Výsledky závodu

Glassman Triathlon 2017

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 02.09.2017



Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Muži 1(do 44let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ottenschlager Oto Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 57 01:23:30.8 1.
2. Student Martin Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 16 01:27:43.2 2.
3. Seifert Václav Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 63 01:29:51.2 3.
4. Lacina Martin VKO Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 23 01:30:27.0 6.
5. Vyskocil Tomas Prague Triathlon Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 54 01:30:28.8 7.
6. Hönig Marek Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 56 01:31:28.3 10.
7. Vojtěchovský Tomáš Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 65 01:32:21.0 13.
8. Lacina Jan VKO Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 39 01:34:53.5 16.
9. Alferi Jiří Kadaň Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 45 01:38:55.8 18.
10. Partik Jakub Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 66 01:40:48.8 20.
11. Dycka Petr Podrážek Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 14 01:43:11.0 22.
12. Beck Pavel Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 31 01:43:20.8 23.
13. Vlček Jiří Povrlské běhny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 55 01:43:55.8 24.
14. Czervoniak Josef AVZO Raná Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 21 01:44:29.8 27.
15. Marek Jiří SPONA Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 8 01:45:28.8 28.
16. Feix Ivo neplavci TP Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 29 01:49:27.0 33.
17. Runt Jiří Sweepcycling Chomutov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 42 01:49:39.3 34.
18. Šimonek Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 62 01:51:37.3 37.
19. Vit Jiri DTRIAS.RAJCE.NET Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 13 01:53:19.8 39.
20. Volf Miroslav Běžci Chomutov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 35 01:53:26.3 40.
21. Hudek Milan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 10 01:56:35.8 44.
22. Vit Jakub DTRIAS.RAJCE.NET Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 12 02:04:07.3 54.
23. Musil Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 30 02:05:44.0 56.
24. Šlapák Petr Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 20 02:07:09.5 57.
25. Musil Aleš Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 28 02:23:18.1 61.
  Kyral Václav Easy Go Run Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 47 DNF  

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Muži 2 (45-59let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tychler Tomáš Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 58 01:30:41.0 8.
2. Peterka Marek Triade Decin Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 40 01:33:57.0 15.
3. Vopat Milan Pro-Corde Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 25 01:38:03.8 17.
4. Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 11 01:39:55.0 19.
5. Fajner Anton Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 64 01:44:13.5 26.
6. Racek Luboš ACES Team Karlovy Vary Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 46 01:45:49.3 29.
7. Lang Jaroslav Dtrias.rajce.net Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 22 01:47:48.5 30.
8. Žítek Michal Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 61 01:48:14.3 31.
9. Jakl Miroslav Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 15 01:51:44.8 38.
10. Kříž Miloš Fujikoki Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 38 01:56:13.5 42.
11. Malina Jiří Běžci Chomutov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 34 01:56:15.3 43.
12. Švec Jiří Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 9 02:00:08.0 49.
13. Kostovič Petr Cream Team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 17 02:00:14.0 50.
14. Minařík Petr EGERFISH Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 2 02:00:43.8 51.
15. Kerner Jan Lokomotiva Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 6 02:02:01.8 52.
16. Hrůza Michal Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 3 02:02:44.0 53.
17. Hendrych Jiří Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 27 02:22:07.8 60.
18. Houda Pavel STS Chvojkovice-Brod Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 1 02:24:57.8 62.
  Čečrle Stanislav SK Štěpánov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 53 DNF  
  Čech Ivan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 51 DNF  

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Muži 3 (nad 60let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zeman Zbyněk Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 48 01:59:38.5 47.
2. Olah Dušan Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 18 02:04:23.0 55.
3. Vaněk Pravoslav Dubí Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 36 02:09:14.0 58.
4. Dušan Zelenák Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 5 02:13:44.0 59.

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Ženy 1 (do 44let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nováková Martina Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 59 01:32:01.8 12.
2. Beránková Libuše Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 41 01:48:55.8 32.
3. Parmova Adela Prague Triathlon Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 52 01:49:46.0 35.
4. Susserová Lucie Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 33 01:56:41.3 45.
5. Vágnerová Monika Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 49 01:58:59.0 46.
6. Bublová Naďa Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 60 01:59:45.8 48.

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Ženy 2 (45-59let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vrátná Alena Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 44 01:43:08.0 21.
2. Vápeníková Jana Chironax Dental Servis Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 26 01:51:13.0 36.

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Štafeta 2 členná

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veselý Petr GLASSMANi Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 2 členná 96 01:29:57.5 4.

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Štafeta 3 členná

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Karvay Drahomír Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 100 01:30:22.7 5.
2. Nejedlý Roman Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 99 01:31:24.3 9.
3. Korec Martin KoloshopTeam Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 97 01:31:59.7 11.
4. Trojan Tomáš Staré pušky Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 98 01:32:25.0 14.
5. Hricko Michal MAMILI Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 94 01:44:03.8 25.
6. Egrt Marcel Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 95 01:55:21.0 41.
  Sobotka Pavel Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 93 DSQ