Výsledky závodu

Prokopský nočník - JINONICE

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 20.10.2015



7,2 km - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Franz Jiri KERTEAM 7,2 km Muži do 39 let 15 00:27:28.3 1.
2. Lohr Petr Praha - Hypgarden s.r.o. 7,2 km Muži do 39 let 27 00:27:33.2 2.
3. Vokrouhlík Michal / 7,2 km Muži do 39 let 68 00:27:58.2 3.
4. Skopový Štěpán Cvikov 7,2 km Muži do 39 let 93 00:29:23.5 4.
5. Blažek Jaroslav Havlíčkova Borová 7,2 km Muži do 39 let 4 00:30:11.0 6.
6. Janáček Miroslav TSK Praha 7,2 km Muži do 39 let 81 00:30:20.0 7.
7. Lichter Michal Až na plech 7,2 km Muži do 39 let 26 00:31:00.4 8.
8. Nyeki Jan Raidlight team 7,2 km Muži do 39 let 35 00:31:02.9 9.
9. Zelený Zbyněk Havlíčkova Borová 7,2 km Muži do 39 let 70 00:31:35.5 10.
10. Janík Lukáš RBZ Praha 7,2 km Muži do 39 let 20 00:31:44.8 11.
11. Kaufman Jonáš Málkov 7,2 km Muži do 39 let 23 00:32:00.8 13.
12. Koula Petr Žvahov 7,2 km Muži do 39 let 24 00:33:23.9 20.
13. Dvořák Tomáš Praha- U Medvídků 7,2 km Muži do 39 let 13 00:34:08.4 24.
14. Kočí Luboš - 7,2 km Muži do 39 let 104 00:34:13.0 25.
15. Sprinz Petr Praha 7,2 km Muži do 39 let 48 00:34:26.7 26.
16. Štéc Petr RBZ Praha 7,2 km Muži do 39 let 61 00:34:27.4 27.
17. Stráněl ml. Jiří SK Velo Praha 7,2 km Muži do 39 let 54 00:34:43.7 28.
18. Ulmann Dominik - 7,2 km Muži do 39 let 105 00:36:11.2 34.
19. Svatoň David TT3 sports 7,2 km Muži do 39 let 57 00:37:24.2 36.
20. Bolek Tomáš Team Arnošt 7,2 km Muži do 39 let 72 00:38:17.2 37.
21. Srb Tomáš Strašnice/Praha 10 7,2 km Muži do 39 let 49 00:38:30.4 39.
22. Baumrt Tomáš Praha 5 7,2 km Muži do 39 let 2 00:38:49.6 42.
23. Lehne Marcel Praha 7,2 km Muži do 39 let 25 00:39:00.6 43.
24. Crha Zdeněk Praha 5 7,2 km Muži do 39 let 6 00:39:20.1 46.
25. Pergl Martin Butovickej gang 7,2 km Muži do 39 let 37 00:41:50.6 52.
26. Stollin Martin Praha 6 7,2 km Muži do 39 let 95 00:44:15.9 59.
27. Janoušek Tomáš - 7,2 km Muži do 39 let 107 00:44:20.8 60.
28. Mazur Daniel Praha 6 7,2 km Muži do 39 let 87 00:46:30.1 66.
29. Molda Milan Praha 7,2 km Muži do 39 let 32 00:47:43.8 71.
30. Paleček Josef Praha 5 7,2 km Muži do 39 let 36 00:51:31.5 75.

7,2 km - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rada Jan Brevnov 7,2 km Muži nad 40 let 45 00:29:57.1 5.
2. Bena Petr Raidlight team 7,2 km Muži nad 40 let 3 00:31:48.4 12.
3. Lochman Petr - 7,2 km Muži nad 40 let 106 00:32:09.7 15.
4. Dobrovodský Rastislav - 7,2 km Muži nad 40 let 109 00:33:22.2 19.
5. Pokorný Ondřej - 7,2 km Muži nad 40 let 108 00:33:25.2 21.
6. Stranel Jiri SK Rover 7,2 km Muži nad 40 let 53 00:34:05.0 22.
7. Vašina Jiří Praha 6 7,2 km Muži nad 40 let 98 00:34:06.7 23.
8. Stolín Josef Relative Team 7,2 km Muži nad 40 let 51 00:35:02.3 29.
9. Vedral Jan Praha 7,2 km Muži nad 40 let 66 00:40:27.4 49.
10. Smítka Jiří - 7,2 km Muži nad 40 let 103 00:49:24.9 72.
11. Třešňák Jiří Praha 7,2 km Muži nad 40 let 63 00:56:29.4 80.

7,2 km - Muži se psem

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mondri Petr - 7,2 km Muži se psem 100 00:32:07.5 14.
2. Báča Jan Praha 7,2 km Muži se psem 71 00:33:03.5 17.
3. Pohl Erik 4MUSHING 7,2 km Muži se psem 90 00:35:25.6 32.
4. Vaníček Adam Praha 7,2 km Muži se psem 64 00:39:20.3 47.
5. Mähring Lukáš Praha 5 7,2 km Muži se psem 28 00:45:13.4 62.

7,2 km - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Javurkova Jana Praha 7,2 km Ženy do 39 let 21 00:35:10.0 31.
2. Stranelova Eva SKP Kornspitz Jablonec 7,2 km Ženy do 39 let 55 00:38:25.4 38.
3. Adamova Marketa Praha 7,2 km Ženy do 39 let 1 00:38:43.8 40.
4. Dufkova Kateřina Praha 7,2 km Ženy do 39 let 12 00:38:45.4 41.
5. Rýznerová Anna Praha 5 7,2 km Ženy do 39 let 46 00:39:18.5 45.
6. Szabova Nikola Praha 7,2 km Ženy do 39 let 60 00:40:28.3 50.
7. Pokorná Lucie Praha 7,2 km Ženy do 39 let 39 00:41:49.2 51.
8. Ambrožová Hana - 7,2 km Ženy do 39 let 101 00:42:43.3 54.
9. Dlouhá Marta Báječné ženy v běhu 7,2 km Ženy do 39 let 8 00:43:24.6 57.
10. Daňková Alžběta Králův Dvůr 7,2 km Ženy do 39 let 7 00:44:15.5 58.
11. Doleckova Jana Bajecne zeny v behu 7,2 km Ženy do 39 let 9 00:44:43.4 61.
12. Kudelová Kateřina Opava 7,2 km Ženy do 39 let 182 00:45:33.4 64.
13. Kočandrlová Eva - 7,2 km Ženy do 39 let 183 00:46:12.4 65.
14. Jirásková Simona Barbarian Extreme Team 7,2 km Ženy do 39 let 22 00:46:40.6 67.
15. Hollanová Martina No pain no gain! 7,2 km Ženy do 39 let 76 00:47:40.8 69.
16. Michalik Iwona Praha 4 7,2 km Ženy do 39 let 30 00:47:42.9 70.
17. Procházková Jitka Drahelčice 7,2 km Ženy do 39 let 44 00:51:31.3 74.
18. Hořejšová Pavla Beroun 7,2 km Ženy do 39 let 78 00:53:05.8 77.
19. Hurníková Leona NNH- KARDIOCHIRURGIE 7,2 km Ženy do 39 let 80 00:57:25.6 81.
20. Malínková Miriam NNH rehabilitace 7,2 km Ženy do 39 let 86 00:57:27.2 82.

7,2 km - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavlatová Alena Praha 7,2 km Ženy nad 40 let 89 00:47:20.2 68.
2. Moravcova Martina Klinec 7,2 km Ženy nad 40 let 33 00:53:39.5 78.

7,2 km - Ženy se psem

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Drncová Zuzana Plzen 7,2 km Ženy se psem 16 00:32:27.9 16.
2. Slavotínková Dominica Plzeň 7,2 km Ženy se psem 47 00:33:05.4 18.
3. Bolková Lucie Team Arnošt 7,2 km Ženy se psem 73 00:35:04.0 30.
4. Pokorná Kateřina Musher Club Český ráj 7,2 km Ženy se psem 41 00:35:57.7 33.
5. Salačová Kateřina 4MUSHING 7,2 km Ženy se psem 91 00:36:17.8 35.
6. Hrníčková Pavla behejsepsem.cz 7,2 km Ženy se psem 19 00:39:17.2 44.
7. Bieliková Romana - 7,2 km Ženy se psem 102 00:40:11.4 48.
8. Nikitinová Šárka KK Jiříkov 7,2 km Ženy se psem 163 00:42:33.8 53.
9. Zbožínková Alena Nučická smečka 7,2 km Ženy se psem 69 00:42:51.8 55.
10. Hovorkova Karolina Praha 5 7,2 km Ženy se psem 18 00:43:09.8 56.
11. Slezáková Euniké Praha 7,2 km Ženy se psem 115 00:45:15.8 63.
12. Sarauerova Adela Vlkov pod Oskobrhem 7,2 km Ženy se psem 92 00:49:34.3 73.
13. Zetková Jana MC Kladno / Petrohrad 7,2 km Ženy se psem 99 00:52:35.6 76.
14. Novotná Eva Praha 3 7,2 km Ženy se psem 34 00:54:29.0 79.
15. Tomicová Andrea Praha 7,2 km Ženy se psem 62 00:58:05.0 83.