Výsledky závodu

JENEČSKÝ BĚH PRO ZDRAVÍ

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 08.10.2022



Jenečská pětka (5km) - Muži A: 19 - 39 let (1983 - 2003)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šmahel Michal Jenečská pětka (5km) Muži A: 19 - 39 let (1983 - 2003) 53 00:18:57.4 1. 1.
2. Roček Jaroslav Jenečská pětka (5km) Muži A: 19 - 39 let (1983 - 2003) 43 00:20:01.2 5. 5.
3. Švejda Ondřej TJ Sokol Unhošť Jenečská pětka (5km) Muži A: 19 - 39 let (1983 - 2003) 41 00:20:11.7 6. 6.
4. Klimeš Martin Jenečská pětka (5km) Muži A: 19 - 39 let (1983 - 2003) 38 00:23:47.5 11. 10.
5. Procházka Jan Jenečská pětka (5km) Muži A: 19 - 39 let (1983 - 2003) 58 00:25:09.3 13. 12.
6. Čiženkov Pavel PJHR sportovní asociace Jenečská pětka (5km) Muži A: 19 - 39 let (1983 - 2003) 56 00:27:42.2 16. 14.
7. Kučera Jan Jenečská pětka (5km) Muži A: 19 - 39 let (1983 - 2003) 40 00:28:08.3 19. 16.

Jenečská pětka (5km) - Ženy A: 19 - 39 let (1983 - 2003)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kůtová Zuzana Projekt Dlouhá míle Jenečská pětka (5km) Ženy A: 19 - 39 let (1983 - 2003) 52 00:22:04.3 8. 1.
2. Čiženkova Petra Jenečská pětka (5km) Ženy A: 19 - 39 let (1983 - 2003) 57 00:28:08.3 18. 3.
3. Hradecká Michaela Slaný Jenečská pětka (5km) Ženy A: 19 - 39 let (1983 - 2003) 50 00:32:38.6 22. 5.

Jenečská pětka (5km) - Muži B: 40 - 49 let (1973 - 1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Chlup Jaroslav hostivice Jenečská pětka (5km) Muži B: 40 - 49 let (1973 - 1982) 44 00:19:29.7 2. 2.
2. Ševčík Libor Sokol Unhošť Jenečská pětka (5km) Muži B: 40 - 49 let (1973 - 1982) 28 00:19:46.8 3. 3.
3. Vojtíšek Vladimír Behejsnami.cz Jenečská pětka (5km) Muži B: 40 - 49 let (1973 - 1982) 32 00:19:58.1 4. 4.
4. Koubík Jan RUN HERO www.runhero.cz Jenečská pětka (5km) Muži B: 40 - 49 let (1973 - 1982) 19 00:21:48.0 7. 7.
5. Štáfek Vaclav Jenečská pětka (5km) Muži B: 40 - 49 let (1973 - 1982) 21 00:23:11.6 10. 9.
6. Kovář Marek Stark cycling team Jenečská pětka (5km) Muži B: 40 - 49 let (1973 - 1982) 45 00:24:44.7 12. 11.
7. Suchačov Alexej Jenečská pětka (5km) Muži B: 40 - 49 let (1973 - 1982) 54 00:27:26.4 14. 13.
8. Kotík Jroslav Jenečská pětka (5km) Muži B: 40 - 49 let (1973 - 1982) 48 00:27:55.7 17. 15.
9. Všetečka Martin Jenečská pětka (5km) Muži B: 40 - 49 let (1973 - 1982) 51 00:32:02.7 21. 17.
10. Valík Václav Jenečská pětka (5km) Muži B: 40 - 49 let (1973 - 1982) 36 00:35:01.5 23. 18.

Jenečská pětka (5km) - Ženy B: 40 - 49 let (1973 - 1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Ševčíková Radana Jenečská pětka (5km) Ženy B: 40 - 49 let (1973 - 1982) 29 00:27:35.8 15. 2.
2. Fejtková Drgová Michaela Jenečská pětka (5km) Ženy B: 40 - 49 let (1973 - 1982) 47 00:37:12.1 24. 6.
  Kotíkova Lucie Jenečská pětka (5km) Ženy B: 40 - 49 let (1973 - 1982) 49 DNF    

Jenečská pětka (5km) - Ženy C: 50 a více let (1972 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kalinová Alena Jenečská pětka (5km) Ženy C: 50 a více let (1972 a starší) 46 00:30:15.6 20. 4.

Jenečská pětka (5km) - Muži D: 60 a více let (1962 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Karel Holik Stark Cycling Team Jenečská pětka (5km) Muži D: 60 a více let (1962 a starší) 42 00:23:01.9 9. 8.

Jenečská dva a půlka (2,5 km) - Muži J: 14 - 18 let (2004 - 2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Ševčík Adam Jenečská dva a půlka (2,5 km) Muži J: 14 - 18 let (2004 - 2008) 27 00:11:32.5 2. 2.

Jenečská dva a půlka (2,5 km) - Muži A: 19 - 39 let (1983 - 2003)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Picak Tomáš Jenečská dva a půlka (2,5 km) Muži A: 19 - 39 let (1983 - 2003) 37 00:16:09.2 3. 3.

Jenečská dva a půlka (2,5 km) - Ženy A: 19 - 39 let (1983 - 2003)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Foralová Radka Jenečská dva a půlka (2,5 km) Ženy A: 19 - 39 let (1983 - 2003) 35 00:17:00.2 4. 1.

Jenečská dva a půlka (2,5 km) - Ženy B: 40 - 49 let (1973 - 1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Dvořáková Petra Jenečská dva a půlka (2,5 km) Ženy B: 40 - 49 let (1973 - 1982) 55 00:17:33.8 5. 2.

Jenečská dva a půlka (2,5 km) - Muži C: 50 - 59 let (1963 - 1972)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Stark Michal Stark Cycling Team Jenečská dva a půlka (2,5 km) Muži C: 50 - 59 let (1963 - 1972) 1 00:03:37.3 1. 1.

Dětský běh (600m) - Chlapci a děvčata do 4 let (ročník 2018 a mladší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Doležal Jakub Dětský běh (600m) Chlapci a děvčata do 4 let (ročník 2018 a mladší 39 00:04:46.9 5. 5.
2. Nováček Eliáš Dětský běh (600m) Chlapci a děvčata do 4 let (ročník 2018 a mladší 4 00:05:37.7 7. 7.
3. Mokarzel Amelie Dětský běh (600m) Chlapci a děvčata do 4 let (ročník 2018 a mladší 24 00:05:41.1 8. 8.

Dětský běh (600m) - Chlapci a děvčata 5 - 6 let (2016 - 2017)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Štáfek Daniel Dětský běh (600m) Chlapci a děvčata 5 - 6 let (2016 - 2017) 14 00:02:57.3 1. 1.
2. Čermáková Johana Dětský běh (600m) Chlapci a děvčata 5 - 6 let (2016 - 2017) 12 00:03:02.7 2. 2.
3. Jenčík Michal SK Zbraslav Dětský běh (600m) Chlapci a děvčata 5 - 6 let (2016 - 2017) 34 00:03:08.5 3. 3.
4. Rasiňák David Dětský běh (600m) Chlapci a děvčata 5 - 6 let (2016 - 2017) 33 00:03:34.9 4. 4.
5. Jarošová Hana Dětský běh (600m) Chlapci a děvčata 5 - 6 let (2016 - 2017) 3 00:04:48.9 6. 6.

Dětský běh (1400m) - Nejml. žáci: 7 - 8 let (2014 - 2015)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pokorný Jan Dětský běh (1400m) Nejml. žáci: 7 - 8 let (2014 - 2015) 2 00:06:22.2 9. 9.
2. Michálek Bonifác Dětský běh (1400m) Nejml. žáci: 7 - 8 let (2014 - 2015) 30 00:06:57.8 11. 11.
3. Koubík Lukáš RUN HERO www.runhero.cz Dětský běh (1400m) Nejml. žáci: 7 - 8 let (2014 - 2015) 17 00:07:28.3 14. 13.

Dětský běh (1400m) - Nejml. žákyně: 7 - 8 let (2014 - 2015)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Dvořáková Thea Sokol Unhošť Dětský běh (1400m) Nejml. žákyně: 7 - 8 let (2014 - 2015) 25 00:07:08.1 12. 1.
2. Killerová Magdaléna Dětský běh (1400m) Nejml. žákyně: 7 - 8 let (2014 - 2015) 7 00:08:46.2 17. 3.
3. Čermáková Anna Dětský běh (1400m) Nejml. žákyně: 7 - 8 let (2014 - 2015) 11 00:12:08.6 19. 5.

Dětský běh (1400m) - Mladší žáci: 9 - 10 let (2012 - 2013)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Ševčík Jáchym TEPO Kladno Dětský běh (1400m) Mladší žáci: 9 - 10 let (2012 - 2013) 26 00:05:51.9 4. 4.
2. Killer Mikuláš Dětský běh (1400m) Mladší žáci: 9 - 10 let (2012 - 2013) 8 00:06:12.8 6. 6.
3. Trávník Štěpán Dětský běh (1400m) Mladší žáci: 9 - 10 let (2012 - 2013) 20 00:06:17.6 7. 7.
4. Vavřinec Vojtíšek Dětský běh (1400m) Mladší žáci: 9 - 10 let (2012 - 2013) 22 00:06:22.8 10. 10.
5. Nováček Matyáš Dětský běh (1400m) Mladší žáci: 9 - 10 let (2012 - 2013) 5 00:08:42.7 16. 14.

Dětský běh (1400m) - Mladší žákyně: 9 - 10 let (2012 - 2013)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Michálková Veronika Dětský běh (1400m) Mladší žákyně: 9 - 10 let (2012 - 2013) 31 00:07:50.6 15. 2.
2. Charvátová Aneta Jeneč Dětský běh (1400m) Mladší žákyně: 9 - 10 let (2012 - 2013) 16 00:09:22.5 18. 4.

Dětský běh (1400m) - Starší žáci: 11 - 13 let (2009 - 2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Houška Matěj Jeneč Dětský běh (1400m) Starší žáci: 11 - 13 let (2009 - 2011) 15 00:05:29.7 1. 1.
2. Kvíčala Kryštof AO Mustang Dětský běh (1400m) Starší žáci: 11 - 13 let (2009 - 2011) 23 00:05:32.8 2. 2.
3. Matěj Svoboda Dětský běh (1400m) Starší žáci: 11 - 13 let (2009 - 2011) 13 00:05:35.3 3. 3.
4. Charvát Adam Dětský běh (1400m) Starší žáci: 11 - 13 let (2009 - 2011) 18 00:06:08.6 5. 5.
5. prokop Patrik Dětský běh (1400m) Starší žáci: 11 - 13 let (2009 - 2011) 6 00:06:21.2 8. 8.
6. Čermák Antonín Dětský běh (1400m) Starší žáci: 11 - 13 let (2009 - 2011) 9 00:07:20.9 13. 12.