Výsledky závodu

Stodská osmička

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 15.07.2017



8km - Dorostenci do 20 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Holeček Lukáš 8km Dorostenci do 20 let 9 00:33:28.4 13.
2. Macán Jakub DDM Stod 8km Dorostenci do 20 let 36 00:37:15.7 30.
3. Demeter David 8km Dorostenci do 20 let 10 00:38:16.2 37.
4. Jan Schnajberk Atletika Jižní Město 8km Dorostenci do 20 let 45 00:39:18.4 41.

8km - Junioři 20-30 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šroubek Vlastimil AK Škoda Plzeň 8km Junioři 20-30 let 2 00:28:40.6 1.
2. Černý Martin 8km Junioři 20-30 let 33 00:29:30.4 2.
3. Voráček Tomáš 8km Junioři 20-30 let 23 00:33:32.4 14.

8km - Muži 30-40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedláček Jan TJ Sušice 8km Muži 30-40 let 12 00:31:13.7 5.
2. Nový Jaroslav 8km Muži 30-40 let 22 00:32:41.4 8.
3. Voráček Lukáš 8km Muži 30-40 let 24 00:32:52.4 9.
4. Reif Luboš Domažlice 8km Muži 30-40 let 28 00:32:58.1 10.
5. Jílek Pavel Cyklo Malát Kt. 8km Muži 30-40 let 18 00:33:33.6 15.
6. Peteřík Tomáš AC Dian 8km Muži 30-40 let 67 00:33:35.4 16.
7. Schleiss Luboš Sokol Staňkov 8km Muži 30-40 let 5 00:35:01.4 20.
8. Nejedlý Přemysl 8km Muži 30-40 let 42 00:35:59.7 24.
9. Bláha Pavel 8km Muži 30-40 let 64 00:37:01.1 27.
10. Rezek Martin Incubus Running Team 8km Muži 30-40 let 30 00:37:21.1 32.
11. Rezek Václav Horní Kozolupy 8km Muži 30-40 let 31 00:38:58.1 40.
12. Hlaváček Karel 8km Muži 30-40 let 60 00:40:07.2 44.
13. Levora Tomáš 8km Muži 30-40 let 65 00:42:21.4 51.
14. Vaněk Roman VanRun 8km Muži 30-40 let 43 00:46:18.9 58.

8km - Muži 40-50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmíd Jaroslav Dobřany 8km Muži 40-50 let 40 00:30:18.6 3.
2. Veselý Petr Squasa Klub Plyeň 8km Muži 40-50 let 17 00:32:02.4 6.
3. Toupal Jan BKV Holýšov 8km Muži 40-50 let 53 00:32:18.9 7.
4. Majer Pavel Domažlice 8km Muži 40-50 let 7 00:33:03.4 11.
5. Majer Jan Silvini Madshus team 8km Muži 40-50 let 50 00:33:26.1 12.
6. Kůstka Josef SKP ŠPS Domažlice 8km Muži 40-50 let 26 00:34:16.9 17.
7. Macán Miloslav BKV Holýšov 8km Muži 40-50 let 35 00:34:48.1 19.
8. Kinkor Pavel 8km Muži 40-50 let 46 00:37:33.1 33.
9. Šetlík Zdeněk Atletklub Nýřany 8km Muži 40-50 let 14 00:37:51.9 34.
10. Šik Karel 8km Muži 40-50 let 39 00:39:19.6 42.
11. Volfík Karel 8km Muži 40-50 let 37 00:41:36.2 49.

8km - Muži 50-60 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. David Ivan 8km Muži 50-60 let 38 00:30:43.1 4.
2. voráček karel sokol dolany 8km Muži 50-60 let 77 00:34:24.4 18.
3. Škarda Milan AC Falcon Rokycany 8km Muži 50-60 let 47 00:35:44.9 23.
4. Černý Karel RK Evropa Plzeň 8km Muži 50-60 let 34 00:38:02.7 36.
5. Kouřil Vladislav 8km Muži 50-60 let 63 00:43:02.2 52.

8km - Muži 60-70 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Houda Petr 8km Muži 60-70 let 56 00:37:03.6 28.
2. Fait Karel AGP Domažlice 8km Muži 60-70 let 8 00:37:16.9 31.
3. lukačišin milan cyklo malát Kt. 8km Muži 60-70 let 19 00:38:24.4 38.
4. Kubal Vlastimil Stod 8km Muži 60-70 let 16 00:38:25.4 39.
5. Labanc Štefan SV Stříbro 8km Muži 60-70 let 49 00:39:22.9 43.
6. Kasík Miroslav PSP KK Plzeň 8km Muži 60-70 let 11 00:44:08.7 55.
7. Sýkora Vladimír SV Stříbro 8km Muži 60-70 let 6 00:55:00.9 68.

8km - Muži 70+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Janový Petr AC- TRIAL PLZEŇ 8km Muži 70+ 32 00:41:40.4 50.
2. Kučera Otakar 8km Muži 70+ 48 00:43:08.2 53.
3. März František Sokol Kout na Šumavě 8km Muži 70+ 20 00:55:00.7 67.

8km - Juniorky do 30 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Peteříková Vendula A SK Slavia Praha 8km Juniorky do 30 let 52 00:35:07.1 21.
2. Soukupová Julie 8km Juniorky do 30 let 1 00:36:02.4 25.
3. Gálová Dana 8km Juniorky do 30 let 55 00:41:17.9 47.
4. Paroubková Diana AC Pete 8km Juniorky do 30 let 66 00:44:03.8 54.
5. Břindová Romana 8km Juniorky do 30 let 68 00:48:07.7 64.

8km - Ženy 30-40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šturmová Barbora 8km Ženy 30-40 let 25 00:36:34.4 26.
2. Forsterová Stanislava SC Marathon Plzeň 8km Ženy 30-40 let 27 00:37:09.4 29.
3. Šetlíková Jaroslava Sokol České Budějovice 8km Ženy 30-40 let 15 00:40:15.1 45.
4. Ruská Alexandra Miláno Holýšov 8km Ženy 30-40 let 51 00:41:33.4 48.
5. Tichá Libuše Brnířov 8km Ženy 30-40 let 21 00:46:29.2 61.
6. Grantnerová Marie 8km Ženy 30-40 let 3 00:46:44.4 62.

8km - Ženy 40-50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vančurová Šárka BKV Holýšov 8km Ženy 40-50 let 13 00:35:26.6 22.
2. Lukášková Zlata AC Falcon Rokycany 8km Ženy 40-50 let 41 00:37:54.9 35.
3. Lieblová Markéta 8km Ženy 40-50 let 54 00:40:28.1 46.
4. Papánková Eva 8km Ženy 40-50 let 59 00:44:38.7 56.
5. Volkmannová Lenka SDH Křenovy 8km Ženy 40-50 let 58 00:46:11.2 57.
6. Vaňková Silvie VanRun 8km Ženy 40-50 let 44 00:46:19.0 59.
7. Onderková Vlaďka Lipenští draci 8km Ženy 40-50 let 62 00:47:11.7 63.
8. Lungová Irena 8km Ženy 40-50 let 57 00:51:45.2 66.
  Lukášková Jana 8km Ženy 40-50 let 4 DNF  

8km - Ženy 50+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrubá Jana 8km Ženy 50+ 61 00:46:26.9 60.
2. Břindová Ivana 8km Ženy 50+ 69 00:49:33.9 65.