Výsledky závodu

Běh Nepomukem - 7.ročník

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 16.09.2017



1000m - Chlapci 0-4 let (do 2013)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Wallenfels Adam 1000m Chlapci 0-4 let (do 2013) 91 00:07:45.2 38.
2. Dlouhý Matyáš 1000m Chlapci 0-4 let (do 2013) 47 00:08:30.9 40.
3. Zákovcký Edward Michal 1000m Chlapci 0-4 let (do 2013) 58 00:09:56.5 43.
4. Kovář Šimon 1000m Chlapci 0-4 let (do 2013) 45 00:11:11.7 44.

1000m - Dívky 0-4 let (do 2013)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ticháčková Stella 1000m Dívky 0-4 let (do 2013) 88 00:08:22.2 39.
2. Kovářová Barbora 1000m Dívky 0-4 let (do 2013) 55 00:09:06.4 41.
3. Klášterková Laura 1000m Dívky 0-4 let (do 2013) 56 00:09:55.4 42.
  Černá Barbora Viktoria 1000m Dívky 0-4 let (do 2013) 100 DNS  

1000m - Chlapci 5-7 let (2012-2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kotiš Oskar 1000m Chlapci 5-7 let (2012-2010) 48 00:05:45.0 18.
2. Wallenfels Matěj 1000m Chlapci 5-7 let (2012-2010) 94 00:05:50.5 21.
3. Novák Patrik 1000m Chlapci 5-7 let (2012-2010) 66 00:05:51.2 22.
4. Blank Danny 1000m Chlapci 5-7 let (2012-2010) 35 00:05:52.0 23.
5. Klášterka Michal 1000m Chlapci 5-7 let (2012-2010) 99 00:06:10.9 25.
6. Muller Matěj 1000m Chlapci 5-7 let (2012-2010) 39 00:07:34.9 33.
7. Švec Filip 1000m Chlapci 5-7 let (2012-2010) 93 00:07:42.4 37.

1000m - Dívky 5-7 let (2012-2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kovářiková Ema 1000m Dívky 5-7 let (2012-2010) 68 00:06:54.7 30.
2. Mašková Markéta 1000m Dívky 5-7 let (2012-2010) 12 00:07:38.4 35.
3. Lepší Michaela 1000m Dívky 5-7 let (2012-2010) 77 00:07:40.7 36.

1000m - Chlapci 8-10 let (2009-2007)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kotiš Kryštof 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 51 00:04:34.7 2.
2. Denk Vojtěch 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 14 00:04:38.5 3.
3. Šístek Martin 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 16 00:04:39.4 4.
4. Bíba Mikuláš 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 15 00:04:45.7 5.
5. Duraj Jaroslav 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 63 00:04:46.0 6.
6. Franěk Ondřej 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 60 00:04:52.4 7.
7. Bláha Tomáš 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 70 00:04:59.7 8.
8. Ticháček Jan 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 89 00:04:59.9 9.
9. Viktora Michal 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 84 00:05:01.5 10.
10. Fiala Jonáš 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 43 00:05:09.7 11.
11. Hrubý Pavel 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 42 00:05:14.9 12.
12. Kovář Dominik 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 92 00:05:24.2 14.
13. Dušička Marek 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 8 00:05:31.7 16.
14. Zdeněk Muller 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 40 00:05:34.7 17.
15. Jabůrek Matěj 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 49 00:05:49.4 20.
16. Vandaele Djamaj 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 64 00:06:35.7 28.
17. Vitík Štěpán 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 31 00:06:43.7 29.

1000m - Dívky 8-10 let (2009-2007)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Machová Marie 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 21 00:04:19.0 1.
2. Voříšková Johana 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 76 00:05:15.5 13.
3. Blanková Sally 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 34 00:05:28.7 15.
4. Jabůrková Emma 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 50 00:05:47.4 19.
5. Klášterková Viktorie 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 57 00:05:53.7 24.
6. Přibylová Tereza 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 27 00:06:24.4 26.
7. Jana Klášterková 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 98 00:06:27.5 27.
8. Sládková Patricie 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 37 00:07:08.9 31.
9. Skalová Rozálie 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 20 00:07:26.4 32.
10. Skalová Kristýna 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 44 00:07:36.4 34.

1550m - Chlapci 11-14 let (2006-2003)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Honsa Antonín 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 25 00:05:10.2 1.
2. Hrubý Radek 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 41 00:05:20.5 2.
3. Klůs Jan 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 17 00:05:48.2 4.
4. Fiala David 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 26 00:05:49.5 5.
5. Šmid Adam 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 106 00:05:56.2 6.
6. Voříšek Štěpán 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 75 00:06:21.0 8.
7. Strolený Aleš 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 30 00:06:47.2 10.
8. Vítek Rostislav 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 32 00:06:51.5 11.
9. Blank Sasha 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 36 00:07:04.5 12.
10. Lepší Lukáš 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 78 00:08:33.7 17.
11. Mašek Ondra 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 10 00:08:34.2 18.
12. Beneš Tomáš 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 33 00:09:07.2 19.

1550m - Dívky 11-14 let (2006-2003)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Honsová Anežka 1550m Dívky 11-14 let (2006-2003) 24 00:05:41.7 3.
2. Krumpholcová Marie 1550m Dívky 11-14 let (2006-2003) 54 00:06:02.0 7.
3. Bláhová Tereza 1550m Dívky 11-14 let (2006-2003) 11 00:06:29.2 9.
4. Dušičková Tereza 1550m Dívky 11-14 let (2006-2003) 7 00:07:08.5 13.
5. Fraňková Lucie 1550m Dívky 11-14 let (2006-2003) 61 00:07:16.0 14.
6. Kubíčková Sofie 1550m Dívky 11-14 let (2006-2003) 53 00:07:49.0 15.
7. Vandaele Rubz 1550m Dívky 11-14 let (2006-2003) 65 00:08:30.7 16.
8. Dlouhá Karolína 1550m Dívky 11-14 let (2006-2003) 46 00:09:08.0 20.
9. Placatková Lucie 1550m Dívky 11-14 let (2006-2003) 38 00:09:10.5 21.

5000m - Muži 15-18 let (2002-1999)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Markvart Jiří Zlobidlo běží 5000m Muži 15-18 let (2002-1999) 87 00:26:32.5 29.
2. Braun Vojtěch 5000m Muži 15-18 let (2002-1999) 2 00:34:29.8 41.
3. Badala Martin 5000m Muži 15-18 let (2002-1999) 105 00:38:37.0 44.

5000m - Muži 19-35 let (1998-1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mencl Lukáš 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 85 00:18:58.2 1.
2. Dietl Marek 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 13 00:19:00.8 2.
3. Větrovec Jiří 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 97 00:19:33.5 3.
4. Niměřický Vladimír 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 6 00:21:36.5 6.
5. Němec Jindřich 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 108 00:22:11.0 7.
6. Kříž Jindřich 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 73 00:23:01.5 11.
7. Mazel Roman 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 95 00:23:43.5 14.
8. Hanzlík Pavel 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 1 00:24:32.0 17.
9. Šulc Miroslav 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 103 00:25:05.5 18.
10. Markvart Vladislav Zlobidlo běží 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 83 00:25:14.8 20.
11. Šperer Jan 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 74 00:29:57.0 37.
12. Fiala Slavomír 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 72 00:29:58.0 38.
13. Kulhánek Tomáš 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 90 00:30:08.8 40.

5000m - Ženy 19-35 let (1998-1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Houfková Kateřina Forrest Gump Team 5000m Ženy 19-35 let (1998-1982) 107 00:20:21.0 5.
2. Kocourková Jana Zlobidlo běží 5000m Ženy 19-35 let (1998-1982) 86 00:25:14.5 19.
3. Růžičková Vladislava 5000m Ženy 19-35 let (1998-1982) 81 00:28:25.5 34.
4. Fleisigová Kateřina 5000m Ženy 19-35 let (1998-1982) 96 00:28:26.0 35.
5. Kratochvílová Renáta 5000m Ženy 19-35 let (1998-1982) 67 00:29:17.0 36.

5000m - Muži 36-44 let (1981-1973)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Karník Luboš 5000m Muži 36-44 let (1981-1973) 5 00:19:56.3 4.
2. Pupík Jiří 5000m Muži 36-44 let (1981-1973) 9 00:22:31.7 9.
3. Strolený Petr 5000m Muži 36-44 let (1981-1973) 29 00:23:09.3 12.
4. Braun Daniel 5000m Muži 36-44 let (1981-1973) 4 00:23:52.5 15.
5. Klůs Jan 5000m Muži 36-44 let (1981-1973) 18 00:24:17.0 16.
6. Kotiš Karel 5000m Muži 36-44 let (1981-1973) 52 00:25:47.5 26.
7. Šelmát Zdeněk 5000m Muži 36-44 let (1981-1973) 28 00:25:51.8 27.

5000m - Ženy 36-44 let (1981-1973)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Honsová Olga 5000m Ženy 36-44 let (1981-1973) 23 00:25:19.0 21.
2. Machová Alexandra 5000m Ženy 36-44 let (1981-1973) 22 00:25:36.3 23.
3. Svejkovská Marie 5000m Ženy 36-44 let (1981-1973) 111 00:25:47.0 25.
4. Bláhová Petra 5000m Ženy 36-44 let (1981-1973) 71 00:25:52.0 28.
5. Karkošová Markéta 5000m Ženy 36-44 let (1981-1973) 3 00:27:32.5 31.
6. Klášterková Gabriela 5000m Ženy 36-44 let (1981-1973) 59 00:27:42.3 32.
7. Kamišová Zdeňka 5000m Ženy 36-44 let (1981-1973) 69 00:28:07.3 33.
8. Chvijková Petra 5000m Ženy 36-44 let (1981-1973) 82 00:30:08.5 39.

5000m - Muži 45 a více (1972 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svejkovský Pavel 5000m Muži 45 a více (1972 a více) 110 00:22:53.0 10.
2. Šik Karel 5000m Muži 45 a více (1972 a více) 80 00:23:23.2 13.
3. Tyrpekl Miroslav 5000m Muži 45 a více (1972 a více) 19 00:25:19.1 22.
4. Kratochvíl Jaroslav 5000m Muži 45 a více (1972 a více) 79 00:25:40.3 24.
5. Strejc Václav 5000m Muži 45 a více (1972 a více) 101 00:27:19.5 30.
6. Scheinherr Jiří 5000m Muži 45 a více (1972 a více) 102 00:35:03.3 42.

5000m - Ženy 45 a více (1972 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vančurová Šárka BKV Holýšov 5000m Ženy 45 a více (1972 a více) 104 00:22:15.7 8.
2. Badalová Miloslava Rozběháme Česko 5000m Ženy 45 a více (1972 a více) 62 00:38:33.8 43.