Výsledky závodu

Vlkodlak race

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 23.04.2017



6km - Ženy se psy nad 17kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Marešová Nicole Ola 6km Ženy se psy nad 17kg 54 00:26:06.2 33.
2. Nováková Karolína Kerry 6km Ženy se psy nad 17kg 116 00:27:37.4 43.
3. Desenská Eva 6km Ženy se psy nad 17kg 65 00:28:14.3 44.
4. Knotková Edita Falco 6km Ženy se psy nad 17kg 45 00:28:48.7 48.
5. Křížová Sabina Gas 6km Ženy se psy nad 17kg 118 00:29:26.9 50.
6. Pechánková Dita 6km Ženy se psy nad 17kg 99 00:30:38.5 55.
7. Zentrichová Viola Ťulda 6km Ženy se psy nad 17kg 59 00:31:22.5 60.
8. Junková Kristýna Quent 6km Ženy se psy nad 17kg 6 00:31:27.2 61.
9. Kodrlová Nikol Airin 6km Ženy se psy nad 17kg 41 00:31:45.5 63.
10. Jetmarová Lucie Joey 6km Ženy se psy nad 17kg 69 00:32:42.4 65.
11. Gottliebová Ivana Paris 6km Ženy se psy nad 17kg 86 00:32:48.4 66.
12. Konečnà Markéta Alfred von Pischkot 6km Ženy se psy nad 17kg 60 00:33:51.9 71.
13. Půlpánová Bára Jamie 6km Ženy se psy nad 17kg 9 00:34:07.9 74.
14. Pilařová Gabriela Annie Enriel 6km Ženy se psy nad 17kg 44 00:35:13.5 77.
15. Simlerová Marta Artur 6km Ženy se psy nad 17kg 37 00:36:54.5 80.
16. Valášková Veronika Boogie 6km Ženy se psy nad 17kg 5 00:37:04.7 81.
17. Heryšerová Miluše Kalla Deleware 6km Ženy se psy nad 17kg 119 00:38:07.7 87.
18. Adamová Markéta Becrux B Crucis 6km Ženy se psy nad 17kg 101 00:39:19.5 91.
19. Jarošová Barbora Elizabeth 6km Ženy se psy nad 17kg 82 00:42:15.5 94.
20. Cupánková Andrea Nela 6km Ženy se psy nad 17kg 4 00:43:03.8 96.
21. Cihelková Petra Nikolas 6km Ženy se psy nad 17kg 27 00:44:31.5 99.
22. Jakubová Martina Bastien 6km Ženy se psy nad 17kg 81 00:48:25.7 101.

6km - Ženy se psy do 16,9kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stanovská Šárka Beruška z Vlčí chaloupky 6km Ženy se psy do 16,9kg 77 00:27:28.8 41.
2. Pokorná Kateřina Blecha 6km Ženy se psy do 16,9kg 72 00:28:55.9 49.
3. Lamačová Veronika Kolča 6km Ženy se psy do 16,9kg 105 00:30:42.7 57.
4. Voldřichová Zuzana Barney - Never Give Up 6km Ženy se psy do 16,9kg 115 00:31:10.0 58.
5. Balcarová Romana Britany 6km Ženy se psy do 16,9kg 78 00:33:29.2 68.
6. Jordáková Adela Frodo 6km Ženy se psy do 16,9kg 66 00:33:37.2 69.
7. Ledsková Dominika 6km Ženy se psy do 16,9kg 100 00:34:55.6 76.
8. Sůrová Veronika Daniels 6km Ženy se psy do 16,9kg 52 00:37:57.0 86.
9. Houžvičková Lucie 6km Ženy se psy do 16,9kg 106 00:38:14.2 88.
10. Prošková Iva Ziva 6km Ženy se psy do 16,9kg 32 00:38:32.8 89.
11. Běhounková Kristýna Jackie 6km Ženy se psy do 16,9kg 38 00:41:13.2 93.
12. Tržilová Jana Bessinka 6km Ženy se psy do 16,9kg 57 01:00:48.3 103.
13. Pejzlová Lucie Abdul Nikidar (Nik) 6km Ženy se psy do 16,9kg 26 01:07:01.2 104.
14. Tekalova Daniela 2Miš 6km Ženy se psy do 16,9kg 43 01:23:57.3 105.

6km - Muži se psy nad 17kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šáfr Vladimír Manu 6km Muži se psy nad 17kg 102 00:19:40.5 5.
2. Viktora Václav Tequila 6km Muži se psy nad 17kg 87 00:20:40.7 9.
3. Adamo Mario Blaze 6km Muži se psy nad 17kg 63 00:21:22.2 11.
4. Opolecký Martin Sándor 6km Muži se psy nad 17kg 96 00:21:39.9 14.
5. Kasnar Jan 6km Muži se psy nad 17kg 109 00:23:48.1 19.
6. Vaníček Adam Febee Danarny 6km Muži se psy nad 17kg 61 00:23:49.6 20.
7. Žďárský Daniel Masta Killa 6km Muži se psy nad 17kg 48 00:24:15.1 22.
8. Brhel Marek 6km Muži se psy nad 17kg 98 00:24:57.7 25.
9. Maixner Jan Gromit 6km Muži se psy nad 17kg 42 00:25:15.1 27.
10. Pilgr Jiří Fly 6km Muži se psy nad 17kg 31 00:27:14.2 38.
11. Porš Michal Gero 6km Muži se psy nad 17kg 35 00:28:38.2 46.

6km - Muži se psy do 16,9kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stanka Radim Lump 6km Muži se psy do 16,9kg 80 00:23:31.9 17.
2. Pekárek Václav Tay 6km Muži se psy do 16,9kg 20 00:24:28.0 23.
3. Rousek Miloslav Coney Brillante Estrella 6km Muži se psy do 16,9kg 110 00:26:00.4 32.
4. Vesecký Petr SBT "Sucke Wanted LBT' S" 6km Muži se psy do 16,9kg 49 00:26:19.1 34.
5. Jirsák Pavel Neyo 6km Muži se psy do 16,9kg 19 00:27:25.2 40.
6. Šverčič Marcel Cashka Valkar 6km Muži se psy do 16,9kg 53 00:27:33.2 42.
7. Bechyně Patrik Kim 6km Muži se psy do 16,9kg 70 00:28:36.4 45.
  Liebich martin Little Démon 6km Muži se psy do 16,9kg 68 DNS  

6km - Senioři canicross (nad 40let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vočko Jan Andy 6km Senioři canicross (nad 40let) 25 00:25:55.7 31.
2. Rychnovský Jan Barny z Nohradu 6km Senioři canicross (nad 40let) 24 00:26:50.0 35.
3. Kyncl Stanislav Nuk 6km Senioři canicross (nad 40let) 16 00:27:17.7 39.

6km - Seniorky canicross (nad 40let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bayerová Helena Arthur Smiling Heavenly Love 6km Seniorky canicross (nad 40let) 8 00:28:42.2 47.
2. Holušková Míla Rozárka 6km Seniorky canicross (nad 40let) 103 00:32:51.6 67.
3. Cerny Jana Eliška 6km Seniorky canicross (nad 40let) 79 00:34:01.5 72.
4. Točeková Martina Kimi 6km Seniorky canicross (nad 40let) 10 00:34:12.7 75.
5. Vidovicova Helena Hector od Kremilka 6km Seniorky canicross (nad 40let) 2 00:37:33.7 83.
6. Urbanová Šárka Rosie 6km Seniorky canicross (nad 40let) 55 00:37:49.0 85.
7. Kynclová starší Zuzana Fionka 6km Seniorky canicross (nad 40let) 15 00:39:03.1 90.
8. Satková Radovana Robin 6km Seniorky canicross (nad 40let) 113 00:39:49.2 92.
9. Feldsteinová Růžena Saki 6km Seniorky canicross (nad 40let) 50 00:43:08.5 97.

6km - Scooter 1 muži

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mayer Michal Imigen Warrior soul 6km Scooter 1 muži 7 00:19:41.8 6.
2. Mach Ondřej Beowulf 6km Scooter 1 muži 75 00:20:25.8 7.
3. Pavlíček David X-Runner Jednička 6km Scooter 1 muži 13 00:22:35.6 15.
4. Elingr Zbyněk Bestie 6km Scooter 1 muži 58 00:22:38.6 16.
5. Náměstek Jan Bella 6km Scooter 1 muži 84 00:24:07.8 21.
6. Vaňko Radim Jess 6km Scooter 1 muži 12 00:25:19.1 28.
7. Matějka Ondřej Brigita Lady Wolf Kuklík 6km Scooter 1 muži 28 00:25:22.6 29.
8. Skalicky Lukas 6km Scooter 1 muži 114 00:31:20.3 59.

6km - Scooter 1 ženy

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Barbora Krombholcova Toko 6km Scooter 1 ženy 94 00:17:47.5 1.
2. Ságnerová Lucie Angie 6km Scooter 1 ženy 47 00:18:36.5 2.
3. Lamačová Veronika Maggie 6km Scooter 1 ženy 104 00:19:18.8 3.
4. Konvalinová Aneta Arwin 6km Scooter 1 ženy 107 00:19:27.6 4.
5. Gottliebová Ivana Bethany 6km Scooter 1 ženy 85 00:21:20.8 10.
6. Listopadová Petra Zara 6km Scooter 1 ženy 112 00:21:37.8 12.
7. Ficíková Lucie Ora Od Nezdického potoka 6km Scooter 1 ženy 88 00:21:38.1 13.
8. Rabelova Petra Afrodita 6km Scooter 1 ženy 22 00:24:40.3 24.
9. Mašková Marie MONTY 6km Scooter 1 ženy 111 00:25:03.7 26.
10. Froňková Hana Satyr 6km Scooter 1 ženy 39 00:25:53.3 30.
11. Janouchová Viktorie Engie 6km Scooter 1 ženy 71 00:26:53.8 36.
12. Janovská Radmila Cyrano Dai Muratori 6km Scooter 1 ženy 108 00:30:13.4 53.
13. Náměstková Eliška Flaya 6km Scooter 1 ženy 83 00:30:13.9 54.
14. Pelikánová Jana Káťa 6km Scooter 1 ženy 89 00:31:32.6 62.

6km - Scooter 1 junioři

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cylková Anna-Marie Airy 6km Scooter 1 junioři 62 00:20:33.1 8.
2. Čálkova Zoe Layla 6km Scooter 1 junioři 93 00:23:46.8 18.
3. Bečvářová Kristýna Keisy 6km Scooter 1 junioři 67 00:27:13.9 37.
4. Schwab Dominik Cessie Hvězda Els 6km Scooter 1 junioři 18 00:32:27.6 64.
5. Rabelova Amalka Fox 6km Scooter 1 junioři 21 00:45:07.4 100.

6km - Muži běh bez psa

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bernadič Petr 6km Muži běh bez psa 64 00:29:37.7 51.
2. Zentrich Ivo 6km Muži běh bez psa 117 00:34:03.2 73.

6km - Ženy běh bez psa

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Voborníková Pavla 6km Ženy běh bez psa 95 00:30:38.5 56.
2. Sůrová Michaela 6km Ženy běh bez psa 74 00:35:30.8 78.
3. Drahošová Michala 6km Ženy běh bez psa 76 00:35:31.2 79.
4. Klírová Martina 6km Ženy běh bez psa 73 00:42:57.8 95.
5. Kramperová Mirka 6km Ženy běh bez psa 97 00:44:23.3 98.
6. Vidovičová Jovana 6km Ženy běh bez psa 51 00:49:30.3 102.

6km - Canicross junioři

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bláhová Marie Raymond 6km Canicross junioři 14 00:29:41.2 52.
2. Gill Eliáš Sandy 6km Canicross junioři 36 00:33:43.7 70.
3. Vaštová Lucie Alexis Pearl Heavenly Love 6km Canicross junioři 120 00:37:17.7 82.
4. Sakhová Radana Daisy 6km Canicross junioři 17 00:37:37.0 84.