Výsledky závodu

Desítka v Bezručáku

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 07.01.2018



10 km - Dorostenci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Požár Borek Běžecký klub F-C Kadaň 10 km Dorostenci 131 00:32:20.9 1.
2. Vondrášek David Triatlet K. Vary 10 km Dorostenci 297 00:34:50.7 6.
3. Straka Daniel Triatlet K. Vary 10 km Dorostenci 298 00:35:06.2 8.
4. Bernášek Tomáš TJ Atletika Klášterec 10 km Dorostenci 244 00:37:16.5 20.
5. Vodrážka Borek Krušnoman TT Litvínov 10 km Dorostenci 186 00:39:32.7 38.
6. Kotraba Jan Triatlet K. Vary 10 km Dorostenci 296 00:39:37.7 39.
7. Runt Lukáš TJ Stadion Louny 10 km Dorostenci 142 00:40:18.0 49.
8. Ouzký Vítek VTŽ Chomutov 10 km Dorostenci 255 00:41:40.5 61.
9. Štěch Martin SPONA Teplce 10 km Dorostenci 271 00:46:18.2 123.
10. Čížek Vojtěch TJ Stadion Louny 10 km Dorostenci 218 00:48:28.8 154.
11. Mertl Daniel 10 km Dorostenci 264 00:50:01.5 173.
12. Jahošťák Josef Běžci Chomutov 10 km Dorostenci 301 00:54:42.2 228.

10 km - Dorostenky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ševčíková Anežka TJ Klášterec nad Ohří 10 km Dorostenky 163 00:39:51.0 45.
2. Runtová Hanka TJ Stadion Louny 10 km Dorostenky 217 00:47:16.7 138.
3. Smitková Karolína Chomutov 10 km Dorostenky 216 00:49:00.0 159.
4. Denková Kristýna TJ VTŽ Chomutov 10 km Dorostenky 294 00:49:59.2 172.
5. Motlíková Pavlína MDDM Ostrov 10 km Dorostenky 258 01:02:23.5 282.

10 km - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Žižka Filip AK Bílina 10 km Muži do 39 let 197 00:32:27.4 2.
2. Žloudek Jan AK Most 10 km Muži do 39 let 225 00:33:32.4 3.
3. Ottenschläger Oto Atletika Litvínov 10 km Muži do 39 let 117 00:34:58.2 7.
4. Augusta Filip 10 km Muži do 39 let 247 00:36:21.0 12.
5. Záhora Filip Trenovanibehu.cz 10 km Muži do 39 let 195 00:36:30.0 14.
6. Urban Filip Hopman team Žatec 10 km Muži do 39 let 173 00:37:16.7 21.
7. Folvarčík Jiří ŠAK Chodov 10 km Muži do 39 let 32 00:37:25.7 22.
8. Rus Jan TJ VTŽ Chomutov 10 km Muži do 39 let 145 00:37:37.0 25.
9. Kasal Jan AK Sokolov 10 km Muži do 39 let 322 00:37:44.2 26.
10. Růžička Martin Little Rose Team 10 km Muži do 39 let 147 00:38:01.7 27.
11. Bradáč Jiří Sabzo 10 km Muži do 39 let 279 00:39:42.7 40.
12. Horkulič Martin POVRLY 10 km Muži do 39 let 49 00:39:44.7 42.
13. Dvořák Jan Sportraces-Isaac Team 10 km Muži do 39 let 246 00:39:49.7 44.
14. Martínek Tomáš EasyGoRun 10 km Muži do 39 let 305 00:40:26.7 50.
15. Hron Petr Živé Sokolovsko 10 km Muži do 39 let 52 00:41:26.7 59.
16. Luxa Michal Běžci Chomutov 10 km Muži do 39 let 103 00:41:35.5 60.
17. Dvořáček Jiří TJ UTŽ Chomutov 10 km Muži do 39 let 304 00:41:49.2 67.
18. Holeček Jiří Běžci Chomutov 10 km Muži do 39 let 45 00:42:37.2 78.
19. Kalužný Michal 10 km Muži do 39 let 69 00:42:46.5 80.
20. Šimoňák Milan 10 km Muži do 39 let 198 00:43:14.5 83.
21. Pivonka Lukas trenovanibehu 10 km Muži do 39 let 129 00:43:38.5 90.
22. Marek Jiří SPONA Teplice 10 km Muži do 39 let 106 00:44:03.2 95.
23. Pilek Jakub SRTG Strupčice 10 km Muži do 39 let 276 00:44:09.2 97.
24. Vachrlon Václav ŠAK Chodov 10 km Muži do 39 let 176 00:44:12.5 99.
25. Kreuzer Jan Chomutov 10 km Muži do 39 let 85 00:44:20.7 103.
26. Smrž Ladislav Chomutov 10 km Muži do 39 let 156 00:44:25.7 105.
27. Brandl Dominik SRTG Most 10 km Muži do 39 let 211 00:44:28.0 107.
28. Richter Lukáš 10 km Muži do 39 let 141 00:44:57.7 113.
29. Valta Jakub 1.FC Spořice 10 km Muži do 39 let 177 00:46:02.2 119.
30. Škrába Petr Cyroto Team 10 km Muži do 39 let 242 00:46:16.0 122.
31. Hanák Radek 10 km Muži do 39 let 38 00:46:40.0 130.
32. Jelínek Tomáš Florbal Miners Jirkov 10 km Muži do 39 let 63 00:47:27.7 142.
33. Nádal Michal FC Atletico Chomutov 10 km Muži do 39 let 302 00:47:30.5 143.
34. Dogaru Vasil Česká Lípa 10 km Muži do 39 let 22 00:47:52.0 147.
35. Baroch Lukáš SRTG Most 10 km Muži do 39 let 269 00:47:59.7 149.
36. Sýkora Pavel 10 km Muži do 39 let 200 00:49:00.7 160.
37. Lukas Rigl forfun 10 km Muži do 39 let 101 00:49:07.5 161.
38. Sochor Josef 10 km Muži do 39 let 157 00:49:09.5 162.
39. Tržický Lukáš Běžci Chomutov 10 km Muži do 39 let 238 00:49:10.7 163.
40. Bílý Martin 10 km Muži do 39 let 9 00:49:49.0 170.
41. Seifert Daniel Nejdek 10 km Muži do 39 let 235 00:50:20.0 176.
42. Kužel Milan KGH 10 km Muži do 39 let 91 00:50:49.5 180.
43. Franc Jaroslav 10 km Muži do 39 let 287 00:51:00.5 184.
44. Matoušek Luboš Rozbehej Most a okoli 10 km Muži do 39 let 109 00:51:22.7 189.
45. Gruber Radek vtz chomutov 10 km Muži do 39 let 113 00:51:39.2 194.
46. Brožek Jiří Most 10 km Muži do 39 let 10 00:51:51.0 201.
47. jakubec Dušan SRTG Most 10 km Muži do 39 let 282 00:52:35.7 207.
48. Černý Lubomír Hopman Žatec 10 km Muži do 39 let 236 00:56:01.7 240.
49. Křáva Tomáš Běžci Chomutov 10 km Muži do 39 let 221 00:56:04.7 241.
50. Panuška David Běžci Chomutov 10 km Muži do 39 let 123 00:58:31.2 260.
51. Kostka Jaroslav SRTG Chomutov 10 km Muži do 39 let 79 00:59:14.0 265.
52. Hulha Lukáš Lokomotiva Teplice O B 10 km Muži do 39 let 56 01:00:08.7 272.
53. Šlais Jakub Běžci Chomutov 10 km Muži do 39 let 167 01:00:49.5 276.
54. Nestler Miroslav Běžci Chomutov 10 km Muži do 39 let 115 01:02:14.0 281.
55. Motlík Ondřej SOHV Abertamy 10 km Muži do 39 let 259 01:02:25.5 283.
56. Punt Jaroslav Avanti tým Most 10 km Muži do 39 let 139 01:11:15.3 299.

10 km - Ženy do 34 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Civínová Adéla AK Bílina 10 km Ženy do 34 let 16 00:37:06.5 19.
2. Nekolová Simona MK Kladno 10 km Ženy do 34 let 114 00:39:44.2 41.
3. Slavíková Eva 10 km Ženy do 34 let 250 00:39:48.5 43.
4. Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 10 km Ženy do 34 let 178 00:40:32.0 51.
5. Zapletalová Kateřina TJ UTŽ Chomutov 10 km Ženy do 34 let 227 00:42:19.0 74.
6. Hovorková Barbora VSK Akademie Cheb 10 km Ženy do 34 let 248 00:42:19.2 75.
7. Kelbichová Vezdula KL Sport Most 10 km Ženy do 34 let 307 00:49:27.5 167.
8. svobodová anna šak 10 km Ženy do 34 let 161 00:50:40.7 178.
9. Vlachová Anna SRTG Strupčice 10 km Ženy do 34 let 182 00:51:42.0 197.
10. Babinčáková Veronika SRTG Strupčice 10 km Ženy do 34 let 3 00:52:49.7 213.
11. Kadorová Veronika 10 km Ženy do 34 let 68 00:53:29.5 217.
12. Růžičková Zuzana Little Rose Team 10 km Ženy do 34 let 148 00:53:39.5 221.
13. Pelcová Denisa Transformers 42 10 km Ženy do 34 let 127 00:54:43.0 229.
14. Kadeřábková Petra SRTG Strupčice 10 km Ženy do 34 let 315 00:56:42.7 244.
15. Formanová Nikola 10 km Ženy do 34 let 249 00:57:06.0 249.
16. Stanečková Michaela Chomutov 10 km Ženy do 34 let 159 00:58:01.7 256.
17. Šimkovičová Lucia Jirkov 10 km Ženy do 34 let 165 00:58:46.7 262.
18. Prokopová Eliška 10 km Ženy do 34 let 136 00:59:35.5 270.
19. Graslová Kateřina Postoloprty 10 km Ženy do 34 let 36 01:00:22.2 273.
20. Barthová Zdenka 10 km Ženy do 34 let 283 01:00:59.0 277.
21. Matuščínová Barbora 10 km Ženy do 34 let 110 01:03:27.7 289.
22. Chlumecká Jana SRTG Most 10 km Ženy do 34 let 285 01:06:21.0 292.
23. Juřenová Šárka 10 km Ženy do 34 let 319 01:06:46.7 294.
24. Taušnerová Alena 10 km Ženy do 34 let 320 01:07:47.7 295.
25. kozlikova Nikolka 10 km Ženy do 34 let 83 01:08:22.7 296.
26. Petrášová Lucie 10 km Ženy do 34 let 318 01:14:38.7 300.
  Kukučová Anna SRTG Strupčice 10 km Ženy do 34 let 89 DNS  

10 km - Ženy do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rusínová Zuzana Happy Loop 10 km Ženy do 49 let 146 00:38:55.2 33.
2. Bulecová Petra Žatec 10 km Ženy do 49 let 15 00:38:58.7 35.
3. Lubinová Romana SC Start Karlovy Vary 10 km Ženy do 49 let 99 00:41:10.7 56.
4. Ševčíková Dita TJ VS Kadaň 10 km Ženy do 49 let 164 00:41:49.5 68.
5. Korbášová Gabriela BK Žatec 10 km Ženy do 49 let 77 00:41:52.0 69.
6. Kantová Olga SPONA Teplice 10 km Ženy do 49 let 71 00:43:29.0 87.
7. Fílová Jana BK Běkodo 10 km Ženy do 49 let 31 00:43:56.5 92.
8. Riesová Michaela Aces Team K. Vary 10 km Ženy do 49 let 273 00:44:28.5 108.
9. Kabilová Martina ACES Team Karlovy Vary 10 km Ženy do 49 let 66 00:46:36.5 128.
10. Ďásková Martina Myrnyx Tyrnyx 10 km Ženy do 49 let 229 00:47:30.7 144.
11. Mrnková Věra BK Louny 10 km Ženy do 49 let 222 00:48:24.2 153.
12. Blailová Jaka KK Chomutov 10 km Ženy do 49 let 203 00:49:36.2 168.
13. Fiklíková Petra USK PROVOD Ústí nad Labem 10 km Ženy do 49 let 30 00:49:40.0 169.
14. Ptáčková Jana Běžecká škola Ústí nad Labem 10 km Ženy do 49 let 138 00:50:02.5 174.
15. Dvořáková Martina Avanti tým Most 10 km Ženy do 49 let 25 00:51:04.5 185.
16. Mešo Jana USK Provod Usti nad Labem 10 km Ženy do 49 let 112 00:51:24.0 190.
17. Fousová Eva Aces Team K. Vary 10 km Ženy do 49 let 272 00:51:48.0 200.
18. Ulrichová Zuzana 10 km Ženy do 49 let 172 00:52:20.5 204.
19. Šneráková Petra Horman Team Žatec 10 km Ženy do 49 let 240 00:52:30.7 206.
20. Stejskalová Kateřina Žatec 10 km Ženy do 49 let 312 00:52:37.2 208.
21. Stehlíková Radka Běžci Chomutov 10 km Ženy do 49 let 160 00:52:40.0 209.
22. Horová Lada 10 km Ženy do 49 let 262 00:52:40.2 210.
23. Pravcová Věra Run team Ostrov 10 km Ženy do 49 let 132 00:53:07.2 214.
24. Nádaská Renata 10 km Ženy do 49 let 277 00:53:35.7 219.
25. Vrbová Petra Běžci Chomutov 10 km Ženy do 49 let 191 00:53:41.0 222.
26. Turková Lenka SRTG Most 10 km Ženy do 49 let 265 00:53:43.2 223.
27. Hrdinová Jana Běžci Chomutov 10 km Ženy do 49 let 51 00:54:13.2 226.
28. Süserová Lucie TT-Krušnoman Litvínov 10 km Ženy do 49 let 214 00:54:53.3 232.
29. Markéta Tykvová Pt servis 10 km Ženy do 49 let 108 00:54:54.5 233.
30. Runtová Lenka Březno u Chomutova 10 km Ženy do 49 let 144 00:55:16.2 235.
31. Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří 10 km Ženy do 49 let 24 00:55:24.7 236.
32. Packova Eva 10 km Ženy do 49 let 122 00:55:47.5 238.
33. Mojtková Blanka Ostrov 10 km Ženy do 49 let 288 00:55:56.2 239.
34. Škaloudová Petra Běžci Chomutov 10 km Ženy do 49 let 166 00:56:13.2 242.
35. Ekrtová Jarka Running Lizard 10 km Ženy do 49 let 26 00:56:55.7 248.
36. Haasová Monika Running Lizard 10 km Ženy do 49 let 37 00:57:21.2 251.
37. havlíčková michaela triatlet karlovy vary 10 km Ženy do 49 let 1 00:57:56.5 253.
38. Prokešová Renata Běžci Chomutov 10 km Ženy do 49 let 135 00:57:58.5 255.
39. Kostková Jitka Běžci Chomutov 10 km Ženy do 49 let 80 00:58:18.7 259.
40. Matzková Jitka 10 km Ženy do 49 let 111 00:58:39.7 261.
41. Slabová Milena 10 km Ženy do 49 let 321 00:58:51.5 263.
42. Feriancová Monika Avanti tým Most 10 km Ženy do 49 let 28 00:59:11.5 264.
43. Urbanová Iva Hopman team Žatec 10 km Ženy do 49 let 175 00:59:16.2 266.
44. Urbanová Šárka Hopman Team Žatec 10 km Ženy do 49 let 234 00:59:16.3 267.
45. Vrbová Andrea 10 km Ženy do 49 let 190 00:59:26.0 269.
46. Zajícová Mirka Sokol Most 10 km Ženy do 49 let 309 01:00:23.5 274.
47. Kotísková Gabriela Sokol Most 10 km Ženy do 49 let 310 01:00:34.2 275.
48. Holcmanová Miroslava BK jeleni 10 km Ženy do 49 let 44 01:01:44.7 278.
49. Miltnerová Terezie Faler Bike Team 10 km Ženy do 49 let 207 01:01:45.7 279.
50. Štěchová Jana Bílina 10 km Ženy do 49 let 171 01:03:10.7 286.
51. Kvasničková Radka KV Arena team 10 km Ženy do 49 let 324 01:03:16.5 287.
52. Kuželová Michaela 10 km Ženy do 49 let 92 01:04:47.0 290.
53. Mošková Michaela Chomutov 10 km Ženy do 49 let 204 01:05:27.7 291.
54. Konečná Lucie 10 km Ženy do 49 let 314 01:09:06.7 297.
55. Jurenková Jitka 10 km Ženy do 49 let 313 01:09:07.0 298.

10 km - Muži do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Procházka Josef ASK Děčín 10 km Muži do 49 let 134 00:34:34.7 4.
2. Kupidlovský Daniel Stodůlky 10 km Muži do 49 let 90 00:34:41.2 5.
3. Vlček Jiří ASK Děčín 10 km Muži do 49 let 183 00:35:38.5 10.
4. Pleticha Richard SKMP Kadaň 10 km Muži do 49 let 329 00:35:54.5 11.
5. Ouzký Stanislav Krušnohorci Jirkov 10 km Muži do 49 let 256 00:36:25.5 13.
6. Doležal Ladislav Hnizdil Team 10 km Muži do 49 let 220 00:37:02.0 16.
7. Patík Jiří TJ VTŽ Chomutov 10 km Muži do 49 let 124 00:37:03.7 17.
8. Řež Zdeněk Spona Teplice 10 km Muži do 49 let 94 00:37:05.2 18.
9. Javornický Tomáš DBK Kadaň 10 km Muži do 49 let 263 00:37:32.2 23.
10. Švejdar Slávek Triatlet K. Vary 10 km Muži do 49 let 323 00:38:08.0 28.
11. Šlapák Zdeněk Sweep Chomutov 10 km Muži do 49 let 168 00:38:14.0 29.
12. Kujíček Tomáš BK Spořice 10 km Muži do 49 let 199 00:38:22.7 30.
13. Parihnzič Dušan Živel Sokolovsko 10 km Muži do 49 let 303 00:38:44.5 31.
14. Lang Tomáš ŠAK Chodov 10 km Muži do 49 let 93 00:38:52.0 32.
15. Heligr Martin Autolakovna Heligr 10 km Muži do 49 let 40 00:38:58.2 34.
16. Provazník Martin Hopman team 10 km Muži do 49 let 137 00:38:58.8 36.
17. Zelenka Stanislav DBK Kadaň 10 km Muži do 49 let 292 00:39:12.2 37.
18. Kučera Jiří 10 km Muži do 49 let 87 00:39:53.5 46.
19. Runt Pavel Březno u Chomutova 10 km Muži do 49 let 143 00:40:36.2 52.
20. Feix Ivo Teplice 10 km Muži do 49 let 27 00:40:47.7 53.
21. Hampes Jiří 10 km Muži do 49 let 210 00:40:54.5 54.
22. Macháček Marek Triatlet K. Vary 10 km Muži do 49 let 261 00:41:15.7 57.
23. Hlatký Tomáš 10 km Muži do 49 let 42 00:41:43.2 62.
24. Urban Mirek Hopman team Žatec 10 km Muži do 49 let 174 00:41:44.5 63.
25. Dostál Miroslav Hošnice 25 10 km Muži do 49 let 23 00:41:46.2 64.
26. Ovčačík Tomáš Březno 10 km Muži do 49 let 120 00:41:47.7 65.
27. Hrdý Jan Hopman Team Žatec 10 km Muži do 49 let 230 00:42:11.0 72.
28. Fialka František Běžci Chomutov 10 km Muži do 49 let 29 00:42:33.0 77.
29. Řezníček Filip Running Lizard 10 km Muži do 49 let 150 00:42:46.5 79.
30. Holý Václav DBK Kadaň 10 km Muži do 49 let 46 00:42:56.5 82.
31. Koka Jiří Sokol Most 10 km Muži do 49 let 308 00:43:22.0 85.
32. Bělohlávek Pavel Jirkov 10 km Muži do 49 let 7 00:43:25.2 86.
33. Dvorský Petr Horýsov 10 km Muži do 49 let 327 00:43:37.2 88.
34. Kubálek Petr Korejský Sršnik 10 km Muži do 49 let 291 00:43:37.7 89.
35. Hůrka Otakar Bike a Běh Ostrov 10 km Muži do 49 let 58 00:44:05.2 96.
36. Jantač David Jirkov 10 km Muži do 49 let 62 00:44:11.7 98.
37. Galajda Jan Pyšná 10 km Muži do 49 let 34 00:44:16.7 101.
38. Pelc Jaroslav Běžci Chomutov 10 km Muži do 49 let 126 00:44:18.0 102.
39. Stuchl Jindřich Run Team Ostrov 10 km Muži do 49 let 239 00:44:25.2 104.
40. Brynda Josef GEOSAN GROUP RUN Kadaň 10 km Muži do 49 let 13 00:44:26.7 106.
41. Brabec Petr Chomutov 10 km Muži do 49 let 223 00:44:39.7 111.
42. Lehrl Josef Běžci Chomutov 10 km Muži do 49 let 95 00:44:54.2 112.
43. Blail Ondřej KK Chomutov 10 km Muži do 49 let 202 00:45:09.7 114.
44. Hruška Miloš VĚTRUŠE UL 10 km Muži do 49 let 53 00:45:13.7 115.
45. Sapoušek Miroslav 10 km Muži do 49 let 151 00:45:33.2 117.
46. Kamenský Peter Most 10 km Muži do 49 let 70 00:46:11.5 121.
47. Kopecký Jiří BK Žatec 10 km Muži do 49 let 76 00:46:24.2 124.
48. Maliňák Martin ŠAK Chodov 10 km Muži do 49 let 104 00:46:26.7 125.
49. Rada Oldřich Ústí nad Labem 10 km Muži do 49 let 140 00:46:30.7 127.
50. Směšný Lukáš 10 km Muži do 49 let 155 00:46:55.2 132.
51. Vadlejch Jiří Kadaň 10 km Muži do 49 let 205 00:47:00.0 133.
52. Horák Radek 10 km Muži do 49 let 48 00:47:12.2 135.
53. Vlach Michal Běžci Chomutov 10 km Muži do 49 let 181 00:47:12.7 136.
54. Korbel Petr Hopman Team 10 km Muži do 49 let 326 00:47:25.0 140.
55. Malý Vojtěch SRTG Strupčice /PANB 10 km Muži do 49 let 105 00:47:37.2 146.
56. Hubený Jan 10 km Muži do 49 let 268 00:47:59.5 148.
57. Grasl Karel Postoloprty 10 km Muži do 49 let 35 00:48:01.0 150.
58. Štěch Martin AK Bílina 10 km Muži do 49 let 170 00:48:01.7 151.
59. Nociar Martin Solargie 10 km Muži do 49 let 116 00:48:31.2 155.
60. Havlíček Michal ACES Team K.Vary 10 km Muži do 49 let 39 00:48:31.3 156.
61. Beck Pavel Běžci Chomutov 10 km Muži do 49 let 257 00:49:11.0 164.
62. Patroch Pavel Běžci Chomutov 10 km Muži do 49 let 270 00:49:14.7 165.
63. Koubl Radek Hormin Team Žatec 10 km Muži do 49 let 243 00:50:22.2 177.
64. Kočí Josef Patriot team Kadaň 10 km Muži do 49 let 73 00:50:58.5 182.
65. Červený Ladislav KK Chomutov 10 km Muži do 49 let 201 00:51:00.0 183.
66. Korbatý Vladimír 10 km Muži do 49 let 224 00:51:14.2 187.
67. Bernášek Stanislav Klášterec nad Ohří 10 km Muži do 49 let 245 00:51:18.7 188.
68. Kudrna Pavel Libořice 10 km Muži do 49 let 88 00:51:34.0 192.
69. Bobeš Martin Chomutov 10 km Muži do 49 let 299 00:51:40.5 195.
70. Pavlíček Rudolf SRTG Strupčice 10 km Muži do 49 let 306 00:51:41.7 196.
71. Šmejkal Řadek REKORD 10 km Muži do 49 let 169 00:51:42.2 198.
72. Lichner Martin Rozbehame Vary 10 km Muži do 49 let 97 00:51:47.7 199.
73. Holcman Aleš BK jeleni 10 km Muži do 49 let 43 00:52:17.5 203.
74. Brožek Oldřich Most 10 km Muži do 49 let 11 00:52:49.2 212.
75. Liška Jiří Brutal team Děčín 10 km Muži do 49 let 98 00:53:29.5 216.
76. Smíšek Tomáš SKP Most 10 km Muži do 49 let 215 00:54:53.2 231.
77. froněk martin Record 10 km Muži do 49 let 33 00:54:54.5 234.
78. Volf Miroslav Běžci Chomutov 10 km Muži do 49 let 281 00:55:37.2 237.
79. Mareš Petr domaciudrzbar.cz 10 km Muži do 49 let 107 00:56:47.5 246.
80. Hanzlík Martin Nejdek 10 km Muži do 49 let 237 00:57:14.7 250.
81. Prokeš Dušan 10 km Muži do 49 let 317 00:57:58.2 254.
82. Řehoř Zdeněk SRTG Strupčice 10 km Muži do 49 let 328 00:58:04.2 257.
83. Ulrych David SRTG Most 10 km Muži do 49 let 286 00:58:17.0 258.
84. Urban Karel Hopman Team Žatec 10 km Muži do 49 let 233 00:59:16.5 268.
85. barta Rostislav 10 km Muži do 49 let 4 01:02:51.0 284.

10 km - Muži do 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kožák Milan SC Start Karlovy Vary 10 km Muži do 59 let 84 00:35:28.7 9.
2. Beshir Ervin SM Zdice 10 km Muži do 59 let 267 00:36:36.7 15.
3. Vacarda Vladimír Eleven Run Team 10 km Muži do 59 let 228 00:37:34.0 24.
4. Vopat Milan Pro-Corde Chomutov 10 km Muži do 59 let 188 00:40:03.2 47.
5. Hofreiter Bohdan Aces Team K. Vary 10 km Muži do 59 let 330 00:41:07.0 55.
6. Vodička Pavel Most 10 km Muži do 59 let 185 00:41:18.7 58.
7. Wipler Martin Revitrans Bílina 10 km Muži do 59 let 231 00:41:48.2 66.
8. Petr Drahý Chomutov 10 km Muži do 59 let 128 00:42:15.0 73.
9. Mikeš Jindřich Triatlet K. Vary 10 km Muži do 59 let 226 00:42:32.2 76.
10. Zítka Miloslav ŠAK Chodov 10 km Muži do 59 let 196 00:42:49.7 81.
11. Tittelbach Karel Most 10 km Muži do 59 let 274 00:43:15.5 84.
12. Watzke Petr VitaSport.cz / Teplice 10 km Muži do 59 let 194 00:43:52.5 91.
13. Vorlík Pavel Stadice 10 km Muži do 59 let 189 00:44:01.7 94.
14. Dicá Vladimír TJ Slavoj Bečov nad Teplou 10 km Muži do 59 let 21 00:44:33.2 109.
15. Civín Jiří 10 km Muži do 59 let 209 00:46:09.0 120.
16. Myslivec Jan VTŽ Chomutov 10 km Muži do 59 let 254 00:47:06.0 134.
17. Vyšín Jiří Karlovy Vary 10 km Muži do 59 let 192 00:47:16.0 137.
18. Sládek Jiří BK Žatec 10 km Muži do 59 let 154 00:47:25.2 141.
19. Liebig Vilém 10 km Muži do 59 let 96 00:47:33.5 145.
20. Pabišta Petr BKJ Most 10 km Muži do 59 let 121 00:48:21.0 152.
21. Segl Jaroslav KL Sport Most 10 km Muži do 59 let 253 00:48:39.2 157.
22. Vlk Luděk Povrlske běhny 10 km Muži do 59 let 184 00:48:58.5 158.
23. Potrebuješ Jan Běžci Chomutov 10 km Muži do 59 let 130 00:52:09.7 202.
24. Baumat Tomáš TJ Slavia Chomutov 10 km Muži do 59 let 208 00:52:28.2 205.
25. Nastoupil Martin Účetnictví Nastoupil 10 km Muži do 59 let 278 00:53:50.5 224.
26. Holeček František Triatlet K. Vary 10 km Muži do 59 let 290 00:53:54.7 225.
27. Hrůza Michal 10 km Muži do 59 let 54 00:56:47.0 245.
28. Miltner Petr Faler Bike Team 10 km Muži do 59 let 206 01:01:46.0 280.
29. Hulha Karel Lokomotiva Teplice O B 10 km Muži do 59 let 55 01:06:26.5 293.
  Kelbich Petr Squadra di Alto Forno 10 km Muži do 59 let 72 DNF  

10 km - Ženy nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vítková Zuzana Most 10 km Ženy nad 50 let 179 00:44:13.5 100.
2. Mališová Karla TSK Praha 10 km Ženy nad 50 let 316 00:44:33.5 110.
3. Lukášková Zlata AC Falcon Rokycany 10 km Ženy nad 50 let 102 00:45:31.7 116.
4. Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošť 10 km Ženy nad 50 let 280 00:46:37.0 129.
5. Vyšínová Iveta Karlovy Vary 10 km Ženy nad 50 let 193 00:49:50.2 171.
6. Kořínková Marta Dubí 10 km Ženy nad 50 let 78 00:50:05.0 175.
7. Špinarová Jana SC Start K. Vary 10 km Ženy nad 50 let 289 00:53:22.5 215.

10 km - Muži do 69 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 10 km Muži do 69 let 14 00:40:07.7 48.
2. BARTL Milan Krušnoborci 10 km Muži do 69 let 5 00:41:57.5 70.
3. Kaciř Zdeněk LOUČNÁ 956 10 km Muži do 69 let 67 00:42:10.0 71.
4. Gombita Josef Most 10 km Muži do 69 let 251 00:43:58.0 93.
5. Szász Petr Ultrasport Sokolov 10 km Muži do 69 let 162 00:45:54.0 118.
6. Kouba Stanislav Most 10 km Muži do 69 let 252 00:46:28.5 126.
7. Westrmaier Jiří 10 km Muži do 69 let 284 00:46:51.2 131.
8. Hons Miloslav VTŽ Chomutov 10 km Muži do 69 let 47 00:50:44.7 179.
9. Čekan Miroslav Ostrov 10 km Muži do 69 let 18 00:50:56.2 181.
10. Svoboda Josef Cyklo-Chomutov 10 km Muži do 69 let 219 00:51:05.5 186.
11. Jiráček Petr MP Chomutov 10 km Muži do 69 let 64 00:51:34.5 193.
12. Mikeš Václav Sport Josefov 10 km Muži do 69 let 266 00:53:30.7 218.
13. Motlík Pavel SOHV Abertamy 10 km Muži do 69 let 260 00:53:38.5 220.
14. Koutný Antonín Chomutov 10 km Muži do 69 let 82 00:54:33.2 227.
15. Michler Petr Liga 100 Praha 10 km Muži do 69 let 19 00:56:53.0 247.
16. Smeták Václav AK Most 10 km Muži do 69 let 275 01:03:06.2 285.

10 km - Muži nad 70 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vorlíček Rudolf BK Běkodo Teplice 10 km Muži nad 70 let 232 00:47:19.7 139.
2. Šnůcha Václav SV Stříbro 10 km Muži nad 70 let 300 00:49:19.5 166.
3. Řezáč Ivo AK Chemopetrol Litvínov 10 km Muži nad 70 let 149 00:51:31.0 191.
4. Vaníček Jiří 10 km Muži nad 70 let 311 00:52:43.5 211.
5. Olah Dušan TT-Glasman Teplice 10 km Muži nad 70 let 213 00:54:50.7 230.
6. Krassa Manfred ŠAK Chodov 10 km Muži nad 70 let 241 00:56:26.0 243.
7. Zouhar Jiří TT-Glasman Teplice 10 km Muži nad 70 let 212 00:57:44.5 252.
8. Kostka Josef VTŽ Chomutov 10 km Muži nad 70 let 295 01:00:08.0 271.
9. Červenka Karel Hora Svaté Kateřiny 10 km Muži nad 70 let 20 01:03:21.2 288.
10. Anděl Miroslav Chomutov 10 km Muži nad 70 let 293 01:15:17.5 301.
11. Pejpal Jiří TJ liga 100 Praha 10 km Muži nad 70 let 125 01:17:10.5 302.