Výsledky závodu

Pilsen trail Krkavec

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 11.11.2017



Maraton 42,5km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Eisner Tomáš Pilsenman Club Maraton 42,5km Muži 21 02:57:02.3 1.
2. Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň Maraton 42,5km Muži 24 03:08:36.3 2.
3. Janoušek Jakub TTK Slavia VŠ Plzeň Maraton 42,5km Muži 8 03:11:40.3 3.
4. Juráš Jan Vegan runners Strakonice Maraton 42,5km Muži 11 03:14:36.1 4.
5. Bouchal Jiří Pilsentrail.cz Maraton 42,5km Muži 10 03:17:25.1 5.
6. Friedl Tomáš 321start Maraton 42,5km Muži 27 03:28:42.6 9.
7. Peroutka Tomáš Witte Bike Team Maraton 42,5km Muži 20 03:31:02.3 11.
8. Vrána Pavel HO SaSM Maraton 42,5km Muži 31 03:31:34.1 12.
9. Havlíček David Osmáci.cz Maraton 42,5km Muži 18 03:33:15.3 13.
10. Konvalina Matěj Most Maraton 42,5km Muži 9 03:35:09.3 15.
11. Suda Josef SK Přimda Maraton 42,5km Muži 40 03:45:25.1 17.
12. Šulc Zdeněk Behnenijenobehani.cz Maraton 42,5km Muži 22 03:52:49.9 21.
13. Přinda Tomáš Maraton 42,5km Muži 36 03:55:56.8 24.
14. Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň Maraton 42,5km Muži 3 03:57:25.8 25.
15. Beránek Lukáš Loko Beroun Maraton 42,5km Muži 23 04:09:26.4 28.
16. Marek Michal Maraton 42,5km Muži 5 04:09:36.6 29.
17. Krůdl Jirka WITTE Bike Team Maraton 42,5km Muži 17 04:14:54.3 31.
18. Cipra Jiří Forrest Gump team Maraton 42,5km Muži 13 04:19:36.3 34.
19. Gut Sebastián Spartak Žebrák Muay Thai kickboxing Maraton 42,5km Muži 14 04:20:18.8 35.
20. Stískal Jan Ekora Maraton 42,5km Muži 29 04:27:44.6 38.
21. Rapčan Petr Bolevec Maraton 42,5km Muži 37 04:28:23.6 39.
22. Svoboda Jan ITRing.cz Maraton 42,5km Muži 30 04:37:49.4 42.
23. Behenský Jan Rozběháme Česko Maraton 42,5km Muži 16 04:38:18.1 43.
24. Beneš Zdeněk Beny company Maraton 42,5km Muži 1 04:39:50.6 46.
25. Cirkva Lukáš Maraton 42,5km Muži 2 04:40:00.1 47.
26. Cindr Martin ABT Česana Rohozec Maraton 42,5km Muži 12 04:42:22.6 50.
27. Stehlík Jan Maraton 42,5km Muži 33 04:53:45.1 53.
28. AUDES Marek ibis Plzeň team Maraton 42,5km Muži 7 04:53:45.6 54.
29. Pavlíček Richard Rozběháme Česko Maraton 42,5km Muži 34 04:55:21.1 55.
30. Kolařík Lukáš Rozběháme česko Maraton 42,5km Muži 39 05:29:18.1 61.
31. Janda Petr Maraton 42,5km Muži 35 06:16:33.4 64.
  Labbé Maraton 42,5km Muži 6 DNF  
  Šůchin 321start Maraton 42,5km Muži 2 DNF  
  havranek jiří ZÁLUŽÍ NA SEKERÁCH Maraton 42,5km Muži 38 DNF  

Maraton 42,5km - Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krattner Otto Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 7 03:18:00.1 6.
2. Burda Ladislav Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 66 03:28:05.6 8.
3. Brenk Jan Brencitým Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 72 03:28:47.1 10.
4. Potočňák Miroslav Rumning Klap Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 60 03:34:54.3 14.
5. Krs Jan 321start Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 63 03:44:29.3 16.
6. Mezník Vláďa OB_LBE Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 53 03:50:56.1 18.
7. Wendler Viktor ULTRA WIRTUAL GROUP Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 56 03:51:18.3 19.
8. Hnatila Tomáš Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 14 03:51:27.6 20.
9. Doskočil Jiří Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 61 03:53:40.3 22.
10. Beneš Zdeněk Bez pedálů Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 59 03:55:24.8 23.
11. Reiprich Daniel Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 64 04:06:11.1 26.
12. Wiesner Kosťa Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 8 04:06:17.3 27.
13. Dubský Dalibor Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 65 04:17:01.8 32.
14. Rais Karel Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 6 04:18:50.6 33.
15. Pelikán Michal Zdiby Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 52 04:21:33.1 36.
16. Fürbach Martin Strakonice Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 51 04:36:14.4 41.
17. Valeš Milan Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 54 04:39:43.1 45.
18. Leitl Martin Cross RUNNING Běžecká škola Plzeň Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 67 04:40:55.9 49.
19. Szabó Bálint Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 70 04:48:52.6 52.
20. Sascha Wirtl LAVA People Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 68 05:06:12.6 56.
21. Prošek Luboš LokoBoys Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 15 05:11:54.1 57.
22. Reiterman Leoš Lokomotiva Beroun OB Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 62 05:11:54.4 58.
23. Sapoušek Miroslav Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 71 05:17:05.1 60.
24. Ulma Tomáš Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 73 05:43:54.1 63.
25. Gudlin András Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 69 06:26:21.0 65.
26. Doubek Zdeněk PKO Praha Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 55 06:54:45.1 67.

Maraton 42,5km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Junková Kristýna Runland team Plzeň Maraton 42,5km Ženy 107 03:23:41.1 7.
2. Herradová Štěpánka Maraton 42,5km Ženy 103 04:10:03.6 30.
3. Leštinová Jana Maraton 42,5km Ženy 3 04:27:16.6 37.
4. Boubelíková Jitka Ji.tulák na cestách Maraton 42,5km Ženy 104 04:45:43.1 51.

Maraton 42,5km - Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ledererová Kamila Maraton 42,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 111 04:33:21.1 40.
2. Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha Maraton 42,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 115 04:39:15.1 44.
3. Šlechtová Pavlína Maraton 42,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 113 04:40:51.1 48.
4. Mrnková Věra BK Louny Maraton 42,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 114 05:17:03.6 59.
5. Kozlová Radka Maraton 42,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 5 05:41:09.1 62.
6. Doubková Darina PKO Praha Maraton 42,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 112 06:54:45.1 66.

Půlmaraton 23km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tomeš Filip Půlmaraton 23km Muži 212 01:40:29.8 2.
2. Wendritsch Patrick SG Adelsberg Půlmaraton 23km Muži 263 01:44:16.3 3.
3. Berenguer Santiago La Foia.com Onil Půlmaraton 23km Muži 237 01:46:52.1 5.
4. Kazda Ondřej SC Jičín Půlmaraton 23km Muži 219 01:46:59.6 6.
5. Pašek Jan Runland team Plzeň Půlmaraton 23km Muži 262 01:50:34.8 8.
6. Kunc Jiří 321start Půlmaraton 23km Muži 218 01:51:48.3 9.
7. Hofhans Tomáš Půlmaraton 23km Muži 226 01:51:55.1 11.
8. Štěpánek Kamil České Budějovice Půlmaraton 23km Muži 222 01:52:13.1 12.
9. Plzák Michal Půlmaraton 23km Muži 259 01:52:59.3 13.
10. Hrách Michal Půlmaraton 23km Muži 249 01:54:22.3 15.
11. Müller Zdeněk Rozběháme Rokycany Půlmaraton 23km Muži 265 01:55:45.8 17.
12. Němeček Jiří Půlmaraton 23km Muži 221 01:56:12.3 19.
13. Hlinovský Tomáš Půlmaraton 23km Muži 248 01:56:45.6 20.
14. Hulstein Ryan Půlmaraton 23km Muži 200 01:58:36.1 21.
15. Větrovec Jiří Půlmaraton 23km Muži 255 01:58:57.8 22.
16. Loula Stanislav Tatiná Půlmaraton 23km Muži 225 01:58:58.1 23.
17. Daudert Felix WSV Bad Lobenstein Půlmaraton 23km Muži 513 01:59:38.3 24.
18. Ámos Kovařík Radovan HUmBUK team Půlmaraton 23km Muži 216 02:00:13.3 25.
19. Vohradský Lukáš Půlmaraton 23km Muži 232 02:00:50.6 26.
20. Lexa Lukáš Pilsenman Club Půlmaraton 23km Muži 207 02:01:55.8 27.
21. Dietl Marek Nezdice Půlmaraton 23km Muži 240 02:04:36.1 31.
22. Klusal Miloš Plzeňští běžci Půlmaraton 23km Muži 227 02:04:39.1 32.
23. Černý Jan EEF Půlmaraton 23km Muži 234 02:05:05.8 33.
24. Chlum Maximilian Lauf-Kultour Půlmaraton 23km Muži 208 02:05:24.6 34.
25. Hasnedl Dan Plzeň Půlmaraton 23km Muži 247 02:05:52.1 35.
26. Hospr Tomáš Půlmaraton 23km Muži 254 02:06:23.8 37.
27. Šmůla Filip SportPRO Plzeň Půlmaraton 23km Muži 267 02:06:59.8 38.
28. stowasser Filip Bernov Půlmaraton 23km Muži 201 02:07:18.3 39.
29. Petrásek Petr Ohrozimský běžecký klub Půlmaraton 23km Muži 242 02:07:25.1 40.
30. Taut Ondřej Půlmaraton 23km Muži 260 02:08:01.3 41.
31. Hadrava Jiří Doosan Skoda Power Půlmaraton 23km Muži 261 02:10:10.0 43.
32. kříž lubomír modré krvinky Půlmaraton 23km Muži 233 02:10:51.5 44.
33. Petrů David Půlmaraton 23km Muži 241 02:10:55.3 45.
34. Bek Jindřich Půlmaraton 23km Muži 256 02:11:16.1 47.
35. Vachrlon Václav ŠAK Chodov Půlmaraton 23km Muži 205 02:13:13.6 49.
36. Němec Jan Rozběháme Česko Půlmaraton 23km Muži 238 02:15:48.1 52.
37. Vodička Lukáš Orange Tunnel Team Půlmaraton 23km Muži 229 02:17:54.6 55.
38. Kubín Zdeněk Sica Pichnem Půlmaraton 23km Muži 266 02:18:14.1 57.
39. Johánek Jiří Půlmaraton 23km Muži 215 02:18:15.8 58.
40. Hirman Lukas Osel Racing Team Půlmaraton 23km Muži 258 02:18:44.6 61.
41. Hodr Filip Assa Abloy Půlmaraton 23km Muži 239 02:19:24.1 63.
42. Krátký Michal Půlmaraton 23km Muži 245 02:19:34.3 65.
43. Tkadleček Jakub Půlmaraton 23km Muži 236 02:20:48.3 66.
44. Matoušů Martin Půlmaraton 23km Muži 214 02:23:07.1 70.
45. Fialka Václav Běžecká Tlupa Půlmaraton 23km Muži 230 02:23:42.6 73.
46. Hlinovský Václav Půlmaraton 23km Muži 224 02:24:22.8 76.
47. Hazdra Petr Půlmaraton 23km Muži 252 02:25:31.1 77.
48. Williams Chris DtGtB 0.5 Půlmaraton 23km Muži 217 02:26:16.6 79.
49. Slatkovský Marek Sokol Klabava Půlmaraton 23km Muži 231 02:27:44.1 81.
50. Schmiedhuber Jan Půlmaraton 23km Muži 268 02:45:22.6 100.
51. Krátký Antonín Půlmaraton 23km Muži 244 02:45:24.4 101.
52. Vágner Jakub Půlmaraton 23km Muži 213 02:56:33.9 108.
53. Suremka Jiří Půlmaraton 23km Muži 23 02:58:47.3 110.
54. Císař Jan Půlmaraton 23km Muži 264 03:00:52.6 111.
55. Liška David Forrest Gump Team Půlmaraton 23km Muži 202 03:00:52.8 112.
56. Křepel Vladimír Půlmaraton 23km Muži 228 03:09:39.4 115.
57. Zdvořan Daniel Půlmaraton 23km Muži 250 03:10:24.4 117.
  Kolouch Miroslav Gym Class Heroes Půlmaraton 23km Muži 203 DNF  
  Lenkvik Jan Seko Louny Půlmaraton 23km Muži 211 DNF  
  Hrách Michal Půlmaraton 23km Muži 257 DNF  

Půlmaraton 23km - Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Minařík Petr Bennon Zlín Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 300 01:39:17.1 1.
2. Rapp Štěpán HPI-CZ Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 278 01:46:09.6 4.
3. Stančík Tomáš Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 298 01:51:51.8 10.
4. Beránek Jan USK CS Plzeň Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 684 01:53:04.8 14.
5. Majer Jan Silvini Madshus Team Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 280 01:55:31.3 16.
6. Kovář Vladimír KOS Plzeň Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 289 02:03:16.8 28.
7. Šrédl Pavel Assa Abloy Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 284 02:03:18.1 29.
8. Hlinovský Václav Krkavec Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 285 02:03:20.6 30.
9. Hroch František Klokani Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 272 02:06:21.1 36.
10. Kvasnička Jan Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 271 02:09:07.3 42.
11. Ferstl Robert Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 290 02:11:00.8 46.
12. Bradáč Martin Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 13 02:11:17.8 48.
13. Kraus Josef Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 457 02:14:55.3 51.
14. Polívka Roman Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 282 02:16:14.6 53.
15. Prušinovský Zdeněk Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 275 02:18:22.8 59.
16. Červený Václav Zručskej Plzeňák Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 283 02:19:06.3 62.
17. zeman jaroslav TAP Plzeň Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 292 02:19:28.3 64.
18. Chomát Vít Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 36 02:21:30.8 68.
19. Zich Martin Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 277 02:23:09.3 71.
20. Petřík Dušan Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 299 02:23:57.6 74.
21. Peteřík Dušan Bike eam Červený Hrádek Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 273 02:29:54.8 83.
22. Mareš Martin Zruč-Senec Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 274 02:31:10.8 85.
23. Brabec Miroslav Anglické centrum Plzeň Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 276 02:32:04.3 88.
24. Marron Matthew Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 22 02:33:12.8 90.
25. Haur Pavel Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 294 02:33:19.3 92.
26. Minařík Vladimír Cintorín Rollers Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 297 02:38:02.1 96.
27. Matouš Jaromír Valicí se kameny Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 281 02:43:39.6 99.
28. Frýbert Martin Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 270 02:48:13.6 104.
29. Jílek Jan Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 287 02:56:21.1 107.
30. Souček Martin Bábydou Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 286 03:02:09.6 114.
  Haur Pavel Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 295 DNF  

Půlmaraton 23km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chvalová Teodora Forrest Gump Team Půlmaraton 23km Ženy 305 01:47:33.8 7.
2. Zemanová Jindřiška Triatlon Plzeň Půlmaraton 23km Ženy 313 01:56:01.1 18.
3. Clark Emily Půlmaraton 23km Ženy 321 02:13:36.1 50.
4. Chadd Katie Půlmaraton 23km Ženy 310 02:17:27.8 54.
5. Šturmová Barbora Forrest Gump Team Půlmaraton 23km Ženy 306 02:18:44.3 60.
6. Küfnerová Eva 321start Půlmaraton 23km Ženy 314 02:23:05.1 69.
7. Hocká Jana AF TEAM PLZEŇ Půlmaraton 23km Ženy 317 02:23:14.1 72.
8. Cindrová Jana Půlmaraton 23km Ženy 311 02:24:11.8 75.
9. Kögler Pauline Laufkultour Půlmaraton 23km Ženy 308 02:26:04.3 78.
10. Klečková Adéla Plzeňská 12° Půlmaraton 23km Ženy 316 02:31:15.6 87.
11. Holá Katka Půlmaraton 23km Ženy 318 02:32:08.1 89.
12. Přikrylová Johana BKV Holýšov Půlmaraton 23km Ženy 304 02:33:41.1 93.
13. Vendelbergerová Lenka Půlmaraton 23km Ženy 320 02:36:33.1 94.
14. Novotná Zuzana Zlínské kamzice Půlmaraton 23km Ženy 301 02:38:02.6 97.
15. Barnášová Kateřina Půlmaraton 23km Ženy 307 02:46:49.8 102.
16. Seelinger Lani DtGtB 0.5 Půlmaraton 23km Ženy 312 02:48:01.8 103.
17. Turčová Adéla Půlmaraton 23km Ženy 37 02:58:12.6 109.
18. CIUBA Patrycja Naprzód Młociny Půlmaraton 23km Ženy 303 03:25:37.4 118.
19. Buczel Anna Naprzód Młociny / Biegam z wypiekami Půlmaraton 23km Ženy 302 03:25:37.6 119.

Půlmaraton 23km - Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Naxerová Jana USK CS Plzeň Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 359 02:18:02.1 56.
2. Haurová Jaroslava Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 364 02:21:25.4 67.
3. Benčová Renata Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 355 02:27:36.1 80.
4. Hulešová Martina Cykloholky Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 360 02:29:47.8 82.
5. Červená Olga BK Elán Zruč Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 357 02:30:16.6 84.
6. Kondrová Petra Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 356 02:31:15.6 86.
7. Stržínková Markéta Orange Tunnel Team Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 354 02:33:19.1 91.
8. Martínková Věra Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 363 02:38:01.1 95.
9. Ševčíková Petra SKOB Ostrov Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 358 02:40:09.3 98.
10. Tučáková Olga Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 352 02:48:54.6 105.
11. Fujová Petra Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 353 02:49:13.3 106.
12. Moulisová Helena Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 361 03:00:52.9 113.
13. Matoušková Marcela iThinkBeer Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 367 03:09:39.4 116.
  Haurová Jaroslava Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 365 DNF  

12km - Muži do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kraus Martin 12km Muži do 18 let 296 00:49:09.7 3.
2. Matějovič Filip TAP Triatlon Plzeň 12km Muži do 18 let 455 00:50:25.8 8.

12km - Muži 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukáš David Plzeň 12km Muži 19-39 let 442 00:47:20.8 1.
2. Váňa Jaroslav SK Plzeň Bolevec 12km Muži 19-39 let 423 00:49:50.8 5.
3. Řeřicha Jan Sunny Runners Plzeň 12km Muži 19-39 let 428 00:49:55.5 6.
4. Tošner Michal LK Slovan Karlovy Vary 12km Muži 19-39 let 449 00:49:57.3 7.
5. Fryček Jan Sunny Runners Plzeň 12km Muži 19-39 let 427 00:51:14.5 9.
6. Kraus Tomáš Sunny Runners Plzeň 12km Muži 19-39 let 429 00:51:56.8 10.
7. Jirků Milan Crossfiťáci Plzeň 12km Muži 19-39 let 402 00:53:22.0 12.
8. Fiala Michal AC-Heating 12km Muži 19-39 let 441 00:54:11.5 14.
9. Franke Florian Lauf-Kultour 12km Muži 19-39 let 412 00:54:21.8 15.
10. Kovacik Branislav Polygym Team 12km Muži 19-39 let 404 00:54:52.3 17.
11. šafránek petr fn plzeň 12km Muži 19-39 let 425 00:55:14.5 19.
12. Grassl Jan Assa Abloy 12km Muži 19-39 let 451 00:56:20.3 21.
13. Rozsypal Tomáš Tatran Třemošná 12km Muži 19-39 let 430 00:56:21.3 22.
14. Ulman Radek 12km Muži 19-39 let 445 00:56:33.8 23.
15. Melichar Martin 12km Muži 19-39 let 411 00:56:45.3 24.
16. Hlinovský Václav Zruč 12km Muži 19-39 let 424 00:57:51.8 26.
17. Zedníček Jan RK Evropa Plzeň 12km Muži 19-39 let 418 00:58:00.5 27.
18. Kudlič Josef Sunny Runners Plzeň 12km Muži 19-39 let 448 00:58:52.8 28.
19. Navara Lukas 12km Muži 19-39 let 420 01:00:25.3 31.
20. Chval Marek Forrest Gump Team 12km Muži 19-39 let 415 01:00:41.8 33.
21. Dyk Radoslav Assa Abloy ES 12km Muži 19-39 let 452 01:01:04.3 36.
22. Vitík Martin Rock Point 12km Muži 19-39 let 439 01:01:18.5 38.
23. Kadrle Petr 12km Muži 19-39 let 29 01:01:20.3 40.
24. Beránek Zdeněk 12km Muži 19-39 let 39 01:01:23.6 41.
25. Engl Jiří ASSA ABLOY ES 12km Muži 19-39 let 450 01:01:33.3 44.
26. Gregořica Petr 12km Muži 19-39 let 440 01:01:49.5 46.
27. Bebr Lukáš Crossfiťáci Plzeň 12km Muži 19-39 let 409 01:01:58.0 47.
28. Burian Lukáš 12km Muži 19-39 let 38 01:02:01.5 48.
29. Houška Václav 12km Muži 19-39 let 421 01:04:51.8 52.
30. vrba Michal Raketaci 12km Muži 19-39 let 436 01:05:37.0 54.
31. Balaz Martin Raketaci 12km Muži 19-39 let 438 01:06:05.5 58.
32. Maláč Jan Zděchovské pumy 12km Muži 19-39 let 408 01:06:07.1 59.
33. Bäumler Christian LaufKulTour 12km Muži 19-39 let 220 01:06:42.8 62.
34. Slovák Jiří CHDP Sport Division 12km Muži 19-39 let 414 01:08:00.3 68.
35. Stöckelmayer Lukáš 12km Muži 19-39 let 426 01:08:37.4 71.
36. Marada Matej 12km Muži 19-39 let 446 01:09:55.6 78.
37. Moravec Stanislav 12km Muži 19-39 let 454 01:11:09.1 80.
38. Kořínek Vratislav 12km Muži 19-39 let 416 01:11:15.6 81.
39. Bozděch Marek 12km Muži 19-39 let 422 01:11:17.6 82.
40. Burkart Petr 12km Muži 19-39 let 417 01:11:34.8 86.
41. Zelinka Michal Raketaci 12km Muži 19-39 let 437 01:12:04.6 88.
42. Tančouz Lukáš 12km Muži 19-39 let 443 01:14:18.8 93.
43. SCOHIER FRANCOIS 12km Muži 19-39 let 435 01:16:40.8 96.
44. Rajský Jiří 12km Muži 19-39 let 403 01:18:23.1 99.
45. Pöschl Michal 12km Muži 19-39 let 405 01:18:23.3 100.
46. Faltejsek Martin 12km Muži 19-39 let 519 01:18:44.8 101.
47. Havlík Tomáš Divočáci 12km Muži 19-39 let 410 01:24:17.6 107.
48. Čapek Stanislav 12km Muži 19-39 let 515 01:41:50.6 113.
  Řeřicha Jan Sunny Runners Plzeň 12km Muži 19-39 let 432 DNF  
  Kraus Tomáš Sunny Runners Plzeň 12km Muži 19-39 let 433 DNF  

12km - Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vokáč Jiří Třemošná 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 465 00:49:21.3 4.
2. Voráček Karel Sokol Dolany 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 471 00:53:03.0 11.
3. Matějovič Martin TAP Triatlon Plzeň 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 468 00:53:45.5 13.
4. Kraus Jan 321start 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 652 00:54:23.0 16.
5. Kozák Jiří 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 472 00:56:16.0 20.
6. Zýka Jiří 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 12 00:57:50.1 25.
7. Černý Karel RK Evropa Plzeň 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 464 00:59:01.5 29.
8. Jakes David Raketaci 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 470 01:00:32.3 32.
9. Korjenek Milan 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 32 01:02:01.6 49.
10. Tetour Jan SK Míle 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 460 01:04:19.6 50.
11. Stejc Václav 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 463 01:07:43.1 65.
12. Jiřiště Lubomír Lesní běžci Žďár u Staré Paky 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 474 01:09:49.6 76.
13. Blecha Vladislav liga 100 praha 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 473 01:15:27.3 95.
14. Staněk Jiří 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 528 01:17:20.8 98.
15. Trhlík Jiří 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 467 01:23:20.6 105.
16. Weber Miroslav Crossfiťáci Plzeň 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 459 01:24:31.3 108.

12km - Ženy do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Milijanecová Kristína 321start 12km Ženy do 18 let 539 01:05:52.5 55.
2. Šteflová Kateřina Baroko maraton 12km Ženy do 18 let 57 01:38:15.6 112.

12km - Ženy 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tolarová Jana 12km Ženy 19-39 let 538 00:54:58.8 18.
2. Daudert Anna WSV Bad Lobenstein 12km Ženy 19-39 let 223 01:00:21.0 30.
3. Peroutková Vlaďka Forrest Gump Team 12km Ženy 19-39 let 534 01:00:52.5 34.
4. Herejtová Vítězslava UWG Plzeň 12km Ženy 19-39 let 535 01:00:56.0 35.
5. Korjenková Aneta 12km Ženy 19-39 let 33 01:01:18.6 39.
6. Doubková Michaela SPORTPRO Plzeň 12km Ženy 19-39 let 536 01:01:23.8 42.
7. Nosilová Anna BKV Holýšov 12km Ženy 19-39 let 518 01:01:29.6 43.
8. Kaňková Markéta 12km Ženy 19-39 let 522 01:04:26.8 51.
9. Šrámková Denisa Sunny Runners Plzeň 12km Ženy 19-39 let 529 01:06:03.3 56.
10. Rozsypalová Aneta Lokomotiva Plzeň 12km Ženy 19-39 let 523 01:07:35.5 64.
11. Ciprová Oldřiška Forrest Gump team 12km Ženy 19-39 let 514 01:07:53.6 66.
12. Šmůlová Markéta SPORTPRO Plzeň 12km Ženy 19-39 let 537 01:07:58.8 67.
13. Oliveriusová Monika 12km Ženy 19-39 let 243 01:09:17.3 72.
14. Končírová Šárka HO SaSM Plzeň 12km Ženy 19-39 let 525 01:09:35.8 73.
15. Fialova Marie Sunny Runners Plzeň 12km Ženy 19-39 let 533 01:09:36.7 74.
16. Ledvinova Lucie Sunny Runners Plzeň 12km Ženy 19-39 let 531 01:09:36.8 75.
17. Tobrmanová Ivana 12km Ženy 19-39 let 507 01:09:51.8 77.
18. Křivancová Soňa 12km Ženy 19-39 let 526 01:10:09.3 79.
19. Hegerová Eliška 12km Ženy 19-39 let 27 01:11:22.9 84.
20. Šípková Jitka 12km Ženy 19-39 let 444 01:11:26.8 85.
21. Hradecká Ľubica Forrest Gump Team 12km Ženy 19-39 let 521 01:11:44.8 87.
22. Burkart Věroslava 12km Ženy 19-39 let 512 01:12:06.3 89.
23. Šůchová Olesija 321start 12km Ženy 19-39 let 503 01:12:13.1 90.
24. Tondlová Kateřina DhCycling 12km Ženy 19-39 let 508 01:12:38.8 91.
25. Němcová Hana 12km Ženy 19-39 let 517 01:12:41.8 92.
26. Nyergesová Jana 12km Ženy 19-39 let 516 01:16:50.8 97.
27. Ryklová Markéta 12km Ženy 19-39 let 419 01:18:45.1 102.
28. Zborníková Veronika 12km Ženy 19-39 let 527 01:18:53.6 103.
29. Balajková Tereza 12km Ženy 19-39 let 510 01:23:16.3 104.
30. Wagner Luisa LaufKulTour 12km Ženy 19-39 let 511 01:23:22.1 106.
31. Melicharová Veronika 12km Ženy 19-39 let 506 01:25:29.0 110.

12km - Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmákalová Petra Sokol SG Plzeň Petřín 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 687 00:47:55.8 2.
2. Kabátová Alena 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 34 01:01:06.0 37.
3. Marková Zuzana SPORTPRO Plzeň 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 564 01:01:35.6 45.
4. Bielková Věra 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 560 01:05:11.1 53.
5. Holá Klára Žížnivá čára 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 563 01:06:03.8 57.
6. Hašková Renáta 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 557 01:06:17.8 60.
7. Heringová Renáta 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 559 01:06:41.6 61.
8. Pyšná Lucie Pyšňáci 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 555 01:06:46.6 63.
9. Králová Eva Rozběháme Česko 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 553 01:08:21.3 69.
10. Stöckelmayerová Pavlína 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 558 01:08:37.3 70.
11. Martínková Ljuba 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 551 01:11:22.8 83.
12. Horová Radka - 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 556 01:15:15.1 94.
13. Krechová Eva 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 35 01:25:19.1 109.
14. Sapoušková Lenka 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 561 01:30:12.1 111.

1600m - Žáci 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svoboda Tonda 1600m Žáci 11-14 let 1 00:04:55.2 2.
2. Pyšný Jakub Pyšňáci 1600m Žáci 11-14 let 700 00:05:01.5 3.
3. Košťálek František 1600m Žáci 11-14 let 20 00:05:56.0 9.

1600m - Žačky 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vimmerová Nikola 1600m Žačky 11-14 let 21 00:04:50.8 1.
2. Šmákalová Barbora AK Nýřany 1600m Žačky 11-14 let 701 00:05:09.5 4.
3. Sedláčková Kačka 1600m Žačky 11-14 let 28 00:05:12.7 5.
4. Procházková Nela 1600m Žačky 11-14 let 30 00:05:14.2 6.
5. Šavli Kateřina 1600m Žačky 11-14 let 25 00:05:30.0 7.
6. Kovářová Lucie 1600m Žačky 11-14 let 4 00:05:35.5 8.
7. Tobermanová Anna 1600m Žačky 11-14 let 26 00:06:37.0 10.

800m - Žáci 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kraus Tomáš 321start 800m Žáci 7-10 let 461 00:03:40.0 1.
2. Albert Tobrman Filip Spartak Sedlec 800m Žáci 7-10 let 653 00:03:47.7 2.
3. Černý Jakub 800m Žáci 7-10 let 16 00:03:51.5 3.
4. Bradáč Štěpán SK Rapid 800m Žáci 7-10 let 659 00:03:54.8 4.
5. Wendler Jan ULTRA WIRTUAL GROUP 800m Žáci 7-10 let 602 00:03:58.0 5.
6. Holeček Jiří 800m Žáci 7-10 let 686 00:04:06.7 7.
7. Zýka Jan 800m Žáci 7-10 let 11 00:04:15.8 9.
8. Anděl Robin KOS Slavia Plzeň 800m Žáci 7-10 let 41 00:04:16.8 10.
9. Žák Prokop 800m Žáci 7-10 let 15 00:04:22.0 11.
10. Jílek Jonáš 800m Žáci 7-10 let 31 00:04:22.2 12.
11. Horváth Filip 800m Žáci 7-10 let 657 00:04:43.5 14.
12. Houška Václav 800m Žáci 7-10 let 656 00:04:51.5 16.
13. Hradecký Martin Forrest Gump Team 800m Žáci 7-10 let 654 00:05:20.5 19.
  Potůček Adam SCPL 800m Žáci 7-10 let 605 DNF  

800m - Žačky 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pleskotova Silvie Česká olympijská nadace 800m Žačky 7-10 let 685 00:04:01.2 6.
2. Holečková Lucie 800m Žačky 7-10 let 658 00:04:12.3 8.
3. Stöckelmayerová Lucie AK Škoda Plzeň 800m Žačky 7-10 let 682 00:04:28.7 13.
4. Potůčková Ema SCPL 800m Žačky 7-10 let 660 00:04:44.2 15.
5. Beránková Julie USK CS Plzeň 800m Žačky 7-10 let 683 00:04:51.8 17.
6. Jandová Jasmína 800m Žačky 7-10 let 688 00:05:13.2 18.

350m - Žáci do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čapek Jiří 350m Žáci do 6 let 10 00:01:59.2 4.
2. Černý Jan 350m Žáci do 6 let 24 00:02:10.0 5.
3. Šturm Petr 350m Žáci do 6 let 18 00:02:43.7 7.

350m - Žačky do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kroupová Tereza 350m Žačky do 6 let 9 00:01:40.7 1.
2. Hazdrová Eliška 350m Žačky do 6 let 603 00:01:45.2 2.
3. Šturmová Tereza 350m Žačky do 6 let 17 00:01:49.5 3.
4. Hasnedlová Jaroslava 350m Žačky do 6 let 19 00:02:12.3 6.