Výsledky závodu

Inov-8 Jizerky RUN RACE

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 01.10.2017



18km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Mrázek Jan Inov-8 team 18km Muži 34-49 let 125 01:17:49.1 1.
2. Podroužek Dušan 18km Muži 34-49 let 271 01:23:25.4 2.
3. Antczak Adrian Bogatyńskie Wodociągi 18km Muži 34-49 let 2 01:27:53.4 3.
4. Burda Matěj Tréninkový orgáč, O-news.cz team, OK Jiskra Nový Bor 18km Muži do 21 let včetně 13 01:27:56.6 1.
5. Farář Martin 18km Muži 34-49 let 276 01:28:16.1 4.
6. Novotný Marek Bičuj! 18km Muži do 21 let včetně 139 01:30:02.6 2.
7. Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM 18km Muži 34-49 let 31 01:31:28.1 5.
8. Ulbrich Pavel VŠCHT 18km Muži 34-49 let 212 01:31:43.6 6.
9. Mayer Stanislav 18km Muži 22-33 let 264 01:32:22.9 1.
10. Novotný Jiří Dukla Liberec 18km Muži 34-49 let 138 01:32:34.4 7.
11. Zuzánková Tereza AC Tepo Kladno 18km Ženy 22-33 let 243 01:32:48.9 1.
12. Kubát Lukáš Kubáti team 18km Muži 22-33 let 100 01:33:40.1 2.
13. Černý Michal MAGNA Team 18km Muži nad 50 let včetně 18 01:37:41.1 1.
14. Jiřičková Marie Craft team Jablonec 18km Ženy 22-33 let 61 01:37:52.6 2.
15. Fořtová Iveta ELEVEN RUN TEAM 18km Ženy 34-49 let 32 01:40:06.6 1.
16. Prokeš Jan Kosmonosy 18km Muži 34-49 let 163 01:40:33.1 8.
17. Lukeš Roman SkyRace Ještěd 18km Muži 34-49 let 116 01:40:38.1 9.
18. Hájková Alena ASK Lovosice 18km Ženy 22-33 let 46 01:40:43.6 3.
19. Weilguny Miroslav 18km Muži 22-33 let 274 01:40:55.1 3.
20. Ulrich Tomáš 18km Muži 22-33 let 213 01:40:56.9 4.
21. Fajgl Luboš Cítováci 18km Muži 34-49 let 27 01:41:06.9 10.
22. Barthová Petra 18km Ženy 34-49 let 272 01:41:12.9 2.
23. Dlab Ladislav 18km Muži 34-49 let 273 01:41:17.6 11.
24. Thůma Jakub Ještěd SkyRace 18km Muži 34-49 let 207 01:42:52.4 12.
25. Čechlovský Jan OK Chrastava 18km Muži 22-33 let 16 01:43:01.9 5.
26. Kysela Pavel ZP CYKLO PROOFY CORRATEC TEAM 18km Muži 34-49 let 109 01:43:03.6 13.
27. Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav 18km Muži 34-49 let 140 01:43:20.6 14.
28. Drobník Miroslav HONAHOR 18km Muži 34-49 let 248 01:43:42.9 15.
29. Krejčí Jaroslav SILVINI MADSHUS team 18km Muži nad 50 let včetně 93 01:44:31.9 2.
30. Kautský Jiří 18km Muži 34-49 let 75 01:44:36.9 16.
31. Vejstrk Daniel OK Chrastava 18km Muži 22-33 let 224 01:44:56.4 6.
32. Kučera Jirka Adrenaline Race 18km Muži 34-49 let 105 01:45:45.4 17.
33. Tomandl Jan ComAp runtime error 18km Muži 34-49 let 208 01:45:53.9 18.
34. Svárovský David Horolezecký klub Mladá Boleslav 18km Muži 34-49 let 190 01:46:06.9 19.
35. Pulda Štěpán 18km Muži 34-49 let 167 01:47:45.7 20.
36. Bouda Tomáš Jablonec 18km Muži 34-49 let 6 01:48:08.2 21.
37. Dinga Miroslav 18km Muži 34-49 let 19 01:48:09.9 22.
38. Randáková Helena OB Vrchlabí 18km Ženy 34-49 let 170 01:48:18.9 3.
39. Šmída Jiří 18km Muži 34-49 let 255 01:48:19.2 23.
40. Kubát Tomáš Kubáti team 18km Muži do 21 let včetně 102 01:48:24.7 3.
41. Mikšovský Matěj 18km Muži 34-49 let 124 01:48:25.7 24.
42. Fürst Aleš Loko Liberec 18km Muži 34-49 let 37 01:48:36.9 25.
43. Stehlík Ondřej Hullulintu 18km Muži 22-33 let 188 01:48:37.7 7.
44. Jokl Lukáš Koně 18km Muži 34-49 let 63 01:48:57.4 26.
45. Václavíkova Jana KV Klíč 18km Ženy do 21 let včetně 215 01:49:48.7 1.
46. Nováková Zuzana Kubáti team 18km Ženy 22-33 let 137 01:50:03.9 4.
47. Marek Martin Loko Liberec 18km Muži 34-49 let 121 01:52:45.9 27.
48. Bína Michal 18km Muži 34-49 let 263 01:52:46.9 28.
49. Pilz Pavel Rádlo run 18km Muži 34-49 let 151 01:52:49.9 29.
50. Daďourková Helena 18km Ženy 34-49 let 247 01:53:23.9 4.
51. Pertlík Martin 18km Muži 22-33 let 146 01:53:26.7 8.
52. Šorm Ivo Decathlon Liberec 18km Muži 22-33 let 130 01:53:28.2 9.
53. Veselý Michal SK Letná 18km Muži 34-49 let 225 01:53:32.2 30.
54. Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant 18km Muži nad 50 let včetně 119 01:53:39.9 3.
55. Plášil Marek WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant 18km Muži 22-33 let 154 01:53:42.2 10.
56. Karbulka Pavel ŠAKAL Kbely 18km Muži 34-49 let 72 01:53:52.9 31.
57. Muhs Matthias Multisport - Los 18km Muži nad 50 let včetně 127 01:53:56.7 4.
58. VYKOUKAL Jaroslav SK MAXTRI LIBEREC 18km Muži nad 50 let včetně 232 01:54:02.2 5.
59. Nosek Jaroslav BK Semily 18km Muži 34-49 let 134 01:54:19.2 32.
60. Zrůstová Klára Slavia Liberec 18km Ženy 22-33 let 242 01:54:21.7 5.
61. Jiránková Iva Ústí nad Labem 18km Ženy 34-49 let 59 01:54:34.2 5.
62. Budaj Radoslav Hurrá team 18km Muži 22-33 let 12 01:54:44.7 11.
63. Hendrychová Petra Litoměřice 18km Ženy 34-49 let 50 01:54:52.7 6.
64. Piotr 18km Muži 22-33 let 153 01:54:53.6 12.
65. Cvejn Štěpán 18km Muži 22-33 let 15 01:57:08.9 13.
66. Sobota Marek RunSport Team 18km Muži 34-49 let 185 01:57:14.7 33.
67. Kubátová Dana Kubáti team 18km Ženy 34-49 let 104 01:57:16.2 7.
68. Šperlingová Michaela Hurrá team 18km Ženy 22-33 let 199 01:57:24.2 6.
69. Zvěřina Tomáš Magna 18km Muži 34-49 let 256 01:57:24.9 34.
70. Ptáček Honza Kartografie Praha 18km Muži 34-49 let 166 01:57:42.4 35.
71. Valášek Petr 18km Muži 34-49 let 217 01:57:56.2 36.
72. Wańková Martina Tj Tichá ulička 18km Ženy do 21 let včetně 234 01:57:56.4 2.
73. Bouchalová Lucie Běhej se psem 18km Ženy 34-49 let 8 01:59:26.2 8.
74. Fürst David 18km Muži 34-49 let 38 02:00:13.7 37.
75. Weinert Pavel Apache2701 18km Muži 34-49 let 235 02:00:53.9 38.
76. Zrnovská Michaela 18km Ženy 34-49 let 47 02:01:31.7 9.
77. Křenovský Michal GIACOMINI TEAM 18km Muži 22-33 let 98 02:04:56.7 14.
78. Kasa Martin Pilulka.cz 18km Muži 34-49 let 74 02:05:07.4 39.
79. Poláková Dagmar 18km Ženy 22-33 let 157 02:05:13.2 7.
80. Václavíkova Hana KV Klíč 18km Ženy nad 50 let včetně 214 02:05:46.4 1.
81. Černý Jiří MattoniFreRun Jablonec 18km Muži 34-49 let 17 02:05:46.7 40.
82. Polák Antonín 18km Muži 34-49 let 155 02:06:02.2 41.
83. Pospíšil Jindřich 18km Muži 34-49 let 270 02:06:14.7 42.
84. Sadvar Ivo 18km Muži 34-49 let 175 02:06:27.2 43.
85. Žižka Pavel Praha 4 18km Muži 34-49 let 245 02:06:36.9 44.
86. Boudný Honza FF-Michle 18km Muži 34-49 let 7 02:07:04.4 45.
87. FILINGER Zbyněk SK MAXTRI LIBEREC 18km Muži nad 50 let včetně 29 02:07:13.7 6.
88. Pilzová Mirka iThinkBeer 18km Ženy 34-49 let 152 02:07:32.9 10.
89. Dubská Martina 18km Ženy 22-33 let 24 02:07:39.4 8.
90. Grosman Tomáš 18km Muži 22-33 let 43 02:08:02.7 15.
91. Mačenková Karolina Běžecký klub České spořitelny 18km Ženy 22-33 let 117 02:08:08.2 9.
92. Döme Radek Běžecký klub České spořtelny 18km Muži 22-33 let 22 02:08:08.4 16.
93. Jirásková Martina VETCARE 18km Ženy 34-49 let 60 02:08:40.7 11.
94. Klaus Michal 18km Muži 34-49 let 266 02:08:45.9 46.
95. Prášil Adam Pupkatá úderka 18km Muži 22-33 let 162 02:09:27.2 17.
96. Kalous Jiří Pupkatá úderka 18km Muži 22-33 let 66 02:09:55.9 18.
97. Chlouba František loudavý samotář 18km Muži nad 50 let včetně 249 02:10:10.2 7.
98. Vlková Iva Běhny s.r.o. 18km Ženy 34-49 let 229 02:10:10.9 12.
99. Sedláčková Martina Milovičtí běžci 18km Ženy 34-49 let 178 02:10:23.4 13.
100. Knížková Šárka Tatran Jablonec! 18km Ženy do 21 let včetně 77 02:12:28.9 3.
101. Pelová Simona SKI PAX Horní Maxov 18km Ženy do 21 let včetně 145 02:13:35.9 4.
102. Pela Zbyněk SKI PAX Horní Maxov 18km Muži 34-49 let 143 02:13:36.7 47.
103. Hájek Jiří 18km Muži 22-33 let 45 02:13:37.7 19.
104. Wańková Dita Tj Tichá ulička 18km Ženy 34-49 let 233 02:15:37.4 14.
105. Kumšta Pavel Sportability z.s. 18km Muži 34-49 let 107 02:16:01.2 48.
106. Svárovská Mariana SDH Tanvald Šumburk 18km Ženy 34-49 let 189 02:16:48.2 15.
107. Peisertová Bára Rungo pro ženy 18km Ženy 34-49 let 142 02:17:00.4 16.
108. Klimešová Dráža 18km Ženy 34-49 let 269 02:19:09.7 17.
109. Stanko Jan 18km Muži 34-49 let 187 02:20:36.7 49.
110. Líkařová Hana Sportability z.s. 18km Ženy 22-33 let 113 02:20:54.7 10.
111. Jelinkova Jana Běhny s.r.o 18km Muži 34-49 let 58 02:21:00.0 50.
112. Smith Lucie Vrchlabí 18km Ženy 34-49 let 183 02:21:23.0 18.
113. Hladová Renata 18km Ženy 22-33 let 268 02:21:47.7 11.
114. Nemčeková Martina 18km Ženy 34-49 let 261 02:23:10.2 19.
115. Herrmannová Petra Northern Warriors 18km Ženy 34-49 let 51 02:23:10.7 20.
116. Přiklopil Jiří 18km Muži 22-33 let 165 02:23:10.8 20.
117. Vlachová Martina Běhny s.r.o 18km Ženy 34-49 let 228 02:23:51.7 21.
118. Žebráková Táňa 18km Ženy 34-49 let 244 02:26:50.2 22.
119. Halířová Eva KVK Nový Bor 18km Ženy nad 50 let včetně 48 02:29:36.2 2.
120. Polák Miroslav 18km Muži 22-33 let 156 02:31:27.7 21.
121. Vaicová Kamila SRTG MOST 18km Ženy 22-33 let 216 02:33:26.2 12.
122. Vodičková Dana 18km Ženy 22-33 let 230 02:35:26.2 13.
123. Žmolil Richard BaVoKu Jičín 18km Muži 34-49 let 246 02:35:39.5 51.
124. Kaluzsná Blanka Semily 18km Ženy 22-33 let 67 02:45:42.5 14.
125. Raisová Renata iThinkBeer 18km Ženy nad 50 let včetně 168 02:48:08.0 3.
126. Korejčíková Dáďa Loko Liberec 18km Ženy nad 50 let včetně 84 02:48:54.5 4.
  Vorel Daniel 18km Muži 22-33 let 231 DNF  
  Lukeš Martin Eleven Run Team 18km Muži 34-49 let 115 DNS  

10km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Kubát Pavel Tréninkový Orgáč & OK99 HK 10km Muži 22-33 let 101 00:43:12.1 1.
2. Semerád Antonín Česká Lípa 10km Muži do 21 let včetně 21 00:43:21.1 1.
3. Semík Ondřej 10km Muži 22-33 let 49 00:43:52.1 2.
4. Galáč Vojtěch AC Slovan Liberec 10km Muži do 21 let včetně 40 00:44:39.6 2.
5. Thoř Tomáš OOB TJ Turnov 10km Muži do 21 let včetně 206 00:46:13.8 3.
6. Král Vítěslav 10km Muži 34-49 let 260 00:46:54.3 1.
7. Petiška Ondřej 10km Muži do 21 let včetně 262 00:47:06.6 4.
8. Wolf Filip AC Syner Turnov 10km Muži do 21 let včetně 236 00:47:26.6 5.
9. Gregorová Kamila Mizuno team 10km Ženy 34-49 let 42 00:47:47.6 1.
10. Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 10km Muži 34-49 let 83 00:50:47.3 2.
11. Štičková Anna Loko Liberec 10km Ženy do 21 let včetně 202 00:51:15.3 1.
12. Kucera Jan USK Praha 10km Muži 34-49 let 251 00:52:36.1 3.
13. Šmaus Jan Glede Team 10km Muži do 21 let včetně 198 00:52:59.8 6.
14. Kovár Petr Silvini Madshus Team 10km Muži 34-49 let 90 00:53:03.6 4.
15. Kalina Miroslav SPORTICUS team 10km Muži 34-49 let 65 00:53:07.1 5.
16. Hradec Pavel OOB TJ Turnov 10km Muži 22-33 let 53 00:55:15.3 3.
17. Tomíček Václav SRTG Hradec Králové 10km Muži do 21 let včetně 210 00:55:58.6 7.
18. Mrázková Romana Beermental team 10km Ženy 34-49 let 126 00:56:39.9 2.
19. Pelikán Karel AC Dalovice 10km Muži 34-49 let 144 00:56:54.1 6.
20. Košková Barbora AC Liberec 10km Ženy do 21 let včetně 85 00:58:28.4 2.
21. Illner Vojta 10km Muži do 21 let včetně 275 00:58:37.9 8.
22. Szenasi Adam Bootcamp 10km Muži 22-33 let 254 00:58:44.4 4.
23. Neyrinck Noel 10km Muži 34-49 let 132 00:58:56.6 7.
24. Kopecký Michal 10km Muži 34-49 let 82 00:59:34.2 8.
25. Krejčová Lucie 10km Ženy 22-33 let 267 01:00:03.1 1.
26. Bergl Tomáš OB Sokol Troja 10km Muži 34-49 let 4 01:00:20.9 9.
27. Cígler Tomáš 10km Muži 22-33 let 14 01:00:29.9 5.
28. Kapletová Monika Rohozec Amulet 10km Ženy 34-49 let 69 01:00:37.9 3.
29. Kaliba Tomáš RAUL 10km Muži 22-33 let 64 01:01:12.6 6.
30. Zbranek Petr AZ foto 10km Muži 22-33 let 241 01:01:58.6 7.
31. Valešová Jana Tréninkový Orgáč 10km Ženy 22-33 let 221 01:01:59.1 2.
32. Samšiňák Přemysl 10km Muži 34-49 let 176 01:02:11.4 10.
33. Schlechter Vojtěch Žižkovský Tygři 10km Muži 34-49 let 181 01:02:16.1 11.
34. Chmelař Libor 10km Muži nad 50 let včetně 250 01:02:21.4 1.
35. Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant 10km Ženy 22-33 let 237 01:02:45.4 3.
36. Valešová Martina OK Chrastava 10km Ženy do 21 let včetně 222 01:03:23.9 3.
37. Linková Alena OOB Tj Turnov 10km Ženy do 21 let včetně 114 01:04:52.4 4.
38. Křenek Tomáš Loko Liberec 10km Muži 34-49 let 97 01:05:07.4 12.
39. Košková Martina 10km Ženy 34-49 let 86 01:05:27.6 4.
40. Krejčíková Edita RAUL 10km Ženy do 21 let včetně 94 01:06:38.1 5.
41. Tomandlová Radka NOK HoRa 10km Ženy 34-49 let 209 01:07:10.4 5.
42. Marková Jana Loko Liberec 10km Ženy 34-49 let 122 01:07:48.6 6.
43. Rosina Jan 10km Muži 22-33 let 253 01:08:05.1 8.
44. Doubek Jan 10km Muži 34-49 let 259 01:08:07.6 13.
45. Šindelář Jiří 10km Muži 34-49 let 257 01:08:29.9 14.
46. Albaniová Denisa AZ foto 10km Ženy do 21 let včetně 1 01:08:52.4 6.
47. Machová Jana 10km Ženy 34-49 let 120 01:08:53.4 7.
48. Fürstová Anna Loko Liberec 10km Ženy do 21 let včetně 39 01:09:13.9 7.
49. Neyrinck Novotná Markéta 10km Ženy 34-49 let 133 01:09:33.9 8.
50. Mindžák Andrej SKI KLUB Jizerská 50 10km Muži nad 50 let včetně 252 01:10:14.9 2.
51. Picek Jan Tatran Jablonec 10km Muži nad 50 let včetně 148 01:10:33.6 3.
52. Hradcová Zuzana OK Chrastava 10km Ženy 22-33 let 129 01:11:27.4 4.
53. Peterka Karel 10km Muži nad 50 let včetně 147 01:11:50.9 4.
54. Rut Jakub 10km Muži 22-33 let 174 01:12:01.9 9.
55. Šklíbová Michaela TJ Tatran Jablonec 10km Ženy do 21 let včetně 194 01:12:35.1 8.
56. Nesvadbová Andrea 10km Ženy 34-49 let 131 01:12:41.9 9.
57. Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň 10km Muži 34-49 let 95 01:13:00.6 15.
58. Ramšák Tomáš Mattoni FreRun Jablonec nad Nisou 10km Muži do 21 let včetně 169 01:13:21.9 9.
59. Kopačíková Jana 10km Ženy 22-33 let 81 01:13:29.6 5.
60. Šváb Michal MP Mahonyroach 10km Muži 34-49 let 205 01:13:37.6 16.
61. Fišerová Markéta MP Mahonyroach 10km Ženy 34-49 let 30 01:13:37.9 10.
62. Karbulková Alice ŠAKAL Kbely 10km Ženy 34-49 let 73 01:14:03.6 11.
63. Pazdera Karel 10km Muži 34-49 let 258 01:15:06.6 17.
64. Johan Tomáš Hodkovičky 10km Muži 34-49 let 62 01:15:59.1 18.
65. Brus Jan BRUtuS team 10km Muži 22-33 let 11 01:16:37.4 10.
66. Soukupová Veronika 10km Ženy 34-49 let 186 01:16:43.1 12.
67. Mach Radovan USK 10km Muži nad 50 let včetně 118 01:17:04.1 5.
68. Kočárková Petra SRTG Hradec Králové 10km Ženy 34-49 let 80 01:17:27.4 13.
69. Picková Helena Tatran Jablonec 10km Ženy 34-49 let 149 01:17:47.1 14.
70. Berglová Lucie OB Sokol Troja 10km Ženy 34-49 let 5 01:17:59.1 15.
71. Polcar František Kickbox Ferry klub 10km Muži 34-49 let 159 01:17:59.4 19.
72. Drbohlavová Zuzana RK Dragons Jablonec nad Nisou 10km Ženy 22-33 let 23 01:20:14.6 6.
73. Huňáková Michaela Asics FrontRunner CZE 10km Ženy do 21 let včetně 55 01:20:19.1 9.
74. Valenta Martin Šneci z Polabí 10km Muži 34-49 let 220 01:20:38.6 20.
75. Prokešová Renata Kosmonosy 10km Ženy 22-33 let 164 01:22:10.4 7.
76. Nechanický Petr 10km Muži nad 50 let včetně 128 01:22:20.1 6.
77. Poláková Pavla Schrödingerův institut 10km Ženy 34-49 let 158 01:22:25.1 16.
78. Kyselová Romana 10km Ženy 34-49 let 110 01:22:32.6 17.
79. Ohrablová Eva 10km Ženy 22-33 let 141 01:23:10.9 8.
80. Poncarová Martina Sokol Frýdštejn 10km Ženy 34-49 let 160 01:23:15.4 18.
81. Štičková Eva Loko Liberec 10km Ženy nad 50 let včetně 203 01:24:21.9 1.
82. Poncarová Pavlína Cítováci 10km Ženy 34-49 let 161 01:24:34.1 19.
83. Koutková Adéla Šneci z Polabí 10km Ženy 34-49 let 89 01:24:54.4 20.
84. Kottová Barbora 10km Ženy 34-49 let 88 01:25:20.1 21.
85. Kočárková Aneta Tak už jen dvě 10km Ženy do 21 let včetně 79 01:25:53.6 10.
86. Smrčková Lucie 10km Ženy 34-49 let 184 01:26:47.1 22.
87. Pilná Líba Vrchlabí 10km Ženy 34-49 let 150 01:27:20.1 23.
88. Geislerova Blanka Loko Liberec 10km Ženy 22-33 let 41 01:27:50.6 9.
89. Kobrlová Dana Tak už jen dvě 10km Ženy do 21 let včetně 78 01:29:37.7 11.
90. Bradáčová Klára 10km Ženy 22-33 let 9 01:35:19.4 10.
91. Válek Daniel 10km Muži 22-33 let 218 01:35:19.7 11.
92. Sýkorová Veronika 10km Ženy 22-33 let 265 01:36:51.2 11.
93. Schejbalová Lucie SRTG/BEAST Varnsdorf 10km Ženy 34-49 let 180 01:37:04.4 24.
94. roman pokorny FF-Michle 10km Muži 34-49 let 172 01:37:22.2 21.
95. Brus Filip BRUtuS team 10km Muži do 21 let včetně 10 01:37:41.9 10.