Výsledky závodu

Dobroběh

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 23.09.2017



Klasika 6,7 km - Muži 16 - 30 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vondrů Jaroslav Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1079 00:26:27.9 1.
2. Marcolla Jakub Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1087 00:27:43.9 3.
3. Strada Ondřej Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1086 00:28:39.4 8.
4. Pavlík Radek Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1095 00:33:04.1 18.
5. Bárta Lukáš Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1075 00:33:06.9 19.
6. Dračka Jáchym Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1076 00:35:25.1 31.
7. Šťastný Vojtěch Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1106 00:36:21.1 40.
8. Mlčkovský Antonín Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1071 00:36:34.4 41.
9. Šrubař Jan Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1057 00:39:57.1 57.
10. Pešl Jan Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1022 00:40:40.4 62.
11. Charvát Petr Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1017 00:43:05.4 78.

Klasika 6,7 km - Muži 31 - 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václavík Karel Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1026 00:26:41.6 2.
2. Kaprál Jan Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1101 00:27:53.1 4.
3. Oubram Honza Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1028 00:28:18.6 5.
4. Wolinger Jiří Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1074 00:28:20.6 6.
5. Cieslar Michal Běžecká skupina v Českém Těšíně Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1064 00:29:12.4 9.
6. Váňa Ondřej Maďaros1905 Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1018 00:31:48.6 13.
7. Lstibůrek Zbyněk Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1088 00:32:29.4 15.
8. Toman Miroslav Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1090 00:33:01.4 16.
9. Havelka Petr BK Malý Biskup Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1066 00:33:43.4 23.
10. Trachta David Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1067 00:35:17.6 27.
11. Pištěk Roman MS Zhoř Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1011 00:35:40.1 33.
12. Mikulčík Igor Röchling Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1035 00:36:05.6 37.
13. Martinů David Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1025 00:37:50.1 45.
14. Tíkal Jaroslav Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1012 00:38:02.4 48.
15. Hruška Michal Röchling Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1042 00:39:54.6 56.
16. Vrba Vít Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1054 00:40:52.4 64.
17. Gubáš Karel Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1083 00:42:54.6 75.
18. Holejšovský Jiří Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 2029 00:45:18.9 85.
  Zima Martin Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1010 DNS  

Klasika 6,7 km - Muži 41 - 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Janata Petr Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1078 00:28:37.9 7.
2. Arnošt Michal Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1097 00:33:02.1 17.
3. Malínský Bronislav Rozběháme Česko Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1020 00:34:29.9 24.
4. Mišun Miroslav Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1050 00:34:33.9 25.
5. Linhart Hynek Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1053 00:35:26.6 32.
6. Tošer Vladimír Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1068 00:35:44.6 34.
7. Havlík Petr Havlíci Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1052 00:35:51.4 36.
8. Švejda Jaroslav Röchling Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1039 00:37:46.6 44.
9. Šlechta Vladislav Šachový klub Buk Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1058 00:38:07.4 50.
10. Klečacký Dušan Rozběháme Česko Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1009 00:38:26.6 51.
11. Málek Jiří Röchling Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1038 00:41:14.9 67.
12. Šrubař Pavel Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1056 00:46:47.6 87.

Klasika 6,7 km - Muži od 51 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čáp Luboš Klasika 6,7 km Muži od 51 let 1091 00:30:31.6 10.
2. Hruška Radek Veselí Klasika 6,7 km Muži od 51 let 1062 00:33:16.1 20.
3. Bláha Jindřich Klasika 6,7 km Muži od 51 let 1047 00:35:24.1 30.
4. Knor Jiří Klasika 6,7 km Muži od 51 let 1019 00:36:08.6 38.
5. Sychra Milan Klasika 6,7 km Muži od 51 let 1021 00:37:22.6 42.

Klasika 6,7 km - Ženy 16 - 30 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šrubařová Lucie Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1055 00:35:10.4 26.
2. Kuchařová Veronika Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1105 00:36:20.6 39.
3. Švejdová Gabriela Röchling Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1040 00:37:45.4 43.
4. Tůmová Zuzana Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1046 00:37:57.9 46.
5. Kubešová Eliška Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1093 00:39:13.1 54.
6. Vančetová Petra Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1103 00:40:27.4 59.
7. Vrbová Martina Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1034 00:40:37.4 61.
8. Pincová Adéla Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1004 00:40:58.9 66.
9. Lotterová Zuzana Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1060 00:41:17.6 68.
10. Neužilová Iveta Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1015 00:41:59.6 72.
11. Hořejšová Petra Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1013 00:42:28.4 73.
12. Novotná Jitka Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1073 00:43:09.6 79.
13. Tomanova Eva 42.mechanizovaný prapor Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1032 00:43:09.7 80.
14. Houbová Eva Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1089 00:44:43.9 83.
15. Hejdurová Petra Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1084 00:45:18.9 86.
16. Lejsková Lucie Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1016 00:48:09.9 89.
17. Füllsacková Kateřina Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1099 01:11:31.4 91.
18. Handlová Kateřina Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1069 01:13:39.6 92.
19. Lehovcová Agáta Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1024 01:13:39.7 93.

Klasika 6,7 km - Ženy 31 - 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rušinová Mária Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1049 00:30:43.6 11.
2. Capouchová Nina Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1094 00:32:26.1 14.
3. Ambrožová Pavla Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1080 00:33:20.1 21.
4. Arnoštová Pavlína Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1098 00:35:21.6 28.
5. Vojířová Dita Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1031 00:35:22.6 29.
6. Demangeon Blanka Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1063 00:40:01.9 58.
7. Vančatová Iva Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1102 00:40:27.6 60.
8. Kulhavá Eva Röchling Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1045 00:40:44.4 63.
9. Foitová Klára Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1001 00:40:54.4 65.
10. Klečacká Marie Rozběháme Česko Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1005 00:41:26.4 69.
11. Klečacká Helena Rozběháme Česko Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1008 00:41:33.9 70.
12. Krchová Pavla Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1082 00:42:54.9 76.
13. Pospíšilová Anna Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1081 00:42:55.6 77.
14. Vochozková Markéta Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1014 00:43:23.1 81.
15. Janoušková Martina Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1029 00:48:04.6 88.
16. Füllsacková Ilona Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1100 01:11:29.9 90.
  Rafajová Veronika Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1027 DNS  

Klasika 6,7 km - Ženy 41 - 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Haselbauerová Anna Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1072 00:30:47.6 12.
2. Pavlíková Lenka Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1059 00:33:22.9 22.
3. Havlíková Petra Havlíci Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1051 00:35:51.1 35.
4. Šonková Romana Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1023 00:37:59.9 47.
5. Zoufalová Radka Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1104 00:38:04.6 49.
6. Janatová Eva Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1077 00:38:57.9 52.
7. Morkesová Vlasta Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1092 00:39:12.4 53.
8. Pincová Dominika Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1006 00:39:13.9 55.
9. Faustová Valerie Röchling Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1037 00:41:50.6 71.
10. Klečacká Lenka Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1085 00:42:46.6 74.
11. Valášková Martina Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1030 00:43:26.4 82.
12. Kudrnová Marie Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1065 00:44:49.6 84.

Klasika T4 6,7 km - Čtyřčlenný tým

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jareš Pavel Jiřka Team Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým 1509 00:53:47.6 17.
2. Lipták Josef Jiřka Team Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým 1509 01:08:46.4 18.
3. Havlová Zuzana Jiřka Team Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým 1509 01:14:32.4 19.
3. Kočová Klára SILON Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým 1501 00:42:16.1 9.
4. Lukuczová Hana Jiřka Team Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým 1509 01:14:34.1 20.

Klasika T4 6,7 km - Tým muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dračka Richard FSČCE VS Klasika T4 6,7 km Tým muži 1504 00:27:14.4 1.
2. Jaromír Matoušek FSČCE VS Klasika T4 6,7 km Tým muži 1504 00:30:41.1 2.
3. Lepšík Milan Rolnička Klasika T4 6,7 km Tým muži 1505 00:31:29.4 3.
4. Růžička Jan FSČCE VS Klasika T4 6,7 km Tým muži 1504 00:35:41.1 4.
5. Zenkl Zbyněk Rolnička Klasika T4 6,7 km Tým muži 1505 00:39:04.6 5.
6. Novák Karel Rolnička Klasika T4 6,7 km Tým muži 1505 00:40:03.4 7.
7. Winter Daniel SILON 2 Klasika T4 6,7 km Tým muži 1502 00:45:47.9 11.
8. Boháč Pavel SILON 2 Klasika T4 6,7 km Tým muži 1502 00:45:47.9 12.
9. Melena Jaroslav SILON Klasika T4 6,7 km Tým muži 1501 00:46:11.9 15.

Klasika T4 6,7 km - Tým ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Přívozníková Jana SILON 2 Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1502 00:39:49.4 6.
2. Neuschlová Lenka SILON Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1501 00:41:25.6 8.
4. Matoušková Lenka FSČCE VS Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1504 00:42:46.4 10.
5. Vithová Eva SILON 2 Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1502 00:45:47.9 13.
6. Žáčková Marie SILON Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1501 00:46:11.4 14.
7. Šimonová Martina Rolnička Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1505 00:49:03.9 16.

Army 6,5 km - Muži 16 - 30 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotný Michal Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2007 00:39:22.7 3.
2. Dvořák David Rozběháme Česko Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2028 00:40:45.9 6.
3. Chalaš Zdeněk Rozběháme Česko Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2051 00:40:55.4 8.
4. Novák Šimon Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2026 00:41:25.2 9.
5. Kupka Ondřej Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2047 00:41:33.2 10.
6. Grusz Tomáš Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2022 00:41:41.2 11.
7. Urban Matouš Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2076 00:42:28.4 12.
8. Bouška Jakub Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2094 00:43:33.7 16.
9. Koudelka Jan Torpédo Bednárec Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2021 00:44:39.9 22.
10. Šír Daniel Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2011 00:45:33.2 24.
11. Dračka Jáchym Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2087 00:49:44.7 33.
12. Béreš Jiří Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2024 00:51:15.4 39.
13. Zákostelský Roman Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2014 00:51:15.9 40.
14. Vašíček Patrik Coury Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2020 00:51:17.9 41.
15. Tourek Jakub Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2055 00:52:55.2 48.
16. Kouba Michal Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2056 00:52:56.2 49.
17. Kočvara Ondřej Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2091 00:56:50.7 55.
18. Zeman David Röchling Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2040 00:59:56.7 62.
19. Knížek Aleš Röchling Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2042 00:59:56.9 63.
20. Laštovka Lukáš Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2079 01:00:52.9 66.
21. Jech Matěj Kundibádi Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2043 01:08:54.7 74.
22. Burda Marian Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2054 01:10:56.2 79.

Army 6,5 km - Muži 31 - 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václavík Karel Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2046 00:34:38.7 1.
2. Demangeon Xavier Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2053 00:40:38.2 4.
3. Markvart Jan ZEWL Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2008 00:42:33.9 13.
4. Pytelka Jan Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2012 00:43:55.7 19.
5. Holešovský Jiří Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 1096 00:44:04.7 20.
6. Járka Michal Brdský Zálesák Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2009 00:45:33.2 23.
7. Marek Martin Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2062 00:46:13.4 26.
8. Šiška David Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2017 00:46:50.7 28.
9. Kulhavý Libor Röchling Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2039 00:47:47.9 32.
10. Prchlík Michal Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2003 00:50:27.7 36.
11. Kliment Lukáš Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2005 00:52:22.2 46.
12. Prúcha Stanislav Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2070 00:59:05.4 60.

Army 6,5 km - Muži 41 - 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedláček Marek Röchling Army 6,5 km Muži 41 - 50 let 2041 00:37:19.2 2.
2. Špičák Martin Army 6,5 km Muži 41 - 50 let 2075 00:40:45.4 5.
3. Sedláček Jindřich Army 6,5 km Muži 41 - 50 let 2078 00:40:53.4 7.
4. Bouška Václav Army 6,5 km Muži 41 - 50 let 2093 00:43:33.7 15.
5. Hlas Milan Army 6,5 km Muži 41 - 50 let 2071 00:44:25.7 21.
6. Podzimek Michal spsvd Jistebnice Army 6,5 km Muži 41 - 50 let 2036 00:45:46.4 25.
7. Chvátal Milan Army 6,5 km Muži 41 - 50 let 2095 00:50:33.9 38.
8. Makovec Tomáš Army 6,5 km Muži 41 - 50 let 2088 00:52:57.7 50.

Army 6,5 km - Ženy 16 - 30 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Smiskova Lenka Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2063 00:43:04.4 14.
2. Lošonská Kristýna Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2077 00:43:39.7 18.
3. Gruberová Jana Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2006 00:46:51.2 29.
4. Hlasová Zuzana Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2052 00:47:29.2 30.
5. Svobodová Jana Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2089 00:47:33.9 31.
6. Pösingerová Veronika Hasičky Drhovice Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2061 00:50:08.5 34.
7. Fürbacherová Denisa Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2037 00:50:16.4 35.
8. Križanová Denisa Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2048 00:51:19.4 42.
9. Bodláková Kamila Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2019 00:52:10.4 45.
10. Švábová Petra Hasičky Drhovice Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2050 00:53:11.2 51.
11. Přibylová Terezie Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2090 00:56:50.4 54.
12. Dvořáková Sabina Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2016 00:57:33.4 56.
13. Ellederová Aneta Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2086 00:59:04.4 58.
14. Kaňková Hana Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2064 00:59:24.2 61.
15. Bílá Kristýna Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2059 01:00:34.4 64.
16. Trepková Vendula Dolní Pěna Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2058 01:02:11.7 67.
17. Rudolfová Marcela Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2038 01:04:58.2 69.
18. Koubová Martina Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2083 01:06:03.4 70.
19. Málková Klára Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2082 01:07:15.7 72.
20. Novotná Eliška Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2081 01:07:16.7 73.
21. Chalašová Vendula Rozběháme Česko Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2030 01:08:54.9 75.
22. Křížová Zuzana Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2031 01:08:55.4 76.
23. Hoskovcová Hana Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2073 01:10:18.7 77.
24. Slabá Petra Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2074 01:10:18.9 78.
25. Šepa Marion Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2034 01:19:31.7 80.
26. Nikola Třešňáková Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2025 01:22:26.9 81.

Army 6,5 km - Ženy 31 - 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Boušková Zuzana Army 6,5 km Ženy 31 - 40 let 2092 00:43:33.9 17.
2. Chalašová Olga Army 6,5 km Ženy 31 - 40 let 2002 00:50:28.2 37.
3. Pytelková Danuše Army 6,5 km Ženy 31 - 40 let 2013 00:51:50.9 44.
4. Dušková Lenka Army 6,5 km Ženy 31 - 40 let 2027 00:52:31.2 47.
5. Berková Simona Army 6,5 km Ženy 31 - 40 let 2085 00:53:55.9 52.
6. Prúchová Andrea Army 6,5 km Ženy 31 - 40 let 2072 00:59:04.9 59.
7. Laštovková Eliška Army 6,5 km Ženy 31 - 40 let 2080 01:00:50.2 65.
8. Procházková Gabriela Army 6,5 km Ženy 31 - 40 let 2084 01:06:03.5 71.

Army 6,5 km - Ženy 41 - 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Havelková Irena Army 6,5 km Ženy 41 - 50 let 2015 00:46:29.2 27.
2. Plášilová Kateřina Army 6,5 km Ženy 41 - 50 let 2018 00:51:21.2 43.
3. Fürbacherová Pavlína Army 6,5 km Ženy 41 - 50 let 2035 00:56:18.2 53.
4. Mrkvicová Andrea Army 6,5 km Ženy 41 - 50 let 2032 00:58:46.4 57.
5. Kramperová Mirka Army 6,5 km Ženy 41 - 50 let 2049 01:03:32.7 68.

Army T4 6,5 km - Tým muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Polišenský Karel SILON 6 Army T4 6,5 km Tým muži 2507 00:35:09.4 1.
2. Voigt Daniel SILON 3 Army T4 6,5 km Tým muži 2504 00:40:08.4 2.
3. Stibor Jiří Rolnička Army Army T4 6,5 km Tým muži 2512 00:40:56.4 3.
4. Chlumák Václav SILON 4 Army T4 6,5 km Tým muži 2505 00:42:25.7 4.
5. Martínek Roman 42. mechanizovaný prapor Tábor Army T4 6,5 km Tým muži 2508 00:43:20.7 5.
6. Korábik Michal Bradky Army T4 6,5 km Tým muži 2509 00:43:38.2 6.
7. Samec Bohumil 42. mechanizovaný prapor Tábor Army T4 6,5 km Tým muži 2508 00:45:18.7 7.
8. Valina Viktor SILON Army T4 6,5 km Tým muži 2502 00:45:24.4 8.
9. Hladík Pavel SILON Army T4 6,5 km Tým muži 2502 00:45:27.2 9.
10. Ježek Milan 42. mechanizovaný prapor Tábor Army T4 6,5 km Tým muži 2508 00:45:56.9 10.
11. Maršík Pavel SILON 3 Army T4 6,5 km Tým muži 2504 00:47:20.7 11.
12. Čížek Josef SILON 6 Army T4 6,5 km Tým muži 2507 00:48:23.4 12.
13. Pomije Tomáš Bradky Army T4 6,5 km Tým muži 2509 00:48:52.7 13.
14. Hanzl Radim Bradky Army T4 6,5 km Tým muži 2509 00:48:54.2 14.
15. Vácha Pavel SILON 3 Army T4 6,5 km Tým muži 2504 00:49:28.9 15.
16. Vitha Jan SILON Army T4 6,5 km Tým muži 2502 00:50:03.7 16.
17. Mrkvica Ivan Rolnička Army Army T4 6,5 km Tým muži 2512 00:50:14.9 18.
18. Vančura Jiří SILON 4 Army T4 6,5 km Tým muži 2505 00:50:27.7 19.
19. Dolejší Jaroslav SILON 6 Army T4 6,5 km Tým muži 2507 00:50:29.7 21.
20. Staněk Michal 42. mechanizovaný prapor Tábor Army T4 6,5 km Tým muži 2508 00:50:31.9 22.
21. Vojtovič Adam SILON 4 Army T4 6,5 km Tým muži 2505 00:51:24.2 23.
22. Saidov Shukhrat SILON 3 Army T4 6,5 km Tým muži 2504 00:56:29.7 26.
23. Kuba Drda bez názvu 2 Army T4 6,5 km Tým muži 2511 01:02:21.9 30.
24. Hrdlička Pavel SILON 2 Army T4 6,5 km Tým muži 2503 01:05:41.7 32.
25. Šoul Martin SILON 2 Army T4 6,5 km Tým muži 2503 01:05:42.4 34.
26. Rozsypal Kamil SILON 2 Army T4 6,5 km Tým muži 2503 01:05:42.7 35.
27. Slabý Roman Slabíci Army T4 6,5 km Tým muži 2501 01:34:42.2 43.
  Špičák Martin Bradky Army T4 6,5 km Tým muži 2509 DNS  

Army T4 6,5 km - Tým ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šustrová Lenka SILON Army T4 6,5 km Tým ženy 2502 00:50:03.9 17.
2. Podojilová Lenka SILON 6 Army T4 6,5 km Tým ženy 2507 00:50:29.4 20.
3. Růzhová Věra Rolnička Army Army T4 6,5 km Tým ženy 2512 00:53:16.2 24.
4. Berný Ondřej SILON 4 Army T4 6,5 km Tým ženy 2505 00:55:34.2 25.
5. Michaela Blažková bez názvu 2 Army T4 6,5 km Tým ženy 2511 01:02:20.9 27.
6. Havránková Lenka bez názvu 2 Army T4 6,5 km Tým ženy 2511 01:02:21.4 28.
7. Libuše Tulisová bez názvu 2 Army T4 6,5 km Tým ženy 2511 01:02:21.7 29.
8. Růžičková Barbora Rolnička Army Army T4 6,5 km Tým ženy 2512 01:04:27.9 31.
9. Šoulová SILON 2 Army T4 6,5 km Tým ženy 2503 01:05:41.9 33.
10. Macková Miroslava SILON 5 Army T4 6,5 km Tým ženy 2506 01:26:09.2 36.
11. Kratochvílová Irena SILON 5 Army T4 6,5 km Tým ženy 2506 01:26:09.7 37.
12. Němcová Dana SILON 5 Army T4 6,5 km Tým ženy 2506 01:26:10.2 38.
13. Čížková Šárka SILON 5 Army T4 6,5 km Tým ženy 2506 01:26:10.9 39.
14. Janoutová Jana Slabíci Army T4 6,5 km Tým ženy 2501 01:34:23.4 40.
15. Slabá Nela Slabíci Army T4 6,5 km Tým ženy 2501 01:34:41.4 41.
16. Slabá Janoutová Jana Slabíci Army T4 6,5 km Tým ženy 2501 01:34:41.7 42.