Výsledky závodu

Inov-8 Jizerky RUN RACE

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 01.10.2017



18km - Muži do 21 let včetně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Burda Matěj Tréninkový orgáč, O-news.cz team, OK Jiskra Nový Bor 18km Muži do 21 let včetně 13 01:27:56.6 4.
2. Novotný Marek Bičuj! 18km Muži do 21 let včetně 139 01:30:02.6 6.
3. Kubát Tomáš Kubáti team 18km Muži do 21 let včetně 102 01:48:24.7 40.

18km - Muži 22-33 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mayer Stanislav 18km Muži 22-33 let 264 01:32:22.9 9.
2. Kubát Lukáš Kubáti team 18km Muži 22-33 let 100 01:33:40.1 12.
3. Weilguny Miroslav 18km Muži 22-33 let 274 01:40:55.1 19.
4. Ulrich Tomáš 18km Muži 22-33 let 213 01:40:56.9 20.
5. Čechlovský Jan OK Chrastava 18km Muži 22-33 let 16 01:43:01.9 25.
6. Vejstrk Daniel OK Chrastava 18km Muži 22-33 let 224 01:44:56.4 31.
7. Stehlík Ondřej Hullulintu 18km Muži 22-33 let 188 01:48:37.7 43.
8. Pertlík Martin 18km Muži 22-33 let 146 01:53:26.7 51.
9. Šorm Ivo Decathlon Liberec 18km Muži 22-33 let 130 01:53:28.2 52.
10. Plášil Marek WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant 18km Muži 22-33 let 154 01:53:42.2 55.
11. Budaj Radoslav Hurrá team 18km Muži 22-33 let 12 01:54:44.7 62.
12. Piotr 18km Muži 22-33 let 153 01:54:53.6 64.
13. Cvejn Štěpán 18km Muži 22-33 let 15 01:57:08.9 65.
14. Křenovský Michal GIACOMINI TEAM 18km Muži 22-33 let 98 02:04:56.7 77.
15. Grosman Tomáš 18km Muži 22-33 let 43 02:08:02.7 90.
16. Döme Radek Běžecký klub České spořtelny 18km Muži 22-33 let 22 02:08:08.4 92.
17. Prášil Adam Pupkatá úderka 18km Muži 22-33 let 162 02:09:27.2 95.
18. Kalous Jiří Pupkatá úderka 18km Muži 22-33 let 66 02:09:55.9 96.
19. Hájek Jiří 18km Muži 22-33 let 45 02:13:37.7 103.
20. Přiklopil Jiří 18km Muži 22-33 let 165 02:23:10.8 116.
21. Polák Miroslav 18km Muži 22-33 let 156 02:31:27.7 120.
  Vorel Daniel 18km Muži 22-33 let 231 DNF  

18km - Muži 34-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mrázek Jan Inov-8 team 18km Muži 34-49 let 125 01:17:49.1 1.
2. Podroužek Dušan 18km Muži 34-49 let 271 01:23:25.4 2.
3. Antczak Adrian Bogatyńskie Wodociągi 18km Muži 34-49 let 2 01:27:53.4 3.
4. Farář Martin 18km Muži 34-49 let 276 01:28:16.1 5.
5. Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM 18km Muži 34-49 let 31 01:31:28.1 7.
6. Ulbrich Pavel VŠCHT 18km Muži 34-49 let 212 01:31:43.6 8.
7. Novotný Jiří Dukla Liberec 18km Muži 34-49 let 138 01:32:34.4 10.
8. Prokeš Jan Kosmonosy 18km Muži 34-49 let 163 01:40:33.1 16.
9. Lukeš Roman SkyRace Ještěd 18km Muži 34-49 let 116 01:40:38.1 17.
10. Fajgl Luboš Cítováci 18km Muži 34-49 let 27 01:41:06.9 21.
11. Dlab Ladislav 18km Muži 34-49 let 273 01:41:17.6 23.
12. Thůma Jakub Ještěd SkyRace 18km Muži 34-49 let 207 01:42:52.4 24.
13. Kysela Pavel ZP CYKLO PROOFY CORRATEC TEAM 18km Muži 34-49 let 109 01:43:03.6 26.
14. Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav 18km Muži 34-49 let 140 01:43:20.6 27.
15. Drobník Miroslav HONAHOR 18km Muži 34-49 let 248 01:43:42.9 28.
16. Kautský Jiří 18km Muži 34-49 let 75 01:44:36.9 30.
17. Kučera Jirka Adrenaline Race 18km Muži 34-49 let 105 01:45:45.4 32.
18. Tomandl Jan ComAp runtime error 18km Muži 34-49 let 208 01:45:53.9 33.
19. Svárovský David Horolezecký klub Mladá Boleslav 18km Muži 34-49 let 190 01:46:06.9 34.
20. Pulda Štěpán 18km Muži 34-49 let 167 01:47:45.7 35.
21. Bouda Tomáš Jablonec 18km Muži 34-49 let 6 01:48:08.2 36.
22. Dinga Miroslav 18km Muži 34-49 let 19 01:48:09.9 37.
23. Šmída Jiří 18km Muži 34-49 let 255 01:48:19.2 39.
24. Mikšovský Matěj 18km Muži 34-49 let 124 01:48:25.7 41.
25. Fürst Aleš Loko Liberec 18km Muži 34-49 let 37 01:48:36.9 42.
26. Jokl Lukáš Koně 18km Muži 34-49 let 63 01:48:57.4 44.
27. Marek Martin Loko Liberec 18km Muži 34-49 let 121 01:52:45.9 47.
28. Bína Michal 18km Muži 34-49 let 263 01:52:46.9 48.
29. Pilz Pavel Rádlo run 18km Muži 34-49 let 151 01:52:49.9 49.
30. Veselý Michal SK Letná 18km Muži 34-49 let 225 01:53:32.2 53.
31. Karbulka Pavel ŠAKAL Kbely 18km Muži 34-49 let 72 01:53:52.9 56.
32. Nosek Jaroslav BK Semily 18km Muži 34-49 let 134 01:54:19.2 59.
33. Sobota Marek RunSport Team 18km Muži 34-49 let 185 01:57:14.7 66.
34. Zvěřina Tomáš Magna 18km Muži 34-49 let 256 01:57:24.9 69.
35. Ptáček Honza Kartografie Praha 18km Muži 34-49 let 166 01:57:42.4 70.
36. Valášek Petr 18km Muži 34-49 let 217 01:57:56.2 71.
37. Fürst David 18km Muži 34-49 let 38 02:00:13.7 74.
38. Weinert Pavel Apache2701 18km Muži 34-49 let 235 02:00:53.9 75.
39. Kasa Martin Pilulka.cz 18km Muži 34-49 let 74 02:05:07.4 78.
40. Černý Jiří MattoniFreRun Jablonec 18km Muži 34-49 let 17 02:05:46.7 81.
41. Polák Antonín 18km Muži 34-49 let 155 02:06:02.2 82.
42. Pospíšil Jindřich 18km Muži 34-49 let 270 02:06:14.7 83.
43. Sadvar Ivo 18km Muži 34-49 let 175 02:06:27.2 84.
44. Žižka Pavel Praha 4 18km Muži 34-49 let 245 02:06:36.9 85.
45. Boudný Honza FF-Michle 18km Muži 34-49 let 7 02:07:04.4 86.
46. Klaus Michal 18km Muži 34-49 let 266 02:08:45.9 94.
47. Pela Zbyněk SKI PAX Horní Maxov 18km Muži 34-49 let 143 02:13:36.7 102.
48. Kumšta Pavel Sportability z.s. 18km Muži 34-49 let 107 02:16:01.2 105.
49. Stanko Jan 18km Muži 34-49 let 187 02:20:36.7 109.
50. Jelinkova Jana Běhny s.r.o 18km Muži 34-49 let 58 02:21:00.0 111.
51. Žmolil Richard BaVoKu Jičín 18km Muži 34-49 let 246 02:35:39.5 123.
  Lukeš Martin Eleven Run Team 18km Muži 34-49 let 115 DNS  

18km - Muži nad 50 let včetně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Černý Michal MAGNA Team 18km Muži nad 50 let včetně 18 01:37:41.1 13.
2. Krejčí Jaroslav SILVINI MADSHUS team 18km Muži nad 50 let včetně 93 01:44:31.9 29.
3. Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant 18km Muži nad 50 let včetně 119 01:53:39.9 54.
4. Muhs Matthias Multisport - Los 18km Muži nad 50 let včetně 127 01:53:56.7 57.
5. VYKOUKAL Jaroslav SK MAXTRI LIBEREC 18km Muži nad 50 let včetně 232 01:54:02.2 58.
6. FILINGER Zbyněk SK MAXTRI LIBEREC 18km Muži nad 50 let včetně 29 02:07:13.7 87.
7. Chlouba František loudavý samotář 18km Muži nad 50 let včetně 249 02:10:10.2 97.

18km - Ženy do 21 let včetně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václavíkova Jana KV Klíč 18km Ženy do 21 let včetně 215 01:49:48.7 45.
2. Wańková Martina Tj Tichá ulička 18km Ženy do 21 let včetně 234 01:57:56.4 72.
3. Knížková Šárka Tatran Jablonec! 18km Ženy do 21 let včetně 77 02:12:28.9 100.
4. Pelová Simona SKI PAX Horní Maxov 18km Ženy do 21 let včetně 145 02:13:35.9 101.

18km - Ženy 22-33 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zuzánková Tereza AC Tepo Kladno 18km Ženy 22-33 let 243 01:32:48.9 11.
2. Jiřičková Marie Craft team Jablonec 18km Ženy 22-33 let 61 01:37:52.6 14.
3. Hájková Alena ASK Lovosice 18km Ženy 22-33 let 46 01:40:43.6 18.
4. Nováková Zuzana Kubáti team 18km Ženy 22-33 let 137 01:50:03.9 46.
5. Zrůstová Klára Slavia Liberec 18km Ženy 22-33 let 242 01:54:21.7 60.
6. Šperlingová Michaela Hurrá team 18km Ženy 22-33 let 199 01:57:24.2 68.
7. Poláková Dagmar 18km Ženy 22-33 let 157 02:05:13.2 79.
8. Dubská Martina 18km Ženy 22-33 let 24 02:07:39.4 89.
9. Mačenková Karolina Běžecký klub České spořitelny 18km Ženy 22-33 let 117 02:08:08.2 91.
10. Líkařová Hana Sportability z.s. 18km Ženy 22-33 let 113 02:20:54.7 110.
11. Hladová Renata 18km Ženy 22-33 let 268 02:21:47.7 113.
12. Vaicová Kamila SRTG MOST 18km Ženy 22-33 let 216 02:33:26.2 121.
13. Vodičková Dana 18km Ženy 22-33 let 230 02:35:26.2 122.
14. Kaluzsná Blanka Semily 18km Ženy 22-33 let 67 02:45:42.5 124.

18km - Ženy 34-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fořtová Iveta ELEVEN RUN TEAM 18km Ženy 34-49 let 32 01:40:06.6 15.
2. Barthová Petra 18km Ženy 34-49 let 272 01:41:12.9 22.
3. Randáková Helena OB Vrchlabí 18km Ženy 34-49 let 170 01:48:18.9 38.
4. Daďourková Helena 18km Ženy 34-49 let 247 01:53:23.9 50.
5. Jiránková Iva Ústí nad Labem 18km Ženy 34-49 let 59 01:54:34.2 61.
6. Hendrychová Petra Litoměřice 18km Ženy 34-49 let 50 01:54:52.7 63.
7. Kubátová Dana Kubáti team 18km Ženy 34-49 let 104 01:57:16.2 67.
8. Bouchalová Lucie Běhej se psem 18km Ženy 34-49 let 8 01:59:26.2 73.
9. Zrnovská Michaela 18km Ženy 34-49 let 47 02:01:31.7 76.
10. Pilzová Mirka iThinkBeer 18km Ženy 34-49 let 152 02:07:32.9 88.
11. Jirásková Martina VETCARE 18km Ženy 34-49 let 60 02:08:40.7 93.
12. Vlková Iva Běhny s.r.o. 18km Ženy 34-49 let 229 02:10:10.9 98.
13. Sedláčková Martina Milovičtí běžci 18km Ženy 34-49 let 178 02:10:23.4 99.
14. Wańková Dita Tj Tichá ulička 18km Ženy 34-49 let 233 02:15:37.4 104.
15. Svárovská Mariana SDH Tanvald Šumburk 18km Ženy 34-49 let 189 02:16:48.2 106.
16. Peisertová Bára Rungo pro ženy 18km Ženy 34-49 let 142 02:17:00.4 107.
17. Klimešová Dráža 18km Ženy 34-49 let 269 02:19:09.7 108.
18. Smith Lucie Vrchlabí 18km Ženy 34-49 let 183 02:21:23.0 112.
19. Nemčeková Martina 18km Ženy 34-49 let 261 02:23:10.2 114.
20. Herrmannová Petra Northern Warriors 18km Ženy 34-49 let 51 02:23:10.7 115.
21. Vlachová Martina Běhny s.r.o 18km Ženy 34-49 let 228 02:23:51.7 117.
22. Žebráková Táňa 18km Ženy 34-49 let 244 02:26:50.2 118.

18km - Ženy nad 50 let včetně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václavíkova Hana KV Klíč 18km Ženy nad 50 let včetně 214 02:05:46.4 80.
2. Halířová Eva KVK Nový Bor 18km Ženy nad 50 let včetně 48 02:29:36.2 119.
3. Raisová Renata iThinkBeer 18km Ženy nad 50 let včetně 168 02:48:08.0 125.
4. Korejčíková Dáďa Loko Liberec 18km Ženy nad 50 let včetně 84 02:48:54.5 126.

10km - Muži do 21 let včetně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Semerád Antonín Česká Lípa 10km Muži do 21 let včetně 21 00:43:21.1 2.
2. Galáč Vojtěch AC Slovan Liberec 10km Muži do 21 let včetně 40 00:44:39.6 4.
3. Thoř Tomáš OOB TJ Turnov 10km Muži do 21 let včetně 206 00:46:13.8 5.
4. Petiška Ondřej 10km Muži do 21 let včetně 262 00:47:06.6 7.
5. Wolf Filip AC Syner Turnov 10km Muži do 21 let včetně 236 00:47:26.6 8.
6. Šmaus Jan Glede Team 10km Muži do 21 let včetně 198 00:52:59.8 13.
7. Tomíček Václav SRTG Hradec Králové 10km Muži do 21 let včetně 210 00:55:58.6 17.
8. Illner Vojta 10km Muži do 21 let včetně 275 00:58:37.9 21.
9. Ramšák Tomáš Mattoni FreRun Jablonec nad Nisou 10km Muži do 21 let včetně 169 01:13:21.9 58.
10. Brus Filip BRUtuS team 10km Muži do 21 let včetně 10 01:37:41.9 95.

10km - Muži 22-33 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kubát Pavel Tréninkový Orgáč & OK99 HK 10km Muži 22-33 let 101 00:43:12.1 1.
2. Semík Ondřej 10km Muži 22-33 let 49 00:43:52.1 3.
3. Hradec Pavel OOB TJ Turnov 10km Muži 22-33 let 53 00:55:15.3 16.
4. Szenasi Adam Bootcamp 10km Muži 22-33 let 254 00:58:44.4 22.
5. Cígler Tomáš 10km Muži 22-33 let 14 01:00:29.9 27.
6. Kaliba Tomáš RAUL 10km Muži 22-33 let 64 01:01:12.6 29.
7. Zbranek Petr AZ foto 10km Muži 22-33 let 241 01:01:58.6 30.
8. Rosina Jan 10km Muži 22-33 let 253 01:08:05.1 43.
9. Rut Jakub 10km Muži 22-33 let 174 01:12:01.9 54.
10. Brus Jan BRUtuS team 10km Muži 22-33 let 11 01:16:37.4 65.
11. Válek Daniel 10km Muži 22-33 let 218 01:35:19.7 91.

10km - Muži 34-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Král Vítěslav 10km Muži 34-49 let 260 00:46:54.3 6.
2. Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 10km Muži 34-49 let 83 00:50:47.3 10.
3. Kucera Jan USK Praha 10km Muži 34-49 let 251 00:52:36.1 12.
4. Kovár Petr Silvini Madshus Team 10km Muži 34-49 let 90 00:53:03.6 14.
5. Kalina Miroslav SPORTICUS team 10km Muži 34-49 let 65 00:53:07.1 15.
6. Pelikán Karel AC Dalovice 10km Muži 34-49 let 144 00:56:54.1 19.
7. Neyrinck Noel 10km Muži 34-49 let 132 00:58:56.6 23.
8. Kopecký Michal 10km Muži 34-49 let 82 00:59:34.2 24.
9. Bergl Tomáš OB Sokol Troja 10km Muži 34-49 let 4 01:00:20.9 26.
10. Samšiňák Přemysl 10km Muži 34-49 let 176 01:02:11.4 32.
11. Schlechter Vojtěch Žižkovský Tygři 10km Muži 34-49 let 181 01:02:16.1 33.
12. Křenek Tomáš Loko Liberec 10km Muži 34-49 let 97 01:05:07.4 38.
13. Doubek Jan 10km Muži 34-49 let 259 01:08:07.6 44.
14. Šindelář Jiří 10km Muži 34-49 let 257 01:08:29.9 45.
15. Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň 10km Muži 34-49 let 95 01:13:00.6 57.
16. Šváb Michal MP Mahonyroach 10km Muži 34-49 let 205 01:13:37.6 60.
17. Pazdera Karel 10km Muži 34-49 let 258 01:15:06.6 63.
18. Johan Tomáš Hodkovičky 10km Muži 34-49 let 62 01:15:59.1 64.
19. Polcar František Kickbox Ferry klub 10km Muži 34-49 let 159 01:17:59.4 71.
20. Valenta Martin Šneci z Polabí 10km Muži 34-49 let 220 01:20:38.6 74.
21. roman pokorny FF-Michle 10km Muži 34-49 let 172 01:37:22.2 94.

10km - Muži nad 50 let včetně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chmelař Libor 10km Muži nad 50 let včetně 250 01:02:21.4 34.
2. Mindžák Andrej SKI KLUB Jizerská 50 10km Muži nad 50 let včetně 252 01:10:14.9 50.
3. Picek Jan Tatran Jablonec 10km Muži nad 50 let včetně 148 01:10:33.6 51.
4. Peterka Karel 10km Muži nad 50 let včetně 147 01:11:50.9 53.
5. Mach Radovan USK 10km Muži nad 50 let včetně 118 01:17:04.1 67.
6. Nechanický Petr 10km Muži nad 50 let včetně 128 01:22:20.1 76.

10km - Ženy do 21 let včetně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štičková Anna Loko Liberec 10km Ženy do 21 let včetně 202 00:51:15.3 11.
2. Košková Barbora AC Liberec 10km Ženy do 21 let včetně 85 00:58:28.4 20.
3. Valešová Martina OK Chrastava 10km Ženy do 21 let včetně 222 01:03:23.9 36.
4. Linková Alena OOB Tj Turnov 10km Ženy do 21 let včetně 114 01:04:52.4 37.
5. Krejčíková Edita RAUL 10km Ženy do 21 let včetně 94 01:06:38.1 40.
6. Albaniová Denisa AZ foto 10km Ženy do 21 let včetně 1 01:08:52.4 46.
7. Fürstová Anna Loko Liberec 10km Ženy do 21 let včetně 39 01:09:13.9 48.
8. Šklíbová Michaela TJ Tatran Jablonec 10km Ženy do 21 let včetně 194 01:12:35.1 55.
9. Huňáková Michaela Asics FrontRunner CZE 10km Ženy do 21 let včetně 55 01:20:19.1 73.
10. Kočárková Aneta Tak už jen dvě 10km Ženy do 21 let včetně 79 01:25:53.6 85.
11. Kobrlová Dana Tak už jen dvě 10km Ženy do 21 let včetně 78 01:29:37.7 89.

10km - Ženy 22-33 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krejčová Lucie 10km Ženy 22-33 let 267 01:00:03.1 25.
2. Valešová Jana Tréninkový Orgáč 10km Ženy 22-33 let 221 01:01:59.1 31.
3. Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant 10km Ženy 22-33 let 237 01:02:45.4 35.
4. Hradcová Zuzana OK Chrastava 10km Ženy 22-33 let 129 01:11:27.4 52.
5. Kopačíková Jana 10km Ženy 22-33 let 81 01:13:29.6 59.
6. Drbohlavová Zuzana RK Dragons Jablonec nad Nisou 10km Ženy 22-33 let 23 01:20:14.6 72.
7. Prokešová Renata Kosmonosy 10km Ženy 22-33 let 164 01:22:10.4 75.
8. Ohrablová Eva 10km Ženy 22-33 let 141 01:23:10.9 79.
9. Geislerova Blanka Loko Liberec 10km Ženy 22-33 let 41 01:27:50.6 88.
10. Bradáčová Klára 10km Ženy 22-33 let 9 01:35:19.4 90.
11. Sýkorová Veronika 10km Ženy 22-33 let 265 01:36:51.2 92.

10km - Ženy 34-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gregorová Kamila Mizuno team 10km Ženy 34-49 let 42 00:47:47.6 9.
2. Mrázková Romana Beermental team 10km Ženy 34-49 let 126 00:56:39.9 18.
3. Kapletová Monika Rohozec Amulet 10km Ženy 34-49 let 69 01:00:37.9 28.
4. Košková Martina 10km Ženy 34-49 let 86 01:05:27.6 39.
5. Tomandlová Radka NOK HoRa 10km Ženy 34-49 let 209 01:07:10.4 41.
6. Marková Jana Loko Liberec 10km Ženy 34-49 let 122 01:07:48.6 42.
7. Machová Jana 10km Ženy 34-49 let 120 01:08:53.4 47.
8. Neyrinck Novotná Markéta 10km Ženy 34-49 let 133 01:09:33.9 49.
9. Nesvadbová Andrea 10km Ženy 34-49 let 131 01:12:41.9 56.
10. Fišerová Markéta MP Mahonyroach 10km Ženy 34-49 let 30 01:13:37.9 61.
11. Karbulková Alice ŠAKAL Kbely 10km Ženy 34-49 let 73 01:14:03.6 62.
12. Soukupová Veronika 10km Ženy 34-49 let 186 01:16:43.1 66.
13. Kočárková Petra SRTG Hradec Králové 10km Ženy 34-49 let 80 01:17:27.4 68.
14. Picková Helena Tatran Jablonec 10km Ženy 34-49 let 149 01:17:47.1 69.
15. Berglová Lucie OB Sokol Troja 10km Ženy 34-49 let 5 01:17:59.1 70.
16. Poláková Pavla Schrödingerův institut 10km Ženy 34-49 let 158 01:22:25.1 77.
17. Kyselová Romana 10km Ženy 34-49 let 110 01:22:32.6 78.
18. Poncarová Martina Sokol Frýdštejn 10km Ženy 34-49 let 160 01:23:15.4 80.
19. Poncarová Pavlína Cítováci 10km Ženy 34-49 let 161 01:24:34.1 82.
20. Koutková Adéla Šneci z Polabí 10km Ženy 34-49 let 89 01:24:54.4 83.
21. Kottová Barbora 10km Ženy 34-49 let 88 01:25:20.1 84.
22. Smrčková Lucie 10km Ženy 34-49 let 184 01:26:47.1 86.
23. Pilná Líba Vrchlabí 10km Ženy 34-49 let 150 01:27:20.1 87.
24. Schejbalová Lucie SRTG/BEAST Varnsdorf 10km Ženy 34-49 let 180 01:37:04.4 93.

10km - Ženy nad 50 let včetně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štičková Eva Loko Liberec 10km Ženy nad 50 let včetně 203 01:24:21.9 81.