Výsledky závodu

UP HILL RUN 2022

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 24.09.2022



310m - dvojice - Dvojice Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Zbyněk Lhota + Vojtěch Prášil Zbyněk Lhota + Vojtěch Prášil 310m - dvojice Dvojice Muži 217 00:01:30.4 1. 1.
2. Tomáš Dvořák + Martin Kočí Road to Molveno 310m - dvojice Dvojice Muži 212 00:01:31.7 2. 2.
3. Jan Vogl + David Kalina Honánek & Dave 310m - dvojice Dvojice Muži 207 00:01:51.8 5. 3.
4. Martin Šedek + Jiří Hoďák Dva Sousedi 310m - dvojice Dvojice Muži 219 00:02:06.7 7. 4.
5. Tomáš Trnka + Filip Hájek Banda z Háje 310m - dvojice Dvojice Muži 201 00:02:07.4 8. 5.
6. Dan Honzig + Standa Dubský Milujeme Jizerky, z.s. 310m - dvojice Dvojice Muži 205 00:02:20.0 11. 6.

310m - dvojice - Dvojice Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Anna Kočí + Anna Štěpánková Anička na druhou 310m - dvojice Dvojice Ženy 211 00:02:15.1 9. 1.
2. Lenka + Zuzana Táborská Lenka + Zuzana Táborská 310m - dvojice Dvojice Ženy 218 00:02:38.4 16. 2.
3. Deny Dušková + Viki Dušková Viki a Deny 310m - dvojice Dvojice Ženy 221 00:02:56.8 21. 3.
4. Veronika Syrotiuková + Jana Polmová Skorosestry 310m - dvojice Dvojice Ženy 206 00:03:09.9 22. 4.

310m - dvojice - Dvojice smíšená

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jan Buráček + Kateřina Miškovská Jan Buráček + Kateřina Miškovská 310m - dvojice Dvojice smíšená 213 00:01:43.5 3. 1.
2. Václav Puš + Michaela Pušová Pušáci 310m - dvojice Dvojice smíšená 215 00:01:47.2 4. 2.
3. Martina Vágnerová + Štěpán Chroustovský RST 310m - dvojice Dvojice smíšená 203 00:01:57.5 6. 3.
4. Lenka Sentešová + Martin Potůček MY2 310m - dvojice Dvojice smíšená 222 00:02:16.5 10. 4.
5. Léňa Michálková + Viťa Balej Ski Scholl Smržovka 310m - dvojice Dvojice smíšená 210 00:02:22.8 12. 5.
6. Denisa Šiftová + Tomáš Neumann Nezastavitelní 310m - dvojice Dvojice smíšená 216 00:02:25.7 13. 6.
7. Erik Pakula + Denisa Jégrová Erik Pakula + Denisa Jégrová 310m - dvojice Dvojice smíšená 214 00:02:27.9 14. 7.
8. Šváca + Gabča Ti z Kapličky 310m - dvojice Dvojice smíšená 204 00:02:30.8 15. 8.
9. Pavla Franzke + Václav Franzke Dobrodružství 310m - dvojice Dvojice smíšená 209 00:02:39.6 17. 9.
10. Lukáš Pelda + Martina Habánová Ashoka a Sabina 310m - dvojice Dvojice smíšená 208 00:02:42.5 18. 10.
11. David Fertenský + Edita Buřilová David Fertenský + Edita Buřilová 310m - dvojice Dvojice smíšená 202 00:02:53.2 19. 11.
12. Jakub Zajíc + Patricie Svobodová Belváci 310m - dvojice Dvojice smíšená 223 00:02:55.6 20. 12.
13. Helena Jaborová + Jan Mihule CF Hero 310m - dvojice Dvojice smíšená 220 00:03:15.2 23. 13.

310m - štafeta - Štafeta Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Matyáš Doležel + Oskar Doležel + Filip Hnyk + Jakub Hnyk Four comandos 310m - štafeta Štafeta Muži 402 00:01:42.2 2. 1.
2. Jan + Evžen + Tomáš + Kotlas Prokop Břitvy 310m - štafeta Štafeta Muži 412 00:02:03.1 4. 2.
3. Filip + Vítek + Pepa + Chroust Skládačky 310m - štafeta Štafeta Muži 413 00:02:12.1 5. 3.

310m - štafeta - Štafeta Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hnyková Zuzana + Karolýna Hübnerová + Nina Haiblíková + Radmila Hnyková H^4 [há na čtvrtou] 310m - štafeta Štafeta Ženy 401 00:01:51.5 3. 1.
2. Michaela Šenkýřová + Leona Zákoucká + Klára Bártlová + Daniela Tauchmanová Stíhačky 310m - štafeta Štafeta Ženy 404 00:02:13.6 7. 2.
3. Iva Jechová + Lenka Winterová + Natálka Kovalová + Alča Jastrabová Kočandy z Raymondu 310m - štafeta Štafeta Ženy 411 00:02:16.2 9. 3.
4. Stejskalová + Kateřina Ilnická + Adriana Turyanytsya + Tereza Součková Moneta team 310m - štafeta Štafeta Ženy 415 00:02:18.4 10. 4.
5. Dominika Skalická + Irča Skalická + Kačka Skalická + Pavlína Šiftová FOUR WOMEN 310m - štafeta Štafeta Ženy 408 00:02:18.9 11. 5.
6. Sarka Tymichova + Nela Simandlová + Věra Tymichová + Helena Laurinová Mišky 310m - štafeta Štafeta Ženy 403 00:02:32.0 12. 6.
7. Barbora Pospíšilová + Andrea Tauchmanová + Alena Francová + Ilona Literová Vikýřáci 310m - štafeta Štafeta Ženy 409 00:02:33.9 13. 7.
8. Nikola Salabová + Vendula Pavelková + Helena Kudrnová + Dominika Tomišová Holky z naší školky 310m - štafeta Štafeta Ženy 405 00:02:46.4 15. 8.

310m - štafeta - Štafeta Mix

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Lukáš Krámský + Vendula Kamlerova + Radek Krámský + Petr Homoky Lenochodi 310m - štafeta Štafeta Mix 410 00:01:38.8 1. 1.
2. Lukáš Pelda + Martina Habánová + Iveta Fořtová + Martin Fořt Sportovci 310m - štafeta Štafeta Mix 407 00:02:13.4 6. 2.
3. Maxmilián Zajíc + Kikča Balejová + Rozárka Zajícová + Denis Norba Jen počkej Zajíci :-) 310m - štafeta Štafeta Mix 414 00:02:13.8 8. 3.
4. Míša + Standa + Pepa + Štěpa Hlubáčkovi Never Enough Crew 310m - štafeta Štafeta Mix 406 00:02:43.7 14. 4.