Výsledky závodu

Běžíme na hrad - Veveří

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 26.08.2017



100m - Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vlk Oliver 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 168 00:00:34.9 1.
2. Svobda Ondřej 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 44 00:00:35.7 3.
3. Grund Adam 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 228 00:00:35.9 4.
4. Gelkoff René 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 242 00:00:37.9 6.
5. Kotlán Viktor 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 157 00:00:39.7 8.
6. Aaron Pazdirek Marek 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 219 00:00:43.7 11.
7. Karban Adam Lelekovice 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 139 00:00:47.9 16.
8. Hons Jan 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 227 00:00:51.2 18.
9. Elicer Jakub Měnín 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 53 00:00:51.9 19.
10. Toman Max 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 111 00:00:58.9 21.
11. Elicer Janek Měnín 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 54 00:00:59.9 22.
12. Kotlán David 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 50 00:01:06.9 25.

100m - Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hanáková Kristýna 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 240 00:00:35.7 2.
2. Lapčíková Lilien 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 159 00:00:36.9 5.
3. Janáčková Anežka 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 232 00:00:39.1 7.
4. Pavlíková Olndřiška 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 236 00:00:40.9 9.
5. Menšíková Ema BC U Křížku 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 100 00:00:41.1 10.
6. Smejkalová Sára 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 47 00:00:43.9 12.
7. Pennell Leonora 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 136 00:00:44.1 13.
8. Chaloupková Kateřina 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 238 00:00:46.2 14.
9. Karolová Beáta Odry 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 78 00:00:46.5 15.
10. Špejzlová Antonie 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 164 00:00:49.7 17.
11. Vlčková Simonka 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 162 00:00:55.9 20.
12. Urbanová Karolína 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 62 00:01:04.9 23.
13. Mazalová Bára Brno 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 29 00:01:05.2 24.

300m - Mini M 2010–2011 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mičánek Jakub 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 202 00:01:22.2 1.
2. Pavlas Michal 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 230 00:01:24.2 2.
3. Kříž Vojtěch Atletika SK Přerov 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 215 00:01:24.4 3.
4. Krov Tadeáš 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 222 00:01:26.2 4.
5. Svoboda Luke 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 45 00:01:29.4 5.
6. Světínský Jáchym 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 42 00:01:39.2 12.
7. Krejčík Kryštof AHA Vyškov 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 209 00:01:39.7 13.
8. Bráza Filip SK Hostivař 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 27 00:01:40.9 16.
9. Mahdal David 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 133 00:01:43.4 18.
10. Hořava Oskar 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 239 00:01:47.2 19.
11. Chaloupka Jan 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 237 00:01:51.9 20.
12. Zigo Ivan 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 172 00:01:52.2 21.
13. Kučera Vojtěch 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 204 00:01:56.7 22.

300m - Mini Z 2010–2011 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dobešová Veronika AC Moravská Slavia Brno 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 150 00:01:29.9 6.
2. Spejzlova Alice 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 86 00:01:34.2 7.
3. Kubátová Ema 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 175 00:01:34.6 8.
4. Uhříková Karolína ŠAK Židlochovice 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 32 00:01:36.7 9.
5. Sedláčková Eliška Herršpičáci 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 144 00:01:36.9 10.
6. Kubátová Běta 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 176 00:01:37.7 11.
7. Lanžhotská Laura 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 49 00:01:39.9 14.
8. Spejzlova Anna 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 85 00:01:40.2 15.
9. Sedláčková Zuzana Herršpičáci 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 143 00:01:41.2 17.
10. Jedličková Aneta 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 178 00:02:03.2 23.
11. Zezulová Luisa 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 224 00:02:03.4 24.

600m - Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sotona Filip Rychlí šneci 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 37 00:02:37.2 2.
2. Brada Adam 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 420 00:02:48.4 5.
3. Kříž Antonín Atletika SK Přerov 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 217 00:02:52.2 7.
4. Mareš Jan 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 211 00:02:52.9 8.
5. Bráza Jim SK Hostivař 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 25 00:02:56.7 10.
6. Janáček Matouš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 234 00:02:57.2 11.
7. Kovařík Dominik 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 41 00:02:57.2 12.
8. Huryta Mikuláš BC U Křížku 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 107 00:03:00.4 13.
9. Skoupý Jan 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 74 00:03:04.2 15.
10. Heřman Jakub 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 235 00:03:12.5 20.
11. Pavlas Matyáš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 231 00:03:13.9 21.
12. Gelkoff Jan 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 243 00:03:17.2 24.
13. Mareš Vojtěch 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 210 00:03:18.2 25.
14. Voda Daniel 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 241 00:03:40.4 31.

600m - Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mičánková Anna 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 201 00:03:08.2 18.
2. Uhříková Barbora ŠAK Židlochovice 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 33 00:03:14.5 23.
3. Dobešová Petra 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 149 00:03:18.4 26.
4. Sarah Kucková Amelia 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 174 00:03:20.2 28.
5. Franklová Magdalena 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 213 00:03:39.7 29.
6. Sedláčková Kateřina Herršpičáci 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 142 00:03:40.2 30.
7. Vlková Nela 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 165 00:03:50.9 33.

600m - St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Karola David Sk Hranice 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 79 00:02:36.7 1.
2. Kučera Michal 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 206 00:02:48.2 4.
3. Vlk Jakub 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 166 00:02:49.2 6.
4. Florec Ondřej 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 179 00:02:56.2 9.
5. Kovařík Martin 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 40 00:03:01.2 14.

600m - St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dobešová Pavlína AC Moravská Slavia Brno 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 148 00:02:37.7 3.
2. Vlková Alice 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 167 00:03:05.4 16.
3. Novotná Michaela MP3 Novásci 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 91 00:03:06.7 17.
4. Fialová Veronika 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 171 00:03:09.5 19.
5. Dlouhá Nela SK Druhý dech 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 161 00:03:14.4 22.
6. Sotonová Šárka Rychlí šneci 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 39 00:03:19.7 27.
7. Mahdalová Nicol 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 132 00:03:46.4 32.

1200m - Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krov David 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 221 00:04:39.7 3.

1200m - Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Franklová Alžběta 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 212 00:05:52.5 7.
2. Kučerová Adéla 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 207 00:07:11.5 8.
3. Slámová Eliška 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 208 00:07:11.7 9.

1200m - St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šulc Matěj AC Moravský Krumlov 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 229 00:04:23.7 1.
2. Novotný ml. Petr MP3 Novásci 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 92 00:04:25.0 2.
3. Klobušický Michal 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 110 00:05:19.7 5.

1200m - St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klobušická Lucie 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 109 00:04:43.0 4.
2. Najmanová Marcela 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 244 00:05:21.0 6.

5km - Muži do 18 let (1999+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stanovský Jiří 5km Muži do 18 let (1999+) 247 00:22:52.4 6.
2. Novotný ml. Petr MP3 Novásci 5km Muži do 18 let (1999+) 1093 00:24:45.1 15.
3. Kučera Michal 5km Muži do 18 let (1999+) 1206 00:29:03.9 35.
4. Najman František 5km Muži do 18 let (1999+) 1021 00:31:01.6 47.
5. Zigo Matej 5km Muži do 18 let (1999+) 1170 00:31:21.6 49.

5km - Ženy do 18 let (1999+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotná Tereza 5km Ženy do 18 let (1999+) 1123 00:25:21.4 19.
2. Menšíková Ester BC U Křížku 5km Ženy do 18 let (1999+) 1102 00:33:30.6 55.
3. Menšíková Sára BC U Křížku 5km Ženy do 18 let (1999+) 1101 00:40:46.6 75.

5km - Muži 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svoboda Ondřej 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 46 00:20:59.6 3.
2. Grau Jakub Postřelmov 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 124 00:23:54.6 10.
3. Kučera Jan 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 203 00:24:36.6 14.
4. Houserek Tomáš 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 56 00:24:50.9 16.
5. Stiska Petr 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 223 00:26:07.1 23.
6. Šuhajda Libor 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 80 00:27:44.6 30.
7. Adamčík Jan 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 249 00:28:39.4 34.

5km - Ženy 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Franklova Dita Atletika Človíček 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 10 00:25:38.1 21.
2. Zezulová Lucie 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 225 00:26:17.4 25.
3. Karbanová Markéta Rungo pro ženy 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 137 00:28:09.1 31.
4. Florecová Romana 450 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 177 00:28:29.4 32.
5. Martínková Andrea 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 70 00:31:35.4 50.
6. Kučerová Kateřina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 205 00:32:09.4 53.
7. Čásenská Helena 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 3 00:34:05.1 57.
8. Sedláčková Lucie Herršpičáci 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 140 00:34:43.6 61.
9. Vlčková Miluše 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 163 00:34:56.6 63.
10. Kučerová Lenka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 82 00:37:31.9 68.
11. Antošová Lucie 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 69 00:38:16.4 71.
12. Mazalová Lucie Brno 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 28 00:38:43.4 72.

5km - Muži 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brada Ondřej 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 333 00:19:42.6 1.
2. Zezula Filip 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 226 00:21:21.1 4.
3. Pazdírek Marcus COOS RUNNERS 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 220 00:22:47.4 5.
4. Sotona Martin Rychlí šneci 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 6 00:22:55.6 7.
5. Bárta Radek Bártíci Velké Pavlovice 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 12 00:24:21.4 12.
6. Tichý Martin SK Malešov 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 126 00:24:22.4 13.
7. Uhřík Jaromír 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 90 00:25:18.9 18.
8. Kříž Radim 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 216 00:25:53.6 22.
9. Novotný st. Petr MP3 Novásci 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 117 00:26:13.1 24.
10. Kovařík Petr Brno-Bystrc 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 38 00:26:31.9 27.
11. Kovařík Daniel 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 129 00:27:13.9 29.
12. Dlouhý Ivo SK Druhý dech 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 160 00:29:12.9 36.
13. Nejezchleb Petr BC U Křížku 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 104 00:30:08.4 42.
14. Najman František 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 245 00:30:37.9 45.
15. Spejzl Ludek 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 87 00:31:10.1 48.
16. Sigmund Milan Běžci Břeclav 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 181 00:31:56.4 52.
17. Skoupý Pavel 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 73 00:32:27.9 54.
18. Menšík Ivo BC U Křížku 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 99 00:33:30.9 56.
19. Špejzl Petr 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 180 00:34:29.4 60.
20. Huryta Ladislav BC U Křížku 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 105 00:37:08.4 67.

5km - Ženy 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotná Petra MP3 Novásci 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 94 00:24:56.1 17.
2. Fialová Kateřina Zbýšov 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 95 00:28:31.9 33.
3. Novotná Renata 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 121 00:29:14.6 37.
4. Bártová Karolína Bártíci Velké Pavlovice 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 13 00:29:25.6 39.
5. Hojovcová Hana Veverské Knínice 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 246 00:29:48.4 41.
6. Konečná Jarmila Tovačov 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 173 00:30:27.6 44.
7. Najmanová Marcela 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 19 00:31:38.9 51.
8. Dlouhá Adriana SK Druhý dech 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 34 00:34:16.6 59.
9. Hurytová Marcela BC U Křížku 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 106 00:37:06.9 66.
10. Slavíčková Šárka 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 127 00:39:11.6 73.
11. Menšíková Andrea BC U Křížku 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 98 00:40:46.1 74.
12. Brázová Jitka Taximatka 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 17 00:43:43.6 76.

5km - Muži 1958 - 1967, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotný Roman 5km Muži 1958 - 1967, 50-59 122 00:25:26.4 20.
2. Kosztyu Peter Haná Prostějov 5km Muži 1958 - 1967, 50-59 116 00:26:25.1 26.

5km - Ženy 1958 - 1967, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Trnková Petra Geis CZ 5km Ženy 1958 - 1967, 50-59 66 00:30:43.9 46.

5km - Muži 1957-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kališ Přemysl TJ Znojmo 5km Muži 1957-, 60+ 8 00:27:05.4 28.
2. Suk Petr 5km Muži 1957-, 60+ 158 00:29:17.6 38.

5km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stanovský Jakub 5km Muži 19-29let 248 00:19:48.9 2.
2. Šafařík Pavel JC Team 5km Muži 19-29let 218 00:23:47.6 9.
3. Niesner Tibor Nevidím a běhám 5km Muži 19-29let 214 00:34:54.4 62.

5km - Ženy 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šenková Klára 5km Ženy 19-29let 184 00:22:57.6 8.
2. Lukešová Petra 5km Ženy 19-29let 145 00:24:17.6 11.
3. Skřičková Martina 5km Ženy 19-29let 58 00:29:29.1 40.
4. Trnková Petra ČVUT Praha 5km Ženy 19-29let 65 00:30:19.6 43.
5. Skřičková Lucie 5km Ženy 19-29let 59 00:34:05.4 58.
6. Navrátilová Martina 5km Ženy 19-29let 77 00:35:04.6 64.
7. Šíblová Kamila 5km Ženy 19-29let 113 00:35:11.1 65.
8. Vansová Barbora 5km Ženy 19-29let 112 00:37:32.4 69.
9. Piechová Sandra 5km Ženy 19-29let 183 00:38:08.9 70.

15km - Muži 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. David Chvastek 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 263 01:09:08.2 1.
2. Světínský Jiří 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 43 01:16:59.6 10.
3. Slezák Martin Běžecký klub Brno 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 197 01:17:12.7 12.
4. Dočkal Roman SRTG Olomouc 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 185 01:20:10.7 14.
5. Jakuba Petr 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 2 01:20:11.3 15.
6. Ondrus Jan Javorník nad Veličkou 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 152 01:22:01.6 16.
7. Horák Petr 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 188 01:24:15.0 17.
8. Krška Martin SK Špilberk Brno 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 83 01:29:22.1 22.
9. Roháč Pavel 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 186 01:36:33.1 28.
10. Bosák Daniel 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 200 01:37:01.1 29.
11. Eichler Michal 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 76 01:38:30.6 32.
12. Machatý Radek Železní Draci Chrudim 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 11 01:38:50.6 34.
13. Nejezchleb Ondřej 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 196 01:46:51.9 44.
14. Dashkevich Dzmitry Litomysl 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 153 01:48:20.6 46.

15km - Ženy 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vejrostová Hana 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 198 01:15:08.7 6.
2. Coufalová Radka 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 192 01:25:11.7 18.
3. Ježková Jitka 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 194 01:37:27.6 31.
4. Janáčková Vlaďka 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 233 01:38:55.9 35.
5. Sotonová Jitka Rychlí šneci 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 5 01:39:29.6 36.
6. Ubrová Veronika 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 195 01:40:40.4 37.
7. Novotná Jana Běžecký klub České spořitelny 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 151 01:46:10.6 43.
8. Rádlová Kateřina 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 252 01:47:39.9 45.
9. Kučerová Lucie 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 68 01:49:20.9 48.
10. Mahdalová Veronika 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 130 02:15:26.9 57.

15km - Muži 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kučera Michal 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 88 01:10:18.3 2.
2. Elicer David Měnín 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 52 01:12:08.7 4.
3. Belohoubek Petr 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 250 01:13:47.2 5.
4. Kropáček Jaroslav Brno 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 14 01:16:34.5 7.
5. Trejtnar Michal 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 67 01:16:44.3 8.
6. Bednář Zbyněk 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 193 01:16:51.7 9.
7. Zigo Branislav 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 169 01:17:08.7 11.
8. Vrána Filip 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 264 01:19:11.7 13.
9. Mach Martin 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 187 01:26:40.6 19.
10. Schuster Jan BK Horní Hynčina 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 108 01:32:42.9 24.
11. Bráza Jirka LAIC 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 18 01:35:32.9 25.
12. Kraváček Petr Brno 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 103 01:37:05.9 30.
13. Glotov Alexander 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 119 01:44:01.4 39.
14. Šavrňák Martin 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 97 01:45:05.4 41.
15. Kocich Pavel 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 182 01:45:10.1 42.
16. Jež Martin 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 199 01:49:53.4 50.

15km - Ženy 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Uhříková Gabriela 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 31 01:28:03.6 20.
2. Váňová Zuzana 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 155 01:35:37.6 26.
3. Weisová Monika Báječné ženy v běhu 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 156 01:43:04.6 38.
4. Kyprá Alena 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 115 01:53:22.7 51.

15km - Muži 1958 - 1967, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Trnka Jiří 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 64 01:28:38.4 21.
2. Starý Petr 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 190 01:38:46.9 33.
3. Biel Dan 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 253 01:55:37.2 53.

15km - Ženy 1958 - 1967, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Haluzová Alena 15km Ženy 1958 - 1967, 50-59 51 01:48:37.9 47.
2. Brabcová Lenka Rabbits Znojmo 15km Ženy 1958 - 1967, 50-59 114 01:53:22.9 52.

15km - Muži 1957-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kališ Jaroslav Schachermayer Praha 15km Muži 1957-, 60+ 134 01:44:01.7 40.
2. Krofta Jiří Liga 100 Praha 15km Muži 1957-, 60+ 4 01:55:53.9 54.

15km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Olbert Jan Brno 15km Muži 19-29let 120 01:10:29.7 3.
2. Ingr Jakub 15km Muži 19-29let 84 01:35:46.6 27.
3. Navara Tomáš SRTG Šumperk 15km Muži 19-29let 128 02:07:10.4 56.

15km - Ženy 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nováková Vanda Extra Brno 15km Ženy 19-29let 251 01:31:07.6 23.
2. Michalčáková Anna Mostkov 15km Ženy 19-29let 118 01:49:52.6 49.
3. Vlčnovská Nela 15km Ženy 19-29let 131 02:03:06.2 55.