Výsledky závodu

Běžíme na hrad - Točník

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 20.05.2017



100m - Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kuchta Jakub sc start karlovy vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 54 00:00:24.0 1.
2. Svatoš Petr 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 369 00:00:27.0 6.
3. Zajíček Adam 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 372 00:00:27.8 7.
4. Paták David 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 278 00:00:28.0 8.
5. Bulant Jáchym 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 302 00:00:29.3 11.
6. Zajíček Kryštof 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 373 00:00:31.8 13.
7. Balvín Patrik 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 377 00:00:35.3 21.
8. Uxa Lucas 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 293 00:00:37.3 27.
9. Fridrich Daniel 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 374 00:00:37.8 28.
10. Mikuláštík Filip Barrandov 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 153 00:00:39.8 29.
11. Zima Ondřej Všeradice 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 292 00:00:40.3 31.
12. Žežulka Michael 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 270 00:00:40.5 32.
13. Zimmermann Jan Postřelmov 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 103 00:00:40.6 33.
14. Pazdirek Marek 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 362 00:00:40.8 34.
15. Beneš Antonín 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 280 00:00:42.0 35.
16. Čížek Sebastian 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 355 00:00:42.3 36.
17. Oliver Kubáň Benjamín Mufloni Kunratice 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 166 00:00:42.5 37.
18. Bekera Kryštof 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 389 00:00:43.1 39.
19. Janásek David jakFIT 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 261 00:00:43.3 40.
20. Mikuláštík Vojtěch Barrandov 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 154 00:00:50.5 43.
21. Elicer Jakub Měnín 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 75 00:00:53.8 47.
22. Vait Sebastien 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 399 00:01:00.1 51.
23. Čížek Jiří 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 254 00:01:02.1 52.
24. Plachý Tobiáš 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 395 00:01:03.0 53.
25. Kruba Jaroslav 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 308 00:01:19.1 54.
26. Brezina Richard Atletika Clovicek - Sokol Vysocany 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 390 00:06:50.8 55.

100m - Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bezrouková Alžběta 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 265 00:00:24.6 2.
2. Votavová Kristýna 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 382 00:00:24.8 3.
3. Sadílková Anežka 3 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 117 00:00:25.5 4.
4. Míková Viktorie Hýskov 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 264 00:00:26.8 5.
5. Šindelová Tereza 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 376 00:00:28.1 9.
6. Vokáčová Ester Atletika Človíček 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 295 00:00:28.8 10.
7. Styblova Veronika 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 82 00:00:31.1 12.
8. Hercíková Veronika Benátky nad Jizerou 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 79 00:00:32.6 14.
9. Joklíková Nela 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 354 00:00:33.1 15.
10. Štěrbáková Barbora 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 238 00:00:33.3 16.
11. Hodačová Dominika Králův Dvůr 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 174 00:00:33.6 17.
12. Blažková Amálka 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 283 00:00:33.8 18.
13. Řechtáčková Ema 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 284 00:00:34.3 19.
14. Suchá Barbora 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 350 00:00:35.0 20.
15. Texlová Adéla 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 300 00:00:35.6 22.
16. Pekárková Karolína 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 269 00:00:36.1 23.
17. Osladilová Sárinka 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 288 00:00:36.6 24.
18. Vlachova Veronika 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 84 00:00:36.7 25.
19. Rejmanová Karolína 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 365 00:00:36.8 26.
20. Kebrlová Nela 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 304 00:00:39.8 30.
21. Vaitová Sofie 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 397 00:00:42.6 38.
22. Vokáčová Julie Atletika Človíček 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 296 00:00:45.3 41.
23. Cviklová Tereza 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 234 00:00:45.8 42.
24. Špejzlová Antonie 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 297 00:00:51.8 44.
25. Brezinova Sofia 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 391 00:00:52.1 45.
26. Čížková Valérie 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 255 00:00:52.8 46.
27. Sadílková Magdaléna 3 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 118 00:00:54.8 48.
28. Terezie Kořínková Korateam 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 309 00:00:56.1 49.
29. Kořínková Natálie Korateam 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 66 00:00:56.6 50.
30. Dobrotuková Barbora 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 371 00:52:09.4 56.

300m - Mini M 2010–2011 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kříž Vojtěch SK Přerov 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 357 00:01:15.1 1.
2. Huml Filip 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 305 00:01:21.9 3.
3. Koten Jan 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 159 00:01:23.3 5.
4. Osladil Mireček 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 289 00:01:27.1 7.
5. Styblo Daniel skola Plzen Bozkov 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 81 00:01:27.3 8.
6. Fučík Vojtěch 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 240 00:01:28.3 11.
7. Brada Jakub 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 500 00:01:33.1 13.
8. Suchý David 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 381 00:01:34.1 15.
9. Václav Nižňan 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 262 00:01:34.1 16.
10. Galanský Jan Plzeň 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 165 00:01:41.1 24.
11. Štryncl Petr 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 287 00:01:41.3 25.
12. Janásek Marek jakFIT 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 260 00:01:42.6 26.
13. Bína Michal 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 370 00:01:44.1 28.
14. Kebrle Adámek 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 253 00:01:44.3 29.
15. Štěrbák Martin 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 237 00:01:47.8 30.
16. Brada Michal 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 444 00:01:53.3 33.
17. Anděl Adam 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 276 00:02:00.3 39.
18. Vait Daniel 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 398 00:02:18.3 40.
19. Tošner Matyáš MŠ Útulná 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 252 00:02:20.8 41.

300m - Mini Z 2010–2011 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tumová Dominika 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 402 00:01:20.1 2.
2. Gregovská Adéla Střela Žebrák 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 385 00:01:23.3 4.
3. Tumová Simona 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 401 00:01:24.6 6.
4. Pekárková Kateřina 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 268 00:01:27.8 9.
5. Votavová Adéla 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 383 00:01:28.3 10.
6. Granátová Zuzana 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 379 00:01:30.8 12.
7. I Nováková Anna 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 242 00:01:33.6 14.
8. Zimmermannová Natálie Postřelmov 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 104 00:01:35.3 17.
9. Heisová Agáta 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 187 00:01:37.3 18.
10. Vokáčová Sofie AC Sparta Praha 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 294 00:01:38.3 19.
11. Špejzlova Alice 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 285 00:01:38.8 20.
12. Zinduková Tereza 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 364 00:01:39.3 21.
13. Špejzlova Anna 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 134 00:01:40.6 22.
14. Benešová Aneta 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 279 00:01:40.6 23.
15. Vodička Ela 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 113 00:01:44.1 27.
16. Pivoňková Nikola 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 257 00:01:51.6 31.
17. Turková Daniela 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 226 00:01:52.8 32.
18. Lusik Ella 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 245 00:01:53.8 34.
19. Martínková Jessica DD Lety 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 244 00:01:54.3 35.
20. Tuláčková Žaneta 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 107 00:01:54.8 36.
21. Plachá Natálie 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 396 00:01:55.6 37.
22. Schmiedová Magdaléna 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 363 00:01:59.1 38.
23. Kadlecová Jolana 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 299 00:11:24.6 42.

600m - Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sotona Filip Rychlí šneci 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 267 00:02:28.9 5.
2. Tuma Jonáš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 400 00:02:37.8 12.
3. Kříž Antonín SK Přerov 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 356 00:02:39.6 14.
4. Brada Adam 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 333 00:02:40.1 15.
5. Bráza Jim SK Hostivař 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 124 00:02:50.6 21.
6. Slezák Dalibor 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 318 00:02:59.1 28.
7. Suchý Daniel 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 380 00:03:00.4 29.
8. Straka Martin 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 35 00:03:02.8 33.
9. Heis Jáchym 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 188 00:03:03.7 34.
10. Kadlec Adam 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 322 00:03:03.8 35.
11. Sobotka Richard 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 313 00:03:25.1 44.
12. Galanský Matyáš Plzeň 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 164 00:03:38.1 47.

600m - Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Humlová eliška 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 306 00:02:35.6 10.
2. Bezrouková Anna 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 266 00:02:55.6 24.
3. Granátová Kesia 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 378 00:02:57.6 27.
4. Patáková tereza 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 277 00:03:00.8 30.
5. Fistrová Eliška Střela Žebrák 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 393 00:03:09.6 37.
6. Hodačová Natálie Loko Beroun 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 173 00:03:10.4 38.
7. Kadlecová Ema 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 298 00:03:13.1 39.
8. Culková Lucie 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 259 00:03:15.6 40.
9. Tošnerová Veronika ZŠ Nad Vodovodem/Praha 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 251 00:03:15.6 41.
10. Hnaťuková Tereza 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 243 00:03:18.1 42.
11. Kondášová Diana DD Lety 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 247 00:03:24.1 43.
12. Straková Vendula 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 36 00:03:28.6 45.
13. Franklová Magdalena 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 394 00:03:28.8 46.
14. Fuchsová Gabriela DD Lety 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 246 00:03:46.3 48.
15. Šulajová Adélka 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 203 00:04:08.3 49.
16. Tenkrát ml. Josef 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 312 00:04:27.4 50.

600m - St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čepek Martin Dukla Praha 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 352 00:02:24.8 3.
2. Zitko Jan SK Jeseniova Praha 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 353 00:02:27.1 4.
3. Láska Lukáš 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 209 00:02:29.4 6.
4. Buš Maxmilián SOS DV 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 34 00:02:50.8 22.

600m - St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šebrlová Kateřina 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 405 00:02:21.8 1.
2. Míková Barbora Loko Beroun 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 263 00:02:23.1 2.
3. Tereza Valachova Lucie TJ Lokomotiva Beroun 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 409 00:02:32.1 7.
4. Benešová Veronika 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 310 00:02:35.4 9.
5. Bušová Tereza SOS DV 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 32 00:02:37.1 11.
6. Švarcová tereza střela žebrák 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 177 00:02:38.9 13.
7. Jakoubková Lucie 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 407 00:02:43.4 19.
8. Zimova Kateřina Všeradice 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 291 00:02:47.4 20.
9. Boučková tereza 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 273 00:02:52.9 23.
10. Franklová Alžběta Atletika Sparta 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 315 00:02:55.6 25.
11. Marešová Tereza 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 386 00:02:56.4 26.
12. Sotonová Šárka Rychlí šneci 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 73 00:03:01.4 31.
13. Holan Jessica 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 76 00:03:02.1 32.

600m - St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 2. start

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kučera Michal 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 2. start 303 00:02:34.4 8.
2. Šindel Jakubg 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 2. start 272 00:02:40.9 16.
3. Najman František 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 2. start 141 00:02:41.1 17.
4. Huml Jan 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 2. start 307 00:02:41.9 18.
5. Kára Martin 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 2. start 375 00:03:06.1 36.

1200m - Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svoboda Lukáš 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 388 00:04:06.1 7.
2. Košťák Lukáš 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 248 00:04:16.9 11.

1200m - Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Smetanová Aneta TJ Loko Beroun 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 90 00:04:06.5 8.
2. Krubová Natálie 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 317 00:04:06.6 9.
3. Marešová Anna 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 387 00:04:11.9 10.
4. Svatošová Tereza ASK Slavie 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 366 00:04:39.4 12.
5. Culková Miriam 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 258 00:05:03.6 13.
6. Krubová Tereza 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 316 00:05:06.9 14.
7. Hlavatá Karolína Hradec Králové 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 191 00:05:07.4 15.
8. Bártová Zuzana Bártíci Velké Pavlovice 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 99 00:06:34.1 16.

1200m - St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kalvoda Ondra DD Lety 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 250 00:03:47.1 2.
2. Novotný ml. Petr MP3 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 198 00:03:55.4 3.
3. Tuček Roman DD Lety 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 249 00:03:57.1 4.
4. Buš Adam SOS dětské vesničky 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 33 00:04:01.1 5.

1200m - St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zvolánková Lucie 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 314 00:03:40.4 1.
2. Vokáčová Magda 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 410 00:04:03.6 6.

5km - Muži do 18 let (1999+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vandrovec Václav Best4Run tým 5km Muži do 18 let (1999+) 210 00:20:58.7 1.
2. Smetana Michal AFK Loděnice 5km Muži do 18 let (1999+) 88 00:25:08.4 4.
3. Novotný ml. Petr MP3 5km Muži do 18 let (1999+) 200 00:27:41.6 13.
4. Zitko Jan SK Jeseniova Praha 5km Muži do 18 let (1999+) 423 00:33:13.6 38.
5. Šilhánek Martin 5km Muži do 18 let (1999+) 282 00:34:05.7 45.
6. Najman František 5km Muži do 18 let (1999+) 21 00:36:18.5 59.
7. Tráva Adam 5km Muži do 18 let (1999+) 412 00:37:48.3 72.

5km - Ženy do 18 let (1999+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svobodová Tereza Spartak Praha 4 5km Ženy do 18 let (1999+) 122 00:27:47.1 15.
2. Krubová Natálie 5km Ženy do 18 let (1999+) 339 00:30:26.6 28.
3. Svatošová Tereza ASk Slavie 5km Ženy do 18 let (1999+) 367 00:36:34.5 62.
4. Zimová Kateřina 5km Ženy do 18 let (1999+) 338 00:38:05.5 77.
5. Lešnerová Veronika 5km Ženy do 18 let (1999+) 44 00:39:20.2 88.
6. Hanáková Viktorie 5km Ženy do 18 let (1999+) 360 00:44:40.3 114.
7. Pavlíková Nikol 5km Ženy do 18 let (1999+) 175 00:48:40.5 125.
8. Zemánková Žofie 5km Ženy do 18 let (1999+) 176 00:48:40.6 126.

5km - Muži 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dolhý Jiří Luzna 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 129 00:26:42.4 8.
2. vrzala tomáš agromex 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 225 00:30:15.2 26.
3. Galanský Radek 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 163 00:34:14.0 47.
4. Dědič Jan Magdalena 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 330 00:36:53.7 65.
5. Kubáň Michal Mufloni Kunratice 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 167 00:38:28.1 82.

5km - Ženy 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nižňanová Kateřina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 135 00:28:31.8 19.
2. Krásová Kateřina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 39 00:29:32.0 23.
3. Szabová Klára 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 335 00:29:50.5 25.
4. Hocká Jana 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 228 00:30:18.0 27.
5. Franklova Dita Atletika Človíček 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 10 00:31:58.0 33.
6. Zimova Hana Všeradice 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 290 00:32:34.5 36.
7. Kršíková Marie 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 392 00:33:20.6 39.
8. Zeman Klára 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 37 00:34:51.5 48.
9. Heisová Soňa 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 186 00:35:27.5 51.
10. Hrachová Jitka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 214 00:35:42.1 54.
11. Adamová Lenka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 94 00:35:56.5 57.
12. Kováčová Zuzana Báječní v běhu 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 213 00:36:41.8 63.
13. Nedvědová Tereza 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 62 00:37:59.7 74.
14. Ilášová Michala 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 201 00:38:11.5 79.
15. Pýchová Michaela 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 127 00:38:20.0 80.
16. Kropáčová Ivana M&M reality Hořovice 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 212 00:39:00.0 85.
17. Slabá Magdaléna 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 320 00:39:45.8 93.
18. Tošnerová Pavlína holky ze Strašnic 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 87 00:40:01.5 96.
19. Vokáčová Lenka IK-sportuj 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 193 00:40:25.5 97.
20. Kvačková Adéla 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 421 00:41:52.6 103.
21. Čásenská Helena 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 3 00:41:54.7 104.
22. Danová Abrahama Magdalena o.p.s. 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 329 00:42:06.5 106.
23. Zágnerová Petra Žebrák 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 69 00:42:10.0 107.
24. Lásková Kateřina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 208 00:43:34.6 112.
25. Pivoňková Petra 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 256 00:45:10.6 116.
26. Janečková Martina HB 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 45 00:45:34.8 117.
27. Boučková Helena 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 275 00:46:37.0 120.
28. Lodrová Růžena Hořovice 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 60 00:47:09.2 121.
29. Chasáková Radka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 418 00:47:09.6 122.

5km - Muži 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kruba Jaroslav 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 340 00:25:02.0 3.
2. Šebrle Roman 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 406 00:26:38.7 7.
3. Hanák Michal 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 358 00:26:45.9 9.
4. Pazdirek Marcus COOS RUNNERS 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 361 00:27:02.2 11.
5. Kolář Jindřich 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 419 00:27:29.8 12.
6. Canini Jiří Postoloprty 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 101 00:27:45.7 14.
7. Kadlec Jiří 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 194 00:28:10.0 16.
8. Bárta Radek Bártíci Velké Pavlovice 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 12 00:28:28.7 17.
9. Matějka Martin 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 168 00:28:31.0 18.
10. Sotona Martin Rychlí šneci 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 6 00:29:31.5 22.
11. Beneš Jiří 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 137 00:30:43.0 29.
12. Valeš Ondřej Karavana Otužilců 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 227 00:32:32.6 35.
13. Kořán Jiří 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 52 00:33:40.0 41.
14. Špejzl Luděk 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 132 00:37:34.0 71.
15. Šindel Petr 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 271 00:40:52.3 99.
16. Mikuláštík Karel Barrandov 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 152 00:42:43.0 110.
17. Culek Jiří 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 41 00:43:31.6 111.
18. Bernášek Michal 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 158 00:49:23.1 128.

5km - Ženy 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Urbanová Martina 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 384 00:28:40.1 20.
2. Novotná Petra MP3 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 197 00:29:40.2 24.
3. Smetanová Monika 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 89 00:30:55.3 30.
4. Galanská Radka Plzeň 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 162 00:33:24.6 40.
5. Bártová Karolína Bártíci Velké Pavlovice 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 13 00:33:42.1 42.
6. Pekárková Jana 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 86 00:33:51.3 44.
7. Šalátová Jindra SOS dětské vesničky 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 323 00:34:53.5 49.
8. Kmentová Olga 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 342 00:35:35.2 53.
9. Najmanová Marcela 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 19 00:36:23.0 60.
10. Holmanová Aja Radost 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 156 00:36:44.8 64.
11. Konvalinová Milada 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 411 00:37:18.5 68.
12. Fučíková Petra 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 241 00:37:19.6 69.
13. Hercíková Jana Rungo pro ženy 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 78 00:37:28.5 70.
14. Šindelová Šárka 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 416 00:37:59.8 75.
15. Sobotkova Naděžda 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 274 00:38:02.7 76.
16. Gabriela Šimková 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 31 00:38:24.5 81.
17. cinova anna 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 404 00:39:49.5 94.
18. Barochovská Andrea SVVAT 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 341 00:39:54.0 95.
19. Hanáková Petra 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 359 00:40:41.6 98.
20. Hrdličková Lucie 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 149 00:41:46.7 101.
21. Pertlová Martina 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 420 00:41:52.2 102.
22. Hlavatá Veronika Hradec Králové 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 189 00:42:00.0 105.
23. Svatošová Markéta 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 368 00:42:37.2 108.
24. Caniniová Eva Postoloprty 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 102 00:43:38.1 113.
25. Váchová Jana 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 145 00:45:58.0 119.
26. Bernášková Barbora 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 157 00:49:22.7 127.

5km - Muži 1958 - 1967, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Domin Roman 5km Muži 1958 - 1967, 50-59 106 00:29:02.3 21.

5km - Ženy 1958 - 1967, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vlachova Renata 5km Ženy 1958 - 1967, 50-59 83 00:36:30.3 61.
2. Dolhá Radka 5km Ženy 1958 - 1967, 50-59 324 00:45:51.5 118.

5km - Muži 1957-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kališ Přemysl TJ Znojmo 5km Muži 1957-, 60+ 8 00:32:45.6 37.
2. Suk Petr 5km Muži 1957-, 60+ 417 00:37:17.6 67.

5km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čížek Jan SRTG Nové Strašecí 5km Muži 19-29let 171 00:24:34.4 2.
2. Valenta Lukáš 5km Muži 19-29let 422 00:25:20.7 5.
3. Tvrdý Aleš 5km Muži 19-29let 51 00:26:08.9 6.
4. Canini Marek Postoloprty 5km Muži 19-29let 100 00:26:51.2 10.
5. Neuhäusel Aleš 5km Muži 19-29let 236 00:31:49.7 32.
6. Rácz Ondřej Red Dragons Hořovice 5km Muži 19-29let 114 00:32:14.1 34.
7. Šlosar Lukáš Radost 5km Muži 19-29let 155 00:35:42.6 55.
8. Čermák Lukáš 5km Muži 19-29let 42 00:39:23.8 89.
9. Hakr Martin 5km Muži 19-29let 223 00:48:04.5 124.

5km - Ženy 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bezuchová Markéta Loko Beroun 5km Ženy 19-29let 67 00:31:38.5 31.
2. Fiedlerová Klára Korateam 5km Ženy 19-29let 65 00:33:46.6 43.
3. Řeřichová Lucie Báječné ženy v běhu 5km Ženy 19-29let 180 00:34:05.8 46.
4. Janů Tereza 5km Ženy 19-29let 337 00:35:13.2 50.
5. Neubauerová Kateřina 5km Ženy 19-29let 146 00:35:28.5 52.
6. Smržová Eliška 5km Ženy 19-29let 55 00:35:54.1 56.
7. Jelínková Eva 5km Ženy 19-29let 53 00:36:03.3 58.
8. Voláková Lucie Plzeň 5km Ženy 19-29let 108 00:37:07.8 66.
9. Šulajová Sandra 5km Ženy 19-29let 202 00:37:49.7 73.
10. Bielkova Jana 5km Ženy 19-29let 61 00:38:10.0 78.
11. Růžková Johanka Magdalena o.p.s. 5km Ženy 19-29let 327 00:38:28.3 83.
12. Vostracká Žaneta 5km Ženy 19-29let 205 00:38:34.5 84.
13. Melková Iveta 5km Ženy 19-29let 57 00:39:01.8 86.
14. Vystrčilová Lucie 5km Ženy 19-29let 68 00:39:08.7 87.
15. Šrámková Monika 5km Ženy 19-29let 325 00:39:31.2 90.
16. Svobodová Veronika Rozběháme Česko 5km Ženy 19-29let 27 00:39:35.6 91.
17. Kubištová Simona 5km Ženy 19-29let 128 00:39:45.5 92.
18. Petrášová Patricie 5km Ženy 19-29let 172 00:41:32.0 100.
19. Bradová Denisa 5km Ženy 19-29let 204 00:42:38.3 109.
20. Novotná Michaela 5km Ženy 19-29let 147 00:44:41.1 115.
21. Hakrová Ivana 5km Ženy 19-29let 224 00:48:04.5 123.

15km - Muži 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hofman Jiří 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 346 01:04:20.2 2.
2. Ondráček Zdeněk ES-Plzeň 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 91 01:09:35.9 7.
3. Kadlec Jan 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 219 01:11:08.4 8.
4. Schmied Martin 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 470 01:11:11.9 9.
5. zeman petr 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 119 01:11:24.7 10.
6. Tomášek Jan 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 348 01:12:11.2 11.
7. Hejna Pavel 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 215 01:14:07.7 14.
8. Kašík Josef 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 432 01:14:12.2 15.
9. Kadlec Jiří 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 468 01:15:12.9 17.
10. Jakuba Petr 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 2 01:15:23.4 19.
11. Mraček Lukáš Rpety 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 138 01:20:35.9 33.
12. Strachoň David 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 345 01:22:20.2 37.
13. Vokáč Tomáš 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 192 01:22:39.7 40.
14. Adam Petr 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 95 01:24:32.7 47.
15. Machatý Radek Železní Draci Chrudim 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 11 01:24:56.9 49.
16. Matoušek Jiří 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 321 01:25:37.5 51.
17. Anděl Miloš Všeradice 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 130 01:28:34.2 55.
18. Koutník Jiří 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 230 01:28:40.5 56.
19. Bulant Matěj 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 20 01:29:12.0 60.
20. Kovářík Michal MAGDALENA O.P.S 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 328 01:45:06.7 94.
21. Nemeth Marek Mufloni Kunratice 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 92 01:46:10.7 95.
22. Vaněk Roman 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 59 01:53:42.2 101.
23. Chodura Ondřej 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 23 01:58:10.0 104.

15km - Ženy 1978 - 1987, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hofmanová Markéta 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 344 01:15:11.7 16.
2. Hulinova Katerina 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 142 01:16:22.2 22.
3. Janovska Katerina NevrSportTeam 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 25 01:18:39.9 30.
4. Klegr Veneranda 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 161 01:23:51.7 45.
5. Vodička Tatiana BKČS 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 110 01:25:29.7 50.
6. Kadlecová Magda 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 218 01:27:34.7 54.
7. Winkelhoferová Dana 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 72 01:29:03.8 59.
8. Haurová Jaroslava 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 347 01:29:23.2 62.
9. Sotonová Jitka Rychlí šneci 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 5 01:29:42.7 64.
10. Huňková Kateřina 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 217 01:32:27.2 67.
11. Žežulková Lenka 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 80 01:33:32.5 68.
12. Raitrová Hana 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 56 01:37:59.0 76.
13. Wohlrabová Alexandra 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 229 01:38:06.0 77.
14. Sadílková Jana Kout 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 116 01:42:28.0 88.
15. Holubová Kristýna 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 332 01:48:50.7 97.
16. Kodickova Katerina 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 98 01:58:09.3 103.
  Holubová Růžena 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 334 DNF  

15km - Muži 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Elicer David Měnín 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 74 01:04:54.4 3.
2. Kučera Michal 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 70 01:05:51.4 4.
3. Kropáček Jaroslav Brno 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 14 01:09:12.4 6.
4. Vodička Jiří 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 111 01:15:23.2 18.
5. Šticha Kamil vinaři.cz 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 71 01:15:46.2 21.
6. Zimmermann Zdeněk Postřelmov 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 16 01:17:38.0 23.
7. Osladil Miroslav 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 471 01:17:43.9 24.
8. Granát Daniel Řepy 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 136 01:17:54.9 25.
9. Jirový František Magdalena o.p.s. 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 326 01:18:00.7 27.
10. Hrabák Karel SKI klub Žebrák 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 216 01:19:21.9 32.
11. Bráza Jirka LAIC 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 18 01:21:18.9 35.
12. Šťastný Michal Běhám pro radost 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 427 01:21:37.9 36.
13. Hodač Vladimír Králův Dvůr 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 281 01:22:20.9 38.
14. Fučík Petr 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 239 01:23:12.2 42.
15. Nenadál Petr HZ Sázava 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 22 01:23:20.7 43.
16. schuster jan 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 151 01:23:32.2 44.
17. Lukavský Simon 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 433 01:23:53.2 46.
18. Tenkrát Josef Běžec z Rosovic 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 311 01:26:23.4 52.
19. kukla martin SK TRUTNOV 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 126 01:26:57.9 53.
20. baran Richard praha 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 343 01:28:57.5 57.
21. Haur Pavel Plzeň 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 1 01:29:27.0 63.
22. Papp Josef Dobřejovice 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 29 01:30:54.7 66.
23. Skyrchuk Mykola 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 207 01:33:32.7 69.
24. Balson James Beroun 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 139 01:34:21.0 70.
25. Vandrovec René van Drack Klokan tým 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 211 01:37:08.0 73.
26. balšánek martin SK SKLEROTICI 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 125 01:37:48.7 74.
27. Urbanec Kuba STS CHvojkovice Brod 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 222 01:39:43.2 81.
28. Fejk Martin Magdalena o.p.s. 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 331 01:42:50.0 89.

15km - Ženy 1968 - 1977, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Holan Dita 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 7 01:08:43.9 5.
2. Punčochářová Dita Kerberos 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 425 01:21:06.2 34.
3. Šebová Jana Horizont 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 185 01:22:47.2 41.
4. Janečková Iva BKČS 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 115 01:37:55.0 75.
5. Urbancová Vendulka STS Chvojkovice Brod 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 221 01:39:43.2 80.
6. Hrabáková Markéta SKI klub Žebrák 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 220 01:42:18.2 87.
7. Dolejšová Milada 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 120 01:42:52.5 90.
8. Bedeková Štěpánka 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 428 01:48:19.5 96.
9. Škopová Štěpánka 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 28 01:53:08.5 100.
10. Vaňková Silvie 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 58 01:53:42.5 102.

15km - Muži 1958 - 1967, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gutwald Petr 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 429 01:29:03.7 58.
2. Koubek Vlastimil Třebíč 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 169 01:40:13.3 85.

15km - Ženy 1958 - 1967, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrubá Jana SV Stříbro 15km Ženy 1958 - 1967, 50-59 160 01:38:34.5 78.
2. Rojová Monika 15km Ženy 1958 - 1967, 50-59 415 01:52:54.0 98.

15km - Muži 1957-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krofta Jiří Liga 100 Praha 15km Muži 1957-, 60+ 4 01:39:16.0 79.
2. Říha Vladimír 15km Muži 1957-, 60+ 408 01:43:43.5 92.
3. Michler Petr Liga 100 Praha 15km Muži 1957-, 60+ 143 01:44:11.2 93.
4. Červenka Karel Hora Svaté Kateřiny 15km Muži 1957-, 60+ 30 01:52:54.2 99.

15km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jadlovský Ondřej 15km Muži 19-29let 426 01:03:38.4 1.
2. Moravec Michal Běžci z Černošic 15km Muži 19-29let 424 01:12:30.7 12.
3. Veselý Lukáš 15km Muži 19-29let 181 01:13:56.9 13.
4. Burian Jan 15km Muži 19-29let 336 01:15:40.9 20.
5. Růžička Ladislav 15km Muži 19-29let 431 01:17:59.2 26.
6. Behenský Jan Rozběháme Česko 15km Muži 19-29let 64 01:18:28.4 29.
7. Šimek David 15km Muži 19-29let 430 01:18:48.4 31.
8. Kahoun Jan Siemens 15km Muži 19-29let 182 01:22:29.9 39.
9. Kochánek Jakub Rakovník 15km Muži 19-29let 148 01:24:39.9 48.
10. Fiala Tomáš 15km Muži 19-29let 231 01:29:15.2 61.
12. Rosenbaum Lukáš 15km Muži 19-29let 170 01:40:12.7 84.

15km - Ženy 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Malá Tereza 15km Ženy 19-29let 121 01:18:16.2 28.
2. Routová Tereza 15km Ženy 19-29let 9 01:30:06.7 65.
3. Nováková Martina 15km Ženy 19-29let 235 01:35:12.0 71.
4. Šmídlová Monika 15km Ženy 19-29let 77 01:35:25.0 72.
5. Koubková Markéta 15km Ženy 19-29let 150 01:40:12.5 82.
6. Rojová Anna 15km Ženy 19-29let 414 01:41:42.0 86.
7. Skyrchuk Halina 15km Ženy 19-29let 206 01:42:55.0 91.