Výsledky závodu

MILADATLON 2018

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 25.08.2018



Triatlon žáci : 0,05 - 2,5 - 1 - Muž (6-8 let) ročník narození 2012-2010

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Lodr Oliver Bitters superior cyklofit Triatlon žáci : 0,05 - 2,5 - 1 Muž (6-8 let) ročník narození 2012-2010 903 00:19:45.9 1. PDF
2. Lukeš Šimon Triatlon žáci : 0,05 - 2,5 - 1 Muž (6-8 let) ročník narození 2012-2010 040 00:19:50.3 2. PDF
3. Šára Petr AC Praha 1890 Triatlon žáci : 0,05 - 2,5 - 1 Muž (6-8 let) ročník narození 2012-2010 905 00:20:11.9 3. PDF
4. Rous Matěj KRK Litoměřice Triatlon žáci : 0,05 - 2,5 - 1 Muž (6-8 let) ročník narození 2012-2010 904 00:20:35.8 4. PDF
5. Lukeš Jan Triatlon žáci : 0,05 - 2,5 - 1 Muž (6-8 let) ročník narození 2012-2010 039 00:25:11.8 6. PDF

Triatlon žáci : 0,05 - 2,5 - 1 - Žena (6-8 let) ročník narození 2012-2010

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Orlowská Pavlína PEPET Triatlon žáci : 0,05 - 2,5 - 1 Žena (6-8 let) ročník narození 2012-2010 900 00:23:37.2 5. PDF
2. Brzková Nela ELEVEN MERCEDES MITAS Triatlon žáci : 0,05 - 2,5 - 1 Žena (6-8 let) ročník narození 2012-2010 901 00:26:15.6 7. PDF
  Vesecká Sarah Pankration gym Triatlon žáci : 0,05 - 2,5 - 1 Žena (6-8 let) ročník narození 2012-2010 902 DNS    

Triatlon žáci : 0,1 - 5 - 1,5 - Muž (9-11 let) ročník narození 2009-2007

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Hanek Adam Triatlet Karlovy Vary Triatlon žáci : 0,1 - 5 - 1,5 Muž (9-11 let) ročník narození 2009-2007 036 00:27:48.2 2. PDF
2. Tichý Martin GG Doksy Triatlon žáci : 0,1 - 5 - 1,5 Muž (9-11 let) ročník narození 2009-2007 037 00:28:49.4 5. PDF
3. Tonar Jan Triatlon žáci : 0,1 - 5 - 1,5 Muž (9-11 let) ročník narození 2009-2007 802 00:35:17.5 10. PDF

Triatlon žáci : 0,1 - 5 - 1,5 - Žena (9-11 let) ročník narození 2009-2007

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Šárová Ema AC Praha 1890 Triatlon žáci : 0,1 - 5 - 1,5 Žena (9-11 let) ročník narození 2009-2007 800 00:31:08.5 7. PDF
2. Šárová Karolína Triatlon žáci : 0,1 - 5 - 1,5 Žena (9-11 let) ročník narození 2009-2007 035 00:33:43.8 8. PDF
3. Tonarová Zuzana Triatlon žáci : 0,1 - 5 - 1,5 Žena (9-11 let) ročník narození 2009-2007 801 00:34:21.3 9. PDF

Triatlon žáci : 0,1 - 5 - 1,5 - Žena (12-14 let) ročník narození 2006-2004

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Vesecká Nicol TRI KLUB Příbram Triatlon žáci : 0,1 - 5 - 1,5 Žena (12-14 let) ročník narození 2006-2004 804 00:24:31.5 1. PDF
2. Kusebachová Nikola Triatlon žáci : 0,1 - 5 - 1,5 Žena (12-14 let) ročník narození 2006-2004 038 00:28:07.7 3. PDF
3. Rousová Emma KRK Litoměřice Triatlon žáci : 0,1 - 5 - 1,5 Žena (12-14 let) ročník narození 2006-2004 803 00:28:15.5 4. PDF
4. Synáčková Barbora Triatlon žáci : 0,1 - 5 - 1,5 Žena (12-14 let) ročník narození 2006-2004 805 00:29:06.4 6. PDF

Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 - Žena (15-17 let) ročník narození 2003-2001

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Blechová Lucie LBS Sport Team Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (15-17 let) ročník narození 2003-2001 700 00:51:29.0 19. PDF
2. Holinková Tereza Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (15-17 let) ročník narození 2003-2001 041 00:59:31.4 36. PDF

Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 - Muž (15-17 let) ročník narození 2003-2001

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Čumpelík Marek Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (15-17 let) ročník narození 2003-2001 701 00:44:47.2 4. PDF
2. Groulík Vít Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (15-17 let) ročník narození 2003-2001 703 00:48:28.3 10. PDF
3. Synáček Petr Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (15-17 let) ročník narození 2003-2001 702 00:48:38.0 11. PDF

Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 - Muž (18-21 let) ročník narození 2000-1997

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kobližek Šimon SBR TT Ústí nad Labem Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (18-21 let) ročník narození 2000-1997 501 00:39:16.6 1. PDF

Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 - Žena (18-21 let) ročník narození 2000-1997

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kohoutová Barbora Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (18-21 let) ročník narození 2000-1997 500 00:53:54.4 23. PDF

Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 - Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kurka Vojtěch Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 020 00:44:45.3 3. PDF
2. Lukačovič Miloš Šneci Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 513 00:46:11.2 5. PDF
3. Vlach Míra Geny z Keni Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 016 00:47:40.8 7. PDF
4. Nademlejnský David narozeninovy tym Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 520 00:49:59.4 14. PDF
5. Žitný Petr Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 518 00:50:07.9 15. PDF
6. Houdek Pavel Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 515 00:50:34.7 16. PDF
7. Kosinka Vojtěch Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 019 00:51:06.2 17. PDF
8. Hess Libor Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 517 00:51:12.0 18. PDF
9. Helešic Jakub Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 516 00:54:31.6 25. PDF
10. Krev Pavel Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 519 00:55:38.0 29. PDF
11. Blažek David Šneci Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 514 00:57:09.7 31. PDF
12. Hajduk Jaroslav narozeninovy tym Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 512 00:58:27.5 35. PDF

Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 - Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Diničová Eva Běhny s.r.o. Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 023 00:49:11.8 13. PDF
2. Pánková Jana Běžci Chomutov Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 505 00:51:34.9 20. PDF
3. Klausová Lucie Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 504 00:51:46.8 21. PDF
4. Plíšková Lucie Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 506 00:54:36.7 26. PDF
5. Folbergerová Barbora Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 024 00:56:38.3 30. PDF
6. Hadravova Eva Běháme spolu Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 508 00:58:23.3 34. PDF
7. Opočenská Dominika Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 510 01:00:38.2 37. PDF
8. Božíková Olga Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 509 01:04:38.2 41. PDF
9. Vodáková Lída SRTG Teplice Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 507 01:08:49.9 43. PDF
  Macháčová Veronika Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 502 DNS    
  Pluháčková Markéta Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 503 DNS    
  Zapletalova Katerina TJ Sokol Maxičky Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 511 DNS    

Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 - Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Volf Miroslav Běžci Chomutov Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 530 00:43:42.0 2. PDF
2. Tichý Martin SG Doksy Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 026 00:48:00.1 9. PDF
3. Pilný Václav Skylog Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 017 00:49:04.3 12. PDF
4. Střílek Radislav Šneci Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 531 00:52:41.4 22. PDF
5. Kolář Martin Kolářovci Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 001 00:54:19.5 24. PDF
6. Pros Marek Skylog Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 018 00:54:45.1 27. PDF
  Velan Vít Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 532 DNS    

Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 - Žena (40-49 let) ročník narození 1978-1969

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Štěpánková Martina Fitmin Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (40-49 let) ročník narození 1978-1969 526 00:47:01.7 6. PDF
2. Kusebauchová Taťána Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (40-49 let) ročník narození 1978-1969 524 00:55:16.9 28. PDF
3. Absolonová Chvalovská Miluše MiJa Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (40-49 let) ročník narození 1978-1969 523 00:58:05.2 33. PDF
4. Kapitániková Jana MiJa Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (40-49 let) ročník narození 1978-1969 527 01:01:12.7 38. PDF
5. Pravcová Věra Cykloteam Ostrov Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (40-49 let) ročník narození 1978-1969 529 01:03:27.4 39. PDF
6. Kubíková Marcela Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (40-49 let) ročník narození 1978-1969 521 01:04:00.4 40. PDF
7. Poupěová Zuzana Pupíci Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (40-49 let) ročník narození 1978-1969 525 01:05:09.1 42. PDF
  Burdigová Veronika Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (40-49 let) ročník narození 1978-1969 528 DNS    

Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 - Muž (50-59 let) ročník narození 1968-1959

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Blecha Martin Šviháci Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (50-59 let) ročník narození 1968-1959 534 00:47:49.4 8. PDF
  Poupě Petr Pupíci Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Muž (50-59 let) ročník narození 1968-1959 533 DNF    

Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 - Žena (50-59 let) ročník narození 1968-1959

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Tichá Vladana SG Doksy Triatlon short : 0,25 - 11 - 2,5 Žena (50-59 let) ročník narození 1968-1959 025 00:57:24.2 32. PDF

Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 - Muž elite (18+ let) ročník narození 2000 ------

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Petr Ondřej Active Tour Cycling Team Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž elite (18+ let) ročník narození 2000 ------ 6 01:06:25.8 1. PDF
2. Merle Jakub KOME klub Kraslice Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž elite (18+ let) ročník narození 2000 ------ 4 01:08:24.3 2. PDF
3. Jindra Pavel Multisport Team Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž elite (18+ let) ročník narození 2000 ------ 3 01:10:51.7 3. PDF
4. Janda David SK Kola Víšek Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž elite (18+ let) ročník narození 2000 ------ 9 01:14:12.4 4. PDF
5. Obr Tomáš BODYID.com Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž elite (18+ let) ročník narození 2000 ------ 012 01:15:02.6 6. PDF
6. Odl Jakub Witte Bike team Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž elite (18+ let) ročník narození 2000 ------ 5 01:29:17.5 35. PDF
  Hrouda Milan MULTISPORT TEAM Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž elite (18+ let) ročník narození 2000 ------ 7 DNS    

Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 - Žena elite (18+ let) ročník narození 2000 ------

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Šlapová Hana KOME klub Kraslice Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena elite (18+ let) ročník narození 2000 ------ 1 01:27:29.3 26. PDF
2. Kounovská Veronika Cykloteam Ostrov Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena elite (18+ let) ročník narození 2000 ------ 2 01:48:22.2 79. PDF
  Srogoňová Alena PROFI SPORT Cheb Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena elite (18+ let) ročník narození 2000 ------ 8 DNF    

Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 - Muž (18-21 let) ročník narození 2000-1997

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Nosek Filip Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (18-21 let) ročník narození 2000-1997 101 01:45:28.0 76. PDF
2. Hetcl Roman Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (18-21 let) ročník narození 2000-1997 102 01:53:21.0 83. PDF

Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 - Žena (18-21 let) ročník narození 2000-1997

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
  Kamenická Anna Draci Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (18-21 let) ročník narození 2000-1997 100 DNS    

Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 - Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Oppelt Michal Krušnoman TT Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 007 01:21:34.4 8. PDF
2. Pelc Jiří Triatlet.KV Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 141 01:21:38.0 10. PDF
3. Kotrč Ondřej Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 124 01:22:10.0 11. PDF
4. Beránek Ladislav Koloshop team Teplice Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 122 01:23:37.0 14. PDF
5. Dycka Petr Podrážek Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 008 01:23:49.6 15. PDF
6. Havel Miroslav T.J. Sokol Dolní Mísečky Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 133 01:24:24.8 16. PDF
7. Novák Jan Zřejmě dobrý oddíl Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 116 01:24:32.6 17. PDF
8. Kroča Tomáš Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 013 01:25:57.8 18. PDF
9. Benda Ondřej RED tým Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 113 01:26:09.8 19. PDF
10. Sentenský Petr Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 139 01:26:46.4 22. PDF
11. Veber Zdeněk Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 138 01:26:59.5 23. PDF
12. Glaser Jiří Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 125 01:27:05.5 24. PDF
13. Nápravník Martin Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 121 01:27:34.8 27. PDF
14. Bílek Ondřej Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 009 01:28:25.0 30. PDF
15. Brzek Pavel ELEVEN MERCEDES MITAS Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 126 01:29:07.4 34. PDF
16. Jeřábek Ivo SWEEP Cycling Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 114 01:29:49.2 37. PDF
17. Koubek Michal SKP Sever Teplice Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 115 01:30:55.0 38. PDF
18. sýkora pavel Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 119 01:32:10.0 41. PDF
19. Fischer Jindřich Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 010 01:32:36.4 42. PDF
20. Hála Jiří Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 120 01:32:48.5 43. PDF
21. Měřička Jiří TJ Astra Praha Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 128 01:33:49.8 46. PDF
22. Bednařík Michal USK Provod Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 142 01:35:21.5 49. PDF
23. Burdik Štěpán Slaný Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 022 01:36:03.6 50. PDF
24. Bubla Lukáš Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 140 01:37:51.0 55. PDF
25. Vorel Jaroslav Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 132 01:38:22.6 56. PDF
26. Machota Miroslav Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 028 01:38:39.3 57. PDF
27. Kukla Josef Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 129 01:38:40.1 58. PDF
28. Křeček Tomáš Klub 100 Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 015 01:39:15.1 60. PDF
29. Štika Jan Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 117 01:39:37.6 62. PDF
30. Váňa Pavel Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 134 01:39:56.3 63. PDF
31. Koudelka Martin Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 130 01:41:59.4 66. PDF
32. Hameta Jan Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 123 01:42:03.4 67. PDF
33. Vardan Martin Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 136 01:44:01.4 71. PDF
34. Burc Marek Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 135 01:44:22.3 74. PDF
35. Ferstel Nikola Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 131 01:45:34.4 77. PDF
  Břehovský Roman kruchač Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 127 DNS    
  Janouch Marek Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 143 DNS    
  hladik jakub Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 137 DNS    
  Drábek Pavel Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 118 DNS    

Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 - Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Nováková Natálie Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 030 01:36:05.2 51. PDF
2. Havlová Zlata T.J. Sokol Dolní Mísečky Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 111 01:39:13.0 59. PDF
3. Hahn Hana Sweep Ultimate Gym Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 006 01:39:23.3 61. PDF
4. Dušková Dominika Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 029 01:44:11.4 73. PDF
5. Chytilová Anna TRIŽENY Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 108 01:44:32.2 75. PDF
6. Nováková Tereza Zřejmě dobrý oddíl Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 103 01:50:25.5 80. PDF
7. Skalková Karolína Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 112 01:53:16.8 82. PDF
8. Rauerová Michaela Báječné ženy v běhu Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 110 01:54:18.3 84. PDF
9. Kuklová Květa Báječné ženy v běhu Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 107 02:01:01.8 86. PDF
10. Muchová Jana Báječné ženy v běhu Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 109 02:06:55.8 89. PDF
  Maierová Martina TRIŽENY Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 105 DNS    
  Kalachová Kamila Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 106 DNS    
  Daňková Hana Triženy Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 104 DNS    

Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 - Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Blažek Jiří Jablonecké Mattonky Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 011 01:14:28.8 5. PDF
2. Peterka Marek Triade Decin Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 150 01:18:27.8 7. PDF
3. Zalabák Otakar SK MP Děčín Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 151 01:21:36.4 9. PDF
4. Vojtěchovský Tomáš Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 002 01:23:09.4 13. PDF
5. Ňachaj Pavol Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 003 01:26:31.1 20. PDF
6. Konečný Lukáš Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 170 01:26:40.7 21. PDF
7. Prokoš Petr Sweep Ultimate Gym Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 005 01:27:40.8 28. PDF
8. Mendl Petr Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 165 01:27:52.2 29. PDF
9. Stuchl Jindřich Cykloteam Ostrov Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 155 01:28:43.1 31. PDF
10. Friedl Tomas skrivanek Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 162 01:28:59.5 33. PDF
11. Novotný Rosťa Bebíčka Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 159 01:31:28.2 39. PDF
12. Orlowski Petr PEPET Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 157 01:33:36.9 45. PDF
13. Tvrdik Pavel Caffee Banksia Team Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 156 01:34:36.0 47. PDF
14. Hodina Petr 1.CTK Netolice Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 154 01:37:23.5 53. PDF
15. Kadleček Daniel Atletika Litvínov Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 153 01:37:47.7 54. PDF
16. Řezáč Luděk Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 164 01:42:18.9 68. PDF
17. Malý Vojtěch Sweep Ultimate Gym Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 004 01:43:14.9 70. PDF
18. Kaut Kamil RED tým Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 158 01:44:10.4 72. PDF
19. Malínský Bronislav Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 160 01:53:13.6 81. PDF
20. Urban Radek Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 021 02:02:09.5 87. PDF
  Kumžák Martin Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 163 DNF    
  Ticháček Jan SKP Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 161 DNS    
  Fritsch Robert RF CYKLO Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 152 DNS    

Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 - Žena (40-49 let) ročník narození 1978-1969

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Praská Vendulka Atletika Litvínov Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (40-49 let) ročník narození 1978-1969 146 01:35:09.7 48. PDF
2. Seemanová Jana Sokol Strašnice Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (40-49 let) ročník narození 1978-1969 147 01:41:44.2 64. PDF
3. Vesecká Renáta Pankration gym Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (40-49 let) ročník narození 1978-1969 148 01:42:25.2 69. PDF
4. Pikešová Ivona Bebíčka Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (40-49 let) ročník narození 1978-1969 149 01:47:53.7 78. PDF
5. Prokopová Petra Šneci v běhu Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (40-49 let) ročník narození 1978-1969 145 01:54:28.2 85. PDF
6. Pernstecherová Andrea Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (40-49 let) ročník narození 1978-1969 522 02:04:56.5 88. PDF
  Suchomelová Marcela Draci Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (40-49 let) ročník narození 1978-1969 144 DNS    

Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 - Muž (50-59 let) ročník narození 1968-1959

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Rous Přemysl KRK Litoměřice Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (50-59 let) ročník narození 1968-1959 167 01:27:19.8 25. PDF
2. Seeman Tomáš Medicína Praha Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (50-59 let) ročník narození 1968-1959 169 01:28:57.1 32. PDF
3. Holub Jaroslav Úsobí Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (50-59 let) ročník narození 1968-1959 031 01:29:21.7 36. PDF
4. Dolanský Pavel Hobýci Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Muž (50-59 let) ročník narození 1968-1959 168 01:33:00.3 44. PDF

Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 - Žena (50-59 let) ročník narození 1968-1959

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
  Vápeníková Jana Chironax Dental Servis Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 Žena (50-59 let) ročník narození 1968-1959 166 DNF    

Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 - smíšené štafety – součet věků závodníků do 119 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Josef Mezník + Ondřej Procházka + Eliška Cibulková EPO tým Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 smíšené štafety – součet věků závodníků do 119 let 203 01:23:01.8 12. PDF
2. Michal HO Tisá Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 smíšené štafety – součet věků závodníků do 119 let 204 01:37:16.1 52. PDF

Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 - štafety mužů – součet věků závodníků od 120 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
  Jiří Vais + Jan Švehla + Radim Kominík Rychlý trubky Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 štafety mužů – součet věků závodníků od 120 let 200 DNF    

Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 - smíšené štafety – součet věků závodníků od 120 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Petr Brouk + Jana Zemanová + Jiří Ebel Radler Atletik Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 smíšené štafety – součet věků závodníků od 120 let 201 01:31:29.7 40. PDF
2. Kamil Tonar + Vladimír Ježek + Jana Tonarová Triatlon long : 0,5 - 20 - 5 smíšené štafety – součet věků závodníků od 120 let 202 01:41:50.4 65. PDF

Kvadriatlon : 0,5 - 2 - 20 - 5 - Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Jansa Martin Kvadriatlon : 0,5 - 2 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 302 01:37:45.2 2. PDF
2. Škorpil Jaromír Kvadriatlon : 0,5 - 2 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 014 01:50:51.4 5. PDF
3. Cibulka Jan X ski school Strážné Kvadriatlon : 0,5 - 2 - 20 - 5 Muž (22-39 let) ročník narození 1996-1979 301 01:59:33.1 9. PDF

Kvadriatlon : 0,5 - 2 - 20 - 5 - Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Antalová Ladislava Koloshop Team Kvadriatlon : 0,5 - 2 - 20 - 5 Žena (22-39 let) ročník narození 1996-1979 300 01:53:20.4 6. PDF

Kvadriatlon : 0,5 - 2 - 20 - 5 - Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Šára Pavel AC Praha 1890 Kvadriatlon : 0,5 - 2 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 304 01:35:49.9 1. PDF
2. Šára František TJ Chemička Ústí n/L Kvadriatlon : 0,5 - 2 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 307 01:39:59.8 3. PDF
3. Kohlíček Martin X ski school Strážné Kvadriatlon : 0,5 - 2 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 306 01:53:40.7 7. PDF
4. Rychtr Luděk X ski school Strážné Kvadriatlon : 0,5 - 2 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 308 01:54:34.8 8. PDF
  Vesecky Jiří Pankration gym Kvadriatlon : 0,5 - 2 - 20 - 5 Muž (40-49 let) ročník narození 1978-1969 305 DNF    

Kvadriatlon : 0,5 - 2 - 20 - 5 - Žena (40-49 let) ročník narození 1978-1969

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Bublová Naďa Koloshop team Kvadriatlon : 0,5 - 2 - 20 - 5 Žena (40-49 let) ročník narození 1978-1969 303 02:10:05.9 11. PDF

Kvadriatlon : 0,5 - 2 - 20 - 5 - Muž (50-59 let) ročník narození 1968-1959

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
  Lukeš Tomáš Kvadriatlon : 0,5 - 2 - 20 - 5 Muž (50-59 let) ročník narození 1968-1959 027 DNF    

Kvadriatlon : 0,5 - 2 - 20 - 5 - štafety bez rozdílu pohlaví a věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Josef Prokop + Martin Mádlík + Martin Malý + Luboš Reis UJEP OHS Kvadriatlon : 0,5 - 2 - 20 - 5 štafety bez rozdílu pohlaví a věku 401 01:40:46.3 4. PDF
2. Ivana Poštová + Lukáš Terč + Jaroslav Tvrdík + Ondřej Zíma ApeLIJO Kvadriatlon : 0,5 - 2 - 20 - 5 štafety bez rozdílu pohlaví a věku 400 02:04:40.4 10. PDF

Štafeta short : 0,05 - 11 - 2,5 - Člen (6-12 let) ročník narození 2012 - 2006

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Jan Bubla + Jan Bubla + Petra Bublová Koloshop team Bublovi Štafeta short : 0,05 - 11 - 2,5 Člen (6-12 let) ročník narození 2012 - 2006 603 00:39:58.1 1. PDF

Štafeta short : 0,05 - 11 - 2,5 - Všichni členové starší 16let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Jaromír Král st. + Jaromír Král ml. + Roman Svoboda RST VÝTAHY Ústí nad Labem Štafeta short : 0,05 - 11 - 2,5 Všichni členové starší 16let 600 00:45:22.2 2. PDF
2. Petra Fiklíková + Jana Mešo USK PROVOD Ústí nad Labem Štafeta short : 0,05 - 11 - 2,5 Všichni členové starší 16let 602 00:49:02.9 3. PDF
3. Veronika Stará + Petra Svobodová + Hana Šteflová RST VÝTAHY Štafeta short : 0,05 - 11 - 2,5 Všichni členové starší 16let 601 00:58:41.8 4. PDF
  Eliška Lupačová + Eva Matějková + Martin Matějka + Adam Lupač Štafeta short : 0,05 - 11 - 2,5 Všichni členové starší 16let 604 DNS