Výsledky závodu

Janovský trhák

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 29.04.2017



2,8 km - Starší chlapci + Kadeti

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Koloc Jakub Ludvíkovice 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 47 00:10:11.3 14.
2. Moudrý Vojtěch ČESKÁ KAMENICE 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 104 00:11:01.2 27.
3. Horyna Daniel 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 137 00:11:49.7 38.
4. Dej Daniel 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 133 00:12:03.4 43.
5. Šiller Jan Benešov nad Ploučnicí 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 65 00:12:31.6 48.
6. Pajer Ivan 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 139 00:16:06.7 88.
7. Ludwig Vilém Děčín 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 38 00:17:31.1 95.
8. Vilém Rostislav Děčín 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 89 00:21:02.1 105.
9. Gut Vilém Děčín 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 88 00:22:13.4 107.
10. Číla Radek 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 111 00:24:52.7 114.

2,8 km - Junioři + Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Matoušek Jan 2,8 km Junioři + Muži 132 00:08:09.7 1.
2. Zrůst Petr Ludvíkovice 2,8 km Junioři + Muži 98 00:08:31.1 2.
3. Porstmann Vincenz 2,8 km Junioři + Muži 116 00:08:39.4 3.
4. Bárta Luboš 2,8 km Junioři + Muži 62 00:09:42.8 12.
5. Skobla Jiří Děčín - ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 2,8 km Junioři + Muži 42 00:10:44.3 21.
6. Vacek Medard Liberec 2,8 km Junioři + Muži 23 00:10:59.8 26.
7. Inger Jakub Děčín 2,8 km Junioři + Muži 1 00:11:26.1 33.
8. Vacek Radim Decin 2,8 km Junioři + Muži 37 00:11:35.6 35.
9. Hofmann Antonín Jílové 2,8 km Junioři + Muži 50 00:12:43.6 51.
10. Kindelmann Tomáš Děčín 2,8 km Junioři + Muži 58 00:13:54.1 65.
11. Zrůst Daniel Ludvíkovice 2,8 km Junioři + Muži 100 00:14:39.9 76.
12. Erdman Alexandr Teplice 2,8 km Junioři + Muži 109 00:30:36.4 116.

2,8 km - Veteráni I.

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Slavíček Jan 2,8 km Veteráni I. 121 00:09:10.7 8.
2. Nosek Daniel Děčín MK -Cyklo Děčín 2,8 km Veteráni I. 54 00:09:15.6 9.
3. Jíra Petr Radejčín 2,8 km Veteráni I. 82 00:09:17.9 10.
4. Einsiedel Kay 2,8 km Veteráni I. 123 00:10:24.7 15.
5. Šlechta Tomáš Benešov nad Ploucnici 2,8 km Veteráni I. 73 00:11:04.4 29.
6. Ondečko Jiří 2,8 km Veteráni I. 145 00:11:30.9 34.
7. Rybář Jan Varnsdorf 2,8 km Veteráni I. 143 00:11:45.4 37.
8. Hasman Jiří Děčín 2,8 km Veteráni I. 63 00:11:51.1 39.
9. Keznikl Roman 2,8 km Veteráni I. 114 00:11:55.2 41.
10. Chládek Ondřej RD Velké Březno 2,8 km Veteráni I. 84 00:12:18.9 46.
11. Marek Miroslav 2,8 km Veteráni I. 129 00:13:13.4 58.
12. Buchmann Jan Děčín 2,8 km Veteráni I. 34 00:14:02.6 69.
13. Hnízdo Miroslav 2,8 km Veteráni I. 113 00:14:19.9 73.
14. Krnáč Marcel Děčín 2,8 km Veteráni I. 14 00:15:10.8 79.
15. Daněk Jiří Děčín 2,8 km Veteráni I. 29 00:15:33.8 81.
16. Jehlička Roman Děčín 2,8 km Veteráni I. 27 00:15:48.3 85.
17. Moudrý Jaroslav 2,8 km Veteráni I. 103 00:15:57.6 86.
18. Ulc Miroslav 2,8 km Veteráni I. 120 00:16:03.7 87.

2,8 km - Veteráni II.

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rosulek Michal Děčín 2,8 km Veteráni II. 60 00:08:53.1 4.
2. Hubka Dušan Děčín 2,8 km Veteráni II. 61 00:09:01.3 6.
3. Ehrlich Václav 2,8 km Veteráni II. 112 00:09:05.4 7.
4. Hrinz Ivan 2,8 km Veteráni II. 138 00:09:53.2 13.
5. Bozseník David Děčín 2,8 km Veteráni II. 44 00:10:27.6 16.
6. Peterka Marek Triade Decin 2,8 km Veteráni II. 66 00:10:31.4 18.
7. Šprovcar Petr 2,8 km Veteráni II. 140 00:10:34.7 19.
8. Šlechta Petr Děčín 2,8 km Veteráni II. 74 00:10:39.1 20.
9. Pajer Jan Děčín PAJERO 2,8 km Veteráni II. 17 00:10:48.3 22.
10. Hájek Jiří CK 1967 Česká Kamenice, z.s. 2,8 km Veteráni II. 25 00:10:49.1 23.
11. Hamann Sebastian 2,8 km Veteráni II. 127 00:11:02.7 28.
12. Hammerle Marek Decin 2,8 km Veteráni II. 26 00:11:20.6 31.
13. Zrust Martin Janov 2,8 km Veteráni II. 6 00:11:36.3 36.
14. Klebe Uwe 2,8 km Veteráni II. 126 00:12:25.2 47.
15. Dvořák Čestmír 2,8 km Veteráni II. 141 00:12:50.2 52.
16. Matejicek Jaromir Decin 2,8 km Veteráni II. 71 00:12:53.1 53.
17. Lukšan Patrik 2,8 km Veteráni II. 142 00:12:56.9 54.
18. Muchna Vladimír Děčín 2,8 km Veteráni II. 102 00:13:00.4 56.
19. Schmidt Christian 2,8 km Veteráni II. 125 00:13:29.4 61.
20. Šiller Jan Benešov nad Ploučnicí 2,8 km Veteráni II. 64 00:13:33.9 62.
21. Cobydup Manfred Ludvíkovice 2,8 km Veteráni II. 81 00:13:59.4 67.
22. Rosenloecher Moritz 2,8 km Veteráni II. 128 00:13:59.9 68.
23. Šulc Pavel Děčín 2,8 km Veteráni II. 79 00:14:16.1 72.
24. Uhlíř František Janov 55 2,8 km Veteráni II. 15 00:14:39.8 75.
25. Juřička Petr Děčín 2,8 km Veteráni II. 35 00:14:52.1 78.
26. Karas Karel Děčín 2,8 km Veteráni II. 18 00:15:43.1 83.
27. David Polák 2,8 km Veteráni II. 75 00:16:19.4 90.
28. Košík Jan 2,8 km Veteráni II. 57 00:16:42.1 91.
29. Inger Pavel Děčín 2,8 km Veteráni II. 2 00:22:20.6 109.

2,8 km - Veteráni III.

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Schmidt Karsten 2,8 km Veteráni III. 119 00:09:00.4 5.
2. Široký Roman Děčín Reality-Široký 2,8 km Veteráni III. 16 00:09:39.1 11.
3. Šoura Ivan 2,8 km Veteráni III. 134 00:10:29.4 17.
4. Macán Karel Ústí nad Labem 2,8 km Veteráni III. 45 00:10:52.6 24.
5. Schubert Olaf 2,8 km Veteráni III. 124 00:10:55.7 25.
6. Bouška Karel Česká Kamenice 2,8 km Veteráni III. 107 00:11:04.9 30.
7. Salaba Ivan Děčín 2,8 km Veteráni III. 59 00:11:24.1 32.
8. Pátek Marcel Děčín 2,8 km Veteráni III. 76 00:11:54.4 40.
9. Bicenc Jan Děčín 2,8 km Veteráni III. 11 00:11:56.1 42.
10. Vokoun Petr 2,8 km Veteráni III. 130 00:12:10.2 44.
11. Otřísal Václav Nový Bor 2,8 km Veteráni III. 51 00:12:38.3 49.
12. Král Ludek Děčín 2,8 km Veteráni III. 78 00:13:16.4 59.
13. Bartoš Vladislav 2,8 km Veteráni III. 135 00:13:19.9 60.
14. Zrůst Miroslav Ludvikovice 2,8 km Veteráni III. 99 00:13:37.6 63.
15. Vlk Josef ASK Děčín 2,8 km Veteráni III. 83 00:13:54.9 66.
16. Horák Miloš Praha - Újezd nad Lesy 2,8 km Veteráni III. 86 00:14:10.1 70.
17. Matoušek Zdeněk Janov 2,8 km Veteráni III. 55 00:14:14.9 71.
18. Kostovič Petr Děčín - RE/MAX Vision 3 2,8 km Veteráni III. 85 00:14:21.6 74.
19. Fišer Milan děčin 2,8 km Veteráni III. 106 00:14:50.4 77.
20. Mikuš Jan Praha - Újezd nad Lesy 2,8 km Veteráni III. 87 00:17:02.1 92.
21. Meisner Pavel Skalice u České Lípy 2,8 km Veteráni III. 56 00:20:29.4 102.

2,8 km - Starší dívky + Kadetky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ondečková Klára 2,8 km Starší dívky + Kadetky 144 00:15:38.9 82.
2. Peroutková Helena Hřensko 2,8 km Starší dívky + Kadetky 36 00:15:46.3 84.
3. Strnadová Viktorie Děčín 2,8 km Starší dívky + Kadetky 12 00:16:15.8 89.
4. Kopecka Karolina Janov 2,8 km Starší dívky + Kadetky 10 00:18:35.1 99.

2,8 km - Juniorky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bartošová Květa Kůže-Bartoš, Děčín 2,8 km Juniorky 94 00:13:00.1 55.
2. Šafaříková Karolína 2,8 km Juniorky 136 00:13:03.2 57.
3. Boušková Eliška Česká Kamenice 2,8 km Juniorky 108 00:17:35.7 96.
4. Nováková Lucie Děčín 2,8 km Juniorky 3 00:21:26.6 106.

2,8 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kopecká Ivana Děčín MK -Cyklo Děčín 2,8 km Ženy 53 00:12:15.8 45.
2. Hrodková Jana Děčín 2,8 km Ženy 13 00:12:38.6 50.
3. Očkova Jana janov 2,8 km Ženy 7 00:17:06.8 93.
4. Procházková Marcela 2,8 km Ženy 115 00:17:30.4 94.
5. Kunteová Eva Janov 2,8 km Ženy 49 00:23:13.6 111.
6. Kopecka Jana Janov 2,8 km Ženy 8 00:25:17.1 115.
7. Laskosova Marcela Janov DPS 2,8 km Ženy 31 00:33:52.4 117.

2,8 km - Ženy II.

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bartošová Květoslava Děčín 2,8 km Ženy II. 48 00:15:24.6 80.
2. Vrtílková Jarmila Rumburk 2,8 km Ženy II. 69 00:19:19.7 100.
3. Hlaváčková Jaroslava Kámen 2,8 km Ženy II. 22 00:20:44.8 103.
4. Vacková Jaroslava Janov 2,8 km Ženy II. 20 00:22:34.6 110.

2,8 km - Tandem

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ekrtová/Racek Lada/Tomáš ELEVEN MERCEDES MITAS 2,8 km Tandem 101 00:13:41.1 64.
2. Milata Daniel, Fanda Šanda Janov 2,8 km Tandem 9 00:20:46.1 104.
  Lucie Zárubová, Ondřej Fiala 2,8 km Tandem 131 DNS  

2,8 km - Muži 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vacek Martin Janov 2,8 km Muži 60+ 19 00:17:36.1 97.
2. Kopecký Miloslav 2,8 km Muži 60+ 118 00:18:17.2 98.
3. Oreški Pavel Jílové u Děčína 2,8 km Muži 60+ 95 00:20:17.4 101.
4. Ladislav Friš 2,8 km Muži 60+ 110 00:22:15.9 108.
5. Holub Jiří 2,8 km Muži 60+ 117 00:23:41.9 112.
6. Brisko Antonin Janov DPS 2,8 km Muži 60+ 43 00:24:11.6 113.

450 m - Mladší chlapci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukáš Moudrý 450 m Mladší chlapci 30 00:01:55.5 2.
2. Trnka Ondřej Ústí nad Labem 450 m Mladší chlapci 9 00:02:10.7 5.
3. Filip Hubka 450 m Mladší chlapci 36 00:02:19.2 6.

450 m - Mladší dívky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Košíková Anna 450 m Mladší dívky 18 00:01:48.0 1.
2. Zrůstová Anna 450 m Mladší dívky 1 00:02:04.2 3.
3. Anna Šourová 450 m Mladší dívky 28 00:02:09.0 4.
4. Křížková Michaela Hřensko 450 m Mladší dívky 16 00:02:33.2 7.

250 m - Naděje II.

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Strnad Miroslav Děčín 250 m Naděje II. 13 00:00:44.2 1.
2. Bozseník David Děčín 250 m Naděje II. 7 00:00:58.2 2.
3. Matyáš Doležal 250 m Naděje II. 21 00:00:58.5 3.
4. Jan Zelenka 250 m Naděje II. 38 00:01:00.7 4.
5. Eliška Budíčková 250 m Naděje II. 31 00:01:05.0 5.
6. Václav Tůma 250 m Naděje II. 40 00:01:06.5 6.
7. Buchmannová Emma Děčín 250 m Naděje II. 5 00:01:09.2 7.
8. Buláková Nikola 250 m Naděje II. 25 00:01:09.5 8.
9. Šimon Dvořák 250 m Naděje II. 33 00:01:11.5 9.
10. Jakub Němeček 250 m Naděje II. 32 00:01:16.2 10.
11. Křížková Kateřina Hřensko 250 m Naděje II. 15 00:01:16.5 11.
12. Kopecka Adelka Janov 250 m Naděje II. 2 00:01:17.2 12.
13. Tomáš Hubka 250 m Naděje II. 35 00:01:28.7 13.
14. Amálka Roučová 250 m Naděje II. 34 00:03:50.0 14.

150 m - Naděje I.

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Laskosova Sofie 150 m Naděje I. 6 00:00:32.5 1.
2. Lenka Čílová 150 m Naděje I. 26 00:00:34.0 2.
3. Krnáčová Tereza Děčín 150 m Naděje I. 4 00:00:34.7 3.
4. Miroslav Doležal 150 m Naděje I. 20 00:00:38.5 4.
5. Košíková Barbora 150 m Naděje I. 19 00:00:39.2 5.
6. Tomáš Polák 150 m Naděje I. 22 00:00:39.5 6.
7. Tea Silovská 150 m Naděje I. 39 00:00:43.0 7.

70 m - Mrňouskové

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sabol Tomas Janov 70 m Mrňouskové 17 00:00:24.4 1.
2. Tomáš Šlechta 70 m Mrňouskové 12 00:00:31.0 2.
3. Daňková Ema 70 m Mrňouskové 29 00:00:39.9 3.
4. Elenka Jeřábková 70 m Mrňouskové 37 00:00:52.2 4.
5. Jiří Číla 70 m Mrňouskové 11 00:01:10.9 5.
6. Lucie Poláková 70 m Mrňouskové 23 00:01:37.2 6.