Výsledky závodu

Kolmo kolem komína 2017

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 26.08.2017



1 okruh Hobby – cca 12km - Muži HOBBY

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Douša Roman Usti nad Labem 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 54 00:50:27.6 1.
2. Koutecký Lukáš Cyklokroužek Žatec 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 48 00:53:54.1 2.
3. Alina Hugo CK Slavoj Terezín 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 17 00:54:09.1 3.
4. Hrabica Karel Lovosice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 32 00:56:50.3 4.
5. Pospíšil Luboš Velomarket.cz 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 18 00:59:07.3 5.
6. Holeyšovský Slávek Podsedice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 11 01:00:00.8 6.
7. Jenč Pavel Podsedice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 125 01:01:33.3 8.
8. Sulek Karel Suldovi 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 86 01:01:53.1 9.
9. Mikeš Zdeněk Bílina 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 72 01:02:44.8 10.
10. Kruliš Jan Louny 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 80 01:03:11.6 11.
11. Mikeš Zdeněk KL sport Most 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 51 01:03:17.6 12.
12. Svojše Milan 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 82 01:03:20.8 13.
13. Kasal Vlastimil Velomarket.cz 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 19 01:03:41.3 14.
14. Hugo Alina Adam CK Slavoj Terezín 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 16 01:04:03.3 15.
15. Rasocha Tomáš 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 23 01:05:53.3 16.
16. Hádek Bedřich 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 113 01:08:36.1 17.
17. Cimler Štěpán Roudnice nad Labem 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 104 01:17:38.8 21.
18. Bereš Jan Lovosice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 91 01:20:33.3 22.
19. Prágl Miroslav Klapý 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 90 01:20:33.4 23.
20. Hossinger Jan Lovosice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 93 01:26:01.6 25.
21. Zubatý Jiří Nové Dvory 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 99 01:36:15.3 27.

1 okruh Hobby – cca 12km - Ženy HOBBY

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nestlerová Adéla KL Sport Most 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 59 01:01:32.8 7.
2. Vacková Pavla Koloshop Team 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 29 01:13:51.3 18.
3. Fialová Michaela CK Slavoj Terezín 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 43 01:16:36.8 19.
4. Fišerová Barbora Ústí nad Labem 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 45 01:16:46.1 20.
5. Mrkvičková Martina 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 74 01:23:17.8 24.
6. Hlavová Denisa Děčín 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 44 01:33:51.1 26.

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Wohanka Richard ADASTRA Sokol Veltěž 2 okruhy Elite – cca 24km Muži do 18 let 106 01:23:17.3 5.
2. Pacholík Marek Veslaři Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži do 18 let 69 01:37:58.6 20.
3. Cmunt Ondřej 2 okruhy Elite – cca 24km Muži do 18 let 120 01:37:59.1 21.
4. Brunclík Václav Veslaři Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži do 18 let 67 01:41:29.1 25.
5. Rauchfuss Jonatan 2 okruhy Elite – cca 24km Muži do 18 let 123 01:43:16.6 30.
6. Langmaier Zdeněk Veslaři Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži do 18 let 68 01:48:03.9 39.
  Janáček Jan Rozběháme Teplice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži do 18 let 5 DNF  

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži 19 – 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čapek Zdeněk 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 71 01:29:02.3 11.
2. Dobšovič Vojtěch 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 108 01:33:38.1 14.
3. Patocs David Koloshop Team 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 49 01:40:11.9 24.
4. Kozelka Jiří KRK Litoměřice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 75 01:42:28.1 27.
5. Smetana Martin Kravaťáci 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 55 01:44:31.1 31.
6. Formanek Jaroslav Usti nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 58 02:02:50.4 65.
7. Podhorský Zdeněk 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 110 02:10:07.6 70.
8. Smetana Michal Kravaťáci 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 53 02:17:49.6 74.

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži 30 – 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veverka Vlastimil Jilove u Děčína 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 30 01:20:00.8 2.
2. Čuchal Petr MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 3 01:20:37.1 4.
3. Nestler Lukáš MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 35 01:27:27.1 10.
4. Nosek Daniel Mk - Cyklo Děčín 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 92 01:30:25.8 13.
5. Racek Tomáš 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 116 01:35:00.6 16.
6. Říha Zbyněk BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 25 01:35:33.6 17.
7. Raus Olda MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 14 01:37:57.4 19.
8. Kváš Josef Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 87 01:42:31.6 28.
9. Černohorský Václav 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 118 01:46:47.1 33.
10. Šklíba Josef 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 2 01:47:59.6 37.
11. Janáček Petr Něco s nohama? 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 7 01:48:02.4 38.
12. Čechura Lukáš Milešov 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 10 01:48:42.1 41.
13. Hlíza Radim Proboštov 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 100 01:49:45.1 44.
14. Michalička Milan Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 52 01:55:10.9 49.
15. Beránek Ivo Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 64 01:57:13.9 51.
16. Bednár Jan Most 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 37 01:57:43.1 52.
17. Pavlovský Lukáš Veslaři Ústí n/L 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 34 01:58:08.6 54.
18. Radič Tomáš Koloshop Team 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 66 01:58:12.7 56.
19. Vlasak Stepan Lípa 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 61 02:01:46.1 62.
20. Hylský Jiří Sky Renegades 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 42 02:01:46.9 63.
21. Gerstendörfer Ondřej Praha 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 6 02:04:37.4 66.
22. Jenč Michal Sky Renegades 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 41 02:09:46.4 69.
23. Went Petr Brozany nad Ohri 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 105 02:15:06.9 71.
24. Novák Stanislav Jenčice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 56 02:17:16.9 73.
  Macháček Vítězslav Macháčci s.r.o.Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 77 DNS  

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži 40 – 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Derfl Stanislav 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 121 01:20:23.0 3.
2. Pšenička 0ndřej CK Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 84 01:24:24.6 6.
3. Stieber Zdeněk CK LOKO Rakovník 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 46 01:24:32.8 7.
4. Pecánek Jiří MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 20 01:24:48.3 8.
5. Rosypal Ladislav MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 73 01:25:40.1 9.
6. Mejta Jaroslav 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 126 01:33:41.1 15.
7. Pecánek Jan MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 38 01:37:29.4 18.
8. Hrebinka Marek BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 95 01:39:25.1 23.
9. Hašlar Oldřich 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 28 01:41:45.6 26.
10. Zinga Kamil BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 26 01:43:12.6 29.
11. Gertner Petr G-PEND Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 36 01:44:57.4 32.
12. Pressl Dušan SKP Styl Litoměřice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 27 01:48:40.9 40.
13. Šponar Petr Veslari Ustí 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 40 01:48:44.4 42.
14. Došek Pavel MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 22 01:49:00.9 43.
15. Jíra Jarda MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 102 01:50:48.1 45.
16. Gaube Jan BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 88 01:53:41.4 47.
17. Říha Pavel BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 78 01:53:43.4 48.
18. Stuchlý Miroslav 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 127 01:57:44.1 53.
19. Henzl Pavel Cyklo City - Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 97 01:59:22.1 57.
20. Kruliš Jan Louny 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 81 02:00:20.9 59.
21. Rasocna MIchal 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 122 02:00:38.1 60.
22. Obešlo Martin 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 109 02:15:14.9 72.
  Němec Zdeněk 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 114 DNF  

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži 50 – 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nestler Josef KL Sport Most 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 60 01:19:44.8 1.
2. Pechar Bob 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 115 01:29:07.8 12.
3. Jambor Luděk Alltraining.cz 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 33 01:39:15.1 22.
4. Rokoš Jiří Nížebohy 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 111 01:46:51.1 34.
5. Beneš Jiří Jenčice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 39 01:47:41.2 36.
6. Hejna Petr 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 119 01:55:17.6 50.
  Pulchart František Top ten Teplice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 101 DNF  

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži Nad 60 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klupák Milan Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži Nad 60 let 31 01:47:41.1 35.
2. Vaněk Pravoslav Dubí 2 okruhy Elite – cca 24km Muži Nad 60 let 21 01:59:29.9 58.
3. Kapoun Ivan Roudnice n.L. 2 okruhy Elite – cca 24km Muži Nad 60 let 89 02:28:53.0 76.

2 okruhy Elite – cca 24km - Ženy bez rozdílů věků

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ježková Kateřina Nutrend Litoměřice 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 76 01:51:31.1 46.
2. Kučerová Tamara Koloshop Team 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 62 01:58:12.1 55.
3. Müllerová Lucie Ramala Rakovník 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 47 02:01:25.4 61.
4. Pavlová Kateřina 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 124 02:02:38.1 64.
5. Šafaříková Karolína Dolní Habartice 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 13 02:06:24.9 67.
6. Mrázková Vlasta MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 9 02:07:00.1 68.
7. Vokounová Lucie 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 8 02:26:46.4 75.