 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 151 01:34:18.6 1.
2. Tomeš Filip 21km Muži 112 01:35:42.1 1.
3. Krs Jan 321start 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 140 01:37:10.9 2.
4. Müller Zdenek Rokycany 21km Muži 106 01:38:39.1 2.
5. Janošík Richard 21km Muži 117 01:39:15.9 3.
6. Kunc Jiří 321start 21km Muži 118 01:39:45.6 4.
7. Hrách Michal Plzeň 21km Muži 177 01:42:43.6 5.
8. Šrámek Stanislav Rock Point Salewa 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 154 01:44:07.4 3.
9. Švejnoha Marek Sport Club Plzeň 21km Muži 120 01:45:27.4 6.
10. Vohradský Lukáš 21km Muži 102 01:45:33.9 7.
11. Beneš Zdeněk Bez pedálů 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 148 01:45:53.6 4.
12. Hladík Josef Klánovice 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 133 01:46:05.9 5.
13. Nový Vlastimil 21km Muži 114 01:47:39.9 8.
14. Hnetila Tomáš 21km Muži 529 01:47:49.9 9.
15. Dufek David 21km Muži 512 01:47:58.1 10.
16. Marek Michal 21km Muži 127 01:48:39.9 11.
17. Pešek Petr AF tým 21km Muži 129 01:49:03.9 12.
18. Němeček Jiří 21km Muži 179 01:49:04.4 13.
19. Lunter Martin St. Plzenec 21km Muži 124 01:49:44.6 14.
20. Wendler Viktor UWG Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 142 01:50:59.1 6.
21. Beránek Lukáš Ho Loko Beroun 21km Muži 107 01:51:41.4 15.
22. Janikovič David SDH Hůrky, AK Hůrky, D - plus a. s. 21km Muži 126 01:51:59.1 16.
23. Audes Marek Audes Family Racing Team® 21km Muži 125 01:54:01.1 17.
24. Větrovec Jiří 21km Muži 115 01:55:40.1 18.
25. gaspar gabriel 21km Muži 128 01:57:01.1 19.
26. Jelínek Petr LENDY Club 21km Muži 110 01:57:07.4 20.
27. Faist Ondřej 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 530 01:57:33.1 7.
28. Špína Martin Brdonoš 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 141 01:57:37.1 8.
29. Reiprich Daniel 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 149 01:59:08.9 9.
30. Vachrlon Václav ŠAK Chodov 21km Muži 123 02:00:44.1 21.
31. Dubský Dalibor Třemošná 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 147 02:01:52.6 10.
32. Novotný Zdeněk 21km Muži 116 02:02:04.6 22.
33. Holíková Dana AC - Falcon Rokycany 21km Ženy 157 02:02:10.6 1.
34. Fialová Lenka 21km Ženy 162 02:04:20.4 2.
35. Hejnicová Eva Aces team Karlovy Vary 21km Ženy 168 02:04:28.4 3.
36. Naxerová Jana USK CS Plzeň 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 171 02:06:23.1 1.
37. Hrabák Miroslav 21km Muži 506 02:06:36.6 23.
38. Maleňák Miroslav Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 150 02:07:08.6 11.
39. Červený Václav 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 153 02:07:41.6 12.
40. Lomberský Jakub Bitchy Running Team 21km Muži 104 02:08:49.4 24.
41. Daněk Michal Sixpack Holubice 21km Muži 109 02:09:10.6 25.
42. Poruzilová Míša 21km Ženy 513 02:09:20.1 4.
43. Fait František 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 516 02:11:11.9 13.
44. Brabec Miloslav TJ RND Rokycany 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 178 02:11:41.6 14.
45. Vendelbergerová Lenka 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 175 02:12:06.4 2.
46. Kondrová Petra 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 170 02:15:01.4 3.
47. Prušinovský Zdeněk 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 131 02:15:54.9 15.
48. Tesař Daniel Kos 21km Muži 180 02:16:34.9 26.
49. Pěčková Zdeňka AF TEAM 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 173 02:16:38.1 4.
50. Benčová Renáta 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 531 02:18:07.4 5.
51. Vančáková Magdaléna 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 515 02:19:46.9 6.
52. Kučaba Tomáš 21km Muži 111 02:20:32.9 27.
53. Krocová Denisa LENDY Club 21km Ženy 161 02:20:53.9 5.
54. Cach Jaroslav 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 143 02:21:20.9 16.
55. Švejnohová Tereza 21km Ženy 164 02:21:50.9 6.
56. Leitl Martin Běžecká škola Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 146 02:22:19.9 17.
57. Ciprová Oldřiška Forrest Gump team 21km Ženy 166 02:22:38.4 7.
58. Palacký Václav Forrest Gump team 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 144 02:22:38.7 18.
59. Pilík Ondřej 21km Muži 527 02:23:43.2 28.
60. Fialová Zuzana 21km Ženy 163 02:24:18.7 8.
61. Lagicová Sylva 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 503 02:24:18.9 7.
62. MOSER Andreas 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 139 02:26:06.9 19.
63. Žák Vladimír Prasopsi Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 176 02:26:45.2 20.
64. Kraus Matěj Prasopsi Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 152 02:26:45.7 21.
65. Štěpánek Jan 21km Muži 514 02:27:52.2 29.
66. Strejc Václav Nepomuk 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 130 02:29:26.2 22.
67. Svoboda Miroslav 21km Muži 553 02:31:10.7 30.
68. Mareš Martin Zruč--Senec 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 138 02:34:07.1 23.
69. Antalová Laďka Koloshop Team 21km Ženy 167 02:35:53.7 9.
70. Vrátný Míra 21km Muži 122 02:35:53.9 31.
71. Loukotova Lenka Kojotice 21km Ženy 158 02:36:25.7 10.
72. Kolouchová Kristýna 21km Ženy 519 02:36:34.7 11.
73. Martínková Věra 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 504 02:36:41.2 8.
74. Kasl Libor Prasopsi Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 155 02:37:30.7 24.
75. Fenderl David 21km Muži 119 02:40:24.4 32.
76. Pavlová Šárka 21km Ženy 169 02:40:24.5 12.
77. Moravec Stanislav 21km Muži 103 02:41:22.4 33.
78. Avasthi Narendra 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 137 03:33:55.3 25.
79. Kanwar Meena 21km Ženy 156 03:53:37.0 13.
80. Singh Chouhan Mahendra 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 135 03:53:37.2 26.
81. K Jaiswal V 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 136 03:53:59.7 27.
  Diaz Ricardo 21km Muži 101 DNF  

7,5km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Šimonek Petr 7,5km Muži 19-39 let 600 00:32:09.5 1.
2. Hajžman David 7,5km Muži 19-39 let 505 00:32:19.3 2.
3. Kupka Libor Rozběháme Česko 7,5km Muži 19-39 let 202 00:32:38.0 3.
4. Rasocha David 7,5km Muži 19-39 let 200 00:34:45.0 4.
5. Kříž Daniel 7,5km Muži 19-39 let 221 00:34:48.3 5.
6. Hlavatý Vladislav 7,5km Muži 19-39 let 525 00:34:58.0 6.
7. Dvořák Vítězslav Plzeňští NEZMAŘI 7,5km Muži 19-39 let 205 00:35:06.0 7.
8. Nováček Miroslav 7,5km Muži 19-39 let 216 00:35:10.8 8.
9. Vitík Martin Rock Point 7,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 209 00:37:16.5 1.
10. Černý Radomil KC Klabava 7,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 206 00:38:29.0 2.
11. Pourová Kateřina 7,5km Ženy 19-39 let 222 00:41:14.0 1.
12. Kroc Miroslav Sokol Stupno 7,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 207 00:41:42.1 3.
13. Mačková Adéla 7,5km Ženy 19-39 let 210 00:41:59.1 2.
14. Vernerová Darina Vegan Sport Klub Strakonice 7,5km Ženy 19-39 let 501 00:42:35.5 3.
15. Lesová Markéta KOS Plzeň 7,5km Ženy 19-39 let 220 00:43:06.1 4.
16. Křížová Taťána 7,5km Ženy 19-39 let 219 00:43:14.3 5.
17. Fiala Rostislav 7,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 208 00:43:44.1 4.
18. Kňourec Jan 7,5km Muži 19-39 let 532 00:46:17.3 9.
19. Havlová Kateřina Ho Loko Beroun 7,5km Ženy 19-39 let 211 00:50:46.3 6.
20. Mihail Ioana 7,5km Ženy 19-39 let 528 00:52:15.8 7.
21. Ryklová Markéta 7,5km Ženy 19-39 let 212 00:54:01.8 8.
22. Faltejsek Martin 7,5km Muži 19-39 let 204 00:54:03.1 10.
23. Horká Žaneta 7,5km Ženy 19-39 let 218 00:55:42.3 9.
24. Zahálková Markéta AF team Plzeň 7,5km Ženy 19-39 let 213 00:57:32.6 10.
25. Baslova Anna AF Team Plzeň 7,5km Ženy 19-39 let 217 00:59:42.6 11.
26. Čapíková Anna 7,5km Ženy 19-39 let 526 00:59:44.3 12.
27. Avasthi Oaj 7,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 522 01:51:03.1 1.
28. Chouchai Riya 7,5km Ženy do 18 let 509 01:51:06.6 1.
29. Avasthi Priti 7,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 520 01:52:02.6 2.
30. Jaiswal Vimal 7,5km Muži 19-39 let 521 01:52:04.1 11.

1600m

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Avasthi Bhavya 1600m Žáci 11-14 let 523 00:09:03.5 1.
2. Jaiswal Gaurangi 1600m Žačky 11-14 let 524 00:09:19.2 1.
3. Shivraj 1600m Žáci 11-14 let 511 00:10:14.0 2.
4. Bhakti 1600m Žačky 11-14 let 510 00:12:44.0 2.

800m

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Tobrman Jan 800m Žáci 7-10 let 350 00:02:50.7 1.
2. Wendler Jan UWG Plzeň 800m Žáci 7-10 let 351 00:02:59.7 2.
3. Tůma Ondřej 800m Žáci 7-10 let 507 00:03:02.0 3.
4. Parula Egon 800m Žáci 7-10 let 517 00:03:09.0 4.
5. Parulová Vanda 800m Žačky 7-10 let 518 00:03:14.0 1.
6. Pícl Kryštof USK CS Plzeň 800m Žáci 7-10 let 357 00:03:17.5 5.

350m

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Košař Martin HC Meteor 350m Žáci do 6 let 303 00:02:18.7 1.
2. Wendlerová Adélka UWG Plzeň 350m Žačky do 6 let 304 00:02:37.2 1.
3. Hazdrová Tereza 350m Žačky do 6 let 305 00:02:37.7 2.
4. Píclová Kristýna USK CS Plzeň 350m Žačky do 6 let 307 00:03:12.7 3.
5. Dvořáková Nikolka 7 T 350m Žačky do 6 let 306 00:03:15.9 4.
6. Marešová Magda 350m Žačky do 6 let 508 00:06:26.4 5.