Výsledky závodu

Běžíme na hrad - Loket

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 23.09.2017



100m - Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vastl Jan Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 150 00:00:34.3 3.
2. Kuchta Jakub SC Start Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 212 00:00:34.6 4.
3. Muller Dan SC Start Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 214 00:00:34.8 5.
4. Licehamr Jiří 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 220 00:00:38.6 9.
5. Vlášek Ondřej SC Start Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 215 00:00:39.6 12.
6. Viglaský David Triatlet K.Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 245 00:00:40.6 13.
7. Piras Jan Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 254 00:00:40.8 14.
8. Tomášek Nicolas Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 249 00:00:41.6 16.
9. Kuneš Matěj 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 162 00:00:42.3 18.
10. Dvořák Matyáš Triatlet 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 141 00:00:42.6 19.
11. Tichý Ondřej 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 143 00:00:44.6 20.
12. Volf Kryštof 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 172 00:00:44.6 21.
13. Sacher Tobias Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 284 00:00:44.8 22.
14. Provazník Jakub 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 175 00:00:46.6 24.
15. Krása Vojtěch 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 280 00:00:46.8 25.
16. Zimmermann Jan Postřelmov 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 29 00:00:50.1 30.
17. Kuneš Tomáš Triatlet 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 161 00:00:52.8 32.
18. Šott Péťa 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 268 00:00:53.8 34.
19. Baloušek Tadeáš 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 171 00:00:56.1 36.
20. Baloun Josef 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 104 00:00:57.3 37.
21. Havlina Kilián Ttiatlet KV 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 59 00:00:57.6 38.
22. Žluticky Filip Ostrov 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 247 00:00:59.6 40.
23. Straka Jakub K.vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 237 00:01:04.3 44.
24. Pecák Viktor Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 157 00:01:11.3 48.
25. Vlášek František SC Start Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 216 00:01:13.3 49.
26. Sojka Tomáš 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 167 00:08:22.2 51.

100m - Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svobodová Elen Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 226 00:00:32.3 1.
2. Böse Patricie 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 265 00:00:33.6 2.
3. Mudrová Valerie 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 239 00:00:35.3 6.
4. Kůsová Nicola Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 152 00:00:36.8 7.
5. Oslovičová Sofie Triatlet 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 153 00:00:37.6 8.
6. Vejvančiová Eliška Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 154 00:00:38.6 10.
7. Kubálková Eliška 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 170 00:00:39.3 11.
8. Macháčková Lea 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 121 00:00:41.1 15.
9. Kunešová Dominika Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 159 00:00:41.8 17.
10. Fremlová Hana Triatlet 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 287 00:00:45.1 23.
11. Weinlichová Lucie 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 300 00:00:46.8 26.
12. Herbst Amalie HerbsticiRunTeam 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 48 00:00:47.8 27.
13. Hanková Eliška Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 224 00:00:48.8 28.
14. Hanáková Lucie SC Start Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 201 00:00:49.1 29.
15. Tamašová Saňa Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 156 00:00:50.8 31.
16. Stankovenová Klára Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 168 00:00:53.3 33.
17. Fučíková Eva 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 243 00:00:54.6 35.
18. Kůsová Nikola 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 174 00:00:58.8 39.
19. Pelcová Aneta 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 164 00:01:00.3 41.
20. Licehamrová Gita 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 221 00:01:00.4 42.
21. Pospíšilová Barbora Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 202 00:01:02.1 43.
22. Poliánová Marie 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 66 00:01:04.3 45.
23. Čalounová Zuzana 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 169 00:01:06.3 46.
24. Kohoutová Viktorie SC Start Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 203 00:01:07.8 47.
25. Poliánová Adéla 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 269 00:01:57.8 50.

300m - Mini M 2010–2011 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedlmeier Vojta Čakovice 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 259 00:01:10.6 1.
2. Báťa Daniel SC Start Karlovy Vary 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 217 00:01:12.6 2.
3. Smažík Marek Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 270 00:01:19.8 7.
4. Fišer Adam 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 173 00:01:21.1 9.
5. Kočárek Tony HC Mariánské Lázně 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 288 00:01:21.3 10.
6. Korellus Jakub Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 231 00:01:23.3 11.
7. Hájek Josef Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 235 00:01:23.4 12.
8. Fučík Vojtěch 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 242 00:01:30.3 17.
9. Charvát Jakub 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 285 00:01:32.3 19.
10. Packan Denny 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 181 00:01:32.8 20.
11. Markusek Nicolas Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 234 00:01:34.3 22.
12. HAVLINA Kristof Ttiatlet KV 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 60 00:01:34.6 23.
13. Bráza Filip 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 27 00:01:35.1 24.
14. Brada Jakub 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 444 00:01:37.1 27.
15. Jandl Antonín 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 158 00:01:37.3 28.
16. Čermák Jan Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 255 00:01:45.1 31.
17. Brada Michal 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 222 00:02:01.3 33.
18. Kakeš Šimon SC Start Karlovy Vary 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 213 00:02:47.6 34.

300m - Mini Z 2010–2011 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vébrová Eva Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 149 00:01:13.1 3.
2. Sofie Kraftova Emma Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 136 00:01:14.8 4.
3. Pilousová Pavlína SC Start Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 207 00:01:18.1 5.
4. Luprichová Irena Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 297 00:01:19.3 6.
5. Koněvalíková Michaela Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 256 00:01:20.1 8.
6. Straková Kristýna Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 236 00:01:23.6 13.
7. Levaiova Barbora Triatlet karlovy vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 261 00:01:25.2 14.
8. Lišková Jůlie SC Start Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 205 00:01:26.8 15.
9. Lichovníková Adéla 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 279 00:01:27.3 16.
10. Husáková Kateřina SC Start Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 206 00:01:30.8 18.
11. Krbcová Dominika Triatlet K. Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 294 00:01:33.4 21.
12. Šedová Tereza 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 306 00:01:35.6 25.
13. Kapolková Nella Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 155 00:01:36.3 26.
14. Herbst Karolina HerbsticiRunTeam 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 47 00:01:37.8 29.
15. Pachmanová Michaela Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 252 00:01:40.1 30.
16. Žluticka Veronika Ostrov 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 248 00:01:46.8 32.

600m - Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Macháček Hugo Triatlet KV 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 122 00:02:29.1 3.
2. Sedlmeier Kryštof Čakovice 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 258 00:02:29.4 4.
3. Sotona Filip Rychlí šneci 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 133 00:02:29.6 5.
4. Hanek Adam Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 225 00:02:36.1 10.
5. Bráza Jim SK Hostivař 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 25 00:02:40.9 15.
6. Brada Adam 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 111 00:02:41.6 17.
7. Molčik Lukáš Triatlet 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 253 00:02:43.1 21.
8. Bönisch Antonín Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 276 00:02:48.6 24.
9. Mašín Matouš ZŠ Kunratice 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 160 00:02:53.1 27.
10. Korellus Lukáš Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 230 00:02:54.4 30.
11. Liška Miroslav SC Start Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 218 00:02:55.4 32.
12. Kuneš Petr LK Slovan 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 163 00:03:00.4 34.
13. Frýzl Lukáš Ostrov 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 93 00:03:04.6 37.
14. Baloun Petr 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 105 00:03:15.6 44.
15. Žďánský Jan AŠK Mazurská Bohnice 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 305 00:03:19.6 47.
16. Frýzl Tomáš Ostrov 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 92 00:03:39.1 54.

600m - Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Potužníková Magdaléna Triatlet 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 144 00:02:38.1 13.
2. Smažíková Aneta Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 271 00:02:42.1 18.
3. Bašistová Carla Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 312 00:02:43.6 22.
4. Jungmannová Kateřina Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 281 00:02:45.4 23.
5. Bružová Kateřina SC Start Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 204 00:02:50.4 25.
6. Dvorská Kristýna Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 296 00:02:52.6 26.
7. Adamcová Berenika SC Start Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 210 00:02:53.1 28.
8. Cikaniková Michaela SC Start Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 209 00:02:54.4 29.
9. Růžková Nikola Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 148 00:02:55.4 31.
10. Husáková Vendula SC Start Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 208 00:03:02.4 35.
11. Viglaská Barbora Triatlet K.Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 246 00:03:03.9 36.
12. Levaiova Veronika Triatlet karlovy vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 262 00:03:04.9 38.
13. Gašková Sára Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 165 00:03:13.6 41.
14. Culková Lucie 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 34 00:03:13.9 42.
15. Abdelkader Alia Triatlet 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 233 00:03:17.1 45.
16. Franklová Magdalena 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 309 00:03:21.6 49.
17. Hoferová Nicol AK Sokolov 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 313 00:03:21.9 50.
18. Levaiova Julie Triatlet karlovy vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 260 00:03:23.4 51.
19. Krůtová Zuzana Habartov 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 142 00:03:36.9 52.
20. Zimmermannová Natálie 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 299 00:03:38.6 53.

600m - St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krbec Lukáš Triatlet K.Vary 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 295 00:02:26.4 2.
2. Kraus Tomáš 321start 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 229 00:02:31.4 6.
3. Prokop Matyáš Triatlet Karlovy Vary 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 257 00:02:31.5 8.
4. Kučera Michal 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 33 00:02:37.4 12.
5. Dankanič Petr Triatlet KV 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 272 00:02:41.4 16.
6. Muchka Matyáš LKNH 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 145 00:02:42.6 19.
7. Fišek Dominik 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 293 00:02:55.9 33.
8. Sekyra Josef 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 307 00:03:13.1 40.
9. Vítek Jakub Minecrafťáci 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 289 00:03:14.1 43.

600m - St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. kadlecová barbora triatlet karlovy vary 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 277 00:02:24.1 1.
2. Bönischová Adéla Triatlet Karlovy Vary 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 275 00:02:31.4 7.
3. Seifertová Natálie Triatlet KV 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 278 00:02:34.9 9.
4. Benešová Veronika AK Škoda 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 178 00:02:36.6 11.
5. Svobodová Klára RGC Karlovy Vary 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 227 00:02:40.4 14.
6. Emilia Havlín Ellen Triatlet K.Vary 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 238 00:02:42.9 20.
7. Sotonová Šárka Rychlí šneci 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 132 00:03:07.9 39.
8. Tichotová Kristýna SC Start Karlovy Vary 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 211 00:03:18.6 46.
9. Frýzlová Lucie Ostrov 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 94 00:03:19.6 48.

1200m - Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Majer Tomáš 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 228 00:03:56.1 1.
2. Ben Abdellatif Jonas Triatlet Karlovy Vary 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 282 00:04:00.6 3.
3. Hamata Lukáš Triatlet Karlovy Vary 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 311 00:04:09.4 4.
4. Charvát Petr Ak Sokolov 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 286 00:04:28.6 8.
5. Černý Jonáš MLOL Mariánské Lázně 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 183 00:04:30.6 9.
6. Bartoš Martin Triatlet Karlovy Vary 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 283 00:04:32.6 10.
7. Výška Jan TJ Sokol Petřín 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 177 00:04:35.4 12.
8. Leupold Kevin Triatlet KV 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 292 00:04:46.1 15.

1200m - Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Burešová Lenka MDDM Ostrov 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 266 00:04:35.1 11.
2. Svatošová Tereza 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 315 00:04:43.9 14.
3. POtužníková Kateřina Triatlet Karlovy Vary 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 146 00:04:52.6 16.
4. Vítková Kristýna Triatlet 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 290 00:05:01.1 18.
5. Franklová Alžběta 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 308 00:05:14.6 20.
6. Culková Miriam 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 35 00:05:32.6 23.

1200m - St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrubý David PSKOlymp Prahy 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 176 00:03:57.6 2.
2. Tichota David SC Start Karlovy Vary 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 219 00:04:12.9 6.

1200m - St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Loufková Barora 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 139 00:04:12.1 5.
2. Schveinerová Viktorie 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 140 00:04:15.6 7.
3. Vastlová Zuzana Triatlet Karlovy Vary 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 151 00:04:43.6 13.
4. Šottová Nikča Snowrockets 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 267 00:04:59.1 17.
5. El Kayssi Mona Triatlet KV 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 244 00:05:02.4 19.
6. Macháčková Kateřina 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 125 00:05:16.9 21.
7. Prokopičová Eliška 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 147 00:05:17.1 22.

5km - Muži do 18 let (1999+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jáč Filip ASK Elna Počerady 5km Muži do 18 let (1999+) 186 00:20:01.6 1.
2. Böse Adam Sokol Říčany a Radošovice 5km Muži do 18 let (1999+) 97 00:23:37.4 8.
3. Sochůrek Radek Triatlet KV 5km Muži do 18 let (1999+) 182 00:24:18.6 13.
4. Kučera Michal 5km Muži do 18 let (1999+) 1273 00:24:38.2 18.
5. Varšavský Jiří Bizon Klub Rakovník 5km Muži do 18 let (1999+) 187 00:25:50.6 25.
6. Bráza Jim 5km Muži do 18 let (1999+) 324 00:27:28.9 33.
7. Korellus Lukáš Triatlet Karlovy Vary 5km Muži do 18 let (1999+) 1230 00:28:04.4 37.
8. Kraft Šimon Triatlet Karlovy Vary 5km Muži do 18 let (1999+) 119 00:28:05.1 38.
9. Varšavský Josef Bizon Klub Rakovník 5km Muži do 18 let (1999+) 188 00:29:15.4 44.
10. Filinger Jaroslav 5km Muži do 18 let (1999+) 110 00:40:56.5 77.

5km - Ženy do 18 let (1999+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svatošová Tereza 5km Ženy do 18 let (1999+) 1315 00:28:52.6 42.
2. Macháčková Kateřina Holubice 5km Ženy do 18 let (1999+) 185 00:32:12.4 59.
3. Vítková Kristýna Triatlet 5km Ženy do 18 let (1999+) 1290 00:33:45.9 65.
4. Černá Markéta Studánka 5km Ženy do 18 let (1999+) 99 00:36:36.6 70.
5. Filingerová Ivetka 5km Ženy do 18 let (1999+) 114 00:37:19.4 72.

5km - Muži 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Linhart Jan 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 78 00:20:16.8 2.
2. Polián Radek SRTG Most 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 68 00:22:48.8 5.
3. Herbst Lubos HerbsticiRunTeam 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 46 00:24:03.1 11.
4. Jirák Josef 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 190 00:24:20.1 14.
5. Vlášek Petr 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 317 00:24:48.1 21.
6. Kraft Lukáš Triatlet Karlovy Vary 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 120 00:25:04.9 23.
7. Bílek Tomáš 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 49 00:25:32.1 24.
8. Topič Jiří 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 314 00:26:22.9 29.
9. Rousek Jan 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 62 00:26:50.7 31.
10. Filinger Jaroslav 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 112 00:29:06.3 43.

5km - Ženy 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bradová Marcela 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 123 00:24:48.4 22.
2. Vagingerová Michaela Fk Arzberg 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 70 00:25:54.9 26.
3. Franklova Dita Atletika Človíček 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 10 00:26:18.4 28.
4. HAVLINOVA Michaela Ttiatlet KV 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 61 00:26:36.0 30.
5. Korellusová Markéta 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 232 00:27:28.3 32.
6. Žáková Jitka Run for fun 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 321 00:29:37.1 48.
7. Švandrlíková Kateřina Run for fun 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 322 00:30:07.6 50.
8. Kučerová Kateřina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 274 00:30:27.4 53.
9. Polanská Barbora 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 126 00:30:39.9 54.
10. Zeidlerová Petra 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 318 00:31:55.1 58.
11. Matuchova Helena Lomnice 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 223 00:32:13.1 60.
12. Gašková Zuzana 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 166 00:32:26.7 61.
13. Černá Andrea Studánka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 100 00:32:30.8 62.
14. Horváthová Denisa 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 101 00:32:45.9 63.
15. Čásenská Helena 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 3 00:33:36.4 64.
16. Frýzlová Lucie Ostrov 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 95 00:34:10.1 66.
17. Filingerová Iveta 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 116 00:37:21.2 73.
18. Vinterová Lenka Chodov 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 42 00:37:24.3 74.
19. Balounová Martina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 106 00:37:52.8 75.
20. Durantová Jana Kraso Sokolov 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 86 00:39:00.8 76.
  Poliánová Eva 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 67 DNF  

5km - Muži 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Macháček Marek Triatlet KV 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 127 00:22:26.4 4.
2. Sotona Martin Rychlí šneci 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 6 00:23:27.6 6.
3. Kolář Karel 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 41 00:23:32.3 7.
4. Bárta Radek Bártíci Velké Pavlovice 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 12 00:23:46.8 9.
5. Matějka Martin 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 85 00:24:00.6 10.
6. Kolář Jindřich 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 138 00:24:37.6 17.
7. Fučík Petr 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 240 00:24:44.3 20.
8. Sedlmeier Jan Čakovice 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 79 00:26:05.2 27.
9. Luprich Ladislav 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 298 00:29:44.6 49.
10. Vítek Michal Černí baroni 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 291 00:30:26.7 52.
11. Culek Jiří 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 36 00:35:16.8 67.
  Kvasnička Jan 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 128 DNF  

5km - Ženy 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Böse Miroslava Kamenice 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 96 00:24:26.8 15.
2. Černá Monika MLOL Mariánské Lázně 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 184 00:24:41.1 19.
3. Fučíková Petra 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 241 00:28:02.8 36.
4. Pachmanová Ivana 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 310 00:28:31.9 41.
5. Krumbholzová Alena Bohušovice nad Ohří 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 87 00:29:17.9 45.
6. Loufková Leona 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 325 00:29:25.1 46.
7. Bártová Karolína Bártíci Velké Pavlovice 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 13 00:31:23.4 57.
8. Šedová Naděžda 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 323 00:36:04.1 69.
9. Svatošová Markéta 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 316 00:36:46.6 71.
10. Brázová Jitka Taximatka 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 17 00:41:50.2 79.

5km - Muži 1958 - 1967, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Domin Roman 5km Muži 1958 - 1967, 50-59 113 00:24:05.6 12.

5km - Muži 1957-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kališ Přemysl TJ Znojmo 5km Muži 1957-, 60+ 8 00:27:35.9 34.

5km - Ženy 1957-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filingerová Helena 5km Ženy 1957-, 60+ 108 00:41:09.4 78.

5km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bartoshek Anton 5km Muži 19-29let 319 00:22:17.3 3.
2. Šafařík Pavel JC Team 5km Muži 19-29let 303 00:24:28.6 16.
3. Svoboda Lukáš 5km Muži 19-29let 39 00:27:43.6 35.
4. Ondřej Jakub 5km Muži 19-29let 304 00:28:29.8 40.
5. Razím Daniel 5km Muži 19-29let 302 00:31:13.9 55.

5km - Ženy 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cheníčková Adéla 5km Ženy 19-29let 40 00:28:20.6 39.
2. Čepeláková Markéta RUN FOR FUN 5km Ženy 19-29let 320 00:29:32.9 47.
3. Hampejsová Martina Horní Slavkov 5km Ženy 19-29let 124 00:30:21.0 51.
4. Weinlichová Michaela 5km Ženy 19-29let 301 00:31:14.3 56.
5. Götzlová Darina 5km Ženy 19-29let 43 00:35:25.1 68.

15km - Ženy do 18 let (1999+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Křížová Anežka Hora Svaté Kateřiny 15km Ženy do 18 let (1999+) 338 01:12:11.8 16.
2. Křížová Libuše Hora svaté Kateřiny 15km Ženy do 18 let (1999+) 339 01:32:20.8 46.
3. Čtvrtečková Tereza KRASO Sokolov 15km Ženy do 18 let (1999+) 77 01:48:13.1 58.

15km - Muži 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sokol Jan AK Sokolov 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 195 00:57:58.8 1.
2. Maceška Otakar 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 337 01:02:33.8 5.
3. Sopr Zdeněk Sokol Citice 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 335 01:06:04.8 9.
4. Kaiser Kamil 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 44 01:06:57.0 11.
5. Primus Josef PROŽÍVAČI 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 134 01:07:39.3 13.
6. Jakuba Petr 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 2 01:10:06.5 14.
7. Mach Zdeněk Sokol Citice 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 194 01:12:26.8 17.
8. Machatý Radek Železní Draci Chrudim 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 11 01:15:51.5 22.
9. Čípek Radek 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 63 01:17:44.0 24.
10. Bulant Matěj 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 20 01:27:04.3 37.
11. Molnár Jan Kadaň 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 56 01:29:46.8 41.
12. Vaněk Roman Stod 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 84 01:33:50.6 48.

15km - Ženy 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sotonová Jitka Rychlí šneci 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 5 01:24:29.6 33.
2. Bartůňková Miluška rozběháme Karlovy Vary 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 109 01:27:11.6 38.
3. Kalendová Gabriela 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 330 01:31:24.8 44.
4. Johanisová Lucie Pokání žena 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 331 01:31:25.3 45.
5. Jedličková Linda 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 73 01:37:34.3 52.

15km - Muži 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brada Ondřej 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 333 01:01:27.0 4.
2. Kučera Michal 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 1033 01:03:56.3 6.
3. Švarc Norbert mílaři Domažlice 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 326 01:05:12.5 7.
4. Ladányi Martin Běžecká škola Miloše Škorpila 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 336 01:05:35.3 8.
5. Stockner Radek Sokolov 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 52 01:06:24.8 10.
6. Varšavský Jan Bizon Klub Rakovník 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 189 01:10:37.3 15.
7. Bráza Jirka LAIC 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 18 01:15:58.5 23.
8. Pospíchal Marek AC Bogatyrskij Sankt Petěrburg 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 75 01:18:42.0 27.
9. Novotný Jan Planá 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 118 01:22:27.3 31.
10. Čudan Michal 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 342 01:23:39.1 32.
11. Bauer Miroslav 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 334 01:26:25.3 36.
12. Pečený Roman 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 340 01:44:57.6 56.
  Zimmermann Zdeněk Postřelmov 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 16 DNF  

15km - Ženy 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sekyrová Ivana AK Sokolov 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 53 01:01:15.0 3.
2. Herbst Jarmilka HerbsticiRunTeam 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 45 01:14:40.3 20.
3. Stušková Hana Aces Karlovy Vary 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 38 01:25:23.8 35.
4. Voborníková Barbora 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 332 01:30:08.6 42.
5. Poplová Romana 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 329 01:30:33.1 43.
6. Vaňková Silvie Stod 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 83 01:33:50.6 47.
7. Čížová Petra Litvínov 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 72 01:37:33.8 51.
8. havlíčková michaela triatlet karlovy vary 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 341 01:44:08.1 55.
9. Topičová Šárka 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 90 01:45:27.8 57.
10. Topičová Jitka 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 89 01:49:10.6 59.
11. Kocvrlichová Hana 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 91 01:51:44.1 60.

15km - Muži 1958 - 1967, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ondrůšek Libor Morové Šlehy 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 98 01:07:11.0 12.
2. Böhm Petr Mičurinka NET 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 57 01:15:30.3 21.
3. Bartoš František AMbike 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 137 01:18:03.5 25.

15km - Muži 1957-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Škorpil Miloš Běžecká škola Miloše Škorpila 15km Muži 1957-, 60+ 37 01:13:24.5 18.
2. Hojda Petr Klenčí 15km Muži 1957-, 60+ 51 01:14:25.5 19.
3. Krofta Jiří Liga 100 Praha 15km Muži 1957-, 60+ 4 01:27:44.8 39.

15km - Ženy 1957-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lédlová Naděžda Teplice 15km Ženy 1957-, 60+ 103 01:40:37.8 54.

15km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jadlovský Ondřej Dolní Žandov 15km Muži 19-29let 191 01:01:11.3 2.
2. Pugner Jan 15km Muži 19-29let 193 01:29:42.3 40.

15km - Ženy 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Marvalová Nicol adidas runners Prague 15km Ženy 19-29let 65 01:18:12.0 26.
2. Tefelnerová Pavla 15km Ženy 19-29let 64 01:20:05.8 28.
3. Holubová Tereza ICS 15km Ženy 19-29let 30 01:20:26.5 29.
4. Chytrá Martina Horní Slavkov 15km Ženy 19-29let 131 01:21:16.3 30.
5. Routová Tereza 15km Ženy 19-29let 9 01:24:36.3 34.
6. Novotná Alena Žlutice 15km Ženy 19-29let 327 01:34:15.8 49.
7. Hanzlíčková Lucie Žlutice 15km Ženy 19-29let 328 01:34:33.1 50.
8. Vasková Alena Nejdek 15km Ženy 19-29let 192 01:40:07.8 53.