Výsledky závodu

Běh Nepomukem - 6.ročník

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 17.09.2016



1000m - Chlapci 0-4let (do 2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Scheinerr Jiří 1000m Chlapci 0-4let (do 2012) 25 00:10:26.3 35.

1000m - Dívky 0-4let (do 2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ticháčková Stella 1000m Dívky 0-4let (do 2012) 78 00:10:38.6 36.

1000m - Chlapci 5-7let ( 2011-2009)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fiala Jonáš 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 41 00:05:21.8 7.
2. Hrubý Pavel 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 11 00:05:24.6 9.
3. Kuba Kryštof 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 68 00:05:41.8 12.
4. Ticháček Jan 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 76 00:05:42.1 13.
5. Franěk Ondřej 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 35 00:05:53.3 16.
6. Matějka Antonín 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 23 00:06:08.6 19.
7. Vilhelm Erik 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 39 00:06:13.1 21.
8. Brož Filip 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 70 00:06:32.6 25.
9. Kodýdek Matyáš 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 22 00:06:50.8 27.
10. Jiřinec Martin 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 9 00:08:00.3 32.
11. Staněk Lukáš Otava Team Strakonice 1000m Chlapci 5-7let ( 2011-2009) 45 00:08:20.3 33.

1000m - Dívky 5-7let ( 2011-2009)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Žáčková Jasmína 1000m Dívky 5-7let ( 2011-2009) 58 00:05:38.8 11.
2. Vilhelmová Nina 1000m Dívky 5-7let ( 2011-2009) 38 00:05:54.8 17.
3. Škardová Veronika 1000m Dívky 5-7let ( 2011-2009) 16 00:06:19.8 23.
4. Klášterová Viki 1000m Dívky 5-7let ( 2011-2009) 71 00:06:27.8 24.
5. Skálová Rozárka 1000m Dívky 5-7let ( 2011-2009) 49 00:06:53.3 28.
6. Šišková Eliška 1000m Dívky 5-7let ( 2011-2009) 77 00:06:54.3 29.
7. Mašková Markétka 1000m Dívky 5-7let ( 2011-2009) 46 00:08:41.1 34.

1000m - Chlapci 8-10let (2008-2006)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klus Jan 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 17 00:04:15.3 2.
2. Mazdra Jiří 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 26 00:04:52.8 3.
3. Duraj Jaroslav 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 21 00:05:04.3 4.
4. PAvel Svejkovský 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 55 00:05:06.8 5.
5. Konvář Filip 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 50 00:05:14.6 6.
6. Bláha Tomáš 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 28 00:05:22.3 8.
7. Staněk Štěpán Otava Team Strakonice 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 43 00:05:37.3 10.
8. Jiřinec Dominik 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 8 00:06:00.6 18.
9. Mašek Ondřej 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 47 00:06:12.8 20.
10. Procházka Matyáš 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 27 00:06:16.8 22.
11. Řimnáč Vojtěch 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 62 00:06:34.3 26.
12. PUpík Ondra 1000m Chlapci 8-10let (2008-2006) 63 00:07:53.3 31.

1000m - Dívky 8-10let (2008-2006)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Machová Marie 1000m Dívky 8-10let (2008-2006) 1 00:04:09.3 1.
2. Kláterková Jana 1000m Dívky 8-10let (2008-2006) 18 00:05:49.1 14.
3. Fraňková Lucie 1000m Dívky 8-10let (2008-2006) 24 00:05:52.8 15.
4. Sladková Patricie 1000m Dívky 8-10let (2008-2006) 19 00:07:48.3 30.

1550m - Chlapci 11-14let (2005-2002)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Honsa Antonín 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 3 00:05:29.8 1.
2. Růžička Martin 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 72 00:05:37.1 2.
3. Hrubý Radek 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 12 00:05:38.1 3.
4. Krumpholc František - 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 60 00:06:05.3 4.
5. Šmíd Adam 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 75 00:06:14.1 6.
6. David Fiala 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 42 00:06:18.8 7.
7. Markvart Jiří 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 52 00:06:37.1 9.
8. Pupík Franta 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 64 00:06:41.6 10.
9. Lojík Martin 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 20 00:07:13.3 11.
10. Procházka Aleš 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 30 00:07:15.6 12.
  Mašek Filip 1550m Chlapci 11-14let (2005-2002) 61 DNF  

1550m - Dívky 11-14let (2005-2002)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vilhelmová Lia 1550m Dívky 11-14let (2005-2002) 40 00:06:10.8 5.
2. Krumpholcová Marie - 1550m Dívky 11-14let (2005-2002) 57 00:06:22.3 8.
3. Škardová Aneta 1550m Dívky 11-14let (2005-2002) 13 00:07:18.6 13.
4. Viktorová Kateřina 1550m Dívky 11-14let (2005-2002) 37 00:07:57.6 14.
5. Brožová Bára 1550m Dívky 11-14let (2005-2002) 88 00:08:00.1 15.

5000m - Muži 15-18let (2001-1998)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veselovský Miroslav 5000m Muži 15-18let (2001-1998) 74 00:19:23.1 2.
2. Bláha Michal 5000m Muži 15-18let (2001-1998) 7 00:25:08.3 21.

5000m - Ženy 15-18let (2001-1998)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Braumová Eliška 5000m Ženy 15-18let (2001-1998) 44 00:24:39.6 19.
2. Šímová Michaela 5000m Ženy 15-18let (2001-1998) 6 00:31:16.6 35.

5000m - Muži 19-35let (1997-1981)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rada Stanislav 5000m Muži 19-35let (1997-1981) 81 00:18:12.3 1.
2. Brož Jan 5000m Muži 19-35let (1997-1981) 10 00:19:44.1 3.
3. JAkub Vokurka 5000m Muži 19-35let (1997-1981) 84 00:19:57.8 4.
4. Mráz Petr 5000m Muži 19-35let (1997-1981) 73 00:20:03.1 5.
5. Marvart Vladislav 5000m Muži 19-35let (1997-1981) 51 00:21:44.1 7.
6. Stejskal Zdeněk 5000m Muži 19-35let (1997-1981) 91 00:22:26.1 9.
7. Němec Jindřich 5000m Muži 19-35let (1997-1981) 90 00:23:05.3 14.
8. Šulc Miroslav 5000m Muži 19-35let (1997-1981) 87 00:25:28.6 25.
9. Vokurka Lukáš 5000m Muži 19-35let (1997-1981) 83 00:27:18.6 29.

5000m - Ženy 19-35let (1997-1981)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kateřina Jánská 5000m Ženy 19-35let (1997-1981) 89 00:20:57.8 6.
2. Braumová Barbora 5000m Ženy 19-35let (1997-1981) 14 00:24:39.8 20.
3. Fleisigová Kateřina 5000m Ženy 19-35let (1997-1981) 48 00:27:52.1 31.
4. Švecová Tereza 5000m Ženy 19-35let (1997-1981) 69 00:30:59.9 34.
5. Škardová Alena 5000m Ženy 19-35let (1997-1981) 15 00:32:04.6 37.
6. Kocýtlová Růžena 5000m Ženy 19-35let (1997-1981) 66 00:35:18.3 38.

5000m - Muži 36-44let (1980-1972)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brož Petr 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 67 00:22:25.8 8.
2. Svejkovský Pavel 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 54 00:22:36.4 10.
3. Pupík Jiří 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 65 00:22:42.6 11.
4. Šelmát Jiří 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 79 00:22:54.1 12.
5. Komš Karel 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 85 00:23:04.6 13.
6. Jan Klus 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 92 00:23:50.3 15.
7. Staněk Milan 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 82 00:24:24.1 16.
8. Kilberger Lukáš 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 53 00:24:29.1 17.
9. Scheinerr Jiří 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 32 00:25:21.6 23.
10. Šelmát Zdeněk 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 80 00:26:31.6 28.
11. Scheinerr Martin 5000m Muži 36-44let (1980-1972) 33 00:27:30.3 30.

5000m - Ženy 36-44let (1980-1972)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Honsová Olga 5000m Ženy 36-44let (1980-1972) 4 00:24:38.8 18.
2. Machová Alexandra 5000m Ženy 36-44let (1980-1972) 2 00:25:13.3 22.
3. Fraňková Michaela 5000m Ženy 36-44let (1980-1972) 34 00:25:24.1 24.
4. Bláhová Petra 5000m Ženy 36-44let (1980-1972) 31 00:25:45.6 26.
5. Svejkovská Marie 5000m Ženy 36-44let (1980-1972) 56 00:26:10.1 27.
6. Procházková Ivona 5000m Ženy 36-44let (1980-1972) 29 00:30:54.6 33.
7. Tichá Jitka 5000m Ženy 36-44let (1980-1972) 86 00:31:24.8 36.

5000m - Muži 45 a více (1971 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Scheinerr Jiří 5000m Muži 45 a více (1971 a více) 36 00:36:31.8 39.

5000m - Ženy 45 a více (1971 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Obleserová Eva 5000m Ženy 45 a více (1971 a více) 5 00:28:21.8 32.
2. Badalová Miloslava 5000m Ženy 45 a více (1971 a více) 59 00:37:50.6 40.