Výsledky závodu

LESNÍ BĚH ŘÍČANY XCR - děti

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 16.10.2022



1700 m - Starší žáci - 13 a 14 let (2009 a 2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Ružička Ondřej Sokol Senohraby 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2009 a 2008) 196 00:06:12.5 1. 1.
2. Böhm Viktor VINPR 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2009 a 2008) 247 00:07:06.3 2. 2.
3. Zoubek Václav VINPR 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2009 a 2008) 245 00:07:09.1 3. 3.
4. Kohoutek Lukáš OB Říčany 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2009 a 2008) 205 00:07:19.8 4. 4.
5. Skála Šimon Sokol Říčany 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2009 a 2008) 230 00:08:08.2 11. 5.
6. Strnad Adam T.J. Sokol Říčany a Radošovice - atletický oddíl 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2009 a 2008) 231 00:08:09.7 12. 6.
7. Oubrecht Daniel Atletika Sokol Říčany a Radosovice 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2009 a 2008) 197 00:08:23.9 14. 7.

1700 m - Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Krušinová Sofie Atletika Jižní Město 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008) 221 00:07:44.2 5. 1.
2. Dobášová Eva VINPR 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008) 246 00:07:45.4 6. 2.
3. Jonášová Teraza Sokol Nusle 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008) 225 00:07:48.2 7. 3.
4. Strnadová Adéla T.J. Sokol Říčany a Radošovice - atletický oddíl 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008) 232 00:07:48.9 8. 4.
5. Hornikova Julie Atletika jizni mesto 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008) 222 00:07:53.8 9. 5.
6. Malinová Viola Sokol Říčany 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008) 252 00:08:03.1 10. 6.
7. Masslová Julie Sokol Říčany 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008) 242 00:08:23.3 13. 7.
8. Bínová Viktorie SKI Senohraby 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008) 244 00:08:44.4 15. 8.
9. Kupčová Eliška Senohraby 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2009 a 2008) 226 00:09:16.4 16. 9.

600 m - Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kadlec Václav Atletika Říčany 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 190 00:02:04.7 1. 1.
2. Šindelář Adam PBK - Pražský biatlonový klub 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 228 00:02:06.2 2. 2.
3. Rössler Kryštof LBS 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 188 00:02:08.1 3. 3.
4. Kabelka Filip Slavia 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 200 00:02:09.9 4. 4.
5. Kótka Tadeáš TS Radešovice 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 214 00:02:13.1 5. 5.
6. Brejcha Tomáš Sokol Říčany 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 174 00:02:14.1 6. 6.
7. Trnka David AtHos 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 204 00:02:19.7 9. 7.
8. Matoušek Filip T.J. Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 191 00:02:28.5 12. 8.
9. Beneš Tadeáš J.Město 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 84 00:02:28.7 13. 9.
10. Janoušek Prokop Kolovraty 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 248 00:02:39.8 18. 10.
11. Kotýnek Jan Sokol Říčany 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2011 a 2010) 74 00:02:52.4 20. 11.

600 m - Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Cimprichová Elen Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 217 00:02:19.0 7. 1.
2. Horáčková Karolína T. J. Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 193 00:02:19.5 8. 2.
3. Běhalová Andrea Říčany 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 192 00:02:20.1 10. 3.
4. Duchoňová Kateřina ŠSK Újezd nad Lesy 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 219 00:02:26.5 11. 4.
5. Hušáková Veronika TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 189 00:02:30.5 14. 5.
6. Leila Veselá atletitika Nový Vestec 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 238 00:02:31.3 15. 6.
7. Dufková Pavla Modřany 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 207 00:02:32.4 16. 7.
8. Veverová Adéla AO Mustang 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 236 00:02:33.6 17. 8.
9. Bezděková Zuzana Sokol Říčany 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 201 00:02:45.3 19. 9.
10. Mašková Julie AO Mustang 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2011 a 2010) 234 00:02:58.5 21. 10.

350 m - Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Půda Tobiáš Uhřiněves 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 76 00:01:46.0 77. 35.
2. Hojný Václav FK Radošnice 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 11 00:01:48.4 79. 37.
3. Suchý Marek SK Ževag 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 20 00:01:58.3 94. 41.
4. Vodák Viktor Atletika Říčany 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 13 00:02:12.3 104. 42.
5. Hodan Filip Uhřiněves 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 223 00:02:12.7 105. 43.
6. Kubričan Matyáš Lokalblok 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) - 00:02:15.9 106. 44.
7. Hron Štěpán TK Pinďour 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 75 00:02:16.9 107. 45.
8. Bišof Alexander 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) - 00:02:19.2 112. 48.
9. Nosál Jaroslav 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 5 00:02:24.1 115. 50.
10. Regal František Sokol Říčany 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 77 00:02:25.6 116. 51.
11. Soleř Kylián SK Ževag 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 22 00:02:28.0 118. 52.
12. Malý Lukáš FK Radošnice 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 2 00:02:28.5 119. 53.
13. Smolík Marek 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) - 00:03:09.6 129. 54.
14. Zouzal Adam 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) 25 00:03:14.7 132. 55.
15. Šnejdárek Teodor 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2017 a později) - 00:07:44.7 135. 57.

350 m - Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Zemíšková Natálie HO Negative 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 00:01:49.2 80. 43.
2. Fillerová Veronika MŠ Sluníčko 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 66 00:01:51.3 83. 44.
3. Horáčková Eliška Újezd nad Lesy 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 67 00:01:52.5 86. 47.
4. Straková Ayelet Veselá atletitika Nový Vestec 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 239 00:01:56.1 89. 49.
5. Sudlová Věra Ž. Tygři 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 38 00:01:57.2 91. 51.
6. Klimešová Kateřina TJ sokol Říčany a Radošovice 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 47 00:01:57.3 92. 52.
7. Hrůšová Lucie SK Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 70 00:01:57.3 93. 53.
8. Fusková Johana Atletika Říčany (minipřípravka) 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 10 00:01:58.8 95. 54.
9. Oubrechtová Adéla SK Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 34 00:02:03.4 98. 57.
10. Rejmová Tereza Ž. Tygři 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 33 00:02:05.3 99. 58.
11. Podroušková Aneta SK Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 50 00:02:06.7 100. 59.
12. Vyhnánková Matylda SK Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 68 00:02:08.9 102. 61.
13. Klein Viola SK Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 211 00:02:10.3 103. 62.
14. Gnadová Olivie Oleško 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 241 00:02:17.7 109. 63.
15. Jeníčková Andrea 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) - 00:02:18.2 111. 64.
16. Roskatová Adéla Ž. Tygři 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 27 00:02:21.3 114. 65.
17. Straková Kayla Veselá atletitika Nový Vestec 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 240 00:02:26.4 117. 66.
18. Trundová Veronika 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 6 00:02:32.5 120. 67.
19. Jobová Ema 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 55 00:02:34.4 121. 68.
20. Hübnerová Petra 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 83 00:02:40.1 122. 69.
21. Valentová Eliška Sokol Říčany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 00:02:44.7 123. 70.
22. Kuhnertová Nela SK Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 172 00:02:45.1 124. 71.
23. Natálka Zouzalova Sk Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 26 00:02:46.3 125. 72.
24. Šubrtová Sofie 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 49 00:03:01.0 126. 73.
25. Malá Ema Ž. Tygři 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 3 00:03:06.8 127. 74.
26. Marvin Amálie SK Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 19 00:03:08.1 128. 75.
27. Nováková Lily SK Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 8 00:03:10.2 130. 76.
28. Málková Karolína SK Jevany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 39 00:03:11.5 131. 77.
29. Sudlová Míša Ž. Tygři 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2017` a později) 35 00:03:22.6 133. 78.

350 m - Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Suchý Ondřej Atletika Říčany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 17 00:01:23.3 14. 8.
2. Vyhnánek Vojta 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 65 00:01:26.7 24. 12.
3. Prchlík Štěpán Újezd nad Lesy 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 79 00:01:27.5 26. 13.
4. Nosál Tomáš Atletika Říčany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 7 00:01:27.9 27. 14.
5. Beneš Lukáš 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 82 00:01:30.3 34. 17.
6. Kohout Ondřej Sokol Říčany (atletika) 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) - 00:01:31.4 38. 19.
7. Landa Matyáš T J Sokol Ricany -atletický oddíl 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) - 00:01:31.6 39. 20.
8. Kraus Vilém Winehouse 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 179 00:01:31.6 40. 21.
9. Kubát Matyáš Sokol Říčany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 1 00:01:31.7 41. 22.
10. Olšák Samuel Sokol Ricany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 23 00:01:34.0 48. 26.
11. Fincl Sebastian Atletika Říčany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 28 00:01:37.5 55. 30.
12. Zobal Filip Sokol Ricany a Radosovice 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 175 00:01:37.7 57. 31.
13. Slavík Pavel DGP 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 00:01:37.9 58. 32.
14. Hladký Filip SK Jevany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 209 00:01:42.5 69. 33.
15. Duchoň Jakub 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 220 00:01:42.6 70. 34.
16. Svačina Ondřej T.J.Sokol Říčany a Radošovice - atletický oddíl 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 45 00:01:48.0 78. 36.
17. Šubrt Samuel 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 51 00:01:49.8 81. 38.
18. Harčár Mateo TJ Sokol Říčany a Radošovice 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 37 00:01:50.1 82. 39.
19. Dvořák Xaver SK Jevany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 180 00:01:52.6 87. 40.
20. Kršňák Jakub 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 57 00:02:16.9 108. 46.
21. Palík Michael SK Jevany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 14 00:02:17.7 110. 47.
22. Hickl Jonas 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 9 02:07:13.9 136. 58.
23. Jakeš Petr Sokol Říčany-Radošovice 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 4 02:07:33.3 137. 59.

350 m - Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Regalová Anna Atletický oddíl T. J. Sokol Říčany a Radošovice 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 72 00:01:26.5 22. 12.
2. Jobová Hana Atletika Sokol Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 53 00:01:29.1 29. 14.
3. Strnadová Kristýna T.J. Sokol Říčany a Radošovice - atletický oddíl 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 210 00:01:29.6 32. 16.
4. Janecká Marijanka 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 81 00:01:29.7 33. 17.
5. Koryntová Viktorie Atletika Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 42 00:01:32.9 43. 20.
6. Kokaislová Aneta Atletika Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 16 00:01:33.6 46. 22.
7. Masslová Antonie Atletika Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 64 00:01:35.0 51. 23.
8. Hodanová Natálie Uhříněves 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 224 00:01:35.8 52. 24.
9. Lazarova Veronika NOVIS TK PRAHA 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 62 00:01:41.1 64. 32.
10. Borovská Rozálie Atletika Sokol Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 41 00:01:41.4 65. 33.
11. Skoupá Natálie T. J. Sokol Říčany a Radošovice - atletický oddíl 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 21 00:01:42.0 66. 34.
12. Seidlová Dáva Č.Tygři 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 40 00:01:42.3 67. 35.
13. Šárová Nela AC Praha 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 15 00:01:43.5 71. 37.
14. Kusá Adina TJ Sokol Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 29 00:01:43.9 73. 39.
15. Dvořáková Natálie atletika říčany (ml přípravka) 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 12 00:01:44.1 74. 40.
16. Kočová Vanessa Sokol Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 18 00:01:44.4 76. 42.
17. Janečková Anna SK Jevany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 61 00:01:51.7 84. 45.
18. Vantová Natálie Sokol Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 60 00:01:54.1 88. 48.
19. Solařová Viktorie SK Zevag 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 24 00:01:56.5 90. 50.
20. Trmalova TEREZA Atletika Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 31 00:02:00.3 96. 55.
21. Valentova Terezka SK Jevany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 182 00:02:01.2 97. 56.
22. Valentova Eliška SK Jevany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2015 a 2016) 183 00:02:07.9 101. 60.

350 m - Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kabelka David Dukla JM 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 199 00:01:15.5 3. 1.
2. Kokaisl Filip Atletika Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 32 00:01:16.5 4. 2.
3. Bína Mikuláš SKI Senohraby 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 243 00:01:18.4 6. 3.
4. Filler Martin ŠSK Újezd nad Lesy 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 69 00:01:19.2 8. 4.
5. Šindelář Matěj PBK - Pražský biatlonový klub 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 227 00:01:19.7 9. 5.
6. Gálik Martin T. J. Sokol Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 178 00:01:19.8 10. 6.
7. Hanus Patrik Sokol Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 48 00:01:20.8 12. 7.
8. Horáček Jakub Újezd nad Lesy 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 71 00:01:26.3 20. 9.
9. Hušák Filip TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 173 00:01:26.4 21. 10.
10. Oubrecht Tomáš 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 36 00:01:26.6 23. 11.
11. Smíšek Vojtěch Atletika Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 30 00:01:28.7 28. 15.
12. Dvořák Oscar SK Jevany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 181 00:01:29.3 30. 16.
13. Krajč Michal AO Mustang 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 218 00:01:31.3 37. 18.
14. Svačina Matěj T.J.Sokol Říčany a Radošovice - atletický oddíl 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 52 00:01:32.4 42. 23.
15. Charvát Radomír SK Jevany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 229 00:01:33.3 44. 24.
16. Dufek Hugo Modřany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 206 00:01:33.9 47. 25.
17. Mašek Filip 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 233 00:01:34.0 49. 27.
18. Půda Matyáš Radoš 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 78 00:01:34.2 50. 28.
19. Svoboda Marek SK Jevany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 194 00:01:36.3 53. 29.
20. Pospíšil Filip 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 177 00:02:19.3 113. 49.
21. Nykodým Dominik Střela Žebrák 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2014 až 2012) 251 00:05:32.2 134. 56.

350 m - Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Petrová Justýna VinPR 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 108 00:01:14.9 1. 1.
2. Nováková Valentína ASK pISOLI 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 73 00:01:15.3 2. 2.
3. Míčková Karolína Atletika Benešov 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 213 00:01:16.7 5. 3.
4. Mazouchová Linda LBS Sport team 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 186 00:01:18.9 7. 4.
5. Blechová Nela SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 185 00:01:20.1 11. 5.
6. Drbohlavová Magdaléna KVS Praha 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 43 00:01:22.2 13. 6.
7. Janecká Kačka 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 80 00:01:23.4 15. 7.
8. Hauserová Vanesa AO Mustang 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 235 00:01:24.1 16. 8.
9. Rösslerová Mariana LBS 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 187 00:01:24.5 17. 9.
10. Lazarova Tereza Spartak Praha 4 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 59 00:01:25.2 18. 10.
11. Růžičková Lída Sokol Senohraby 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 195 00:01:25.2 19. 11.
12. Žemlová Julie Veselá atletika 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 44 00:01:27.1 25. 13.
13. Kavková Valerie RIC (OB Říčany) 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 56 00:01:29.3 31. 15.
14. Vantová Tereza Sokol Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 63 00:01:30.8 35. 18.
15. Hladká Barbora SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 208 00:01:31.2 36. 19.
16. Klimešová Anna TJ sokol Říčany a Radošovice 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 54 00:01:33.5 45. 21.
17. Janoušková Tmea Kolovraty 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 252 00:01:36.4 54. 25.
18. Vostráková Svatava SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 215 00:01:37.5 56. 26.
19. Blechová Sofie 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 184 00:01:38.1 59. 27.
20. Hrušková Kristýna SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 203 00:01:39.3 60. 28.
21. Žuchovskà Eliška AO Mustang 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 237 00:01:39.8 61. 29.
22. Bezděková Kateřina Sokol Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 202 00:01:39.8 62. 30.
23. Nykodymová Adéla Strela Žebrák 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 249 00:01:40.2 63. 31.
24. Zobalova Viola Sokol Ricany a Radosovice 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 176 00:01:42.5 68. 36.
25. Klein Beata SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 212 00:01:43.6 72. 38.
26. Hobíková Kateřina SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 216 00:01:44.2 75. 41.
27. Šimek Klára Sokol Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2014 až 2012) 46 00:01:52.2 85. 46.