Výsledky závodu

fyzioRUN 2017

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 04.05.2017



4800m - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pokorný Honza Klinika RHB a TVL 4800m Muži 233 00:15:02.1 1.
2. Vokrouhlik Michal 4800m Muži 236 00:15:06.1 2.
3. Rektor Antonín Modřany 4800m Muži 224 00:15:55.4 3.
4. Jindra Adam TJ Stodůlky Praha 4800m Muži 218 00:16:02.9 4.
5. Bližňák Vojtěch TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4800m Muži 36 00:16:04.6 5.
6. Hanslian Filip Mountaintime Felt Aropec 4800m Muži 239 00:16:17.9 7.
7. Ruzek Ondrej 4800m Muži 216 00:16:39.6 8.
8. Zlámal Aleš 4800m Muži 128 00:16:50.4 9.
9. Šic Libor Spartak Praha 4 4800m Muži 66 00:16:56.1 10.
10. Kriz Petr 4800m Muži 234 00:17:00.4 11.
11. Teplan Marián 2LF UK 4800m Muži 29 00:17:10.4 12.
12. Šebl Ondřej trenovanibehu.cz 4800m Muži 219 00:17:17.4 13.
13. Kešner Adam 4800m Muži 207 00:17:38.4 16.
14. Obešlo Marek FN Motol 4800m Muži 44 00:17:44.9 17.
15. Vojtěch Adam 4800m Muži 20 00:17:45.9 18.
16. Kroupa Štěpán Hi Sport team 4800m Muži 148 00:17:52.9 19.
17. krátký Martin 4800m Muži 223 00:17:55.1 20.
18. Marko Matúš VRU Slapy 4800m Muži 31 00:17:56.9 21.
19. Chudomel Ondřej 4800m Muži 43 00:17:59.1 22.
20. Vácha Petr 4800m Muži 127 00:18:01.6 23.
21. Zeleny Matej 4800m Muži 235 00:18:02.9 24.
22. Makovnik Michal Fyz Malvazinky 4800m Muži 58 00:18:17.6 25.
23. Petrák Tomáš 4800m Muži 201 00:18:21.9 26.
24. Hochman Oliver 4800m Muži 248 00:18:26.6 27.
25. Plešek Kamil 4800m Muži 215 00:18:28.6 28.
26. Obešlo František 4800m Muži 74 00:18:29.4 29.
27. Jindra David 4800m Muži 166 00:18:56.4 30.
28. Bartoníček Jakub 4800m Muži 203 00:18:56.4 31.
29. Vávra Radomír 4800m Muži 212 00:19:11.6 33.
30. Lekeš Marek FN Motol 4800m Muži 3 00:19:14.1 34.
31. Jakoubek Vojtech 4800m Muži 227 00:19:16.9 36.
32. Cigánek Martin 4800m Muži 168 00:19:19.4 37.
33. Kučera Lukáš 4800m Muži 38 00:19:25.6 38.
34. Rada Petr 4800m Muži 107 00:19:29.4 39.
35. Cibulka Zdeněk 4800m Muži 142 00:19:30.9 40.
36. Klein Tomáš 4800m Muži 105 00:19:35.9 41.
37. Hylský Josef 4800m Muži 12 00:19:38.1 42.
38. Hudeček Vojtěch 4800m Muži 62 00:19:46.4 43.
39. Jandus Milan 4800m Muži 113 00:19:46.6 44.
40. Donát Vratislav Běžci Vackov 4800m Muži 24 00:19:53.9 45.
41. Seeman Pavel 4800m Muži 115 00:19:57.1 46.
42. Slabý Kryštof 4800m Muži 63 00:19:58.9 47.
43. Zelený Filip Bražecký mládenci 4800m Muži 51 00:20:02.4 48.
44. Alberti Richard X8 4800m Muži 61 00:20:23.6 50.
45. Zahálka Tomáš naBOSo 4800m Muži 4 00:20:33.4 52.
46. Exnar Petr Freebody bosoboty leguano 4800m Muži 46 00:20:33.6 53.
47. Šišma Martin 4800m Muži 230 00:20:50.1 54.
48. Šulc Daniel Zaběhnito 4800m Muži 232 00:20:55.4 55.
49. Novák Jakub 4800m Muži 70 00:20:57.0 57.
50. Kerr Duncan POWERbreathe 4800m Muži 27 00:20:59.8 58.
51. Míšek Jan 4800m Muži 109 00:21:07.9 59.
52. Veselý Daniel 4800m Muži 112 00:21:08.9 60.
53. Tuček Pavel Wings For Life 4800m Muži 10 00:21:27.1 61.
54. Chleborád Karel 4800m Muži 162 00:21:46.6 63.
55. Mencl Pavel 4800m Muži 221 00:21:50.6 64.
56. Sláma Miroslav FN Motol 4800m Muži 65 00:22:07.4 66.
57. Soldán Kryštof 4800m Muži 123 00:22:09.9 67.
58. Kaplan Jáchym 4800m Muži 121 00:22:25.1 70.
59. Pelc Tomáš 4800m Muži 134 00:22:32.9 73.
60. Jirout Tomáš Goalball club Perun 4800m Muži 130 00:22:44.1 78.
61. Zobal Ondřej 4800m Muži 161 00:22:53.6 83.
62. Kocur Tomáš 4800m Muži 110 00:23:27.9 87.
63. Štícha Michal 4800m Muži 240 00:23:35.9 89.
64. Lerch Ondřej 4800m Muži 131 00:23:41.9 90.
65. Hochman Petr 4800m Muži 247 00:23:56.9 92.
66. Manto Dorian 4800m Muži 170 00:23:59.6 96.
67. Janoušek Jiří 4800m Muži 7 00:23:59.9 97.
68. Janoušek Petr 4800m Muži 5 00:24:18.9 99.
69. Kahánek Ondřej 4800m Muži 140 00:25:06.6 103.
70. Soldán Jan 4800m Muži 108 00:25:15.1 104.
71. Sebestik Jaroslav Bohnice 4800m Muži 56 00:25:19.6 105.
72. Kalina Adam Lemra team 4800m Muži 244 00:25:23.9 106.
73. Koucký Jan 4800m Muži 205 00:25:26.9 107.
74. Eckschlager prof. MUDr. Tomáš Běhej se psem 4800m Muži 21 00:25:59.4 114.
75. Chrz Pepa FN Motol 4800m Muži 81 00:26:09.9 115.
76. Ištvánek Michal 4800m Muži 211 00:26:20.6 117.
77. Palaj Peter 4800m Muži 82 00:26:47.9 121.
78. Špůr Josef 4800m Muži 67 00:27:19.2 129.
79. Jiskra Marek 4800m Muži 14 00:27:20.6 130.
80. Martínek Josef 4800m Muži 229 00:27:36.4 133.
81. Pokorný Jan 4800m Muži 42 00:27:52.6 136.
82. Kubát David VRU Slapy 4800m Muži 33 00:28:22.4 139.
83. Žárský Martin 4800m Muži 147 00:28:23.9 140.
84. Sedliský Filip 4800m Muži 72 00:29:43.7 149.
85. Šedivý Michal SANANIM 4800m Muži 23 00:36:42.9 166.
86. Šedivý Josef SANANIM 4800m Muži 22 00:36:43.1 167.

4800m - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jíšová Barbora ELEVEN RUN TEAM 4800m Ženy 19 00:16:08.6 6.
2. Hrachovcová Monika ASK Slavia Praha 4800m Ženy 45 00:17:28.6 14.
3. Hrstková Vladěna 4800m Ženy 179 00:17:30.4 15.
4. Frantová Andrea 4800m Ženy 202 00:18:59.6 32.
5. Zárybnická Kateřina POWERbreathe 4800m Ženy 59 00:19:16.9 35.
6. Mrázová Kristýna 4800m Ženy 171 00:20:18.6 49.
7. Pokorná Dagmar 4800m Ženy 160 00:20:27.1 51.
8. Sýkorová Jindra Elab tym 4800m Ženy 25 00:20:56.9 56.
9. Lukešová Petra 4800m Ženy 132 00:21:33.6 62.
10. Seifertová Markéta 4800m Ženy 141 00:22:03.1 65.
11. Hojková Klára 4800m Ženy 225 00:22:15.6 68.
12. Frajtová Aneta Fyziobuchty 4800m Ženy 78 00:22:20.1 69.
13. Janouská Kateřina 4800m Ženy 135 00:22:30.4 71.
14. Tomší Adéla 4800m Ženy 53 00:22:31.9 72.
15. Pelcová Veronika 4800m Ženy 124 00:22:33.1 74.
16. Válková Anna Fyziobuchty 4800m Ženy 79 00:22:34.2 75.
17. Kramperová Adéla Fyziobuchty 4800m Ženy 55 00:22:34.4 76.
18. Kudrnová Terezie 4800m Ženy 169 00:22:36.9 77.
19. Keilova Marie 4800m Ženy 69 00:22:48.1 79.
20. Nývltová Lucie 4800m Ženy 153 00:22:48.6 80.
21. Stodolová Anna KSBM Praha 4800m Ženy 150 00:22:50.6 81.
22. Butalová Marcela 4800m Ženy 206 00:22:52.6 82.
23. Kozlová Kateřina 4800m Ženy 167 00:23:00.1 84.
24. Machuldova Lenka 4800m Ženy 237 00:23:20.1 85.
25. Havlová Michaela 4800m Ženy 231 00:23:26.4 86.
26. Benešová Nela 4800m Ženy 204 00:23:28.9 88.
27. Draisová Eliška 4800m Ženy 241 00:23:48.6 91.
28. Pesicova Lucie FN Motol 4800m Ženy 57 00:23:58.4 93.
29. Quitkova Adela 4800m Ženy 213 00:23:58.4 94.
30. Zelenkova Jana 4800m Ženy 214 00:23:58.6 95.
31. Křepelová Anna 4800m Ženy 26 00:24:10.9 98.
32. Znojilová Lucie 4800m Ženy 37 00:24:24.9 100.
33. Černá Tereza Praha 4800m Ženy 250 00:24:37.1 101.
34. Kokaislová Alžběta VŠCHT Praha 4800m Ženy 149 00:24:58.1 102.
35. Martincová Lucie Praha 4800m Ženy 34 00:25:32.9 108.
36. Ondrášková Valerie FN Motol (Námahová dušnost) 4800m Ženy 47 00:25:33.9 109.
37. Spackova Marketa 4800m Ženy 209 00:25:36.4 110.
38. Soukupová Andrea FN Motol (Námahová dušnost) 4800m Ženy 52 00:25:38.4 111.
39. Klesnilová Eliška Fyziobuchty 4800m Ženy 54 00:25:49.9 112.
40. Hoffmannová Barbora Fyziobuchty 4800m Ženy 220 00:25:50.6 113.
41. Dušková Barbora OSMIČKA 4800m Ženy 50 00:26:12.9 116.
42. Vlásková Magda Lemra team 4800m Ženy 245 00:26:27.6 118.
43. Ptáková Karolína 4800m Ženy 49 00:26:30.4 119.
44. Srbová 79 Lenka OSMIČKA 4800m Ženy 16 00:26:41.1 120.
45. Kotenová Iva 4800m Ženy 73 00:26:48.9 122.
46. Čuková Veronika 4800m Ženy 48 00:26:54.6 123.
47. Macholdová Kateřina 4800m Ženy 238 00:27:04.9 124.
48. Koštial Šterclova Marcela Báječné ženy v běhu 4800m Ženy 8 00:27:08.6 125.
49. Peczáková Michaela 4800m Ženy 222 00:27:13.6 126.
50. Helebrantová Soňa 4800m Ženy 18 00:27:17.4 127.
51. Hadáčková Lucie 4800m Ženy 40 00:27:19.1 128.
52. Jakoubkova Hana 4800m Ženy 226 00:27:30.4 131.
53. Hochmanová Alexandra 4800m Ženy 249 00:27:31.9 132.
54. Zajicova Jana 4800m Ženy 28 00:27:49.6 134.
55. Petříková Jana 4800m Ženy 164 00:27:52.4 135.
56. Demekova Julia Motol 4800m Ženy 75 00:28:17.1 137.
57. Pavlová Miroslava VRU Slapy 4800m Ženy 30 00:28:20.6 138.
58. Žárská Marie 4800m Ženy 156 00:28:24.1 141.
59. Prylová Pavla 4800m Ženy 64 00:28:32.4 142.
60. Bohatová Jana 4800m Ženy 32 00:28:36.6 143.
61. Matoušková Jana 4800m Ženy 6 00:28:51.4 144.
62. Krbcova Pavlika 4800m Ženy 228 00:29:25.9 145.
63. Zadražilová Gabriela FN Motol (Námahová dušnost) "C" 4800m Ženy 68 00:29:30.1 146.
64. Kutmonová Eva 4800m Ženy 39 00:29:36.9 147.
65. Bláhová Zuzana 4800m Ženy 71 00:29:43.6 148.
66. Motyčková Denisa 4800m Ženy 208 00:30:46.6 150.
67. Motyčková Marianna 4800m Ženy 210 00:30:47.1 151.
68. Švejdová Monika 4800m Ženy 111 00:31:20.9 152.
69. Zeiselová Jitka VNT 4800m Ženy 60 00:31:21.9 153.
70. Hořejší Lenka Lemra team 4800m Ženy 242 00:31:33.4 154.
71. Hajduková Michaela Fyzouši 3.LF 4800m Ženy 243 00:31:33.4 155.
72. Meluzínová Eva Lemra team 4800m Ženy 246 00:31:33.9 156.
73. Patáková Terezka 4800m Ženy 146 00:31:47.9 157.
74. Urbanová Renata 4800m Ženy 76 00:32:06.4 158.
75. Hurníková Leona 4800m Ženy 80 00:32:06.6 159.
76. Dyntrová Markéta 4800m Ženy 77 00:32:06.9 160.
77. Janoušková Jana CF klub 4800m Ženy 217 00:32:39.4 161.
78. Vekrbauerová Eva 4800m Ženy 13 00:32:39.6 162.
79. Tsvetanova Alexandra 4800m Ženy 117 00:33:04.4 163.
80. Srbová 02 Lenka OSMIČKA 4800m Ženy 15 00:34:27.1 164.
81. Šénová Karolína 4800m Ženy 106 00:35:40.2 165.