Výsledky závodu

Pilsen Trail Radeč Maraton

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 01.04.2017



48km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mach František 321start 48km Muži 9 04:11:44.7 3.
2. Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň 48km Muži 7 04:49:07.5 6.
3. Malý Jiří 48km Muži 11 04:50:40.0 7.
4. Třasák Jan Újezd nad Lesy 48km Muži 17 04:59:21.2 8.
5. Cindr Martin Rohozec - Amulet 48km Muži 3 05:22:34.0 12.
6. Pavlíček Richard 48km Muži 14 05:22:52.6 13.
7. Dovala Tomáš 48km Muži 5 05:30:27.0 15.
8. Pěchota Pavel 48km Muži 15 05:44:53.3 17.
9. Mareš Štěpán rytíři 48km Muži 12 05:57:39.1 22.
10. Šampalík Josef Prasopsi Plzeň 48km Muži 16 06:01:21.6 23.
11. Málek Ondřej 48km Muži 10 06:10:49.6 24.
  Březina Anton 48km Muži 2 DNF  

48km - Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Minařík Petr Bennon Zlín 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 22 03:49:34.7 1.
2. Svoboda Tomáš Všechovice 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 25 04:06:35.4 2.
3. Potočňák Miroslav Rumning Klap 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 23 04:48:20.2 5.
4. Kuzelka Petr Kondor bike Postřekov 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 20 05:15:34.1 11.
5. Vlček Václav TRISPORT Plzeň 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 27 05:31:50.4 16.
6. Bičík Tomáš 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 30 05:48:38.9 18.
7. Quentin Joerg TSV Bienenbuettel 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 24 05:50:02.1 19.
8. Valeš Milan Homolkovi 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 18 06:16:30.6 25.
9. Selnar Petr 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 29 06:22:43.3 26.
10. Ulma Tomáš 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 26 06:45:19.9 28.
  Gladiš David SvetBehu.cz 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 48 DNF  

48km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Junková Kristýna Plzeňští běžci 48km Ženy 52 04:26:26.7 4.
2. Machová Jana 321start 48km Ženy 53 04:59:21.5 9.
3. Dolejšová Petra Atletika Klatovy 48km Ženy 50 05:04:16.2 10.
4. Brožová Lucie 48km Ženy 151 05:23:37.8 14.
5. Herradová Štěpánka 48km Ženy 51 05:53:06.1 20.
6. Mensa Václav 48km Ženy 21 06:36:25.1 27.

48km - Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ledererová Kamila 48km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 60 05:56:25.4 21.

21km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Procházka Michal 21km Muži 526 01:28:57.2 1.
2. Bouchal Jiří Pilsentrail.cz 21km Muži 103 01:33:30.3 3.
3. Hofhans Tomáš 21km Muži 112 01:35:48.1 4.
4. Růžička Zbyněk KadeL 21km Muži 129 01:38:29.8 5.
5. Koranda Tomáš Plzeň 21km Muži 119 01:39:31.6 6.
6. Hrách Michal 21km Muži 114 01:43:37.1 8.
7. Waldmann Václav HAKA Racing Team 21km Muži 139 01:44:25.7 9.
8. Furik Daniel 21km Muži 106 01:44:28.4 10.
9. Havlíček David Osmáci.cz 21km Muži 109 01:45:14.7 11.
10. Drahokoupil Pavel 21km Muži 105 01:45:26.3 12.
11. Němeček Jiří 21km Muži 126 01:45:31.8 13.
12. Gaspar Gabriel 21km Muži 108 01:48:40.2 14.
13. Kraus Martin 21km Muži 521 01:49:18.4 15.
14. Petrů David 21km Muži 128 01:49:20.2 16.
15. Šůchin 321start 21km Muži 134 01:49:46.2 18.
16. Cipra Jiří Forrest Gump Team 21km Muži 113 01:50:49.6 19.
17. Kouřimský Marek 21km Muži 120 01:51:12.8 20.
18. Černý Jan 21km Muži 107 01:52:05.8 21.
19. Loula Stanislav Tatiná 21km Muži 122 01:53:03.7 24.
20. Balta Petr 21km Muži 101 01:53:28.7 26.
21. Marek Michal 21km Muži 124 01:53:38.8 27.
22. Lunter Martin St. Plzenec 21km Muži 123 01:56:21.0 31.
23. Štěpánek Kamil České Budějovice 21km Muži 133 01:58:05.0 32.
24. Kvak Róbert Žiar nad Hronom 21km Muži 121 01:58:10.6 33.
25. Vachrlon Václav ŠAK Chodov 21km Muži 136 01:59:09.5 34.
26. Vohradský Lukáš 21km Muži 138 01:59:32.2 35.
27. Slatkovský Marek DTJ Sokol Klabava 21km Muži 132 02:00:15.0 38.
28. Hlinovský Václav 21km Muži 110 02:01:17.2 39.
29. Blecha Josef 21km Muži 102 02:01:17.8 40.
30. AUDES Marek ibis Plzeň team 21km Muži 100 02:04:14.2 45.
31. Černý Ondřej 21km Muži 104 02:05:24.5 46.
32. Hurajt Marek 21km Muži 115 02:05:42.8 47.
33. Hadrava Jiří 21km Muži 6 02:06:20.0 48.
34. Novák Tomáš 21km Muži 127 02:06:27.1 49.
35. Vildman Tomáš 21km Muži 137 02:06:48.2 50.
36. Johánek Jiří 21km Muži 116 02:11:57.3 61.
37. Jimenez Alfredo 21km Muži 509 02:14:54.7 69.
38. Tkadleček Jakub 21km Muži 135 02:15:04.2 70.
39. Mareš Martin Zruč - Senec 21km Muži 125 02:15:21.0 71.
40. Frenzl Jakub 21km Muži 47 02:16:04.5 72.
41. Beneš Jan 21km Muži 528 02:16:35.2 74.
42. Rýdl Filip 21km Muži 130 02:17:22.5 75.
43. Kňourek Jan 21km Muži 117 02:27:41.2 82.
44. Kocek Petr osmaci.cz 21km Muži 118 02:30:59.1 86.

21km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kolářová Hana 21km Ženy 530 01:49:26.6 17.
2. Šturmová Barbora Forrest Gump Team 21km Ženy 164 01:54:13.1 29.
3. Frantová Andrea Loko Beroun 21km Ženy 154 01:54:28.5 30.
4. Hejnicová Eva KOB Sokolov 21km Ženy 157 01:59:32.6 36.
5. Havlíková Tereza 21km Ženy 535 02:07:28.3 53.
6. Krocová Denisa LENDY club 21km Ženy 158 02:09:16.7 55.
7. Hanzlíková Hana Eaglovice Team 21km Ženy 156 02:09:23.6 56.
8. Fricová Pavlína POCTA 21km Ženy 155 02:10:51.8 59.
9. Moulisová Markéta Fit&Funny 21km Ženy 159 02:11:26.7 60.
10. Fialová Lenka 21km Ženy 153 02:12:33.7 63.
11. Anna Dvořáková Grünová Michaela GRÜNSPORT 21km Ženy 150 02:14:32.1 67.
12. Sušická Veronika 21km Ženy 162 02:17:30.2 76.
13. Pečková Makéta 21km Ženy 536 02:20:47.5 78.
14. Ciprová Oldřiška Forrest Gump Team 21km Ženy 152 02:30:11.3 85.
15. Novotná Zuzana Zlínské kamzice 21km Ženy 160 02:32:41.3 88.
16. Oliveriusová Monika 21km Ženy 161 02:33:39.8 89.
17. Vlčková Vlasta 21km Ženy 165 02:39:32.9 90.

21km - Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rapp Štěpán 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 529 01:32:11.9 2.
2. Beránek Jan USK CS Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 201 01:41:55.4 7.
3. Kučera Jiří Valící se kameny 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 210 01:52:28.7 22.
4. Sýkora Václav 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 46 01:52:52.0 23.
5. Wendler Viktor ULTRA WIRTUAL GROUP 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 217 01:53:15.2 25.
6. Beneš Zdeněk Bez pedálů 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 200 01:53:55.5 28.
7. Doskočil Jiří 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 203 01:59:45.6 37.
8. Enžl Zdeněk Rokycany 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 206 02:01:17.9 41.
9. Červený Václav 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 204 02:02:44.7 43.
10. Reiprich Daniel 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 214 02:03:27.2 44.
11. Polívka Roman 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 213 02:07:23.8 51.
12. Kraus Josef 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 520 02:07:24.6 52.
13. Pavlas Miloslav 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 212 02:09:04.5 54.
14. Šollar Richard Beespee.cz 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 215 02:10:18.0 57.
15. Dvořák Milan Slávie Kakejcov 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 205 02:10:39.3 58.
16. Votava Zdeněk 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 216 02:12:24.3 62.
17. Kšanda Petr 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 209 02:13:01.7 64.
18. Chomat Vit 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 208 02:13:21.1 65.
19. Fait František 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 534 02:14:00.1 66.
20. Brabec Miroslav Svěží jak řeka 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 202 02:21:53.5 79.
21. Fikar Miroslav 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 207 02:27:41.0 81.
22. Palacký Václav Forrest Gump Team 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 211 02:30:11.3 84.
23. Matouš Jaromír 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 532 02:32:41.2 87.

21km - Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Naxerová Jana USK CS Plzeň 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 255 02:01:58.8 42.
2. Cubrová Tereza 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 250 02:14:39.2 68.
3. Lacigová Silva 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 253 02:16:17.3 73.
4. Ševčíková Petra SKOB Ostrov 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 256 02:20:06.8 77.
5. Kočandrlová Petra 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 252 02:25:14.1 80.
6. Martínková Věra KOS Plzeň 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 254 02:28:50.1 83.
7. Janoušková Jana LK Škoda pLZEŇ 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 251 02:57:45.5 91.

7,5km - Muži 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tošner Michal KOS Slavia Plzeň 7,5km Muži 19-39 let 308 00:31:36.1 1.
2. Hrabák jiří 7,5km Muži 19-39 let 533 00:34:33.6 3.
3. Dvořák Vítězslav Rozběháme Česko 7,5km Muži 19-39 let 300 00:35:04.3 4.
4. Hoblík Radek 7,5km Muži 19-39 let 303 00:37:10.4 7.
5. Vlažný Tomáš 7,5km Muži 19-39 let 309 00:39:18.4 10.
6. Burián Lukáš 7,5km Muži 19-39 let 522 00:39:19.6 11.
7. Hanko Tomáš white shark 7,5km Muži 19-39 let 302 00:41:27.6 12.
8. Horecký Tomáš 7,5km Muži 19-39 let 304 00:41:30.0 13.
9. Faltejsek Martin 7,5km Muži 19-39 let 301 00:48:19.8 20.
10. Kopeček David 7,5km Muži 19-39 let 307 00:50:56.4 22.

7,5km - Veteráni nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kroc Miroslav SOKOL Stupno 7,5km Veteráni nad 40 let 310 00:42:00.8 15.
2. Gál Leoš 7,5km Veteráni nad 40 let 513 00:48:53.6 21.
3. Weber Míra 7,5km Veteráni nad 40 let 525 01:00:25.3 31.

7,5km - Ženy do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Miljanecová Kiki 321start 7,5km Ženy do 18 let 350 00:41:48.6 14.

7,5km - Ženy 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svejkovská Teodora Forrest Gump Team 7,5km Ženy 19-39 let 163 00:33:16.8 2.
2. Šebianová Barbora 7,5km Ženy 19-39 let 361 00:38:00.9 8.
3. Kubacova Veronika TTK Slavie VS Plzen 7,5km Ženy 19-39 let 353 00:38:59.9 9.
4. Říhová Andrea Forrest Gump Team 7,5km Ženy 19-39 let 359 00:45:31.6 18.
5. Ryklová Markéta 7,5km Ženy 19-39 let 358 00:48:19.5 19.
6. Kopečková Pavla 7,5km Ženy 19-39 let 352 00:50:56.8 23.
7. Květoňová Hana 7,5km Ženy 19-39 let 354 00:52:50.3 25.
8. Zetochová Iveta 7,5km Ženy 19-39 let 514 00:52:59.3 26.
9. Miljanecová Oli 321start 7,5km Ženy 19-39 let 356 00:55:44.9 28.
10. Černá Hana 7,5km Ženy 19-39 let 351 00:58:17.7 29.
11. Šajdíková Martina 7,5km Ženy 19-39 let 360 00:58:17.8 30.

7,5km - Veteránky nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Adamcová Helena PSP Klub koloběhu Plzeň 7,5km Veteránky nad 40 let 362 00:35:36.3 5.
2. Lukášková Zlata AC Falcon Rokycany 7,5km Veteránky nad 40 let 365 00:36:17.4 6.
3. Pyšná Lucie Pyšňáci 7,5km Veteránky nad 40 let 366 00:42:09.3 16.
4. Javorská Iva 7,5km Veteránky nad 40 let 364 00:45:31.5 17.
5. Ciglerová Jana 7,5km Veteránky nad 40 let 527 00:52:35.5 24.
6. Radová Petra 7,5km Veteránky nad 40 let 61 00:54:40.8 27.

1600m - Žáci 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pyšný Jakub Pyšňáci 1600m Žáci 11-14 let 367 00:08:23.3 1.
2. Sýkora Matyáš 1600m Žáci 11-14 let 505 00:08:43.8 2.

1600m - Žačky 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šůchová Verča 321start 1600m Žačky 11-14 let 368 00:10:18.5 3.

800m - Žáci 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kraus Tomáš 321start 800m Žáci 7-10 let 401 00:03:50.3 1.
2. Tobrman Filip TJ Sokol Plzeň-Petřín 800m Žáci 7-10 let 405 00:04:03.0 2.
3. Wendler Jan JUNIOR WIRTUAL GROUP 800m Žáci 7-10 let 406 00:04:10.7 4.
4. Heis Jáchym 800m Žáci 7-10 let 523 00:04:40.3 7.
5. Bílek Vojtěch 800m Žáci 7-10 let 519 00:04:42.5 8.
6. Poslední Vítězslav 800m Žáci 7-10 let 402 00:04:44.5 9.

800m - Žačky 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dorňáková Viktorie 800m Žačky 7-10 let 473 00:04:04.5 3.
2. Bružková Tereza 800m Žačky 7-10 let 510 00:04:22.0 5.
3. Beránková Hedvika USK CS Plzeň 800m Žačky 7-10 let 470 00:04:35.5 6.
4. Hajšmanová Michaela 800m Žačky 7-10 let 511 00:05:02.0 10.
5. Tobrmanová Anna 800m Žačky 7-10 let 515 00:05:10.8 11.
6. Pyšná Markéta 800m Žačky 7-10 let 531 00:05:18.3 12.
7. Beránková Julie USK CS Plzeň 800m Žačky 7-10 let 471 00:05:44.7 13.
8. Heisová Agáta 800m Žačky 7-10 let 524 00:05:44.8 14.
9. Vrablíková Nikola 800m Žačky 7-10 let 506 00:06:40.8 15.

350m - Žáci do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hoblík Jakub 350m Žáci do 6 let 420 00:02:04.0 1.
2. Vlažný Jakub 350m Žáci do 6 let 424 00:02:07.7 2.
3. Ševčík Vítek 350m Žáci do 6 let 516 00:02:19.5 4.
4. Potůček Adam Sport Club Plzeň 350m Žáci do 6 let 423 00:02:20.7 5.
5. Poslední Čenda 350m Žáci do 6 let 512 00:02:42.5 8.
6. kosar Martin 350m Žáci do 6 let 422 00:02:51.7 9.
7. Jimenez Matto 350m Žáci do 6 let 507 00:02:55.7 10.
8. Lunter Petr 350m Žáci do 6 let 501 00:02:56.5 11.
9. bílek tomáš 350m Žáci do 6 let 518 00:02:58.0 13.
10. Audest Adam 350m Žáci do 6 let 517 00:03:12.2 15.
11. Sýkora Ondřej 350m Žáci do 6 let 504 00:03:56.2 17.
12. Sýkora Filip 350m Žáci do 6 let 503 00:03:58.2 18.

350m - Žačky do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. kosarova Kristyna 350m Žačky do 6 let 451 00:02:15.5 3.
2. Šturmová Terezka Forrest Gump Team 350m Žačky do 6 let 453 00:02:36.0 6.
3. Potůčková Ema Sport Club Plzeň 350m Žačky do 6 let 452 00:02:36.5 7.
4. Wendlerova Adelka JUNIOR WIRTUAL GROUP 350m Žačky do 6 let 454 00:02:57.5 12.
5. Blechova Barbora 350m Žačky do 6 let 450 00:02:58.2 14.
6. Jimenez Mariana 350m Žačky do 6 let 508 00:03:52.2 16.
7. Lunterová Tatána 350m Žačky do 6 let 502 00:04:19.0 19.
8. Hlinovská Magdalena 350m Žačky do 6 let 500 00:04:22.0 20.