Výsledky závodu

KIWI Xterra Triatlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 05.08.2017



Triatlon - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brichta Miloš Jardúv sen Triatlon Muži 87 01:17:26.4 3.
2. Čermák Martin KV ARENA TEAM Triatlon Muži 2 01:19:00.4 5.
3. Langer David XTR Team KV Triatlon Muži 58 01:19:23.9 6.
4. Martin Zrůst TUKAN bike team K. Vary Triatlon Muži 27 01:19:42.4 7.
5. Hendrych  David SportRaces- Isaac Team Triatlon Muži 46 01:20:34.7 8.
6. Cipra Jiří Forrest Gump team Triatlon Muži 57 01:22:30.2 10.
7. Sýkora Márty TUKAN bike team K. Vary Triatlon Muži 41 01:22:46.2 11.
8. Petr Jungmann TJ slavia Karlovy Vary  Triatlon Muži 37 01:23:08.7 12.
9. Kočí Vojtěch Triatlet KV Triatlon Muži 68 01:23:37.4 13.
10. Bohdan Hofreiter ACES Team Karlovy Vary Triatlon Muži 48 01:25:03.9 15.
11. Bernášek Tomáš SportRaces- Isaac Team Triatlon Muži 61 01:26:06.7 16.
12. Tamchyna  Michal Ostrov Triatlon Muži 25 01:26:22.7 17.
13. Polák Filip KV ARENA TEAM Triatlon Muži 62 01:26:58.4 19.
14. Krýsl Tomáš X-tri K. V. Triatlon Muži 3 01:27:47.4 20.
15. Průša Aleš USK Akademik Triatlon Muži 10 01:28:11.9 21.
16. Kovář Jakub Doubí orchestra Triatlon Muži 12 01:28:33.2 22.
17. Huráň Martin Team-Bike-Perštejn Triatlon Muži 49 01:29:17.4 23.
18. Zmrzlý Mirek Jardúv sen Triatlon Muži 89 01:29:39.2 24.
19. Robert Kučera Witte Bike Team Triatlon Muži 22 01:30:14.2 25.
20. Jakub Odl Witte Bike Team Triatlon Muži 17 01:30:32.7 26.
21. Bauer Ondřej Wite Bike Team Triatlon Muži 82 01:30:32.7 27.
22. Polášek Richard KV ARENA TEAM Triatlon Muži 63 01:30:32.9 28.
23. Tomáš Hendrych Team Bike Perštejn Triatlon Muži 45 01:32:00.7 30.
24. Sedněv Radek Triatlet KV Triatlon Muži 69 01:32:05.2 31.
25. Jirkovský Libor Witte Bike Team Triatlon Muži 18 01:32:14.2 32.
26. Tonda Šnajdr Sherpa Club Vysoké Tatry Triatlon Muži 39 01:32:24.2 33.
27. Tolar Marek Endurance Lab Triatlon Muži 11 01:33:56.4 34.
28. Brožek Vítek Witte Bike Team Triatlon Muži 43 01:34:00.4 35.
29. Košek František Ostrov Triatlon Muži 76 01:34:07.2 36.
30. Filip Martin sám za sebe Triatlon Muži 50 01:34:16.9 37.
31. Szewieczek Jiří SDH Chodov Triatlon Muži 78 01:34:29.4 38.
32. Timm Šmehlík T3M Triatlon Muži 38 01:34:46.7 39.
33. Kalenda Karel Pupkani KV Triatlon Muži 85 01:34:50.4 40.
34. Novák Martin YETTISCHOOL Triatlon Muži 47 01:35:06.7 42.
35. Studený Pavel KV Triatlon Muži 90 01:35:15.2 43.
36. Szewicek Jakub Karate club Tygr Triatlon Muži 81 01:35:51.2 45.
37. Fiala Pavel Triatlon Muži 30 01:36:26.4 46.
38. Studený Pavel Somich Karlovy Vary Triatlon Muži 56 01:36:38.9 47.
39. Martin Živnůstka Witte Bike Team Triatlon Muži 19 01:36:57.2 48.
40. Livora Břetislav Korejský Sršni Triatlon Muži 55 01:37:03.7 49.
41. Tomáš Buriánek Dalovice Triatlon Muži 24 01:37:45.4 51.
42. Petr Korellus Kolová Triatlon Muži 7 01:37:50.4 52.
43. Zatloukal Vít Pupkani KV Triatlon Muži 83 01:37:50.5 53.
44. Krčmařík Pavel Tukan MTB Triatlon Muži 86 01:37:53.7 56.
45. Vlasta Hendrych Team Bike Perštejn Triatlon Muži 44 01:38:19.9 57.
46. Prokop Jan Pupkani KV Triatlon Muži 60 01:39:24.4 58.
47. Bartoš Pavel Pupkani KV Triatlon Muži 67 01:39:56.4 59.
48. Petrák Ml KV Triatlon Muži 94 01:40:33.9 60.
49. Zajíček Milan Teambike Perštejn Triatlon Muži 66 01:41:17.7 62.
50. Tadeáš Sommer SC Start Karlovy Vary Triatlon Muži 20 01:41:30.9 63.
51. Marek Stepanov Triatlon Muži 29 01:42:32.9 65.
52. Vladimír Löffler Witte Bike Team Triatlon Muži 21 01:46:08.7 67.
53. Marek Váša Triatlon Muži 23 01:46:20.7 68.
54. Michal Havlíček ACES Team K.Vary Triatlon Muži 13 01:48:16.2 72.
55. Karas Jiří Dalovice Triatlon Muži 79 01:51:16.7 75.
56. Homola Radek Aces KV Triatlon Muži 74 01:52:55.7 77.
57. Jindra          Michal Triatlon Muži 6 01:54:28.9 80.
58. Schiman Pavel KV Triatlon Muži 91 01:57:58.5 84.
59. Klement Marek Řád Národa - Vlastenecká unie Triatlon Muži 51 02:04:21.5 86.
60. St Dimiter KV Triatlon Muži 93 02:04:42.5 87.
61. Waltera Petr Detroid Triatlon Muži 84 02:42:49.5 90.
62. Vilimek Václav Sherpa Plzeň Triatlon Muži 71 02:46:50.2 91.
63. Spirit Roman Sherpa Plzeň Triatlon Muži 72 02:46:50.3 92.

Triatlon - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Teodora Chvalová Forrest Gump Team Triatlon Ženy 40 01:26:24.4 18.
2. Eva Rejmannova  TB Perstejn Triatlon Ženy 35 01:34:53.9 41.
3. Tischerová Karin KV Triatlon Ženy 92 01:37:33.4 50.
4. Laudová Lenka Plzeň Triatlon Ženy 52 01:37:52.7 54.
5. Hana Šlapová Tiska Triatlon Ženy 34 01:40:58.4 61.
6. Burachovičová Martina Známka punku Triatlon Ženy 77 01:42:24.2 64.
7. Kubíčková Blanka JK Racing Triatlon Ženy 75 01:46:47.7 70.
8. Michaela Riesova ACES Team K. Vary Triatlon Ženy 14 01:48:15.9 71.
9. Karasová Helena Dalovice Triatlon Ženy 80 01:51:16.5 74.
10. Veselá Lucie Aces KV Triatlon Ženy 73 01:52:55.5 76.
11. Šatavová  Soňa Triatlon Ženy 5 01:53:18.2 79.
12. Pavlína Rejfová No team Triatlon Ženy 31 01:55:05.7 82.
13. Horáková Lenka Jardúv sen Triatlon Ženy 88 01:58:45.7 85.
14. Michaela Červinková Triatlon Ženy 32 02:11:30.5 88.
15. Lucie Krajčová Triatlon Ženy 42 02:15:30.0 89.

Triatlon - Muži Elita

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jan Děbnár JK Racing Triatlon Muži Elita 16 01:14:29.7 1.
2. Šilhan Jiří WITTE Bike Team Triatlon Muži Elita 53 01:16:05.2 2.
3. SMOLÍK Martin TJ SLAVIA Karlovy Vary Triatlon Muži Elita 59 01:23:50.7 14.

Triatlon - Ženy Elita

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rosslerová Markéta Psina z.s. Triatlon Ženy Elita 70 01:46:42.9 69.
2. Ciprová Oldřiška Forrest Gump team Triatlon Ženy Elita 26 01:56:14.7 83.

Triatlon - Štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Eliška Drahošová + Petr Chmelík + Kryštov Krýsl GAZZA SPORT Triatlon Štafeta 3 01:18:37.7 4.
2. Markéta Korellusová + Jakub Fabišovský + Michal Vlach Majami Team Triatlon Štafeta 8 01:21:01.2 9.
3. Marcel Vltavský + Martina Vávrová + Hanka Stušková MHM Team Triatlon Štafeta 6 01:31:08.2 29.
4. Michaela Kroniková + Jan Kronika + Nikol Šatalová Hory Jeničov Triatlon Štafeta 9 01:35:16.2 44.
5. Triatlet štafeta Childs Triatlet Karlovy Vary Triatlon Štafeta 4 01:37:53.7 55.
6. Ondřej Matějíček + Radka Kvasničková + Dominik Kvasnička KV ARENA TEAM - 1 Triatlon Štafeta 5 01:45:50.7 66.
7. Klára Poláková + Štěpánka Bauerová + Jana Pavlinská KV ARENA TEAM - 2 Triatlon Štafeta 7 01:48:57.7 73.
8. Marcela Zingová + Blanka Partynglová + Jiří Klein Chodovští ledoborci Triatlon Štafeta 2 01:53:04.2 78.
9. Lucie Prokopiusová + Dominika Reiterová + Kristýna Prokopiusová X-Tri K. V. Triatlon Štafeta 1 01:54:33.2 81.