Výsledky závodu

Pilsen Trail Radeč Maraton

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 01.04.2017



48km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Minařík Petr Bennon Zlín 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 22 03:49:34.7 1.
2. Svoboda Tomáš Všechovice 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 25 04:06:35.4 2.
3. Mach František 321start 48km Muži 9 04:11:44.7 1.
4. Junková Kristýna Plzeňští běžci 48km Ženy 52 04:26:26.7 1.
5. Potočňák Miroslav Rumning Klap 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 23 04:48:20.2 3.
6. Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň 48km Muži 7 04:49:07.5 2.
7. Malý Jiří 48km Muži 11 04:50:40.0 3.
8. Třasák Jan Újezd nad Lesy 48km Muži 17 04:59:21.2 4.
9. Machová Jana 321start 48km Ženy 53 04:59:21.5 2.
10. Dolejšová Petra Atletika Klatovy 48km Ženy 50 05:04:16.2 3.
11. Kuzelka Petr Kondor bike Postřekov 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 20 05:15:34.1 4.
12. Cindr Martin Rohozec - Amulet 48km Muži 3 05:22:34.0 5.
13. Pavlíček Richard 48km Muži 14 05:22:52.6 6.
14. Brožová Lucie 48km Ženy 151 05:23:37.8 4.
15. Dovala Tomáš 48km Muži 5 05:30:27.0 7.
16. Vlček Václav TRISPORT Plzeň 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 27 05:31:50.4 5.
17. Pěchota Pavel 48km Muži 15 05:44:53.3 8.
18. Bičík Tomáš 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 30 05:48:38.9 6.
19. Quentin Joerg TSV Bienenbuettel 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 24 05:50:02.1 7.
20. Herradová Štěpánka 48km Ženy 51 05:53:06.1 5.
21. Ledererová Kamila 48km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 60 05:56:25.4 1.
22. Mareš Štěpán rytíři 48km Muži 12 05:57:39.1 9.
23. Šampalík Josef Prasopsi Plzeň 48km Muži 16 06:01:21.6 10.
24. Málek Ondřej 48km Muži 10 06:10:49.6 11.
25. Valeš Milan Homolkovi 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 18 06:16:30.6 8.
26. Selnar Petr 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 29 06:22:43.3 9.
27. Mensa Václav 48km Ženy 21 06:36:25.1 6.
28. Ulma Tomáš 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 26 06:45:19.9 10.
  Březina Anton 48km Muži 2 DNF  
  Gladiš David 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 48 DNF  

21km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Procházka Michal 21km Muži 526 01:28:57.2 1.
2. Rapp Štěpán 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 529 01:32:11.9 1.
3. Bouchal Jiří Pilsentrail.cz 21km Muži 103 01:33:30.3 2.
4. Hofhans Tomáš 21km Muži 112 01:35:48.1 3.
5. Růžička Zbyněk KadeL 21km Muži 129 01:38:29.8 4.
6. Koranda Tomáš Plzeň 21km Muži 119 01:39:31.6 5.
7. Beránek Jan USK CS Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 201 01:41:55.4 2.
8. Hrách Michal 21km Muži 114 01:43:37.1 6.
9. Waldmann Václav HAKA Racing Team 21km Muži 139 01:44:25.7 7.
10. Furik Daniel 21km Muži 106 01:44:28.4 8.
11. Havlíček David Osmáci.cz 21km Muži 109 01:45:14.7 9.
12. Drahokoupil Pavel 21km Muži 105 01:45:26.3 10.
13. Němeček Jiří 21km Muži 126 01:45:31.8 11.
14. Gaspar Gabriel 21km Muži 108 01:48:40.2 12.
15. Kraus Martin 21km Muži 521 01:49:18.4 13.
16. Petrů David 21km Muži 128 01:49:20.2 14.
17. Kolářová Hana 21km Ženy 530 01:49:26.6 1.
18. Šůchin 321start 21km Muži 134 01:49:46.2 15.
19. Cipra Jiří Forrest Gump Team 21km Muži 113 01:50:49.6 16.
20. Kouřimský Marek 21km Muži 120 01:51:12.8 17.
21. Černý Jan 21km Muži 107 01:52:05.8 18.
22. Kučera Jiří Valící se kameny 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 210 01:52:28.7 3.
23. Sýkora Václav 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 46 01:52:52.0 4.
24. Loula Stanislav Tatiná 21km Muži 122 01:53:03.7 19.
25. Wendler Viktor ULTRA WIRTUAL GROUP 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 217 01:53:15.2 5.
26. Balta Petr 21km Muži 101 01:53:28.7 20.
27. Marek Michal 21km Muži 124 01:53:38.8 21.
28. Beneš Zdeněk Bez pedálů 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 200 01:53:55.5 6.
29. Šturmová Barbora Forrest Gump Team 21km Ženy 164 01:54:13.1 2.
30. Frantová Andrea Loko Beroun 21km Ženy 154 01:54:28.5 3.
31. Lunter Martin St. Plzenec 21km Muži 123 01:56:21.0 22.
32. Štěpánek Kamil České Budějovice 21km Muži 133 01:58:05.0 23.
33. Kvak Róbert Žiar nad Hronom 21km Muži 121 01:58:10.6 24.
34. Vachrlon Václav ŠAK Chodov 21km Muži 136 01:59:09.5 25.
35. Vohradský Lukáš 21km Muži 138 01:59:32.2 26.
36. Hejnicová Eva KOB Sokolov 21km Ženy 157 01:59:32.6 4.
37. Doskočil Jiří 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 203 01:59:45.6 7.
38. Slatkovský Marek DTJ Sokol Klabava 21km Muži 132 02:00:15.0 27.
39. Hlinovský Václav 21km Muži 110 02:01:17.2 28.
40. Blecha Josef 21km Muži 102 02:01:17.8 29.
41. Enžl Zdeněk Rokycany 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 206 02:01:17.9 8.
42. Naxerová Jana USK CS Plzeň 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 255 02:01:58.8 1.
43. Červený Václav 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 204 02:02:44.7 9.
44. Reiprich Daniel 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 214 02:03:27.2 10.
45. AUDES Marek ibis Plzeň team 21km Muži 100 02:04:14.2 30.
46. Černý Ondřej 21km Muži 104 02:05:24.5 31.
47. Hurajt Marek 21km Muži 115 02:05:42.8 32.
48. Hadrava Jiří 21km Muži 6 02:06:20.0 33.
49. Novák Tomáš 21km Muži 127 02:06:27.1 34.
50. Vildman Tomáš 21km Muži 137 02:06:48.2 35.
51. Polívka Roman 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 213 02:07:23.8 11.
52. Kraus Josef 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 520 02:07:24.6 12.
53. Havlíková Tereza 21km Ženy 535 02:07:28.3 5.
54. Pavlas Miloslav 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 212 02:09:04.5 13.
55. Krocová Denisa LENDY club 21km Ženy 158 02:09:16.7 6.
56. Hanzlíková Hana Eaglovice Team 21km Ženy 156 02:09:23.6 7.
57. Šollar Richard Beespee.cz 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 215 02:10:18.0 14.
58. Dvořák Milan Slávie Kakejcov 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 205 02:10:39.3 15.
59. Fricová Pavlína POCTA 21km Ženy 155 02:10:51.8 8.
60. Moulisová Markéta Fit&Funny 21km Ženy 159 02:11:26.7 9.
61. Johánek Jiří 21km Muži 116 02:11:57.3 36.
62. Votava Zdeněk 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 216 02:12:24.3 16.
63. Fialová Lenka 21km Ženy 153 02:12:33.7 10.
64. Kšanda Petr 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 209 02:13:01.7 17.
65. Chomat Vit 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 208 02:13:21.1 18.
66. Fait František 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 534 02:14:00.1 19.
67. Anna Dvořáková Grünová Michaela GRÜNSPORT 21km Ženy 150 02:14:32.1 11.
68. Cubrová Tereza 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 250 02:14:39.2 2.
69. Jimenez Alfredo 21km Muži 509 02:14:54.7 37.
70. Tkadleček Jakub 21km Muži 135 02:15:04.2 38.
71. Mareš Martin Zruč - Senec 21km Muži 125 02:15:21.0 39.
72. Frenzl Jakub 21km Muži 47 02:16:04.5 40.
73. Lacigová Silva 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 253 02:16:17.3 3.
74. Beneš Jan 21km Muži 528 02:16:35.2 41.
75. Rýdl Filip 21km Muži 130 02:17:22.5 42.
76. Sušická Veronika 21km Ženy 162 02:17:30.2 12.
77. Ševčíková Petra SKOB Ostrov 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 256 02:20:06.8 4.
78. Pečková Makéta 21km Ženy 536 02:20:47.5 13.
79. Brabec Miroslav Svěží jak řeka 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 202 02:21:53.5 20.
80. Kočandrlová Petra 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 252 02:25:14.1 5.
81. Fikar Miroslav 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 207 02:27:41.0 21.
82. Kňourek Jan 21km Muži 117 02:27:41.2 43.
83. Martínková Věra KOS Plzeň 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 254 02:28:50.1 6.
84. Palacký Václav Forrest Gump Team 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 211 02:30:11.3 22.
85. Ciprová Oldřiška Forrest Gump Team 21km Ženy 152 02:30:11.3 14.
86. Kocek Petr osmaci.cz 21km Muži 118 02:30:59.1 44.
87. Matouš Jaromír 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 532 02:32:41.2 23.
88. Novotná Zuzana Zlínské kamzice 21km Ženy 160 02:32:41.3 15.
89. Oliveriusová Monika 21km Ženy 161 02:33:39.8 16.
90. Vlčková Vlasta 21km Ženy 165 02:39:32.9 17.
91. Janoušková Jana LK Škoda pLZEŇ 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 251 02:57:45.5 7.

7,5km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Tošner Michal KOS Slavia Plzeň 7,5km Muži 19-39 let 308 00:31:36.1 1.
2. Svejkovská Teodora Forrest Gump Team 7,5km Ženy 19-39 let 163 00:33:16.8 1.
3. Hrabák jiří 7,5km Muži 19-39 let 533 00:34:33.6 2.
4. Dvořák Vítězslav Rozběháme Česko 7,5km Muži 19-39 let 300 00:35:04.3 3.
5. Adamcová Helena PSP Klub koloběhu Plzeň 7,5km Veteránky nad 40 let 362 00:35:36.3 1.
6. Lukášková Zlata AC Falcon Rokycany 7,5km Veteránky nad 40 let 365 00:36:17.4 2.
7. Hoblík Radek 7,5km Muži 19-39 let 303 00:37:10.4 4.
8. Šebianová Barbora 7,5km Ženy 19-39 let 361 00:38:00.9 2.
9. Kubacova Veronika TTK Slavie VS Plzen 7,5km Ženy 19-39 let 353 00:38:59.9 3.
10. Vlažný Tomáš 7,5km Muži 19-39 let 309 00:39:18.4 5.
11. Burián Lukáš 7,5km Muži 19-39 let 522 00:39:19.6 6.
12. Hanko Tomáš white shark 7,5km Muži 19-39 let 302 00:41:27.6 7.
13. Horecký Tomáš 7,5km Muži 19-39 let 304 00:41:30.0 8.
14. Miljanecová Kiki 321start 7,5km Ženy do 18 let 350 00:41:48.6 1.
15. Kroc Miroslav SOKOL Stupno 7,5km Veteráni nad 40 let 310 00:42:00.8 1.
16. Pyšná Lucie Pyšňáci 7,5km Veteránky nad 40 let 366 00:42:09.3 3.
17. Javorská Iva 7,5km Veteránky nad 40 let 364 00:45:31.5 4.
18. Říhová Andrea Forrest Gump Team 7,5km Ženy 19-39 let 359 00:45:31.6 4.
19. Ryklová Markéta 7,5km Ženy 19-39 let 358 00:48:19.5 5.
20. Faltejsek Martin 7,5km Muži 19-39 let 301 00:48:19.8 9.
21. Gál Leoš 7,5km Veteráni nad 40 let 513 00:48:53.6 2.
22. Kopeček David 7,5km Muži 19-39 let 307 00:50:56.4 10.
23. Kopečková Pavla 7,5km Ženy 19-39 let 352 00:50:56.8 6.
24. Ciglerová Jana 7,5km Veteránky nad 40 let 527 00:52:35.5 5.
25. Květoňová Hana 7,5km Ženy 19-39 let 354 00:52:50.3 7.
26. Zetochová Iveta 7,5km Ženy 19-39 let 514 00:52:59.3 8.
27. Radová Petra 7,5km Veteránky nad 40 let 61 00:54:40.8 6.
28. Miljanecová Oli 321start 7,5km Ženy 19-39 let 356 00:55:44.9 9.
29. Černá Hana 7,5km Ženy 19-39 let 351 00:58:17.7 10.
30. Šajdíková Martina 7,5km Ženy 19-39 let 360 00:58:17.8 11.
31. Weber Míra 7,5km Veteráni nad 40 let 525 01:00:25.3 3.

1600m

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Pyšný Jakub Pyšňáci 1600m Žáci 11-14 let 367 00:08:23.3 1.
2. Sýkora Matyáš 1600m Žáci 11-14 let 505 00:08:43.8 2.
3. Šůchová Verča 321start 1600m Žačky 11-14 let 368 00:10:18.5 1.

800m

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Kraus Tomáš 321start 800m Žáci 7-10 let 401 00:03:50.3 1.
2. Tobrman Filip TJ Sokol Plzeň-Petřín 800m Žáci 7-10 let 405 00:04:03.0 2.
3. Dorňáková Viktorie 800m Žačky 7-10 let 473 00:04:04.5 1.
4. Wendler Jan JUNIOR WIRTUAL GROUP 800m Žáci 7-10 let 406 00:04:10.7 3.
5. Bružková Tereza 800m Žačky 7-10 let 510 00:04:22.0 2.
6. Beránková Hedvika USK CS Plzeň 800m Žačky 7-10 let 470 00:04:35.5 3.
7. Heis Jáchym 800m Žáci 7-10 let 523 00:04:40.3 4.
8. Bílek Vojtěch 800m Žáci 7-10 let 519 00:04:42.5 5.
9. Poslední Vítězslav 800m Žáci 7-10 let 402 00:04:44.5 6.
10. Hajšmanová Michaela 800m Žačky 7-10 let 511 00:05:02.0 4.
11. Tobrmanová Anna 800m Žačky 7-10 let 515 00:05:10.8 5.
12. Pyšná Markéta 800m Žačky 7-10 let 531 00:05:18.3 6.
13. Beránková Julie USK CS Plzeň 800m Žačky 7-10 let 471 00:05:44.7 7.
14. Heisová Agáta 800m Žačky 7-10 let 524 00:05:44.8 8.
15. Vrablíková Nikola 800m Žačky 7-10 let 506 00:06:40.8 9.

350m

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Hoblík Jakub 350m Žáci do 6 let 420 00:02:04.0 1.
2. Vlažný Jakub 350m Žáci do 6 let 424 00:02:07.7 2.
3. kosarova Kristyna 350m Žačky do 6 let 451 00:02:15.5 1.
4. Ševčík Vítek 350m Žáci do 6 let 516 00:02:19.5 3.
5. Potůček Adam Sport Club Plzeň 350m Žáci do 6 let 423 00:02:20.7 4.
6. Šturmová Terezka Forrest Gump Team 350m Žačky do 6 let 453 00:02:36.0 2.
7. Potůčková Ema Sport Club Plzeň 350m Žačky do 6 let 452 00:02:36.5 3.
8. Poslední Čenda 350m Žáci do 6 let 512 00:02:42.5 5.
9. kosar Martin 350m Žáci do 6 let 422 00:02:51.7 6.
10. Jimenez Matto 350m Žáci do 6 let 507 00:02:55.7 7.
11. Lunter Petr 350m Žáci do 6 let 501 00:02:56.5 8.
12. Wendlerova Adelka JUNIOR WIRTUAL GROUP 350m Žačky do 6 let 454 00:02:57.5 4.
13. bílek tomáš 350m Žáci do 6 let 518 00:02:58.0 9.
14. Blechova Barbora 350m Žačky do 6 let 450 00:02:58.2 5.
15. Audest Adam 350m Žáci do 6 let 517 00:03:12.2 10.
16. Jimenez Mariana 350m Žačky do 6 let 508 00:03:52.2 6.
17. Sýkora Ondřej 350m Žáci do 6 let 504 00:03:56.2 11.
18. Sýkora Filip 350m Žáci do 6 let 503 00:03:58.2 12.
19. Lunterová Tatána 350m Žačky do 6 let 502 00:04:19.0 7.
20. Hlinovská Magdalena 350m Žačky do 6 let 500 00:04:22.0 8.