Výsledky závodu

BĚH NA ČESKOU CHALUPU - dětský závod

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 05.11.2022



DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m - mladší žákyně (2009 - 2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šeflová Magdaléna AC Slovan DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 627 00:03:03.4 3. 1.
2. Schveigerová Šárka AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 193 00:03:03.5 4. 2.
3. Muchová Eliška AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 165 00:03:19.5 20. 7.
4. Ježková Kateřina Ski team Harranti Harrachov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 123 00:03:19.7 21. 8.
5. Reiss Nella DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 64 00:03:26.4 28. 10.
6. Karvayová Zuzana AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 125 00:03:28.4 32. 13.
7. Nováková Monika AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 168 00:03:32.7 37. 18.
8. Landová Františka AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 45 00:03:36.0 41. 21.
9. Kaucká Zuzana AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 126 00:03:41.5 51. 24.
10. Bláhová Tereza AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 87 00:03:59.8 80. 38.
11. Lovjannikova Kristýna AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 149 00:03:59.9 81. 39.
12. Kukelková Elen ABK Frýdlant DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 140 00:04:06.6 95. 48.
13. Šikýřová Aneta AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 200 00:04:06.7 96. 49.
14. Veronika Tafijčuková Adrien elixir team DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 215 00:04:15.9 108. 57.
15. Finke Alisia AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 105 00:04:16.6 110. 58.
16. Kopicová Nela AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2009 - 2010) 130 00:04:39.4 132. 73.

DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m - mladší žáci (2009 - 2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Skrbek Matouš TJ Sokol Železný Brod DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 196 00:03:10.2 6. 4.
2. Motl Václav Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 162 00:03:12.4 7. 5.
3. Gänsel Benjamin AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 108 00:03:16.2 14. 9.
4. Šilhán Pavel AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 202 00:03:16.3 15. 10.
5. Hudík Ondřej AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 114 00:03:22.9 26. 18.
6. Petržilka Jan TJ Jiskra Josefův Důl DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 172 00:03:37.5 42. 21.
7. Langmaier Jakub AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 144 00:03:38.9 44. 23.
8. Novotný Matyáš AmBeS 1986 DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 169 00:03:42.8 54. 28.
9. Vaněk Štěpán LTK Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 631 00:03:42.9 55. 29.
10. Šilberský Jan AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2009 - 2010) 201 00:03:54.4 76. 42.

DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m - žákyňky B (2011 - 2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kajínková Ina Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 38 00:03:12.5 8. 3.
2. Tomášková Amálie Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 206 00:03:14.6 11. 4.
3. Scholzová Bára Liaz Jablonec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 621 00:03:15.8 13. 5.
4. Kunrtová Agáta Ski team Harranti Harrachov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 142 00:03:17.8 18. 6.
5. Kohoutová Edita Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 41 00:03:29.1 33. 14.
6. Mayová Veronika Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 51 00:03:30.8 34. 15.
7. Halamová Anežka TJ Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 110 00:03:31.7 36. 17.
8. Andrlová Nela AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 78 00:03:32.9 38. 19.
9. Maděrová Klárka Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 46 00:03:33.6 39. 20.
10. Likusová Barbora Adrien elixir team DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 146 00:03:40.4 47. 22.
11. Bulířová Kristýna Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 4 00:03:40.8 49. 23.
12. Blažková Josefína Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 2 00:03:42.3 53. 26.
13. Vitová Lottka Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 216 00:03:45.7 58. 28.
14. Regnerová Karolína Biatlon Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 185 00:03:46.4 61. 30.
15. Moravcová Eliška AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 160 00:03:50.0 66. 32.
16. Hlavsová Karolína AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 112 00:03:50.1 67. 33.
17. Keltnerová Tereza AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 127 00:04:04.5 89. 45.
18. Kabrielová Marie Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 36 00:04:06.4 93. 47.
19. Bulířová Šárka AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 93 00:04:18.3 113. 59.
20. Dundová Sofie AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 100 00:04:25.5 120. 63.
21. Skořepová Magdaléna TJ Jiskra Josefův Důl DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 194 00:04:27.7 122. 65.
22. Petržilková Eliška TJ Jiskra Josefův Důl DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 173 00:04:27.8 123. 66.
23. Blajerová Vanesa AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 89 00:04:37.2 128. 70.
24. Chválová Alice AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 119 00:04:37.3 129. 71.
25. Bulířová Zuzana AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 94 00:04:56.2 142. 83.
26. Hofmanová Zuzana Atletika ABK Frýdlant DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 113 00:05:03.5 146. 85.
27. Krčmářová Adéla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 629 00:05:10.2 148. 86.
28. Kubištová Alžbeta DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2011 - 2012) 139 00:05:49.3 160. 93.

DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m - žáčci B (2011 - 2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Mečíř Jakub Vlčáci Český Dub DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 157 00:02:54.4 2. 2.
2. Chocholoušek Adam Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 27 00:03:04.9 5. 3.
3. Masák Šimon AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 154 00:03:12.6 9. 6.
4. Motl Tomáš Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 161 00:03:15.8 12. 8.
5. Přistoupil František Pajdavá noha ze Záběhlic DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 180 00:03:16.3 16. 11.
6. Kohout Michael Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 40 00:03:16.4 17. 12.
7. Kubišta Anton Biatlon Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 137 00:03:20.1 22. 14.
8. Schveiger Vítek AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 192 00:03:21.7 24. 16.
9. Klusáček Martin Rapid Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 128 00:03:22.1 25. 17.
10. Bureš Kevin AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 95 00:03:27.4 29. 19.
11. Balda Daniel TJ Sokol Doubí DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 83 00:03:39.0 45. 24.
12. Samšiňák Jan AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 186 00:03:46.0 60. 31.
13. Hampacher Tobiáš DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 20 00:03:49.1 64. 34.
14. Baier Samuel TJ Loko Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 79 00:03:51.4 71. 37.
15. Kovář Matouš AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 135 00:03:52.7 73. 39.
16. Mucha Ondřej AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 164 00:03:54.2 75. 41.
17. Kubišta Vavro Biatlon Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 138 00:04:01.5 84. 43.
18. Jakubička Antonín Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 31 00:04:04.8 90. 45.
19. Winkler Matyáš DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 218 00:04:06.6 94. 47.
20. Churavý David Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2011 - 2012) 30 00:04:19.5 116. 56.

DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m - žákyňky A (2013 a ml.)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Benko Karolina AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 85 00:03:25.2 27. 9.
2. Rozsypalová Linda SK Ještěd DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 67 00:03:27.5 30. 11.
3. Nýdrlová Lucie AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 170 00:03:28.3 31. 12.
4. Bulířová Adéla Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 3 00:03:31.6 35. 16.
5. Mečířová Marie Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 52 00:03:41.9 52. 25.
6. Seifertová Jana AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 187 00:03:44.5 56. 27.
7. Oppitzová Emma Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 59 00:03:45.8 59. 29.
8. Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 53 00:03:49.3 65. 31.
9. Nosková Anna AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 57 00:03:50.8 69. 34.
10. Blažková Anna Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 622 00:03:54.4 77. 35.
11. Procházková Kateřina HESU-Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 178 00:03:55.0 78. 36.
12. Dařbujanova Hedvika Eleven Head CST Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 7 00:03:58.3 79. 37.
13. Valášková Eliška DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 637 00:04:00.4 82. 40.
14. Machačková Viktorie TJ LIAZ DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 152 00:04:00.5 83. 41.
15. Balatková Tina LIAZ Jablonec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 81 00:04:03.3 86. 42.
16. Medková Nikol AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 158 00:04:04.3 87. 43.
17. Chválová Aneta AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 120 00:04:04.4 88. 44.
18. Nesvačilová Ema AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 55 00:04:05.1 91. 46.
19. Endrychová Kateřina Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 12 00:04:08.1 97. 50.
20. Buss Laura AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 96 00:04:10.9 100. 51.
21. Schmidová Beáta SSK Vítkovice Ostrava DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 190 00:04:11.4 101. 52.
22. Skořepová Markéta TJ Jiskra Josefův Důl DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 195 00:04:12.6 102. 53.
23. Moudrá Natálie AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 163 00:04:13.1 103. 54.
24. Laurinová Ella AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 145 00:04:15.1 106. 55.
25. Přindová Sofie Dukla liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 179 00:04:15.7 107. 56.
26. Kuncová Natali SKJA DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 141 00:04:19.2 114. 60.
27. Klusáčková Ela AC Slovan DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 634 00:04:23.7 117. 61.
28. Kadlas Anna DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 630 00:04:25.5 119. 62.
29. Hudíková Viktorie AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 116 00:04:27.3 121. 64.
30. Pušová Veronika SWSL Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 182 00:04:31.0 124. 67.
31. Zavadilová Ema Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 76 00:04:32.5 126. 68.
32. Veselá Nina Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 635 00:04:36.3 127. 69.
33. Chovancova Tereza TJ Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 118 00:04:38.3 130. 72.
34. Piskáčková Anna SWSL Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 176 00:04:45.9 133. 74.
35. Mizerová Anežka DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 624 00:04:47.5 134. 75.
36. Jakubičková Karla Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 32 00:04:51.8 135. 76.
37. Frühbauerová Lucie Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 626 00:04:52.4 136. 77.
38. Nádvorníková Eva AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 166 00:04:52.5 137. 78.
39. Minkovič Eva Atletika ABK Frýdlant DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 54 00:04:54.0 138. 79.
40. Brodská Ema AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 91 00:04:54.4 139. 80.
41. Císařová Johana TJ Jiskra Josefův Důl DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 98 00:04:54.6 140. 81.
42. Šťastná Ema LTK Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 633 00:04:56.0 141. 82.
43. Stanislavová Lara Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 632 00:04:59.7 144. 84.
44. Farkašová Eliška AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 104 00:05:12.0 149. 87.
45. Buss Sára AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 97 00:05:12.3 150. 88.
46. Klangová Tereza DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 39 00:05:13.3 152. 89.
47. Rozsypalová Beata SK Ještěd DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 66 00:05:20.0 155. 90.
48. Černá Alice AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 5 00:05:33.9 157. 91.
49. Blažková Ema Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 623 00:05:38.4 159. 92.
50. Machová Anna DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 153 00:06:08.3 161. 94.
51. Vojnová Lola TJ Jiskra Josefův Důl DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 217 00:06:30.9 163. 95.
52. ISABELLE CÍSAŘOVÁ EMILY AmBeS 1986 DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2013 a ml.) 1 00:07:04.4 166. 96.

DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m - žáčci A (2013 a ml.)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Schmida Albert Atletika Poruba DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 189 00:02:53.7 1. 1.
2. Puš Ondřej SWSL Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 181 00:03:13.5 10. 7.
3. Piskáček Petr SWSL Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 175 00:03:19.1 19. 13.
4. Šefl Matěj AC Slovan DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 628 00:03:20.4 23. 15.
5. Křivka Theodor DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 44 00:03:34.9 40. 20.
6. Kabriel Hugo Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 35 00:03:38.4 43. 22.
7. Brodský Max AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 92 00:03:39.9 46. 25.
8. Bradáč Albert AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 90 00:03:40.5 48. 26.
9. Kozák Jaromír AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 136 00:03:41.2 50. 27.
10. Frühbauer Ondřej Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 18 00:03:45.1 57. 30.
11. Chocholoušek Jan Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 28 00:03:46.5 62. 32.
12. Fiala Vojtěch Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 14 00:03:47.1 63. 33.
13. Dařbujan Ludvík Eleven Head CST Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 6 00:03:50.2 68. 35.
14. Vaškovský Tomáš Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 73 00:03:51.4 70. 36.
15. Chovanec Adam Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 29 00:03:52.6 72. 38.
16. Kysela Jakub AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 143 00:03:52.7 73. 40.
17. Tomášek Ondřej Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 205 00:04:02.5 85. 44.
18. Sezgin Denis FC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 77 00:04:05.3 92. 46.
19. Urban Jakub AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 208 00:04:08.4 98. 48.
20. Louda Filip AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 148 00:04:10.1 99. 49.
21. Hájek Štěpán Lbc DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 109 00:04:13.3 104. 50.
22. Belko Martin AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 84 00:04:13.4 105. 51.
23. Dufek Jakub AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 99 00:04:16.4 109. 52.
24. Piskáček Jan SWSL Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 174 00:04:16.7 111. 53.
25. Hyška Vincent AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 117 00:04:17.4 112. 54.
26. Vaněk Josef AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 212 00:04:19.3 115. 55.
27. Poustevník Šimon Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 62 00:04:25.3 118. 57.
28. Urban Tomáš AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 209 00:04:31.8 125. 58.
29. Varvařovský Adam AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 214 00:04:38.5 131. 59.
30. Jiránek Pavel AmBeS 1986 DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 124 00:04:59.2 143. 60.
31. Nosek Jakub Judoclub Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 56 00:05:02.3 145. 61.
32. Baier Sebastian TJ Loko Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 80 00:05:06.8 147. 62.
33. Machačka Štěpán JUDO KLUB DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 151 00:05:12.5 151. 63.
34. Koucký Daniel DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 134 00:05:13.9 153. 64.
35. Blajer Daniel AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 88 00:05:18.4 154. 65.
36. Schmiedl Hugo AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 191 00:05:28.7 156. 66.
37. Balda Adam AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 82 00:05:35.8 158. 67.
38. Šimonek Albert STOPNITO DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 203 00:06:12.5 162. 68.
39. Koucký Adam DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 133 00:06:49.9 164. 69.
40. Mach Šimon DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 150 00:06:52.6 165. 70.
41. Mizera Albert DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2013 a ml.) 625 00:08:17.2 167. 71.