Výsledky závodu

Stodská osmička

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.07.2018



8km - Dorostenci do 20 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedláček Miroslav Hořovice 8km Dorostenci do 20 let 16 00:32:04.4 3.
2. Macán Jakub TJ Jiskra Domažlice 8km Dorostenci do 20 let 24 00:36:54.4 12.
3. Váchal Kristián AC Domažlice 8km Dorostenci do 20 let 32 00:44:59.7 38.

8km - Junioři 20-30 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Černý Martin AC Trial Plzeň 8km Junioři 20-30 let 14 00:29:33.4 1.
2. Hájek Jiří 8km Junioři 20-30 let 44 00:39:07.9 18.
  Kabourek Pavel Pobežovice 8km Junioři 20-30 let 37 DNF  

8km - Muži 30-40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dietl Marek Nezdice 8km Muži 30-40 let 49 00:32:41.2 5.
2. Chmelíř Petr Hc CHotíkov 8km Muži 30-40 let 28 00:33:00.2 6.
3. Gabriel Lukáš 8km Muži 30-40 let 12 00:34:01.9 8.
4. Císař Jan Atletclub Nýřany 8km Muži 30-40 let 1 00:34:45.9 9.
5. Podlena Václav 8km Muži 30-40 let 46 00:35:10.5 10.
6. Nejedlý Přemysl 8km Muži 30-40 let 29 00:38:04.0 15.
7. Bukovsky Petr Aligator team 8km Muži 30-40 let 30 00:39:00.4 17.
8. Zedníček Jan RK Evropa Plzeň 8km Muži 30-40 let 10 00:39:54.5 22.
9. Praizler Pavel 8km Muži 30-40 let 51 00:41:00.2 28.
10. Zahoř Zdeněk Sokol Hlohová 8km Muži 30-40 let 47 00:41:02.5 29.
11. Kazda Jakub Klub / Tým 8km Muži 30-40 let 33 00:41:36.5 32.
12. Kratěna Ivo 8km Muži 30-40 let 54 00:42:55.0 34.
13. Švík Jan RK Evropa Plzeň 8km Muži 30-40 let 21 00:44:49.7 37.

8km - Muži 40-50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vrána Pavel HOSaSM 8km Muži 40-50 let 43 00:30:58.2 2.
2. Veselý Petr Squashclub Plzeň 8km Muži 40-50 let 11 00:32:18.7 4.
3. Majer Jan Silvini Madshus Team 8km Muži 40-50 let 38 00:33:41.2 7.
4. Macán Miloslav BKV Holýšov 8km Muži 40-50 let 23 00:37:18.2 13.
5. Langa Petr 8km Muži 40-50 let 50 00:47:23.2 42.
6. Kalous Martin 8km Muži 40-50 let 52 00:51:56.5 47.

8km - Muži 50-60 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tarantík Josef BK Lhota 8km Muži 50-60 let 39 00:36:49.2 11.
2. Gabriel Jan 8km Muži 50-60 let 13 00:39:39.0 21.
3. Černý Karel RK Evropa Plzeň 8km Muži 50-60 let 9 00:40:12.2 24.
4. Kotek Silvestr Atletclub Nýřany 8km Muži 50-60 let 42 00:40:37.4 26.
5. Šik Karel Plzeň 8km Muži 50-60 let 22 00:41:19.5 30.
6. Zahoř Josef FK Holýšov 8km Muži 50-60 let 48 00:45:54.2 40.

8km - Muži 60-70 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hojda Petr Klenčí 8km Muži 60-70 let 17 00:38:31.2 16.
2. Fait Karel AGP Domažlice 8km Muži 60-70 let 26 00:40:25.5 25.
3. Labauc Štefan SV Stříbro 8km Muži 60-70 let 36 00:43:43.7 35.
4. dvorský emil DV Líně 8km Muži 60-70 let 27 01:07:31.5 53.

8km - Muži 70+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Janový Petr AC- TRIAL PLZEŇ 8km Muži 70+ 6 00:44:36.7 36.
2. Kasík Miroslav Český běžecký klub 8km Muži 70+ 15 00:50:11.0 45.

8km - Juniorky do 30 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Barthová Karolína 8km Juniorky do 30 let 45 01:01:52.5 52.

8km - Ženy 30-40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Soukupová Julie Forrest Gump Team 8km Ženy 30-40 let 20 00:37:20.7 14.
2. Císařová Dana Atletclub Nýřany 8km Ženy 30-40 let 2 00:40:43.0 27.
3. Timurová Pavlína Domažlice 8km Ženy 30-40 let 35 00:41:26.7 31.
4. Ruská Alexandra Miláno Holýšov 8km Ženy 30-40 let 25 00:42:22.0 33.
5. Argmannová Jana Aligator team Osvračín 8km Ženy 30-40 let 19 00:47:45.5 43.
6. Hájková Alexandra 8km Ženy 30-40 let 3 00:49:16.0 44.
7. Skořená Martina Chotěšov 8km Ženy 30-40 let 18 00:52:20.0 48.
8. Šimková Markéta 8km Ženy 30-40 let 5 00:57:28.2 49.
9. Vimmerova Vladislava 8km Ženy 30-40 let 4 00:57:31.2 50.
10. Horká Lucie 8km Ženy 30-40 let 53 01:01:51.7 51.

8km - Ženy 40-50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lieblová Markéta 8km Ženy 40-50 let 41 00:39:13.9 19.
2. Kabourková Ladislava Šneci v běhu 8km Ženy 40-50 let 34 00:45:14.7 39.
3. Formanová Lucie ZŠ Mrákov 8km Ženy 40-50 let 31 00:46:11.5 41.
4. Tarantíková Petra BK Lhota 8km Ženy 40-50 let 40 00:51:43.2 46.

8km - Ženy 50+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukášková Zlata AC Falcon Rokycany 8km Ženy 50+ 7 00:39:31.2 20.
2. Naxerová Jana USK CS Plzeň 8km Ženy 50+ 8 00:40:02.2 23.