Výsledky závodu

T-mobile olympijský běh Most

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.06.2017



4km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. IHNAČINEC Jakub 4km Muži 75 00:14:51.3 1.
2. SEDLÁR Daniel 4km Muži 141 00:15:45.5 2.
3. Dietrich Petr 4km Muži 158 00:16:11.5 3.
4. Kirsch Petr 4km Muži 156 00:16:19.3 4.
5. KOROLENKO Dominik 4km Muži 38 00:16:29.3 5.
6. KUNIK David 4km Muži 101 00:17:11.8 6.
7. Gombita Josef 4km Muži 151 00:17:36.8 7.
8. KLÁN Lukáš 4km Muži 74 00:17:59.8 8.
9. TVRZNÍK Jan 4km Muži 32 00:18:12.8 9.
10. DEKOJ Radek 4km Muži 129 00:18:25.5 12.
11. KUČERA Jiří 4km Muži 90 00:18:34.0 13.
12. Růně Zbyněk 4km Muži 150 00:18:48.8 14.
13. ŠVARCBACH Dušan 4km Muži 130 00:18:49.8 15.
14. KOUBA Stanislav 4km Muži 132 00:19:05.5 17.
15. Brda Vladimír 4km Muži 148 00:19:25.8 18.
16. Novotný Michal 4km Muži 155 00:19:33.0 19.
17. SLÁDEK Vladimír 4km Muži 134 00:19:34.8 20.
18. Kollár Filip 4km Muži 358 00:19:45.3 21.
19. VARGA Marian 4km Muži 121 00:20:07.5 23.
20. MALÝ Milan 4km Muži 78 00:20:14.0 25.
21. Habaň Rostislav 4km Muži 153 00:20:24.0 26.
22. Turčan Tomáš 4km Muži 160 00:20:28.3 28.
23. Nastoupil Martin 4km Muži 157 00:20:46.3 29.
24. SUCHOMEL Miroslav 4km Muži 145 00:20:56.5 30.
25. SVAŠEK Petr 4km Muži 52 00:21:15.8 33.
26. Matoušek Marek 4km Muži 159 00:22:02.0 36.
27. EISENHAMMER Ladislav 4km Muži 15 00:22:14.5 40.
28. VRŠANSKÝ Josef 4km Muži 95 00:22:42.8 44.
29. Hošek Jakub 4km Muži 154 00:22:53.5 46.
30. PAUL Karel 4km Muži 33 00:23:06.3 48.
31. HAWELKA Jan 4km Muži 124 00:23:10.8 50.
32. MICHÁLEK Jakub 4km Muži 100 00:23:25.3 52.
33. SOUKUP Marek 4km Muži 1 00:23:29.5 53.
34. RYSKA Pavel 4km Muži 40 00:23:46.3 55.
35. ČERNER Ondřej 4km Muži 45 00:24:09.5 58.
36. SMETÁK Václav 4km Muži 105 00:24:13.0 60.
37. KREML Bohumil 4km Muži 114 00:24:16.8 61.
38. BOČEK Jiří 4km Muži 19 00:25:05.0 70.
39. ŠAFRÁNEK Petr 4km Muži 128 00:25:40.5 75.
40. POLÁŠEK Jiří 4km Muži 104 00:26:39.8 86.
41. NOVÁKOVÁ Zuzana 4km Muži 17 00:28:18.0 98.
42. STILLER Pavel 4km Muži 61 00:28:49.1 102.
43. HRABÁK Josef 4km Muži 93 00:29:17.1 106.
44. PUNT Jaroslav 4km Muži 3 00:30:29.3 114.
45. ČERNÝ Josef 4km Muži 23 00:31:42.5 120.
46. JAROŠ Aleš 4km Muži 53 00:33:31.6 131.
47. VLÁŠEK Tomáš 4km Muži 126 00:36:38.3 136.
  BŘEČKA Michal 4km Muži 31 DNF  
  JANÁČEK Petr 4km Muži 21 DNF  
  SUKDOLÁK Roman 4km Muži 16 DNS  
  VARGA Marian 4km Muži 120 DNS  
  DRDA Marek 4km Muži 39 DNS  
  ŤUPA Martin 4km Muži 109 DNS  
  VARGA Marian 4km Muži 119 DNS  
  PASTÝŘÍK Petr 4km Muži 87 DNS  
  SMETÁK Václav 4km Muži 106 DNS  
  GOMBITA Josef 4km Muži 123 DNS  
  PASTÝŘÍK Petr 4km Muži 86 DNS  
  KOMÍNEK Lukáš 4km Muži 80 DNS  
  GIRGA Pavel 4km Muži 88 DNS  

4km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. KUTÍLKOVÁ Kateřina 4km Ženy 12 00:18:19.3 10.
2. GROSSMANOVÁ Gabriela 4km Ženy 6 00:18:23.3 11.
3. BALÁŠOVÁ Kateřina 4km Ženy 118 00:18:53.3 16.
4. MALÁ Sará 4km Ženy 76 00:19:49.0 22.
5. KREMLOVA Pavlína 4km Ženy 122 00:20:10.5 24.
6. VÁVROVÁ Ilona 4km Ženy 54 00:20:25.5 27.
7. ŠÜTTÖOVÁ Kateřina 4km Ženy 111 00:21:01.5 31.
8. DENKOVÁ Kristýna 4km Ženy 85 00:21:02.0 32.
9. DENKOVÁ Mirka 4km Ženy 67 00:21:16.3 34.
10. PROCHÁZKOVÁ Martina 4km Ženy 59 00:21:49.8 35.
11. TURFANDOVOVÁ Barbora 4km Ženy 10 00:22:04.8 37.
12. KOSKUBOVÁ Klára 4km Ženy 79 00:22:13.3 38.
13. RUSIČOVÁ Andrea 4km Ženy 142 00:22:13.3 39.
14. HOFMANNOVÁ Kamila 4km Ženy 7 00:22:25.3 41.
15. ORTMANNOVÁ Lucie 4km Ženy 91 00:22:30.5 42.
16. ČÁSOVÁ Daniela 4km Ženy 102 00:22:38.3 43.
17. HENDRYCHOVÁ Jitka 4km Ženy 56 00:22:45.3 45.
18. ORAVCOVÁ Miluše 4km Ženy 57 00:22:54.0 47.
19. ZELENKOVÁ Lucie 4km Ženy 55 00:23:07.5 49.
20. SUCHOMELOVÁ Kateřina 4km Ženy 146 00:23:21.8 51.
21. MALÁ Božena 4km Ženy 77 00:23:30.8 54.
22. EFLEROVÁ Romana 4km Ženy 92 00:23:53.0 56.
23. ŠNITROVÁ Iva 4km Ženy 35 00:23:56.5 57.
24. BENEDEKOVÁ Petra 4km Ženy 98 00:24:11.8 59.
25. MANERTOVÁ Radka 4km Ženy 64 00:24:20.5 62.
26. DRÁBKOVÁ Monika 4km Ženy 41 00:24:21.8 63.
27. NEMAZALOVA Lucie 4km Ženy 2 00:24:24.5 64.
28. BALÁŠOVÁ Martina 4km Ženy 117 00:24:26.5 65.
29. JENEŠOVÁ Libuše 4km Ženy 42 00:24:44.0 66.
30. SVEJKOVSKÁ Adriana 4km Ženy 36 00:24:49.8 67.
31. MIKLOVIČOVÁ Jana 4km Ženy 44 00:24:58.5 68.
32. BECKOVÁ Veronika 4km Ženy 24 00:24:58.8 69.
33. Mynaříková Petra 4km Ženy 152 00:25:11.0 71.
34. PROCHÁZKOVÁ Barbora 4km Ženy 60 00:25:23.5 72.
35. BŘEČKOVÁ Hana 4km Ženy 30 00:25:26.5 73.
36. DOSKOČILOVÁ Denisa 4km Ženy 127 00:25:40.3 74.
37. VALVODOVÁ Petra 4km Ženy 83 00:25:41.0 76.
38. SUCHOMELOVÁ Šárka 4km Ženy 144 00:25:43.8 77.
39. LEŽALOVÁ Lucie 4km Ženy 37 00:25:44.5 78.
40. RAKOVÁ Veronika 4km Ženy 110 00:25:45.0 79.
41. KRAFTOVÁ Jana 4km Ženy 125 00:25:48.3 80.
42. BECKOVÁ Martina 4km Ženy 25 00:25:51.0 81.
43. MARÁŠKOVÁ Lucie 4km Ženy 133 00:26:15.8 82.
44. TROJÁKOVÁ Alena 4km Ženy 136 00:26:30.5 83.
45. PÍSAŘÍKOVÁ Michaela 4km Ženy 72 00:26:38.3 84.
46. ČAPKOVÁ Kateřina 4km Ženy 73 00:26:38.6 85.
47. CANINIOVÁ Eva 4km Ženy 82 00:26:40.3 87.
48. BILKOVÁ Lucie 4km Ženy 20 00:27:00.0 88.
49. KABELÁKOVÁ Zuzana 4km Ženy 13 00:27:10.8 89.
50. HUJOVÁ Jana 4km Ženy 43 00:27:28.3 90.
51. HOLÁ Denisa 4km Ženy 99 00:27:41.3 91.
52. ZWESPEROVÁ Monika 4km Ženy 27 00:27:47.5 92.
53. JANÁČKOVÁ Lucie 4km Ženy 22 00:27:47.8 93.
54. MOHLOVÁ Lenka 4km Ženy 96 00:27:54.8 94.
55. Mahnerová Michaela 4km Ženy 147 00:28:03.0 95.
56. ZVĚŘINOVÁ Eva 4km Ženy 4 00:28:07.5 96.
57. ŠKOPKOVÁ Petra 4km Ženy 143 00:28:13.0 97.
58. MARTINOVSKÁ Hana 4km Ženy 97 00:28:22.0 99.
59. JUŘENOVÁ Šárka 4km Ženy 112 00:28:41.8 100.
60. STILLEROVÁ Andrea 4km Ženy 46 00:28:49.0 101.
61. STILLEROVÁ Tereza 4km Ženy 62 00:28:51.0 103.
62. POLÁŠKOVÁ Štěpánka 4km Ženy 103 00:29:15.5 104.
63. SCHILLEROVÁ Aneta 4km Ženy 94 00:29:17.0 105.
64. HALMIOVÁ Eva 4km Ženy 34 00:29:28.5 107.
65. SUCHÁNKOVÁ Tereza 4km Ženy 81 00:29:34.3 108.
66. CIDRYCHOVÁ Helena 4km Ženy 11 00:29:48.8 109.
67. ŠRŮMOVÁ Jana 4km Ženy 8 00:30:03.8 110.
68. DVOŘÁKOVÁ Edita 4km Ženy 9 00:30:04.0 111.
69. BRZOBOHATÁ Danuše 4km Ženy 47 00:30:15.5 112.
70. BARÁKOVÁ Martina 4km Ženy 131 00:30:18.6 113.
71. RYBKOVÁ Daniela 4km Ženy 51 00:30:36.8 115.
72. UHROVÁ Eliška 4km Ženy 50 00:30:41.8 116.
73. ŠOLAROVÁ Anna 4km Ženy 63 00:30:48.5 117.
74. ORAVCOVÁ Štěpánka 4km Ženy 29 00:30:58.3 118.
75. BUDILOVÁ Veronika 4km Ženy 65 00:31:10.0 119.
76. ZAHRADNÍKOVÁ Tereza 4km Ženy 28 00:31:44.0 121.
77. LAUFKOVÁ Kateřina 4km Ženy 48 00:31:44.5 122.
78. VACKOVÁ Ivana 4km Ženy 115 00:31:45.6 123.
79. VLKOVÁ Kristýna 4km Ženy 138 00:32:26.3 124.
80. BROĎÁNI Viktorie 4km Ženy 137 00:32:26.3 125.
81. JURENKOVA Kristyna 4km Ženy 84 00:32:38.0 126.
82. JAROŠOVÁ Klára 4km Ženy 69 00:32:49.5 127.
83. BARANOVÁ Iveta 4km Ženy 135 00:33:12.0 128.
84. HRDINOVÁ Jarmila 4km Ženy 49 00:33:12.5 129.
85. JAROŠOVÁ Ilona 4km Ženy 68 00:33:31.3 130.
86. VALKOVÁ Jana 4km Ženy 5 00:34:45.8 132.
87. Mikolandová Irena 4km Ženy 149 00:34:46.8 133.
88. ŠIMÁKOVÁ Veronika 4km Ženy 66 00:35:33.1 134.
89. HUDSKÁ Michaela 4km Ženy 139 00:36:38.0 135.
90. KUČEROVÁ Ivana 4km Ženy 89 00:36:44.0 137.
  BOČKOVÁ Petra 4km Ženy 18 DNF  
  MALÁ Michaela 4km Ženy 71 DNF  
  ŠINDELÁŘOVÁ Lucie 4km Ženy 26 DNF  
  GAUDLOVÁ Katarína 4km Ženy 108 DNS  
  NODESOVÁ Taťána 4km Ženy 113 DNS  
  JEŘICHOVÁ Barbora 4km Ženy 140 DNS  
  KORTANOVÁ Drahomíra 4km Ženy 14 DNS  
  LANGOVÁ Lenka 4km Ženy 58 DNS  
  LIEBIGOVÁ KLÍROVÁ Radka 4km Ženy 107 DNS  
  HAMOUZOVÁ Jitka 4km Ženy 116 DNS  

8km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. OTTENSCHLÄGER Oto 8km Muži 328 00:29:04.3 1.
2. Žaloudek Jan 8km Muži 349 00:29:04.8 2.
3. ČESAL Martin 8km Muži 340 00:31:29.0 3.
4. Ungerq Josef 8km Muži 350 00:31:54.8 4.
5. LEŽAL Aleš 8km Muži 242 00:32:50.5 5.
6. HOLLICK Petr 8km Muži 219 00:32:58.1 6.
7. KONVALINA Matěj 8km Muži 212 00:34:01.8 7.
8. Vorlíček Jan 8km Muži 352 00:34:16.5 8.
9. PAPAREGA Jan 8km Muži 234 00:34:28.8 9.
10. JOHANIS Martin 8km Muži 333 00:34:38.3 10.
11. KUJÍČEK Michal 8km Muži 279 00:34:46.3 11.
12. BĚLOHLÁVEK Pavel 8km Muži 295 00:35:10.0 12.
13. PANITZ Erich 8km Muži 208 00:35:24.8 13.
14. UNGER Miroslav 8km Muži 294 00:35:32.0 14.
15. CANINI Marek 8km Muži 292 00:35:44.8 15.
16. URBAN Zdeněk 8km Muži 204 00:35:51.1 16.
17. MAŇÁK Luboš 8km Muži 253 00:36:04.6 17.
18. Jauš Karel 8km Muži 355 00:36:09.0 18.
19. ŘEHOŘ Zdeněk 8km Muži 271 00:36:15.8 19.
20. DVOŘÁČEK Jan 8km Muži 343 00:36:40.8 20.
21. KUBÁŠ Aleš 8km Muži 241 00:37:11.8 21.
22. HUBENÝ Jan 8km Muži 243 00:37:12.3 22.
23. VOREL Daniel 8km Muži 281 00:37:17.8 23.
24. KAPOUN Tibor 8km Muži 277 00:37:21.3 24.
25. Nový Pavel 8km Muži 354 00:37:31.5 25.
26. VODIČKA Pavel 8km Muži 332 00:37:35.3 26.
27. PELC Jaroslav 8km Muži 314 00:37:38.3 27.
28. CANINI Jiří 8km Muži 293 00:38:03.8 28.
29. MALÝ Vojtěch 8km Muži 347 00:38:10.0 29.
30. PÁTEK Tomáš 8km Muži 280 00:38:36.3 30.
31. TURZÓ Jan 8km Muži 324 00:38:42.0 31.
32. VITOVSKY Petr 8km Muži 214 00:38:44.1 32.
33. MACHUTA Petr 8km Muži 245 00:38:50.6 33.
34. BRZEK Tomáš 8km Muži 233 00:38:50.8 34.
35. ULRYCH Josef 8km Muži 202 00:39:17.0 35.
36. TVRZNÍK Jan 8km Muži 232 00:39:18.1 36.
37. BECK Pavel 8km Muži 227 00:39:22.8 37.
38. HANÁK Radek 8km Muži 221 00:39:35.8 38.
39. KOSTLÁN Martin 8km Muži 205 00:39:36.6 39.
40. PETRUŽÁLEK Miroslav 8km Muži 276 00:39:42.1 40.
41. KAMENSKÝ Peter 8km Muži 315 00:39:52.3 41.
42. DUFEK Jan 8km Muži 297 00:40:16.6 42.
43. NAĎAL Michal 8km Muži 319 00:40:26.3 43.
44. SAPOUŠEK Miroslav 8km Muži 224 00:40:32.1 44.
45. JELÍNEK Tomáš 8km Muži 230 00:40:35.3 45.
46. BROZEK Frantisek 8km Muži 316 00:41:04.8 49.
47. KUČERA Jakub 8km Muži 278 00:41:04.9 50.
48. HOJDAR Josef 8km Muži 206 00:41:05.1 51.
49. VÝŠEK Pavel 8km Muži 326 00:41:13.6 54.
50. ŠOLTA Marcel 8km Muži 240 00:41:19.3 55.
51. SKALA Stanislav 8km Muži 260 00:41:19.6 56.
52. KRITZBACH Jan 8km Muži 244 00:41:23.3 57.
53. RADICS Marek 8km Muži 251 00:41:23.4 58.
54. WERNER Tomáš 8km Muži 346 00:41:27.6 60.
55. MATOUŠEK Luboš 8km Muži 320 00:41:32.3 61.
56. BRANDL Dominik 8km Muži 345 00:41:37.8 62.
57. RADA Oldřich 8km Muži 220 00:41:37.9 63.
58. KOUBEK Michal 8km Muži 338 00:41:39.3 64.
59. DVOŘÁK Josef 8km Muži 330 00:41:39.4 65.
60. LUXA Michal 8km Muži 247 00:42:00.1 66.
61. MRÁZ Jaroslav 8km Muži 258 00:42:00.3 67.
62. ORSÁG Josef 8km Muži 288 00:42:21.1 68.
63. KOSKUBA Radek 8km Muži 287 00:42:29.1 69.
64. KONČEL František 8km Muži 231 00:42:37.3 71.
65. LIEBICH Martin 8km Muži 327 00:42:37.8 72.
66. JAKUBEC Dušan 8km Muži 201 00:43:03.1 73.
67. Tvrzník Petr 8km Muži 360 00:43:29.3 74.
68. Kolářský Vladimír 8km Muži 348 00:43:31.8 75.
69. TVRZNÍK Tomáš 8km Muži 309 00:44:32.1 77.
70. LANCINGER David 8km Muži 284 00:44:33.6 78.
71. KUNÁK Marek 8km Muži 341 00:44:39.1 79.
72. RAUNER Martin 8km Muži 306 00:45:13.1 81.
73. USKOKOVIČ Daniel 8km Muži 209 00:45:13.3 82.
74. SIGMUND Lukáš 8km Muži 267 00:45:39.6 84.
75. MASOPUST Karel 8km Muži 303 00:46:20.8 87.
76. Spurný Kryštof 8km Muži 362 00:46:25.6 88.
77. ŠULO Radek 8km Muži 289 00:46:28.3 89.
78. UHER Jan 8km Muži 252 00:46:37.1 90.
79. SALADIAK Tomáš 8km Muži 210 00:46:56.3 91.
80. VRÁBEL Pavel 8km Muži 308 00:47:13.3 92.
81. DOPITA Zdeněk 8km Muži 337 00:47:17.3 93.
82. HENDRYCH Jiří 8km Muži 218 00:47:19.3 94.
83. Toman Martin 8km Muži 356 00:47:28.1 96.
84. ROHÁČ Jan 8km Muži 248 00:47:30.8 97.
85. JAKUBAŠEK Tibor 8km Muži 269 00:47:39.1 99.
86. ŠIMÍK Pavel 8km Muži 249 00:47:55.3 100.
87. ONDRÁŠEK Tomáš 8km Muži 322 00:48:44.8 103.
88. BARAN František 8km Muži 334 00:48:57.0 104.
89. JIRÁK Miloš 8km Muži 257 00:50:06.0 110.
90. Kelbl Jarmil 8km Muži 361 00:50:09.8 112.
91. Sýkora Michal 8km Muži 353 00:50:35.3 113.
92. HANUŠ Michal 8km Muži 302 00:51:18.0 116.
93. RŮŽIČKA Tomáš 8km Muži 285 00:52:24.1 121.
94. SVATOŇ Zdeněk 8km Muži 256 00:53:59.6 124.
95. KUJAN Josef 8km Muži 291 00:54:42.6 126.
96. MĚSTECKÝ Radek 8km Muži 282 00:55:41.3 131.
97. Písařík Jakub 8km Muži 351 01:05:19.6 139.
  ULRYCH David 8km Muži 300 DNF  
  TICHÝ Jan 8km Muži 226 DNF  
  PANUŠKA David 8km Muži 259 DNF  
  VÁVROVÁ Kateřina 8km Muži 222 DNF  
  BĚLOHLÁVEK Pavel 8km Muži 286 DNF  
  RODAK Martin 8km Muži 223 DNF  
  LÖBL Jakub 8km Muži 312 DNF  
  JINDRA Marek 8km Muži 250 DNS  
  HAKL Albín 8km Muži 325 DNS  
  BĚLOHLÁVEK Pavel 8km Muži 283 DNS  
  VRÁBEL Pavel 8km Muži 307 DNS  
  ČESÁK Petr 8km Muži 301 DNS  
  REIN David 8km Muži 310 DNS  
  JÍŠA Petr 8km Muži 329 DNS  
  BAROCH Lukáš 8km Muži 229 DNS  
  PELC Jaroslav 8km Muži 313 DNS  
  STÝBLO Josef 8km Muži 344 DNS  
  DUFFEK Pavel 8km Muži 299 DNS  

8km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. KOLAŘÍKOVÁ Eva 8km Ženy 317 00:40:37.8 46.
2. VÍTKOVÁ Zuzana 8km Ženy 215 00:40:40.1 47.
3. BRETTSCHNEIDEROVÁ Kateřina 8km Ženy 339 00:40:50.8 48.
4. SEDLÁROVÁ Michaela 8km Ženy 336 00:41:10.8 52.
5. LONGAUEROVÁ Lenka 8km Ženy 211 00:41:12.6 53.
6. RŮŽIČKOVÁ Lenka 8km Ženy 272 00:41:27.6 59.
7. PROKOPOVÁ Kateřina 8km Ženy 331 00:42:29.8 70.
8. DOPITOVÁ Zuzana 8km Ženy 213 00:43:51.0 76.
9. HRDINOVÁ Jana 8km Ženy 254 00:44:53.6 80.
10. BABINČÁKOVÁ Veronika 8km Ženy 275 00:45:16.1 83.
11. MARŠÍKOVÁ Veronika 8km Ženy 296 00:46:16.8 85.
12. KRLÍNOVÁ Michaela 8km Ženy 216 00:46:18.6 86.
13. KAPLANOVÁ Klára 8km Ženy 207 00:47:24.3 95.
14. JAKUBAŠEKOVÁ Kateřina 8km Ženy 268 00:47:38.8 98.
15. ŠÜTTÖOVÁ Lenka 8km Ženy 318 00:48:35.3 101.
16. HOJDAROVÁ Hana 8km Ženy 311 00:48:44.1 102.
17. STEJSKALOVÁ Kateřina 8km Ženy 305 00:49:01.3 105.
18. LANCINGEROVA Kristyna 8km Ženy 274 00:49:10.3 106.
19. HAVLŮJOVÁ Marcela 8km Ženy 270 00:49:19.8 107.
20. RAUŠOVÁ Andrea 8km Ženy 255 00:49:44.6 108.
21. VAICOVÁ Kamila 8km Ženy 262 00:49:54.3 109.
22. ŽOČKOVÁ Petra 8km Ženy 235 00:50:09.5 111.
23. KUKUČOVÁ Anna 8km Ženy 237 00:50:52.8 114.
24. SIGMUNDOVÁ Martina 8km Ženy 266 00:51:02.0 115.
25. SÝKOROVÁ Jitka 8km Ženy 263 00:51:27.0 117.
26. URBANOVÁ Jaroslava 8km Ženy 321 00:51:31.6 118.
27. CHLUMECKÁ Jana 8km Ženy 203 00:52:00.8 119.
28. IHNAČINCOVÁ Jitka 8km Ženy 304 00:52:07.3 120.
29. Jasaňová Katarina 8km Ženy 357 00:52:24.6 122.
30. NOVOTNÁ Zdeňka 8km Ženy 261 00:52:59.1 123.
31. SUCHÁ Žaneta 8km Ženy 273 00:54:07.8 125.
32. MATUŠČÍNOVÁ Barbora 8km Ženy 323 00:55:08.1 127.
33. KONEČNÁ Lucie 8km Ženy 290 00:55:08.1 128.
34. LUSKOVÁ Nikola 8km Ženy 342 00:55:26.3 129.
35. BRABCOVÁ Monika 8km Ženy 217 00:55:30.1 130.
36. PROKEŠOVÁ Miroslava 8km Ženy 335 00:56:13.3 132.
37. Seidlová Michaela 8km Ženy 359 00:56:17.1 133.
38. TVRDKOVÁ Jana 8km Ženy 228 00:56:22.8 134.
39. ŠNOROVÁ Lucie 8km Ženy 246 00:56:24.3 135.
40. SAPOUŠKOVÁ Lenka 8km Ženy 225 00:58:21.1 136.
41. ŘEHOŘOVÁ Klára 8km Ženy 236 01:01:28.3 137.
42. KLEČKOVÁ Libuše 8km Ženy 239 01:01:28.8 138.
  JURENKOVA Jitka 8km Ženy 238 DNF  
  ROBELOVÁ Lucie 8km Ženy 298 DNS  
  JAROŠOVÁ Adéla 8km Ženy 265 DNS  
  JAROŠOVÁ Barbora 8km Ženy 264 DNS