Výsledky závodu

KIWI Xterra Triatlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 04.08.2018



Triatlon - Muži Elita

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Eberl Filip X Team BaNo Triatlon Muži Elita 80 01:12:18.2 1.
2. Merle Jakub KOME klub Kraslice   Triatlon Muži Elita 9 01:12:29.1 2.
3. Eberl Tomáš X-Team BaNo Karlovy Vary z. s. Triatlon Muži Elita 71 01:14:11.0 3.
4. Šilhan Jiří WITTE Bike Team Triatlon Muži Elita 90 01:19:44.6 7.
5. SMOLÍK Matin TJ SLAVIA Karlovy Vary Triatlon Muži Elita 120 01:29:03.8 28.
6. Jindřich Stuchl Cykloteam Ostrov Triatlon Muži Elita 33 01:31:49.8 34.
7. Hamata Lukáš Triatlet Karlovy vary  Triatlon Muži Elita 27 01:35:38.2 51.
8. Tomáš Masopust TJ Baník Krásno Triatlon Muži Elita 14 01:35:57.5 53.
9. Rába Kristian Hopman Žatec Triatlon Muži Elita 62 01:42:28.9 77.
10. Michal Havlíček ACES Team Karlovy Vary Triatlon Muži Elita 25 01:52:31.8 103.

Triatlon - Ženy Elita

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Švandova Lenka Bajker.eu Triatlon Ženy Elita 115 01:36:28.7 56.
2. Veronika Kounovska Cykloteam Ostrov Triatlon Ženy Elita 32 02:03:59.4 118.

Triatlon - Junioři hobby 15-18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Polák Filip KV ARENA TEAM Triatlon Junioři hobby 15-18 let 58 01:19:12.9 5.
2. Bernášek Tomáš SportRaces - Isaac team Triatlon Junioři hobby 15-18 let 11 01:27:24.4 18.
3. Landiga Martin Slavia K.Vary Triatlon Junioři hobby 15-18 let 54 01:28:49.1 26.
4. Čermák Vojtěch x-tri RV Triatlon Junioři hobby 15-18 let 128 01:36:04.0 55.
5. Kučera Robert Triatlet Karlovy Vary Triatlon Junioři hobby 15-18 let 77 01:42:40.9 78.
6. Bartoš Martin RUN-BIKE MARATHON Triatlon Junioři hobby 15-18 let 114 01:49:46.5 95.

Triatlon - Juniorky hobby 15-18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Srogoňová Alena PROFI SPORT Cheb Triatlon Juniorky hobby 15-18 let 89 01:31:56.2 35.
2. Kučerová Eliška Triatlet Karlovy Vary Triatlon Juniorky hobby 15-18 let 76 01:40:19.6 72.
3. Poláková Klára KV ARENA TEAM Triatlon Juniorky hobby 15-18 let 57 01:53:34.9 108.
4. Drahošová Eliška X-tri K. V. Triatlon Juniorky hobby 15-18 let 18 02:07:55.1 123.

Triatlon - Muži hobby 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brichta Miloš Jardúv sen Triatlon Muži hobby 19-39 let 141 01:18:59.2 4.
2. Navratil Josef Klempex team Triatlon Muži hobby 19-39 let 106 01:21:59.1 9.
3. Cipra Jiří Forrest Gump team Triatlon Muži hobby 19-39 let 107 01:27:05.5 16.
4. Bauer Ondřej White Byke Team Triatlon Muži hobby 19-39 let 137 01:27:07.5 17.
5. Tomáš Vinohradský Life Pro Gym Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 19-39 let 29 01:27:48.4 22.
6. Jakub Kovář Doubí Orchestra Triatlon Muži hobby 19-39 let 2 01:28:16.4 23.
7. Odl Jakub Witte Bike Team Triatlon Muži hobby 19-39 let 22 01:28:19.0 24.
8. Brož Milan Aša Triatlon Muži hobby 19-39 let 113 01:30:50.8 32.
9. Brožek Vítek Witte bike team Triatlon Muži hobby 19-39 let 117 01:31:25.5 33.
10. Bartoš František Ambike Triatlon Muži hobby 19-39 let 92 01:31:58.0 36.
11. Oslovič Tomáš Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 19-39 let 97 01:31:59.0 37.
12. Živnůstka Martin Witte Bike Team Triatlon Muži hobby 19-39 let 40 01:33:20.8 44.
13. Šimonek Petr STOPNITO Triatlon Muži hobby 19-39 let 52 01:34:44.7 48.
14. Adam Kuneš Korejský Sršni   Triatlon Muži hobby 19-39 let 12 01:35:17.7 50.
15. Hendrych  Tomáš Team Bike Perštejn Triatlon Muži hobby 19-39 let 38 01:35:39.3 52.
16. Szewieczek Martin Triatlet Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 19-39 let 79 01:36:02.3 54.
17. Habart Jiří Korejský Sršni B Triatlon Muži hobby 19-39 let 45 01:37:09.1 60.
18. Korellus Petr Kolová Triatlon Muži hobby 19-39 let 41 01:39:03.1 68.
19. Sobota Martin Pupkani KV Triatlon Muži hobby 19-39 let 61 01:42:22.0 76.
20. Jachim Jaroslav KV_Řachlíci Triatlon Muži hobby 19-39 let 60 01:43:00.0 82.
21. Mendel Michal TJ Sokol KV Triatlon Muži hobby 19-39 let 139 01:44:04.1 84.
22. Reischig Michal Korejský sršni B Triatlon Muži hobby 19-39 let 123 01:44:35.2 86.
23. Oplt Michal New Roll Runers Triatlon Muži hobby 19-39 let 138 01:46:13.8 90.
24. Rusev Pavel Korejský Sršni B Triatlon Muži hobby 19-39 let 84 01:50:34.9 97.
25. Timár Ondřej Korejský sršni B Triatlon Muži hobby 19-39 let 85 01:52:32.8 105.
26. Smutný Lukáš Triatlon Muži hobby 19-39 let 78 01:53:00.6 106.
27. Lukáš Svoboda SVVAT Triatlon Muži hobby 19-39 let 34 01:54:27.2 109.
28. Gössl Miroslav Geslík&Hebík Triatlon Muži hobby 19-39 let 102 02:00:00.2 115.
29. Lucovič Martin Nevim vole Triatlon Muži hobby 19-39 let 105 02:11:54.4 124.
  Hebík Tomáš Geslík&Hebík Triatlon Muži hobby 19-39 let 103 DNF  

Triatlon - Muži hobby 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vojta Pavel Žižkovský tygři Triatlon Muži hobby 40-49 let 93 01:19:37.9 6.
2. Chren Pavel PHKOVO Triatlon Muži hobby 40-49 let 132 01:20:23.9 8.
3. Novotný Lubomír USK Academie Cheb Triatlon Muži hobby 40-49 let 131 01:23:41.7 10.
4. Zatloukal Vít Popkani KV Triatlon Muži hobby 40-49 let 143 01:24:00.1 11.
5. Zrůst Martin TUKAN bike team Triatlon Muži hobby 40-49 let 98 01:24:19.6 12.
6. Čermák Martin X-tri K. V.  Triatlon Muži hobby 40-49 let 7 01:24:25.2 13.
7. Chlup Roman Tukan bike team K.Vary  Triatlon Muži hobby 40-49 let 17 01:27:32.0 19.
8. Huráň Martin Team-Bike-Perštejn Triatlon Muži hobby 40-49 let 74 01:27:45.0 21.
9. Vastl Olda Popkani KV Triatlon Muži hobby 40-49 let 135 01:29:15.7 29.
10. Libor Jirkovsky WITTE bike team Triatlon Muži hobby 40-49 let 23 01:32:24.4 40.
11. Krýsl Tomáš X-tri K. V.  Triatlon Muži hobby 40-49 let 8 01:32:49.9 41.
12. Průša Aleš USK Akademik Triatlon Muži hobby 40-49 let 39 01:32:57.5 43.
13. Havlík Milan individual Triatlon Muži hobby 40-49 let 121 01:36:46.8 59.
14. Kalenda Marek Pupkani KV Triatlon Muži hobby 40-49 let 124 01:37:26.9 62.
15. Petr Kubálek Korejský Sršni Triatlon Muži hobby 40-49 let 31 01:37:40.4 63.
16. Freml Petr Pupkani Triatlon Muži hobby 40-49 let 119 01:38:13.1 66.
17. Buriánek Tomáš Úřad Dalovice Triatlon Muži hobby 40-49 let 83 01:39:49.2 70.
18. Šatava Oleh Hory Triatlon Muži hobby 40-49 let 95 01:39:49.3 71.
19. Prokop Jan Pupkani KV Triatlon Muži hobby 40-49 let 46 01:40:19.7 73.
20. Janecký Jaroslav Středečníci Triatlon Muži hobby 40-49 let 118 01:42:05.0 75.
21. Filip Martin Ostrov Triatlon Muži hobby 40-49 let 125 01:42:41.2 79.
22. Kučera Robert WITTE Bike Team Triatlon Muži hobby 40-49 let 75 01:42:51.2 81.
23. Krčmařík Pavel TUKAN bike team K.Vary Triatlon Muži hobby 40-49 let 5 01:43:27.9 83.
24. Pavel Vitner Chodov  Triatlon Muži hobby 40-49 let 13 01:44:04.2 85.
25. Martin Ivan USK OUTDOOR PLZEŇ Triatlon Muži hobby 40-49 let 129 01:44:46.6 87.
26. Hendrych  Vlasta Team Bike Perštejn Triatlon Muži hobby 40-49 let 36 01:45:08.2 88.
27. Kropáček Jan WOLFNET Triatlon Muži hobby 40-49 let 86 01:45:19.8 89.
28. Zelenka Zdeněk Lázeňští švihácí Triatlon Muži hobby 40-49 let 109 01:47:48.0 91.
29. Vladimír Löffler WITTE Bike Team Triatlon Muži hobby 40-49 let 15 01:50:41.1 98.
30. Stibor Petr Popkani KV Triatlon Muži hobby 40-49 let 134 01:52:04.1 101.
31. Jan Matějovský TJ SLAVIA KARLOVY VARY Triatlon Muži hobby 40-49 let 28 01:52:08.1 102.
32. Bartoš Pavel Pupkani KV Triatlon Muži hobby 40-49 let 96 01:53:20.6 107.
33. Cais Petr Triatlon Muži hobby 40-49 let 140 02:04:00.2 119.
34. Jindra Michal Champions team Chodov Triatlon Muži hobby 40-49 let 3 02:04:48.6 121.
  Matějovský Jan TJ SLAVIA KARLOVY VARY Triatlon Muži hobby 40-49 let 48 DNF  
  Cílek Jiří Triatlet Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 40-49 let 72 DNF  
  Sýkora Márty TUKAN Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 40-49 let 1 DNF  

Triatlon - Muži hobby 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jungmann Petr TJ Slavia Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 50+ let 47 01:26:51.8 15.
2. Grobheiser Petr Tricheb Triatlon Muži hobby 50+ let 136 01:27:38.2 20.
3. Landiga Michal Slavia K.Vary Triatlon Muži hobby 50+ let 53 01:28:22.5 25.
4. Pilny Miroslav karlovy vary Triatlon Muži hobby 50+ let 111 01:28:53.5 27.
5. Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 50+ let 91 01:30:12.3 30.
6. Bartoš František Ambike Triatlon Muži hobby 50+ let 88 01:33:33.9 45.
7. Vágner Jan Sokol Doubí Triatlon Muži hobby 50+ let 81 01:36:41.7 57.
8. Pavlík Jiří Havrani Triatlon Muži hobby 50+ let 126 01:37:22.3 61.
9. Ficenec Michal TJ Slavia Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 50+ let 112 01:37:42.6 64.
10. Košek František Ostrov Triatlon Muži hobby 50+ let 99 01:39:26.7 69.
11. Puš Jiří TUKAN bike team K.Vary Triatlon Muži hobby 50+ let 110 01:40:40.1 74.
12. Pecha Jiří Plzeň Triatlon Muži hobby 50+ let 101 01:49:20.6 93.
13. Petrák Milan KV Triatlon Muži hobby 50+ let 145 01:51:33.6 100.
14. Lafek Roman Láfa Bike Triatlon Muži hobby 50+ let 100 01:54:48.5 111.
15. Kovář Zdeněk Boží Dar  Triatlon Muži hobby 50+ let 6 01:55:49.7 112.
16. Krassa Manfréd Šak CHODOV Triatlon Muži hobby 50+ let 130 02:04:07.5 120.
17. Schiman Pavel Meziroli Triatlon Muži hobby 50+ let 144 02:14:55.6 126.
18. Dvořák Olda Triatlet Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 50+ let 66 02:15:40.4 128.

Triatlon - Ženy hobby 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tolarová Janice Triatlon Ženy hobby 19-39 let 26 01:26:34.1 14.
2. Mravcová Vendula KV_Řachlíci Triatlon Ženy hobby 19-39 let 55 01:30:19.7 31.
3. Hovorková Barbora USK Akademik, z.s. Triatlon Ženy hobby 19-39 let 116 01:32:20.3 39.
4. Kopecká Dana Team Bike Březová Triatlon Ženy hobby 19-39 let 73 01:32:53.7 42.
5. Hana Šlapová Komeklub Triatlon Ženy hobby 19-39 let 21 01:34:28.1 47.
6. Riesová Michaela Aces Team Karlovy Vary Triatlon Ženy hobby 19-39 let 51 01:52:31.8 104.
7. Hornova Kateřina Žatec Triatlon Ženy hobby 19-39 let 43 01:54:28.8 110.
8. Křivancová Soňa Triatlon Ženy hobby 19-39 let 65 02:00:37.7 116.
9. Riesová Hana Žlutice Triatlon Ženy hobby 19-39 let 87 02:03:33.1 117.
10. Michlová Radka Korejský sršni B Triatlon Ženy hobby 19-39 let 63 02:05:26.0 122.
11. Kozová Vendula Korejský sršni Triatlon Ženy hobby 19-39 let 68 02:12:22.3 125.
12. Kvítková Denisa Jiskra Třemešné Triatlon Ženy hobby 19-39 let 42 02:18:42.2 129.

Triatlon - Ženy hobby 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rejmannová Eva TB Perštejn Triatlon Ženy hobby 40+ let 69 01:35:16.9 49.
2. Slaninová Radka USK Akademik Cheb Triatlon Ženy hobby 40+ let 64 01:36:45.4 58.
3. Kolovratová Kateřina lk slovan kv Triatlon Ženy hobby 40+ let 104 01:42:47.0 80.
4. Kvasničková Radka KV ARENA TEAM Triatlon Ženy hobby 40+ let 56 01:48:20.7 92.
5. Šípová Irena Triatlon Ženy hobby 40+ let 142 01:49:34.9 94.
6. Soňa Šatavová Hory Triatlon Ženy hobby 40+ let 19 01:51:16.4 99.
7. Kubíčková Blanka JK Racing Triatlon Ženy hobby 40+ let 49 01:58:03.5 113.
8. Veselá Lucie ACES Triatlon Ženy hobby 40+ let 133 01:58:23.2 114.
9. Šplinarová Jana Triatlet Karlovy Vary Triatlon Ženy hobby 40+ let 67 02:15:39.9 127.

Triatlon - Štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. KV Tukan Triatlon Štafeta 206 01:32:17.9 38.
2. LMP Team Triatlon Štafeta 204 01:33:48.3 46.
3. Krásky Triatlon Štafeta 207 01:38:05.7 65.
4. Tukan bike team  Triatlon Štafeta 203 01:38:56.4 67.
5. KV ARENA TEAM Triatlon Štafeta 201 01:50:34.7 96.