Výsledky závodu

RUN PRAHA - PLZEŇ

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 16.09.2017



100 km - EXTREME muži 1 závodník

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mrázek Lukáš Černošický démon 100 km EXTREME muži 1 závodník 17 08:49:16.9 16.
2. Šimek Jiří CEPro team/Inkospor 100 km EXTREME muži 1 závodník 12 11:16:29.8 37.
3. Ulma Tomáš Ulma 100 km EXTREME muži 1 závodník 16 11:40:22.1 39.
4. Kopřiva Martin MakoTeam 100 km EXTREME muži 1 závodník 15 12:11:11.3 40.
5. Fistr Luboš Lubosh 100 km EXTREME muži 1 závodník 18 12:11:17.8 41.
6. Borusík Ondřej KSV 100 km EXTREME muži 1 závodník 13 12:33:47.2 42.
  Mach Tomáš Kalenji runner 100 km EXTREME muži 1 závodník 11 DNS  
  Brtko Michal Predator Hunters 100 km EXTREME muži 1 závodník 14 DNS  

100 km - COUPLE muži 2 závodníci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Wiesner Konstantin Fábera team 100 km COUPLE muži 2 závodníci 22 11:40:22.0 38.

100 km - CLOUPLE mix 2 závodníci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hricisin Dana Run4fun couple 100 km CLOUPLE mix 2 závodníci 23 08:22:23.9 7.
2. Brantál František LáďaMáVelkouHlavu 100 km CLOUPLE mix 2 závodníci 24 09:01:07.0 17.
3. Kočí David Jeden měsíc běžce 100 km CLOUPLE mix 2 závodníci 21 09:21:13.2 25.
4. Svoboda Petr RSáci 100 km CLOUPLE mix 2 závodníci 37 10:53:53.0 36.

100 km - ELITE muži 3-4 závodníci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Justra Josef B-team 100 km ELITE muži 3-4 závodníci 32 10:08:49.7 33.

100 km - ELITE ženy 3-4 závodnice

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šindelářová Blanka w-Rebel 100 km ELITE ženy 3-4 závodnice 36 08:23:14.6 10.
2. Střelbová Lenka JuuL - Kapitánovy dcerky 100 km ELITE ženy 3-4 závodnice 35 09:51:09.0 31.

100 km - ELITE mix 3-4 závodníci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Požár Borek Vega 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 104 06:56:59.8 1.
2. Král Stanislav Run the World 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 31 08:01:55.4 2.
3. Švajcr Radek CROSS RUNNING PLZEŇ 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 38 08:07:45.1 4.
4. Růžička Ladislav No Spiderman, no cry! 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 33 08:24:50.9 11.
5. Karolína Rožanská Nikola My se toho nebojíme 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 34 10:44:24.3 35.
  Kadlecová Magda MHZP 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 39 DNS  

100 km - ULTRA mix 5-6 závodníků

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cepková Markéta BK Chýně Dream Team 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 57 08:17:24.4 6.
2. Mazzolini Alena BK Chýně All Stars 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 56 08:22:55.9 9.
3. Klečková Adéla Plzeňská 12° 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 53 08:37:24.4 13.
4. Králová Alena Faráři a běhny 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 54 08:39:52.4 14.
5. Páralová Markéta METROSTAV, a.s. 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 58 09:06:52.9 20.
6. Šteflová Lenka SKH Racing 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 51 09:08:21.7 21.
7. Šimková Andrea Kašparovy rychlé tlapky 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 52 09:38:29.2 29.
8. Bernášek Michal AKB team 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 55 10:41:06.5 34.

100 km - FUN ženy 7-8 závodnic

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čudáková Anina OSMIBAB 100 km FUN ženy 7-8 závodnic 71 09:41:48.0 30.

100 km - FUN mix 7-8 závodníků

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Soukup Dušan Zodiac Galleys Europe 100 km FUN mix 7-8 závodníků 106 08:22:34.6 8.

100 km - RELAX muži 9-10 závodníků

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vydra Karel Kostal Team A 100 km RELAX muži 9-10 závodníků 99 08:03:15.9 3.

100 km - RELAX mix 9-10 závodníků

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Procházková Marcela Rozběháme Česko 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 102 08:16:44.6 5.
2. Les Pavel CrossFit Plzeň 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 91 08:28:36.6 12.
3. Hausner Michal Litice Team 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 96 08:48:20.2 15.
4. Špachman Pavel Linde pohony s.r.o. 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 95 09:02:53.4 18.
5. Vankova Radka DoHajeRunTeam 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 100 09:03:43.2 19.
6. Kárová Iveta Running Academy Cerhovice 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 93 09:13:57.2 22.
7. Děkanovská Klára CLARA 4 FIT black 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 103 09:19:48.0 23.
8. Lukešová Terezie Intenzivní běhny 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 92 09:19:53.2 24.
9. Buštová Patricie URBAN 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 105 09:22:51.7 26.
10. Provinská Bára Šnek tým 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 94 09:26:14.0 27.
11. Holmanová Lenka Kostal Team B 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 98 09:29:12.5 28.
12. Děkanovská Klára CLARA 4 FIT white 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 97 09:51:57.7 32.
  Bartůňková Simona ALL YOU NEED TEAM 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 101 DNS