Výsledky závodu

Decathlon run

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 01.05.2017



Hlavní závod 11km - Muži 18-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šimsa Josef TJ Dukla Praha Hlavní závod 11km Muži 18-39 193 00:36:21.4 1.
2. Černý Martin AK Škoda Plzeň Hlavní závod 11km Muži 18-39 345 00:40:12.2 3.
3. Cenefels Filip Hlavní závod 11km Muži 18-39 222 00:42:07.0 6.
4. Libor Nolč Hlavní závod 11km Muži 18-39 266 00:45:45.2 12.
5. Hubáček Pavel Hlavní závod 11km Muži 18-39 209 00:47:04.9 16.
6. Ondřej Palán Hlavní závod 11km Muži 18-39 11B 00:47:06.5 18.
7. Vaněček Patrik Hlavní závod 11km Muži 18-39 244 00:48:39.4 22.
8. Kadlec Jan Hlavní závod 11km Muži 18-39 230 00:48:44.5 23.
9. Michal Kašpar Hlavní závod 11km Muži 18-39 349 00:48:49.0 24.
10. Ondráček Zdeněk Eurosoftware Hlavní závod 11km Muži 18-39 78 00:48:49.0 25.
11. Stehlík Jan Hlavní závod 11km Muži 18-39 298 00:48:57.0 28.
12. Záhrobský Lukáš A.C.Sparta Praha Hlavní závod 11km Muži 18-39 33 00:49:14.5 29.
13. Horák Jakub Hlavní závod 11km Muži 18-39 160 00:49:40.5 31.
14. Miletinský Martin Hlavní závod 11km Muži 18-39 250 00:50:44.0 32.
15. Tkadlec Adam FBŠ SLAVIA Plzeň Hlavní závod 11km Muži 18-39 217 00:50:44.5 33.
16. Mach Jan >>> Mach 3 Turbo >>> Hlavní závod 11km Muži 18-39 235 00:50:44.7 34.
17. Niměřický Vladimír Hlavní závod 11km Muži 18-39 239 00:52:06.0 40.
18. Michal Karfiol Hlavní závod 11km Muži 18-39 10B 00:52:09.5 42.
19. Soukup Dusan Myslinka Hlavní závod 11km Muži 18-39 109 00:52:17.7 43.
20. Polomis Václav Hlavní závod 11km Muži 18-39 101 00:52:43.2 44.
21. Hlavka Jan Hlavní závod 11km Muži 18-39 83 00:52:53.0 45.
22. Csevar Jiří Hlavní závod 11km Muži 18-39 223 00:53:37.7 49.
23. Ladislav Růžička Hlavní závod 11km Muži 18-39 350 00:53:43.2 50.
24. Bláha Pavel Hlavní závod 11km Muži 18-39 206 00:54:38.2 55.
25. Zdeněk Kubiš Hlavní závod 11km Muži 18-39 348 00:55:03.0 59.
26. Olšák David Hlavní závod 11km Muži 18-39 138 00:55:06.0 61.
27. Egermaier Jakub Hlavní závod 11km Muži 18-39 161 00:56:31.7 68.
28. Valenta Petr Hlavní závod 11km Muži 18-39 277 00:57:00.0 73.
29. Reitmaier Jan Hlavní závod 11km Muži 18-39 240 00:57:13.0 74.
30. Fiala Tomáš Hlavní závod 11km Muži 18-39 5b 00:57:47.2 77.
31. Dolanský Jiří Rozběháme česko Hlavní závod 11km Muži 18-39 54 00:58:28.7 83.
32. Ondřej Zelenka Hlavní závod 11km Muži 18-39 224 00:58:33.5 86.
33. Král Václav Hlavní závod 11km Muži 18-39 339 00:58:36.7 88.
34. Sladký Tomáš TOS Production Hlavní závod 11km Muži 18-39 216 00:58:39.7 89.
35. Benda Tomáš Samorost Hlavní závod 11km Muži 18-39 60 00:58:40.5 90.
36. Kroupar Jaroslav Hlavní závod 11km Muži 18-39 81 00:58:41.7 91.
37. Martin Makovec Hlavní závod 11km Muži 18-39 322 00:58:43.7 92.
38. Zoder Jan Hlavní závod 11km Muži 18-39 245 00:59:05.2 95.
39. Tomáš Brandt Hlavní závod 11km Muži 18-39 328 00:59:18.7 99.
40. Odehnal Ladislav Hlavní závod 11km Muži 18-39 270 00:59:27.7 101.
41. Matta Ivan Myslinka Hlavní závod 11km Muži 18-39 115 00:59:46.5 103.
42. Břicháček Miloš Hlavní závod 11km Muži 18-39 347 00:59:59.0 104.
43. Fejt Jiří Hlavní závod 11km Muži 18-39 248 01:00:28.2 106.
44. Lalinský Jiří Hlavní závod 11km Muži 18-39 100 01:00:36.2 109.
45. Valenta Jan Hlavní závod 11km Muži 18-39 294 01:02:18.7 114.
46. Staněk Pavel F4F - Fit For Fun Hlavní závod 11km Muži 18-39 241 01:04:03.7 124.
47. Ondřej Beran Hlavní závod 11km Muži 18-39 253 01:05:19.5 129.
48. Jaroslav Kvapil Hlavní závod 11km Muži 18-39 9B 01:05:25.5 130.
49. Novotný Tomáš Hlavní závod 11km Muži 18-39 1B 01:05:51.2 135.
50. Zielinski Filip Běžci z Magoše Hlavní závod 11km Muži 18-39 92 01:06:01.2 136.
51. Bebr Lukáš Hlavní závod 11km Muži 18-39 134 01:10:20.7 156.
52. Janoušek Vlastimil SDH Pňovice Hlavní závod 11km Muži 18-39 102 01:10:32.2 159.
53. Mráz Tomáš Hlavní závod 11km Muži 18-39 158 01:12:39.0 167.
54. Ryšavý Jiří Hlavní závod 11km Muži 18-39 99 01:16:24.0 172.
55. Žižka David Hlavní závod 11km Muži 18-39 47 01:36:52.5 175.
  Mraček Lukáš Rozběháme Česko Hlavní závod 11km Muži 18-39 50 DNF  

Hlavní závod 11km - Muži 40+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Minařík Petr Bennon Zlín Hlavní závod 11km Muži 40+ 213 00:39:14.7 2.
2. Stančík Tomáš Hlavní závod 11km Muži 40+ 269 00:44:18.2 8.
3. Vrabec Jiří Fírové Hlavní závod 11km Muži 40+ 63 00:46:23.5 14.
4. Hammerle Petr HSC Capartice Hlavní závod 11km Muži 40+ 226 00:46:54.2 15.
5. Macán Miroslav Hlavní závod 11km Muži 40+ 257 00:48:54.2 27.
6. Miškovič Dušan Judy Hlavní závod 11km Muži 40+ 3 00:51:04.2 36.
7. Čása Ladislav Hlavní závod 11km Muži 40+ 1 00:51:33.7 37.
8. Ruml Jiří žádný Hlavní závod 11km Muži 40+ 48 00:54:35.7 54.
9. Sikora Tom RSSB Hlavní závod 11km Muži 40+ 17 00:54:57.5 57.
10. Havránek Jiří Hlavní závod 11km Muži 40+ 346 00:55:05.5 60.
11. Kopřiva Pavel Sušice Hlavní závod 11km Muži 40+ 147 00:57:22.7 75.
12. Aulík Pavel Hlavní závod 11km Muži 40+ 297 00:57:55.2 78.
13. Haur Pavel Hlavní závod 11km Muži 40+ 69 00:58:17.0 82.
14. Hůlovec Miroslav Hlavní závod 11km Muži 40+ 98 00:58:33.2 85.
15. Halla Pavel Habanson Tymákov Hlavní závod 11km Muži 40+ 324 00:59:12.0 98.
16. Švajcr Radek Rozběháme Cesko Hlavní závod 11km Muži 40+ 171 00:59:22.0 100.
17. tyr pavel Hlavní závod 11km Muži 40+ 242 01:02:30.2 115.
18. Černý Vlastimil Hlavní závod 11km Muži 40+ 72 01:03:49.5 122.
19. Vohradský Petr Hlavní závod 11km Muži 40+ 573 01:08:19.7 146.
20. Kubeš Jan Hlavní závod 11km Muži 40+ 22 01:12:04.2 164.
21. Weber Míra Běžecký klub České spořitelny Hlavní závod 11km Muži 40+ 66 01:19:04.7 173.

Hlavní závod 11km - Ženy 18-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svejkovska Teodora Forrest Gump Team Hlavní závod 11km Ženy 18-39 205 00:44:49.9 10.
2. Markelová Petra Hlavní závod 11km Ženy 18-39 314 00:48:20.9 21.
3. Petrušková Monika Pipi hejno club Hlavní závod 11km Ženy 18-39 55 00:53:29.7 48.
4. Hůlovcová Jana Hlavní závod 11km Ženy 18-39 97 00:54:07.5 53.
5. Aschenbrennerová Klára Hlavní závod 11km Ženy 18-39 125 00:54:50.2 56.
6. Císařová Dana Hlavní závod 11km Ženy 18-39 28 00:55:07.7 62.
7. Zelenková Kateřina Hlavní závod 11km Ženy 18-39 246 00:55:29.7 63.
8. Turečková Marcela Hlavní závod 11km Ženy 18-39 218 00:58:53.7 94.
9. Kadlecová Magda Hlavní závod 11km Ženy 18-39 233 00:59:05.7 96.
10. Haurová Jaroslava Rozběháme Česko Hlavní závod 11km Ženy 18-39 139 01:00:10.2 105.
11. Šmolíková Michaela Hlavní závod 11km Ženy 18-39 26 01:00:44.2 110.
12. Beštová Blanka Fk Čáslav Hlavní závod 11km Ženy 18-39 122 01:01:06.5 111.
13. Stocknerová Eliška Hlavní závod 11km Ženy 18-39 67 01:01:17.2 112.
14. Šlosrová Kristýna Hlavní závod 11km Ženy 18-39 94 01:02:46.5 116.
15. Pavlína Nečesalová Hlavní závod 11km Ženy 18-39 291 01:02:53.5 117.
16. Prokopová Denisa Hlavní závod 11km Ženy 18-39 186 01:03:38.7 120.
17. Řezáčová Jana Hlavní závod 11km Ženy 18-39 151 01:05:09.5 127.
18. Procházková Marcela Rozběháme Česko Hlavní závod 11km Ženy 18-39 118 01:05:17.0 128.
19. Zemanová Dominika Hlavní závod 11km Ženy 18-39 32 01:05:42.2 133.
20. Brožková Simona Hlavní závod 11km Ženy 18-39 221 01:06:41.5 138.
21. Žibřidová Zuzana Hlavní závod 11km Ženy 18-39 247 01:07:31.5 141.
22. Kicová Taťána Hlavní závod 11km Ženy 18-39 61 01:07:44.2 143.
23. Ester Suchánková Hlavní závod 11km Ženy 18-39 280 01:08:13.2 144.
24. Ciprová Simona Rozběháme Česko Hlavní závod 11km Ženy 18-39 172 01:08:13.7 145.
25. Paulová Kristýna Hlavní závod 11km Ženy 18-39 274 01:09:46.5 152.
26. Lenka Matoušková Hlavní závod 11km Ženy 18-39 271 01:10:04.5 155.
27. Burešová Tereza Hlavní závod 11km Ženy 18-39 123 01:10:30.7 158.
28. Lisá Kateřina Hlavní závod 11km Ženy 18-39 234 01:12:31.0 166.
29. Vaňkova Lucie Rungo pro ženy Hlavní závod 11km Ženy 18-39 68 01:15:46.3 171.
30. Němečková Eva Hlavní závod 11km Ženy 18-39 149 01:20:28.2 174.
31. Kochová Kamila Kamča a Terka Hlavní závod 11km Ženy 18-39 46 01:36:53.0 176.
  Mozolova Ivana Hlavní závod 11km Ženy 18-39 148 DNF  

Hlavní závod 11km - Ženy 40+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ivana Makovcová Hlavní závod 11km Ženy 40+ 321 00:53:22.2 47.
2. Tučáková Olga Hlavní závod 11km Ženy 40+ 23 00:59:28.5 102.
3. Kmentová Olga Hlavní závod 11km Ženy 40+ 203 01:05:41.7 131.
4. Stocknerová Jiřina Hlavní závod 11km Ženy 40+ 166 01:05:44.7 134.
5. Králová Eva Rozběháme Česko Hlavní závod 11km Ženy 40+ 212 01:07:44.0 142.
6. Hammerlová Petra HSC Capartice Hlavní závod 11km Ženy 40+ 227 01:08:50.2 149.
7. Korecká Blanka Hlavní závod 11km Ženy 40+ 184 01:11:13.8 161.
8. Barochovská Andrea Rungo pro ženy Hlavní závod 11km Ženy 40+ 38 01:11:32.0 163.
9. Kouklová Pavlína Hlavní závod 11km Ženy 40+ 21 01:12:18.2 165.
10. Lhotová Ivana Hlavní závod 11km Ženy 40+ 146 01:15:24.0 169.
11. Jarošová Zuzana Rungo pro zeny Hlavní závod 11km Ženy 40+ 27 01:15:46.2 170.

Hlavní závod 11km - Štafety muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmíd Jaroslav Medinprofin Plzeň Hlavní závod 11km Štafety muži 103 00:40:12.5 4.
2. Brož Jan Hlavní závod 11km Štafety muži 281 00:41:14.2 5.
3. Martin Matějovič Hlavní závod 11km Štafety muži 2B3B 00:43:31.2 7.
4. Keckstein Tomáš Hlavní závod 11km Štafety muži 124 00:44:47.5 9.
5. Pfeifer Lukáš Hlavní závod 11km Štafety muži 62 00:45:11.9 11.
6. Jíra Radek Rozběháme Česko Hlavní závod 11km Štafety muži 36 00:47:06.4 17.
7. Audes Marek Ibis Team Plzen Hlavní závod 11km Štafety muži 190 00:48:09.7 19.
8. Buřičová Jana SK Plzeň Bolevec Hlavní závod 11km Štafety muži 111 00:50:53.7 35.
9. Táborský Pavel Hlavní závod 11km Štafety muži 279 00:51:42.7 38.
10. Strousek Pavel Hlavní závod 11km Štafety muži 198 00:55:59.2 66.

Hlavní závod 11km - Štafety ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šantínová Markéta PSČ Plzeň Hlavní závod 11km Štafety ženy 141 00:53:13.2 46.
2. Raková Pavlína Hlavní závod 11km Štafety ženy 287 00:53:47.2 51.
3. Kováříková Klára AK Škoda Plzeň Hlavní závod 11km Štafety ženy 341 00:53:58.7 52.
4. Langhammerová Lenka Hlavní závod 11km Štafety ženy 286 00:54:59.2 58.
5. Bartovská Erika Hlavní závod 11km Štafety ženy 6B7B 00:56:32.5 69.
6. Kottová Veronika F4F - Fit For Fun Hlavní závod 11km Štafety ženy 108 00:57:29.7 76.
7. Fričková Eva Hlavní závod 11km Štafety ženy 135 01:00:35.5 108.
8. Hocká Jana Hlavní závod 11km Štafety ženy 29 01:03:48.5 121.
9. Ciglerová Jana Hlavní závod 11km Štafety ženy 76 01:08:25.5 147.
10. Janoušková Adéla Běžecký klub České spořitelny Hlavní závod 11km Štafety ženy 56 01:08:44.7 148.
11. Ottová Nikol Hlavní závod 11km Štafety ženy 189 01:09:26.7 151.
12. Kabourková Tereza Hlavní závod 11km Štafety ženy 71 01:10:04.2 154.
13. Kutáčová Ivana Rozběháme Česko Hlavní závod 11km Štafety ženy 87 01:10:29.2 157.
14. Mičková Veronika Hlavní závod 11km Štafety ženy 14 01:10:46.5 160.
15. Doležalová Veronika Ibis Team Plzen Hlavní závod 11km Štafety ženy 191 01:11:31.7 162.
16. Poláková Alena Hlavní závod 11km Štafety ženy 75 01:12:59.0 168.

Hlavní závod 11km - Štafety smíšené

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Forsterová Stanislava Domažlice Hlavní závod 11km Štafety smíšené 282 00:46:15.2 13.
2. Šturmová Barbora Forrest Gump Team Hlavní závod 11km Štafety smíšené 43 00:48:18.3 20.
3. Klásková Zuzana Hlavní závod 11km Štafety smíšené 35 00:48:52.5 26.
4. Vokáčová Magda Hlavní závod 11km Štafety smíšené 129 00:49:15.5 30.
5. Šorm Martin Hlavní závod 11km Štafety smíšené 93 00:51:59.5 39.
6. Švarc Pavel Beespee Hlavní závod 11km Štafety smíšené 131 00:52:08.7 41.
7. Barbora, Matěj Kraus Velíková Hlavní závod 11km Štafety smíšené 344 00:55:49.7 64.
8. Burian Luboš TJ Sokol Dnešice Hlavní závod 11km Štafety smíšené 114 00:55:54.2 65.
9. Dvořák Vítězslav Rozběháme Česko Hlavní závod 11km Štafety smíšené 121 00:55:59.7 67.
10. Plavnický Jakub Hlavní závod 11km Štafety smíšené 80 00:56:40.2 70.
11. Kašpar Ladislav Hlavní závod 11km Štafety smíšené 82 00:56:52.5 71.
12. Max, Rychtářová Lenka Antonín Hlavní závod 11km Štafety smíšené 52 00:56:54.5 72.
13. Kopřivová Tamara Mata Hlavní závod 11km Štafety smíšené 284 00:58:04.0 79.
14. Višňaková Marina Pivňousové Hlavní závod 11km Štafety smíšené 51 00:58:07.2 80.
15. Biyman, Eva Straková Jan Hlavní závod 11km Štafety smíšené 12B13B 00:58:13.0 81.
16. Vrátník Jiří Hlavní závod 11km Štafety smíšené 20 00:58:32.2 84.
17. Homolková Jana Hlavní závod 11km Štafety smíšené 53 00:58:35.7 87.
18. Maňhalová Denisa KPD Hlavní závod 11km Štafety smíšené 154 00:58:45.7 93.
19. klapková šárka Hlavní závod 11km Štafety smíšené 283 00:59:11.2 97.
20. Fialová Kateřina Hlavní závod 11km Štafety smíšené 24 01:00:30.2 107.
21. Byrtusová Lenka Hlavní závod 11km Štafety smíšené 65 01:01:47.2 113.
22. sihelská martina černošín Hlavní závod 11km Štafety smíšené 288 01:02:55.0 118.
23. Divišová, Vejskal Eva žádný Hlavní závod 11km Štafety smíšené 225 01:03:22.2 119.
24. Jandová Jana Hlavní závod 11km Štafety smíšené 64 01:03:58.7 123.
25. Wohlmuthová Daniela Hlavní závod 11km Štafety smíšené 79 01:04:13.0 125.
26. Silovský Filip Hlavní závod 11km Štafety smíšené 37 01:04:51.2 126.
27. Skopová Lenka Báječné ženy v běhu Hlavní závod 11km Štafety smíšené 6 01:05:42.0 132.
28. Kulišanová Kateřina F4F - Fit For Fun Hlavní závod 11km Štafety smíšené 285 01:06:04.0 137.
29. Nádvorníková Irena Hlavní závod 11km Štafety smíšené 165 01:06:52.2 139.
30. Cibulková Lenka TK Bastet Hlavní závod 11km Štafety smíšené 58 01:07:25.0 140.
31. Karbulová Nikola Hlavní závod 11km Štafety smíšené 86 01:08:55.5 150.
32. Kotová Blanka Hlavní závod 11km Štafety smíšené 107 01:09:54.0 153.
  Moulisová Dagmar Lorenzo team Hlavní závod 11km Štafety smíšené 77 DNF  

200m - Děti 0-6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filípek Filip 200m Děti 0-6 let 268 00:00:17.8 1.
2. Minařík Tomáš Rokycany 200m Děti 0-6 let 214 00:00:18.1 2.
3. Žákovcová Petra 200m Děti 0-6 let 157 00:00:18.3 3.
4. Hoffmann Jan 200m Děti 0-6 let 336 00:00:19.1 4.
5. Hofajtová Adéla 200m Děti 0-6 let 250 00:00:19.6 5.
6. Buřičová Lucie SK Plzeň Bolevec 200m Děti 0-6 let 113 00:00:19.6 6.
7. Nížňan Václav 200m Děti 0-6 let 299 00:00:20.3 7.
8. Dědová Anna 200m Děti 0-6 let 110 00:00:20.9 8.
9. Vlčková Agáta 200m Děti 0-6 let 340 00:00:20.9 9.
10. Hirmanová Veronika P.R.U.S.E.R 200m Děti 0-6 let 84 00:00:21.4 10.
11. Tůma Martin 200m Děti 0-6 let 332 00:00:21.6 11.
12. Joglová Anna 200m Děti 0-6 let 296 00:00:21.6 12.
13. Krejčí Linda Rozběháme Česko 200m Děti 0-6 let 119 00:00:22.1 13.
14. Klabačka Daniel 200m Děti 0-6 let 264 00:00:22.1 14.
15. Kadlecová Jolana 200m Děti 0-6 let 232 00:00:22.6 15.
16. Macánová Julie 200m Děti 0-6 let 255 00:00:23.3 16.
17. Žibřipová Eliška 200m Děti 0-6 let 338 00:00:23.6 17.
18. Ekstein Jakub 200m Děti 0-6 let 262 00:00:24.1 18.
19. Šturmová Terezka Forrest Gump Team 200m Děti 0-6 let 44 00:00:24.3 19.
20. Eliška Jírová 200m Děti 0-6 let 309 00:00:24.8 20.
21. Vastl Filípek 200m Děti 0-6 let 174 00:00:25.1 21.
22. Procházková Eliška 200m Děti 0-6 let 267 00:00:25.8 22.
23. Myslíková Stella 200m Děti 0-6 let 238 00:00:25.9 23.
24. Mergerová Emmička 200m Děti 0-6 let 317 00:00:25.9 24.
25. Pivoňková Nikola 200m Děti 0-6 let 168 00:00:26.1 25.
26. Chasáková Marie 200m Děti 0-6 let 197 00:00:26.6 26.
27. Krejčí Adam Rozběháme Česko 200m Děti 0-6 let 120 00:00:26.6 27.
28. Pilíková Barbora 200m Děti 0-6 let 307 00:00:26.8 28.
29. Sladký Jakub TOS Production 200m Děti 0-6 let 215 00:00:27.1 29.
30. Kabourková Kačenka 200m Děti 0-6 let 162 00:00:27.8 30.
31. Strych Matyáš 200m Děti 0-6 let 145 00:00:28.1 31.
32. Balounová Anděla 200m Děti 0-6 let 219 00:00:28.3 32.
33. Hirmanová Aneta P.R.U.S.E.R 200m Děti 0-6 let 85 00:00:29.1 33.
34. Kotyza Tobiáš 200m Děti 0-6 let 199 00:00:29.3 34.
35. Brosgen Karoline 200m Děti 0-6 let 337 00:00:29.8 35.
36. Hoffmann Jiří 200m Děti 0-6 let 335 00:00:30.3 36.
37. Tycová Lucie 200m Děti 0-6 let 319 00:00:31.3 37.
38. Audes Adam ibis Pilsen team 200m Děti 0-6 let 188 00:00:31.8 38.
39. Beranová Sára 200m Děti 0-6 let 31 00:00:31.9 39.
40. Kremsa Kryštof KPD 200m Děti 0-6 let 155 00:00:32.8 40.
41. Hrabíková Beáta 200m Děti 0-6 let 5 00:00:33.3 41.
42. Říha Martin 200m Děti 0-6 let 311 00:00:35.3 42.
43. Lisecová Lucie 200m Děti 0-6 let 318 00:00:37.8 43.
44. Antonín Šobr 200m Děti 0-6 let 313 00:00:43.1 44.
45. Mach Jan >>> Mach 3 Turbo >>> 200m Děti 0-6 let 236 00:00:46.8 45.
46. Nížňan Antonín 200m Děti 0-6 let 300 00:00:47.6 46.
47. Hrabíková Timea 200m Děti 0-6 let 4 00:00:55.1 47.
48. Plachý Filip 200m Děti 0-6 let 265 00:00:56.8 48.
49. Círlová Johanka Gym Class Heroes 200m Děti 0-6 let 153 00:00:58.1 49.
50. Kolouchová Barborka Gym Class Heroes 200m Děti 0-6 let 152 00:00:58.4 50.
51. Šturm Petr Forrest Gump Team 200m Děti 0-6 let 45 00:01:08.8 51.
52. Vastl Zbyněček rozběhámečesko 200m Děti 0-6 let 175 00:02:23.8 52.
53. Vastlová Magdaléna rozběhámečesko 200m Děti 0-6 let 173 00:02:27.3 53.
54. Tůmová Tereza 200m Děti 0-6 let 333 00:03:39.6 54.

800m - Děti 7-9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Baxa Jáchym 800m Děti 7-9 let 252 00:04:01.6 1.
2. Dominik Děd 800m Děti 7-9 let 96 00:04:03.1 2.
3. Tomáš Kraus 800m Děti 7-9 let 275 00:04:05.1 3.
4. Jogl Jiří 800m Děti 7-9 let 295 00:04:16.3 4.
5. Bieliková Andrea Rozběháme Česko 800m Děti 7-9 let 177 00:04:16.6 5.
6. Skalová Agáta 800m Děti 7-9 let 263 00:04:26.8 6.
7. Tobrmaj Filíp 800m Děti 7-9 let 276 00:04:27.6 7.
8. Pešková Štěpánka TJ Spartak Chrást 800m Děti 7-9 let 95 00:04:29.4 8.
9. Hocká Anna 800m Děti 7-9 let 117 00:04:31.1 9.
10. Šmídová Simona Dobřany 800m Děti 7-9 let 105 00:04:35.8 10.
11. Minaříková Karolína 800m Děti 7-9 let 323 00:04:40.6 11.
12. Dominika Štejrová 800m Děti 7-9 let 308 00:04:42.8 12.
13. Verner Martin 800m Děti 7-9 let 312 00:04:47.3 13.
14. Pešta Petr 800m Děti 7-9 let 12 00:04:49.3 14.
15. Čelakovský Jakub 800m Děti 7-9 let 90 00:05:00.6 15.
16. Jakub Jíra 800m Děti 7-9 let 310 00:05:02.6 16.
17. Pilík Ondřej 800m Děti 7-9 let 306 00:05:02.8 17.
18. Buřičová Jana SK Plzeň Bolevec 800m Děti 7-9 let 112 00:05:06.3 18.
19. Sikora Dominik RSSB 800m Děti 7-9 let 18 00:05:06.8 19.
20. Zíka Richard 800m Děti 7-9 let 200 00:05:10.8 20.
21. Žákovcová Barbora 800m Děti 7-9 let 156 00:05:11.3 21.
22. Říhová Julie 800m Děti 7-9 let 254 00:05:15.8 22.
23. Kadlecová Ema 800m Děti 7-9 let 231 00:05:20.3 23.
24. Kroupar Lukáš 800m Děti 7-9 let 144 00:05:24.1 24.
25. Marek Matěj 800m Děti 7-9 let 187 00:05:26.6 25.
26. Říhová Anna 800m Děti 7-9 let 2 00:05:28.1 26.
27. Haur Jan 800m Děti 7-9 let 70 00:05:29.1 27.
28. Mašátová Petra 800m Děti 7-9 let 8 00:05:32.3 28.
29. Klánová Markéta 800m Děti 7-9 let 329 00:05:36.3 29.
30. Anežka Boučková 800m Děti 7-9 let 305 00:05:37.1 30.
31. Fenclová Eliška 800m Děti 7-9 let 301 00:05:37.6 31.
32. Kateřina Nečesalová 800m Děti 7-9 let 290 00:05:38.6 32.
33. Hamel Vít 800m Děti 7-9 let 258 00:05:45.8 33.
34. Tereza Nečesalová 800m Děti 7-9 let 289 00:05:47.6 34.
35. Valenta Antonín 800m Děti 7-9 let 278 00:05:55.8 35.
36. Černá Nikola 800m Děti 7-9 let 74 00:06:00.6 36.
37. Janoušková Eliška SDH Pňovice 800m Děti 7-9 let 57 00:06:06.1 37.
38. Valentová Kára 800m Děti 7-9 let 292 00:06:09.6 38.
39. Beran Tomáš 800m Děti 7-9 let 30 00:06:11.1 39.
40. Kateřina Zikova 800m Děti 7-9 let 304 00:06:19.1 40.
41. Duchková Alena 800m Děti 7-9 let 34 00:06:30.3 41.
42. Havlová Eliška 800m Děti 7-9 let 19 00:12:01.1 42.
43. Žáčková Marian 800m Děti 7-9 let 325 00:17:30.3 43.
  Tyrová Eliška 800m Děti 7-9 let 243 DNF  

1500m - Děti 10-12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pergler Michal 1500m Děti 10-12 let 320 00:05:06.6 1.
2. Macán Jakub 1500m Děti 10-12 let 256 00:05:24.6 2.
3. Baxa Kryštof 1500m Děti 10-12 let 251 00:05:29.8 3.
4. Hofrajtr Aleš 1500m Děti 10-12 let 249 00:05:39.8 4.
5. Mrvík Vojta 1500m Děti 10-12 let 302 00:05:53.8 5.
6. Šmídová Anna Dobřany 1500m Děti 10-12 let 104 00:06:18.6 6.
7. Rumlová Karolína žádný 1500m Děti 10-12 let 49 00:06:19.1 7.
8. Jansová Eliška 1500m Děti 10-12 let 260 00:06:19.3 8.
9. Škardová Denisa 1500m Děti 10-12 let 272 00:06:21.6 9.
10. Benešová Veronika 1500m Děti 10-12 let 261 00:06:28.1 10.
11. Černý Jakub 1500m Děti 10-12 let 259 00:06:29.3 11.
12. Cibulková Jana TK Bastet 1500m Děti 10-12 let 59 00:06:31.8 12.
13. Šollar Jakub 1500m Děti 10-12 let 315 00:06:40.1 13.
14. Černý Tomáš 1500m Děti 10-12 let 73 00:06:48.8 14.
15. Valentová Adéla 1500m Děti 10-12 let 293 00:06:59.6 15.
16. Fryšová Barbora 1500m Děti 10-12 let 164 00:07:04.1 16.
17. Fryšová Karolína 1500m Děti 10-12 let 202 00:07:05.1 17.
18. Hájková Veronika 1500m Děti 10-12 let 15 00:07:17.1 18.
19. Mašát Jan 1500m Děti 10-12 let 7 00:07:21.6 19.
20. Mrvíková Veronika 1500m Děti 10-12 let 303 00:07:32.8 20.
21. Kykalová Bára 1500m Děti 10-12 let 25 00:07:42.8 21.
22. Peštová Tereza 1500m Děti 10-12 let 11 00:07:43.1 22.
23. Linková Anna 1500m Děti 10-12 let 273 00:09:03.8 23.
  Hocký Adam 1500m Děti 10-12 let 126 DNF  

2000m - Děti 13-15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Carpentier Philippe AK ŠKODA PLZEŇ 2000m Děti 13-15 let 42 00:07:36.1 1.
2. Myslík Matyáš SK Petřín Plzeň 2000m Děti 13-15 let 237 00:08:11.8 2.
3. Carpentier Melanie AK ŠKODA PLZEŇ 2000m Děti 13-15 let 41 00:08:44.1 3.
4. Karolína Junková 2000m Děti 13-15 let 334 00:08:56.1 4.
5. Havlová Anetka 2000m Děti 13-15 let 10 00:09:08.4 5.
6. Havlová Veronika 2000m Děti 13-15 let 9 00:09:27.1 6.
7. Marešová Eliška AE LADY Plzeň 2000m Děti 13-15 let 178 00:10:14.1 7.