Výsledky závodu

Běh pro Kleofáše

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 01.10.2022



0,2km - Dívky narozené 2018 a mladší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Eisertová Veronika 0,2km Dívky narozené 2018 a mladší 86 00:01:01.7 2. 1.
2. Egerová Karolína 0,2km Dívky narozené 2018 a mladší 134 00:01:06.2 5. 2.
3. Lisko Nikola 0,2km Dívky narozené 2018 a mladší 14 00:01:08.3 7. 3.
4. Pumprová Hana 0,2km Dívky narozené 2018 a mladší 141 00:01:08.3 8. 4.
5. Fuková Elena 0,2km Dívky narozené 2018 a mladší 50 00:01:44.8 13. 5.
6. Holčáková Barbora 0,2km Dívky narozené 2018 a mladší 75 00:02:17.2 17. 6.
7. Staňková Nina 0,2km Dívky narozené 2018 a mladší 121 00:02:21.0 18. 7.
8. Petrů Markétka 0,2km Dívky narozené 2018 a mladší 66 00:05:00.5 21. 8.

0,2km - Chlapci narození 2018 a mladší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Zajíc Jan 0,2km Chlapci narození 2018 a mladší 143 00:01:01.7 1. 1.
2. Doležal Lukáš 0,2km Chlapci narození 2018 a mladší 70 00:01:03.5 3. 2.
3. Fuka Martin 0,2km Chlapci narození 2018 a mladší 49 00:01:05.8 4. 3.
4. Měchura Šimon 0,2km Chlapci narození 2018 a mladší 133 00:01:06.2 6. 4.
5. Klacek Hynek 0,2km Chlapci narození 2018 a mladší 129 00:01:17.2 9. 5.
6. Šachl Štěpán 0,2km Chlapci narození 2018 a mladší 111 00:01:20.9 10. 6.
7. Hlásek Matouš 0,2km Chlapci narození 2018 a mladší 96 00:01:30.5 11. 7.
8. Mařík Šimon 0,2km Chlapci narození 2018 a mladší 95 00:01:42.4 12. 8.
9. Sebránek Štěpán 0,2km Chlapci narození 2018 a mladší 35 00:02:01.5 14. 9.
10. Krejcar Hynek 0,2km Chlapci narození 2018 a mladší 104 00:02:07.4 15. 10.
11. Baderling Matyáš 0,2km Chlapci narození 2018 a mladší 132 00:02:13.1 16. 11.
12. Podojil Marek 0,2km Chlapci narození 2018 a mladší 82 00:02:54.4 19. 12.
13. Vojtík Jirsa 0,2km Chlapci narození 2018 a mladší 127 00:02:54.7 20. 13.

0,45km - Dívky narozené 2017-2015

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Havlová Natálie 0,45km Dívky narozené 2017-2015 7 00:01:52.3 5. 1.
2. Zbudilová Meda 0,45km Dívky narozené 2017-2015 57 00:01:53.5 7. 2.
3. Pfauserová Anežka 0,45km Dívky narozené 2017-2015 144 00:01:57.0 8. 3.
4. Devarajan Grace 0,45km Dívky narozené 2017-2015 135 00:01:59.4 9. 4.
5. Machová Nela 0,45km Dívky narozené 2017-2015 118 00:02:03.1 14. 5.
6. Kunstová Malvína 0,45km Dívky narozené 2017-2015 29 00:02:03.7 15. 6.
7. Táborská Natálie 0,45km Dívky narozené 2017-2015 152 00:02:08.3 16. 7.
8. Hadačová Karolína 0,45km Dívky narozené 2017-2015 155 00:02:12.8 18. 8.
9. Eisertová Kristýna 0,45km Dívky narozené 2017-2015 88 00:02:12.9 19. 9.
10. Zajícová Anežka 0,45km Dívky narozené 2017-2015 142 00:02:14.9 20. 10.
11. Vořechovská Ema 0,45km Dívky narozené 2017-2015 139 00:02:18.3 21. 11.
12. Žampachová Adélka 0,45km Dívky narozené 2017-2015 146 00:02:23.2 25. 12.
13. Vaverová Marika 0,45km Dívky narozené 2017-2015 154 00:02:28.2 26. 13.
14. Školková Terezka 0,45km Dívky narozené 2017-2015 151 00:02:28.7 27. 14.
15. Staňková Beáta 0,45km Dívky narozené 2017-2015 122 00:02:29.2 28. 15.

0,45km - Chlapci narození 2017-2015

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pfeifer Antonín 0,45km Chlapci narození 2017-2015 25 00:01:34.5 1. 1.
2. Augsten Jakub 0,45km Chlapci narození 2017-2015 2 00:01:43.0 2. 2.
3. Macho Matyáš 0,45km Chlapci narození 2017-2015 119 00:01:47.8 3. 3.
4. Ďoubal Martin 0,45km Chlapci narození 2017-2015 79 00:01:48.3 4. 4.
5. Petrů Jiří 0,45km Chlapci narození 2017-2015 65 00:01:52.6 6. 5.
6. Doležal Martin 0,45km Chlapci narození 2017-2015 72 00:02:01.9 10. 6.
7. Kunst Oliver 0,45km Chlapci narození 2017-2015 28 00:02:02.3 11. 7.
8. Vořechovský Jáchym 0,45km Chlapci narození 2017-2015 140 00:02:02.4 12. 8.
9. Kolář Ondřej 0,45km Chlapci narození 2017-2015 60 00:02:02.8 13. 9.
10. Ďoubal Adam 0,45km Chlapci narození 2017-2015 80 00:02:10.1 17. 10.
11. Hejsek Kryšstof 0,45km Chlapci narození 2017-2015 153 00:02:20.4 22. 11.
12. Krejcar Emanuel 0,45km Chlapci narození 2017-2015 101 00:02:22.8 23. 12.
13. Lalík Matyáš 0,45km Chlapci narození 2017-2015 32 00:02:23.1 24. 13.
14. Holčák Vít 0,45km Chlapci narození 2017-2015 76 00:02:30.4 29. 14.
15. Brabec Václav 0,45km Chlapci narození 2017-2015 115 00:02:33.3 30. 15.
16. Šikr Jan Páťáci z Rapšachu 0,45km Chlapci narození 2017-2015 150 00:07:51.6 31. 16.
17. Grundza Lukáš Páťáci z Rapšachu 0,45km Chlapci narození 2017-2015 149 00:07:52.5 32. 17.

1km - Dívky narozené 2014 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Řeřichová Anna 1km Dívky narozené 2014 a starší 22 00:04:15.5 7. 1.
2. Zbudilová Agáta 1km Dívky narozené 2014 a starší 54 00:04:17.8 8. 2.
3. Devarajan Elizabeth 1km Dívky narozené 2014 a starší 137 00:04:29.2 11. 3.
4. Řeřichová Marie 1km Dívky narozené 2014 a starší 23 00:04:46.1 12. 4.
5. Čížková Lucie 1km Dívky narozené 2014 a starší 20 00:05:04.5 15. 5.
6. Augstenová Natálie 1km Dívky narozené 2014 a starší 3 00:05:24.2 16. 6.
7. Peškerová Gabriela 1km Dívky narozené 2014 a starší 44 00:05:37.7 18. 7.
8. Tůmová Ema 1km Dívky narozené 2014 a starší 37 00:05:40.5 19. 8.
9. Kredatusová Mia 1km Dívky narozené 2014 a starší 112 00:05:43.1 20. 9.
10. Čížková Anna 1km Dívky narozené 2014 a starší 18 00:05:47.7 23. 10.
11. Daňková Hana Páťáci z Rapšachu 1km Dívky narozené 2014 a starší 145 00:05:49.3 24. 11.
12. Outratová Ema 1km Dívky narozené 2014 a starší 159 00:05:53.6 25. 12.
13. Krátká Barbora Páťáci z Rapšachu 1km Dívky narozené 2014 a starší 147 00:06:05.8 27. 13.

1km - Chlapci narození 2014 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Zbudil Mikuláš 1km Chlapci narození 2014 a starší 55 00:03:45.1 1. 1.
2. Šimkovský Jakub 1km Chlapci narození 2014 a starší 6 00:03:45.2 2. 2.
3. Kříž Filip 1km Chlapci narození 2014 a starší 13 00:03:45.5 3. 3.
4. Uchytil Michal 1km Chlapci narození 2014 a starší 41 00:03:59.1 4. 4.
5. Štauber Marek 1km Chlapci narození 2014 a starší 10 00:04:12.4 5. 5.
6. Tůma Matyáš 1km Chlapci narození 2014 a starší 38 00:04:15.4 6. 6.
7. Kahoun Matouš 1km Chlapci narození 2014 a starší 52 00:04:26.3 9. 7.
8. Linhart Hynek 1km Chlapci narození 2014 a starší 31 00:04:27.4 10. 8.
9. Mařík Kryštof 1km Chlapci narození 2014 a starší 97 00:04:50.6 13. 9.
10. Bartyzal Matěj 1km Chlapci narození 2014 a starší 92 00:04:58.4 14. 10.
11. Brichta Jeremiáš 1km Chlapci narození 2014 a starší 157 00:05:28.0 17. 11.
12. Havel Jan 1km Chlapci narození 2014 a starší 8 00:05:43.8 21. 12.
13. Kovář Antonín 1km Chlapci narození 2014 a starší 63 00:05:47.5 22. 13.
14. Vavera Jan 1km Chlapci narození 2014 a starší 156 00:06:00.1 26. 14.
15. Peške Eduard 1km Chlapci narození 2014 a starší 45 00:06:26.3 28. 15.

4km - Muži 18+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kopeček Adam 4km Muži 18+ 78 00:18:05.3 1. 1.
2. Chaloupka Zdeněk Pomáháme pohybem 4km Muži 18+ 94 00:18:45.2 2. 2.
3. Eisert Zdeněk 4km Muži 18+ 74 00:18:51.8 3. 3.
4. Kameník Josef 4km Muži 18+ 36 00:19:33.9 6. 4.
5. Banovčak Ivo 4km Muži 18+ 131 00:20:35.6 8. 5.
6. Peške Dan 4km Muži 18+ 33 00:20:37.0 9. 6.
7. Chaloupka Daniel Pomáháme pohybem 4km Muži 18+ 109 00:20:43.2 10. 7.
8. Korandr Kamil 4km Muži 18+ 128 00:25:56.5 21. 8.

4km - Ženy 18+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jandová Iveta 4km Ženy 18+ 16 00:20:50.5 11. 1.
2. Kameníková Tereza 4km Ženy 18+ 34 00:21:11.7 12. 2.
3. Mouchová Dana 4km Ženy 18+ 117 00:21:21.3 13. 3.
4. Šimánková Lucie 4km Ženy 18+ 1 00:22:22.2 14. 4.
5. Eisertová Michaela 4km Ženy 18+ 73 00:23:54.3 15. 5.
6. Vychytilová Alice 4km Ženy 18+ 27 00:25:19.6 18. 6.
7. Oušková Jana Pomáháme pohybem 4km Ženy 18+ 136 00:25:22.5 19. 7.
8. Kunstová Maria 4km Ženy 18+ 21 00:25:28.8 20. 8.
9. Tůmová Petra 4km Ženy 18+ 30 00:26:43.3 22. 9.

4km - Štafeta smíšené 4x1km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Augstenová Petra Gymnázium Třeboň 4km Štafeta smíšené 4x1km 5 00:18:58.3 4. 1.
2. Gráf Jan 4km Štafeta smíšené 4x1km 138 00:19:24.1 5. 2.
3. Chaloupková Veronika Pomáháme pohybem 4km Štafeta smíšené 4x1km 87 00:23:57.2 17. 5.

4km - Štafeta smíšená 2x2km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kukosa Miroslav 4km Štafeta smíšená 2x2km 59 00:20:15.1 7. 3.
2. Ledecký Roman 4km Štafeta smíšená 2x2km 77 00:23:55.9 16. 4.
3. Dobešová Lenka 4km Štafeta smíšená 2x2km 91 00:27:34.3 23. 6.

12km - Muži 18+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bláha Jakub 12km Muži 18+ 89 00:44:04.9 1. 1.
2. Juráš Jan 12km Muži 18+ 15 00:44:09.8 2. 2.
3. Ďoubal Jakub 12km Muži 18+ 53 00:46:53.0 3. 3.
4. Hlásek Tomáš 12km Muži 18+ 62 00:50:44.6 5. 4.
5. Kalný Libor 12km Muži 18+ 113 00:50:44.7 6. 5.
6. Zbudil Ondřej Nobert 12km Muži 18+ 39 00:52:36.9 7. 6.
7. Kalný Mikuláš 12km Muži 18+ 116 00:54:21.1 8. 7.
8. Kostelníček Jiří 12km Muži 18+ 130 00:54:26.4 9. 8.
9. Beneš Radek 12km Muži 18+ 12 00:54:50.2 10. 9.
10. Petrů Jiří 12km Muži 18+ 51 00:55:05.1 11. 10.
11. Sebránek David 12km Muži 18+ 26 00:55:36.1 12. 11.
12. Licemamr Stanislav 12km Muži 18+ 123 00:56:32.8 13. 12.
13. Kalný Kryštof 12km Muži 18+ 114 00:57:47.3 14. 13.
14. Vrchota Pavel Nobert 12km Muži 18+ 43 00:58:56.1 17. 14.
15. Fliegel Jaroslav Judo Třeboň 12km Muži 18+ 124 00:59:04.9 18. 15.
16. Filípek Tomáš Pomáháme pohybem 12km Muži 18+ 98 00:59:13.7 19. 16.
17. Láska Ruda 12km Muži 18+ 56 00:59:46.8 20. 17.
18. Bouz Jaroslav Nobert 12km Muži 18+ 46 01:00:38.6 22. 18.
19. Čížek Petr Pomáháme pohybem 12km Muži 18+ 105 01:02:49.0 23. 19.
20. Chaloupka Zdeněk Pomáháme pohybem 12km Muži 18+ 106 01:04:05.1 26. 20.
21. Bartyzal Martin 12km Muži 18+ 58 01:05:43.8 30. 21.
22. Sekáč Martin Nobert 12km Muži 18+ 81 01:07:11.4 32. 22.
23. Bencs Josef Pomáháme pohybem 12km Muži 18+ 102 01:09:42.9 35. 23.
24. Staiger Zdeněk 12km Muži 18+ 103 01:09:43.2 36. 24.
25. Lavička Petr 12km Muži 18+ 11 01:13:15.3 41. 25.
26. Mikšátko Pavel 12km Muži 18+ 69 01:15:04.6 43. 26.
27. Opelka Jaroslav Pomáháme pohybem 12km Muži 18+ 85 01:23:07.0 48. 27.

12km - Ženy 18+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Palková Veronika 12km Ženy 18+ 110 00:49:29.2 4. 1.
2. Stárková Iva 12km Ženy 18+ 47 00:58:04.8 15. 2.
3. Mrázková Ivana 12km Ženy 18+ 84 00:58:51.8 16. 3.
4. Doleželová Mirka 12km Ženy 18+ 93 01:00:29.5 21. 4.
5. Kloubcová Petra 12km Ženy 18+ 83 01:03:46.5 24. 5.
6. Hrůšová Lucie 12km Ženy 18+ 126 01:03:58.9 25. 6.
7. Chaloupková Lucia Pomáháme pohybem 12km Ženy 18+ 108 01:04:05.4 27. 7.
8. Riley Dagmar 12km Ženy 18+ 19 01:04:15.3 28. 8.
9. Řádová Martina 12km Ženy 18+ 17 01:04:15.5 29. 9.
10. Filípková Karla Pomáháme pohybem 12km Ženy 18+ 99 01:07:06.1 31. 10.
11. Vopelková Ema 12km Ženy 18+ 67 01:07:36.5 33. 11.
12. Sekáčová Pavlína Nobert 12km Ženy 18+ 48 01:09:03.9 34. 12.
13. Sedláčková Martina 12km Ženy 18+ 24 01:09:46.3 37. 13.
14. Fliegelová Václava Judo Třeboň 12km Ženy 18+ 125 01:09:47.8 38. 14.
15. Bernhardtová Jana 12km Ženy 18+ 4 01:11:42.4 39. 15.
16. Pumrová Markéta 12km Ženy 18+ 9 01:13:14.8 40. 16.
17. Sládková Veronika 12km Ženy 18+ 64 01:15:00.7 42. 17.
18. Kolářová Pavlína 12km Ženy 18+ 40 01:16:01.7 44. 18.
19. Žbánková Petra 12km Ženy 18+ 71 01:16:45.6 45. 19.
20. Mikšátková Jiřina 12km Ženy 18+ 68 01:22:00.8 46. 20.
21. Bencsová Bohumila Pomáháme pohybem 12km Ženy 18+ 100 01:23:06.3 47. 21.