Výsledky závodu

Pilsen trail Letkovská čtyřicítka

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 20.05.2017



Maraton 44km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Juráš Jan Vegan runners Strakonice Maraton 44km Muži 77 03:40:06.9 3.
2. Zíka Lukáš Desinsekta Maraton 44km Muži 143 03:40:35.6 5.
3. Šulc Zdeněk Maraton 44km Muži 79 04:06:10.4 7.
4. Václavík Jan KOS Plzeň Maraton 44km Muži 78 04:07:53.9 8.
5. Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň Maraton 44km Muži 67 04:09:07.4 9.
6. Marek Michal Maraton 44km Muži 85 04:10:00.4 10.
7. Dovala Tomáš Maraton 44km Muži 15 04:14:41.1 11.
8. Bičík Tomáš Delta Team Triathlon Maraton 44km Muži 110 04:50:01.2 16.
9. Beneš Zdeněk Beny company Maraton 44km Muži 1 05:00:46.2 19.

Maraton 44km - Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Herejt Petr UWG Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 8 03:26:52.1 1.
2. Horný Pavel VHT Přerov Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 84 03:39:17.6 2.
3. Potočňák Miroslav Rumning Klap Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 38 03:51:59.1 6.
4. Vlček Václav TRISPORT Plzeň Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 56 04:17:41.1 12.
5. Fürbach Martin Strakonice Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 39 04:24:13.9 13.
6. Rais Karel Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 117 04:41:50.4 15.
7. Šampalík Josef Prasopsi Plzeň Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 50 05:00:58.2 20.
8. Valeš Milan Homolkovi Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 86 05:21:30.0 21.
9. Bohm Radek Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 134 05:32:34.0 22.
10. Ulma Tomáš Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 120 05:33:03.0 23.

Maraton 44km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. junkova kristýna Plzeňští běžci Maraton 44km Ženy 29 03:40:35.4 4.
2. Herradová Štěpánka Maraton 44km Ženy 71 04:31:00.9 14.
3. Kleinová Petra RK Týn Maraton 44km Ženy 49 06:10:13.0 24.

Maraton 44km - Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ledererová Kamila Maraton 44km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 18 04:50:57.4 17.
2. Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha Maraton 44km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 132 04:53:33.7 18.

33km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bouchal Jiří Pilsentrail.cz 33km Muži 7 02:26:08.1 2.
2. Hofhans Tomáš 33km Muži 35 02:28:27.9 3.
3. Pašek Jan 33km Muži 97 02:29:57.9 4.
4. Hrách Michal 33km Muži 95 02:39:37.6 5.
5. Němeček Jiří 33km Muži 119 02:50:43.4 7.
6. Stráňava Erik 33km Muži 121 02:50:48.6 8.
7. AUDES Marek ibis Plzeň team 33km Muži 104 02:57:09.4 10.
8. Málek Ondřej 33km Muži 5 03:24:28.9 18.
9. Enžl Vlastimil Hrádek 33km Muži 47 03:29:09.1 19.
10. Sýba Tomáš Lion Sport 33km Muži 40 03:38:42.1 22.

33km - Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Minařík Petr Bennon Zlín 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 54 02:18:38.1 1.
2. Wendler Viktor ULTRA WIRTUAL GROUP 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 32 02:48:07.6 6.
3. Pelikán Michal Zdiby 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 63 02:59:25.9 11.
4. Beneš Zdeněk Bez pedálů 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 113 03:06:53.9 12.
5. Petřík Dušan 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 66 03:14:37.4 14.
6. Havránek Jiří Na Sekerách Záluží 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 133 03:20:29.1 16.
7. Zeman Jaroslav Triatlon Plzeň 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 44 03:21:35.1 17.
8. Vaňač Jan Mnouskovaci 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 4 03:37:28.4 20.
9. Jun Václav Bez pedálů 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 114 03:46:17.6 23.

33km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zemanová Jindřiška Triatlon Plzeň 33km Ženy 74 02:50:49.6 9.
2. Němcová Eva 33km Ženy 94 03:18:21.6 15.
3. Vaňačová Lenka Mnouskovaci 33km Ženy 3 03:37:28.6 21.

33km - Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň 33km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 81 03:12:23.6 13.
2. Málková Želechovská Jana 33km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 6 04:05:48.9 24.

Půlmaraton 21km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Furik Daniel Půlmaraton 21km Muži 70 01:31:28.9 2.
2. Štěpánek Kamil České Budějovice Půlmaraton 21km Muži 98 01:31:29.1 3.
3. Větrovec Jiří Půlmaraton 21km Muži 30 01:32:22.9 4.
4. Hasnedl Dan Plzeň Půlmaraton 21km Muži 112 01:33:11.3 5.
5. Techl Josef Půlmaraton 21km Muži 24 01:33:19.6 7.
6. Cipra Jiří Forrest Gump team Půlmaraton 21km Muži 13 01:33:23.9 8.
7. Živníček Jan Zahrádkáři Kersku Půlmaraton 21km Muži 91 01:34:16.4 11.
8. Petrů David Půlmaraton 21km Muži 69 01:35:23.4 12.
9. Vohradský Lukáš Půlmaraton 21km Muži 28 01:39:35.1 15.
10. Jogl Lukáš Půlmaraton 21km Muži 37 01:41:27.6 16.
11. Slatkovský Marek Sokol Klabava Půlmaraton 21km Muži 43 01:41:31.1 17.
12. Smith Ryan Půlmaraton 21km Muži 152 01:42:27.4 18.
13. Pedersen Finn Bindernaes Půlmaraton 21km Muži 160 01:44:33.1 19.
14. Šandr Radim Půlmaraton 21km Muži 12 01:44:33.9 20.
15. Blecha Vratislav Spartan Gym Půlmaraton 21km Muži 100 01:48:04.4 21.
16. Kudlič Josef Půlmaraton 21km Muži 169 01:48:26.9 23.
17. Tomášek Martin Půlmaraton 21km Muži 118 01:50:10.9 26.
18. Johánek Jiří Půlmaraton 21km Muži 48 01:50:50.4 27.
19. Harazim Martin Půlmaraton 21km Muži 90 01:50:52.6 28.
20. Koutný Ondřej Amnestie v Zoo Půlmaraton 21km Muži 111 01:55:34.9 31.
21. Sladký Tomáš Půlmaraton 21km Muži 164 01:59:40.6 33.
22. Zumr Tomáš Půlmaraton 21km Muži 58 01:59:59.4 35.
23. Rachlitz Jesper Bindernaes Půlmaraton 21km Muži 161 02:04:27.9 39.
24. Faltesek Martin Půlmaraton 21km Muži 165 02:14:25.4 40.
25. Matějka Tomáš Půlmaraton 21km Muži 151 02:14:25.6 41.
26. Paur Pavel Půlmaraton 21km Muži 26 02:27:14.6 44.

Půlmaraton 21km - Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rapp Štěpán HPI-CZ Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 68 01:23:13.4 1.
2. Majer Jan Silvini Madshus Team Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 87 01:33:13.6 6.
3. Sýkora Václav Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 171 01:33:24.1 9.
4. Klein Pavel RK Týn Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 88 01:33:51.9 10.
5. Reiprich Daniel Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 57 01:36:05.9 13.
6. Jeništa Jiří Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 128 01:39:11.6 14.
7. Enžl Zdeněk Rokycany Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 36 01:48:04.9 22.
8. Prušinovský Zdeněk Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 2 01:48:33.4 24.
9. Votava Zdeněk Hannah Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 80 01:49:58.9 25.
10. Jimenez Alfredo Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 146 01:53:22.1 30.
11. Háva Jaroslav HS Šneci Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 82 01:59:54.1 34.

Půlmaraton 21km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Andersen Janni Bindernaes Půlmaraton 21km Ženy 158 02:21:26.1 42.
2. Podolková Jana Půlmaraton 21km Ženy 21 02:27:13.9 43.
3. Havlanová Marie Půlmaraton 21km Ženy 22 02:27:34.4 45.

Půlmaraton 21km - Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sobotová Jana KOS Plzeň Půlmaraton 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 60 01:51:46.1 29.
2. Ševčíková Petra SKOB Ostrov Půlmaraton 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 51 01:56:07.4 32.
3. Zíková Zuzana Desinsekta Půlmaraton 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 166 02:01:15.6 36.
4. Němečková Anina Desinsekta Půlmaraton 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 167 02:01:15.9 37.
5. Hašková Renáta Půlmaraton 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 125 02:02:12.4 38.
  Hasmanová Lenka Pilsentrail.cz Půlmaraton 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 127 DNF  

8,5km - Muži do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vaněček Patrik 8,5km Muži do 18 let 64 00:40:15.8 2.

8,5km - Muži 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chmelíř Petr HC Chotíkov 8,5km Muži 19-39 let 99 00:38:06.1 1.
2. Hrabál Jiří Fit a Fun 8,5km Muži 19-39 let 174 00:41:01.6 3.
3. Zednicek Jan RK Evropa Plzeň 8,5km Muži 19-39 let 52 00:41:02.6 4.
4. Damgaard Morten Bindernaes 8,5km Muži 19-39 let 162 00:42:42.1 6.
5. Vitík Martin 8,5km Muži 19-39 let 89 00:43:13.3 7.
6. Bouchal Radek 8,5km Muži 19-39 let 172 00:44:17.9 9.
7. Burian Lukáš Slavia Praha 8,5km Muži 19-39 let 170 00:44:41.3 10.
8. Strnad Petr 8,5km Muži 19-39 let 106 00:47:41.1 16.
9. Kopeček David 8,5km Muži 19-39 let 45 00:59:09.9 26.
10. Řežábek Ondřej 8,5km Muži 19-39 let 61 01:00:55.4 28.
11. Brodin Magnus Bindernaes 8,5km Muži 19-39 let 159 01:01:01.4 29.
12. Damgaard Johannes Bindernaes 8,5km Muži 19-39 let 157 01:01:21.2 30.

8,5km - Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Černý Karel RK Evropa Plzeň 8,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 53 00:43:53.6 8.
2. Leitl Martin 8,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 103 00:44:51.3 12.
3. Westberg Erick 8,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 65 00:46:55.6 14.
4. Adamec Radek 8,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 93 00:54:33.3 21.

8,5km - Ženy 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Valková Veronika 8,5km Ženy 19-39 let 126 00:44:49.8 11.
2. Mouhisová Markéta Fit a Fun 8,5km Ženy 19-39 let 173 00:45:11.1 13.
3. Němcová Hana 8,5km Ženy 19-39 let 27 00:49:18.6 19.
4. Stejskalová Kateřina Žatec 8,5km Ženy 19-39 let 83 00:52:19.1 20.
5. Hasnedlová Jaroslava 8,5km Ženy 19-39 let 168 00:55:06.3 22.
6. Zetochová Iveta Vyšehrad Praha 8,5km Ženy 19-39 let 23 00:58:05.1 23.
7. Klapková Šárka 8,5km Ženy 19-39 let 105 00:58:48.6 24.
8. Kopečková Pavla 8,5km Ženy 19-39 let 46 00:59:09.6 25.
9. Rocklin Rachel 8,5km Ženy 19-39 let 154 00:59:48.4 27.
10. Gärtner Annika Bindernaes 8,5km Ženy 19-39 let 163 01:01:21.6 31.
11. Frídová Martina 8,5km Ženy 19-39 let 59 01:01:21.9 32.
12. Bernášková Alena Osmaci.cz 8,5km Ženy 19-39 let 124 01:01:35.1 33.
13. Dvořáková Jana 8,5km Ženy 19-39 let 25 01:01:35.4 34.
14. Veselá Petra 8,5km Ženy 19-39 let 31 01:01:35.4 35.
15. Zborníková Veronika 8,5km Ženy 19-39 let 73 01:03:15.6 36.
16. Špinerová Nikola Zahrádkáři Kersku 8,5km Ženy 19-39 let 92 01:03:23.6 37.

8,5km - Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukášková Zlata AC Falcon Rokycany 8,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 55 00:41:16.4 5.
2. Pyšná Lucie Pyšňáci 8,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 9 00:46:57.1 15.
3. Pacandová Jana 8,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 137 00:48:57.3 17.
4. Trhlíková Ivana 8,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 136 00:48:57.9 18.
5. Prem Laura 8,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 153 01:04:58.9 38.

1600m - Žáci 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pyšný Jakub Pyšňáci 1600m Žáci 11-14 let 10 00:06:01.1 1.
2. Hofrajtr Aleš 1600m Žáci 11-14 let 141 00:06:09.8 2.
3. Hasman Kubík KOS Slavia Plzeň 1600m Žáci 11-14 let 147 00:06:14.8 3.

1600m - Žačky 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pacandová Monika 1600m Žačky 11-14 let 139 00:07:11.3 4.

800m - Žáci 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tobrman Filip Spartak Sedlec 800m Žáci 7-10 let 96 00:03:01.8 1.
2. Wendler Jan JUNIOR WIRTUAL GROUP 800m Žáci 7-10 let 33 00:03:07.1 2.
3. Pícl Kryštof Spartak Sedlec 800m Žáci 7-10 let 102 00:03:08.6 4.
4. Tůma Ondřej TJ Sokol Plzeň Petřín 800m Žáci 7-10 let 109 00:03:15.6 7.
5. Kraft Daniel Pohoda Letkov 800m Žáci 7-10 let 155 00:03:25.3 8.
6. Pacanda Dominik Pohoda Letkov 800m Žáci 7-10 let 138 00:03:33.8 9.
7. Anděl Robin KOS Slavia Plzeň 800m Žáci 7-10 let 156 00:03:36.1 10.

800m - Žačky 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Varačková Jana 800m Žačky 7-10 let 42 00:03:08.6 3.
2. Beránková Hedvika KOS Slavia Plzeň 800m Žačky 7-10 let 130 00:03:14.3 5.
3. Kozlíková Klára 800m Žačky 7-10 let 116 00:03:15.3 6.
4. Pyšná Markéta Pyšňáci 800m Žačky 7-10 let 11 00:03:37.3 11.
5. Bernášková Karolína Osmaci.cz 800m Žačky 7-10 let 123 00:03:41.6 12.
6. Herejtová Amálka UWG mini 800m Žačky 7-10 let 75 00:04:21.6 13.
7. Beránková Julie KOS Slavia Plzeň 800m Žačky 7-10 let 129 00:04:45.6 14.

350m - Žáci do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tůma Martin TJ Sokol Plzeň Petřín 350m Žáci do 6 let 108 00:01:05.3 2.
2. Kasman Jindra KOS Slavia Plzeň 350m Žáci do 6 let 148 00:01:08.6 3.
3. Ševčík Vítek SKOB Ostrov 350m Žáci do 6 let 62 00:01:10.6 5.
4. Beneš Matěj Beny Company 350m Žáci do 6 let 140 00:01:24.3 7.
5. Sirotek Jakub Runland 350m Žáci do 6 let 131 00:01:40.8 11.
6. Herejt Prokop UWG mini 350m Žáci do 6 let 76 00:01:51.6 14.
7. Jimenez Mateo 350m Žáci do 6 let 145 00:19:08.6 17.

350m - Žačky do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Holubová Anetka 350m Žačky do 6 let 135 00:01:01.8 1.
2. Štruncová Kristýna 350m Žačky do 6 let 115 00:01:09.8 4.
3. Hofrajtová Adéla 350m Žačky do 6 let 142 00:01:12.6 6.
4. Wendlerová Adélka JUNIOR WIRTUAL GROUP 350m Žačky do 6 let 34 00:01:34.1 8.
5. Jimenez Mariana 350m Žačky do 6 let 144 00:01:38.6 9.
6. Bernášková Kateřina Osmaci.cz 350m Žačky do 6 let 122 00:01:38.6 10.
7. Tůmová Tereza TJ Sokol SG Plzeň Petřín 350m Žačky do 6 let 107 00:01:42.8 12.
8. Hasnedová Jaroslava 350m Žačky do 6 let 150 00:01:51.3 13.
9. Píclová Kristýna Spartak Sedlec 350m Žačky do 6 let 101 00:02:12.8 15.
10. Matějková Anna 350m Žačky do 6 let 149 00:02:20.3 16.