Výsledky závodu

Pivní běh - jednotlivci

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 08.04.2017



6km - Muž

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kadlec Tomáš Basecamp Plzeň 6km Muž 143 00:28:18.8 1.
2. Sýkora Jiří 6km Muž 196 00:29:02.1 2.
3. Eliáš Petr Mladý páky 6km Muž 310 00:29:23.6 3.
4. Kučera Petr 6km Muž 140 00:30:11.3 4.
5. Chlad Lukáš Haka racing team 6km Muž 368 00:30:43.9 5.
6. Chadim Václav Haka racing team 6km Muž 369 00:31:24.1 6.
7. Kárl Jiří Moraváci 6km Muž 72 00:31:35.3 7.
8. Cipra Jiří Forrest Gump Team 6km Muž 30 00:31:41.8 8.
9. Škarda Zdeněk Haka racing team 6km Muž 367 00:31:47.9 9.
10. Svoboda Vojtěch Mladý páky 6km Muž 311 00:32:27.1 10.
11. Sobotník Adam 6km Muž 41 00:32:43.6 11.
12. Kalecký Lukáš Mladý páky 6km Muž 312 00:33:03.4 12.
13. Kohout Václav 6km Muž 171 00:33:12.8 13.
14. kašpar michal 6km Muž 14 00:33:38.3 14.
15. Harazim Martin 6km Muž 197 00:33:57.8 15.
16. Němec Lukáš 6km Muž 85 00:34:30.6 16.
17. Matějka Honza Výjezd alkoholického kroužku 6km Muž 231 00:34:53.4 17.
18. Bubeníček Josef Kunějovický tour de biere 6km Muž 353 00:34:54.9 18.
19. Opalecký Petr Kunějovický tour de biere 6km Muž 352 00:34:58.6 19.
20. Hlinovský Tomáš Výjezd alkoholického kroužku 6km Muž 232 00:35:09.1 20.
21. Gotz Petr Beer brothers 6km Muž 332 00:35:37.9 21.
22. Holeček Filip Beer brothers 6km Muž 331 00:35:44.9 22.
23. Jaroš Petr Snad to přežijem 6km Muž 412 00:35:56.2 23.
24. Škola Pavel Pub bike team 6km Muž 25 00:36:05.8 24.
25. Pašek Pavel 6km Muž 86 00:36:06.3 25.
26. Kuča Michael 6km Muž 88 00:36:07.3 26.
27. Medo Mario 6km Muž 12 00:36:10.3 27.
28. Šik Vojtěch 6km Muž 152 00:36:12.6 28.
29. Pavlík Petr 6km Muž 109 00:36:19.1 29.
30. Roule Michal 6km Muž 131 00:36:25.6 30.
31. Kolouch Miroslav Gym Class Heroes 6km Muž 157 00:36:39.3 31.
32. Kramář Jakub Beer brothers 6km Muž 333 00:36:44.4 32.
33. Šimice Ondřej 6km Muž 193 00:36:48.3 33.
34. Červený Pavel 6km Muž 132 00:36:48.8 34.
35. Černý Václav Iduhovno 6km Muž 299 00:37:33.1 35.
36. Hrach Jiří 6km Muž 57 00:37:40.1 36.
37. Keckstein Tomáš 6km Muž 555 00:37:45.1 37.
38. Housar Ondrej 6km Muž 103 00:38:03.6 39.
39. Rutar Miroslav 6km Muž 74 00:38:06.6 40.
40. Havlíček Michal ACES Team K.Vary 6km Muž 21 00:38:38.8 42.
41. Legát Vojtěch 6km Muž 94 00:38:47.1 43.
42. Beneš Martin 6km Muž 117 00:38:54.6 44.
43. Přibek Václav 6km Muž 561 00:38:55.1 45.
44. Ciniburk Jindřich Snad to přežijem 6km Muž 410 00:38:55.2 46.
45. Petr Vraný Kontakt Ovar team 6km Muž 287 00:39:07.4 47.
46. Bednár Pavel Ovar team 6km Muž 288 00:39:07.4 48.
47. Háva Jaroslav HS Šneci 6km Muž 235 00:39:18.4 50.
48. Hamták Otakar HS Šneci 6km Muž 236 00:39:19.6 51.
49. Kadlec Martin 6km Muž 99 00:39:28.8 52.
50. Kubiš Zdeněk 6km Muž 68 00:39:33.6 53.
51. Polák Václav 6km Muž 188 00:39:35.6 54.
52. Wedell Richard Iduhovno 6km Muž 300 00:39:37.6 55.
53. Štěpán Vítězslav 6km Muž 26 00:40:03.8 58.
54. Kydlíček Ondřej 6km Muž 43 00:40:04.6 59.
55. Kantner Jan 6km Muž 28 00:40:06.1 61.
56. Karlík Tomáš 6km Muž 53 00:40:15.3 62.
57. Hirman Lukáš P.R.U.S.E.R 6km Muž 253 00:40:21.6 63.
58. Musil NIkola Moraváci 6km Muž 70 00:40:46.1 66.
59. Fencl Miroslav SRTG Plzeň 6km Muž 229 00:40:51.6 67.
60. Dlugoš Vít SRTG Plzeň 6km Muž 230 00:40:52.1 68.
61. Kršňák Martin 6km Muž 125 00:40:54.3 69.
62. Čákora Jan 6km Muž 15 00:40:55.8 70.
63. Mácha Lukáš 6km Muž 155 00:41:24.1 73.
64. Hejret Vojtěch 6km Muž 167 00:41:43.8 74.
65. Fyšer Pavel hadi 6km Muž 378 00:41:47.7 75.
66. Miňovský Dušan Miňonky 6km Muž 129 00:41:47.8 76.
67. Hlávka Jan Nižňanová + Hlávka 6km Muž 266 00:41:55.9 78.
68. Vondráček Jiří Pivní tým Honzy Kantnera 6km Muž 29 00:42:03.8 79.
69. Škrlant Martin Pupíci se valí 6km Muž 362 00:42:14.6 80.
70. Oliberius Ladislav Pupíci se valí 6km Muž 363 00:42:14.7 81.
71. Šlajch Vlastislav Eště můžem... 6km Muž 249 00:42:18.6 82.
72. Kratochvíl Michal Eště můžem... 6km Muž 250 00:42:19.1 83.
73. Pitař Martin 6km Muž 163 00:42:28.8 84.
74. Břicháček Miloš SDH Počaply 6km Muž 148 00:42:29.6 85.
75. Kraus Matěj My dva 6km Muž 262 00:42:43.1 89.
76. Švajcr Radek Mattoni FreeRun 6km Muž 124 00:42:53.6 90.
77. Miškovič Dušan Mattoni FreeRun po Nábřeží 6km Muž 123 00:43:12.6 91.
78. Zajicek Jakub 6km Muž 108 00:43:16.1 92.
79. Petržík Jan 6km Muž 118 00:43:26.1 93.
80. Ondřej Skolický 6km Muž 559 00:43:26.6 94.
81. bouchal radek KOS PLzeň 6km Muž 194 00:43:29.9 95.
82. Pacholíček Petr KašparRumnigTeam 1 6km Muž 336 00:43:46.6 99.
83. Pašek Miloslav KašparRumnigTeam 1 6km Muž 334 00:43:47.1 101.
84. Krpal Karel 6km Muž 37 00:43:51.1 102.
85. Kubrt Pavel 6km Muž 160 00:44:02.8 103.
86. Nožička Tomáš 6km Muž 11 00:44:05.6 104.
87. Kratochvíl Zdeněk 6km Muž 97 00:44:22.6 107.
88. Mede Martin 6km Muž 183 00:44:24.6 108.
89. Mráz Marek Rozběháme Plzeň 6km Muž 35 00:44:33.8 109.
90. Harmáček václav Litice 6km Muž 39 00:44:44.1 110.
91. Jadlovský Ondřej bez promile ani krok 6km Muž 173 00:44:45.8 111.
92. Chamula Michal WPA 6km Muž 176 00:44:55.8 112.
93. Peták Pavel 6km Muž 51 00:44:56.6 113.
94. Kotil Jan 6km Muž 16 00:44:56.8 114.
95. Záhrobský Tomáš 6km Muž 187 00:45:08.3 115.
96. Vlček Lukáš Vlček + Vlčková 6km Muž 233 00:45:09.1 116.
97. Švejda Lukáš 6km Muž 55 00:45:16.1 118.
98. Vaněček Jan VaHo Team 6km Muž 281 00:45:25.9 119.
99. Hodek Vilém VaHo Team 6km Muž 282 00:45:27.4 120.
100. smid petr 6km Muž 119 00:45:41.6 122.
101. Max Antonín 6km Muž 189 00:45:43.1 123.
102. Julián Jančík 6km Muž 558 00:45:51.6 124.
103. Píha Zdeněk 6km Muž 554 00:45:55.4 125.
104. Řezáč Libor Morgen klub 6km Muž 482 00:46:04.2 127.
105. Míka Marek 6km Muž 89 00:46:04.8 128.
106. Müller Tomáš JZD Valcha 6km Muž 17 00:46:06.3 129.
107. Osička Tomáš Pivní víly 6km Muž 317 00:46:13.4 130.
108. Šik Martin 6km Muž 164 00:46:14.3 131.
109. Fryč Tomáš Fanklub Jožin z Bažin 6km Muž 476 00:46:17.4 132.
110. Šperer Jakub 6km Muž 178 00:46:19.1 133.
111. Vancl Martin 6km Muž 199 00:46:21.4 134.
112. Pročka Jiří 6km Muž 48 00:46:22.3 135.
113. Bubník Stanislav Moubearos 6km Muž 445 00:46:26.9 136.
114. Prusík Luboš Moubearos 6km Muž 447 00:46:27.2 137.
115. Bernardin Tomáš Moubearos 6km Muž 448 00:46:27.2 138.
116. Komínek Stanislav Moubearos 6km Muž 446 00:46:27.7 139.
117. Folda Milan 6km Muž 186 00:46:32.9 141.
118. Blum Michal hadi 6km Muž 377 00:46:43.9 142.
119. Opička Jan 6km Muž 9 00:46:44.3 143.
120. Rabas Pavel Double ALE 6km Muž 247 00:46:52.9 144.
121. Fencl Milan hadi 6km Muž 376 00:46:58.9 145.
122. Kubrt Václav 6km Muž 161 00:47:07.1 147.
123. Moravec Marcel 6km Muž 62 00:47:10.1 148.
124. Sedlák Jan 6km Muž 27 00:47:11.1 149.
125. Ircing Václav 6km Muž 13 00:47:16.3 150.
126. Škrlant Marek Pupíci se valí 6km Muž 361 00:47:20.9 151.
127. Matík Tomáš BLATOMIRA 6km Muž 431 00:47:28.4 152.
128. Grassl Jan Double ALE 6km Muž 248 00:47:28.6 153.
129. Krátký Michal BLATOMIRA 6km Muž 430 00:47:34.2 154.
130. Hlavnička Roman 6km Muž 126 00:47:39.1 157.
131. Jan Jaroslav Miláčci 6km Muž 428 00:47:47.9 160.
132. Lettl René 6km Muž 64 00:47:52.1 161.
133. Štangl Martin Fanklub Jožin z Bažin 6km Muž 474 00:47:54.2 162.
134. Meduna Lukáš 6km Muž 560 00:47:55.4 163.
135. SKŘIVÁNEK Pavel PIVŇOUSOVÉ 6km Muž 269 00:47:55.4 164.
136. Bešta Jakub Fanklub Jožin z Bažin 6km Muž 475 00:47:56.7 165.
137. Paulfranz Erik 6km Muž 185 00:48:06.1 168.
138. Velíšek Václav VYPÍTKA 6km Muž 438 00:48:44.9 171.
139. Sabo Lukáš 6km Muž 184 00:48:48.9 172.
140. Pešek Tomáš Tuzemáci 6km Muž 315 00:48:59.9 176.
141. Imrichovský Michal Fialová + Imrichovský 6km Muž 276 00:49:10.4 179.
142. Estévez Alberto Los rápidos 6km Muž 341 00:49:12.2 181.
143. Šuch Pavel Tuzemáci 6km Muž 314 00:49:13.6 182.
144. Plch Pavel 6km Muž 18 00:49:16.1 183.
145. Sikyta Roman Tvrdaci 6km Muž 255 00:49:18.4 184.
146. Švarc Pavel P.R.U.S.E.R 6km Muž 504 00:49:42.9 189.
147. Duspiva Václav P.R.U.S.E.R 6km Muž 501 00:49:42.9 191.
148. Mikuta Tomáš Osm plandavých žláz 6km Muž 421 00:49:55.2 194.
149. Špiroch Jan Kuděj + Špiroch 6km Muž 268 00:49:56.4 195.
150. Mečl Miroslav Osm plandavých žláz 6km Muž 423 00:50:21.4 198.
151. Vomáčka Václav Pivní víly 6km Muž 318 00:50:25.9 199.
152. Brůha Jaroslav Honzíková + Brůha 6km Muž 204 00:50:34.6 201.
153. Jelinek Patrick Házená Litice 6km Muž 490 00:50:38.9 203.
154. Radvanovský Ondřej Házená Litice 6km Muž 492 00:50:39.9 204.
155. Hnát Marek Házená Litice 6km Muž 489 00:50:39.9 205.
156. Palacký Václav Forrest Gump team 6km Muž 464 00:50:40.4 206.
157. Kohout Filip Házená Litice 6km Muž 491 00:50:40.4 207.
158. Výborný Pavel 6km Muž 36 00:51:05.6 211.
159. Arvensis Andrej 6km Muž 106 00:51:09.8 213.
160. Toncar Václav 6km Muž 19 00:51:17.6 215.
161. Bartošík Jan 6km Muž 168 00:51:23.6 216.
162. Filipčík Tomáš APK Pytláci 6km Muž 374 00:51:25.7 218.
163. Barchanski Dominik Vavroňová + Barchanski + Sláma 6km Muž 344 00:51:40.4 221.
164. Brambora Jan Osm plandavých žláz 6km Muž 422 00:51:42.4 223.
165. Sláma Marek Vavroňová + Barchanski + Sláma 6km Muž 345 00:51:44.7 225.
166. Kundrát Matěj Assa Abloy 6km Muž 433 00:51:49.4 226.
167. Königsmark Petr Já fakt nevím 6km Muž 467 00:51:50.9 227.
168. Pačínek Jakub Moraváci 6km Muž 66 00:51:51.1 228.
169. Lukáš Jan 6km Muž 552 00:51:53.1 229.
170. Michal Matas 6km Muž 551 00:52:05.1 232.
171. Minařík Michal Minaříková + Minařík 6km Muž 292 00:52:14.4 235.
172. Janco Jan 6km Muž 146 00:52:18.4 237.
173. Bouček Zdeněk 6km Muž 115 00:52:22.8 238.
174. Beňovič Marek 6km Muž 145 00:52:24.9 239.
175. Kuděj Tomáš Kuděj + Špiroch 6km Muž 267 00:52:32.6 240.
176. Vaněk Roman VanRun 6km Muž 217 00:52:34.9 241.
177. Šteiner Jiří Já fakt nevím 6km Muž 465 00:52:37.4 243.
178. Říha Tomáš 6km Muž 73 00:52:41.3 244.
179. Mráz Petr Mrazíci 6km Muž 444 00:52:54.2 246.
180. Ret Jaroslav Skupina pana Babky 6km Muž 293 00:52:54.9 248.
181. Chrastil Karel 6km Muž 80 00:52:55.3 249.
182. Hůrka Tomáš APK Pytláci 6km Muž 373 00:53:02.9 251.
183. Ullmann Jirka Mrazíci 6km Muž 443 00:53:09.9 254.
184. Melichar Filip Osm plandavých žláz 6km Muž 424 00:53:11.9 255.
185. Honomichl Libor Já fakt nevím 6km Muž 466 00:53:14.2 256.
186. Gardelko Vilém 6km Muž 557 00:53:43.4 257.
187. Kojzar Václav Přibáňová + Kojzar 6km Muž 246 00:54:04.6 259.
188. Král Tomáš 6km Muž 65 00:54:25.1 262.
189. Heidenreich Filip 6km Muž 137 00:54:33.8 264.
190. Maxa Jakub Rozběháme Česko 6km Muž 133 00:54:41.6 265.
191. Bohman Vojtěch Pivní víly 6km Muž 316 00:54:51.2 267.
192. Heřmánek Václav Allin 6km Muž 257 00:55:06.9 268.
193. Fiala Tomáš 6km Muž 136 00:55:20.4 271.
194. Szabo Jan VYPÍTKA 6km Muž 439 00:55:24.7 272.
195. Němeček 2 Bob ČuNě club 6km Muž 508 00:55:26.7 273.
196. Němeček 1 Bob ČuNě club 6km Muž 507 00:55:26.9 274.
197. Havlíček Luboš Pupkáči 6km Muž 202 00:55:39.6 277.
198. Mandaus Aleš Bezedna team 6km Muž 356 00:55:40.9 279.
199. Brunclík Jiří Ulm + Brunclík 6km Muž 286 00:55:52.7 283.
200. Ulm Zdeněk Ulm + Brunclík 6km Muž 285 00:55:52.9 284.
201. Rozšafný Michal Allin 6km Muž 258 00:55:55.6 285.
202. Pipošiar Jiří Tuzemáci 6km Muž 313 00:55:57.4 286.
203. Janoušek Vlastimil SDH Pňovice 6km Muž 142 00:56:01.9 287.
204. Andrle František Lorenzo Team 6km Muž 33 00:56:02.1 288.
205. Matyáš Jan 6km Muž 182 00:56:03.6 289.
206. Brázda Pavel Brázda + Altmanová 6km Muž 283 00:56:12.9 292.
207. Liška Adam 6km Muž 58 00:56:41.1 297.
208. POIRIEUX Florent Made in France 6km Muž 346 00:56:42.9 298.
209. payen Lionel Made in France 6km Muž 347 00:56:43.2 299.
210. Vanacker Matthias Made in France 6km Muž 348 00:56:43.7 300.
211. Ježek Radek Ježek + Ježková 6km Muž 225 00:56:48.1 301.
212. Vodička Miroslav 6km Muž 138 00:57:00.4 302.
213. Šimek Martin KašparRumningTeam 2 6km Muž 338 00:57:01.2 303.
214. Chodounský Martin KašparRumningTeam 2 6km Muž 339 00:57:01.4 304.
215. Kindelmann Tomáš Drunken Masters 6km Muž 417 00:57:11.2 306.
216. Pena Miroslav Drunken Masters 6km Muž 419 00:57:11.2 307.
217. Kadlec Jakub Drunken Masters 6km Muž 418 00:57:11.9 309.
218. Pál Jakub Drunken Masters 6km Muž 420 00:57:12.4 310.
219. rambousek jan 6km Muž 134 00:57:23.1 312.
220. Lukáš Jaša ZAT, a. s. 6km Muž 359 00:57:25.2 313.
221. Martin Zeman ZAT, a. s. 6km Muž 360 00:57:25.4 314.
222. Novotný Tomáš 6km Muž 128 00:57:26.6 316.
223. Bílek Tomáš Full Metal 6km Muž 224 00:57:38.1 318.
224. Panc Dominik Paliči 6km Muž 452 00:57:42.7 319.
225. Adam David PijemeJenVíno 6km Muž 252 00:57:50.6 321.
226. Němec Jaromír Mokrý banditi 6km Muž 321 00:57:51.4 322.
227. Kraft Jaroslav ASSA Abloy Plzeń 6km Muž 295 00:57:53.9 323.
228. Jozef Tamáš ASSA Abloy Plzeń 6km Muž 296 00:57:56.6 324.
229. Vrablik Karel Vrablik + Badidová 6km Muž 221 00:57:58.9 326.
230. Domanja Miroslav Mokrý banditi 6km Muž 320 00:58:28.2 332.
231. Pultar Jirka Paliči 6km Muž 451 00:58:30.7 333.
232. Sigmund Luděk 6km Muž 150 00:58:43.1 334.
233. Kubove Štefan Paliči 6km Muž 450 00:59:14.2 336.
234. Markvart Jakub Běháme pro žízeň 6km Muž 462 00:59:16.2 337.
235. Chalupa Ladislav 6km Muž 179 00:59:21.1 338.
236. Půta Roman ZLOMENÉ JÁTRO 6km Muž 301 00:59:23.9 340.
237. Psota Petr ZLOMENÉ JÁTRO 6km Muž 302 00:59:23.9 341.
238. Hejný Jan ZLOMENÉ JÁTRO 6km Muž 303 00:59:23.9 342.
239. Bauer Jindřich Baurátka 6km Muž 244 00:59:24.4 343.
240. Velíšek Ondřej VYPÍTKA 6km Muž 437 01:00:03.4 345.
241. Kopřiva Martin Lanzendorf + Kopřiva 6km Muž 280 01:00:44.6 349.
242. Lanzendorf Jan Lanzendorf + Kopřiva 6km Muž 279 01:00:44.7 350.
243. Rotariu Floris Paliči 6km Muž 449 01:00:47.7 351.
244. stejskal Jakub Pivní šneci 6km Muž 510 01:00:50.2 352.
245. Svoboda Roman Pivní šneci 6km Muž 511 01:00:51.2 353.
246. Kobza Martin 6km Muž 38 01:00:57.6 355.
247. Raymond David Les Frenchies 6km Muž 500 01:01:33.9 356.
248. Chabret Thomas Les Frenchies 6km Muž 498 01:01:34.7 357.
249. Fuentes Ruben Les Frenchies 6km Muž 499 01:01:36.2 359.
250. Dušek Radek Morgen klub 6km Muž 483 01:01:37.2 360.
251. Šetlík František 6km Muž 59 01:01:41.8 361.
252. Fryč Ondřej SoKaOn 6km Muž 327 01:02:13.9 364.
253. Hamet Jaromír 6km Muž 107 01:02:17.6 366.
254. Martineg Yuste 6km Muž 556 01:03:03.7 368.
255. Malina Ondřej 6km Muž 190 01:03:16.9 369.
256. Jelínek Jiří Morgen klub 6km Muž 484 01:03:50.2 370.
257. Kulhánek Tomáš Benešová + Chvojková + Dvořáková + Kulhánek 6km Muž 472 01:03:53.7 371.
258. Švihovec Christian Fanklub Jožin z Bažin 6km Muž 473 01:04:09.9 375.
259. Vašíček Jáchym Berková + Vašíček 6km Muž 242 01:04:33.4 378.
260. Baroch Tomáš Barochová + Baroch 6km Muž 208 01:04:57.1 379.
261. Pavlis Roman Assa Abloy 6km Muž 435 01:05:10.7 381.
262. Drahoš Jakub 6km Muž 95 01:05:19.3 382.
263. Lupíšek Milan 6km Muž 113 01:05:37.9 383.
264. Hula Ivo Opilcí 6km Muž 488 01:06:36.4 391.
265. Krieger Libor VYPÍTKA 6km Muž 440 01:06:47.9 394.
266. Vosátka Marek Ambasadoři PU 6km Muž 330 01:07:06.4 396.
267. Dobrovolný Marek Ambasadoři PU 6km Muž 329 01:07:06.7 397.
268. Martínek Tomáš 6km Muž 149 01:07:21.6 399.
269. Kadlec Jan Intenzivní běhny 6km Muž 309 01:08:26.2 401.
270. Pešl Jaroslav Intenzivní běhny 6km Muž 308 01:08:26.2 402.
271. Brekler Vašek Opilcí 6km Muž 486 01:09:38.9 410.
272. Soyma Vasyl Tvoje bába nemůže 6km Muž 460 01:09:39.2 412.
273. Honomichl Jan Tvoje bába nemůže 6km Muž 459 01:09:39.4 413.
274. Novodomec Martin Opilcí 6km Muž 487 01:09:42.4 415.
275. Blažek Martin 6km Muž 75 01:09:45.8 416.
276. Martin Kočárek Miloš Martin Kočárek + Fišer 6km Muž 237 01:09:46.9 417.
277. Fišer Jiří Martin Kočárek + Fišer 6km Muž 238 01:09:47.5 418.
278. Soukup Jiří o Stupeň víc 6km Muž 453 01:12:26.7 424.
279. Šnajdr Jaroslav o Stupeň víc 6km Muž 456 01:12:28.4 426.
280. Dušek Václav o Stupeň víc 6km Muž 455 01:12:28.7 427.
281. Benedykt Radek Dvojitý rande 6km Muž 414 01:13:50.4 430.
282. Spilka Jiří Dvojitý rande 6km Muž 416 01:13:50.7 431.
283. Štědrý Matěj 6km Muž 92 01:14:01.9 434.
284. Berka Josef 6km Muž 91 01:14:17.4 435.
285. Medveď Ľubomír 6km Muž 122 01:14:52.1 436.
286. šulek Martin 6km Muž 112 01:15:59.4 438.
287. Moulis Josef Cheers24 6km Muž 371 01:16:34.4 439.
288. Král Štěpán Cheers24 6km Muž 370 01:16:34.9 440.
289. Šmolík Karel Cheers24 6km Muž 372 01:16:35.2 441.
290. Provinský Ondřej nejsme klub, jsme rodina 6km Muž 214 01:19:37.6 446.
291. Limberský Daniel 6km Muž 76 01:28:22.6 450.
292. Burda Vojtěch 6km Muž 23 01:40:49.6 453.
293. Turgau Tomáš VČZV 6km Muž 273 01:41:11.2 454.
294. Volín Tomáš Hovado tým 6km Muž 219 01:58:50.9 455.
295. Požár Tomáš Hovado tým 6km Muž 220 01:58:55.7 456.
296. Karel Kovařík 6km Muž 8 02:05:30.1 457.
297. Kudrna Martin 6km Muž 4 02:08:25.1 458.
298. Weisskopf Tomáš 6km Muž 7 02:08:39.6 459.
299. Polák Luboš 6km Muž 6 02:08:48.9 460.
300. Urban Antonín 6km Muž 5 02:08:49.9 461.
301. Kudrna Tomáš 6km Muž 3 02:09:22.4 462.
302. Lonský Michal 6km Muž 2 02:09:23.1 463.
303. Sládek Aleš 6km Muž 1 02:09:32.1 464.
  Rezerva 2 Rezerva 1 + 2 + 3 + 4 6km Muž 402 DNS  
  Ježek Jan 6km Muž 10 DNS  
  Vyčítal Marek 6km Muž 81 DNS  
  Vaňáček Miroslav 6km Muž 135 DNS  
  Blum Michal hadi 6km Muž 191 DNS  
  Rezerva 6 Rezerva 2 + 6 + 7 + 8 6km Muž 406 DNS  
  Strycek Petr 6km Muž 96 DNS  
  Vokurka Jiří Kunějovický tour de biere 6km Muž 354 DNS  
  Rezerva 3 Rezerva 1 + 2 + 3 + 4 6km Muž 403 DNS  
  Šmidl Richard 6km Muž 47 DNS  
  Rezerva 7 Rezerva 2 + 6 + 7 + 8 6km Muž 407 DNS  
  Barrera Jorge Los rápidos 6km Muž 342 DNS  
  Tégl Václav Soukupová + Tégl 6km Muž 210 DNS  
  Kudlič Josef Vokurky 6km Muž 90 DNS  
  Rezerva 4 Rezerva 1 + 2 + 3 + 4 6km Muž 404 DNS  
  Němeček Jiří 6km Muž 144 DNS  
  Sláma Petr Tvrdaci 6km Muž 256 DNS  
  Rezerva 8 Rezerva 2 + 6 + 7 + 8 6km Muž 408 DNS  
  Toby Pepa VČZV 6km Muž 274 DNS  
  Rezerva 1 Rezerva 1 + 2 + 3 + 4 6km Muž 401 DNS  
  Pezl Kamil SoKaOn 6km Muž 325 DNS  
  Fišer Pavel hadi 6km Muž 192 DNS  
  Rezerva 2 Rezerva 2 + 6 + 7 + 8 6km Muž 405 DNS  
  Mařík Dušan 6km Muž 84 DNS  
  Soukup Zdenek 6km Muž 77 DNS  

6km - Žena

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Moravcová Kateřina 6km Žena 165 00:37:59.3 38.
2. Klásková Zuzana 321start 6km Žena 98 00:38:20.1 41.
3. Přibková Barbora 6km Žena 562 00:39:13.1 49.
4. Dvořáková Dana 6km Žena 49 00:39:48.3 56.
5. Housarová Pavlína Otevřená záklopka 6km Žena 54 00:39:58.1 57.
6. Hradecká Ľubica Forrest Gump team 6km Žena 24 00:40:06.1 60.
7. Kuťáková Irena P.R.U.S.E.R 6km Žena 254 00:40:22.1 64.
8. Hocká Jana 6km Žena 180 00:40:34.8 65.
9. Macháčová Veronika Macháčová + Pluháčková 6km Žena 259 00:41:13.1 71.
10. Pluháčková Markéta Macháčová + Pluháčková 6km Žena 260 00:41:16.6 72.
11. Nižňanová Kateřina Nižňanová + Hlávka 6km Žena 265 00:41:55.1 77.
12. Mádrová Eva Moraváci 6km Žena 71 00:42:31.8 86.
13. Sládková Monika 6km Žena 162 00:42:33.4 87.
14. Velíková Barbora My dva 6km Žena 261 00:42:42.9 88.
15. Krámová Dagmar 6km Žena 22 00:43:30.6 96.
16. Nováková Martina Amy Rich Rollová 6km Žena 158 00:43:33.6 97.
17. Ciprová Oldřiška Forrest Gump Team 6km Žena 34 00:43:36.6 98.
18. Šimková Andrea KašparRumnigTeam 1 6km Žena 335 00:43:46.9 100.
19. Petrušková Monika Monča^2 6km Žena 277 00:44:11.4 105.
20. Oliveriusová Monika Monča^2 6km Žena 278 00:44:16.4 106.
21. Brožková Simona 6km Žena 116 00:45:13.6 117.
22. Benešová Jana 6km Žena 102 00:45:33.3 121.
23. Benešová Eva 6km Žena 100 00:46:03.6 126.
24. Strnadová Kateřina 6km Žena 50 00:46:31.8 140.
25. Hlubuckova Lucie 6km Žena 104 00:47:03.6 146.
26. Malá Magdaléna 6km Žena 166 00:47:35.8 155.
27. Zdenka Stuchlova 6km Žena 170 00:47:36.1 156.
28. Ulrychová Barbora 6km Žena 63 00:47:40.8 158.
29. Ciglerová Jana 6km Žena 46 00:47:45.1 159.
30. Nemeckova Martina Mamape 6km Žena 350 00:48:01.9 166.
31. Ostrochovská Magdaléna 6km Žena 172 00:48:02.1 167.
32. Velichoba Marketa Mamape 6km Žena 349 00:48:32.2 169.
33. Pechova Petra Mamape 6km Žena 351 00:48:32.2 170.
34. Ciniburková Marika Snad to přežijem 6km Žena 409 00:48:55.2 173.
35. Topinková Andrea 6km Žena 175 00:48:56.4 174.
36. Šlajsová Lenka P.R.U.S.E.R 6km Žena 503 00:48:56.7 175.
37. Voláková Lucie 6km Žena 42 00:49:03.3 177.
38. Fialová Denisa Fialová + Imrichovský 6km Žena 275 00:49:10.1 178.
39. Snášelová Lenka Los rápidos 6km Žena 340 00:49:11.7 180.
40. Nehodová Niki XXX 6km Žena 298 00:49:20.6 185.
41. Markelová Petra XXX 6km Žena 297 00:49:20.7 186.
42. Pištěková Barbora 6km Žena 32 00:49:23.3 187.
43. Suchanová Ester Rungo pro ženy 6km Žena 20 00:49:29.1 188.
44. Králová Gabriela P.R.U.S.E.R 6km Žena 502 00:49:42.9 190.
45. Ludvíková Nikola Ludvíková + Lukešová 6km Žena 205 00:49:51.1 192.
46. Lukešová Michala Ludvíková + Lukešová 6km Žena 206 00:49:51.4 193.
47. Rochová Pavla 6km Žena 553 00:50:01.6 196.
48. Lancingerová Kristýna 6km Žena 177 00:50:03.6 197.
49. Krupová Alena 6km Žena 154 00:50:33.4 200.
50. Honzíková Irena Honzíková + Brůha 6km Žena 203 00:50:34.6 202.
51. Fabiánová Tereza Velká žízeň 6km Žena 227 00:50:41.1 208.
52. Černá Adéla Velká žízeň 6km Žena 228 00:50:41.9 209.
53. Dyntarová Petra 6km Žena 153 00:50:53.4 210.
54. Keslová Radmila BLATOMIRA 6km Žena 432 00:51:07.9 212.
55. Bejdáková Denisa Běháme pro žízeň 6km Žena 461 00:51:09.9 214.
56. Mihalova Kristyna 6km Žena 105 00:51:24.1 217.
57. Beranová Blanka BLATOMIRA 6km Žena 429 00:51:27.9 219.
58. Vavroňová Kateřina Vavroňová + Barchanski + Sláma 6km Žena 343 00:51:39.2 220.
59. Hrdinová Zuzana 6km Žena 83 00:51:41.6 222.
60. Kuzivová Lenka 6km Žena 82 00:51:44.6 224.
61. Wolframová Kristýna Agresivní vodky 6km Žena 212 00:52:02.4 230.
62. Matoušková Lucie Agresivní vodky 6km Žena 211 00:52:04.4 231.
63. Pergnerová Eva Já fakt nevím 6km Žena 468 00:52:05.2 233.
64. Minaříková Šárka Minaříková + Minařík 6km Žena 291 00:52:14.1 234.
65. Ciprová Simona Rozběháme Česko 6km Žena 151 00:52:17.8 236.
66. Vaňková Silvie VanRun 6km Žena 218 00:52:35.1 242.
67. Pačínková Liba Moraváci 6km Žena 67 00:52:53.3 245.
68. Sulanová Barbora Skupina pana Babky 6km Žena 294 00:52:54.4 247.
69. Mrázová Hana Mrazíci 6km Žena 441 00:53:00.9 250.
70. Konrádová Nikola APK Pytláci 6km Žena 375 00:53:02.9 252.
71. Ullmannová Iveta Mrazíci 6km Žena 442 00:53:09.2 253.
72. Přibáňová Monika Přibáňová + Kojzar 6km Žena 245 00:54:03.9 258.
73. Pospíšeková Lucia Assa Abloy 6km Žena 434 00:54:15.9 260.
74. Šťastná Barbora Assa Abloy 6km Žena 436 00:54:16.2 261.
75. VIŠŇÁKOVÁ Marina PIVŇOUSOVÉ 6km Žena 270 00:54:31.1 263.
76. Němečková Martina 6km Žena 78 00:54:42.6 266.
77. Kozlova Stanislava Dvě kačeny 6km Žena 263 00:55:18.6 269.
78. Kaislerová Markéta Dvě kačeny 6km Žena 264 00:55:18.9 270.
79. Čudáková Anina ČuNě club 6km Žena 505 00:55:27.2 275.
80. Němečková Anina ČuNě club 6km Žena 506 00:55:27.4 276.
81. Havlíčková Markéta Pupkáči 6km Žena 201 00:55:39.9 278.
82. Mandausová Vladimíra Bezedna team 6km Žena 355 00:55:41.4 280.
83. Rodková Kristýna Bezedna team 6km Žena 357 00:55:41.4 281.
84. Šestáková Radmila 6km Žena 195 00:55:50.4 282.
85. Kolenová Martina Běhny 6km Žena 272 00:56:07.1 290.
86. Krausová Adéla Běhny 6km Žena 271 00:56:08.1 291.
87. Altmanová Jana Brázda + Altmanová 6km Žena 284 00:56:13.1 293.
88. Petrová Ilona 6km Žena 181 00:56:17.9 294.
89. Melková Iveta 6km Žena 52 00:56:22.1 295.
90. Divišová Eva žádný 6km Žena 120 00:56:22.1 296.
91. Pašková Monika KašparRumningTeam 2 6km Žena 337 00:57:01.9 305.
92. Janoušková Adéla SDH Pňovice 6km Žena 141 00:57:11.4 308.
93. Ježková Šárka Ježek + Ježková 6km Žena 226 00:57:14.6 311.
94. Hodková Miroslava ZAT, a. s. 6km Žena 358 00:57:25.6 315.
95. Křenová Ludmila Full Metal 6km Žena 223 00:57:37.9 317.
96. Hubačová Lucie PijemeJenVíno 6km Žena 251 00:57:49.1 320.
97. Badidová Stanislava Vrablik + Badidová 6km Žena 222 00:57:58.1 325.
98. Kovaříková Michaela Rozběháme Česko 6km Žena 127 00:58:11.4 327.
99. Tomanová Alena Cehelská + Borecká + Tomanová 6km Žena 324 00:58:11.4 328.
100. Borecká Alena Cehelská + Borecká + Tomanová 6km Žena 323 00:58:11.7 329.
101. Cehelská Lenka Cehelská + Borecká + Tomanová 6km Žena 322 00:58:12.4 330.
102. Domanjová Jana Mokrý banditi 6km Žena 319 00:58:28.2 331.
103. Hrdinová Martina Pipošiarová + Hrdinová 6km Žena 290 00:59:13.4 335.
104. Ronovská Pavla 6km Žena 56 00:59:22.8 339.
105. Bauerová Kateřina Baurátka 6km Žena 243 00:59:52.7 344.
106. Palacká Darina Běháme pro žízeň 6km Žena 463 01:00:05.4 346.
107. Knedlíková Michaela 6km Žena 101 01:00:11.1 347.
108. Vacíková Martina 6km Žena 174 01:00:42.1 348.
109. Kepková Monika 6km Žena 31 01:00:54.8 354.
110. Berne Laura Les Frenchies 6km Žena 497 01:01:35.7 358.
111. Zetková Helena 6km Žena 79 01:01:43.9 362.
112. Silovská Zuzana Miláčci 6km Žena 425 01:01:52.4 363.
113. Rychtaříková Soňa SoKaOn 6km Žena 326 01:02:14.2 365.
114. Dušková Lucie Morgen klub 6km Žena 481 01:03:03.2 367.
115. Chvojková Petra Benešová + Chvojková + Dvořáková + Kulhánek 6km Žena 470 01:03:53.7 372.
116. Benešová Žaneta Benešová + Chvojková + Dvořáková + Kulhánek 6km Žena 469 01:03:53.9 373.
117. Dvořáková Štěpánka Benešová + Chvojková + Dvořáková + Kulhánek 6km Žena 471 01:03:54.3 374.
118. Kozderková Jitka 6km Žena 159 01:04:20.4 376.
119. Berková Eva Berková + Vašíček 6km Žena 241 01:04:33.4 377.
120. Barochová Naďa Barochová + Baroch 6km Žena 207 01:04:57.1 380.
121. Lecjaksová Michaela 6km Žena 114 01:05:45.1 384.
122. Kundrátová Eliška Fracíci 6km Žena 493 01:06:04.4 385.
123. Hanzlíková Ilona Fracíci 6km Žena 496 01:06:07.7 386.
124. Cíglerová Jana Fracíci 6km Žena 495 01:06:09.9 387.
125. Jirkovská Kateřina Miláčci 6km Žena 426 01:06:19.9 388.
126. Bystřická Veronika Miláčci 6km Žena 427 01:06:19.9 389.
127. Pipošiarová Hana Pipošiarová + Hrdinová 6km Žena 289 01:06:20.2 390.
128. Vyvadilová Jitka Vyvadilová + Sládeková 6km Žena 215 01:06:43.4 392.
129. Sládeková Hanka Vyvadilová + Sládeková 6km Žena 216 01:06:43.9 393.
130. Cíglerová Anna Fracíci 6km Žena 494 01:06:55.2 395.
131. Buňátová Zuzana 6km Žena 87 01:07:19.6 398.
132. Peláková Kateřina 6km Žena 147 01:08:04.6 400.
133. Humlová Kateřina Intenzivní běhny 6km Žena 307 01:08:26.6 403.
134. Pálková Zuzana Intenzivní běhny 6km Žena 305 01:08:56.4 404.
135. Lukešová Terezie Intenzivní běhny 6km Žena 306 01:08:56.7 405.
136. Mládková Lenka Intenzivní běhny 6km Žena 304 01:08:56.7 406.
137. Mátlová Kateřina Rychlý nohy 6km Žena 239 01:09:16.4 407.
138. Vitáková Kateřina Rychlý nohy 6km Žena 240 01:09:17.2 408.
139. Říhová Monika Opilcí 6km Žena 485 01:09:37.2 409.
140. Jirátová Kristýna Tvoje bába nemůže 6km Žena 458 01:09:38.9 411.
141. Šírová Veronika Tvoje bába nemůže 6km Žena 457 01:09:39.6 414.
142. Tomášková Lenka Beer Ladies 6km Žena 480 01:10:14.7 419.
143. Urbanová Jana Beer Ladies 6km Žena 479 01:10:14.7 420.
144. Lencová Jitka Beer Ladies 6km Žena 478 01:10:14.9 421.
145. Nosková Lenka Beer Ladies 6km Žena 477 01:10:15.7 422.
146. Levová Věra Snad to přežijem 6km Žena 411 01:10:51.2 423.
147. Krocová Denisa o Stupeň víc 6km Žena 454 01:12:27.9 425.
148. Koliskova Petra Moravaci 6km Žena 69 01:12:54.8 428.
149. Nedvědová Jana 6km Žena 93 01:13:46.9 429.
150. Loukotová Martina Dvojitý rande 6km Žena 413 01:13:50.8 432.
151. Papežová Vanda Dvojitý rande 6km Žena 415 01:13:50.9 433.
152. Talpašová Martina 6km Žena 121 01:15:54.9 437.
153. Konopikova Sarka Ovecky 6km Žena 366 01:18:23.7 442.
154. Knizkova Marketa Ovecky 6km Žena 364 01:18:23.7 443.
155. Slamova Jana Ovecky 6km Žena 365 01:18:24.2 444.
156. Holbová Zuzana 6km Žena 40 01:18:32.8 445.
157. Provinská Bára nejsme klub, jsme rodina 6km Žena 213 01:19:37.9 447.
158. Neubauerová Lucie 6km Žena 111 01:19:38.1 448.
159. Sýkorová Petra 6km Žena 110 01:19:52.9 449.
160. Murinová Hana 6km Žena 60 01:28:25.1 451.
161. Gabrielova Jaroslava 6km Žena 44 01:32:24.9 452.
  Fialova Veronika Ambasadoři PU 6km Žena 328 DNF  
  Moulisová Dagmar 6km Žena 139 DNS  
  Ivana Cardova 6km Žena 169 DNS  
  Soukupová Kamila Soukupová + Tégl 6km Žena 209 DNS  
  Řezáčová Pavlína 6km Žena 156 DNS  
  Draská Pavla 6km Žena 61 DNS  
  Vlčková Sabina Vlček + Vlčková 6km Žena 234 DNS  
  Urbanova Monika 6km Žena 130 DNS  
  Mikutová Dana 6km Žena 45 DNS