Výsledky závodu

MILADATLON 2022 - dospělí

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 20.08.2022



HERO 2,25-67,20-20,76 [km] - triatlon hero 18+ let-M

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Kolo3 Kolo4 Depo2 Běh1 Běh2 Běh3 Běh4 Abs Pohlaví Diplom
1. Merle Jakub KILPI KOME KLUB triatlon hero 18+ let-M 7 05:25:10.2 00:35:17.7 (1./1./1.) 00:02:35.7 (4./3./3.) 00:41:47.1 (1./1./1.) 00:42:58.7 (1./1./1.) 00:46:59.4 (1./1./1.) 00:50:42.1 (1./1./1.) 00:05:31.3 (6./3./3.) 00:25:00.0 (1./1./1.) 00:25:00.0 (1./1./1.) 00:23:00.0 (1./1./1.) 00:26:17.9 (1./1./1.) 1. 1. PDF
2. Prštický Michal triatlon hero 18+ let-M 10 06:18:18.3 00:35:30.4 (2./2./2.) 00:04:18.8 (8./6./6.) 00:50:20.5 (2./2./2.) 00:55:38.9 (2./2./2.) 00:58:05.0 (2./2./2.) 00:56:07.8 (2./2./2.) 00:04:39.9 (4./2./2.) 00:27:41.5 (2./2./2.) 00:28:36.5 (2./2./2.) 00:28:39.5 (2./2./2.) 00:28:39.1 (2./2./2.) 2. 2. PDF
3. Břehovský Roman SPORTCENTRUM DELFÍN s.r.o triatlon hero 18+ let-M 4 07:47:35.3 00:50:21.1 (5./3./3.) 00:03:03.4 (6./4./4.) 00:53:37.8 (3./3./3.) 00:58:33.8 (3./3./3.) 01:08:11.7 (5./4./4.) 01:15:59.2 (7./4./4.) 00:02:37.2 (3./1./1.) 00:34:09.4 (5./3./3.) 00:37:50.6 (6./4./4.) 00:43:51.0 (8./5./5.) 00:39:19.8 (6./4./4.) 4. 3. PDF
4. Burdík Jan Sem tam Kladně triatlon hero 18+ let-M 8 08:07:43.1 00:56:20.0 (9./6./6.) 00:02:22.5 (3./2./2.) 01:02:10.2 (7./4./4.) 01:01:30.4 (5./4./4.) 01:06:20.2 (4./3./3.) 01:15:53.1 (6./3./3.) 00:06:25.7 (8./5./5.) 00:38:40.6 (8./5./5.) 00:35:31.5 (5./3./3.) 00:40:25.2 (6./4./4.) 00:42:03.1 (8./5./5.) 7. 4. PDF
5. Švejkovský Jan MK Kladno triatlon hero 18+ let-M 6 08:29:42.8 00:51:54.3 (7./4./4.) 00:03:38.8 (7./5./5.) 01:03:25.9 (9./6./6.) 01:08:32.1 (9./6./6.) 01:18:15.3 (7./5./5.) 01:28:03.5 (8./5./5.) 00:06:58.3 (9./6./6.) 00:34:46.9 (6./4./4.) 00:38:15.8 (7./5./5.) 00:39:06.9 (5./3./3.) 00:36:44.6 (5./3./3.) 8. 5. PDF
6. Burdík Štěpán triatlon hero 18+ let-M 9 10:02:55.0 00:55:44.6 (8./5./5.) 00:02:18.0 (2./1./1.) 01:02:54.6 (8./5./5.) 01:01:33.4 (6./5./5.) 01:41:16.6 (9./6./6.) 01:28:05.2 (9./6./6.) 00:06:18.2 (7./4./4.) 00:51:36.5 (9./6./6.) 00:54:37.3 (9./6./6.) 00:55:09.4 (9./6./6.) 01:03:20.8 (9./6./6.) 9. 6. PDF
  Neduchal Martin Darček pre Martina triatlon hero 18+ let-M 5 DNS      

HERO 2,25-67,20-20,76 [km] - triatlon hero 18+ let-F

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Kolo3 Kolo4 Depo2 Běh1 Běh2 Běh3 Běh4 Abs Pohlaví Diplom
1. Herren Barbora KILPI KOME KLUB triatlon hero 18+ let-F 3 07:09:43.2 00:45:07.7 (4./2./2.) 00:02:16.4 (1./1./1.) 00:55:53.2 (4./1./1.) 01:01:18.8 (4./1./1.) 01:04:19.7 (3./1./1.) 01:07:17.5 (3./1./1.) 00:01:57.4 (2./2./2.) 00:32:01.3 (3./1./1.) 00:32:06.7 (3./1./1.) 00:33:10.6 (3./1./1.) 00:34:13.4 (3./1./1.) 3. 1. PDF
2. Janovská Linda triatlon hero 18+ let-F 2 07:55:47.9 00:44:33.6 (3./1./1.) 00:02:52.5 (5./2./2.) 00:59:30.4 (5./2./2.) 01:03:39.1 (7./2./2.) 01:39:58.4 (8./3./3.) 01:08:20.8 (4./2./2.) 00:01:36.6 (1./1./1.) 00:32:49.4 (4./2./2.) 00:33:46.0 (4./2./2.) 00:34:26.2 (4./2./2.) 00:34:14.4 (4./2./2.) 5. 2. PDF
3. Antalova Ladislava Koloshop triatlon hero 18+ let-F 1 08:07:37.6 00:50:41.9 (6./3./3.) 00:04:52.9 (9./3./3.) 01:00:19.8 (6./3./3.) 01:06:42.6 (8./3./3.) 01:10:22.0 (6./2./2.) 01:12:52.3 (5./3./3.) 00:05:12.8 (5./3./3.) 00:37:09.0 (7./3./3.) 00:38:53.9 (8./3./3.) 00:41:04.4 (7./3./3.) 00:39:25.6 (7./3./3.) 6. 3. PDF

Triatlon short 0,25-12,7-2,8 - S15-16 M triatlon short do 16 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo Depo2 Běh Abs Pohlaví Diplom
1. Hoffmann Ondra Czech MultiSport Coaching S15-16 M triatlon short do 16 let 830 00:48:27.3 00:04:05.3 (2./1./1.) 00:00:46.9 (2./2./1.) 00:30:33.8 (1./1./1.) 00:00:33.3 (2./2./1.) 00:12:27.9 (1./1./1.) 1. 1. PDF
2. Blažek Jan Kerberos S15-16 M triatlon short do 16 let 831 00:53:35.4 00:04:35.3 (5./3./2.) 00:01:01.6 (4./3./2.) 00:32:56.2 (4./4./2.) 00:00:57.2 (18./11./2.) 00:14:04.9 (12./10./4.) 3. 3. PDF
3. Trojan Lukáš SKP Ústí nad Labem S15-16 M triatlon short do 16 let 834 00:55:38.3 00:05:34.8 (18./15./5.) 00:01:23.5 (17./10./5.) 00:34:17.0 (6./6./3.) 00:01:08.4 (27./17./3.) 00:13:14.5 (6./5./3.) 7. 6. PDF
4. Yaňez Michal SKP Ústí nad Labem S15-16 M triatlon short do 16 let 833 00:56:55.1 00:05:08.1 (12./10./3.) 00:01:23.2 (16./9./4.) 00:36:04.2 (11./10./5.) 00:01:18.9 (35./21./4.) 00:13:00.6 (5./4./2.) 9. 7. PDF
5. Blažek Matěj Kerberos S15-16 M triatlon short do 16 let 832 01:02:22.9 00:05:11.0 (13./11./4.) 00:01:06.2 (5./4./3.) 00:35:50.6 (10./9./4.) 00:01:20.3 (37./22./5.) 00:18:54.6 (41./27./6.) 16. 13. PDF
6. Merle Šimon KILPI KOME KLUB S15-16 M triatlon short do 16 let 800 01:06:34.6 00:05:37.3 (21./17./6.) 00:02:05.4 (37./26./6.) 00:39:16.8 (20./17./6.) 00:01:48.6 (48./28./6.) 00:17:46.3 (31./22./5.) 21. 18. PDF

Triatlon short 0,25-12,7-2,8 - S19-29 M triatlon short do 29 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo Depo2 Běh Abs Pohlaví Diplom
1. Láska Lukáš S19-29 M triatlon short do 29 let 835 01:07:24.1 00:06:13.4 (29./22./3.) 00:01:32.4 (21./14./1.) 00:41:32.9 (25./22./1.) 00:00:32.9 (1./1./1.) 00:17:32.2 (28./20./2.) 23. 20. PDF
2. Kotrba Štěpán S19-29 M triatlon short do 29 let 838 01:08:48.0 00:05:34.8 (17./14./2.) 00:02:34.7 (47./31./3.) 00:44:46.2 (29./25./2.) 00:00:45.3 (7./5./2.) 00:15:06.9 (19./15./1.) 25. 22. PDF
3. Vrůbl Jakub S19-29 M triatlon short do 29 let 837 01:20:00.9 00:04:57.5 (11./9./1.) 00:02:02.9 (34./23./2.) 00:51:12.1 (48./34./3.) 00:01:01.2 (20./12./4.) 00:20:47.1 (51./33./4.) 45. 32. PDF
4. Thieme Petr S19-29 M triatlon short do 29 let 836 01:21:48.9 00:06:21.6 (32./25./4.) 00:03:15.1 (56./34./4.) 00:52:40.9 (50./35./4.) 00:00:50.3 (12./8./3.) 00:18:40.9 (40./26./3.) 47. 34. PDF

Triatlon short 0,25-12,7-2,8 - S30-39 M triatlon short do 39 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo Depo2 Běh Abs Pohlaví Diplom
1. Oppelt Michal Krušnoman TT Litvínov S30-39 M triatlon short do 39 let 867 00:53:17.2 00:04:39.8 (6./4./1.) 00:01:15.3 (11./6./2.) 00:32:51.4 (3./3./1.) 00:01:05.5 (25./16./6.) 00:13:25.1 (8./7./1.) 2. 2. PDF
2. Olland Andreas TRIO HAVEL s.r.o. S30-39 M triatlon short do 39 let 840 00:57:04.8 00:05:31.8 (15./13./4.) 00:01:09.3 (8./5./1.) 00:33:27.6 (5./5./2.) 00:00:54.6 (15./9./3.) 00:16:01.3 (22./16./5.) 10. 8. PDF
3. Pelíšek David Trmice S30-39 M triatlon short do 39 let 848 00:59:31.8 00:05:36.7 (19./16./5.) 00:01:20.2 (13./8./3.) 00:37:31.1 (18./16./3.) 00:00:34.6 (4./4./1.) 00:14:29.1 (13./11./3.) 13. 11. PDF
4. Hána František S30-39 M triatlon short do 39 let 839 01:03:46.2 00:07:29.2 (52./32./9.) 00:01:25.5 (18./11./4.) 00:39:17.2 (21./18./4.) 00:00:50.2 (11./7./2.) 00:14:44.1 (15./12./4.) 17. 14. PDF
5. Bernard Adam Gladiator race S30-39 M triatlon short do 39 let 847 01:04:22.0 00:06:18.9 (31./24./7.) 00:01:33.7 (23./16./6.) 00:41:22.7 (24./21./5.) 00:01:04.5 (22./13./4.) 00:14:02.1 (11./9./2.) 19. 16. PDF
6. Hajduk Jaroslav HajdukPool S30-39 M triatlon short do 39 let 843 01:13:03.8 00:05:29.4 (14./12./3.) 00:01:47.6 (26./19./7.) 00:43:37.0 (27./24./6.) 00:01:54.2 (51./30./9.) 00:20:15.5 (46./30./8.) 32. 25. PDF
7. Máček Milan HajdukPool S30-39 M triatlon short do 39 let 845 01:13:22.4 00:07:05.7 (47./30./8.) 00:02:03.6 (35./24./8.) 00:45:15.4 (32./26./7.) 00:01:12.8 (32./19./8.) 00:17:44.7 (30./21./6.) 34. 26. PDF
8. Postl Jan TRIO HAVEL s.r.o. S30-39 M triatlon short do 39 let 841 01:16:17.3 00:04:52.3 (8./6./2.) 00:01:33.1 (22./15./5.) 00:47:33.6 (36./29./8.) 00:01:05.4 (24./15./5.) 00:21:12.8 (54./34./9.) 37. 28. PDF
9. Maresch Lukáš S30-39 M triatlon short do 39 let 849 01:16:58.2 00:05:41.6 (23./18./6.) 00:02:47.5 (53./32./9.) 00:49:10.4 (42./31./9.) 00:01:09.3 (28./18./7.) 00:18:09.2 (33./24./7.) 41. 30. PDF
  Michel Landgraf S30-39 M triatlon short do 39 let 842 DNS      
  Ptáček Miroslav S30-39 M triatlon short do 39 let 844 DNS      

Triatlon short 0,25-12,7-2,8 - S40-49 M triatlon short do 49 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo Depo2 Běh Abs Pohlaví Diplom
1. Zeman Marek Bike & Ride Libertas S40-49 M triatlon short do 49 let 852 00:54:07.8 00:06:05.4 (27./21./7.) 00:01:38.0 (24./17./5.) 00:32:18.5 (2./2./1.) 00:01:23.6 (41./24./6.) 00:12:42.1 (3./2./1.) 5. 4. PDF
2. Kroupa Štěpán Café Racers S40-49 M triatlon short do 49 let 853 00:54:35.7 00:04:07.3 (3./2./1.) 00:00:43.6 (1./1./1.) 00:36:14.9 (13./11./4.) 00:00:33.4 (3./3./1.) 00:12:56.4 (4./3./2.) 6. 5. PDF
3. Chalupský Jaroslav S40-49 M triatlon short do 49 let 859 00:57:10.5 00:04:53.4 (10./8./4.) 00:01:27.2 (20./13./4.) 00:35:41.2 (9./8./3.) 00:01:18.1 (34./20./4.) 00:13:50.5 (10./8./4.) 11. 9. PDF
4. Novák Jan Řetězy rozžhavené doběla S40-49 M triatlon short do 49 let 851 00:58:20.7 00:04:52.4 (9./7./3.) 00:01:50.8 (28./20./7.) 00:35:14.4 (8./7./2.) 00:01:35.3 (44./26./8.) 00:14:47.7 (17./13./5.) 12. 10. PDF
5. Kovařík st. Petr S40-49 M triatlon short do 49 let 866 01:01:08.4 00:04:47.5 (7./5./2.) 00:01:26.4 (19./12./3.) 00:37:20.4 (15./13./6.) 00:01:24.5 (42./25./7.) 00:16:09.4 (23./17./6.) 14. 12. PDF
6. Kudrna Miroslav SOKOL Ústí nad Labem S40-49 M triatlon short do 49 let 864 01:03:59.6 00:05:56.1 (25./20./6.) 00:01:19.0 (12./7./2.) 00:37:21.2 (16./14./7.) 00:01:21.8 (39./23./5.) 00:18:01.3 (32./23./8.) 18. 15. PDF
7. Röhrich Robin S40-49 M triatlon short do 49 let 858 01:04:30.2 00:07:10.0 (50./31./10.) 00:02:31.7 (45./29./10.) 00:40:40.8 (23./20./9.) 00:00:46.9 (9./6./2.) 00:13:20.6 (7./6./3.) 20. 17. PDF
8. Blažek Martin Rorace Team Pyšely S40-49 M triatlon short do 49 let 854 01:07:36.3 00:05:53.3 (24./19./5.) 00:01:44.9 (25./18./6.) 00:37:13.2 (14./12./5.) 00:02:00.4 (52./31./10.) 00:20:44.4 (50./32./11.) 24. 21. PDF
9. Glumbík Karel SbK Teplice S40-49 M triatlon short do 49 let 856 01:10:40.3 00:06:17.6 (30./23./8.) 00:02:00.0 (33./22./8.) 00:42:16.1 (26./23./10.) 00:01:47.6 (47./27./9.) 00:18:18.8 (35./25./9.) 28. 23. PDF
10. Krentík Rudolf 349 Elite Team S40-49 M triatlon short do 49 let 855 01:10:41.2 00:06:53.9 (43./29./9.) 00:04:32.1 (58./35./11.) 00:39:32.1 (22./19./8.) 00:02:41.0 (60./35./11.) 00:17:02.0 (26./19./7.) 29. 24. PDF
11. Hladík Jiří Chabařovice S40-49 M triatlon short do 49 let 850 01:21:40.1 00:07:49.6 (56./35./11.) 00:02:21.3 (43./28./9.) 00:50:21.2 (45./32./11.) 00:01:05.2 (23./14./3.) 00:20:02.6 (44./29./10.) 46. 33. PDF
  Kurfürst Miroslav S40-49 M triatlon short do 49 let 857 DNS      

Triatlon short 0,25-12,7-2,8 - S50+ M triatlon short 50+ let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo Depo2 Běh Abs Pohlaví Diplom
1. Merle Petr KILPI KOME KLUB S50+ M triatlon short 50+ let 801 01:06:38.2 00:07:47.6 (55./34./5.) 00:01:59.8 (32./21./1.) 00:37:26.1 (17./15./1.) 00:02:23.1 (59./34./5.) 00:17:01.5 (25./18./2.) 22. 19. PDF
2. Pavel Lokomotiva Teplice S50+ M triatlon short 50+ let 863 01:14:06.8 00:06:36.1 (36./27./2.) 00:02:12.7 (41./27./3.) 00:48:20.6 (40./30./4.) 00:01:52.6 (49./29./2.) 00:15:04.5 (18./14./1.) 35. 27. PDF
3. Vožeh Ludvík S50+ M triatlon short 50+ let 861 01:16:36.1 00:06:47.1 (40./28./3.) 00:02:55.4 (54./33./5.) 00:45:18.6 (33./27./2.) 00:00:55.5 (16./10./1.) 00:20:39.3 (49./31./4.) 38. 29. PDF
4. Handl Ivo Bílinské Vosy S50+ M triatlon short 50+ let 862 01:17:14.8 00:06:29.4 (34./26./1.) 00:02:31.8 (46./30./4.) 00:46:44.4 (34./28./3.) 00:02:10.9 (57./33./4.) 00:19:18.1 (42./28./3.) 42. 31. PDF
5. Panchartek Petr Roudníky S50+ M triatlon short 50+ let 860 01:26:48.2 00:07:31.0 (53./33./4.) 00:02:04.5 (36./25./2.) 00:51:06.1 (47./33./5.) 00:02:05.0 (56./32./3.) 00:24:01.4 (58./35./5.) 54. 35. PDF

Triatlon short 0,25-12,7-2,8 - S15-16 F triatlon short do 16 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo Depo2 Běh Abs Pohlaví Diplom
1. Losová Maya SKP SEVER Ústí nad Labem S15-16 F triatlon short do 16 let 804 00:56:40.1 00:05:32.5 (16./3./1.) 00:01:09.7 (9./4./1.) 00:36:07.6 (12./2./1.) 00:01:14.5 (33./14./1.) 00:12:35.6 (2./1./1.) 8. 2. PDF
2. Smržová Kateřina SKP Sever Ústí nad Labem S15-16 F triatlon short do 16 let 803 01:01:11.7 00:05:37.0 (20./4./2.) 00:01:13.6 (10./5./2.) 00:38:01.3 (19./3./2.) 00:01:33.3 (43./18./2.) 00:14:46.4 (16./4./2.) 15. 3. PDF
3. Brožová Veronika Triatlon Slaný S15-16 F triatlon short do 16 let 802 01:21:48.9 00:05:39.8 (22./5./3.) 00:02:07.9 (38./12./3.) 00:53:37.0 (51./16./3.) 00:02:04.0 (55./24./3.) 00:18:20.0 (36./11./3.) 48. 14. PDF
  Černá Karolína Tri club Česká Lípa S15-16 F triatlon short do 16 let 805 DNS      

Triatlon short 0,25-12,7-2,8 - S17-18 F triatlon short do 18 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo Depo2 Běh Abs Pohlaví Diplom
1. Vencálková Barbora Bižuterie Jablonec S17-18 F triatlon short do 18 let 806 00:53:49.2 00:03:37.7 (1./1./1.) 00:00:57.9 (3./1./1.) 00:34:22.8 (7./1./1.) 00:01:08.1 (26./10./1.) 00:13:42.5 (9./2./1.) 4. 1. PDF

Triatlon short 0,25-12,7-2,8 - S19-29 F triatlon short do 29 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo Depo2 Běh Abs Pohlaví Diplom
1. Klimešová Veronika S19-29 F triatlon short do 29 let 811 01:22:57.4 00:07:07.7 (49./19./3.) 00:02:23.8 (44./16./2.) 00:54:05.1 (53./18./2.) 00:01:00.4 (19./8./1.) 00:18:20.2 (37./12./1.) 50. 16. PDF
2. Fojtová Zuzana S19-29 F triatlon short do 29 let 809 01:24:02.7 00:07:02.6 (46./17./2.) 00:05:01.0 (59./24./5.) 00:50:19.6 (44./13./1.) 00:01:12.2 (31./13./3.) 00:20:27.0 (48./18./2.) 51. 17. PDF
3. Šerfová Sara S19-29 F triatlon short do 29 let 813 01:33:22.7 00:07:01.0 (44./15./1.) 00:01:49.5 (27./8./1.) 01:01:16.8 (56./21./3.) 00:02:19.7 (58./25./5.) 00:20:55.5 (52./19./3.) 56. 21. PDF
4. Babecová Denisa S19-29 F triatlon short do 29 let 808 01:40:25.1 00:09:07.7 (60./25./5.) 00:02:35.5 (48./17./3.) 01:03:41.1 (58./23./4.) 00:01:09.7 (30./12./2.) 00:23:50.8 (57./23./4.) 58. 23. PDF
5. Hánová Kristýna S19-29 F triatlon short do 29 let 807 01:44:54.3 00:07:11.7 (51./20./4.) 00:02:47.1 (52./21./4.) 01:07:05.8 (59./24./5.) 00:01:23.2 (40./17./4.) 00:26:26.2 (59./24./5.) 59. 24. PDF
  Žofková Michaela S19-29 F triatlon short do 29 let 810 DNS      
  Vostřelová Zuzana S19-29 F triatlon short do 29 let 812 DNS      

Triatlon short 0,25-12,7-2,8 - S30-39 F triatlon short do 39 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo Depo2 Běh Abs Pohlaví Diplom
1. Lapáčková Nina S30-39 F triatlon short do 39 let 868 01:09:18.4 00:06:38.6 (37./10./4.) 00:01:54.9 (29./9./3.) 00:44:50.8 (31./6./2.) 00:01:19.7 (36./15./4.) 00:14:34.2 (14./3./1.) 26. 4. PDF
2. Havlová Zlata TRIO HAVEL s.r.o. S30-39 F triatlon short do 39 let 814 01:13:03.4 00:05:58.1 (26./6./1.) 00:01:59.3 (31./11./4.) 00:44:49.8 (30./5./1.) 00:01:53.7 (50./21./7.) 00:18:22.3 (38./13./4.) 31. 7. PDF
3. Kulíková Pavla Rozběháme Neratovice S30-39 F triatlon short do 39 let 816 01:13:21.8 00:06:48.6 (42./14./6.) 00:01:07.4 (6./2./1.) 00:47:39.1 (37./8./3.) 00:00:38.5 (5./1./1.) 00:17:08.1 (27./8./2.) 33. 8. PDF
4. Válková Magdaléna Tlustokožeci v topu S30-39 F triatlon short do 39 let 817 01:16:52.2 00:06:09.5 (28./7./2.) 00:01:09.3 (7./3./2.) 00:50:19.0 (43./12./5.) 00:00:51.9 (14./6./2.) 00:18:22.4 (39./14./5.) 40. 11. PDF
5. Lacinová Adéla S30-39 F triatlon short do 39 let 865 01:17:53.0 00:06:40.5 (38./11./5.) 00:03:56.6 (57./23./7.) 00:48:00.9 (39./10./4.) 00:01:36.4 (45./19./5.) 00:17:38.3 (29./9./3.) 43. 12. PDF
6. Dvořáková Kamila S30-39 F triatlon short do 39 let 828 01:22:47.0 00:06:30.4 (35./9./3.) 00:02:08.7 (39./13./5.) 00:51:19.3 (49./15./6.) 00:01:38.9 (46./20./6.) 00:21:09.6 (53./20./6.) 49. 15. PDF
7. Moulisová Eva S30-39 F triatlon short do 39 let 815 01:37:28.0 00:08:21.2 (59./24./7.) 00:02:12.1 (40./14./6.) 01:03:25.4 (57./22./7.) 00:01:09.4 (29./11./3.) 00:22:19.9 (56./22./7.) 57. 22. PDF

Triatlon short 0,25-12,7-2,8 - S40-49 F triatlon short do 49 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo Depo2 Běh Abs Pohlaví Diplom
1. Václavková Petra Spartak Triatlon Trutnov S40-49 F triatlon short do 49 let 823 01:10:13.3 00:07:36.3 (54./21./6.) 00:01:22.8 (15./7./2.) 00:44:02.0 (28./4./1.) 00:00:47.9 (10./4./3.) 00:16:24.0 (24./7./3.) 27. 5. PDF
2. Bílá Pavla S40-49 F triatlon short do 49 let 822 01:12:05.7 00:04:19.1 (4./2./1.) 00:01:20.3 (14./6./1.) 00:50:23.0 (46./14./4.) 00:00:45.1 (6./2./1.) 00:15:18.0 (20./5./1.) 30. 6. PDF
3. Vohradská Hana S40-49 F triatlon short do 49 let 827 01:14:11.1 00:07:06.0 (48./18./5.) 00:02:14.7 (42./15./4.) 00:47:59.0 (38./9./2.) 00:01:21.8 (38./16./7.) 00:15:29.4 (21./6./2.) 36. 9. PDF
4. Kamírová Gabriela Lokomotiva Teplice S40-49 F triatlon short do 49 let 825 01:18:13.1 00:06:47.2 (41./13./3.) 00:01:58.7 (30./10./3.) 00:48:44.5 (41./11./3.) 00:01:02.7 (21./9./6.) 00:19:39.8 (43./15./4.) 44. 13. PDF
5. Malá Kateřina S40-49 F triatlon short do 49 let 820 01:24:29.8 00:06:24.3 (33./8./2.) 00:02:42.2 (50./19./6.) 00:54:21.8 (54./19./6.) 00:00:57.0 (17./7./5.) 00:20:04.3 (45./16./5.) 52. 18. PDF
6. Knajzlová Petra S40-49 F triatlon short do 49 let 821 01:26:20.0 00:07:02.5 (45./16./4.) 00:02:40.8 (49./18./5.) 00:55:23.1 (55./20./7.) 00:00:50.7 (13./5./4.) 00:20:22.8 (47./17./6.) 53. 19. PDF
7. Pernstecherová Andrea S40-49 F triatlon short do 49 let 826 01:27:26.5 00:07:58.9 (57./22./7.) 00:02:47.0 (51./20./7.) 00:53:45.6 (52./17./5.) 00:00:46.8 (8./3./2.) 00:22:08.0 (55./21./7.) 55. 20. PDF
8. Olmrová Radka Grady Run S40-49 F triatlon short do 49 let 819 02:03:11.6 00:08:09.9 (58./23./8.) 00:05:31.0 (60./25./8.) 01:16:36.1 (60./25./8.) 00:02:03.4 (54./23./8.) 00:30:51.1 (60./25./8.) 60. 25. PDF
  Vitoušková Pavla S40-49 F triatlon short do 49 let 818 DNS      
  Přikrylová Lenka SK Svárov S40-49 F triatlon short do 49 let 824 DNS      

Triatlon short 0,25-12,7-2,8 - S50+ F triatlon short 50+ let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo Depo2 Běh Abs Pohlaví Diplom
1. Kusebauchová Taťána S50+ F triatlon short 50+ let 829 01:16:47.6 00:06:40.8 (39./12./1.) 00:02:58.4 (55./22./1.) 00:46:55.6 (35./7./1.) 00:02:01.1 (53./22./1.) 00:18:11.5 (34./10./1.) 39. 10. PDF

Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 - M18-19 M triatlon middle do 19 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Depo2 Běh1 Běh2 Abs Pohlaví Diplom
1. Jiřík Adam Krušnoman TT Litvínov M18-19 M triatlon middle do 19 let 227 02:20:24.8 00:10:16.0 (25./21./1.) 00:01:45.5 (35./28./1.) 00:44:10.5 (22./21./1.) 00:48:44.3 (30./28./1.) 00:02:08.7 (63./49./2.) 00:16:17.2 (41./38./2.) 00:17:02.4 (45./41./1.) 31. 29. PDF
2. Gergel Jan AC Litvinov M18-19 M triatlon middle do 19 let 228 02:26:45.9 00:10:16.7 (26./22./2.) 00:02:44.6 (57./46./2.) 00:48:56.4 (42./38./2.) 00:48:57.6 (33./30./2.) 00:01:39.1 (44./32./1.) 00:16:14.1 (40./37./1.) 00:17:57.1 (54./48./2.) 39. 35. PDF

Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 - M20-29 M triatlon middle do 29 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Depo2 Běh1 Běh2 Abs Pohlaví Diplom
1. Duchoslav Petr M20-29 M triatlon middle do 29 let 233 02:17:39.3 00:10:13.3 (24./20./1.) 00:01:27.5 (20./15./1.) 00:45:39.3 (28./27./2.) 00:47:31.4 (24./23./1.) 00:01:46.4 (52./40./3.) 00:15:34.6 (24./23./3.) 00:15:26.6 (25./24./3.) 26. 25. PDF
2. Talaváňa Jan M20-29 M triatlon middle do 29 let 235 02:17:46.6 00:12:37.5 (58./46./5.) 00:01:29.0 (22./17./2.) 00:45:05.7 (25./24./1.) 00:49:10.5 (35./32./3.) 00:01:48.3 (54./42./4.) 00:13:31.8 (6./6./1.) 00:14:03.5 (9./9./1.) 27. 26. PDF
3. Klas Adam TRIO HAVEL s.r.o. M20-29 M triatlon middle do 29 let 231 02:19:15.0 00:10:37.3 (34./28./2.) 00:02:21.0 (45./37./3.) 00:46:07.7 (32./31./3.) 00:48:46.9 (31./29./2.) 00:02:25.0 (68./54./7.) 00:14:33.3 (16./16./2.) 00:14:23.6 (15./15./2.) 29. 27. PDF
4. Tilman Pfitzner Lok Pirna M20-29 M triatlon middle do 29 let 232 02:34:11.2 00:13:45.1 (64./52./6.) 00:02:57.6 (63./51./7.) 00:50:02.3 (46./42./5.) 00:53:46.7 (51./45./5.) 00:00:48.8 (1./1./1.) 00:16:54.2 (45./41./5.) 00:15:56.1 (31./30./4.) 50. 44. PDF
5. Geltner Jakub M20-29 M triatlon middle do 29 let 230 02:38:25.4 00:11:46.4 (53./42./4.) 00:02:29.9 (50./41./4.) 00:49:11.6 (43./39./4.) 00:53:16.9 (50./44./4.) 00:01:44.6 (50./38./2.) 00:19:18.8 (61./52./6.) 00:20:36.9 (67./56./7.) 53. 47. PDF
6. Tuan Nguyen Minh BKČS M20-29 M triatlon middle do 29 let 229 02:49:52.1 00:14:46.8 (68./55./7.) 00:02:51.0 (59./48./6.) 00:58:56.4 (64./55./7.) 00:58:26.6 (59./51./6.) 00:02:16.1 (67./53./6.) 00:16:05.9 (36./34./4.) 00:16:29.1 (40./37./5.) 58. 50. PDF
7. Štěpánek Matěj Běháme s Járynem M20-29 M triatlon middle do 29 let 234 02:51:38.5 00:11:34.1 (48./38./3.) 00:02:34.7 (53./43./5.) 00:55:53.0 (57./49./6.) 01:00:05.8 (61./53./7.) 00:02:09.9 (64./50./5.) 00:19:31.3 (62./53./7.) 00:19:49.5 (63./53./6.) 59. 51. PDF

Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 - M30-39 M triatlon middle do 39 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Depo2 Běh1 Běh2 Abs Pohlaví Diplom
1. Pávek Martin Rolníci / ČZU Praha M30-39 M triatlon middle do 39 let 261 01:44:39.7 00:09:30.6 (13./10./4.) 00:00:56.5 (6./5./1.) 00:34:38.7 (1./1./1.) 00:35:40.3 (2./2./2.) 00:01:14.3 (20./15./8.) 00:11:32.2 (1./1./1.) 00:11:06.7 (1./1./1.) 1. 1. PDF
2. Hosnedl Marek Café Racers M30-39 M triatlon middle do 39 let 262 01:51:19.9 00:07:38.2 (3./2./1.) 00:01:00.6 (9./8./4.) 00:37:28.9 (3./3./2.) 00:39:21.4 (7./7./4.) 00:01:04.7 (11./9./5.) 00:12:33.8 (2./2./2.) 00:12:12.0 (2./2./2.) 2. 2. PDF
3. Válek Jirka Tlustokožec v topu M30-39 M triatlon middle do 39 let 237 01:57:18.7 00:10:05.4 (23./19./7.) 00:01:20.4 (16./11./7.) 00:38:22.3 (5./5./3.) 00:39:04.1 (3./3./3.) 00:00:54.8 (3./3./2.) 00:13:40.4 (8./8./5.) 00:13:51.1 (8./8./5.) 5. 5. PDF
4. Zmeškal_Ondřej_Peterka_Marek Triade Decin - "Tour de France ve tmě" M30-39 M triatlon middle do 39 let 201 02:00:56.0 00:09:25.6 (10./8./2.) 00:01:15.1 (14./10./6.) 00:40:50.3 (9./9./4.) 00:41:01.2 (8./8./5.) 00:01:33.6 (39./29./13.) 00:13:20.6 (4./4./4.) 00:13:29.4 (6./6./4.) 7. 7. PDF
5. Charvát Vít M30-39 M triatlon middle do 39 let 238 02:04:46.0 00:09:29.0 (12./9./3.) 00:01:33.4 (27./22./12.) 00:41:02.1 (11./11./5.) 00:41:59.1 (9./9./6.) 00:00:59.2 (6./5./3.) 00:14:55.9 (20./19./8.) 00:14:46.9 (19./19./8.) 11. 11. PDF
6. Kučák Tomáš M30-39 M triatlon middle do 39 let 258 02:13:36.5 00:09:55.2 (18./14./6.) 00:01:27.2 (18./13./8.) 00:43:32.0 (21./20./10.) 00:52:15.0 (47./41./15.) 00:01:16.4 (24./18./9.) 00:12:41.0 (3./3./3.) 00:12:29.4 (3./3./3.) 17. 16. PDF
7. Průša Tomáš 349 Elite Team M30-39 M triatlon middle do 39 let 256 02:13:38.6 00:12:03.0 (55./44./15.) 00:02:40.3 (55./45./19.) 00:42:38.7 (17./16./8.) 00:44:13.2 (16./15./7.) 00:01:42.1 (49./37./16.) 00:15:30.1 (23./22./10.) 00:14:51.0 (20./20./9.) 18. 17. PDF
8. Lízl Tomáš M30-39 M triatlon middle do 39 let 255 02:14:05.2 00:12:18.5 (56./45./16.) 00:02:22.7 (47./38./16.) 00:42:30.3 (15./14./6.) 00:45:38.4 (18./17./8.) 00:01:48.1 (53./41./17.) 00:14:47.7 (18./18./7.) 00:14:39.2 (16./16./6.) 19. 18. PDF
9. Kubica Pavel M30-39 M triatlon middle do 39 let 250 02:15:56.9 00:11:36.5 (50./40./14.) 00:01:35.5 (30./24./13.) 00:43:12.2 (19./18./9.) 00:48:36.7 (27./25./10.) 00:01:31.1 (36./27./12.) 00:14:44.1 (17./17./6.) 00:14:40.5 (17./17./7.) 21. 20. PDF
10. Žofka Martin M30-39 M triatlon middle do 39 let 251 02:16:08.3 00:10:50.7 (38./32./11.) 00:01:32.7 (26./21./11.) 00:42:33.4 (16./15./7.) 00:46:06.9 (21./20./9.) 00:01:24.7 (30./22./11.) 00:17:07.4 (49./44./14.) 00:16:32.3 (41./38./13.) 22. 21. PDF
11. Zběhlík Petr Spartak Triatlon Trutnov M30-39 M triatlon middle do 39 let 846 02:23:35.7 00:11:03.1 (41./33./12.) 00:01:05.8 (12./9./5.) 00:47:31.2 (38./36./13.) 00:50:38.9 (40./36./12.) 00:01:41.0 (48./36./15.) 00:15:43.7 (28./27./11.) 00:15:51.8 (29./28./11.) 34. 31. PDF
12. Kališko Ondřej M30-39 M triatlon middle do 39 let 236 02:23:44.4 00:10:38.4 (35./29./10.) 00:01:28.2 (21./16./9.) 00:47:07.6 (36./34./12.) 00:51:24.0 (44./39./13.) 00:01:10.0 (17./12./6.) 00:15:43.7 (29./28./12.) 00:16:12.2 (35./33./12.) 35. 32. PDF
13. Peksa Petr M30-39 M triatlon middle do 39 let 244 02:24:35.6 00:10:34.3 (32./26./9.) 00:01:31.0 (24./19./10.) 00:47:05.4 (35./33./11.) 00:49:15.3 (36./33./11.) 00:01:33.9 (40./30./14.) 00:17:14.7 (51./45./15.) 00:17:20.7 (48./44./15.) 37. 34. PDF
14. Doležálek Lukáš M30-39 M triatlon middle do 39 let 248 02:29:20.1 00:11:23.5 (46./36./13.) 00:01:44.7 (33./26./14.) 00:50:39.2 (47./43./14.) 00:53:53.6 (52./46./16.) 00:01:11.7 (19./14./7.) 00:15:06.0 (22./21./9.) 00:15:21.1 (24./23./10.) 44. 40. PDF
15. Tyl Jiří M30-39 M triatlon middle do 39 let 246 02:33:19.5 00:14:59.1 (70./56./19.) 00:00:59.8 (8./7./3.) 00:51:30.3 (51./46./15.) 00:51:43.7 (45./40./14.) 00:01:19.4 (28./20./10.) 00:16:04.3 (35./33./13.) 00:16:42.5 (43./39./14.) 48. 42. PDF
16. Kovařík Pavel M30-39 M triatlon middle do 39 let 240 02:35:36.1 00:10:17.5 (27./23./8.) 00:02:34.9 (54./44./18.) 01:13:53.9 (75./60./20.) 00:30:55.4 (1./1./1.) 00:00:52.1 (2./2./1.) 00:17:22.6 (54./46./16.) 00:19:39.4 (62./52./17.) 51. 45. PDF
17. Bartůšek Josef M30-39 M triatlon middle do 39 let 239 02:52:55.3 00:09:54.5 (17./13./5.) 00:02:01.9 (41./34./15.) 00:56:04.4 (58./50./16.) 01:01:54.8 (63./55./19.) 00:02:07.8 (62./48./18.) 00:20:16.5 (65./56./18.) 00:20:35.1 (66./55./19.) 60. 52. PDF
18. Hanuš Martin M30-39 M triatlon middle do 39 let 245 02:54:00.7 00:13:31.4 (62./50./17.) 00:00:59.5 (7./6./2.) 00:58:13.0 (61./53./18.) 00:58:23.7 (58./50./17.) 00:01:00.0 (7./6./4.) 00:21:44.2 (70./58./20.) 00:20:08.7 (64./54./18.) 61. 53. PDF
19. Mácha Filip M30-39 M triatlon middle do 39 let 249 03:01:03.1 00:20:26.9 (75./59./20.) 00:02:30.5 (51./42./17.) 00:56:27.0 (59./51./17.) 01:00:04.5 (60./52./18.) 00:02:38.0 (72./57./19.) 00:19:44.8 (63./54./17.) 00:19:11.1 (61./51./16.) 63. 55. PDF
20. Čadek Václav M30-39 M triatlon middle do 39 let 247 03:11:11.6 00:13:35.0 (63./51./18.) 00:03:34.8 (71./57./20.) 01:02:51.6 (69./59./19.) 01:07:09.8 (70./59./20.) 00:02:54.2 (74./59./20.) 00:20:17.4 (66./57./19.) 00:20:48.5 (68./57./20.) 70. 59. PDF
  Kučera Vít M30-39 M triatlon middle do 39 let 241 DNS      
  Vaculík Tomáš M30-39 M triatlon middle do 39 let 242 DNS      
  Příhoda Vojtěch M30-39 M triatlon middle do 39 let 243 DNS      
  Hyťha Matěj M30-39 M triatlon middle do 39 let 252 DNS      
  Pořádek Patrik HC Biolit M30-39 M triatlon middle do 39 let 253 DNS      
  Krejčí Tomáš Sport team Brozany M30-39 M triatlon middle do 39 let 254 DNS      
  Hejl Jiri M30-39 M triatlon middle do 39 let 257 DNS      
  Eliáš Petr M30-39 M triatlon middle do 39 let 260 DNS      

Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 - M40-49 M triatlon middle do 49 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Depo2 Běh1 Běh2 Abs Pohlaví Diplom
1. Bušek Marek BTT Libochovice M40-49 M triatlon middle do 49 let 299 01:55:04.2 00:09:34.3 (15./12./6.) 00:00:54.2 (4./3./2.) 00:36:15.5 (2./2./1.) 00:39:07.9 (4./4./1.) 00:01:08.6 (15./11./4.) 00:13:59.0 (9./9./2.) 00:14:04.5 (10./10./2.) 3. 3. PDF
2. Prchal Karel AC Kudla M40-49 M triatlon middle do 49 let 276 01:59:49.7 00:08:40.9 (7./6./4.) 00:01:34.4 (29./23./8.) 00:40:18.6 (7./7./3.) 00:39:16.6 (6./6./2.) 00:01:29.8 (35./26./10.) 00:14:12.1 (12./12./3.) 00:14:17.0 (11./11./3.) 6. 6. PDF
3. Škoda Milan TJ Háje M40-49 M triatlon middle do 49 let 288 02:02:23.0 00:07:28.2 (2./1./1.) 00:01:27.4 (19./14./5.) 00:40:13.7 (6./6./2.) 00:42:55.6 (14./14./7.) 00:01:24.7 (31./23./8.) 00:14:32.3 (15./15./6.) 00:14:20.8 (14./14./5.) 8. 8. PDF
4. Slavata Tomáš Krušnoman Team M40-49 M triatlon middle do 49 let 202 02:04:15.7 00:09:31.9 (14./11./5.) 00:00:48.9 (3./2./1.) 00:41:49.0 (13./13./7.) 00:42:19.3 (11./11./4.) 00:01:06.3 (13./10./3.) 00:14:22.6 (14./14./5.) 00:14:17.5 (12./12./4.) 9. 9. PDF
5. Kaliba Jiří M40-49 M triatlon middle do 49 let 278 02:04:42.7 00:11:32.8 (47./37./15.) 00:01:29.1 (23./18./6.) 00:40:54.6 (10./10./5.) 00:42:41.6 (12./12./5.) 00:01:20.3 (29./21./7.) 00:13:29.0 (5./5./1.) 00:13:15.1 (4./4./1.) 10. 10. PDF
6. Volf Miroslav Běžci Chomutov M40-49 M triatlon middle do 49 let 268 02:08:36.7 00:09:59.6 (19./15./7.) 00:02:52.5 (61./50./17.) 00:41:05.7 (12./12./6.) 00:42:43.0 (13./13./6.) 00:01:18.6 (27./19./6.) 00:15:35.3 (25./24./8.) 00:15:01.7 (22./22./8.) 13. 13. PDF
7. Rakušan František Dubice M40-49 M triatlon middle do 49 let 264 02:09:01.2 00:10:01.5 (21./17./9.) 00:01:31.2 (25./20./7.) 00:40:40.4 (8./8./4.) 00:42:07.6 (10./10./3.) 00:02:11.7 (66./52./21.) 00:16:02.8 (34./32./13.) 00:16:25.8 (39./36./15.) 14. 14. PDF
8. Přikryl Tomáš SK Svárov M40-49 M triatlon middle do 49 let 281 02:13:06.0 00:10:43.6 (36./30./12.) 00:00:55.5 (5./4./3.) 00:43:25.4 (20./19./8.) 00:45:15.7 (17./16./8.) 00:01:26.6 (33./24./9.) 00:16:22.7 (43./40./16.) 00:14:56.3 (21./21./7.) 16. 15. PDF
9. Vetešník Ladislav MunroSprint Cvikov M40-49 M triatlon middle do 49 let 279 02:17:08.5 00:11:18.5 (43./34./13.) 00:01:38.3 (31./25./9.) 00:45:15.9 (26./25./10.) 00:46:33.3 (23./22./10.) 00:01:40.1 (45./33./12.) 00:15:03.9 (21./20./7.) 00:15:38.4 (27./26./10.) 24. 23. PDF
10. Beck Pavel Krušnohorský výšvih M40-49 M triatlon middle do 49 let 271 02:17:11.2 00:08:29.8 (6./5./3.) 00:01:27.0 (17./12./4.) 00:45:31.7 (27./26./11.) 00:48:40.3 (28./26./12.) 00:01:51.6 (55./43./16.) 00:15:43.6 (27./26./10.) 00:15:26.9 (26./25./9.) 25. 24. PDF
11. Seidl Petr M40-49 M triatlon middle do 49 let 274 02:19:17.5 00:11:35.7 (49./39./16.) 00:03:05.4 (65./52./18.) 00:46:00.1 (31./30./13.) 00:48:02.1 (26./24./11.) 00:01:32.1 (37./28./11.) 00:14:18.8 (13./13./4.) 00:14:43.1 (18./18./6.) 30. 28. PDF
12. Sadovský Petr M40-49 M triatlon middle do 49 let 265 02:21:06.9 00:11:37.1 (51./41./17.) 00:02:51.6 (60./49./16.) 00:45:48.8 (29./28./12.) 00:46:29.5 (22./21./9.) 00:01:57.8 (57./45./17.) 00:16:13.7 (39./36./15.) 00:16:08.2 (34./32./14.) 32. 30. PDF
13. Zloský Ondřej Hostín M40-49 M triatlon middle do 49 let 285 02:27:24.7 00:10:01.3 (20./16./8.) 00:02:08.7 (43./35./11.) 00:49:39.5 (45./41./16.) 00:52:31.4 (49./43./16.) 00:01:01.6 (8./7./1.) 00:16:06.3 (37./35./14.) 00:15:55.6 (30./29./12.) 40. 36. PDF
14. Kremsenko Vitalii M40-49 M triatlon middle do 49 let 270 02:27:53.9 00:07:59.6 (5./4./2.) 00:03:34.6 (70./56./22.) 00:50:40.1 (48./44./17.) 00:51:10.9 (43./38./15.) 00:02:55.5 (75./60./23.) 00:15:35.9 (26./25./9.) 00:15:57.0 (32./31./13.) 41. 37. PDF
15. Seiler Miroslav HC Biolit M40-49 M triatlon middle do 49 let 283 02:28:54.7 00:11:21.2 (44./35./14.) 00:03:19.0 (68./54./20.) 00:44:25.7 (23./22./9.) 00:54:05.0 (53./47./17.) 00:02:43.2 (73./58./22.) 00:15:55.2 (32./31./12.) 00:17:05.2 (46./42./17.) 42. 38. PDF
16. Krenc Tomáš M40-49 M triatlon middle do 49 let 277 02:28:55.3 00:11:47.0 (54./43./18.) 00:02:11.3 (44./36./12.) 00:47:23.2 (37./35./14.) 00:50:04.6 (37./34./13.) 00:02:01.0 (60./47./19.) 00:17:53.3 (56./48./19.) 00:17:34.6 (51./46./19.) 43. 39. PDF
17. Vokůrka Pavel HC Biolit M40-49 M triatlon middle do 49 let 282 02:32:58.7 00:13:48.2 (65./53./21.) 00:03:23.7 (69./55./21.) 00:49:31.2 (44./40./15.) 00:50:12.7 (39./35./14.) 00:02:10.3 (65./51./20.) 00:16:58.5 (47./42./17.) 00:16:53.9 (44./40./16.) 46. 41. PDF
18. Hulínský Jiří M40-49 M triatlon middle do 49 let 287 02:38:55.9 00:13:10.4 (61./49./20.) 00:02:28.1 (49./40./14.) 00:53:46.6 (56./48./19.) 00:56:13.7 (54./48./18.) 00:01:45.4 (51./39./15.) 00:15:51.9 (31./30./11.) 00:15:39.5 (28./27./11.) 54. 48. PDF
19. Ponrt Jan M40-49 M triatlon middle do 49 let 280 02:43:24.3 00:12:38.2 (59./47./19.) 00:03:14.1 (66./53./19.) 00:52:38.4 (52./47./18.) 00:57:19.4 (56./49./19.) 00:01:14.9 (22./17./5.) 00:17:57.5 (57./49./20.) 00:18:21.3 (57./49./20.) 57. 49. PDF
20. Šlapák Petr Krušnohorský výšvih M40-49 M triatlon middle do 49 let 272 02:56:38.3 00:10:31.2 (30./24./10.) 00:01:53.5 (40./33./10.) 00:57:59.1 (60./52./20.) 01:03:22.0 (64./56./21.) 00:01:40.7 (46./34./13.) 00:19:56.3 (64./55./21.) 00:21:15.2 (70./58./21.) 62. 54. PDF
21. Malínský Bronislav M40-49 M triatlon middle do 49 let 267 03:01:17.0 00:23:55.6 (76./60./23.) 00:02:26.8 (48./39./13.) 00:58:21.1 (62./54./21.) 01:00:16.0 (62./54./20.) 00:01:02.5 (10./8./2.) 00:17:47.1 (55./47./18.) 00:17:27.5 (50./45./18.) 64. 56. PDF
22. Zloský Petr M40-49 M triatlon middle do 49 let 284 03:07:07.4 00:10:36.8 (33./27./11.) 00:02:46.8 (58./47./15.) 01:00:30.4 (68./58./23.) 01:04:27.7 (65./57./22.) 00:02:00.7 (59./46./18.) 00:22:45.9 (72./59./22.) 00:23:58.8 (73./59./22.) 69. 58. PDF
23. Antoš Radek Grady Run M40-49 M triatlon middle do 49 let 266 03:18:56.2 00:15:48.9 (71./57./22.) 00:04:17.4 (74./60./23.) 00:59:57.5 (67./57./22.) 01:06:27.1 (67./58./23.) 00:01:40.7 (47./35./14.) 00:24:25.7 (75./60./23.) 00:26:18.5 (74./60./23.) 72. 60. PDF
  Drexler Zdeněk Kalda triatlon team M40-49 M triatlon middle do 49 let 263 DNS      
  Černý Milan DĚKOVKA M40-49 M triatlon middle do 49 let 269 DNS      
  Koláčný Jiří M40-49 M triatlon middle do 49 let 273 DNS      
  Dušek Jiří VK Rakovník M40-49 M triatlon middle do 49 let 275 DNS      
  Beran Tomáš AK Malešice Running Freeaks M40-49 M triatlon middle do 49 let 286 DNS      

Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 - M50+ M triatlon middle 50+ let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Depo2 Běh1 Běh2 Abs Pohlaví Diplom
1. Svoboda Jiří Team CykloTrener Varnsdorf M50+ M triatlon middle 50+ let 297 01:56:14.5 00:09:18.4 (9./7./2.) 00:01:45.2 (34./27./2.) 00:37:56.0 (4./4./1.) 00:39:11.4 (5./5./1.) 00:01:11.4 (18./13./2.) 00:13:32.2 (7./7./1.) 00:13:19.6 (5./5./1.) 4. 4. PDF
2. Adamec Michal www.koloasport.cz M50+ M triatlon middle 50+ let 295 02:07:55.3 00:07:53.4 (4./3./1.) 00:00:31.1 (1./1./1.) 00:44:39.1 (24./23./3.) 00:45:51.6 (20./19./3.) 00:01:14.6 (21./16./3.) 00:14:01.0 (10./10./2.) 00:13:44.1 (7./7./2.) 12. 12. PDF
3. Beránek Michal Je-Be-Ti, Aussig M50+ M triatlon middle 50+ let 298 02:15:09.2 00:10:47.8 (37./31./5.) 00:01:48.3 (37./30./4.) 00:43:02.8 (18./17./2.) 00:45:45.4 (19./18./2.) 00:01:37.2 (42./31./5.) 00:15:45.4 (30./29./4.) 00:16:22.2 (38./35./5.) 20. 19. PDF
4. Tvrdík Pavel TT Banksia M50+ M triatlon middle 50+ let 291 02:16:22.8 00:10:33.6 (31./25./4.) 00:01:46.5 (36./29./3.) 00:45:51.5 (30./29./4.) 00:48:43.7 (29./27./4.) 00:00:57.3 (4./4./1.) 00:14:09.4 (11./11./3.) 00:14:20.5 (13./13./3.) 23. 22. PDF
5. Mejzlík Petr TJ Spartak Třebíč M50+ M triatlon middle 50+ let 294 02:24:32.3 00:10:02.5 (22./18./3.) 00:01:49.9 (38./31./5.) 00:47:49.8 (39./37./6.) 00:49:10.2 (34./31./5.) 00:01:27.7 (34./25./4.) 00:17:03.1 (48./43./6.) 00:17:08.9 (47./43./6.) 36. 33. PDF
6. Pleško Miroslav M50+ M triatlon middle 50+ let 292 02:34:06.7 00:12:46.9 (60./48./6.) 00:03:51.4 (72./58./7.) 00:47:03.1 (34./32./5.) 00:50:46.0 (41./37./6.) 00:02:37.4 (71./56./8.) 00:18:08.3 (59./51./8.) 00:18:53.4 (59./50./8.) 49. 43. PDF
7. Hodina Petr 1. CTK Netolice M50+ M triatlon middle 50+ let 290 02:37:12.9 00:14:09.0 (66./54./7.) 00:01:50.4 (39./32./6.) 00:51:13.0 (50./45./7.) 00:52:25.1 (48./42./7.) 00:01:55.6 (56./44./6.) 00:18:04.5 (58./50./7.) 00:17:35.0 (52./47./7.) 52. 46. PDF
8. SEILER VÁCLAV Malšovice M50+ M triatlon middle 50+ let 293 03:03:39.7 00:16:18.9 (72./58./8.) 00:03:53.6 (73./59./8.) 00:59:20.8 (65./56./8.) 01:08:50.9 (72./60./8.) 00:02:37.0 (70./55./7.) 00:16:18.1 (42./39./5.) 00:16:20.1 (37./34./4.) 65. 57. PDF
  Kumžák Martin M50+ M triatlon middle 50+ let 289 DNS      
  Černý Ladislav Hostín M50+ M triatlon middle 50+ let 296 DNS      

Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 - M18-19 F triatlon middle do 19 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Depo2 Běh1 Běh2 Abs Pohlaví Diplom
1. Děbnárová Jana KILPI KOME KLUB M18-19 F triatlon middle do 19 let 207 02:23:15.2 00:10:17.7 (28./5./3.) 00:01:12.3 (13./4./2.) 00:47:52.1 (40./3./1.) 00:47:40.5 (25./2./1.) 00:01:01.8 (9./2./1.) 00:17:14.9 (52./7./2.) 00:17:55.5 (53./6./2.) 33. 3. PDF
2. Kulišová Kristýna M18-19 F triatlon middle do 19 let 206 02:33:00.3 00:09:28.6 (11./3./2.) 00:01:03.0 (10./2./1.) 00:52:51.6 (54./7./2.) 00:48:49.1 (32./3./2.) 00:01:09.2 (16./5./2.) 00:20:29.0 (67./10./3.) 00:19:09.5 (60./10./3.) 47. 6. PDF
3. SEILEROVÁ ELIŠKA BK DĚČÍN M18-19 F triatlon middle do 19 let 203 03:03:39.8 00:14:41.2 (67./13./4.) 00:05:30.1 (75./15./4.) 00:59:56.9 (66./10./4.) 01:08:25.2 (71./12./4.) 00:02:27.6 (69./15./4.) 00:16:33.9 (44./4./1.) 00:16:04.6 (33./2./1.) 66. 9. PDF
4. Hrdličková Adéla M18-19 F triatlon middle do 19 let 205 03:04:13.3 00:08:53.2 (8./2./1.) 00:01:42.2 (32./7./3.) 00:58:54.6 (63./9./3.) 01:06:51.6 (68./10./3.) 00:02:04.8 (61./14./3.) 00:22:58.5 (73./14./4.) 00:22:48.2 (71./13./4.) 67. 10. PDF
  Štěpánková Marie M18-19 F triatlon middle do 19 let 204 DNS      

Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 - M20-29 F triatlon middle do 29 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Depo2 Běh1 Běh2 Abs Pohlaví Diplom
1. Josefová Dominika M20-29 F triatlon middle do 29 let 213 02:17:52.6 00:07:25.5 (1./1./1.) 00:00:43.9 (2./1./1.) 00:48:10.6 (41./4./2.) 00:50:08.4 (38./4./1.) 00:01:15.1 (23./6./3.) 00:14:49.9 (19./1./1.) 00:15:19.1 (23./1./1.) 28. 2. PDF
2. Fílová Veronika M20-29 F triatlon middle do 29 let 209 02:26:13.2 00:11:15.7 (42./9./4.) 00:01:04.4 (11./3./2.) 00:47:00.4 (33./2./1.) 00:50:46.7 (42./5./2.) 00:01:33.5 (38./10./5.) 00:17:09.9 (50./6./2.) 00:17:22.4 (49./5./3.) 38. 4. PDF
3. Staníčková Barbora M20-29 F triatlon middle do 29 let 214 02:39:21.1 00:10:56.6 (40./8./3.) 00:03:18.8 (67./14./5.) 00:53:13.2 (55./8./3.) 00:57:00.2 (55./7./3.) 00:00:58.8 (5./1./1.) 00:17:18.9 (53./8./3.) 00:16:34.3 (42./4./2.) 55. 7. PDF
4. Emilia Georgi M20-29 F triatlon middle do 29 let 210 03:14:37.3 00:11:44.7 (52./11./5.) 00:03:04.6 (64./13./4.) 01:08:10.3 (73./14./5.) 01:09:03.5 (73./13./4.) 00:01:05.3 (12./3./2.) 00:21:08.0 (68./11./4.) 00:20:20.5 (65./11./4.) 71. 12. PDF
5. Manhartová Denisa M20-29 F triatlon middle do 29 let 211 03:29:56.6 00:09:42.1 (16./4./2.) 00:02:04.7 (42./8./3.) 01:07:09.4 (72./13./4.) 01:18:47.9 (76./16./5.) 00:01:17.6 (25./7./4.) 00:23:09.7 (74./15./5.) 00:27:45.0 (75./15./5.) 74. 14. PDF
  Mrhalová Natálie M20-29 F triatlon middle do 29 let 212 DNS      
  Ševčíková Anežka Kilpi KOME klub M20-29 F triatlon middle do 29 let 208 DNS      

Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 - M30-39 F triatlon middle do 39 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Depo2 Běh1 Běh2 Abs Pohlaví Diplom
1. Hančíková Bára M30-39 F triatlon middle do 39 let 221 02:12:05.3 00:10:52.9 (39./7./2.) 00:01:34.1 (28./6./2.) 00:42:17.0 (14./1./1.) 00:43:50.1 (15./1./1.) 00:01:18.0 (26./8./2.) 00:15:56.1 (33./2./1.) 00:16:16.9 (36./3./1.) 15. 1. PDF
2. Moravcsík Blanka Czexxx M30-39 F triatlon middle do 39 let 218 02:31:07.2 00:10:27.5 (29./6./1.) 00:01:17.8 (15./5./1.) 00:50:54.3 (49./5./2.) 00:52:10.9 (46./6./2.) 00:01:07.1 (14./4./1.) 00:16:56.1 (46./5./3.) 00:18:13.3 (56./8./2.) 45. 5. PDF
3. Fenclová Petra M30-39 F triatlon middle do 39 let 217 02:40:05.0 00:11:22.9 (45./10./3.) 00:02:31.8 (52./10./3.) 00:52:39.2 (53./6./3.) 00:57:35.8 (57./8./3.) 00:01:24.7 (32./9./3.) 00:16:06.8 (38./3./2.) 00:18:23.4 (58./9./3.) 56. 8. PDF
4. Sartorisová Martina M30-39 F triatlon middle do 39 let 216 03:18:59.7 00:17:05.0 (74./16./4.) 00:06:00.5 (76./16./4.) 01:04:03.9 (70./11./4.) 01:05:31.7 (66./9./4.) 00:04:10.6 (76./16./4.) 00:21:16.7 (69./12./4.) 00:20:51.1 (69./12./4.) 73. 13. PDF
  Jana Hornova Katerina Hopman Team Žatec M30-39 F triatlon middle do 39 let 215 DNS      
  Pánková Jana M30-39 F triatlon middle do 39 let 219 DNS      

Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 - M40-49 F triatlon middle do 49 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Depo2 Běh1 Běh2 Abs Pohlaví Diplom
1. Katja Messner Berggiesshübel M40-49 F triatlon middle do 49 let 223 03:05:31.7 00:12:35.8 (57./12./1.) 00:02:56.9 (62./12./2.) 01:04:19.7 (71./12./1.) 01:07:00.2 (69./11./1.) 00:01:59.9 (58./13./2.) 00:18:27.7 (60./9./1.) 00:18:11.2 (55./7./1.) 68. 11. PDF
2. Roztomilá Petra M40-49 F triatlon middle do 49 let 222 03:32:10.0 00:16:24.7 (73./15./2.) 00:02:22.4 (46./9./1.) 01:09:50.7 (74./15./2.) 01:15:35.8 (74./14./2.) 00:01:37.0 (41./11./1.) 00:22:34.4 (71./13./2.) 00:23:44.7 (72./14./2.) 75. 15. PDF
  Šimon Kateřina CZEXXX M40-49 F triatlon middle do 49 let 224 DNS      
  Kotecká Lenka AK Malešice Running Freaks M40-49 F triatlon middle do 49 let 225 DNS      

Triatlon middle 0,5-28,3-5,6 - M50+ F triatlon middle 50+ let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Depo2 Běh1 Běh2 Abs Pohlaví Diplom
1. Jiříková Lucie M50+ F triatlon middle 50+ let 226 03:52:41.4 00:14:55.8 (69./14./1.) 00:02:41.0 (56./11./1.) 01:14:48.1 (76./16./1.) 01:18:42.0 (75./15./1.) 00:01:37.5 (43./12./1.) 00:29:51.0 (76./16./1.) 00:30:05.7 (76./16./1.) 76. 16. PDF

Triatlon long 1,5-33,6-8,4 - L18-29 M triatlon long do 29 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Depo2 Běh1 Běh2 Běh3 Abs Pohlaví Diplom
1. Novák Daniel L18-29 M triatlon long do 29 let 9 02:34:16.5 00:26:35.4 (4./4./1.) 00:01:00.0 (2./2./1.) 00:43:49.1 (1./1./1.) 00:45:33.6 (1./1./1.) 00:01:00.0 (1./1./1.) 00:11:44.1 (2./2./2.) 00:12:14.0 (2./2./1.) 00:12:20.1 (2./2./1.) 1. 1. PDF
2. Moraveček Jan CSG Team L18-29 M triatlon long do 29 let 43 02:51:33.3 00:27:20.4 (7./6./3.) 00:01:35.1 (11./10./3.) 00:49:51.5 (6./6./2.) 00:55:06.9 (10./10./2.) 00:01:23.3 (10./10./2.) 00:11:33.2 (1./1./1.) 00:12:22.0 (3./3./2.) 00:12:20.7 (3./3./2.) 4. 4. PDF
3. Zeman Martin L18-29 M triatlon long do 29 let 12 03:31:18.3 00:33:21.5 (20./19./4.) 00:02:25.0 (26./23./5.) 01:02:36.2 (29./27./5.) 01:10:00.0 (28./26./4.) 00:01:25.6 (13./13./3.) 00:14:26.5 (13./12./3.) 00:13:44.0 (5./5./3.) 00:13:19.2 (5./5./3.) 26. 24. PDF
4. Vyleta Jakub KILPI KOME KLUB L18-29 M triatlon long do 29 let 11 03:39:43.2 00:27:01.9 (6./5./2.) 00:01:22.1 (6./6./2.) 01:01:51.5 (27./26./4.) 01:12:07.5 (29./27./5.) 00:03:21.0 (32./29./6.) 00:19:07.8 (32./29./5.) 00:17:27.4 (27./25./4.) 00:17:23.6 (30./28./6.) 27. 25. PDF
5. Bedřich Tomáš PG Plzeň L18-29 M triatlon long do 29 let 13 03:50:06.7 00:39:49.9 (31./28./6.) 00:04:26.6 (35./31./6.) 01:00:58.2 (26./25./3.) 01:06:21.5 (26./25./3.) 00:02:13.3 (24./22./4.) 00:19:19.7 (33./30./6.) 00:19:39.4 (31./29./6.) 00:17:17.9 (28./26./5.) 29. 27. PDF
6. Balouch Martin L18-29 M triatlon long do 29 let 7 03:59:13.9 00:38:27.7 (29./26./5.) 00:02:20.3 (24./22./4.) 01:06:29.0 (31./29./6.) 01:15:22.4 (31./29./6.) 00:02:21.6 (25./23./5.) 00:18:27.5 (31./28./4.) 00:18:34.4 (30./28./5.) 00:17:10.9 (26./24./4.) 30. 28. PDF
  Havlíček Patrick L18-29 M triatlon long do 29 let 8 DNS      

Triatlon long 1,5-33,6-8,4 - L30-39 M triatlon long do 39 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Depo2 Běh1 Běh2 Běh3 Abs Pohlaví Diplom
1. Šrámek Martin adidas Runners Prague L30-39 M triatlon long do 39 let 21 02:47:16.0 00:26:23.3 (3./3./2.) 00:01:15.3 (4./4./2.) 00:50:08.2 (7./7./2.) 00:52:30.0 (7./7./2.) 00:01:07.4 (5./5./3.) 00:12:05.4 (3./3./1.) 00:11:41.4 (1./1./1.) 00:12:04.8 (1./1./1.) 3. 3. PDF
2. Rákosník Jiří L30-39 M triatlon long do 39 let 17 02:58:15.3 00:30:23.0 (15./14./5.) 00:02:08.6 (22./20./7.) 00:48:24.8 (5./5./1.) 00:55:24.0 (13./12./3.) 00:01:01.9 (4./4./2.) 00:14:03.3 (7./7./2.) 00:13:39.3 (4./4./2.) 00:13:10.0 (4./4./2.) 7. 7. PDF
3. Beránek Ladislav Koloshop Team Teplice L30-39 M triatlon long do 39 let 14 03:04:27.8 00:35:34.2 (23./21./7.) 00:01:50.2 (15./13./3.) 00:50:19.3 (8./8./3.) 00:51:43.3 (5./5./1.) 00:01:00.4 (2./2./1.) 00:14:11.4 (8./8./3.) 00:14:47.0 (12./11./4.) 00:15:01.4 (18./17./6.) 8. 8. PDF
4. Ovesný Mikoláš L30-39 M triatlon long do 39 let 18 03:08:26.4 00:25:56.3 (1./1./1.) 00:03:47.5 (34./30./9.) 00:54:41.1 (20./19./6.) 00:58:05.3 (19./18./6.) 00:01:41.2 (20./18./7.) 00:14:22.1 (11./10./4.) 00:15:03.6 (15./14./5.) 00:14:49.1 (16./15./5.) 13. 13. PDF
5. Havel Miroslav TRIO HAVEL s.r.o. L30-39 M triatlon long do 39 let 16 03:15:45.9 00:38:48.3 (30./27./9.) 00:01:03.1 (3./3./1.) 00:51:44.3 (10./10./4.) 00:57:14.8 (17./16./5.) 00:01:20.3 (8./8./5.) 00:15:20.3 (22./21./7.) 00:15:26.2 (19./18./6.) 00:14:48.2 (15./14./4.) 20. 19. PDF
6. Škvára Vít Klub přátel Miloslava Pennera L30-39 M triatlon long do 39 let 15 03:16:36.3 00:36:43.3 (26./24./8.) 00:01:51.7 (17./15./4.) 00:53:38.3 (15./15./5.) 00:56:28.5 (16./15./4.) 00:02:10.2 (23./21./8.) 00:14:50.6 (19./18./6.) 00:15:39.7 (21./20./7.) 00:15:13.7 (19./18./7.) 21. 20. PDF
7. Groh Tomáš L30-39 M triatlon long do 39 let 19 03:19:27.2 00:29:43.0 (12./11./4.) 00:01:58.0 (19./17./6.) 00:56:50.0 (23./22./7.) 01:00:52.7 (23./22./7.) 00:01:30.2 (14./14./6.) 00:16:05.6 (24./23./8.) 00:16:42.0 (26./24./8.) 00:15:45.3 (22./21./8.) 22. 21. PDF
8. Růžička Pepa Houmr Run Benešov L30-39 M triatlon long do 39 let 20 03:19:58.4 00:31:37.7 (17./16./6.) 00:01:55.6 (18./16./5.) 00:59:30.6 (24./23./8.) 01:02:35.8 (25./24./8.) 00:01:16.5 (7./7./4.) 00:14:29.0 (14./13./5.) 00:14:19.5 (9./8./3.) 00:14:13.3 (11./10./3.) 23. 22. PDF
9. Urbanec Luděk L30-39 M triatlon long do 39 let 22 04:11:37.3 00:28:32.9 (9./8./3.) 00:03:41.8 (32./29./8.) 01:11:20.1 (33./31./9.) 01:31:03.0 (34./31./9.) 00:02:54.1 (29./26./9.) 00:17:18.2 (27./25./9.) 00:17:53.7 (29./27./9.) 00:18:53.2 (31./29./9.) 33. 30. PDF
  Vondráček Jiří Potraviny u Duchoslavů L30-39 M triatlon long do 39 let 23 DNS      

Triatlon long 1,5-33,6-8,4 - L40-49 M triatlon long do 49 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Depo2 Běh1 Běh2 Běh3 Abs Pohlaví Diplom
1. Odstrčil Petr L40-49 M triatlon long do 49 let 33 02:55:44.7 00:29:51.1 (13./12./2.) 00:01:45.6 (14./12./3.) 00:47:35.4 (3./3./1.) 00:51:52.5 (6./6./3.) 00:02:59.7 (31./28./9.) 00:13:59.0 (5./5./2.) 00:14:02.4 (7./7./1.) 00:13:38.8 (6./6./1.) 5. 5. PDF
2. Farda Petr Krušnoman TT Litvínov L40-49 M triatlon long do 49 let 30 02:55:47.4 00:31:51.4 (18./17./5.) 00:01:31.8 (8./8./2.) 00:48:23.9 (4./4./2.) 00:50:23.9 (3./3./1.) 00:01:10.4 (6./6./1.) 00:13:49.7 (4./4./1.) 00:14:30.9 (10./9./2.) 00:14:05.0 (8./8./2.) 6. 6. PDF
3. Benda Ondřej LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl L40-49 M triatlon long do 49 let 31 03:05:34.7 00:30:13.2 (14./13./3.) 00:01:21.7 (5./5./1.) 00:52:26.7 (13./13./6.) 00:55:31.6 (14./13./6.) 00:01:24.7 (11./11./2.) 00:14:36.6 (15./14./5.) 00:15:08.5 (16./15./5.) 00:14:51.5 (17./16./6.) 10. 10. PDF
4. Žvejkal Jakub L40-49 M triatlon long do 49 let 32 03:07:17.4 00:31:24.5 (16./15./4.) 00:02:04.4 (21./19./6.) 00:53:07.4 (14./14./7.) 00:55:10.3 (11./11./5.) 00:01:42.4 (21./19./6.) 00:15:05.0 (21./20./9.) 00:14:37.5 (11./10./3.) 00:14:05.7 (9./9./3.) 11. 11. PDF
5. Polan Michal KC Kutná Hora-CZexxx L40-49 M triatlon long do 49 let 26 03:08:00.3 00:34:18.8 (21./20./6.) 00:02:32.4 (27./24./8.) 00:51:01.6 (9./9./3.) 00:51:39.1 (4./4./2.) 00:01:56.8 (22./20./7.) 00:14:00.6 (6./6./3.) 00:15:19.3 (18./17./7.) 00:17:11.4 (27./25./9.) 12. 12. PDF
6. Hájek Martin BTT Libochovice L40-49 M triatlon long do 49 let 34 03:10:11.7 00:36:31.4 (25./23./8.) 00:03:10.9 (30./27./10.) 00:51:49.8 (11./11./4.) 00:52:43.0 (8./8./4.) 00:01:38.6 (19./17./5.) 00:14:23.3 (12./11./4.) 00:15:09.8 (17./16./6.) 00:14:44.6 (14./13./5.) 14. 14. PDF
7. Hochmut Jaroslav Haven team L40-49 M triatlon long do 49 let 41 03:12:00.6 00:35:58.9 (24./22./7.) 00:02:03.7 (20./18./5.) 00:51:50.9 (12./12./5.) 00:56:28.0 (15./14./7.) 00:01:36.2 (18./16./4.) 00:14:47.7 (18./17./8.) 00:14:49.4 (14./13./4.) 00:14:25.6 (13./12./4.) 16. 15. PDF
8. Štěpánek František Chobotix L40-49 M triatlon long do 49 let 25 03:13:12.9 00:29:23.1 (11./10./1.) 00:01:50.9 (16./14./4.) 00:54:03.2 (18./18./8.) 00:59:38.5 (22./21./9.) 00:01:31.5 (15./15./3.) 00:14:41.6 (16./15./6.) 00:16:07.4 (24./22./9.) 00:15:56.5 (23./22./8.) 17. 16. PDF
9. Zoul Martin Spolek přátel Miloslava Pennera L40-49 M triatlon long do 49 let 27 03:28:25.6 00:41:46.8 (32./29./9.) 00:02:10.4 (23./21./7.) 00:56:23.9 (22./21./9.) 00:58:40.1 (20./19./8.) 00:03:32.7 (33./30./10.) 00:14:47.4 (17./16./7.) 00:15:34.0 (20./19./8.) 00:15:29.9 (21./20./7.) 25. 23. PDF
10. Šimík Pavel Mattoni Freerun Most L40-49 M triatlon long do 49 let 35 04:00:40.4 00:43:34.0 (34./31./10.) 00:03:07.7 (29./26./9.) 01:04:33.1 (30./28./10.) 01:13:41.1 (30./28./10.) 00:02:58.1 (30./27./8.) 00:17:56.6 (28./26./10.) 00:17:30.3 (28./26./10.) 00:17:19.2 (29./27./10.) 31. 29. PDF
  Tafat Ondřej NCC L40-49 M triatlon long do 49 let 24 DNS      
  Marek Jiří SPONA Teplice L40-49 M triatlon long do 49 let 28 DNS      
  Zalabák Otakar STK Varnsdorf L40-49 M triatlon long do 49 let 29 DNS      
  Polehňák Vít L40-49 M triatlon long do 49 let 42 DNS      

Triatlon long 1,5-33,6-8,4 - L50+ M triatlon long 50+ let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Depo2 Běh1 Běh2 Běh3 Abs Pohlaví Diplom
1. Suchý Pavel TT Cyklorenova Cvikov L50+ M triatlon long 50+ let 5 02:46:09.8 00:25:56.5 (2./2./1.) 00:00:58.3 (1./1./1.) 00:45:58.3 (2./2./1.) 00:50:21.0 (2./2./1.) 00:01:01.1 (3./3./1.) 00:14:19.9 (10./9./1.) 00:13:46.4 (6./6./1.) 00:13:47.9 (7./7./1.) 2. 2. PDF
2. Fiala Aleš SK Slavia Praha L50+ M triatlon long 50+ let 37 03:04:46.4 00:28:25.7 (8./7./2.) 00:01:32.4 (9./9./3.) 00:53:46.2 (16./16./2.) 00:54:37.9 (9./9./2.) 00:01:22.6 (9./9./2.) 00:14:58.8 (20./19./2.) 00:14:47.3 (13./12./2.) 00:15:15.2 (20./19./3.) 9. 9. PDF
3. Pokorný Marek 2BWINNER TEAM L50+ M triatlon long 50+ let 38 03:14:26.3 00:28:42.0 (10./9./3.) 00:01:37.1 (13./11./4.) 00:54:43.3 (21./20./4.) 00:59:06.0 (21./20./4.) 00:01:25.2 (12./12./3.) 00:15:56.3 (23./22./3.) 00:16:25.5 (25./23./4.) 00:16:30.6 (25./23./4.) 18. 17. PDF
4. Boček Jaroslav L50+ M triatlon long 50+ let 39 03:15:31.7 00:31:59.7 (19./18./4.) 00:03:22.3 (31./28./6.) 00:53:58.3 (17./17./3.) 00:57:32.4 (18./17./3.) 00:02:23.7 (26./24./4.) 00:16:12.5 (25./24./4.) 00:15:45.1 (23./21./3.) 00:14:17.3 (12./11./2.) 19. 18. PDF
5. Vyleta Karel KILPI KOME KLUB L50+ M triatlon long 50+ let 10 03:40:39.8 00:37:22.2 (27./25./5.) 00:01:28.3 (7./7./2.) 00:59:44.9 (25./24./5.) 01:01:58.9 (24./23./5.) 00:02:53.8 (27./25./5.) 00:18:26.2 (30./27./5.) 00:19:51.2 (32./30./5.) 00:18:53.9 (32./30./5.) 28. 26. PDF
  Červený Miloš Bike Team ČS L50+ M triatlon long 50+ let 36 DNF 00:42:01.2 (33./30./6.) 00:02:56.2 (28./25./5.) 01:08:03.3 (32./30./6.) 01:15:34.5 (32./30./6.) 07:44:50.8 (34./31./6.)      
  Kilian Juraj Lentilky L50+ M triatlon long 50+ let 40 DNS      

Triatlon long 1,5-33,6-8,4 - L18-29 F triatlon long do 29 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Depo2 Běh1 Běh2 Běh3 Abs Pohlaví Diplom
1. Trnková Natálie L18-29 F triatlon long do 29 let 4 03:27:49.3 00:26:41.0 (5./1./1.) 00:01:32.7 (10./1./1.) 01:02:09.0 (28./2./1.) 01:06:56.9 (27./2./1.) 00:01:32.7 (17./2./1.) 00:16:50.4 (26./2./1.) 00:15:42.5 (22./2./1.) 00:16:23.7 (24./2./1.) 24. 2. PDF
  Burdík Hana eM Sport Slaný L18-29 F triatlon long do 29 let 3 DNF 00:52:10.3 (35./4./2.) 00:03:47.3 (33./4./2.) 01:18:20.3 (35./4./2.)      
  Havlíčková Denisa L18-29 F triatlon long do 29 let 6 DNS      

Triatlon long 1,5-33,6-8,4 - L40-49 F triatlon long do 49 let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Depo2 Běh1 Běh2 Běh3 Abs Pohlaví Diplom
1. Hofta Marta L40-49 F triatlon long do 49 let 2 04:11:37.2 00:37:34.0 (28./3./1.) 00:02:21.5 (25./3./1.) 01:13:53.2 (34./3./1.) 01:16:56.0 (33./3./1.) 00:02:53.9 (28./3./1.) 00:18:15.2 (29./3./1.) 00:20:12.3 (33./3./1.) 00:19:30.8 (33./3./1.) 32. 3. PDF

Triatlon long 1,5-33,6-8,4 - L50+ F triatlon long 50+ let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Depo2 Běh1 Běh2 Běh3 Abs Pohlaví Diplom
1. Pazderová Renata 2B Winner Team L50+ F triatlon long 50+ let 1 03:10:30.8 00:35:12.3 (22./2./1.) 00:01:35.1 (11./2./1.) 00:54:03.2 (19./1./1.) 00:55:23.0 (12./1./1.) 00:01:32.2 (16./1./1.) 00:14:18.4 (9./1./1.) 00:14:18.1 (8./1./1.) 00:14:08.2 (10./1./1.) 15. 1. PDF

Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 - KSUP-M kvadriatlon 18+ let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Loď Depo1 Kolo Depo2 Běh1 Běh2 Abs Pohlaví Diplom
1. Navrátil Martin KSUP-M kvadriatlon 18+ let 508 01:47:51.8 00:10:21.3 (3./3./3.) 00:22:25.8 (6./6./6.) 00:01:16.9 (5./5./5.) 00:48:57.1 (2./2./2.) 00:01:09.9 (3./3./3.) 00:11:55.3 (1./1./1.) 00:11:45.2 (2./2./2.) 1. 1. PDF
2. Weiss Štěoán KSUP-M kvadriatlon 18+ let 512 01:49:40.4 00:11:16.8 (11./9./9.) 00:22:24.6 (5./5./5.) 00:01:15.8 (4./4./4.) 00:48:31.0 (1./1./1.) 00:01:15.4 (4./4./4.) 00:14:56.6 (6./6./6.) 00:10:00.0 (1./1./1.) 2. 2. PDF
3. Obdržálek Filip SKP Ústí nad Labem KSUP-M kvadriatlon 18+ let 507 01:51:13.6 00:09:53.8 (2./2./2.) 00:22:47.9 (7./7./7.) 00:01:25.4 (6./6./6.) 00:48:57.6 (3./3./3.) 00:01:38.5 (8./7./7.) 00:13:15.2 (2./2./2.) 00:13:14.9 (3./3./3.) 3. 3. PDF
4. Jansa Martin Barnex sport KSUP-M kvadriatlon 18+ let 513 01:58:19.1 00:10:59.6 (6./6./6.) 00:21:57.4 (4./4./4.) 00:01:14.7 (3./3./3.) 00:52:18.3 (4./4./4.) 00:01:47.5 (10./8./8.) 00:15:12.5 (7./7./7.) 00:14:48.8 (7./7./7.) 4. 4. PDF
5. Pilek Jakub KSUP-M kvadriatlon 18+ let 503 02:03:12.1 00:11:12.7 (10./8./8.) 00:20:10.4 (1./1./1.) 00:01:44.1 (9./8./8.) 00:57:24.5 (6./5./5.) 00:01:16.9 (5./5./5.) 00:15:56.6 (8./8./8.) 00:15:26.6 (8./8./8.) 5. 5. PDF
6. Váňa Pavel KSUP-M kvadriatlon 18+ let 511 02:07:21.8 00:10:32.1 (4./4./4.) 00:21:30.0 (3./3./3.) 00:01:26.9 (7./7./7.) 01:01:27.9 (10./9./9.) 00:00:34.3 (1./1./1.) 00:16:06.5 (9./9./9.) 00:15:43.9 (9./9./9.) 6. 6. PDF
7. Fiser Lukas Teplice KSUP-M kvadriatlon 18+ let 504 02:09:35.5 00:12:12.1 (12./10./10.) 00:24:02.3 (10./10./10.) 00:01:00.0 (1./1./1.) 01:01:24.0 (9./8./8.) 00:01:21.5 (7./6./6.) 00:14:52.3 (5./5./5.) 00:14:43.1 (6./6./6.) 7. 7. PDF
8. Škorpil Jaromír Odstup od cyklisty 1.5m ! KSUP-M kvadriatlon 18+ let 510 02:09:57.7 00:11:01.9 (8./7./7.) 00:23:15.1 (8./8./8.) 00:01:12.8 (2./2./2.) 01:04:55.9 (11./10./10.) 00:02:24.6 (13./10./10.) 00:13:35.9 (3./3./3.) 00:13:31.2 (4./4./4.) 8. 8. PDF
9. Žofka Jan Vagus KSUP-M kvadriatlon 18+ let 505 02:10:01.8 00:14:00.3 (14./11./11.) 00:20:39.3 (2./2./2.) 00:03:48.9 (14./11./11.) 00:58:45.4 (7./6./6.) 00:03:59.8 (14./11./11.) 00:14:36.0 (4./4./4.) 00:14:11.9 (5./5./5.) 9. 9. PDF
10. Vojvodík Roman KSUP-M kvadriatlon 18+ let 506 02:15:36.0 00:07:57.1 (1./1./1.) 00:23:17.0 (9./9./9.) 00:01:56.3 (10./9./9.) 01:01:04.5 (8./7./7.) 00:02:06.1 (12./9./9.) 00:21:20.4 (14./11./11.) 00:17:54.5 (12./10./10.) 10. 10. PDF
11. Chytrý Vlastimil Chyť svůj rytmus. Kupředu. Cíl už máme v dohledu. KSUP-M kvadriatlon 18+ let 509 02:30:00.9 00:10:52.1 (5./5./5.) 00:24:16.6 (12./11./11.) 00:03:23.3 (13./10./10.) 01:06:50.2 (12./11./11.) 00:01:00.8 (2./2./2.) 00:20:23.9 (13./10./10.) 00:23:13.8 (14./11./11.) 12. 11. PDF

Kvadriatlon 0,5-2-16,8-5,6 - KSUP-F kvadriatlon 18+ let

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Loď Depo1 Kolo Depo2 Běh1 Běh2 Abs Pohlaví Diplom
1. Pikešová Ivona KSUP-F kvadriatlon 18+ let 500 02:23:38.0 00:11:01.6 (7./1./1.) 00:24:15.7 (11./1./1.) 00:01:35.7 (8./1./1.) 01:10:34.6 (13./2./2.) 00:01:40.9 (9./2./2.) 00:17:45.3 (11./2./2.) 00:16:43.8 (10./1./1.) 11. 1. PDF
2. Procházková Lucie Za motýlky KSUP-F kvadriatlon 18+ let 501 02:40:37.6 00:12:23.9 (13./3./3.) 00:29:07.7 (13./2./2.) 00:02:29.8 (11./2./2.) 01:16:29.9 (14./3./3.) 00:01:19.7 (6./1./1.) 00:19:03.8 (12./3./3.) 00:19:42.7 (13./3./3.) 13. 2. PDF
  Čápová Barbora KSUP-F kvadriatlon 18+ let 502 DNF 00:11:04.4 (9./2./2.) 00:29:13.1 (14./3./3.) 00:02:34.1 (12./3./3.) 00:54:56.9 (5./1./1.) 00:01:52.3 (11./3./3.) 00:17:09.0 (10./1./1.) 00:17:08.0 (11./2./2.)      

Štafety middle: 0,5-28,3-5,6 - MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví

Pořadí Jméno Klub Kategorie Startovní číslo Cílový čas Plavání Depo1 Kolo1 Kolo2 Depo2 Běh1 Běh2 Abs Pohlaví Diplom
1. Tereza Rožánková + Karel Sedláček + Martin Horkulič KOME KLUB-BICYKL TEAM MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 407 01:42:57.7 00:08:40.1 (1./1./1.) 00:00:24.1 (2./2./2.) 00:34:54.2 (1./1./1.) 00:36:25.5 (1./1./1.) 00:00:21.7 (1./1./1.) 00:10:59.6 (1./1./1.) 00:11:12.1 (1./1./1.) 1. 1. PDF
2. Zdeněk Ždych + Martin Lán + Michal Ehlrich MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 410 01:57:10.6 00:08:53.0 (2./2./2.) 00:00:22.8 (1./1./1.) 00:37:29.2 (2./2./2.) 00:41:02.4 (3./3./3.) 00:00:28.9 (3./3./3.) 00:14:02.6 (5./5./5.) 00:14:51.5 (6./6./6.) 2. 2. PDF
3. Miloš Kračmar + Miroslav Nagy + Vladimír Jerznkjan Koloshop.cz MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 405 01:59:48.0 00:12:08.4 (8./8./8.) 00:00:25.4 (3./3./3.) 00:39:07.0 (3./3./3.) 00:40:14.9 (2./2./2.) 00:00:32.6 (5./5./5.) 00:12:59.9 (3./3./3.) 00:14:19.6 (4./4./4.) 3. 3. PDF
4. Anna Elisabeth Roháčková + Rostislav Zumr + Radek Taussig TETANET MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 404 02:09:08.4 00:12:50.1 (9./9./9.) 00:00:25.7 (4./4./4.) 00:41:05.5 (4./4./4.) 00:42:19.1 (4./4./4.) 00:00:24.7 (2./2./2.) 00:15:47.7 (9./9./9.) 00:16:15.3 (8./8./8.) 4. 4. PDF
5. Eliška Růžička + Ondra Svoboda + Martin Klusoň TCNV Houmr Run MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 409 02:09:54.2 00:09:55.5 (5./5./5.) 00:00:28.4 (6./6./6.) 00:46:26.0 (5./5./5.) 00:48:18.5 (5./5./5.) 00:00:31.1 (4./4./4.) 00:11:58.4 (2./2./2.) 00:12:16.1 (2./2./2.) 5. 5. PDF
6. Vladimír Ježek + Ivan Ježek + Kamil Tonar MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 401 02:20:20.8 00:09:35.5 (3./3./3.) 00:00:58.4 (11./11./11.) 00:50:51.8 (6./6./6.) 00:51:26.3 (6./6./6.) 00:00:41.6 (8./8./8.) 00:13:10.2 (4./4./4.) 00:13:36.8 (3./3./3.) 6. 6. PDF
7. Martin Dochvát + Michal Rufert + Martin Vejdělek MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 408 02:36:29.1 00:13:29.3 (10./10./10.) 00:00:27.3 (5./5./5.) 00:52:22.8 (7./7./7.) 01:00:25.4 (8./8./8.) 00:00:38.5 (7./7./7.) 00:14:24.4 (6./6./6.) 00:14:41.1 (5./5./5.) 7. 7. PDF
8. Dana Hromádková + Zbyněk Perníček + Martin Haiš TRIO HAVEL s.r.o. - tým 2 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 403 02:37:09.7 00:11:48.2 (6./6./6.) 00:00:29.0 (7./7./7.) 00:54:40.6 (8./8./8.) 00:58:21.7 (7./7./7.) 00:00:58.7 (11./11./11.) 00:14:47.0 (7./7./7.) 00:16:04.2 (7./7./7.) 8. 8. PDF
9. Mirka Jelínková + Jana Jelínková + Martin Jelínek MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 400 03:05:02.7 00:11:51.1 (7./7./7.) 00:00:36.7 (10./10./10.) 01:01:43.2 (9./9./9.) 01:06:52.6 (9./9./9.) 00:00:45.2 (9./9./9.) 00:21:02.3 (11./11./11.) 00:22:11.4 (11./11./11.) 9. 9. PDF
10. Petra Voňková + Denisa Tomková + Jitka Valentová Koloshop MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 406 03:18:07.6 00:09:46.7 (4./4./4.) 00:00:35.8 (9./9./9.) 01:10:10.3 (10./10./10.) 01:16:18.5 (10./10./10.) 00:00:46.5 (10./10./10.) 00:19:55.5 (10./10./10.) 00:20:34.0 (10./10./10.) 10. 10. PDF
11. Monika Kovácsová + Alena Pešťáková + Kamila Kokešová TRIO HAVEL s.r.o. - tým 1 MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 402 03:24:41.9 00:17:19.9 (11./11./11.) 00:00:32.5 (8./8./8.) 01:12:41.7 (11./11./11.) 01:20:39.8 (11./11./11.) 00:00:33.9 (6./6./6.) 00:15:45.4 (8./8./8.) 00:17:08.4 (9./9./9.) 11. 11. PDF