Výsledky závodu

HUS MUŽ 2017

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 06.07.2017



Dětský běh 300m - 0-5 let (předškolní) chlapci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vašiček David Dětský běh 300m 0-5 let (předškolní) chlapci 606 00:00:23.4 1.
2. Hartl Filip Sokol Římov Dětský běh 300m 0-5 let (předškolní) chlapci 614 00:00:24.7 3.
3. Lerch Matouš Vonoklasy Dětský běh 300m 0-5 let (předškolní) chlapci 655 00:00:26.9 4.
4. Samec Tobiáš Zliv Dětský běh 300m 0-5 let (předškolní) chlapci 617 00:00:40.9 7.
5. Peter Martin Dětský běh 300m 0-5 let (předškolní) chlapci 660 00:01:13.7 11.

Dětský běh 300m - 0-5 let (předškolní) dívky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Malinovská Aneta Dětský běh 300m 0-5 let (předškolní) dívky 618 00:00:23.9 2.
2. Holubová Veronika Dětský běh 300m 0-5 let (předškolní) dívky 652 00:00:27.7 5.
3. Peterová Markéta TEAM PAUL MITCHELL® Dětský běh 300m 0-5 let (předškolní) dívky 659 00:00:31.0 6.
4. Hartlová Adéla Sokol Římov Dětský běh 300m 0-5 let (předškolní) dívky 612 00:00:43.1 8.
5. Hřebcová Karolína Dětský běh 300m 0-5 let (předškolní) dívky 656 00:01:00.3 9.
6. Smazalová Barbora Dětský běh 300m 0-5 let (předškolní) dívky 650 00:01:08.4 10.
7. Lerchová Jasmínka Vonoklasy Dětský běh 300m 0-5 let (předškolní) dívky 647 00:01:17.9 12.

Dětský běh 600m - 6-7 let chlapci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lavička Jonáš Dětský běh 600m 6-7 let chlapci 649 00:02:57.0 4.
  Hartl Jan TJ sokol Volyně Dětský běh 600m 6-7 let chlapci 613 DNS  

Dětský běh 600m - 6-7 let dívky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Samcová Eva Sokol České Budějovice Dětský běh 600m 6-7 let dívky 616 00:02:44.2 1.
2. Křížová Karen Atletika Říčanz Dětský běh 600m 6-7 let dívky 653 00:02:46.7 2.
3. Hartlová Hanka Sokol Římov Dětský běh 600m 6-7 let dívky 615 00:02:56.7 3.
4. Bílková Kristina Dětský běh 600m 6-7 let dívky 623 00:03:35.2 5.
5. Štifterová Magdaléna Modřany Dětský běh 600m 6-7 let dívky 651 00:03:37.9 6.
6. Jiroušová Alice Dětský běh 600m 6-7 let dívky 657 00:03:57.7 7.

Dětský triatlon: 100m plavání - 1km kolo -300m běh - 8-9let chlapci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hricišin Hugo Kellys Bikeranch team Dětský triatlon: 100m plavání - 1km kolo -300m běh 8-9let chlapci 602 00:09:42.7 7.

Dětský triatlon: 100m plavání - 1km kolo -300m běh - 8-9let dívky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lavičková Stella Slavia Plzeň Dětský triatlon: 100m plavání - 1km kolo -300m běh 8-9let dívky 609 00:08:50.5 2.
2. Dobiasova Rebeka CSG TRI TEAM Dětský triatlon: 100m plavání - 1km kolo -300m běh 8-9let dívky 641 00:09:44.2 8.
3. Nová Veronika BH Triatlon Dětský triatlon: 100m plavání - 1km kolo -300m běh 8-9let dívky 643 00:09:56.0 9.

Dětský triatlon: 100m plavání - 1km kolo -300m běh - 10-11let chlapci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Steinbach Hynek Fischer Ski klub Šumava Vimperk Dětský triatlon: 100m plavání - 1km kolo -300m běh 10-11let chlapci 622 00:08:30.0 1.
2. Kuba Filip Tri Klub Příbram Dětský triatlon: 100m plavání - 1km kolo -300m běh 10-11let chlapci 605 00:08:58.0 3.
3. Děbnár Josef JK RACING Dětský triatlon: 100m plavání - 1km kolo -300m běh 10-11let chlapci 620 00:09:13.2 4.
4. Dobias Simon CSG TRI TEAM Dětský triatlon: 100m plavání - 1km kolo -300m běh 10-11let chlapci 642 00:09:33.5 5.
5. Böhm Jan Fischer Ski klub Šumava Vimperk Dětský triatlon: 100m plavání - 1km kolo -300m běh 10-11let chlapci 630 00:09:38.5 6.

Dětský triatlon: 100m plavání - 1km kolo -300m běh - 10-11let dívky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bílková Liliana Dětský triatlon: 100m plavání - 1km kolo -300m běh 10-11let dívky 624 00:11:47.2 10.

Dětský triatlon: 200m plavání - 2km kolo - 600m běh - 12-13 let dívky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šulecová Michaela Šulecteam Dětský triatlon: 200m plavání - 2km kolo - 600m běh 12-13 let dívky 607 00:16:48.5 4.

Dětský triatlon: 200m plavání - 2km kolo - 600m běh - 12-13 let chlapci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Steinbach Jakub Fischer Ski klub Šumava Vimperk Dětský triatlon: 200m plavání - 2km kolo - 600m běh 12-13 let chlapci 621 00:14:55.0 1.
2. Vrhel Šimon ABC Prachatice Dětský triatlon: 200m plavání - 2km kolo - 600m běh 12-13 let chlapci 628 00:15:48.7 2.
3. Nový Ondřej BH Triatlon Dětský triatlon: 200m plavání - 2km kolo - 600m běh 12-13 let chlapci 644 00:16:21.2 3.
4. Jašek Kryštof Dětský triatlon: 200m plavání - 2km kolo - 600m běh 12-13 let chlapci 603 00:17:41.5 6.

Dětský triatlon: 200m plavání - 2km kolo - 600m běh - 14-15 let dívky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jašková Klára Dětský triatlon: 200m plavání - 2km kolo - 600m běh 14-15 let dívky 604 00:17:02.7 5.
2. Děbnárová Jana JK RACING Dětský triatlon: 200m plavání - 2km kolo - 600m běh 14-15 let dívky 619 00:18:27.0 7.

HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh - Muži 15-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kalivoda Tomáš HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 15-19 let 243 02:05:19.8 5.

HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh - Muži 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Janoušek Jakub TTK Slavia VŠ Plzeň HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 20-29 let 171 02:10:05.1 7.
2. Lebeda Vaclav Plavecky bazen PT HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 20-29 let 187 02:19:18.1 15.
3. Kodras Ondřej K2 HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 20-29 let 184 02:19:18.7 16.
4. Debnar Martin HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 20-29 let 142 02:21:44.3 18.
5. Doležal Jan HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 20-29 let 244 02:30:06.8 23.
7. Karban Pavel KarBikeSPORT HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 20-29 let 207 02:46:01.9 35.
8. Kačer Lukáš HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 20-29 let 176 02:55:17.7 42.

HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh - Muži 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Holub Václav Velosport Velenta Scott Team HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 30-39 let 224 01:57:40.5 1.
2. Eberl Filip HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 30-39 let 246 01:59:18.1 2.
3. Truhlář Luboš CSG Tri Team HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 30-39 let 230 02:01:29.3 3.
4. Fraucke Michal HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 30-39 let 173 02:08:03.8 6.
5. Hurník Michal HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 30-39 let 180 02:21:09.1 17.
6. Souček Filip HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 30-39 let 209 02:23:14.8 19.
6. Bican Martin HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 30-39 let 231 02:44:32.4 34.
7. Mužík Josef IRON STARS BEROUN HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 30-39 let 179 02:33:35.8 26.
8. Hodaň Lukáš SPOKE.CZ HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 30-39 let 240 02:43:17.6 33.
9. Hartl Tomáš Sokol Římov HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 30-39 let 218 02:46:40.3 36.
10. Zachař Libor TRIJELLYtos HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 30-39 let 206 02:52:39.1 38.
11. Benda Marcel SKI TEAM Budweis HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 30-39 let 204 02:53:23.4 39.
12. Schneedorfler Jiří HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 30-39 let 232 03:09:39.2 49.
13. Chalupa Petr Maratón klub Kladno HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 30-39 let 233 03:11:32.6 50.

HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Děbnár Jan JK RACING HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 40-49 let 219 02:10:24.1 8.
2. Nový Lukáš BH triatlon ČB HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 40-49 let 225 02:11:22.3 9.
3. Juráň Karel HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 40-49 let 250 02:15:36.8 12.
4. Matějovič Martin Triatlon Plzeň HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 40-49 let 208 02:25:34.1 20.
5. Peter Tomáš TEAM PAUL MITCHELL® HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 40-49 let 221 02:30:41.3 24.
6. Dobiáš David CSG Tri Team HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 40-49 let 216 02:34:13.2 28.
7. Svoboda Pavel SK Vlaška HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 40-49 let 181 02:37:48.6 31.
8. Čagánek Martin HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 40-49 let 222 03:22:14.2 52.
9. Vorlíček Jiří Bonbon Kladno HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 40-49 let 229 03:57:25.8 53.

HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh - Muži 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. BULAVA František Lokomotiva Beroun HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 50-59 let 235 02:11:35.1 10.
2. Dušek Jiří Ski a Bike Club Radotín HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 50-59 let 223 02:33:39.8 27.
3. Tondl Pavel DH Cycling HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 50-59 let 185 02:37:58.4 32.
4. Sklenář Vladimír XCT sport Hospůdka Karolína HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 50-59 let 234 02:51:56.1 37.
5. Bursik Michal tcs.sk HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 50-59 let 226 02:57:58.6 44.
6. Růžička Pavel Ústí nad L8 HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 50-59 let 227 03:12:18.9 51.

HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh - Muži 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Balatka Jaroslav HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 60+ 245 02:37:14.5 30.
2. Pospíšil Martin KČT SLAVOJ PRAHA HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 60+ 228 02:56:48.6 43.
3. Barták Vladimír HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 60+ 182 02:59:44.1 46.
4. Lenc Jirka ŠuTri HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 60+ 189 03:01:01.6 47.
5. Smetana Jiří HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Muži 60+ 247 03:05:39.1 48.

HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh - Ženy 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hlaváčová Barbora Sk kola Víšek HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Ženy 20-29 let 174 02:28:17.6 22.

HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh - Ženy 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hricišin Dana Kellys Bikeranch team HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Ženy 30-39 let 220 02:54:00.9 40.
2. Pýchová Petra HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Ženy 30-39 let 252 02:59:24.6 45.

HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh - Ženy 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Grabmüllerová Šárka B&H České Budějovice HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Ženy 40-49 let 177 02:32:00.8 25.

HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh - Štafety - tříčlenné

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Slávek Ryšavý + Jan Hron + Zdeněk Konárek Klub Šum. Tri Velvet Smile HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Štafety - tříčlenné 212 02:02:58.6 4.
2. Todeáš Prha + Václav Dostál + Martin Ženýšek Lyko Klub PT HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Štafety - tříčlenné 251 02:15:11.3 11.
3. Marek Bílek + Zdeněk Formánek + Václav Pancer HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Štafety - tříčlenné 253 02:15:47.6 13.
4. Karel Juráň + Martin Kříž + Dana Adámková HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Štafety - tříčlenné 249 02:18:34.2 14.
5. Šárka Holubová + Lukáš Hirman + Pavel Švarc HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Štafety - tříčlenné 248 02:26:00.5 21.
6. Martin Doubek + David Marek + Filip Doubek HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Štafety - tříčlenné 241 02:35:09.8 29.
7. Michal Piloušek + Lucie Vežníková + Jan Lokvenc HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Štafety - tříčlenné 200 02:54:12.1 41.
  Michal Piloušek + Jakub Čuřik + Jakub Čuřik HUS MUŽ 2017: 1km plavání - 30km MTB - 8km terénní běh Štafety - tříčlenné 195 DNF  

HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Srch Jiří ŠuTri Prachatice HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Muži 557 01:04:11.7 1.
2. Matějovič Filip Triatlon Plzeň HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Muži 541 01:08:31.7 2.
3. Šavrňák Ondřej Mika Training HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Muži 565 01:12:12.2 3.
4. Janďourek Petr HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Muži 539 01:15:34.2 5.
5. Káňa Pavel Loko Trutnov HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Muži 538 01:16:16.7 6.
6. Lavička Josef HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Muži 554 01:16:23.7 7.
7. Kuchádek Ota HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Muži 540 01:18:09.0 8.
8. Bílek Zdeněk HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Muži 566 01:20:40.8 10.
9. Pacina Jan Triade Děčn HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Muži 537 01:21:18.8 11.
10. Hnilička Michal HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Muži 548 01:24:39.8 13.
11. Dian David HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Muži 543 01:31:27.3 17.
12. Pýcha Jakub HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Muži 536 01:32:42.0 18.
13. Jašek Karel HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Muži 569 01:34:27.4 19.
14. Dostál Martin HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Muži 544 01:35:27.0 20.
15. Řeřábek Jindřich HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Muži 549 01:37:06.5 22.
16. Čuřík Josef HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Muži 568 01:38:03.3 24.
17. Hřebec Petr HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Muži 535 01:53:22.8 29.

HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mondlová Kateřina Fischer Ski klub Šumava Vimperk HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Ženy 553 01:12:46.2 4.
2. Nováková Adéla Ski klub šumava HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Ženy 550 01:19:43.0 9.
3. Bubeníková Veronika HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Ženy 555 01:21:26.5 12.
4. Niebauerová Eva HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Ženy 546 01:29:39.8 14.
5. Bártová Růžena Šrouby a matice Bártová HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Ženy 542 01:30:02.5 15.
6. Metelková Nikola HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Ženy 556 01:31:20.3 16.
7. Kubíčková Blanka JK Racing HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Ženy 552 01:35:35.3 21.
8. Dobiášová Šárka HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Ženy 567 01:37:21.4 23.
9. Rysová Jana CSG Tri Team HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Ženy 551 01:39:33.0 25.
10. Prokopová Petra HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Ženy 558 01:44:15.5 26.
11. Klímová Lenka HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Ženy 545 01:45:13.8 27.
12. Klichová Olga HUS MUŽ HOBÍK: 0,5km plavání, 15km MTB, 4km běh Ženy 547 01:52:27.3 28.