Výsledky závodu

LESNÍ BĚH ŘÍČANY XCR

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 16.10.2022



11 km - Muži M1 - 19 až 39 let (2003 až 1983)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kubričan Lukáš Lokalblok 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 9 00:43:17.1 1. 1.
2. Smrčka David TJ Zentiva - Six Monkeys 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 26 00:43:50.1 2. 2.
3. Rada Jakub Atletika Stodůlky 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 19 00:43:58.1 3. 3.
4. Žežulka Martin Atletika Říčany 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 11 00:46:44.9 4. 4.
5. Chalupa Dani DGP 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 9 00:49:12.4 7. 7.
6. Richter Ondřej 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 29 00:50:21.3 9. 9.
7. Lyžař Novák Jakub DGP 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 15 00:50:31.4 10. 10.
8. Ňjůmen Mladší DGP 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 8 00:51:16.2 13. 13.
9. Jelínek Lukáš Decathlon Chodov 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 10 00:51:45.6 15. 15.
10. Doležal Vít SK Říčanských hasičů 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 13 00:54:00.0 21. 21.
11. Fromm Mikoláš GDP 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 23 00:54:59.2 27. 27.
12. Kříž Vojtěch BB Buďíkov 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 30 00:55:49.8 29. 29.
13. Kolesa Vojta Modřany 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 1 00:55:59.6 30. 30.
14. Kohoutek Tomáš OB Říčany 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 5 00:56:34.7 33. 33.
15. Roskot Michal 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 17 01:02:06.6 38. 38.
16. švásta pavel 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 7 01:09:35.4 45. 45.
  Neuwirth Jakub 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 14 DNF    

11 km - Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šára Pavel Lokomotiva Braník 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 5 00:47:16.9 5. 5.
2. Janoušek Libor GIANT cycling team 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 12 00:49:33.6 8. 8.
3. Brejcha Pavel 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 4 00:50:40.0 11. 11.
4. Suchý Jiří FEL 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 3 00:51:10.7 12. 12.
5. Bína Jiří SKI Senohraby 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 1 00:52:03.4 16. 16.
6. Neuman Jiří 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 23 00:52:28.0 17. 17.
7. Urban Lukáš Praha 11 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 13 00:52:34.4 18. 18.
8. Kokaisl Tomáš OB Lokomotiva Pardubice 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 7 00:53:06.4 20. 20.
9. Sokol Pavel SKČNB 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 8 00:54:08.7 22. 22.
10. Poborský Petr EKP 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 25 00:54:46.3 24. 24.
11. Střecha Martin 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 16 00:54:56.1 25. 25.
12. Kohoutek Jan OB Říčany 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 6 00:54:56.4 26. 26.
13. Horáček Stanislav Orel Studenec 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 18 00:55:08.9 28. 28.
14. Dufíno Pavel DGP 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 2 00:56:30.2 32. 32.
15. Jeníček Michal 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 27 00:57:58.0 35. 35.
16. Hercik Zdeněk T.J, Sokol Říčany a Radošovice 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 6 01:00:55.9 37. 37.
17. Hruška Ondřej 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 42 01:02:11.3 39. 39.
18. Hanus Pavel 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 20 01:04:30.6 42. 42.
19. Hron Matěj TK Pinďour 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 2 01:06:01.8 44. 44.
  Oberlander Jan Sokol Senohraby 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 12 DNF    

11 km - Muži M3 - 50 až 59 let (1972 až 1963)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Duchoň David Praha Újezd 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1972 až 1963) 11 00:48:33.3 6. 6.
2. Jílek Michal 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1972 až 1963) 28 00:51:42.9 14. 14.
3. Veselý Vladimír Mělník 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1972 až 1963) 14 00:52:49.5 19. 19.
4. Lauer Martin Ricanska Jelita 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1972 až 1963) 17 00:54:19.5 23. 23.
5. Kočovský Miroslav TJ Sokol Senohraby 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1972 až 1963) 22 00:56:19.0 31. 31.
6. polivka tomas dgp 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1972 až 1963) 10 00:56:54.8 34. 34.
7. Kopecký Tomáš 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1972 až 1963) 21 00:59:51.6 36. 36.
8. Blaček Vladimír Říčany 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1972 až 1963) 16 01:02:29.6 40. 40.
9. Meloun Mráz Tonda DGP 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1972 až 1963) 24 01:03:22.0 41. 41.
10. Haushalter Michal 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1972 až 1963) 4 01:05:54.7 43. 43.

5,7 km - Muži M4 - 60 až 69 let (1962 až 1953)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Smrčka Miloš BK Říčany 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1962 až 1953) 112 00:24:41.7 2. 2.
2. Šťastka Jiří Sabzo 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1962 až 1953) 38 00:30:44.7 21. 8.
3. Kovařík Václav Ski Senohraby 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1962 až 1953) 20 00:49:35.9 47. 15.

5,7 km - Muži M5 - 70 a více let (1952 a dříve)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Uher Pavel Strašín 5,7 km Muži M5 - 70 a více let (1952 a dříve) 45 00:29:16.1 16. 7.
2. Gregor Jaroslav AC OH Praha 5,7 km Muži M5 - 70 a více let (1952 a dříve) 9 00:30:51.9 22. 9.
3. Navrátil Pepa S.K. Strančice 5,7 km Muži M5 - 70 a více let (1952 a dříve) 50 00:33:48.7 32. 10.
4. Půda Jiří důchodce Praha 5,7 km Muži M5 - 70 a více let (1952 a dříve) 40 00:36:42.0 41. 14.
5. Moch Ivan Sabzo Praha 5,7 km Muži M5 - 70 a více let (1952 a dříve) 22 01:19:52.9 49. 16.

5,7 km - Ženy Z1 - 19 až 39 let (2003 až 1983)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Poborská Eliška DKP 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 23 00:26:00.1 5. 3.
2. Kubričanová Dominika Lokalblok 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 7 00:27:25.4 8. 5.
3. Richterova Nikol DGP 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 17 00:29:05.3 14. 8.
4. Ženíšková Kateřina HO Negatif 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 44 00:29:35.3 17. 10.
5. Sedláková Tereza 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 27 00:30:35.9 20. 13.
6. Frommová Justýna DGP 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 14 00:31:32.0 25. 16.
7. Klímová Jana Orel Studenec 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 37 00:33:28.2 31. 22.
8. Stinglová Barbora sokolákcup říčany 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 18 00:35:22.5 36. 24.
9. Preissová Alžbeta 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 114 00:36:08.7 40. 27.
10. Sýkorová Martina 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2003 až 1983) 29 00:41:58.0 45. 31.

5,7 km - Ženy Z2 - 40 až 49 let (1982 až 1973)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Poborská Helena Kerteam 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 24 00:25:30.2 4. 2.
2. Titmanová Michaela 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 113 00:29:07.0 15. 9.
3. Šimek Christina Žižkovský Tygři 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 41 00:29:53.0 18. 11.
4. Drbohlavová Kateřina KVS Praha 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 10 00:30:07.6 19. 12.
5. Neumanová Blanka BK Pampelišky 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 28 00:30:56.7 23. 14.
6. Hübnerová Lucie 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 4 00:31:20.9 24. 15.
7. Jungmanová.Horáčková Eva T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 46 00:31:34.7 26. 17.
8. Sadílková Alena 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 5 00:32:14.6 28. 19.
9. Slavíková Štěpánka DGP 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 49 00:32:21.3 29. 20.
10. Zobalova Renata Sokol Ricany a Radosovice 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 3 00:32:58.3 30. 21.
11. Hulmáková Ivana Třista60 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 16 00:35:28.3 37. 25.
12. Pokorná Zuzana 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 111 00:37:35.6 42. 28.
13. Hronová Kateřina TK Pinďour 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1982 až 1973) 2 00:40:47.2 44. 30.

5,7 km - Ženy Z3 - 50 a více let (1972 a dříve)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hampejsová Martina ŠNECI na MAX 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1972 a dříve) 12 00:26:34.4 7. 4.
2. Veselá Anita SDH Chloumek 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1972 a dříve) 13 00:32:01.5 27. 18.
3. Vlachynská Libuše Sabzo 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1972 a dříve) 26 00:35:14.6 35. 23.
4. Bílá Zdenka 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1972 a dříve) 35 00:42:22.6 46. 32.
5. Alaimo Claudia 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1972 a dříve) 34 01:04:20.5 48. 33.

5,7 km - Dorostenci - 15 až 18 let (2007 až 2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Růžička Vojtěch Sokol Senohraby 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2007 až 2004) 8 00:23:20.6 1. 1.
2. Zitko Jan Dukla Praha 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2007 až 2004) 15 00:26:20.9 6. 3.
3. Smitka Jiří OB Říčany 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2007 až 2004) 47 00:27:32.9 9. 4.
4. Bína Šimon SKI Senohraby 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2007 až 2004) 1 00:28:25.4 11. 5.
5. Kohoutek Lukáš OB Říčany 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2007 až 2004) 6 00:28:31.7 12. 6.
6. Rozehnal Vojtěch T.J, Sokol Říčany a Radošovice 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2007 až 2004) 36 00:34:57.3 33. 11.
7. Šára Petr Lokomotiva Braník 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2007 až 2004) 42 00:35:04.8 34. 12.
8. Strnad Hynek T.J. Sokol Říčany a Radošovice - atletický oddíl 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2007 až 2004) 21 00:35:46.8 39. 13.

5,7 km - Dorostenky - 15 až 18 let (2007 až 2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Silvey Olivia ASK Slavia Praha 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2007 až 2004) 25 00:25:22.6 3. 1.
2. Mrázová Julie Spartak Praha 4 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2007 až 2004) 19 00:27:46.5 10. 6.
3. Hanušová Zuzana Modřany 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2007 až 2004) 39 00:28:47.4 13. 7.
4. Mrázová Ema TJ Slovan Praha Zdravotník 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2007 až 2004) 11 00:35:31.9 38. 26.
5. Šárová Ema SK Jeseniova 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2007 až 2004) 43 00:38:36.1 43. 29.
  Jonáková Lucie T.J, Sokol Říčany a Radošovice 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2007 až 2004) 48 DNF