Výsledky závodu

Běh kolem jezera Most- 7. ročník

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.10.2017



11km - Muži 19-39 let (roč.1998-1978)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filingr Aleš AC Ústí nad Labem 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 530 00:38:35.9 1.
2. Žaloudek Jan Unipetrol 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 478 00:39:23.9 2.
3. Steidl ;Stefan 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 590 00:40:19.3 3.
4. Ottenschläger Oto Krušnoman TT Litvínov 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 313 00:41:38.4 4.
5. Dlabaja Tomáš Orientační běh Turnov 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 460 00:42:01.1 5.
6. 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 577 00:42:55.9 6.
7. SRTG Most 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 220 00:42:56.4 7.
8. Folvarčík Jiří ŠAK Chodov 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 467 00:43:18.1 8.
9. Sedlák Aleš TJ Magla 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 335 00:43:39.1 9.
10. Kujíček Michal Běžecký klub Spořice 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 419 00:44:31.4 11.
11. Krejčí Vojtěch Unipetrol 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 540 00:44:35.6 12.
12. Ihnačinec Jakub Krušnoman TT Litvínov 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 416 00:44:36.9 13.
13. Růžička Martin Unipetrol 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 556 00:45:30.1 17.
14. Hudec Jan Praha 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 221 00:45:42.9 18.
15. Horváth Martin ŠAK Chodov 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 424 00:45:49.6 19.
16. Konvalina Matěj Most 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 241 00:46:00.6 20.
17. Unger Miroslav 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 53 00:47:01.4 25.
18. Ličko Michal Fitnessguru 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 422 00:47:36.0 31.
19. Maňák Luboš Magistrát města Mostu 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 521 00:48:44.9 35.
20. Fišer Lukáš Rozběhej Litvínov 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 30 00:49:11.1 37.
21. Kohoutek Tomáš Empty legs cc 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 429 00:49:28.9 39.
22. Tvrdik Simon 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 600 00:49:32.1 41.
23. Lovaš Petr AK Most 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 84 00:49:35.9 42.
24. Vadlejch Martin 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 384 00:49:37.1 43.
25. Richtet Lukáš 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 31 00:49:50.1 45.
26. Jirkal Tomáš 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 446 00:50:12.4 47.
27. Vršanský Jakub SKP Most 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 473 00:50:23.1 49.
28. Kafka Josef FreeRun Ústí nad Labem 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 472 00:50:33.9 50.
29. Stehlík Ondřej Hullulintu 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 10 00:50:43.9 51.
30. Pergl Ondřej 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 334 00:50:46.4 52.
31. Vorel Daniel Hullulintu 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 9 00:50:54.9 55.
32. Sýkora Tomáš Žatec 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 362 00:50:59.4 56.
33. Polián Radek United Energy 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 48 00:51:18.1 58.
34. Vachrlon Václav ŠAK Chodov 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 468 00:51:36.4 62.
35. Macek Jiří 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 52 00:51:56.1 64.
36. Luxa Michal Běžci Chomutov 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 409 00:52:00.1 65.
37. Frühauf Filip Yanfeng 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 148 00:52:03.4 66.
38. Dvořáček Jan Rozběhej Litvínov 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 190 00:52:17.9 69.
39. Hubený Jan SRTG MOST 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 576 00:52:23.6 70.
40. Paparega Jan Statutární město Most 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 512 00:52:23.7 71.
41. Brzek Tomáš Statutární město Most 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 513 00:52:23.9 72.
42. Waltera Vladimír Team Bike Perštejn 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 128 00:52:38.9 74.
43. Vágner Jan Fitness Zimák Most 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 333 00:52:43.4 75.
44. Šaštinský Petr Praha 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 440 00:52:50.4 77.
45. Voldhons Jiří 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 586 00:53:16.9 82.
46. Canini Marek 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 216 00:53:26.6 83.
47. Kolář Petr 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 208 00:53:37.9 86.
48. Hakl Albín 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 177 00:53:54.4 89.
49. Stumpf Michal 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 258 00:54:02.1 91.
50. Dufek Jan 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 125 00:54:04.4 92.
51. Hojdar Josef Rozbehame Most 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 371 00:54:21.6 95.
52. Štolfa Ladislav 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 140 00:54:28.6 98.
53. Zajac Radek 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 444 00:54:29.8 99.
54. Kostlan Martin SRTG Most 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 3 00:54:45.1 106.
55. Urban Zdeněk SRTG Most 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 215 00:54:45.9 107.
56. Hartrampf Max 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 591 00:54:57.4 108.
57. Šmejkal Vladislav 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 199 00:55:11.1 109.
58. Kritzbach Jan MmM 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 514 00:55:27.6 112.
59. Kheler Michal 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 524 00:55:36.4 113.
60. Pataky Marek Město Žatec 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 227 00:55:44.8 117.
61. Doleček Jan 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 59 00:55:50.9 118.
62. Harant Kristof 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 597 00:55:51.2 119.
63. sýkora pavel 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 121 00:55:56.0 120.
64. Jelínek Tomáš 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 72 00:56:13.4 124.
65. Kunak Marek 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 373 00:56:14.0 125.
66. Nerad Jaroslav KOB Litvínov 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 67 00:56:58.9 136.
67. Franc Jaroslav 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 314 00:57:20.7 139.
68. Laslofi Aleš Be Active 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 166 00:57:46.9 144.
69. Knobloch Petr 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 316 00:57:54.4 145.
70. Ulrych Josef SRTG Most 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 225 00:58:01.7 147.
71. Iser Petr 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 250 00:58:18.7 151.
72. Matoušek Luboš 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 141 00:58:25.4 153.
73. Drdel Milan 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 410 00:58:47.2 157.
74. Molnár Jan 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 423 00:58:47.2 158.
75. Hodač Jan Pražská Sedmička 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 589 00:59:49.2 164.
76. Novák Michal 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 107 01:00:23.9 165.
77. Brožek Jiří Most 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 152 01:01:03.9 171.
78. Tvrzník Tomáš 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 175 01:01:29.4 173.
79. Procházka Martin 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 315 01:01:30.7 174.
80. Žárský Jan 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 60 01:01:49.4 179.
81. Kučerka Jan KOB Litvínov 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 12 01:01:51.2 180.
82. Funiok Ondřej AK Pražská pivnice 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 156 01:01:56.2 181.
83. Haiš Martin 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 235 01:02:37.4 190.
84. Tichý Václav Cobram team 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 441 01:03:42.2 199.
85. Ulrych David SRTG Most 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 325 01:04:24.4 205.
86. Porubčan Josef AK Most 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 210 01:04:45.2 209.
87. Dřevikovský Jaroslav 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 341 01:05:05.7 212.
88. Kubanek Miroslav Most 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 293 01:05:12.9 214.
89. Zahradník Tomáš 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 173 01:06:20.4 224.
90. Kavka Martin 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 217 01:06:20.5 225.
91. Rajm Tomáš 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 340 01:07:24.4 231.
92. Pilný Martin 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 246 01:07:44.2 233.
93. Pavlíček Petr 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 319 01:08:04.7 238.
94. Machovec Jakub 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 58 01:08:34.2 248.
95. Lukacs Michal 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 266 01:10:06.9 258.
96. Kendziura Michal 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 21 01:11:05.7 263.
97. Vágner Dušan PT 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 320 01:11:36.9 268.
98. Kratochvíl Stanislav 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 464 01:12:03.4 272.
99. Bechyňský Jan 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 164 01:13:17.2 279.
100. Šajner Zdeněk 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 301 01:13:33.4 281.
101. Šrámek Petr Different Size Postoloprty 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 159 01:13:55.2 287.
102. Punt Jaroslav Unipetrol 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 554 01:17:19.9 299.
103. Anděl Zdeněk 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 358 01:18:21.9 302.
105. Kotě Lukáš Catzilla Team 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 54 00:00:20.5 312.
106. Filípek Pavel Rozběháme Teplice 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 105 00:00:33.0 313.
107. Mareš Jan 11km Muži 19-39 let (roč.1998-1978) 88 00:00:38.8 316.

11km - Muži 40-55 let (roč.1977-1962)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Feix Ivo Teplice 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 445 00:44:28.4 10.
2. Kujicek Tomaš Bk Spořice 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 585 00:45:03.6 15.
3. johanis martin 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 474 00:45:26.1 16.
4. Prokes Dusan Běžci Chomutov 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 83 00:46:10.9 22.
5. Kučera Jiří Chomutov 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 272 00:46:27.1 24.
6. Vojtechovsky Tomas 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 7 00:47:10.4 26.
7. Watzke Petr VitaSport.cz / Teplice 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 443 00:47:12.9 27.
8. Bělohlávek Pavel Jirkov 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 68 00:47:32.6 29.
9. Jahoda Zdeněk Team Rarámuri 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 94 00:47:34.9 30.
10. Fialka František Běžci Chomutov 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 130 00:48:27.1 34.
11. Sapoušek Miroslav 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 71 00:49:25.4 38.
12. Hrdý Jan Hopman Team Žatec 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 306 00:49:29.4 40.
13. Srb Tomáš Unipetrol 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 560 00:49:38.6 44.
14. Kubáš Aleš Most 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 78 00:50:50.1 54.
15. Vodička Pavel Most 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 259 00:51:11.9 57.
16. Canini Jiří 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 218 00:51:23.1 59.
17. Havlíček Zdeněk 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 303 00:51:25.1 60.
18. Pelc Jaroslav Běžci Chomutov 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 57 00:51:28.3 61.
19. Drastík Jakub Unipetrol 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 486 00:51:47.4 63.
20. Pátek Tomáš JIP Most 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 77 00:52:10.9 68.
21. Grasl Karel Postoloprty 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 80 00:52:34.9 73.
22. Liška Jiří Děčín 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 583 00:52:51.1 78.
23. Malý Vojtěch PANB 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 242 00:53:08.4 79.
24. Bambas Jan Pivošlap Litvinov 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 379 00:53:08.6 80.
25. Studený Jaromír Unipetrol 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 561 00:53:09.4 81.
26. Hradecký Pavel Helpfy.eu 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 438 00:53:27.0 84.
27. Tapšík Zdeněk Severočeská teplárenská 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 49 00:53:36.4 85.
28. Kopecký Jiří Žatec 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 174 00:54:15.6 94.
29. Civín Jiří 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 251 00:54:27.1 97.
30. Ďurčo Filip 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 201 00:54:31.4 100.
31. Fivebr Vladimír FYDEL 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 281 00:54:33.4 101.
32. Aron Roman Běhám co můžu 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 448 00:54:34.4 102.
33. Chleborád Tomáš Unipetrol 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 531 00:54:34.6 103.
34. jaroslav Segl KL SPORT MOST 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 370 00:54:34.9 104.
35. Orság Josef 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 383 00:54:42.7 105.
36. Machuta Petr MmM 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 522 00:55:26.4 111.
37. Hrbek Martin Unipetrol 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 499 00:55:41.1 114.
38. Kučera Miroslav Malé Žernoseky 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 329 00:55:43.9 115.
39. Radics Marek Magistrát města Most 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 517 00:55:44.7 116.
40. Výšek Pavel Unipetrol 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 572 00:56:06.6 121.
41. Kail Tomáš 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 300 00:56:12.9 122.
42. Dolejší Filip dastec.cz 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 357 00:56:25.9 126.
43. Štětka Pavel 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 260 00:56:37.2 129.
44. Liebig Vilém Chomutov 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 280 00:56:49.4 131.
45. Egrt Marcel 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 400 00:56:51.9 132.
46. Maršík Jindřich Široká veřejnost 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 38 00:56:55.7 134.
47. Skala Stanislav 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 143 00:56:57.2 135.
48. vitovsky petr cukrar 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 1 00:56:59.6 137.
49. Myslivec Jan Unipetrol 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 551 00:57:03.9 138.
50. Vlach Michal Chomutov 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 234 00:57:24.7 140.
51. Lancinger David Lom 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 377 00:57:24.9 141.
52. Nigrin Přemysl Rozběhej Litvínov 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 223 00:57:36.3 142.
53. Jakubašek Tibor 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 118 00:57:36.9 143.
54. Šrámek Jiří 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 288 00:58:02.4 148.
55. Fanta Pavel Vinařice 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 355 00:58:05.7 149.
56. Trojna Luboš JÁZVÁSTYMAŠINYUDĚLÁM 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 506 00:58:08.9 150.
57. Hošek Michal Unipetrol 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 498 00:58:44.9 156.
58. Zlata Jiří Zlaťáci 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 309 00:59:12.9 161.
59. Kaidl Pavel Unipetrol 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 533 00:59:46.2 163.
60. Seifert Radim 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 81 01:00:32.2 166.
61. Hájek Jiří Unipetrol 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 495 01:00:45.4 168.
62. Kudrna Pavel 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 431 01:01:00.2 169.
63. Fůs Jiří Cyklo Point Most Hobby Team 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 527 01:01:01.2 170.
64. Láznička František Fitnessguru 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 252 01:01:38.2 175.
65. Steiner Leo 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 328 01:01:48.9 178.
66. Hajzler Libor Kapitol,a.s. 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 374 01:02:00.7 182.
67. Kolářský Vladimír 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 302 01:02:41.4 192.
68. Pabišta st. Karel Most 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 507 01:02:47.2 195.
69. Hendrych Jiří 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 87 01:03:08.2 197.
70. Brožek Oldřich Most 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 151 01:03:38.8 198.
71. Hrůza Michal Teplice 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 37 01:03:50.4 200.
72. Mihal Karel Sportclub 80 Chomutov 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 283 01:03:54.2 201.
73. Nastoupil Martin Účetnictví Nastoupil 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 113 01:04:03.2 203.
74. Ležal Tomáš 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 463 01:04:28.7 207.
75. Borovský Martin Cobram team PPC 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 477 01:05:05.2 210.
76. Jurinec Petr 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 454 01:05:17.7 216.
77. Kohl Jiří  Unipetrol 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 538 01:05:42.7 217.
78. Lukáš Rostislav 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 573 01:05:45.8 219.
79. Cífka Vladimír MDV Family Cycling Team 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 433 01:05:57.4 220.
80. Vršanský Josef 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 476 01:06:09.9 222.
81. Paul Karel Most 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 256 01:07:09.2 229.
82. Marášek František Most 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 290 01:07:50.4 235.
83. Paťava Karel 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 198 01:08:00.9 236.
84. Masopust Karel 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 412 01:08:14.2 240.
85. Pospíšil Zdenek Široká veřejnost 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 56 01:08:25.4 243.
86. Pelcman Miloš Rozběhej Litvínov 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 32 01:08:26.5 245.
87. Růžička Tomáš T.J. Sokol Osek 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 114 01:09:11.2 251.
88. Trampota Jan Unipetrol 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 563 01:09:18.2 253.
89. Vyhnánek Josef 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 205 01:09:48.4 256.
90. Mašek Martin BK Žatec 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 292 01:10:04.4 257.
91. Pták Zdeněk 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 447 01:10:14.2 261.
92. Herda Peter YFAI 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 183 01:11:24.0 265.
93. Pilecký Jan Unipetrol 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 552 01:11:59.9 269.
94. Pulchart Roman Different size Postoloprty 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 158 01:13:54.9 286.
95. Haris Petr Rozbehame Litvinov 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 264 01:14:23.2 289.
96. Jirásek František MmM 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 515 01:14:49.2 291.
97. Laštovička Jaroslav Vlaštovky 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 321 01:15:11.9 292.
98. Kolman Viktor Unipetrol 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 539 01:16:05.2 297.
100. Polanský Petr 11km Muži 40-55 let (roč.1977-1962) 162 00:00:33.3 314.

11km - Muži 55+ (roč.1961 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dietrich Petr Loučná 956 11km Muži 55+ (roč.1961 a starší) 287 00:46:14.6 23.
2. Kirsch Petr Azmera 11km Muži 55+ (roč.1961 a starší) 356 00:47:14.9 28.
3. Kelbich Petr Squadra di Alto Forno 11km Muži 55+ (roč.1961 a starší) 536 00:48:55.4 36.
4. Kacíř Zdeněk LOČNÁ956 11km Muži 55+ (roč.1961 a starší) 26 00:50:03.1 46.
5. Gombita Josef Most 11km Muži 55+ (roč.1961 a starší) 386 00:50:47.2 53.
6. Holý Jiří Vysoká Pec 11km Muži 55+ (roč.1961 a starší) 456 00:55:18.1 110.
7. Sliška Vladislav Unipetrol 11km Muži 55+ (roč.1961 a starší) 559 00:56:12.9 123.
8. Končel František 11km Muži 55+ (roč.1961 a starší) 142 01:02:03.7 183.
9. Klail Vladimír Most 11km Muži 55+ (roč.1961 a starší) 245 01:08:26.5 246.
10. Hudec Vladimír 11km Muži 55+ (roč.1961 a starší) 115 01:13:37.7 283.
11. Červenka Karel Hora Svaté Kateřiny 11km Muži 55+ (roč.1961 a starší) 426 01:14:16.2 288.
12. Smeták Václav AK Most 11km Muži 55+ (roč.1961 a starší) 579 01:16:01.2 296.
13. Basák Jaroslav Most 11km Muži 55+ (roč.1961 a starší) 187 01:18:30.7 304.

11km - Ženy 19-39 let (roč.1998-1978)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rusínová Zuzana Happy loop 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 271 00:44:43.6 14.
2. Vajcová Jitka Unipetrol 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 566 00:47:59.9 32.
3. Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 6 00:48:16.9 33.
4. Krizova Anezka Rozběhej Litvínov 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 36 00:53:47.8 87.
5. Hahn Hana Běžci Chomutov 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 249 00:53:49.9 88.
6. GÁBA STÍHAČKA Rozběháme Teplice a okolí 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 97 00:53:57.4 90.
7. Tušinská Klára Superžena 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 147 00:54:25.2 96.
8. Novotná Miroslava Městec Králové 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 346 00:56:27.9 128.
9. Vávrová Ilona Rozběháme Teplice 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 116 00:57:57.7 146.
10. Kremlová Pavlína 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 185 00:58:37.9 154.
11. Dufková Veronika 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 126 00:59:01.4 160.
12. Butalová Marcela 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 106 00:59:18.2 162.
13. Kolaříková Eva Rozběhej Litvínov 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 189 01:01:43.4 176.
14. Nesvadbová Eliška Žatec 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 163 01:01:45.7 177.
15. Karasová Anna 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 42 01:02:05.4 184.
16. Stejskalová Kateřina Žatec 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 331 01:02:24.4 185.
17. Hrdinová Jana 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 516 01:02:25.4 187.
18. Zlatová Adéla Zlaťáci 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 310 01:02:37.2 189.
19. Koskubová Klára Referee 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 25 01:02:37.7 191.
20. Kadeřábková Petra SRTG Strupčice 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 233 01:02:43.2 194.
21. Hrbková Jitka 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 452 01:03:00.2 196.
22. Kolaříková Monika Referee 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 23 01:04:06.2 204.
23. Vodáková Jarmila Yanfeng 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 69 01:05:05.7 211.
24. Čečrlová Lucie Cobram team PPC 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 421 01:05:05.9 213.
25. Jurincova Eva 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 453 01:05:17.4 215.
26. Stanečková Michaela Chomutov 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 434 01:05:45.7 218.
27. Lancingerová Kristýna 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 13 01:06:18.4 223.
28. Sýkorová Martina Litvínov 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 312 01:06:31.7 226.
29. Krizova Libuse 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 27 01:07:31.9 232.
30. Ortmannová Lucie 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 200 01:08:01.7 237.
31. Kukučová Anna SRTG Strupčice 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 138 01:08:22.9 241.
32. Vršanská Veronika 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 305 01:08:23.9 242.
33. sýkorová jitka 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 122 01:08:26.4 244.
34. Šüttöová Lenka 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 307 01:08:34.2 249.
35. Feltová Lucie 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 311 01:09:06.7 250.
36. Jedličková Linda 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 349 01:09:19.0 255.
37. Fialová Andrea 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 277 01:10:07.0 259.
38. Graslová Kristýna Different Size Postoloprty 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 157 01:10:15.7 262.
39. Turfandovova Barbora 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 285 01:11:15.2 264.
40. Šturmová Romana 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 465 01:12:03.5 273.
41. Graslová Kateřina Postoloprty 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 161 01:12:55.9 276.
42. Divišová Eva Plzeňské běhny a běžci 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 471 01:13:15.4 278.
43. Růžičková Zuzana Unipetrol 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 557 01:13:17.9 280.
44. Kolářská Martina 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 299 01:13:46.7 284.
45. Vaicová Kamila SRTG MOST 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 20 01:15:44.7 294.
46. Babinčáková Veronika SRTG Strupčice 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 137 01:18:04.4 300.
47. Houšková Veronika Yanfeng 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 66 01:18:04.7 301.
48. Tomanová Petra 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 165 01:18:34.2 305.
49. Nemčeková Radka 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 85 01:24:00.3 307.
51. Vrbová Petra SRTG Strupčice 11km Ženy 19-39 let (roč.1998-1978) 134 00:00:34.5 315.

11km - Ženy 40+ (roč. 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bulecová Petra 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 511 00:46:09.4 21.
2. Korbášová Gabriela 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 224 00:50:20.9 48.
3. Vítková Zuzana Most 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 2 00:52:04.9 67.
4. Růžičková Lenka Ústí nad Labem 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 108 00:52:43.9 76.
5. Ďásková Martina Myrnyx Tyrnyx 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 582 00:54:06.9 93.
6. Sedlárová Michaela Dvoreček 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 461 00:56:27.6 127.
7. Longauerová Lenka rozběhej Litvínov 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 44 00:56:45.4 130.
8. Štětková Martina 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 261 00:56:54.2 133.
9. Horová Lada 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 286 00:58:19.2 152.
10. Hamaková Kateřina 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 135 00:58:40.2 155.
11. Dvořáková Martina Unipetrol 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 489 00:59:00.2 159.
12. Waltera Michaela Team Bike Perštejn 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 41 01:00:36.7 167.
13. Stehlíková Nikola 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 520 01:01:22.2 172.
14. Ličková Hana Unipetrol 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 542 01:02:24.9 186.
15. Holá Michaela Vysoká Pec 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 455 01:02:29.9 188.
16. Stehlíková Radka SRTG Strupčice 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 229 01:02:42.6 193.
17. Poživilová Romana Trampolínky Litvínov 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 55 01:04:01.9 202.
18. Králová Dáša 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 344 01:04:25.7 206.
19. Drengubáková Lucie Litvínov 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 347 01:04:36.2 208.
20. Čásová Daniela 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 322 01:05:58.9 221.
21. Rajchmanová Lenka 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 415 01:06:38.9 227.
22. Kudláčková Monika Sportclub 80 Chomutov 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 284 01:06:41.4 228.
23. Martinková Jana 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 204 01:07:18.9 230.
24. Krlinova Michaela Referee 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 417 01:07:44.9 234.
25. Kostková Jitka Běžci Chomutov 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 211 01:08:08.7 239.
26. Hájková Jana 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 326 01:08:27.7 247.
27. Feriancová Monika Unipetrol 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 491 01:09:18.2 252.
28. Čížová Petra 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 367 01:09:18.9 254.
29. Šrámková Hana 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 86 01:10:12.4 260.
30. Filipová Vladimíra 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 265 01:11:31.9 266.
31. Stankova Jitka Běžci Chomutov 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 102 01:11:33.7 267.
32. Titlbachová Silvie 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 336 01:12:00.2 270.
33. Bahenská Květoslava 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 353 01:12:00.4 271.
34. Jakubašeková Kateřina 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 117 01:12:13.9 274.
35. Barnová Pavlína 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 93 01:12:23.4 275.
36. Krejčová Mirka 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 270 01:13:10.7 277.
37. Zoubková Jan 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 348 01:13:36.4 282.
38. Lozinčáková Tamara 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 196 01:13:54.7 285.
39. Karešová Zdeňka Běžci Chomutov 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 247 01:14:38.7 290.
40. Laštovičková Petra Vlaštovky 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 317 01:15:12.2 293.
41. Hrubá Ivana Rozběhej Litvínov 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 28 01:15:52.2 295.
42. Havlíčková Klára 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 304 01:16:16.7 298.
43. Knoblochová Marcela Unipetrol 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 537 01:18:25.4 303.
44. Kommová Ilona Rozběhej Litvínov 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 154 01:23:29.4 306.
45. Pravdová Renáta Mattoni Freerun Litvínov 11km Ženy 40+ (roč. 1977 a starší) 89 01:25:24.7 308.

4,5km - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Linhart Jan 4,5km Muži bez rozdílu věku 4 00:16:58.4 1.
2. Hollick Petr Referee 4,5km Muži bez rozdílu věku 418 00:18:39.6 4.
3. Kunik David Rozběhej Litvínov 4,5km Muži bez rozdílu věku 298 00:18:56.4 6.
4. 4,5km Muži bez rozdílu věku 282 00:21:00.6 9.
5. Kraus Pavel United Energy, a.s. 4,5km Muži bez rozdílu věku 502 00:21:27.6 12.
6. Falter Lukáš United Energy 4,5km Muži bez rozdílu věku 47 00:21:46.1 15.
7. Fousek Radek Tříkolky Trikke 4,5km Muži bez rozdílu věku 179 00:22:19.4 17.
8. Zajíc Aleš YanFeng 4,5km Muži bez rozdílu věku 65 00:22:21.5 18.
9. Drda Marek United Energy 4,5km Muži bez rozdílu věku 45 00:23:26.5 21.
10. Ťupa Michal Unipetrol 4,5km Muži bez rozdílu věku 565 00:23:40.4 25.
11. Vodák Zbyněk KRASOBRUSLENÍ MOST 4,5km Muži bez rozdílu věku 100 00:23:54.9 28.
12. Bůcha Jan 4,5km Muži bez rozdílu věku 351 00:24:07.6 33.
13. Maier Martin 4,5km Muži bez rozdílu věku 269 00:24:18.4 36.
14. Svašek Petr TJ SOKOL Obrnice 4,5km Muži bez rozdílu věku 432 00:24:29.6 38.
15. Kraj Aleš United Energy 4,5km Muži bez rozdílu věku 43 00:24:41.6 42.
16. Kostka Jaroslav SRTG Chomutov 4,5km Muži bez rozdílu věku 232 00:25:43.1 55.
17. Košťál Jiří 4,5km Muži bez rozdílu věku 213 00:25:48.6 57.
18. Dvořák Robert Yanfeng 4,5km Muži bez rozdílu věku 169 00:25:51.4 60.
19. Vítek Aleš 4,5km Muži bez rozdílu věku 394 00:26:00.9 63.
20. Zlatohlávek Ondřej Kokešové 4,5km Muži bez rozdílu věku 129 00:26:26.9 67.
21. Urban Alexandr Trampolínky Litvínov 4,5km Muži bez rozdílu věku 254 00:26:49.1 72.
22. Horáček Aleš Unipetrol 4,5km Muži bez rozdílu věku 497 00:26:50.1 73.
23. Toth Tomáš Yanfeng 4,5km Muži bez rozdílu věku 239 00:26:55.4 75.
24. Duchan Vladimír 4,5km Muži bez rozdílu věku 369 00:27:16.0 80.
25. Veselý Petr Yanfeng 4,5km Muži bez rozdílu věku 150 00:27:16.9 82.
26. Svoboda Ivo Unipetrol 4,5km Muži bez rozdílu věku 562 00:27:37.1 87.
27. Kameník Petr Unipetrol 4,5km Muži bez rozdílu věku 535 00:27:52.9 91.
28. Koutský Pavel 4,5km Muži bez rozdílu věku 397 00:28:07.9 94.
29. Miček Marián Unipetrol 4,5km Muži bez rozdílu věku 548 00:28:28.9 98.
30. Holba Peter 4,5km Muži bez rozdílu věku 425 00:28:29.1 99.
31. Pabišta Karel Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 509 00:28:43.1 107.
32. Werner Tomáš 4,5km Muži bez rozdílu věku 112 00:29:07.1 111.
33. Kostka Jaroslav SRTG Chomutov 4,5km Muži bez rozdílu věku 231 00:29:10.9 113.
34. Vodák Radomír Jara 4,5km Muži bez rozdílu věku 171 00:29:17.9 117.
35. Exner Radek United Energy 4,5km Muži bez rozdílu věku 528 00:29:34.6 120.
36. Matzek Josef 4,5km Muži bez rozdílu věku 236 00:30:19.9 132.
37. Kabelák Pavel Rozběháme Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 79 00:31:22.9 150.
38. Hampl Lukáš 4,5km Muži bez rozdílu věku 525 00:32:55.4 166.
39. Fojtík Jaroslav Unipetrol 4,5km Muži bez rozdílu věku 492 00:33:32.9 170.
40. Fian Martin 4,5km Muži bez rozdílu věku 62 00:34:48.0 177.
41. Dvorský Arnošt pomalu a vklidu 4,5km Muži bez rozdílu věku 295 00:35:38.9 184.
42. Štětka Ondřej 4,5km Muži bez rozdílu věku 262 00:36:01.6 187.
43. Plachy Jan 4,5km Muži bez rozdílu věku 91 00:36:57.9 192.
44. Opálka Petr Yanfeng 4,5km Muži bez rozdílu věku 193 00:40:09.9 196.

4,5km - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Neradová Alena KOB Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 459 00:21:26.9 11.
2. Šaštinská Světlana Praha 4,5km Ženy bez rozdílu věku 439 00:22:06.1 16.
3. Bišická Radka Severočeská teplárenská, a.s. 4,5km Ženy bez rozdílu věku 501 00:22:25.9 19.
4. Steinerová Gabriela Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 17 00:23:39.9 24.
5. Zelenková Lucie United Energy, a.s. 4,5km Ženy bez rozdílu věku 503 00:23:57.1 29.
6. Krumbholzová Alena 4,5km Ženy bez rozdílu věku 96 00:24:01.9 32.
7. Běhounková Miroslava ZŠ speciální a Praktická škola Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 363 00:24:14.1 34.
8. Helešicová Petra SRTG Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 168 00:24:34.9 39.
9. Faiferová Martin 4,5km Ženy bez rozdílu věku 75 00:24:38.1 40.
10. Čepeláková Markéta Run for Fun 4,5km Ženy bez rozdílu věku 376 00:24:39.6 41.
11. Faiglová Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 132 00:24:51.9 43.
12. Benešová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 518 00:24:55.1 44.
13. Majerová Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 339 00:24:55.6 45.
14. Kvapilová Michaela Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 578 00:25:01.9 46.
15. Repáčová Marcela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 399 00:25:02.4 47.
16. Manertová Radka Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 131 00:25:04.6 48.
17. Žáková Jitka Run for fun 4,5km Ženy bez rozdílu věku 206 00:25:11.4 49.
18. Kulštejnová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 226 00:25:12.6 50.
19. Lorenzová Petra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 146 00:25:18.1 51.
20. Mitysková Alice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 457 00:25:22.4 53.
21. Babičíková Eva 4,5km Ženy bez rozdílu věku 222 00:25:47.7 56.
22. Mertlová Anna Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 427 00:25:48.9 58.
23. Renata Prokešová Krasobruslení Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 98 00:25:53.9 61.
24. Švandrlíková Kateřina Run for fun 4,5km Ženy bez rozdílu věku 230 00:25:59.1 62.
25. Šimkovičová Lucia 4,5km Ženy bez rozdílu věku 430 00:26:01.4 64.
26. Šlosrová Kristýna 4,5km Ženy bez rozdílu věku 24 00:26:10.6 65.
27. Miklovičová Jana Jump 4,5km Ženy bez rozdílu věku 599 00:26:11.4 66.
28. Bervídová Michaela Unipetrol 4,5km Ženy bez rozdílu věku 483 00:26:34.4 68.
29. Reblová Klára 4,5km Ženy bez rozdílu věku 324 00:26:39.4 69.
30. Ševčíková Radka Trampolínky Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 253 00:26:48.9 70.
31. Horáčková Šárka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 396 00:26:48.9 71.
32. Jokielová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 352 00:26:53.1 74.
33. Kořínková Markéta 4,5km Ženy bez rozdílu věku 343 00:27:03.6 78.
34. Nová Tereza 4,5km Ženy bez rozdílu věku 181 00:27:06.9 79.
35. Jirkovska Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 342 00:27:16.1 81.
36. Důrasová Hana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 475 00:27:22.1 83.
37. Faberová Martina Unipetrol 4,5km Ženy bez rozdílu věku 490 00:27:26.4 84.
38. Švarcová Monika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 255 00:27:26.6 85.
39. Taušnerová Alena Chomutovky 4,5km Ženy bez rozdílu věku 387 00:27:32.1 86.
40. Freyová Michaela Unipetrol 4,5km Ženy bez rozdílu věku 493 00:27:48.4 88.
41. Frydrychová Helena 4,5km Ženy bez rozdílu věku 361 00:27:49.9 89.
42. Kramperová Simona 4,5km Ženy bez rozdílu věku 209 00:27:50.6 90.
43. Caniniová Eva 4,5km Ženy bez rozdílu věku 219 00:27:56.4 92.
44. Šnorová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 178 00:27:56.9 93.
45. Sýkorová Petra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 167 00:28:19.6 96.
46. Chlumecká Jana SRTG MOST 4,5km Ženy bez rozdílu věku 64 00:28:25.8 97.
47. Svejkovská Adriana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 587 00:28:31.2 101.
48. Maděrová Miroslava 4,5km Ženy bez rozdílu věku 588 00:28:31.9 102.
49. Brátová Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 575 00:28:33.1 104.
50. Juřenová Šárka Chomutovky 4,5km Ženy bez rozdílu věku 388 00:28:35.9 105.
51. Ivaňová Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 276 00:28:40.9 106.
52. Hromadová Andrea 4,5km Ženy bez rozdílu věku 510 00:28:43.2 108.
53. Praženicová Stanislava United Energy, a.s. 4,5km Ženy bez rozdílu věku 505 00:28:46.1 109.
54. Francová Veronika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 378 00:29:03.9 110.
55. Suchomelová Šárka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 109 00:29:07.4 112.
56. Drexlerová Šárová Markéta 4,5km Ženy bez rozdílu věku 580 00:29:17.1 114.
57. Schwertschalová Kamila 4,5km Ženy bez rozdílu věku 375 00:29:17.2 115.
58. Vodáková Jarmila Jara 4,5km Ženy bez rozdílu věku 172 00:29:17.2 116.
59. Košťálová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 214 00:29:30.4 119.
60. Becková Martina Jirkov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 103 00:29:37.6 121.
61. Vlková Šárová Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 581 00:29:40.6 122.
62. Majerová Hana Chomutov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 392 00:29:41.6 123.
63. Majerová Petra Chomutov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 391 00:29:41.9 124.
64. Mikulová Adéla Yanfeng 4,5km Ženy bez rozdílu věku 195 00:29:47.9 125.
65. Živcova Kamila 4,5km Ženy bez rozdílu věku 8 00:30:04.6 127.
66. Graslová Hana Postoloprty 4,5km Ženy bez rozdílu věku 160 00:30:06.6 128.
67. Kendziurova Kamila 4,5km Ženy bez rozdílu věku 22 00:30:09.4 129.
68. Boušková Barbora 4,5km Ženy bez rozdílu věku 318 00:30:14.6 130.
69. Moulisová Eva Unipetrol 4,5km Ženy bez rozdílu věku 550 00:30:17.4 131.
70. Matzeková Zuzana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 237 00:30:19.9 133.
71. Šebková Michaela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 5 00:30:25.9 134.
72. Kabeláková Zuzana Rozběháme Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 458 00:30:35.1 136.
73. Blatská Radana United Energy 4,5km Ženy bez rozdílu věku 46 00:30:37.1 137.
74. Juppová Dagmar Yanfeng 4,5km Ženy bez rozdílu věku 145 00:30:40.9 138.
75. Pechancová Daniela KRASOBRUSLENÍ MOST 4,5km Ženy bez rozdílu věku 99 00:30:46.6 140.
76. Ježková Karolína 4,5km Ženy bez rozdílu věku 248 00:30:49.0 141.
77. Zahradníková Tereza 4,5km Ženy bez rozdílu věku 76 00:30:57.9 142.
78. Průšová Kamila 4,5km Ženy bez rozdílu věku 82 00:31:01.6 143.
79. Gregáňová Nikola Unipetrol 4,5km Ženy bez rozdílu věku 494 00:31:02.1 144.
80. Dolejšová Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 405 00:31:12.9 145.
81. Buri Brigita 4,5km Ženy bez rozdílu věku 404 00:31:13.3 146.
82. Lacinová Lenka Yanfeng 4,5km Ženy bez rozdílu věku 194 00:31:15.0 147.
83. Bilková Lucie Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 188 00:31:17.1 148.
84. Masojídková Nikol 4,5km Ženy bez rozdílu věku 408 00:31:21.7 149.
85. Holatová Lenka Yanfeng 4,5km Ženy bez rozdílu věku 155 00:31:35.4 151.
86. Štolfova Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 139 00:31:44.4 152.
87. Mahnertová Michaela Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 35 00:31:50.1 153.
88. Zvěřinová Eva Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 33 00:31:50.4 154.
89. Masojídková Alena 4,5km Ženy bez rozdílu věku 407 00:31:53.9 155.
90. Kmentová Lucie Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 136 00:31:54.9 156.
91. Mertlová Tereza Cyklopoint Most Hobby Team 4,5km Ženy bez rozdílu věku 596 00:31:55.1 157.
92. Jetenská Michaela Yanfeng 4,5km Ženy bez rozdílu věku 238 00:31:57.4 158.
93. Sapoušková Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 70 00:32:13.4 159.
94. Mladá Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 127 00:32:15.6 160.
95. Viltová Markéta 4,5km Ženy bez rozdílu věku 598 00:32:35.9 162.
96. Dědková Monika Unipetrol 4,5km Ženy bez rozdílu věku 484 00:32:37.4 163.
97. Zedníková Jitka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 149 00:32:40.9 164.
98. Petrášová Lucie Chomutovky 4,5km Ženy bez rozdílu věku 437 00:33:01.1 167.
99. Suchá Žaneta Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 268 00:33:05.6 168.
100. Sterrová Miroslava Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 133 00:33:27.6 169.
101. Drdelova Pavlína 4,5km Ženy bez rozdílu věku 411 00:33:59.6 171.
102. Hrdinová Jarmila Krasobruslení Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 202 00:34:06.6 172.
103. Monzerová Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 14 00:34:12.4 173.
104. Dvořáková Edita Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 18 00:34:29.4 174.
105. Lenčéšová Veronika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 350 00:34:29.4 175.
106. Fianová Petra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 61 00:34:47.1 176.
107. Kolarova Veronika Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 34 00:35:05.4 178.
108. Vaňková Michaela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 40 00:35:07.4 179.
109. Burešová Dominika Údlice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 393 00:35:14.1 180.
110. Jurenkova Jitka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 449 00:35:14.2 181.
111. Filipová Lenka Cyklo Point Most Hobby Team 4,5km Ženy bez rozdílu věku 526 00:35:20.1 182.
112. Nocarová Nicola pomalu a vklidu 4,5km Ženy bez rozdílu věku 294 00:35:38.9 183.
113. Aubrechtová Lenka Unipetrol 4,5km Ženy bez rozdílu věku 480 00:35:46.1 185.
114. Andělová Věra Unipetrol 4,5km Ženy bez rozdílu věku 479 00:35:53.4 186.
115. Šťástková Šarlota 4,5km Ženy bez rozdílu věku 263 00:36:02.2 188.
116. Oravcová Štěpánka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 63 00:36:39.1 190.
117. Laufková Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 19 00:36:39.2 191.
118. Jandová Lenka AVANTI team 4,5km Ženy bez rozdílu věku 345 00:37:57.9 194.
119. Knížková Jitka Yanfeng 4,5km Ženy bez rozdílu věku 192 00:40:08.9 195.
120. Porazilová Adéla Yanfeng 4,5km Ženy bez rozdílu věku 191 00:40:11.9 197.

4,5km - Junioři (roč. 2003-1999)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedlár Daniel 4,5km Junioři (roč. 2003-1999) 462 00:17:35.6 2.
2. Korolenko Dominik SRTG Most 4,5km Junioři (roč. 2003-1999) 420 00:18:01.1 3.
3. Ullík Tomáš 4,5km Junioři (roč. 2003-1999) 442 00:18:44.9 5.
4. Letocha Radek 4,5km Junioři (roč. 2003-1999) 244 00:19:58.6 7.
5. Doubrava Michal Broumov 4,5km Junioři (roč. 2003-1999) 240 00:20:42.8 8.
6. Mertl Daniel 4,5km Junioři (roč. 2003-1999) 428 00:21:00.7 10.
7. Voves Partrik Malé Žernoseky 4,5km Junioři (roč. 2003-1999) 330 00:21:38.4 13.
8. Žák Michal Run for fun 4,5km Junioři (roč. 2003-1999) 207 00:21:39.9 14.
9. Luska Marek Uhlomost 4,5km Junioři (roč. 2003-1999) 354 00:22:47.4 20.
10. Kindl Jakub 4,5km Junioři (roč. 2003-1999) 337 00:23:35.9 22.
11. Bělohlávek Pavel Jirkov 4,5km Junioři (roč. 2003-1999) 182 00:23:36.1 23.
12. Hora Vojtěch 4,5km Junioři (roč. 2003-1999) 119 00:24:17.9 35.
13. Anděl Kryštof 4,5km Junioři (roč. 2003-1999) 359 00:25:29.6 54.
14. Dědek Filip Jirkov 4,5km Junioři (roč. 2003-1999) 390 00:25:50.1 59.
15. Drdel Jakub 4,5km Junioři (roč. 2003-1999) 413 00:28:18.4 95.
16. Fousek Radek Tříkolky Trikke 4,5km Junioři (roč. 2003-1999) 180 00:28:30.9 100.
17. Suchomel Miroslav 4,5km Junioři (roč. 2003-1999) 110 00:30:31.1 135.

4,5km - Juniorky (roč.2003-1999)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Faberová Sabina 4,5km Juniorky (roč.2003-1999) 368 00:23:41.8 26.
2. Trollerová Eliška Uhlomost 4,5km Juniorky (roč.2003-1999) 402 00:23:49.4 27.
3. Žižková Karolína Uhlomost 4,5km Juniorky (roč.2003-1999) 401 00:23:59.9 30.
4. Dérerová Karolína Uhlomost 4,5km Juniorky (roč.2003-1999) 403 00:24:00.1 31.
5. Kindlová Michaela 4,5km Juniorky (roč.2003-1999) 385 00:24:28.9 37.
6. Šüttöová Kateřina 4,5km Juniorky (roč.2003-1999) 308 00:25:21.1 52.
7. Becková Veronika Vtž Chomutov 4,5km Juniorky (roč.2003-1999) 104 00:27:02.6 76.
8. Suchomelová Kateřina 4,5km Juniorky (roč.2003-1999) 111 00:27:02.9 77.
9. Majerová karolína 4,5km Juniorky (roč.2003-1999) 338 00:28:32.9 103.
10. Kalousová Kateřina Rozběháme Teplice 4,5km Juniorky (roč.2003-1999) 470 00:29:29.9 118.
11. Drdelova Kateřina 4,5km Juniorky (roč.2003-1999) 414 00:29:57.4 126.
12. Pechancová Adéla KRASOBRUSLENÍ MOST 4,5km Juniorky (roč.2003-1999) 101 00:30:45.1 139.
13. Andelova Eliska Rozběháme Teplice 4,5km Juniorky (roč.2003-1999) 469 00:32:24.6 161.
14. Nodžáková Sára 4,5km Juniorky (roč.2003-1999) 297 00:32:48.6 165.
15. Jurenkova Kristyna 4,5km Juniorky (roč.2003-1999) 450 00:36:27.6 189.
16. Placha Eliska 4,5km Juniorky (roč.2003-1999) 92 00:36:58.1 193.