Výsledky závodu

Hannah PilsenTrail Radeč Maraton

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 24.03.2018



48km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Eisner Tomáš 48km Muži 502 03:42:40.3 1.
2. Juráš Jan Vegan sport club, Strakonice 48km Muži 13 03:51:10.6 2.
3. Fučík Martin Sport Club Plzeň 48km Muži 35 03:55:17.3 3.
4. Pagáč Martin Cucumba Boyz 48km Muži 9 04:36:53.9 7.
5. Šulc Zdeněk Behnenijenobehani.cz 48km Muži 10 04:44:02.9 9.
6. Havlíček David Osmáci.cz 48km Muži 6 04:51:14.9 11.
7. Friedl Tomáš 321start 48km Muži 8 04:54:15.7 13.
8. Blokša Martin Coca-Cola HBC 48km Muži 2 04:55:43.2 14.
9. Václavík Jan KOS Plzeň 48km Muži 5 04:59:44.9 15.
10. Šoman Jiří Rebel's Runners 48km Muži 37 05:02:36.7 16.
11. Kubín Petr 48km Muži 11 05:05:20.7 18.
12. Kaše Vojtěch 48km Muži 1 05:08:46.7 19.
13. Štěpánek Kamil RUN magazine team 48km Muži 7 05:13:54.7 22.
14. Vojtíšek Radovan Moon Kil Sun 48km Muži 4 05:23:43.9 25.
15. Schutze Pavel WITTE Bike Team 48km Muži 12 05:30:03.5 29.
16. Eliáš Jan RUN Magazine Team 48km Muži 3 05:40:14.5 32.

48km - Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vrána Pavel HO SaSm 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 29 04:27:35.1 5.
2. Malý Jiří 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 19 04:34:05.6 6.
3. Potočňák Miroslav Rumning Klap 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 20 04:40:40.9 8.
4. Lusk Luděk Vivobarefoot 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 14 04:45:43.4 10.
5. Vyčichlo Jaroslav RUN magazine team 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 18 04:53:11.4 12.
6. Otta Roman Q sport Vrchlabí 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 38 05:04:58.7 17.
7. Doskočil Jiří 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 17 05:13:28.4 21.
8. Kubeš Pavel Rebel's Runners 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 36 05:21:02.7 24.
9. Rod Marek Krčwood 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 21 05:28:28.2 27.
10. Krůdl Jirka WITTE Bike Team 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 28 05:30:03.4 28.
11. Rais Karel 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 24 05:36:01.9 30.
12. Mensa Václav 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 23 05:40:14.7 33.
13. Šampalík Josef Prasopsi Plzeň 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 22 05:58:05.7 34.
14. Valeš Milan 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 25 06:43:54.3 35.
15. Thery Dirk 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 26 07:10:50.1 36.
  Matiášek Jan 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 15 DNF  
  Chladek Zbynek runsport team 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 16 DNF  

48km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Junková Kristýna Runland 48km Ženy 31 04:22:58.4 4.
2. Pohankova Gabriela 48km Ženy 30 05:37:34.4 31.

48km - Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Herradová Štěpánka 48km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 33 05:11:04.2 20.
2. Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha 48km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 39 05:18:35.9 23.
3. Ledererová Kamila 48km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 34 05:24:54.2 26.

21km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tomeš Filip 21km Muži 112 01:35:42.1 2.
2. Müller Zdenek Rokycany 21km Muži 106 01:38:39.1 4.
3. Janošík Richard 21km Muži 117 01:39:15.9 5.
4. Kunc Jiří 321start 21km Muži 118 01:39:45.6 6.
5. Hrách Michal Plzeň 21km Muži 177 01:42:43.6 7.
6. Švejnoha Marek Sport Club Plzeň 21km Muži 120 01:45:27.4 9.
7. Vohradský Lukáš 21km Muži 102 01:45:33.9 10.
8. Nový Vlastimil 21km Muži 114 01:47:39.9 13.
9. Hnetila Tomáš 21km Muži 529 01:47:49.9 14.
10. Dufek David 21km Muži 512 01:47:58.1 15.
11. Marek Michal 21km Muži 127 01:48:39.9 16.
12. Pešek Petr AF tým 21km Muži 129 01:49:03.9 17.
13. Němeček Jiří 21km Muži 179 01:49:04.4 18.
14. Lunter Martin St. Plzenec 21km Muži 124 01:49:44.6 19.
15. Beránek Lukáš Ho Loko Beroun 21km Muži 107 01:51:41.4 21.
16. Janikovič David SDH Hůrky, AK Hůrky, D - plus a. s. 21km Muži 126 01:51:59.1 22.
17. Audes Marek Audes Family Racing Team® 21km Muži 125 01:54:01.1 23.
18. Větrovec Jiří 21km Muži 115 01:55:40.1 24.
19. gaspar gabriel 21km Muži 128 01:57:01.1 25.
20. Jelínek Petr LENDY Club 21km Muži 110 01:57:07.4 26.
21. Vachrlon Václav ŠAK Chodov 21km Muži 123 02:00:44.1 30.
22. Novotný Zdeněk 21km Muži 116 02:02:04.6 32.
23. Hrabák Miroslav 21km Muži 506 02:06:36.6 37.
24. Lomberský Jakub Bitchy Running Team 21km Muži 104 02:08:49.4 40.
25. Daněk Michal Sixpack Holubice 21km Muži 109 02:09:10.6 41.
26. Tesař Daniel Kos 21km Muži 180 02:16:34.9 48.
27. Kučaba Tomáš 21km Muži 111 02:20:32.9 52.
28. Pilík Ondřej 21km Muži 527 02:23:43.2 59.
29. Štěpánek Jan 21km Muži 514 02:27:52.2 65.
30. Svoboda Miroslav 21km Muži 553 02:31:10.7 67.
31. Vrátný Míra 21km Muži 122 02:35:53.9 70.
32. Fenderl David 21km Muži 119 02:40:24.4 75.
33. Moravec Stanislav 21km Muži 103 02:41:22.4 77.
  Diaz Ricardo 21km Muži 101 DNF  

21km - Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Minařík Petr Bennon Team 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 151 01:34:18.6 1.
2. Krs Jan 321start 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 140 01:37:10.9 3.
3. Šrámek Stanislav Rock Point Salewa 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 154 01:44:07.4 8.
4. Beneš Zdeněk Bez pedálů 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 148 01:45:53.6 11.
5. Hladík Josef Klánovice 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 133 01:46:05.9 12.
6. Wendler Viktor UWG Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 142 01:50:59.1 20.
7. Faist Ondřej 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 530 01:57:33.1 27.
8. Špína Martin Brdonoš 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 141 01:57:37.1 28.
9. Reiprich Daniel 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 149 01:59:08.9 29.
10. Dubský Dalibor Třemošná 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 147 02:01:52.6 31.
11. Maleňák Miroslav Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 150 02:07:08.6 38.
12. Červený Václav 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 153 02:07:41.6 39.
13. Fait František 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 516 02:11:11.9 43.
14. Brabec Miloslav TJ RND Rokycany 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 178 02:11:41.6 44.
15. Prušinovský Zdeněk 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 131 02:15:54.9 47.
16. Cach Jaroslav 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 143 02:21:20.9 54.
17. Leitl Martin Běžecká škola Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 146 02:22:19.9 56.
18. Palacký Václav Forrest Gump team 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 144 02:22:38.7 58.
19. MOSER Andreas 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 139 02:26:06.9 62.
20. Žák Vladimír Prasopsi Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 176 02:26:45.2 63.
21. Kraus Matěj Prasopsi Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 152 02:26:45.7 64.
22. Strejc Václav Nepomuk 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 130 02:29:26.2 66.
23. Mareš Martin Zruč--Senec 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 138 02:34:07.1 68.
24. Kasl Libor Prasopsi Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 155 02:37:30.7 74.
25. Avasthi Narendra 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 137 03:33:55.3 78.
26. Singh Chouhan Mahendra 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 135 03:53:37.2 80.
27. K Jaiswal V 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 136 03:53:59.7 81.

21km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Holíková Dana AC - Falcon Rokycany 21km Ženy 157 02:02:10.6 33.
2. Fialová Lenka 21km Ženy 162 02:04:20.4 34.
3. Hejnicová Eva Aces team Karlovy Vary 21km Ženy 168 02:04:28.4 35.
4. Poruzilová Míša 21km Ženy 513 02:09:20.1 42.
5. Krocová Denisa LENDY Club 21km Ženy 161 02:20:53.9 53.
6. Švejnohová Tereza 21km Ženy 164 02:21:50.9 55.
7. Ciprová Oldřiška Forrest Gump team 21km Ženy 166 02:22:38.4 57.
8. Fialová Zuzana 21km Ženy 163 02:24:18.7 60.
9. Antalová Laďka Koloshop Team 21km Ženy 167 02:35:53.7 69.
10. Loukotova Lenka Kojotice 21km Ženy 158 02:36:25.7 71.
11. Kolouchová Kristýna 21km Ženy 519 02:36:34.7 72.
12. Pavlová Šárka 21km Ženy 169 02:40:24.5 76.
13. Kanwar Meena 21km Ženy 156 03:53:37.0 79.

21km - Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Naxerová Jana USK CS Plzeň 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 171 02:06:23.1 36.
2. Vendelbergerová Lenka 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 175 02:12:06.4 45.
3. Kondrová Petra 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 170 02:15:01.4 46.
4. Pěčková Zdeňka AF TEAM 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 173 02:16:38.1 49.
5. Benčová Renáta 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 531 02:18:07.4 50.
6. Vančáková Magdaléna 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 515 02:19:46.9 51.
7. Lagicová Sylva 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 503 02:24:18.9 61.
8. Martínková Věra 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 504 02:36:41.2 73.

7,5km - Muži 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šimonek Petr 7,5km Muži 19-39 let 600 00:32:09.5 1.
2. Hajžman David 7,5km Muži 19-39 let 505 00:32:19.3 2.
3. Kupka Libor Rozběháme Česko 7,5km Muži 19-39 let 202 00:32:38.0 3.
4. Rasocha David 7,5km Muži 19-39 let 200 00:34:45.0 4.
5. Kříž Daniel 7,5km Muži 19-39 let 221 00:34:48.3 5.
6. Hlavatý Vladislav 7,5km Muži 19-39 let 525 00:34:58.0 6.
7. Dvořák Vítězslav Plzeňští NEZMAŘI 7,5km Muži 19-39 let 205 00:35:06.0 7.
8. Nováček Miroslav 7,5km Muži 19-39 let 216 00:35:10.8 8.
9. Kňourec Jan 7,5km Muži 19-39 let 532 00:46:17.3 18.
10. Faltejsek Martin 7,5km Muži 19-39 let 204 00:54:03.1 22.
11. Jaiswal Vimal 7,5km Muži 19-39 let 521 01:52:04.1 30.

7,5km - Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vitík Martin Rock Point 7,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 209 00:37:16.5 9.
2. Černý Radomil KC Klabava 7,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 206 00:38:29.0 10.
3. Kroc Miroslav Sokol Stupno 7,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 207 00:41:42.1 12.
4. Fiala Rostislav 7,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 208 00:43:44.1 17.

7,5km - Ženy do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chouchai Riya 7,5km Ženy do 18 let 509 01:51:06.6 28.

7,5km - Ženy 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pourová Kateřina 7,5km Ženy 19-39 let 222 00:41:14.0 11.
2. Mačková Adéla 7,5km Ženy 19-39 let 210 00:41:59.1 13.
3. Vernerová Darina Vegan Sport Klub Strakonice 7,5km Ženy 19-39 let 501 00:42:35.5 14.
4. Lesová Markéta KOS Plzeň 7,5km Ženy 19-39 let 220 00:43:06.1 15.
5. Křížová Taťána 7,5km Ženy 19-39 let 219 00:43:14.3 16.
6. Havlová Kateřina Ho Loko Beroun 7,5km Ženy 19-39 let 211 00:50:46.3 19.
7. Mihail Ioana 7,5km Ženy 19-39 let 528 00:52:15.8 20.
8. Ryklová Markéta 7,5km Ženy 19-39 let 212 00:54:01.8 21.
9. Horká Žaneta 7,5km Ženy 19-39 let 218 00:55:42.3 23.
10. Zahálková Markéta AF team Plzeň 7,5km Ženy 19-39 let 213 00:57:32.6 24.
11. Baslova Anna AF Team Plzeň 7,5km Ženy 19-39 let 217 00:59:42.6 25.
12. Čapíková Anna 7,5km Ženy 19-39 let 526 00:59:44.3 26.

7,5km - Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Avasthi Oaj 7,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 522 01:51:03.1 27.
2. Avasthi Priti 7,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 520 01:52:02.6 29.

1600m - Žáci 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Avasthi Bhavya 1600m Žáci 11-14 let 523 00:09:03.5 1.
2. Shivraj 1600m Žáci 11-14 let 511 00:10:14.0 3.

1600m - Žačky 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jaiswal Gaurangi 1600m Žačky 11-14 let 524 00:09:19.2 2.
2. Bhakti 1600m Žačky 11-14 let 510 00:12:44.0 4.

800m - Žáci 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tobrman Jan 800m Žáci 7-10 let 350 00:02:50.7 1.
2. Wendler Jan UWG Plzeň 800m Žáci 7-10 let 351 00:02:59.7 2.
3. Tůma Ondřej 800m Žáci 7-10 let 507 00:03:02.0 3.
4. Parula Egon 800m Žáci 7-10 let 517 00:03:09.0 4.
5. Pícl Kryštof USK CS Plzeň 800m Žáci 7-10 let 357 00:03:17.5 6.

800m - Žačky 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Parulová Vanda 800m Žačky 7-10 let 518 00:03:14.0 5.

350m - Žáci do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Košař Martin HC Meteor 350m Žáci do 6 let 303 00:02:18.7 1.

350m - Žačky do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Wendlerová Adélka UWG Plzeň 350m Žačky do 6 let 304 00:02:37.2 2.
2. Hazdrová Tereza 350m Žačky do 6 let 305 00:02:37.7 3.
3. Píclová Kristýna USK CS Plzeň 350m Žačky do 6 let 307 00:03:12.7 4.
4. Dvořáková Nikolka 7 T 350m Žačky do 6 let 306 00:03:15.9 5.
5. Marešová Magda 350m Žačky do 6 let 508 00:06:26.4 6.